.:: Zelixa::. - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-31, 15:26   #2641
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

a stosowalyscie meridie?
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 19:11   #2642
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Mi wyszlo 15mm, mieszcze sie w sredniej
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 22:56   #2643
zelixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 49
Unhappy Dot.: .:: Zelixa::.

hej dziewczyne poradzcie coś bo nie wiem co robić tez zaczęłam brac zelixę ale słuchajcie na twarzy wyskoczyły mi pryszcze i to bardzi dziwne duze i bolace poszłam do dermatologa i pani dr stwierdziła ze mam jkiiś rumień tj mam zaczerwieniona wtarz i pwłno ropnych pryszczy zapisała mi masc lecz jest jeszcze gorzej w ja nigy wczesniej nie miałam problemu z trądzikiem powiedzcie czy wam sie tez przydarzyło cos takiego czy mże powinnam pożegnac sie z zlixa?
zelixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 05:33   #2644
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez zelixa Pokaż wiadomość
hej dziewczyne poradzcie coś bo nie wiem co robić tez zaczęłam brac zelixę ale słuchajcie na twarzy wyskoczyły mi pryszcze i to bardzi dziwne duze i bolace poszłam do dermatologa i pani dr stwierdziła ze mam jkiiś rumień tj mam zaczerwieniona wtarz i pwłno ropnych pryszczy zapisała mi masc lecz jest jeszcze gorzej w ja nigy wczesniej nie miałam problemu z trądzikiem powiedzcie czy wam sie tez przydarzyło cos takiego czy mże powinnam pożegnac sie z zlixa?

a mowilas jej ze bierzesz zelixe? jesli nie to ja odstaw przynajmniej na razie i jej powiedz co do rumienia to masc moze z nia walczy na razie jest pogorszenie ale niedlugo powinno ci sie polepszyc lepiej idz to tej lekarki



jak skoncze zele 10 to chcialabym brac ta mocniejsza i musze robic tydzien przerwy?

Edytowane przez fiolusiek
Czas edycji: 2008-11-01 o 09:00
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 09:42   #2645
zelixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 49
Unhappy Dot.: .:: Zelixa::.

tak mówiłam ale ona powiedziała ze tez moze mnie uczulać antybiotyk dzis juz nie wziełam zelixy i zobaczymy co dalej a wy tez miałyście takei przypadki??? bo jeśli chodzi o apetyt to faktycznie jem mniej dziękik zelixie i nie chciałabym przestac jej brać ((
zelixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 10:35   #2646
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez zelixa Pokaż wiadomość
tak mówiłam ale ona powiedziała ze tez moze mnie uczulać antybiotyk dzis juz nie wziełam zelixy i zobaczymy co dalej a wy tez miałyście takei przypadki??? bo jeśli chodzi o apetyt to faktycznie jem mniej dziękik zelixie i nie chciałabym przestac jej brać ((
mi wyskoczyly ze 3 krostki na twarzy ale to pewnie dlatego ze pije herbatke z pokrzywy ale juz mi to zeszlo. moze zaczekaj z braniem zeli az ci sie skora nie uspokoi. a potem sprobuj znowu.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 21:35   #2647
Hanai1243
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24
Dot.: .:: Zelixa::.

Cześć dziewczyny. Dziś wzięłam 16 tabletkę "Z10" i 4,5 kg mniej. Powolutku spada-tak ok 0,5kg na tydz-czyli prawidłowo.
Hanai1243 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 00:18   #2648
meliameli
Rozeznanie
 
Avatar meliameli
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wokingham
Wiadomości: 944
GG do meliameli
Dot.: .:: Zelixa::.

Witajcie
Ale cisza, u mnie leje i jest straszna pogoda nawet nie bylo mozliwosci wyjsc na spacer z dziecmi.
Z dobrych wiesci dzisiaj wygralismy wioslarz na ebayu i bede miala jakas odmiane niz rowerek, a w szczegolnosci moj Milosz zaczne tez cos robic z swoim tatusiowym brzuszkiem.
Pozdrawiam i spijcie dobrze.
__________________
www.garnek.pl/meliamel

http://tickers.TickerFactory.com/ezt...QVP/weight.png


Bylo 19.10.09 - 85.3 * jest 83.7*Marzenie
- 65
meliameli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 06:27   #2649
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

a ja jakos nie moge sie zmusic teraz do brzuszkow;( ale na spacer moze i bym poszla ale samej to jakos nudno. ale dzis waga pokazala mi pol kilo mniej
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 10:28   #2650
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Hej dziewczyny dziś zażyłam 3 tabletkę a na wadze 1,5 kg mniej no ale wydaje mi się, że to chyba waga się coś psuje
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 11:54   #2651
zelixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 49
Dot.: .:: Zelixa::.

hej dziewczyny dzieki za odpowiedziwczoraj nie wzięłam tabletki zelixy i nie zastosowałam maści zapisanej przez dermatologa i powoli schodzą krosty z twarzy i zaczerwienienie ale nie wiem czy dlateo ze nie biorę tabletek czy maści i dziś zastosuje zelixe zobaczymy jak jutro będe wygadać wiecie martwi mnie jeszcz to ze jestem strasznie nerwowa i wszystko mnie drażni szybko wybuchm złością ale dla utraty kg warto sie poświęcić no nie? pozdrowionka dla was
zelixa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 19:08   #2652
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: .:: Zelixa::.

