Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-07, 10:57   #4171
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Skuszę się chyba na wersję z kokosem, bo jest do niskoporow a moje włosy po kokosie ładnie wyglądają. No i chyba tylko ta wersja do wysokoporowatych ma silikon.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje po samym kokosie wyglądają tragicznie, ale np. po oleju Sesa były super. Po masce pszenicznej mam ochotę na wszystkie 3. Nigdy nie byłam wielbicielką Anwen i nie śledziłam jej poczynań w internecie, uważałam ją za jedną z wielu blogerek, tzw. ekspertek od wszystkiego, mających zawsze "za dużo" do powiedzenia. Ale teraz, gdy produkt broni się sam, muszę nieco zweryfikować poglądy. Anwen wypuściła też analogicznie 3 oleje do włosów z formie atomizera, do nich jestem nieco sceptyczna, bo składy są bardzo proste i można taką miksturę samemu ukręcić, jednak z drugiej strony patrząc, to cena tych gotowców nie jest jakaś bardzo wygórowana, więc może warto. A jeśli Tobie pasuje ta maska do wysokoporowatych, to może tak jak u mnie, najlepsza pielęgnacja byłaby mieszana, że po każdym umyciu inna maska
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 11:20   #4172
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Moje po samym kokosie wyglądają tragicznie, ale np. po oleju Sesa były super. Po masce pszenicznej mam ochotę na wszystkie 3. Nigdy nie byłam wielbicielką Anwen i nie śledziłam jej poczynań w internecie, uważałam ją za jedną z wielu blogerek, tzw. ekspertek od wszystkiego, mających zawsze "za dużo" do powiedzenia. Ale teraz, gdy produkt broni się sam, muszę nieco zweryfikować poglądy. Anwen wypuściła też analogicznie 3 oleje do włosów z formie atomizera, do nich jestem nieco sceptyczna, bo składy są bardzo proste i można taką miksturę samemu ukręcić, jednak z drugiej strony patrząc, to cena tych gotowców nie jest jakaś bardzo wygórowana, więc może warto. A jeśli Tobie pasuje ta maska do wysokoporowatych, to może tak jak u mnie, najlepsza pielęgnacja byłaby mieszana, że po każdym umyciu inna maska
Ja właściwie tak robię, że na co dzień używam odżywki PF, a co kilka dni jakąś maskę. Teraz jeszcze mam Garnier ale się kończy i myślę o tej Anwen. Poza tym co jakiś czas jednak olej muszę kłaść, zwłaszcza na skalp, bo wysusza mi się skóra głowy. Raz w tygodniu kładę mieszankę aloesu i oleju do włosów. Dobrze włosy po tym wyglądają. Nie mam większych problemów z włosami aktualnie, oprócz, skóry głowy, która właśnie się przesusza. Albo czasami swędzi. Kupiłam nawet sobie peeling do skóry głowy tylko że niezbyt naturalny. Ale tu chodziło mi o to, żeby nie mieć problemu z nałożeniem i zmyciem go. Jednak naturalne metody peelingu nie bardzo mi się sprawdzają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 11:54   #4173
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja właściwie tak robię, że na co dzień używam odżywki PF, a co kilka dni jakąś maskę. Teraz jeszcze mam Garnier ale się kończy i myślę o tej Anwen. Poza tym co jakiś czas jednak olej muszę kłaść, zwłaszcza na skalp, bo wysusza mi się skóra głowy. Raz w tygodniu kładę mieszankę aloesu i oleju do włosów. Dobrze włosy po tym wyglądają. Nie mam większych problemów z włosami aktualnie, oprócz, skóry głowy, która właśnie się przesusza. Albo czasami swędzi. Kupiłam nawet sobie peeling do skóry głowy tylko że niezbyt naturalny. Ale tu chodziło mi o to, żeby nie mieć problemu z nałożeniem i zmyciem go. Jednak naturalne metody peelingu nie bardzo mi się sprawdzają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Peeling polecam Phenome. Jest dość drogi, ale warty wypróbowania
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 11:56   #4174
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Peeling polecam Phenome. Jest dość drogi, ale warty wypróbowania
Dziękuję może kiedyś się skuszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 12:35   #4175
