Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-05, 06:47   #4141
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kurczę, zastanawiająca jest ta maska do średnioporowatych, a możliwe, że skoro piszecie, że jest lepsza, to może właśnie włosy macie też średnioporowate Koniecznie wypróbuję, bo ta do wysokoporowatych jest super, ciekawa jestem bardzo tej drugiej.

Co do zaciśnięcia pasa to trzymam kciuki, uda się na pewno, tylko właśnie nie należy za często "chodzić" po sklepach i śledzić promocji poza tym zużywać zapasy powoli, nie przesadzać z ilością. Ja już to przerabiałam, wyszłam z naprawdę ciężkiego nałogu kupowania kosmetyków i wiem, że jak się ma dość bycia obładowanym kosmetykami w każdym kącie domu i jeśli się bardzo chce, to wręcz zużywanie tego staje się ulgą Naprawdę kupuję już tylko to, co wiem, że będę używać, czasem coś na przysłowiowy ból zęba dorzucę, ale tylko czasem naprawdę.
Ja na pewno mam wysokoporawe, krecone 2c/3a, ale ta maska z keratyna bardzo mi sluzy. Tylko tez na zmiane z innymi, zreszta taki schemat mam od dawna.

Za kciuki bardzo dziekuje. Nie moge mojego kupowania kosmetykow nazwac jeszcze nalogiem, ale nie podoba mi sie kwota, ktora wychodzi z mojego budzetu na ta okolicznosc, wolalabym przeznaczyc ja na cos innego. Zapasy tez nie sa spore Lapie sie na tym, ze jesli cos jest dobre, to szukam czasami lepszego, a wlasciwie nie musze, bo moja skora jest zadowolona.
Mam nadzieje, ze to zaowocuje pielegnacja zlozona ze sprawdzonych, sluzacych mi produktow. Szafe sobie juz poukladalam, to licze, ze kosmetyczke rowniez taka moge.
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 07:35   #4142
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Świetne zakupy dziewczyny. Uwielbiam je oglądać.

U mnie zakupy wstrzymane. Zrobiłam sobie podliczenie kosmetycznych wydatków oraz zużyć. Wydaje stanowczo za dużo.
Dzięki moim zapiskom stworzyłam sobie listę pewniaków i to w nie bede inwestować podczas kolejnych zakupów. Przynajmniej cześć kategorii mam wyklarowane.
Za dużo testuje, kupuje „bo wyczytałam, ze dobre”, kusze się promocjami. Co najważniejsze mało wśród tych rzeczy znajduje produktów, które chciałabym gościć u siebie na stałe.
Tak wiec kosmetyczne postanowienie na przyszły rok: ograniczyć wydatki o 60%.
Wiem - bardzo optymistycznie

Mam trochę zapasów, ale nie są to ogromne ilości, spoto zuzylam, jak ogarnę resztę, to udam sie na zakupy.

Maski Anwen bardzo lubię, mam dla srodnioporowatych i wysokoporowatych włosów. Stosuje w zależności od potrzeb włosów. Ta z keratyna wygładza lepiej. Olejki również bardzo lubię. Tobą właśnie jedne z moich pewniaków.

Balsam do ust Crazy Rumors bardzo mi służy, bardzo go polubiłam.
Trzymam kciuki za zaciskanie pasa

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Co do zaciśnięcia pasa to trzymam kciuki, uda się na pewno, tylko właśnie nie należy za często "chodzić" po sklepach i śledzić promocji poza tym zużywać zapasy powoli, nie przesadzać z ilością. Ja już to przerabiałam, wyszłam z naprawdę ciężkiego nałogu kupowania kosmetyków i wiem, że jak się ma dość bycia obładowanym kosmetykami w każdym kącie domu i jeśli się bardzo chce, to wręcz zużywanie tego staje się ulgą Naprawdę kupuję już tylko to, co wiem, że będę używać, czasem coś na przysłowiowy ból zęba dorzucę, ale tylko czasem naprawdę.
Też to mam za sobą. Jak o tym wspomnę, to mi ciarki przechodzą po plecach. Nigdy więcej.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 07:41   #4143
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Fajne zakupy dziewczyny Gratuluję łupów.
Ja wczoraj odebrałam serum z algami i krem Lavery. Niestety zmienili recepturę kremu Mówię o tym: https://www.aptekagemini.pl/lavera-o...zala-50ml.html Teraz jest bardziej tłusty i dłużej się wchłania. Ma też biały kolor. Wcześniej był beżowy. Moim zdaniem poprzednia wersja była lepsza.

