Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-06, 10:05   #3481
sanna11
Raczkowanie
 
Avatar sanna11
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 214
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, dla tych których interesuje zamiennik szczoteczek Curaprox. Zakupiłam polecaną tutaj szczoteczkę Sensodyne Gentle Extra Soft i owszem jest podobna, ale nie aż tak, jakbym chciała.

Podobieństwo upatruję głównie w delikatności włosia, z drugiej strony ciekawe ile taka szczotka wytrzyma? Moja zużyta Curaprox jest dużo bardziej twarda, niż nowiuśka Sensodyne. Żeby być sprawiedliwym - włosie szczotki jest miękkie i faktycznie nie robi krzywdy dziąsłom, ale może tak samo miękkie są inne, dużo tańsze szczotki? Tego nie wiem, bo od lat kupuję Curaprox.

Ano zobaczymy, liczyłam jednak na coś bardziej spektakularnego. Może inne modele z serii Soft są bardziej w stylu Curaprox. Dodam, że używam Curaprox super soft 3960.

Aha, szczotkę wypatrzyłam tylko w Drogerii Natura, w Rosach są, ale inne modele.
Od siebie mogę polecić czarną szczoteczkę Colgate. Kupiona w pośpiechu bo rzuciła mi się w oczy przez kolor (podobno jest z węglem aktywnym). Miękkie i cieniutkie włosie, bardzo dobrze czyści i jest delikatna dla dziąseł. Na codzień używam elektrycznej szczoteczki ale na wyjazdy jej nie zabieram więc ta super się sprawdza. Kupiłam w Rossmannie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.
- Antoine de Saint-Exupéry
sanna11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 12:24   #3482
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Jak spróbujesz myć włosy biolavenem to daj znać jak wrażenia ja się zastanawiam, czy próbować z innymi odzywkami, czy kupić zapas biolaven
Nie znam tej maseczki sukin. Zainteresuje się nią
Umyłam wczoraj biolavenem. Ale przed myciem położyłam maskę (Garnier Oil repair 3 butter). Efekt jest taki, że włosy są jak po wizycie u fryzjera. Jest ich dużo, miękkie i ładnie się układają (nie suszylam suszarka). Odzywka dała radę, bo miałam już przetłuszczone a po umyciu wyglądają świeżo. Tylko pewnie u mnie takie mycie się sprawdzi raz na jakiś czas, bo mam włosy ciężkie i pewnie na dłuższą metę by je zbyt obciążało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 13:03   #3483
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Umyłam wczoraj biolavenem. Ale przed myciem położyłam maskę (Garnier Oil repair 3 butter).
Dla mnie ta maska to odkrycie, używam po umyciu, szampon z tej serii też jest super, choć nie powinnam tutaj o nim wspominać, bo nie jest naturalny, maska poza jednym silikonem gdzieś pod koniec składu, ma całkiem przyzwoity skład
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 13:09   #3484
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Bardzo cenne info, Skoro nie ma w Rossmannie, to pewnie u siebie nie znajdę nigdzie, ten sam problem mam z Parodontax, nie do kupienia stacjonarnie w mojej okolicy, o Curaprox nie wspomnę. Curaprox oglądam, ale nie widzę w ogóle różnicy na zdjęciach pomiędzy poszczególnymi modelami, a opisy są lakoniczne i niczego nie wnoszą, dla mnie te wszystkie szczoteczki Curaprox są identyczne i nie wiem co wybrać, chciałabym najbardziej klasyczną z prostym włosiem i dużą, ale nie bardzo dużą.

.
Jeśli mogę pomóc w wyborze Curaprox - ja używam extra soft 3960, a mąż soft, czyli z twardszym włosiem 1560, bo dla niego moja jest za miękka. Obie mają taką samą wielkość główki, nie za dużą, nie za małą. Dla mnie idealna. Nigdzie nie spotkałam się z tak rozmieszczonym i gęstym włosiem szczotek. Przy Curaprox szczotka Sensodyne wygląda bardzo nędznie, ale co dziwo myje ok. Tylko mam obawę, że długo nie wytrwa, bo naprawdę biednie to włosie wygląda.

