.:: Zelixa::. - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-24, 10:15   #2581
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez eeMM22 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z lekarzem, więc wiem co mówię. Jeśli jesz dużo mniejsze porcje przez ponad trzy miesiące, to żołądek automatycznie ulega skurczeniu, co chroni nas przed efektem "jo jo" sama sobie tego nie wymyśliłam. Pozdrawiam

Ale ty napisałaś, że to sprawa zelixy, że się kurczy żołądek a nie mniejszych porcji, więc kłamstwo. Zelixa nie ma nic do żołądka. Pozdrawia farmakologia.

A jojo nie zależy od wielkości żołądka, ale od tego jak jesz na zelixie i jak potem, sama wielkość żołądka nic nie ma do rzeczy.
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 21:04   #2582
eeMM22
Raczkowanie
 
Avatar eeMM22
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 53
GG do eeMM22
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez enex Pokaż wiadomość
Ale ty napisałaś, że to sprawa zelixy, że się kurczy żołądek a nie mniejszych porcji, więc kłamstwo. Zelixa nie ma nic do żołądka. Pozdrawia farmakologia.

A jojo nie zależy od wielkości żołądka, ale od tego jak jesz na zelixie i jak potem, sama wielkość żołądka nic nie ma do rzeczy.

Ale automatycznie łatwiej przywyknąć nam do mniejszych porcji Zelixa jest w tym pomocą. Jeśli żołądek jest skurczony, nie "domaga się" większych porcji pokarmów. A jeśli się obżeramy, winić możemy za to same siebie. Więc tak, czy owak, Zelixa pomaga w skurczeniu żołądka i przyjmowaniu mniejszych porcji pokarmów a reszta w naszych rękach
eeMM22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 23:05   #2583
wizia29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez eeMM22 Pokaż wiadomość
Ale automatycznie łatwiej przywyknąć nam do mniejszych porcji Zelixa jest w tym pomocą. Jeśli żołądek jest skurczony, nie "domaga się" większych porcji pokarmów. A jeśli się obżeramy, winić możemy za to same siebie. Więc tak, czy owak, Zelixa pomaga w skurczeniu żołądka i przyjmowaniu mniejszych porcji pokarmów a reszta w naszych rękach
K ochane za nasze obrzarstwo jesteśmy same sobie winnei zełądekprzechod zi na 2 plantak tak nie ma co sie oszukiwać
wizia29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 23:16   #2584
wizia29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez eeMM22 Pokaż wiadomość
Ale automatycznie łatwiej przywyknąć nam do mniejszych porcji Zelixa jest w tym pomocą. Jeśli żołądek jest skurczony, nie "domaga się" większych porcji pokarmów. A jeśli się obżeramy, winić możemy za to same siebie. Więc tak, czy owak, Zelixa pomaga w skurczeniu żołądka i prz yjmowaniu mniejszych porcji pokarmów a reszta w naszych rękach
to nie prawda to my same rozpyczamy swoj żąłądekniestety ale tak jest
wizia29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 01:07   #2585
wizia29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego kochana, syn napisal uroczo.
elcia czy ja w spomnialam że mój mężus 12 listopada kończył 30 latek dokładnie rok temu
wizia29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 01:12   #2586
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez wizia29 Pokaż wiadomość
elcia czy ja w spomnialam że mój mężus 12 listopada kończył 30 latek dokładnie rok temu
Moze to jakies klony
A ty nie masz 3 list, bo ja mam i to jest juz niedlugo
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 01:23   #2587
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez mynia19 Pokaż wiadomość
Mam właśnie nadzieję,że jedank brzuszki mnie ominą. Zawsze jak chudłam czy tyłam to skóra jakoś sama wracała do normy. Fakt faktem nigdy nie ważyłam więcej niż 60kg.
Co do skutków ubocznych to muszę powiedzić,że czuję się lepiej. Nadal jest mi trochę słabo,ale jest dużo lepiej. Tylko do tego jedzenia jakoś nie mogę się zmusić. Nie ma opcji na 5 posiłków dziennie ;( Jak zjem jedną bułeczkę to i tak jest sukces. Ciężko mi się poprostu przełyka. Denerwuje mnie tylko fakt,że nawet po takiej małej buleczce strasznie chce mi się kupkę
Czytałam,że mogą pojawić się zaparcia,ale jakoś mnie to średnio dotyczy,a powiem więcej,że nawet mi pomaga
pozdrawiam

