.:: Zelixa::. - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-08, 07:18   #2731
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez zelixa Pokaż wiadomość
ja jestem po drugiej tebletce po przerwie. Czuje sie dobrze ale znów wyskoczyły mi chrosty na twarzy ,patrzyłam w internecie zdjęcia i wygląda to jak pokrzywka takie białe pryszcze ale nie wiem dokładnie czy jest to pokrzywka najgorsze jest to ,że jestem rozdrazniona nerwowa wy też tak macie czy to z czasem ustąpi???czy całą terapie będe tak rozdrazniona? czasami aż siebie nie poznaje ale chce schudnąć dzieki zelixie czuje ,że uda mi sie ale nie wiem czy te chrosty znikną czy zdarzyło sie wam też tak na początku??? jakie miałyście skutki uboczne na początku kuracji?????????????????p lis dajcie znać bo jesteście bardziej doświadczone buziole i dzieki za odpowiedz!!!

idz do lekarza bo mozesz miec uczulenie na ktorys z skladnikow leku!!!

a i jak czytam ze niektore z was biora zelixe na nadwage 10 kg to mi sie cos dzieje jak mozecie tak niszczyc swoj organizm?
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 17:26   #2732
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Cześć dziewczynki
nie pisałam bo nie miałam naprawde czasu teraz znalazłam 5 min i się podtanowiłam odezwać.
Dziękuję wam za posty nawet nie wiecie jakim jesteście dla mnie wsparciem
Po dwuch dniach kryzys ustąpił chwile przepłakałam, powkurzałam się ale teraz jest juz ok
Nie poddałam się jakos przetrwałam chociaż te 2 dni były dla mnie naprawdę ciężkie
ale co najlepsze dziś poranna woda z cytryna zadziałała a na wadze kolejne poł kg mniej wczoraj nie zrobiłam brzuszków taka byłam słaba... poprostu ledwo trzymałam się na nogach a w głowie mi wirowało;/ ale dzis już jest super
Już nie mogę się doczekać kiedy efekty będą widoczne
Jeszcze raz Wam dziękuje kilka słów żebym się nie poddawała a postawią człowieka na nogi
Przynajmniej wiem że nie jestem sama w tej hmmm walce??heheh no myślę że walka to odpowiednie słowo bo dla mnie ona jest naprawdę nieraz ciężka...
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 17:30   #2733
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez zelixa Pokaż wiadomość
ja jestem po drugiej tebletce po przerwie. Czuje sie dobrze ale znów wyskoczyły mi chrosty na twarzy ,patrzyłam w internecie zdjęcia i wygląda to jak pokrzywka takie białe pryszcze ale nie wiem dokładnie czy jest to pokrzywka najgorsze jest to ,że jestem rozdrazniona nerwowa wy też tak macie czy to z czasem ustąpi???czy całą terapie będe tak rozdrazniona? czasami aż siebie nie poznaje ale chce schudnąć dzieki zelixie czuje ,że uda mi sie ale nie wiem czy te chrosty znikną czy zdarzyło sie wam też tak na początku??? jakie miałyście skutki uboczne na początku kuracji?????????????????p lis dajcie znać bo jesteście bardziej doświadczone buziole i dzieki za odpowiedz!!!


Ja miałam ubocznych efektów kilka ale już minęły nawet
pierwszy to okropny ból głowy,drugi to krostki które wyskakiwały na całym ciele ale bez ropy poprostu malutkie krosteczki które swędziały,trzeci to jakby mi cos w gardle stało jakbym czegos nie przęłknęła do końca,od czasu do czasu mam uciskanie w klatce piersiowej.
Radzę Ci iść do swojego lekarza i powiedzieć mu o tych Twoich krostach, może wyśle Cię na badania alergiczne i dowiesz sie czy to od Zeli.
Trzymaj sięi nie załamuj
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 19:08   #2734
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

ja tez mialam tak zalamke po co mi odchudzac i czy dzieki temu bede szczesliwsza i po co sie tak meczyc? ale przetrwalam;d wiec ty tez sie nie lam;d
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 13:23   #2735
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Dziś już 10 dzień na Zelinapięta sytuacja w domu doprowadza mnie do szałua ja ledwo się powstrzymuje żeby mu krzywdy nie zrobić:/ przez Zele stałam się strasznie marudna;/ bardzo łatwo mnie rozdrażnić i poprostu w 30 sekund doprowadzić do płaczu;/ dziś mam straszną ochotę na jakieś dobrocieeeeeeee no ale... hmmm zjem sobie kalafiorka z buraczkami?? lub rybke z buraczkami, albo rybke z kalafiorkiem?? albo rybke z buraczkiem i kalafiorkiem?? tyle mam możliwości a ja nadal nażekam:P mam ochote na jajecznice może właśnie ją sobie zjem chyba tak zrobie jajecznica to jest to w koncujest niedziela a na kolacyjke bedzie buraczek z kalafiorkiem i życie staje się piękniejsze
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 13:25   #2736
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