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja właściwie tak robię, że na co dzień używam odżywki PF, a co kilka dni jakąś maskę. Teraz jeszcze mam Garnier ale się kończy i myślę o tej Anwen. Poza tym co jakiś czas jednak olej muszę kłaść, zwłaszcza na skalp, bo wysusza mi się skóra głowy. Raz w tygodniu kładę mieszankę aloesu i oleju do włosów. Dobrze włosy po tym wyglądają. Nie mam większych problemów z włosami aktualnie, oprócz, skóry głowy, która właśnie się przesusza. Albo czasami swędzi. Kupiłam nawet sobie peeling do skóry głowy tylko że niezbyt naturalny. Ale tu chodziło mi o to, żeby nie mieć problemu z nałożeniem i zmyciem go. Jednak naturalne metody peelingu nie bardzo mi się sprawdzają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko, że ta maska Garniera jest emolientowa tak samo, jak maska do wysokoporowatych Anwen, natomiast ta do niskoporowatych ma proteiny oraz glinkę, no i olej kokosowy, więc ma inne działanie, odbija od nasady, dodaje objętości, co za tym idzie, musi spuszać włosy, może więc z czasem przeproteinowywać i zabraknie Ci czegoś, co będzie wygładzać i dawać okluzje, weź to pod uwagę. Grunt, żeby dobrać produkty do siebie nawzajem, żeby którychś składników nie było za dużo, a innych za mało.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 12:39   #4176
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tylko, że ta maska Garniera jest emolientowa tak samo, jak maska do wysokoporowatych Anwen, natomiast ta do niskoporowatych ma proteiny oraz glinkę, no i olej kokosowy, więc ma inne działanie, odbija od nasady, dodaje objętości, co za tym idzie, musi spuszać włosy, może więc z czasem przeproteinowywać i zabraknie Ci czegoś, co będzie wygładzać i dawać okluzje, weź to pod uwagę. Grunt, żeby dobrać produkty do siebie nawzajem, żeby którychś składników nie było za dużo, a innych za mało.
Ok, dzięki. Będę myśleć w takim razie jeszcze jak to ułożyć, bo dwóch masek Anwen nie wezmę (chyba że będzie gdzieś promo 2 w cenie 1 )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 12:52   #4177
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ok, dzięki. Będę myśleć w takim razie jeszcze jak to ułożyć, bo dwóch masek Anwen nie wezmę (chyba że będzie gdzieś promo 2 w cenie 1 )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może zacznij od próbek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-07, 12:58   #4178
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ok, dzięki. Będę myśleć w takim razie jeszcze jak to ułożyć, bo dwóch masek Anwen nie wezmę (chyba że będzie gdzieś promo 2 w cenie 1 )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W drogerii rubinovej widzę niewielkie promo na markę Anwen.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 13:08   #4179
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Ja nie widze różnicy w dzialaniu, mialam wszystkie wersje sloiczkowe i w sztyfcie roza i wanilia i w wersji bez sody drzewo herbaciane i zdecydowanie wole te słoiczkowe. U mnie wanilia i roza budziła ubrania, bo jest brązowa, a wersja sensitive znowu byla zbyt miękka i cale opakowanie mialam wiecznie uwalone. Z wersji w słoiczku zauwazylam ze konsystencja tez moze sie lekko roznic, bardziej kruszy sie wersja bezzapachowa niz inne wg mnie, pewnie przez brak olejow eterycznych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Ja mam tylko wersję w sztyfcie z węglem i magnezem i działanie oceniam bardzo dobrze, mogę tylko przyczepić się do sztyftu, który jest szary i trochę brudzi ubrania.
Dzięki dziewczyny, zamówiłam wersję w słoiczku bergamotka i limonka. Mam nadzieję, że będę zadowolona. Jak się sprawdzi, to może w przyszłości skuszę się na sztyft, ale wyczytałam sporo opinii o brudzeniu ubrań przez te wersje w sztyfcie, dlatego się nieco zniechęciłam
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-07, 16:28   #4180
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Anula a na jaki kolor się farbujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciemny brąz, miałam kolor 3N chyba
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dzięki za polecenie. Zaraz zobaczę jakie mają kolory. Ja potrzebuje chłodnego brązu.
Ja miałam właśnie chłodny brąz, ale ciemny
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 08:19   #4181
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Zaczynają się już świąteczne promocje. http://www.ekokrem.eu/ tuszył z takimi promocjami:

Zestawy objęte 15% RABATEM:

- Zestaw nr 1- cena regularna 140 zł; cena po rabacie 120 zł.
DOWOLNY krem do twarzy
Odżywczy krem do rąk
Wygładzający peeling do twarzy lub zamiennie
Luksusowy mus do ciała
Regenerujący krem pod oczy z kofeiną

- Zestaw nr 2- cena regularna 110 zł; cena po rabacie 95 zł
DOWOLNY krem do twarzy
Piernikowy balsam do ciała w kostce
Regenerujący krem pod oczy z kofeiną
Nawilżający balsam do ust z olejem jojoba

- Zestaw nr 3- cena regularna 115 zł; cena po rabacie 100 zł.
Balsam dla dzieci do twarzy i ciała
Odżywczy krem do rąk
Nawilżający balsam do ust z olejem jojoba
Dwufazowy płyn do demakijażu

Ponadto, przy zakupie minimum dwóch kosmetyków z naszej oferty zostanie naliczony rabat 10%.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-08, 09:43   #4182
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja raczej nie używam tego żelu w roli kosmetyku, to element domowej apteczki, a jeśli już się kończy termin ważności, to wtedy mieszam z innymi kosmetykami, do twarzy i też do ciała i włosów, kremami, maseczkami i balsamami. On ściąga skórę, ale nie powinien wysuszać w mieszaninie z olejami czy innymi kosmetykami dającymi okluzję. Może za dużo dajesz żelu, a za mało oleju? Ew. dodaj coś, co zawiera też Holika, jakiś ekstrakt, pantenol, alantoinę, aczkolwiek Holika zawiera karbomer i sodium acrylate, które są sztucznymi "poprawiaczami".
Wydaje mi się że przez to że jest taki płynny daję za mało żelu. Muszę coś pokombinować i dodać coś zagęszczającego albo zrobię sobie serum.

Moje ostatnie nabytki. Nie do końca naturalne ale nie chciało mi się tego dzielić. Kontigo trochę poległo przy moich kombinacjach ale w końcu dostałam to co chciałam z 50% kodem przeprosinowym (Anula_ga )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kontigo.jpg (99,9 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pigment.jpg (125,7 KB, 73 załadowań)
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 09:48   #4183
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że przez to że jest taki płynny daję za mało żelu. Muszę coś pokombinować i dodać coś zagęszczającego albo zrobię sobie serum.

Moje ostatnie nabytki. Nie do końca naturalne ale nie chciało mi się tego dzielić. Kontigo trochę poległo przy moich kombinacjach ale w końcu dostałam to co chciałam z 50% kodem przeprosinowym (Anula_ga )
Zaszalałaś Masz moich ulubieńców, flat top Annabelle i pomadki GR (nienaturalne, ale ) Daj znać czy ten krem pod oczy jest cokolwiek wart
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 10:00   #4184
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że przez to że jest taki płynny daję za mało żelu. Muszę coś pokombinować i dodać coś zagęszczającego albo zrobię sobie serum.

Moje ostatnie nabytki. Nie do końca naturalne ale nie chciało mi się tego dzielić. Kontigo trochę poległo przy moich kombinacjach ale w końcu dostałam to co chciałam z 50% kodem przeprosinowym (Anula_ga )

kontigo poległo, ale klientela się zemściła wykorzystując kod znizkowy ja się obkupiłam za pół ceny kosmetykami biolove i vianek na świateczne prezenty
A tak przy okazji - miałam mieszane uczucia co do vianka, ale ich seria pomarańczowa (odżywcza) jest strasznie fajna balsam wymiata, żel strasznie fajny, peeling i masło do ciała też! Gdybym od tej serii zaczęła miałabym lepszy stosunek do marki
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 10:08   #4185
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Mam do Kontigo kod przeprosinowy do końca grudnia, ale na razie czekam na powrót moich upatrzonych rzeczy . Jak nie wrócą, to kliknę jakieś Vianki.