Jaką naturalną farbę do włosów możecie polecić?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 08:46   #4144
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Aż sprawdziłam teraz jak pachnie i rzeczywiście, jak jakiś żel pod prysznic chemiczny, duszący, nie pasuje ten zapach do takiej serii medycznej kompletnie, emulsja też tak pachnie, a w ogóle to identycznie pachnie ich niebieska esencja, a ma lepszy skład. Skład płynu niestety skiepszczony, wszystko za alantoiną do wymazania Pewnie jakoś zużyję lub przetestuję, a potem nie wiem, ale fajnie mieć prawie całą serię. Zobaczymy. Przepraszam za jakość, ale mam dziś koszmarne światło. To skład płynu.

A na serum avy już się bardzo cieszę i serum Bielendy też mnie ciekawi.

Załącznik 7344581

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Korah jak używasz tego żelu aloesowego? Holikę mieszałam z olejem i wystarczyło a ten żel jest dużo rzadszy i po użyciu z olejem mam ściągniętą skórę i muszę użyć jeszcze jakiegoś kremu.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 08:57   #4145
deserova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 369
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

https://www.facebook.com/ledefaite/
Dziewczyny, widziałyście to? Loreal próbuje obśmiać naturalną pielęgnację włosów. Wyszła z tego porażka ale dla nich bo 99% komentarzy jest potępiająca tę dziwną kampanię. Nie wiem o co chodzi loralowi ale chyba mocno spadłaim sprzedaż chemikaliów do włosów. Pewnie spadnie jeszcze bardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
deserova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 09:02   #4146
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ja ostatnio kupuje tylko podstawowe kosmetyki: Szampon, żel do higieny intymnej, żel do mycia, mleczko kosmetyczne, tonik, kremy do twarzy i pod oczy, żadnych maseczek, peelingów, bo nie miałam na to ochoty siedzieć w łazience i się nacierać, smarować. Kiedyś lubiłam te rytuały, ale jak sobie pomyślę ile wydawałam na to kosmetyki, które nie miały wpływu na moje samopoczucie i wygląd. Wszystko zależy od stanu cery, akurat jak nie mam z nią problemów, dobrze wygląda, nie ma porów rozszerzonych, grudek, to po co się męczyć.Trądzik występuje tylko przed okresem, i to 1, 2 pryszcze nie widoczne pod golfem, szalikiem w zimie. Hormonalne ewidentnie, bo ten wiek już. Owszem jak komu to sprawia przyjemność, tak o siebie dbać. A ja po latach widzę, że dobry krem to podstawa pielęgnacji twarzy i nie przesuszać jej wodą i żelami, myć nadmiernie, to wygląda zdrowiej.
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 09:08   #4147
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Korah jak używasz tego żelu aloesowego? Holikę mieszałam z olejem i wystarczyło a ten żel jest dużo rzadszy i po użyciu z olejem mam ściągniętą skórę i muszę użyć jeszcze jakiegoś kremu.
Ja raczej nie używam tego żelu w roli kosmetyku, to element domowej apteczki, a jeśli już się kończy termin ważności, to wtedy mieszam z innymi kosmetykami, do twarzy i też do ciała i włosów, kremami, maseczkami i balsamami. On ściąga skórę, ale nie powinien wysuszać w mieszaninie z olejami czy innymi kosmetykami dającymi okluzję. Może za dużo dajesz żelu, a za mało oleju? Ew. dodaj coś, co zawiera też Holika, jakiś ekstrakt, pantenol, alantoinę, aczkolwiek Holika zawiera karbomer i sodium acrylate, które są sztucznymi "poprawiaczami".