Cześć dziewczyny

Czy Zelixa jest skuteczna? Muszę wkońcu schudnąc, może z tymi tabletakim by się udało. Mam 154 i 63kg, czy biorąc pod uwagę taką wagę(BMI=26,6) lekarz przepisze mi ten lek? Czy moze to być lekarz rodzinny? i jeszcze jedno: w jakiej formie są te tabletki? takie do pogryzienia czy kapsułki? duże/małe?

Z góry dziękuje za odpowiedzi
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 21:36   #2653
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

na mnie działa chodzby przez to, że mam mniejszy apetyt, ale wiecej na ten temat Ci nie powiem bo za krótko ją biore imoże się jeszcze dużo zmienić.Zelixa to malutkie białe tableteczki nie rozgryzasz ich, bierzesz raz dziennie i popijasz wodą.Lekarz rodzinny może zapisać, no mi zapisywał właśnie rodzinny
Zanim Ci je zapisze to powinien zbadać Ci cukier we krwi i ciśnienie i tam jeszcze jakieś bzdety jeżeli nie byłaś badana.
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 21:59   #2654
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Czy Zelixa jest skuteczna? Muszę wkońcu schudnąc, może z tymi tabletakim by się udało. Mam 154 i 63kg, czy biorąc pod uwagę taką wagę(BMI=26,6) lekarz przepisze mi ten lek? Czy moze to być lekarz rodzinny? i jeszcze jedno: w jakiej formie są te tabletki? takie do pogryzienia czy kapsułki? duże/małe?

Z góry dziękuje za odpowiedzi
Zelixa jest stosowana przy BMI powyżej 30 a jedynie w przypadkach cukrzycy od BMI 27. Żaden szanujący się lekarz nie zapisze Ci tego... no chyba, że trafisz na takiego, który Ci przepisze lek na otyłość podczas gdy jej nie masz (Twoje BMI wskazuje na zaledwie początki nadwagi). A wtedy należałoby się zastanowić nad kompetencjami lekarza, który przepisuje tabletki na otyłość dziewczynie z prawie prawidłową wagą (Prawidłowa Waga dla Twoich "parametrów" to 46 do 59 kg). Więc nie porywaj się dziewczyno z motyką na słońce tylko dla tych paru kilo wystarczy kilka dni dietki + ruchu i będzie dobrze.
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 05:58   #2655
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Czy Zelixa jest skuteczna? Muszę wkońcu schudnąc, może z tymi tabletakim by się udało. Mam 154 i 63kg, czy biorąc pod uwagę taką wagę(BMI=26,6) lekarz przepisze mi ten lek? Czy moze to być lekarz rodzinny? i jeszcze jedno: w jakiej formie są te tabletki? takie do pogryzienia czy kapsułki? duże/małe?

Z góry dziękuje za odpowiedzi
no zgadzam sie z tereska. mi ten lek zapisala pani pediatra ale lecze sie u niej juz dlugo wiec zna moja historie. jezeli chcesz schudnac to oranicz jedzenie i troche wiecej ruchu. chrom po 2 czy 3 miesicach stosowania obniza apetyt, i mozesz zastosowac l-keratynine powinna ci pomoc i jest bezpieczniejsza niz zelixa
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 08:38   #2656
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Djapira dziewczyny dobrze Ci radzą bez sensu żebyś zażywała Zelixe jeżeli nie masz aż tak dużo do zrzucenia możesz przecież stosować jakieś lekkie środkie wspomagające odchudzanie dostępne bez recepty np. Linea słyszałam, że skutkuje zawiera zieloną herbate, fasolomine,ocet jabłkowy,chrom,L-karnityne.Myślę,że zdrowe odżywianie się i troche ruchu spokojnie by Ci wystarczyło My mamy duuuuuuuuuuużżżooo więcej do zrzucenia
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 08:46   #2657
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Fiolusiek na której tabletce juz jesteś?? Waga dziś rano wskazała mi ze zrzuciłam 3 kg ale coś mi tu nie pasuje bo wzięłam dziś rano dopiero 4 tabletkę.Czy na początku u was dziewczyny też tak szybko waga spadała??Boję się, że to troszke zbyt szybko, ale na początku przeważnie się szybko traci, a później to się zmienia.Boję się, że jeżeli tak szybko nadal będę traciła na wadze to ciało będe miała sflaczałe a po kuracji boję się efektu jojo. Napiszcie mi jak u Was wyglądały początki.
Pozdrawiam
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 09:34   #2658
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