Mysle, ze niedlugo bedzieszmiala prawdziwy powod do brania zelixy gdy sie odzywiasz w ten sposob, spadnie Ci 5kg a za chwile bedziesz miala 15+, organizm nie jest taki glupi aby doprowadzic sie do destrukcji gorzej chyba z emocjami i psychika. No ale wtedy chociasz na forum nikt Ci nie zarzuci, ze nie masz otylosci bo takie zachowanie to najprostsza droga do niej.
Co do skory, nie martw sie taka hustawka wagowa przyda Ci kilka fajnych rozstepow pewnie to tylko kwestaia czasu.
Nie odbierz mnie zle ale Twoje wypowiedzi sa bardzo dziecinne, oby otworzyly Ci sie oczka i gdy juz schudniesz na tej zeli to podniesiesz swoj zgrabny tyleczek i zaczniesz sie ruszac bo inaczej przytyjesz w mig gdy tylko odstawisz zele i zaczniesz jesc.
Wiec juz teraz oplanuj sobie plan wychodzenia z diety i porcje ruchu.
pozdrawiam
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-25, 09:33   #2588
Hanai1243
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24
Dot.: .:: Zelixa::.

Hej. Waga spada. Juz 4 kg mniej w 9 dni
Hanai1243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 18:17   #2589
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

a ile kosztuje zelixa 15?
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-26, 18:23   #2590
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
a ile kosztuje zelixa 15?
To zależy gdzie Ja płacę np 58 zł za 60 tabletek
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-27, 12:51   #2591
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

po 5 tabletkach zelixy schudlam az 7 kg w 4 dni boje sie ze to troche za szybko i potem skora bedzie mi obwisac albo ze strace ochote na odchudzanie i pojawi sie efekt jojo dodam ze odzywiam sie zdrowo wg diety staram sie przestrzegac zalecen czy to mozliwe ze tak szybko schudlam? pewnie to woda ucieka z organizmu ale uzupelniam braki pije wode niegazowana ii herbatki zielone mam zelixe 10.
moje serce czasem bije szybiej to takie nie przyjemne uczucie jak myslicie to chyba nie grozne?

a i jeszcze o ktorej godzinie najlepiej ja brac?

Edytowane przez fiolusiek
Czas edycji: 2008-10-28 o 06:53
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 10:22   #2592
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
po 5 tabletkach zelixy schudlam az 7 kg w 4 dni boje sie ze to troche za szybko i potem skora bedzie mi obwisac albo ze strace ochote na odchudzanie i pojawi sie efekt jojo dodam ze odzywiam sie zdrowo wg diety staram sie przestrzegac zalecen czy to mozliwe ze tak szybko schudlam? pewnie to woda ucieka z organizmu ale uzupelniam braki pije wode niegazowana ii herbatki zielone mam zelixe 10.
moje serce czasem bije szybiej to takie nie przyjemne uczucie jak myslicie to chyba nie grozne?

a i jeszcze o ktorej godzinie najlepiej ja brac?
Skoro odzywiasz sie racjonalnie (3 male posilki + 2 przegryzki) to nie powinnas sie martwic a jezeli glodujesz to nie tendy droga. Wydaje mi sie, ze to taki szybki wstep i potem organizm sie przyzwyczai do leku i spadek wagi nie bedzie gwaltowny, co gorasza czasami sa przestoje ktore potrafia zniechecic. Im Waga wyjsciowa wieksza tym poczatkowy spadek wagi szybszy, ja zaczynalam od 81.5 i nie mialam takich efektow byc moze dlatego ze przed zela ograniczalam jedzenie a zela pomaga mi tylko wytrwac w postanowieniu redukcji kalorii.
Trzymam kciuki i pisz jak Ci idzie.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 10:24   #2593
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Wydaje mi sie, ze najlepiej brac jak najwczesniej rano aby wieczorem uniknac klopotow ze spaniem (ja mam straszne klopoty aby zasnac i czasami nie spie do drugiej w nocy). Teraz staram sie wczesniej wstawac 7 rano i od razu brac zele aby do konca dnia tracila swoje wlasciwosci.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 10:33   #2594
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