Kusum, dziękuję za info w sprawie promocji szczotek Ja się obkupiłam, a tu promocja. Klasyka Może kupię Paradnotax w takim razie, bo uwielbiam Curaprox, ale denerwuje mnie słaba dostępność. A ja szczotki zmieniam bardzo często, z pewnościa częściej niż co 3 miesiące. Mąż się śmieje, że statystyki zawyżamy

Sanna11 - także dziękuję Ci za informację w sprawie szczoteczki Colgate. Opis brzmi bardzo ciekawie

PS. Dziewczynki, zapomniałam dodać, że pani w Naturze obsypała mnie próbkami kosmetyków, naturalnych też, głownie marki Biolaven. Chyba 10 ich dostałam. Czy to standard tam teraz, czy po prostu pani była dla mnie wyjątkowo miła?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-09-06 o 13:13 Powód: błąd
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 13:14   #3485
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Jeśli mogę pomóc w wyborze Curaprox - ja używam extra soft 3960, a mąż soft, czyli z twardszym włosiem 1560, bo dla niego moja jest za miękka. Obie mają taką samą wielkość główki, nie za dużą, nie za małą. Dla mnie idealna. Nigdzie nie spotkałam się z tak rozmieszczonym i gęstym włosiem szczotek. Przy Curaprox szczotka Sensodyne wygląda bardzo nędznie, ale co dziwo myje ok. Tylko mam obawę, że długo nie wytrwa, bo naprawdę biednie to włosie wygląda.

Kusum, dziękuję za info w sprawie promocji szczotek Ja się obkupiłam, a tu promocja. Klasyka Może kupię Paradnotax w takim razie, bo uwielbiam Curaprox, ale denerwuje mnie słaba dostępność. A ja szczotki zmieniam bardzo często, z pewnościa częściej niż co 3 miesiące. Mąż się śmieje, że statystyki zawyżamy

Sanna11 - także dziękuję Ci za informację w sprawie szczoteczki Colgate. Opis brzmi bardzo ciekawie
Ja byłam bardzo zadowolona z Parodontax Soft, może Twój mąż byłby z niej zadowolony, chcę też Extra soft wypróbować, ale nie mam porównania z Curaprox. Dzięki wielkie za wskazówki, ale poczekam na Twoją opinię o Parodontax, jeśli zdecydujesz się na zakup.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 13:19   #3486
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja byłam bardzo zadowolona z Parodontax Soft, może Twój mąż byłby z niej zadowolony, chcę też Extra soft wypróbować, ale nie mam porównania z Curaprox. Dzięki wielkie za wskazówki, ale poczekam na Twoją opinię o Parodontax, jeśli zdecydujesz się na zakup.
To są różne rodzaje twardości wśród szczotek Paradontax? Nie wiedziałam, dobrze, że mnie uświadomiłaś Patrzyłam teraz na zdjęcie w necie i szczotka wygląda solidnie (chodzi głównie o włosie). Na pewno kupię na promocji w SP Mój mąż kocha pastę do zębów Paradontax bez fluoru, miałby też szczotkę do kompletu

PS. Dopiero zobaczyłam w gazetce SP, że promocja obowiązuje z kartką lifestyle. Nie posiadam i nie wiem co to :-(
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2017-09-06 o 13:27 Powód: błąd
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 13:31   #3487
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dla mnie ta maska to odkrycie, używam po umyciu, szampon z tej serii też jest super, choć nie powinnam tutaj o nim wspominać, bo nie jest naturalny, maska poza jednym silikonem gdzieś pod koniec składu, ma całkiem przyzwoity skład
Maska ma jeden lekki silikon, łatwo zmywalny więc do przeżycia dla mnie a ja żadnej maski ostatnio nie używałam i musiałam coś kupić na szybko. Bardzo się sprawdza.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-06, 15:05   #3488
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Przyszło moje zamówienie z iHerb (w czwartek wieczorem zamawiałam &#128525 z pianką Benton, lotionem Benton i serum pod oczy InstaNatural 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-06, 17:20   #3489
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Umyłam wczoraj biolavenem. Ale przed myciem położyłam maskę (Garnier Oil repair 3 butter). Efekt jest taki, że włosy są jak po wizycie u fryzjera. Jest ich dużo, miękkie i ładnie się układają (nie suszylam suszarka). Odzywka dała radę, bo miałam już przetłuszczone a po umyciu wyglądają świeżo. Tylko pewnie u mnie takie mycie się sprawdzi raz na jakiś czas, bo mam włosy ciężkie i pewnie na dłuższą metę by je zbyt obciążało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też myślę, że tak na co dzień mycie odżywką może się nie sprawdzić, ale popróbuję
Cieszę się że i Tobie biolaven pasuje w takim zastosowaniu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 06:34   #3490
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Oj tam, biadolenie, mydeł nigdy za wiele
Przekonalas mnie
A powaznie- mam 1 mydlo sylveco- czasem uzywam do twarzy, do ciała jakos jest mi nieporecznie ale lubie. I juz mialam wpadac w wir mydelkowy ale naczytalam sie ze mydla nie sa polecane do mycia twarzy ze wzgledu na ph ( mimo stosowania tonikow) i juz sama nie wiem mialam w planach mydlo z dziegciem i kozim mlekiem ale sie wstrzymalam.