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez deserova Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/ledefaite/
Dziewczyny, widziałyście to? Loreal próbuje obśmiać naturalną pielęgnację włosów. Wyszła z tego porażka ale dla nich bo 99% komentarzy jest potępiająca tę dziwną kampanię. Nie wiem o co chodzi loralowi ale chyba mocno spadłaim sprzedaż chemikaliów do włosów. Pewnie spadnie jeszcze bardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za link, no niezły cyrk
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-12-05 o 09:04
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-05, 13:11   #4148
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupuje tylko podstawowe kosmetyki: Szampon, żel do higieny intymnej, żel do mycia, mleczko kosmetyczne, tonik, kremy do twarzy i pod oczy, żadnych maseczek, peelingów, bo nie miałam na to ochoty siedzieć w łazience i się nacierać, smarować. Kiedyś lubiłam te rytuały, ale jak sobie pomyślę ile wydawałam na to kosmetyki, które nie miały wpływu na moje samopoczucie i wygląd. Wszystko zależy od stanu cery, akurat jak nie mam z nią problemów, dobrze wygląda, nie ma porów rozszerzonych, grudek, to po co się męczyć.Trądzik występuje tylko przed okresem, i to 1, 2 pryszcze nie widoczne pod golfem, szalikiem w zimie. Hormonalne ewidentnie, bo ten wiek już. Owszem jak komu to sprawia przyjemność, tak o siebie dbać. A ja po latach widzę, że dobry krem to podstawa pielęgnacji twarzy i nie przesuszać jej wodą i żelami, myć nadmiernie, to wygląda zdrowiej.
A mi właśnie taki minimalizm kosmetyczny nie służy. Kiedyś tak było, że tylko żel, tonik i krem, ale muszę np. zluszczać naskórek regularnie. Krem pod oczy to też mus. W sumie maseczki ostatnio używam często i nie wiem czy to jakoś bardzo mi pomaga. Ale lubię. Mam dzięki temu chwilę dla siebie w codziennej gonitwie.
I moja skóra też lubi różnorodność. To chyba z wiekiem przychodzi, że potrzebuje różnych rodzajów składników kosmetycznych. Jak długo nie używałam oleju, to skóra zrobiła mi się szara z licznymi zaskornikami. Dodanie odrobiny oleju od razu poprawiło jej stan. Oczywiście chciałabym, żeby tak było, że uzywam minimum, ale tak póki co nie widzę na to szans.

W ramach DDD zamówiłam tylko serum Ava i kurację do rąk Vianka w aptece Gemini. To serum mają tam naprawdę w dobrej cenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 13:38   #4149
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny jakie polecacie dezodoranty Schmidt's ? Czy konkretne wersje zapachowe różnią się działaniem?
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 15:09   #4150
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Nowość od Pony Hutchen
https://bioana.pl/pl/p/Lakier-do-paz...achtszauber/97
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:39   #4151
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny czy ten eliksir z vianka o którym tuytaj pisalyście to jest ten w takim małym opakowaniu z pipetką ?
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-05, 18:45   #4152
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ten eliksir z vianka o którym tuytaj pisalyście to jest ten w takim małym opakowaniu z pipetką ?
Tak, nie ma Vianek innego eliksiru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 19:29   #4153
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Nacomi to naturalna marka ?
Interesuje mnie wiele rzeczy od nich m.in. cala seria arganowa do włosów w tych ciemnych butelkach jak i olejek do demakijazu w pomaranczowym opakowaniu a no i jeszcze te olejki do olejowania włosów stosował ktoś cos ? Będę wdzięczna za opinie
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 19:55   #4154
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie polecacie dezodoranty Schmidt's ? Czy konkretne wersje zapachowe różnią się działaniem?
Ja nie widze różnicy w dzialaniu, mialam wszystkie wersje sloiczkowe i w sztyfcie roza i wanilia i w wersji bez sody drzewo herbaciane i zdecydowanie wole te słoiczkowe. U mnie wanilia i roza budziła ubrania, bo jest brązowa, a wersja sensitive znowu byla zbyt miękka i cale opakowanie mialam wiecznie uwalone. Z wersji w słoiczku zauwazylam ze konsystencja tez moze sie lekko roznic, bardziej kruszy sie wersja bezzapachowa niz inne wg mnie, pewnie przez brak olejow eterycznych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 19:59   #4155
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
A mi właśnie taki minimalizm kosmetyczny nie służy. Kiedyś tak było, że tylko żel, tonik i krem, ale muszę np. zluszczać naskórek regularnie. Krem pod oczy to też mus. W sumie maseczki ostatnio używam często i nie wiem czy to jakoś bardzo mi pomaga. Ale lubię. Mam dzięki temu chwilę dla siebie w codziennej gonitwie.
I moja skóra też lubi różnorodność. To chyba z wiekiem przychodzi, że potrzebuje różnych rodzajów składników kosmetycznych. Jak długo nie używałam oleju, to skóra zrobiła mi się szara z licznymi zaskornikami. Dodanie odrobiny oleju od razu poprawiło jej stan. Oczywiście chciałabym, żeby tak było, że uzywam minimum, ale tak póki co nie widzę na to szans.