jak rano biore zele to cisnienie mi sie bardziej podnosi i serce szybciej bije niz jak biore w poludnie
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 10:45   #2595
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
jak rano biore zele to cisnienie mi sie bardziej podnosi i serce szybciej bije niz jak biore w poludnie

niektore dziewczyny biora na noc jednak nie wiem jak potem z uczuciem glodu jest?!
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 11:01   #2596
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

a i zauwazylam jeszcze ze jak biore zele wczesnie rano to potem wieczorkiem mam wiekszy apetyt. dzis wachalam chyba z 10 min nutelle chcialam sie nasycic tym zapachem ale jakos nie moglam jej zjesc i pozatym czulam w niej duuzo chemii i moze przez to jej nie zjadlam;d
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 23:46   #2597
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

1kaqsia1
Przyczajenie

Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10


prosze o pomoc przemiana materi nie opuszcxzajcie tego watku blagam!!!!!
Wiem, wiem ze to juz bylo naczytalam sie juz tego duzo tylko dla mnie chyba jest juz za pozno ... przez 4 miesiace jadlam kanapke gora 2 dziennie o godzinie 17 i nic wiecej biegalam codziennie 5km az do czasu jak nauczycielka zglosila w poradni ze wgladam jak anorektyczka i o czywiscie tak jest po szczegolowych badaniach wyszlo ze wyniszczylam organizm na maksa bylam tego nie swiadoma teraz proboje naprawic to co zepsulam i jem ile sie da czesto mam napady wilczego glodu itp. postanowilam sobie ze zaczne jesc ale pod jednym warunkiem ze nie powroce do poprzedniej wagi ktora wynosila 54kg przy wzroscie 160 moze to nie bylo duzo ale stalo sie gdy zulyszalam pod swoim adresem ze jestem gruba... bolalo i to bardzo od jutra zaczynam diete bialkowa i jesli przytyje choc kg wole jesc tylko kanapke albo chce umrzec nigy wiecej nie chce uslyszec ze jestem gruba zapomnialam dodac ze wazylam jeszcze jakies 2 tyg temu 40kg a teraz po tych wszytski przymuszeniach jedzenia waze znow 50 kg i jesli nie schudne to mnie szlag trafi RATUNKU
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 23:49   #2598
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Widzicie jak przez glodzenie i lekkie zachwiania poczucia wlasnej wartosci mozna zatracic poczucie rzeczywistosci
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 05:51   #2599
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

witajcie ja juz jestem po 7 tabletce zeli na razie nie chce sie wazyc zaczekam do piatku;d ale zauwazylam ze juz na mnie tak nie dziala i zaczynam miec wieksza ochote na jedzenie wczoraj nie moglam sie opanowac i zjadlam na podwieczorek 5 kanapek grahama z szynka a okolo 22 zdenerwowalam sie i mialam jakis impuls ktorego nie moglam pokonac i zjadlam jeszcze jedna jezeli sie moj organizm przyzwyczai do zeli to kiepsko bedzie..... znowu przytyje
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 08:40   #2600
MamaAmelki
Raczkowanie
 