ja juz jestem chyba 1.5 tyg na zeli na poczatku tez szybko chudlam i po 3 dniach waga mi pokazala 85 a potem 88 czyli stracilam tylko wode a teraz juz chudne i nie zapominajcie o diecie przy zeli bo bedzie pozniej efekt jojo jeszcze potezniejszy
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 11:14   #2659
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Chyba mam jakąś obsesje:P:P:P cały czas myślę tylko o odchudzaniu i przeliczam ile to moge schudnąć w ile miesięcy<sciana> tak chce być już szczupła i ubierać się w to co mi się naprawde podoba, a nie w to co się zmieszcze i wychodzić po schodach bez zadyszki
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 11:23   #2660
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tolaa19 Pokaż wiadomość
Chyba mam jakąś obsesje:P:P:P cały czas myślę tylko o odchudzaniu i przeliczam ile to moge schudnąć w ile miesięcy<sciana> tak chce być już szczupła i ubierać się w to co mi się naprawde podoba, a nie w to co się zmieszcze i wychodzić po schodach bez zadyszki
a ty ile wazysz?
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 11:31   #2661
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

ja przy wzroście 168 waże 83kg tzn 3 dni temu ważyłam 86/87 no a dziś gdy się zważyłam to ważyłam 83 no ale... chyba to utrata wody, bo coś mi się to nie widzi.
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 11:50   #2662
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tolaa19 Pokaż wiadomość
ja przy wzroście 168 waże 83kg tzn 3 dni temu ważyłam 86/87 no a dziś gdy się zważyłam to ważyłam 83 no ale... chyba to utrata wody, bo coś mi się to nie widzi.

nie zniechceaj sie za pare dni jak na wadze zobaczysz 85. pamietaj o diecie ona jest wazna
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 11:54   #2663
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

a stosujesz jakąś konkretną dietę czy poprostu ograniczasz jedzenie?? ja bardzo mało jem i strasznie dużo pije wody ale nie dlatego ,że czuje w ustach suchość tylko tak mi smakuje jak nigdy dziś już wypiłam 1,5 litra a dopiero 13 godzina:P
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 12:02   #2664
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tolaa19 Pokaż wiadomość
a stosujesz jakąś konkretną dietę czy poprostu ograniczasz jedzenie?? ja bardzo mało jem i strasznie dużo pije wody ale nie dlatego ,że czuje w ustach suchość tylko tak mi smakuje jak nigdy dziś już wypiłam 1,5 litra a dopiero 13 godzina:P

to dobrze ze duzo pijesz a zle ze malo jesz. jak nic nie jesz to zwlania ci sie metabolizm, po schudnieciu organizm zacznie ci wariowac i bedziesz tyla nawet po zjedzeniu jednej kanapki. nic nie jedzac szybko schudniesz na zeli ale czy na dlugo? predzej czy pozniej pojawi sie efekt jojo i bedzie gorzej niz przed odchudzaniem. zela jest po to zeby pomoc sie odchudzic i utrwalic dobre nawyki zywieniowe. ja stosuje diete redukcyjna
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 13:47   #2665
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

ale ja nie powiedziałam, że nic nie jem tylko,że bardzo mało no ale postaram się jakoś jeść bardziej normalnie może jakąś diete zastosuje.
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 14:06   #2666
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

pamietaj jedz conajmniej 5 posilkow o stalych porach. i nie głodź sie to do niczego dobrego nie prowadzi
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 16:29   #2667
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: .:: Zelixa::.

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi Na ulotce meridii jest napisane, że można ją przypisać przy BMI>(lub równe) 27, wiec myslalam, ze Zelixe tak samo(skoro to jej tańszy odpowiednik). Nie musicie mi mówić, żeby zaczeła się wiecej ruszać i zdrowiej odzywiała, ja to wiem, jestem na wizażu przeszło 2lata, ale zamiast chudnąć tyje. No nic. Jeszcze raz dziekuje za odpowiedzi i zycze powodzenia w gubieniu kilogramów
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 06:14   #2668
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

mam takie pytanko czy po skonczeniu mojego pierwszego opakowania zeli z celu kontynuowania nastepnego powinnam zrobic jakies badania? teraz biore zele 10, potem chcialabym 15 i zakonczyc kuracje na 5
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 07:52   #2669
Ann33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 17
GG do Ann33
Dot.: .:: Zelixa::.

Witajcie dziewczyny! U mnie spadek wagi o kolejne kg ale dość spokojnie. Od wczoraj nie biorę zelki, ponieważ przestraszyłam się bólami w klatce piersiowej. Ale to chyba nic groźnego, bo to chyba nie zelka tylko grypa jelitowa. Tak myślę, bo dzisiaj już jest ok. Wszystkich nas w domku dopadła. Z pierwszego opakowania zelki 10 zostało mi 6 tabl....ale jak będę miała się lepiej, pójdę do lekarza i wezmę 15.
__________________
89/.../83,1/82,2/81,2/80.4/79,/78.1--------------65kg 23.07.2008 -89kg 10.10.2008 - 83.1kg(zelka) 27.10.2008 - 80.4kg(odstawiłam zelkę) 12.11.2008 - 78.1kg(bez zelki)
Ann33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 08:04   #2670
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

mnie na poczatku serce troche szybciej bilo ale teraz mi to przeszlo. lepiej powiedz o tym lekarzowi
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.