W ramach DDD zamówiłam tylko serum Ava i kurację do rąk Vianka w aptece Gemini. To serum mają tam naprawdę w dobrej cenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja podobnie, ale u mnie dużo zależy od stanu skóry, bo jak jest w okresie zwiększonego przetłuszczania np. przed miesiączką, to jednak wolę dać jej spokój, jedynie złuszczam i podsuszam jakąś glinką ewentualnie, bywa tak, że nie używam niczego przez tydzień, a w koljnym tygodniu 3 razy nakładam jakąś maseczkę.

To serum coś w sobie ma

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
I ta czerwień kusi, ale ja mam za dużo lakierów.

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Nacomi to naturalna marka ?
Interesuje mnie wiele rzeczy od nich m.in. cala seria arganowa do włosów w tych ciemnych butelkach jak i olejek do demakijazu w pomaranczowym opakowaniu a no i jeszcze te olejki do olejowania włosów stosował ktoś cos ? Będę wdzięczna za opinie
Niektóre kosmetyki Nacomi nie są do końca naturalne, np. kremy do twarzy, ale maseczki algowe, glinki itp. są ok. Miałam z tej arganowej serii szampon i nie polecam, jeden z najgorszych jakie stosowałam, włosy były po nim szorstkie, suche i splątane, nie lubię tez kremu arganowego pod oczy, ale wiem, ze sporo osób go chwali, więc może i Tobie by się spodobał.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 23:57   #4156
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Witam Was ponownie po bardzooo długiej przerwie. Nadrobię przynajmniej ostatnie strony i wracam do tematu.
Witamy ponownie strasznie długo nie zaglądałaś

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie polecacie dezodoranty Schmidt's ? Czy konkretne wersje zapachowe różnią się działaniem?
Ja mam tylko wersję w sztyfcie z węglem i magnezem i działanie oceniam bardzo dobrze, mogę tylko przyczepić się do sztyftu, który jest szary i trochę brudzi ubrania.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-06, 05:20   #4157
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

A te olejki od nacomi o których wspomniałam ktoś może kiedyś miał/ testował ? To jest jakąś mieszanina 7 różnych olejków brzmi ciekawie
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-06, 11:58   #4158
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość

Jaką naturalną farbę do włosów możecie polecić?
Ja ostatnio użyłam tint of nature i jestem zachwycona będą ja kupować!
Nie niszczy włosów, nie wysusza, miesza się i nakłada bajecznie łatwo nie spływa z włosów w trakcie farbowania, ma żelowa konsystencję.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-06, 11:59   #4159
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja ostatnio użyłam tint of nature i jestem zachwycona będą ja kupować!
Nie niszczy włosów, nie wysusza, miesza się i nakłada bajecznie łatwo nie spływa z włosów w trakcie farbowania, ma żelowa konsystencję.
Anula a na jaki kolor się farbujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-06, 12:18   #4160
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Nic nie kupiłam na Black Friday, na Cyber Monday ani na DDD. Uznalam, że mam wszystkiego ponad stan i nie tylko kosmetyki. Na EKOtyki dopiero może coś kupię na wiosnę.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-06, 12:26   #4161
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja ostatnio użyłam tint of nature i jestem zachwycona będą ja kupować!
Nie niszczy włosów, nie wysusza, miesza się i nakłada bajecznie łatwo nie spływa z włosów w trakcie farbowania, ma żelowa konsystencję.
Dzięki za polecenie. Zaraz zobaczę jakie mają kolory. Ja potrzebuje chłodnego brązu.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-06, 12:31   #4162
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ja z kolei wczoraj nałożyłam swoją farbę, tę co zawsze, zwykłą z drogerii, ale zamiast dołączonej do opakowania odżywki, na koniec użyłam maski Anwen. Efekt oszałamiający, jak z reklamy, błyszcząca tafla włosów. Szkoda, że nie produkują jej w wielkim opakowaniu 1L Naprawdę nie wiem, czy kiedykolwiek miałam tak dobrą maskę.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-06, 12:33   #4163
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja z kolei wczoraj nałożyłam swoją farbę, tę co zawsze, zwykłą z drogerii, ale zamiast dołączonej do opakowania odżywki, na koniec użyłam maski Anwen. Efekt oszałamiający, jak z reklamy, błyszcząca tafla włosów. Szkoda, że nie produkują jej w wielkim opakowaniu 1L Naprawdę nie wiem, czy kiedykolwiek miałam tak dobrą maskę.
Napisz do Anwen w tej sprawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-06, 12:34   #4164
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Napisz do Anwen w tej sprawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetna myśl
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-06, 12:37   #4165
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dzięki za polecenie. Zaraz zobaczę jakie mają kolory. Ja potrzebuje chłodnego brązu.
Ja co prawda nie uzywalam, ale kupuje mamie herbatint, bardzo ładnie kryje siwe włosy jesli Ci na tym zależy to polecam, ona używa koloru kasztan 4n chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-06, 15:10   #4166
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie uzywalam, ale kupuje mamie herbatint, bardzo ładnie kryje siwe włosy jesli Ci na tym zależy to polecam, ona używa koloru kasztan 4n chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też z tej firmy byłam zadowolona.
Potem przerzuciłam się na Naturtint, bo jaśniejsze odcienie bardziej mi kolorystycznie odpowiadały. Koleżance z pracy poleciłam i też jest zadowolona.