Avatar MamaAmelki
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa / Stargard
Wiadomości: 173
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez meliameli Pokaż wiadomość
Widzicie jak przez glodzenie i lekkie zachwiania poczucia wlasnej wartosci mozna zatracic poczucie rzeczywistosci
to prawda... ja tkwię w takim stanie już tak długo, że nie pamiętam jak wygląda to "normalne życie". Każdy dzień to nowe wyzwania, walka z jedzeniem itd... koszmar. Moja waga niby się wreszcie ruszyła, ale co z tego;/ zamówiłam sobie już te tabletki... powinnam je dostać pod koniec tego tygodnia lub na początku przyszłego... pewnie mi nie pomogą, ale może mnie zmotywują.. tyle kasy (80zł) to dla mnie baaardzo dużo. Mam małe dziecko i jeszcze nie pracuję. Pracuje tylko mój mężczyzna... jest mi trudno wdepnąć w szarą rzeczywistość. żyję gdzieś tam wysoko w obłokach...
__________________
Start: 79
Dziś:
66... i falstart
Meta: ± 54
MamaAmelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 09:46   #2601
wierzewmarzenia
Przyczajenie
 
Avatar wierzewmarzenia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
GG do wierzewmarzenia
Dot.: .:: Zelixa::.

Witam,
jetsem tu nowa ale od 2tygodni czytam Was
Postanowiłam się zalogowac żeby podzielić sie z wami moimi odczuciami.
Biore ZElixe od 8 dni. Biore ja rano i racja mam problemy z wczesnym kladzeniem sie spac ale obojetnie o ktorej sie poloze i wstane to i tak jetsem wypoczeta.
Nim zaczełam brac ten lek pilam codziennie minimum 3 piwka do snu. Natomiast tego leku nie mozna laczyc z alkocholem bo moze sie to skonczyc tragicznie. Ja od 8 dni nie pije nawet lampki winka. Czuje sie z tym swietnie. Wstaje bez ciemnych cieni pod oczami , cera mi sie zmeinila. Naprawde warto.
Od kiedy zaczełam brac Zelixe poce sie strasznie nawet przy drobnym wysilku, to wielki plus
niechce mi sie w ogule jesc.
Biore zalixe 15 po rozmowie z zaprzyjazniona lekarka ktor apowiedziala mi ze roznica jest spora ale lepiej zaczac brac od wiekszej dawki przez pierszy miesiac , drugi brac zel 10 a potem w 3 i 4 miesiacu polowe 10. Poniewaz po odstawieniu jest moce Jojo wiec trzeba po malu z tego wyjsc.
Ja biore ja odrazu jak wstane czyli pomiedzy 6-9 i dziala caly czas potem na sniadanie jam jabluszko badz zwykla kanapke.. w ciagu dnia prawie w ogule nie jem bo nie mam ochoty.
nalezy duuuuuzo pic wodu ponad 2 lity dziennie zeby organizm nie zatrzymywal wody badz tez sie nie odwodnil.
Efekt na razie nie za duzy ale nastraja pozytywnie
-----------------------
starat 75kg
8 dni po 71,5

Pozdrawiam i przesyłam buziaki
__________________
Pewne zdarzenia dzieją się w naszym życiu po to,abyśmy mogli wrócić na prawdziwą drogę własnej legendy...Inne po to,by zastosować w praktyce to,czego się nauczyliśmy.I w końcu są takie,które dzieją się by nas czegoś nauczyć.
wierzewmarzenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:21   #2602
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

[quote=wierzewmarzenia;951 1368]Witam,
jetsem tu nowa ale od 2tygodni czytam Was
Postanowiłam się zalogowac żeby podzielić sie z wami moimi odczuciami.
Biore ZElixe od 8 dni. Biore ja rano i racja mam problemy z wczesnym kladzeniem sie spac ale obojetnie o ktorej sie poloze i wstane to i tak jetsem wypoczeta.
Nim zaczełam brac ten lek pilam codziennie minimum 3 piwka do snu. Natomiast tego leku nie mozna laczyc z alkocholem bo moze sie to skonczyc tragicznie. Ja od 8 dni nie pije nawet lampki winka. Czuje sie z tym swietnie. Wstaje bez ciemnych cieni pod oczami , cera mi sie zmeinila. Naprawde warto.
Od kiedy zaczełam brac Zelixe poce sie strasznie nawet przy drobnym wysilku, to wielki plus
niechce mi sie w ogule jesc.
Biore zalixe 15 po rozmowie z zaprzyjazniona lekarka ktor apowiedziala mi ze roznica jest spora ale lepiej zaczac brac od wiekszej dawki przez pierszy miesiac , drugi brac zel 10 a potem w 3 i 4 miesiacu polowe 10. Poniewaz po odstawieniu jest moce Jojo wiec trzeba po malu z tego wyjsc.
Ja biore ja odrazu jak wstane czyli pomiedzy 6-9 i dziala caly czas potem na sniadanie jam jabluszko badz zwykla kanapke.. w ciagu dnia prawie w ogule nie jem bo nie mam ochoty.
nalezy duuuuuzo pic wodu ponad 2 lity dziennie zeby organizm nie zatrzymywal wody badz tez sie nie odwodnil.
Efekt na razie nie za duzy ale nastraja pozytywnie.