Mam swojego czarnego bentona. I teraz sie osmiesze ale zapytam- jak stosować emulsje? Na twarz zwilzona hydrolatem/tonikem i przed serum? Toć to taka woda ze scieka i przez palce ucieka
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 07:07   #3491
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Przekonalas mnie
A powaznie- mam 1 mydlo sylveco- czasem uzywam do twarzy, do ciała jakos jest mi nieporecznie ale lubie. I juz mialam wpadac w wir mydelkowy ale naczytalam sie ze mydla nie sa polecane do mycia twarzy ze wzgledu na ph ( mimo stosowania tonikow) i juz sama nie wiem mialam w planach mydlo z dziegciem i kozim mlekiem ale sie wstrzymalam.

Mam swojego czarnego bentona. I teraz sie osmiesze ale zapytam- jak stosować emulsje? Na twarz zwilzona hydrolatem/tonikem i przed serum? Toć to taka woda ze scieka i przez palce ucieka
Możesz wylać w zagłębienie dłoni i rozetrzeć, nie powinno przeciekać przez palce
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-07, 08:16   #3492
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Przekonalas mnie
A powaznie- mam 1 mydlo sylveco- czasem uzywam do twarzy, do ciała jakos jest mi nieporecznie ale lubie. I juz mialam wpadac w wir mydelkowy ale naczytalam sie ze mydla nie sa polecane do mycia twarzy ze wzgledu na ph ( mimo stosowania tonikow) i juz sama nie wiem mialam w planach mydlo z dziegciem i kozim mlekiem ale sie wstrzymalam.