A ja zaszalałam na BF, dwa zamówienia z Korei (nie polecam sklepu testerkorea.com, dwa tygodnie minęły jak kompletują moje zamówienie , za to dość szybka wysyłka w w2beauty.com), kolejne na deciem.com i jeszcze skusiłam się na dr Organic, ale już najpotrzebniejsze rzeczy: szampon z węglem, cleanser różany, blasamy do ciała manuka i konopny, pomadki ochronne.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 10:13   #4167
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja z kolei wczoraj nałożyłam swoją farbę, tę co zawsze, zwykłą z drogerii, ale zamiast dołączonej do opakowania odżywki, na koniec użyłam maski Anwen. Efekt oszałamiający, jak z reklamy, błyszcząca tafla włosów. Szkoda, że nie produkują jej w wielkim opakowaniu 1L Naprawdę nie wiem, czy kiedykolwiek miałam tak dobrą maskę.
Korah, a co myślisz o składach tych masek? Jakiś bardzo toksycznych składników nie mają, jednak też naturalne nie są?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 10:19   #4168
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja ostatnio użyłam tint of nature i jestem zachwycona będą ja kupować!
Nie niszczy włosów, nie wysusza, miesza się i nakłada bajecznie łatwo nie spływa z włosów w trakcie farbowania, ma żelowa konsystencję.
Zamówiłam jasny brąz. Zobaczymy
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 10:26   #4169
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
A ja zaszalałam na BF, dwa zamówienia z Korei (nie polecam sklepu testerkorea.com, dwa tygodnie minęły jak kompletują moje zamówienie , za to dość szybka wysyłka w w2beauty.com), kolejne na deciem.com i jeszcze skusiłam się na dr Organic, ale już najpotrzebniejsze rzeczy: szampon z węglem, cleanser różany, blasamy do ciała manuka i konopny, pomadki ochronne.
Cleanser różany uwielbiam

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Korah, a co myślisz o składach tych masek? Jakiś bardzo toksycznych składników nie mają, jednak też naturalne nie są?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Składy, to można powiedzieć cała Anwen, która jest wielbicielką naturalnych składników do pielęgnacji włosów, ale docenia też niektóre substancje syntetyczne, w składzie jest quaternium silicone-22 i dipropylene glycol, ale ufam i odkąd stosuję również stwierdzam, że ona wiedziała, co robi komponując maskę godną jej nazwiska. Jest też Phenoxyetanol, ale poza tym same konkrety.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 10:31   #4170
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Składy, to można powiedzieć cała Anwen, która jest wielbicielką naturalnych składników do pielęgnacji włosów, ale docenia też niektóre substancje syntetyczne, w składzie jest quaternium silicone-22 i dipropylene glycol, ale ufam i odkąd stosuję również stwierdzam, że ona wiedziała, co robi komponując maskę godną jej nazwiska. Jest też Phenoxyetanol, ale poza tym same konkrety.
Skuszę się chyba na wersję z kokosem, bo jest do niskoporow a moje włosy po kokosie ładnie wyglądają. No i chyba tylko ta wersja do wysokoporowatych ma silikon.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.