powiem ci tak widzac sposob twojego odzywiania schudniesz szybko..... ale czy na dlugo? predzej czy pozniej wroci efekt jojo nawet jak bedziesz jesc jedna kanapke dziennie to i tak bedziesz tyc.. bo organizm bedzie magazynowal energie na nastepny okres glodowki. w ten sposob twoja przemiana materii spada. lepiej jedz 5 posilkow dziennie malych mniej wiecej co 3 godziny, pij zielona herbate, a na wieczor zjedz troche bialka. a twoja przemiana materii ruszy i bedziesz chudnac w miare zdrowo. pozatym twoja nadwaga nie jest duza i uwazaj zebys nie przytyla drugie tyle co wazysz.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 15:29   #2603
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

przytocze Wam ciekawy cytat z ksiazki ,Zdrowie z wyboru' http://www.fzz.pl/sklep/pokaz_produk...wyboru&idk at=6

'Niezwykle wazna rzecza jest uswiadomic sobie, ze miesnie spalaja tluszcz. Im wiecej jest tkanki miesniowej,tym tluszcz jest szybciej i efektywniej soalny spalany.
Czy jest to wlasnie przyczyna, dla ktorej mezczyzni jedza wiecej, a mimo to traca wage szybciej niz kobiety.
Oczywiscie tak. Jest to jeszcze jeden dowod na to, ze cwiczenia fizyczne bardzo pomagaja w kontrolowaniu wagi ciala. Sprzyjaja one bowiem wzrostowi masy miesniowej, a co za tym idzie , szybszemu spalaniu tluszczu.
Z drugiej zas strony, brak aktywnosci fizycznej i zbyt duze ograniczenie w jedzeniu powoduje zanik tkanki miesniowej. Jezeli takasytuacja przedluza sie w czasie, dalsza utrata wagi moze okazac sie niemozliwa. (.......) osoby z nadwaga musza cwiczyc conajmniej godzine dziennie, najbardziej bezpieczna forma jest spacerowanie i plywanie.'
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 15:50   #2604
Ann33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 17
GG do Ann33
Dot.: .:: Zelixa::.

Witam, u mnie raczej statycznie . Waga spada ale powoli. Dzisiaj wzięłam 20 tabletkę zelki10 i waga spadła tylko 2,7kg....to chyba zastój lub, w co wątpię, złe odżywianie. Nie jem dużo : na śniadanko jedną kromeczkę, no obiadek zupkę lub mięsko i warzywa a kolacja zwykle jogurcik . Poza tym jakiś owoc no i piję inkę z mlekiem i to może mnie gubi. Może faktycznie powinnam pić więcej wody ale jakoś nie jestem do nie przekonana, pamiętam picie wody przy Herbalife .... Wtedy zrzuciłam 13 kg ale dużo ćwiczyłam. A teraz .... Może przy zelce 15 coś się ruszy. Poza tym pogoda nie sprzyja spacerom a dzieci na zmianę chore. Jak przetrwać te zastoje? Pozdrawiam! Anka
__________________
89/.../83,1/82,2/81,2/80.4/79,/78.1--------------65kg 23.07.2008 -89kg 10.10.2008 - 83.1kg(zelka) 27.10.2008 - 80.4kg(odstawiłam zelkę) 12.11.2008 - 78.1kg(bez zelki)
Ann33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 15:55   #2605
Ann33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 17
GG do Ann33
Dot.: .:: Zelixa::.