Zależy jaka skóra, jeśli tłusta, trądzikowa, to mydła zdecydowanie nie są polecane, aczkolwiek raz na jakiś czas można użyć z korzyścią dla skóry i bez skutków ubocznych, bo mydło dobrze czyści. Poza tym jeśli chodzi o skórę ciała czy cerę suchą, normalną, to ja osobiście jestem zdania, że mydło jest bezpieczniejsze, niż żele pod prysznic, bo to, że mydło ma wysokie pH i może rzeczywiście u niektórych uszkadzać barierę lipidową skóry, nie znaczy, że żele i inne niemydlane detergenty są dla tej skóry lepsze. Jest wiele przypadków, w tym mój, u których skóra lepiej znosi mydło, niż inne detergenty.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 09:33   #3493
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Zależy jaka skóra, jeśli tłusta, trądzikowa, to mydła zdecydowanie nie są polecane, aczkolwiek raz na jakiś czas można użyć z korzyścią dla skóry i bez skutków ubocznych, bo mydło dobrze czyści. Poza tym jeśli chodzi o skórę ciała czy cerę suchą, normalną, to ja osobiście jestem zdania, że mydło jest bezpieczniejsze, niż żele pod prysznic, bo to, że mydło ma wysokie pH i może rzeczywiście u niektórych uszkadzać barierę lipidową skóry, nie znaczy, że żele i inne niemydlane detergenty są dla tej skóry lepsze. Jest wiele przypadków, w tym mój, u których skóra lepiej znosi mydło, niż inne detergenty.
To ja do ciała nie mogę mydła
Do twarzy może raz na jakiś czas ale mimo to nie lubię efektu po mydle. Trochę żałuję, bo lubię zapachy i formę mydel. Ale co zrobić.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 09:41   #3494
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Możesz wylać w zagłębienie dłoni i rozetrzeć, nie powinno przeciekać przez palce
Tak robie ale i tak mam wrazenie duzego ubytku na dłoni. Pierwszy raz mam cos tak wodnistego w pielegnacji.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Zależy jaka skóra, jeśli tłusta, trądzikowa, to mydła zdecydowanie nie są polecane, aczkolwiek raz na jakiś czas można użyć z korzyścią dla skóry i bez skutków ubocznych, bo mydło dobrze czyści. Poza tym jeśli chodzi o skórę ciała czy cerę suchą, normalną, to ja osobiście jestem zdania, że mydło jest bezpieczniejsze, niż żele pod prysznic, bo to, że mydło ma wysokie pH i może rzeczywiście u niektórych uszkadzać barierę lipidową skóry, nie znaczy, że żele i inne niemydlane detergenty są dla tej skóry lepsze. Jest wiele przypadków, w tym mój, u których skóra lepiej znosi mydło, niż inne detergenty.
Cera mieszana ze skłonnością do przetluszczania ryzykowac jakies mydlo np. z dziegciem czy wg. Twojej wiedzy darować sobie mydla do twarzy?
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 12:27   #3495
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny, będąc w temacie mydel czy możecie polecić jakieś których używacie długofalowo do ciała i nie wysuszaja skóry? Generalnie nie mam w ogóle problemów ze skórą ciała, nie używam balsamów, ale po kilku dniach używania dzień w dzień ministerstwa dobrego mydła skóra zaczyna mnie bardzo swędziec I robi się nieprzyjemna. Jak jest u Was? Btw nie wiem czy kupie znowu w ministerstwie, mi osobiście bardzo przeszkadza że dają do mydel olej palmowy :/ :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 14:30   #3496
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, będąc w temacie mydel czy możecie polecić jakieś których używacie długofalowo do ciała i nie wysuszaja skóry? Generalnie nie mam w ogóle problemów ze skórą ciała, nie używam balsamów, ale po kilku dniach używania dzień w dzień ministerstwa dobrego mydła skóra zaczyna mnie bardzo swędziec I robi się nieprzyjemna. Jak jest u Was? Btw nie wiem czy kupie znowu w ministerstwie, mi osobiście bardzo przeszkadza że dają do mydel olej palmowy :/ :/
Chciałam na targach kupić ich mydło, ale po twojej recenzji już mi się odechciało.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 14:41   #3497
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Beets, nie koniecznie mydło jest złe. Moja skóra też tak niestety reaguje na mydła. Miejscami jest skucha, a miejscami zaczyna sie szybciej przetłuszczać.

Zamówiłam krem pod oczy Martiny. Zobaczymy co to za cudo i jakie jest porównaniu do Antipodes.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 14:53   #3498
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Chciałam na targach kupić ich mydło, ale po twojej recenzji już mi się odechciało.
Ja kupiłam kiedyś na prezenty paru osobom i wszystkie były zadowolone. Pamiętam, że były to: rozmarynowe, hibiskusowe i nagietkowe. Wszystkie ładnie pachniały ale rozmarynowe bylo obłędne. No i wydaje mi się, że ten olej Palmowy, którego używają pochodzi ze sprawdzonego źródła, że żadne małpki przy jego pozyskiwaniu nie ucierpiały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 14:56   #3499
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zamówiłam krem pod oczy Martiny. Zobaczymy co to za cudo i jakie jest porównaniu do Antipodes.
Mój się kończy i nie wiem jaki kupić na zastępstwo.
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-07, 15:08   #3500
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam kiedyś na prezenty paru osobom i wszystkie były zadowolone. Pamiętam, że były to: rozmarynowe, hibiskusowe i nagietkowe. Wszystkie ładnie pachniały ale rozmarynowe bylo obłędne. No i wydaje mi się, że ten olej Palmowy, którego używają pochodzi ze sprawdzonego źródła, że żadne małpki przy jego pozyskiwaniu nie ucierpiały
Właśnie na nie mam ochotę.

Na EKOtyki jest już ponad 60 wystawców
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 15:11   #3501
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Chciałam na targach kupić ich mydło, ale po twojej recenzji już mi się odechciało.
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Właśnie na nie mam ochotę.