Wczoraj drugi raz użyłam maski odżywczej Vianek i chyba moje włosy ją polubią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 10:18   #4186
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Mi tam się promocja Kontigo podobała mimo opóźnienia -50% nawet na promocyjne produkty (choć ostro twierdzili na FB że nie, pewnie błąd systemu), dostałam 2 kody zniżkowe -50% (jeden już wykorzystałam, ale nic tam dla mnie nie było). Z drugim dumam. Mam ważny do końca grudnia a akurat nowości Biolove są w promocji do 26.12 i kod na nie nie działa No i nie ma nadal nowości Vianka

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

kontigo poległo, ale klientela się zemściła wykorzystując kod znizkowy ja się obkupiłam za pół ceny kosmetykami biolove i vianek na świateczne prezenty
A tak przy okazji - miałam mieszane uczucia co do vianka, ale ich seria pomarańczowa (odżywcza) jest strasznie fajna balsam wymiata, żel strasznie fajny, peeling i masło do ciała też! Gdybym od tej serii zaczęła miałabym lepszy stosunek do marki
Odżywcza do ciała jest moja ulubiona Zachwalałam już rok temu i tutaj i na blogu I wiesz, ja od niej zaczęłam i teraz pozostałe serie do ciała są dla mnie niby ok, ale zawsze podkreślam, że pomarańczowa lepsza
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 10:49   #4187
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zaszalałaś Masz moich ulubieńców, flat top Annabelle i pomadki GR (nienaturalne, ale ) Daj znać czy ten krem pod oczy jest cokolwiek wart
To niestety jeszcze nie wszystko. A pomadki i pędzel mam przez Ciebie więc...

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mi tam się promocja Kontigo podobała mimo opóźnienia -50% nawet na promocyjne produkty (choć ostro twierdzili na FB że nie, pewnie błąd systemu), dostałam 2 kody zniżkowe -50% (jeden już wykorzystałam, ale nic tam dla mnie nie było).
Ja nie dostałam żadnego kodu przeprosinowego ale i tak wykorzystałam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 11:28   #4188
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Ja nie mam jednej serii ulubionej z Vianka. Raczej po jednej rzeczy z różnych serii, np krem na dzień z fioletowej, eliksir z czerwonej, peeling do ciała z zielonej. W sumie ich kosmetyki do ciała dla mnie za bardzo pachną. Mam tą nową kurację do rąk i o ile działanie jest fajne, to zapach mnie powala. Landrynkowo. Tak samo jak żel do mycia ciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 11:45   #4189
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Koshatka, piękne zakupy

Ja odpuściłam sobie i kontigo, i Viankowe rzeczy.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-08, 12:50   #4190
ewka_marchewka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 80
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Kojarzycie może taki olejek do skóry i włosów z drobinkami od Avril ?

Nuxe ma podobny w ofercie ale cena wyższa.

ewka_marchewka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 13:02   #4191
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mi tam się promocja Kontigo podobała mimo opóźnienia -50% nawet na promocyjne produkty (choć ostro twierdzili na FB że nie, pewnie błąd systemu), dostałam 2 kody zniżkowe -50% (jeden już wykorzystałam, ale nic tam dla mnie nie było). Z drugim dumam. Mam ważny do końca grudnia a akurat nowości Biolove są w promocji do 26.12 i kod na nie nie działa No i nie ma nadal nowości Vianka

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------


Odżywcza do ciała jest moja ulubiona Zachwalałam już rok temu i tutaj i na blogu I wiesz, ja od niej zaczęłam i teraz pozostałe serie do ciała są dla mnie niby ok, ale zawsze podkreślam, że pomarańczowa lepsza
o, kolejny kod znizkowy? też na 50%?
ja zaczęłam od serii niebieskiej i to był błąd
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 15:44   #4192
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
o, kolejny kod znizkowy? też na 50%?
ja zaczęłam od serii niebieskiej i to był błąd
Ej, to była jakaś glosniejsza sprawa z tym kodem - 50% na wszystko? Gdzie można znaleźć ich tłumaczenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 16:30   #4193
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ej, to była jakaś glosniejsza sprawa z tym kodem - 50% na wszystko? Gdzie można znaleźć ich tłumaczenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Była promocja jednodniowa niby 1+1 gratis, ale liczyli 50% od całości.

O jakie tłumaczenie Ci chodzi?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 16:33   #4194
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Była promocja jednodniowa niby 1+1 gratis, ale liczyli 50% od całości.

O jakie tłumaczenie Ci chodzi?
Napisałaś że coś się tłumaczyli na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 16:34   #4195
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
o, kolejny kod znizkowy? też na 50%?
ja zaczęłam od serii niebieskiej i to był błąd
Też I tak dumam właśnie. Nowości Biolove mi nie wejdą, bo mają promocyjne ceny, a nawet gdyby nie to by mi było szkoda kodu na rzeczy które często są w dobrych promocjach
Miałabym ochotę na peeling cynamonowy Clochee to jest też na promocji

Mam w koszyku tonik Clochee, piankę do mycia twarzy aloesową Holika Holika i tonik Kivi.