Właśnie teraz odczytałam Twój post Melimeli. No cóż, więc nic innego mi nie pozostaje tylko zacząć ćwiczyć... Ale jak tu przy tych maluchach wygospodarować czas? Czas na zmiany....
__________________
89/.../83,1/82,2/81,2/80.4/79,/78.1--------------65kg 23.07.2008 -89kg 10.10.2008 - 83.1kg(zelka) 27.10.2008 - 80.4kg(odstawiłam zelkę) 12.11.2008 - 78.1kg(bez zelki)
Ann33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 15:58   #2606
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: .:: Zelixa::.

Witam was dziewczyny.
Równiez mam roblem z nadwaga i kologramami , które zostały po 2 ciążach.od 18 kwietnia schudłam 13 kg.Startowałam z wagą 90 kg a teraz ważę 77 kg.Nie potrzebowałam żadnych tabletek tym bardziej takiego pochodzenia!Uwazam że wiele rzeczy sie na to nakłada co pozwala schudnąć.Sport,spacery,rz adko jem słodycze choc przy okazji owszem,posiłki mam mniejsze niz zwykle,pije herbatke z l-karnityna,choc 1 dziennie tylko i niewiem co ona daje?
Staram sie jesc zdrowiej,jem prawie wszytko tylko w mniejszch ilościach,posiłki regularnie,chleb biały rzadko,bardziej ciemny a ostatnio płatki owsiane z mlekiem.Raczej nie traktuje tego jak diety,staram się normalnie do tego podchodzić.
Duzo jeżdże tez rowerem,skakam na skakance.Przy dwójce dzieci jest tez co do roboty,wiec....ale najważniejsze to chudnąć z głową,rzadne głodówki bo po tym efekt jojo murowany.Wazne jest tez nastawienie do diety,raz na zawsze trzeba zmienic złe nawyki zywieniowe.Trzeba tez z usmiechem podejsc do tego bo dieta nie moze byc katorga,a najwazniejsze to nie myslec ze w tydzien schudniemy pare kilogramów. Zostało mi jeszcze 7 kg do pozbycia i wierze ze do konca tego roku mi sie to uda.Prowadze w tym celu pamietnik internetowy na vitalii,bardzo pomaga.Trzymajcie kciuki.

oto przykładowe moje dzienne menu:
Śniadanie 2 kromki ciemnego pieczywa z szynka do tego kawa z mlekiem bez cukru
2 sniadanie jogurt z musli
obiad 2 ziemniaczki,kotlet schabowy duszony z surówka
podwieczorek banan
kolacja płatki owsiane z mlekiem (kolacja zawsze nie później niz 3 godziny przed snem)
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog

Edytowane przez Basia8212
Czas edycji: 2008-10-29 o 16:01
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 15:58   #2607
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Ann33 Pokaż wiadomość
Właśnie teraz odczytałam Twój post Melimeli. No cóż, więc nic innego mi nie pozostaje tylko zacząć ćwiczyć... Ale jak tu przy tych maluchach wygospodarować czas? Czas na zmiany....
Z maluchami też mozna ćwiczyć,a jak dużo dają spacerki,powodzenia!
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 19:09   #2608
wierzewmarzenia
Przyczajenie
 
Avatar wierzewmarzenia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
GG do wierzewmarzenia
Dot.: .:: Zelixa::.