Na EKOtyki jest już ponad 60 wystawców
Swędziec z wysuszenia w sensie rozmarynowe to to na sznurku? Ono jest trochę Fuja, przynajmniej dla mojego partnera, bo ten sznurek później kapie taką brązową wodą, zostawia ślad na wannie... ale im zrobiłam teraz fantastyczny PR xd
Nie wierzę w olej palmowy ze spoko źródła, to wciąż napędzanie podaży tego dziadostwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 15:28   #3502
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Swędziec z wysuszenia w sensie rozmarynowe to to na sznurku? Ono jest trochę Fuja, przynajmniej dla mojego partnera, bo ten sznurek później kapie taką brązową wodą, zostawia ślad na wannie... ale im zrobiłam teraz fantastyczny PR xd
Nie wierzę w olej palmowy ze spoko źródła, to wciąż napędzanie podaży tego dziadostwa.
lepszego chyba nie dało się zrobić
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 17:42   #3503
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Beeets, na poprzednich ekotykach było 38 wystawców, z czego kojarzę, że nie wszyscy przedstawiciele się pojawili. To teraz się zapowiada naprawdę ciekawie i ciasno
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 17:52   #3504
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Do tkm dotarła ponoć (przyszło mi info na maila) dostawa kosmetyków, w tym naturalnych do makijażu Był ktoś?
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 17:57   #3505
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Beeets, na poprzednich ekotykach było 38 wystawców, z czego kojarzę, że nie wszyscy przedstawiciele się pojawili. To teraz się zapowiada naprawdę ciekawie i ciasno
moja lista chciejstw puchnie już

promocje na Living Nature
http://unikalnekosmetyki.pl/marka/living-nature
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 18:53   #3506
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
moja lista chciejstw puchnie już
Ja na razie tylko tworzę listę wystawców.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 18:58   #3507
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja na razie tylko tworzę listę wystawców.
to ci pomogę

EKOtyki, 30 września:
Kej - wyroby medyczne i kosmetyki naturalne, aromaterapia; Enklare; e-Naturalnie; Lovingeco; Natu handmade; Rubinova - drogeria internetowa; Ringana; Eukaliptusowy.pl; Dra Duda; Saisona; Dworzysk; Mydło Stacja; IOSSI; Ministerstwo Dobrego Mydła; Lanzaloe Poland; sklep Unikalne Kosmetyki; Sylveco; Ecorocco; Hagi Cosmetics; Biolaven; sklep Biolinea; Jan Barba; Rapan Beauty; Rękociało; Herbs & Hydro Pure; Cares Body; BodyBoom; La-le; One Ingredient; EkoPolka Drogeria internetowa; Asoa; Amilie Mineral Cosmetics; Såpe ; Earthnicity; La Fare 1789 Poland; Pakamera.pl Beauty; sklep iAroma; Orientana; Daw Thale - naturalne kosmetyki azjatyckie (Mystique Arom Thailand, Hug Organic); Kopalnia-Zdrowie.pl; Annabelle Minerals; Fresh&Natural; Lady of Nature; Sylveco; Mydlarnia u Franciszka; TianDe; Phytocode; Soap Deli Manufaktura Naturalnego Mydła;Harika - naturalne olejki kosmetyczne; Scandinavia cosmetics; collagenshop; Derma Eco; Efasoil; GingerOrganic; Joule; Bydgoska Wytwórnia Mydła; Bleuet Naturel; Be.Loved Cosmetics; Soap Szop; Plantule Pillows; EZTI Candles; Harmonique; Mydlarnia 4 Szpaki; Ecolore Kosmetyki Mineralne; Simple as that; Ekomiejsce; Lawenda Króleska - Plantacja Lawendy; Wytwórnia Mydła; Natural Secrets.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 20:04   #3508
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Uprzejmie donoszę , że w sklepie skin79 jest promocja na wszystko -20%, kod ADAM i zestaw Bentona (esencja i krem pod oczy) wychodzi za 160 zł (bez 80 gr).

Bardzo proszę

anula, teraz to już nie ma się co zastanawiać
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 21:00   #3509
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę , że w sklepie skin79 jest promocja na wszystko -20%, kod ADAM i zestaw Bentona (esencja i krem pod oczy) wychodzi za 160 zł (bez 80 gr).
Przeplacilam
Mam bana na ten miesiac na kosmetyki wiec juz z promocji nie skorzystam a chetnie bym wyprobowala inne rzeczy bentona.
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-07, 21:10   #3510
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę , że w sklepie skin79 jest promocja na wszystko -20%, kod ADAM i zestaw Bentona (esencja i krem pod oczy) wychodzi za 160 zł (bez 80 gr).

Bardzo proszę

anula, teraz to już nie ma się co zastanawiać
Też przepłaciłam 😭😭😭
Dobrze chociaż, że piankę i lotion zamówiłam ja iherbie i razem wyszło ok.100zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.