Chyba poczekam na te nowości Vianek ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 16:36   #4196
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Też I tak dumam właśnie. Nowości Biolove mi nie wejdą, bo mają promocyjne ceny, a nawet gdyby nie to by mi było szkoda kodu na rzeczy które często są w dobrych promocjach
Miałabym ochotę na peeling cynamonowy Clochee to jest też na promocji

Mam w koszyku tonik Clochee, piankę do mycia twarzy aloesową Holika Holika i tonik Kivi.

Chyba poczekam na te nowości Vianek ...
Nie bierz toniku Kivvi, nic nie robi moim zdaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 16:54   #4197
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Napisałaś że coś się tłumaczyli na fb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie tłumaczyli, tylko za każdym razem gdy ktoś pytał, to pisali, że ta promocja nie obejmuje kosmetyków w promocyjnych cenach, a tak naprawdę obejmowała.

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Nie bierz toniku Kivvi, nic nie robi moim zdaniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze to co wybrać?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 17:10   #4198
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To niestety jeszcze nie wszystko. A pomadki i pędzel mam przez Ciebie więc...
O to jestem ciekawa, co tam jeszcze sobie sprawiłaś

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja nie mam jednej serii ulubionej z Vianka. Raczej po jednej rzeczy z różnych serii, np krem na dzień z fioletowej, eliksir z czerwonej, peeling do ciała z zielonej. W sumie ich kosmetyki do ciała dla mnie za bardzo pachną. Mam tą nową kurację do rąk i o ile działanie jest fajne, to zapach mnie powala. Landrynkowo. Tak samo jak żel do mycia ciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie mam ulubionej serii, z resztą nie każdej używałam, ale zawsze jak robię jakieś zakupy, to coś wpada ze stajni Sylveco, np. ostatnio kremowy żel pod prysznic Syl., nie mam jednak ciśnienia na te kosmetyki, w sumie to jeszcze mnie nic nie zachwyciło poza pomadką peelingującą i olejkiem cynamonowym Vianka, który jednak był tak masakrycznie wydajny, że już raczej mam go po dziurki w nosie Lubię też odżywkę Sylveco, może ją jeszcze kiedyś kupię. No i eliksir V na pewno sobie sprawię.

Cytat:
Napisane przez ewka_marchewka_81 Pokaż wiadomość
Kojarzycie może taki olejek do skóry i włosów z drobinkami od Avril ?

Nuxe ma podobny w ofercie ale cena wyższa.
Nuxe ma tzw. suchy olejek, skład ma całkiem niezły nie licząc silikonu i jeszcze jakiegoś jednego sztucznego składnika, a ten Avril też się nieźle prezentuje składowo, ale nigdy nic o nim nie słyszałam czy jest fajny i czy te drobinki są w miarę subtelne, a nie jakiś tandetny brokat Miałam taki podobny olejek z Naturativ, efekt dawał nieziemski, tak pięknie pozłacał skórę i super pachniał, ale źle mi się wchłaniał, przez co brudził ubrania i latem pływałam w nim dosłownie, mazał się strasznie po skórze.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-12-08 o 17:11
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 17:41   #4199
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja też nie mam ulubionej serii, z resztą nie każdej używałam, ale zawsze jak robię jakieś zakupy, to coś wpada ze stajni Sylveco, np. ostatnio kremowy żel pod prysznic Syl., nie mam jednak ciśnienia na te kosmetyki, w sumie to jeszcze mnie nic nie zachwyciło poza pomadką peelingującą i olejkiem cynamonowym Vianka, który jednak był tak masakrycznie wydajny, że już raczej mam go po dziurki w nosie Lubię też odżywkę Sylveco, może ją jeszcze kiedyś kupię. No i eliksir V na pewno sobie sprawię.
.
I jak oceniasz ten żel sylveco?
Ja tak polubiłam żele Kivvi, że trudno mi pomyśleć o innych. Bo są kremowe, delikatnie myją, bardzo łagodnie pachną i bardzo przyjemne są w użyciu. Tylko ta ich cena...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-08, 18:26   #4200
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dawno mnie nie było wiec nie wiem czy ktos mnie jeszcze pamieta odnośnie zakupów w kontigo to aktualnie jest promocja 40% przy zakupie za min 100 zł po ściągnięciu aplikacji mobilnej wczoraj działał na rzeczy przecenione
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.