[QUOTE=fiolusiek;9512490]
Cytat:
Napisane przez wierzewmarzenia Pokaż wiadomość
Witam,
jetsem tu nowa ale od 2tygodni czytam Was
Postanowiłam się zalogowac żeby podzielić sie z wami moimi odczuciami.
Biore ZElixe od 8 dni. Biore ja rano i racja mam problemy z wczesnym kladzeniem sie spac ale obojetnie o ktorej sie poloze i wstane to i tak jetsem wypoczeta.
Nim zaczełam brac ten lek pilam codziennie minimum 3 piwka do snu. Natomiast tego leku nie mozna laczyc z alkocholem bo moze sie to skonczyc tragicznie. Ja od 8 dni nie pije nawet lampki winka. Czuje sie z tym swietnie. Wstaje bez ciemnych cieni pod oczami , cera mi sie zmeinila. Naprawde warto.
Od kiedy zaczełam brac Zelixe poce sie strasznie nawet przy drobnym wysilku, to wielki plus
niechce mi sie w ogule jesc.
Biore zalixe 15 po rozmowie z zaprzyjazniona lekarka ktor apowiedziala mi ze roznica jest spora ale lepiej zaczac brac od wiekszej dawki przez pierszy miesiac , drugi brac zel 10 a potem w 3 i 4 miesiacu polowe 10. Poniewaz po odstawieniu jest moce Jojo wiec trzeba po malu z tego wyjsc.
Ja biore ja odrazu jak wstane czyli pomiedzy 6-9 i dziala caly czas potem na sniadanie jam jabluszko badz zwykla kanapke.. w ciagu dnia prawie w ogule nie jem bo nie mam ochoty.
nalezy duuuuuzo pic wodu ponad 2 lity dziennie zeby organizm nie zatrzymywal wody badz tez sie nie odwodnil.
Efekt na razie nie za duzy ale nastraja pozytywnie.


powiem ci tak widzac sposob twojego odzywiania schudniesz szybko..... ale czy na dlugo? predzej czy pozniej wroci efekt jojo nawet jak bedziesz jesc jedna kanapke dziennie to i tak bedziesz tyc.. bo organizm bedzie magazynowal energie na nastepny okres glodowki. w ten sposob twoja przemiana materii spada. lepiej jedz 5 posilkow dziennie malych mniej wiecej co 3 godziny, pij zielona herbate, a na wieczor zjedz troche bialka. a twoja przemiana materii ruszy i bedziesz chudnac w miare zdrowo. pozatym twoja nadwaga nie jest duza i uwazaj zebys nie przytyla drugie tyle co wazysz.
To ze jem malo to nie zanczy tez ze tak bedzie caly czas. Nie mam ochoty i czasu na jedzenie dzis 9 dzien i zjadlam sniadanko i inne wartosciowe posilki malutkie a na kolacje jogurt zero z musli. bo dzis mam wolny dzien wiec mam czas na to
__________________
Pewne zdarzenia dzieją się w naszym życiu po to,abyśmy mogli wrócić na prawdziwą drogę własnej legendy...Inne po to,by zastosować w praktyce to,czego się nauczyliśmy.I w końcu są takie,które dzieją się by nas czegoś nauczyć.
wierzewmarzenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 20:36   #2609
zelixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 49
Dot.: .:: Zelixa::.

hej mam pytanie od dwóch tygodni biore zelixa i bardzo mocno nasilił mi sie trądzik czy może tez wam sie przytrafił taki problem? piszcie prosze
zelixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 20:45   #2610
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: .:: Zelixa::.

[QUOTE=wierzewmarzenia;951 9175]
Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
To ze jem malo to nie zanczy tez ze tak bedzie caly czas. Nie mam ochoty i czasu na jedzenie dzis 9 dzien i zjadlam sniadanko i inne wartosciowe posilki malutkie a na kolacje jogurt zero z musli. bo dzis mam wolny dzien wiec mam czas na to
Koleżanka ma sporo racji w tym co Ci napisała,nie sztuką jest schudnąć szybko ale potem utrzymać ten efekt.Zelixa , Meridia itp.poprostu hamują łaknienie w bardzo dużym stopniu dlatego nie dziwi mnie że nie masz chęci jesć.A prawidłowo to podstawą jest śniadanie,uwierz, że bez tabletek da się schudnąć,ale podstawą jest regularne spożywanie posiłków,duża dawka ruchu noi wprowadzenie zdrowych nawyków na całe zycie a nie tylko na okres diety.Pozatym jak szybko chudniesz a nie ćwiczysz to skóra traci jędrnosć.Ja tam nie chce truć organizmu takimi paściami,pozatym takie tabletki moga zażywać osoby nadmiernie otyłe kiedy otyłość zagraża ich życiu.
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.