na kolacje powinnas zjesc bialko a nie kurczaka;d
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 17:34   #2737
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

nie kurczaka tylko buraka:P:P:P:P
ale jednak się powstrzymałam,tzn odeszła mi ochota:P zjadłam kalafiorka, a później jeszcze jabłuszko gotowane zawsze to fajnie rozgrzeje
Jejq nie mogę już patrzeć na ten mój wielki obrzydliwy brzuch i tyłek i te przerośnięte uda<olaboga>
Właśnie zrobiłam 80 brzuszków i ćwiczenia na nogi.Dzis spałam bardzo krótko a jestem i tak naładowana energią może jeszcze troche dziś poćwicze chociaż wszystko mnei już boli
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 17:52   #2738
efka007
Przyczajenie
 
Avatar efka007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 16
Dot.: .:: Zelixa::.

Wiatam po przerwie!

przez cały weekend w szkole aż mnie rwało żeby się do was dziewczynki odezwać
wczoraj zjadłam kostkę czekolady, tak poprostu, zapomniało mi się, koleżanka mnie w szkole poczęstowała a ja bez chwili zastanowienia wzięłam ją do buzi i gdy miałam ją juz w połowie przełyku coś w środku do mnie krzyknęło: co robisz wariatko?! a dieta?! ale jakiś wielkich wyrzutów sumienia nie mam, bez przesady, przecież to tylko jedna kostka.
jeść się w szkole wcale nie chciało a zawsze na przerwie były jakieś batoniki :/
co druga przerwa- papieros, plotki z kumpelami i opowiadania co się działo przez 2 tygodnie.
mam jedną dziewczynę w klasie na którą nie mogę patrzeć, na oko waży jakieś 120kg- tragedia! a dziewczyna zawsze jak jest w szkole to codziennie wypija 2 litry coca coli (2 litry coca coli to szklanka cukru!!!) a na ławce ma zawsze worek jakiś cukierków, ciastka z kremem i batoniki. już nie mogę na to patrzeć... kolejna mobilizacja-żeby nie wyglądać tak jak ona.
na wadze coraz to mniejsze liczby! 75,4kg, czyli całe 3 kg mniej!!!
no niby nieduzo ale chyba sama świadomość tego powoduje że czuje się dużo lepiej.
Tolaa widzę że dobre samopoczucie i wola walki ze zbędnymi kilogramami wraca- bardzo się cieszę!
__________________
Biec w deszczu, by dostać nic za wszystko....
efka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 19:06   #2739
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Hej Efka Fajnie że już jesteś
chyba nabawiłam się zapalenia pęcheża czy coś w tym rodzaju;/ cały czas mam uczucie jakby potwornie chciało mi się siusiu:/ no ale to już przesada bo wcale az tak mi się nie chce:/ nawet po siusianiu mam to uczucie...to jest straszne...
Dziś pomyślałam sobie że może poszłabym do dietetyka i on ułorzyłby mi diete, wtedy nie musiałabym cały czas głowić się nad tym co mogę zjeść a czego nie i czy to dobry wybór czy nie.Zaczne też chodzić na basen no ale jak narazie to stroju nie mam i się jeszcze do końca nieprzełamałam, ale jestem pewna że basenik dużo by pomógł.
Jejq no już nie moge wytrzymać chyba naprawdę nabawiłam się jakiegoś zapalenia...W trakcie pisanie tego posta byłam w ubikacji już 2 razy... kurcze czy ja zawsze muszę mieć pod górkę??a najlepsze jest to że do lekarza będe mogła iść dopiero w środę...bo jutro mają wolne a we wtorek jest święto...Jak ja wytrzymam jakjest coraz gorzej<ściana>
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 20:02   #2740
efka007
Przyczajenie
 
Avatar efka007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 16
Dot.: .:: Zelixa::.

Toluś ja tez tak kiedyś miałam i wiem jakie to jest straszne uczucie, szczerze Ci współczuje... mi pomogła nasiadówka z rumianku i sok z żurawiny (najlepszy jest taki babcinej roboty)
__________________
Biec w deszczu, by dostać nic za wszystko....
efka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 23:03   #2741
zelixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 49
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tolaa19 Pokaż wiadomość
Ja miałam ubocznych efektów kilka ale już minęły nawet
pierwszy to okropny ból głowy,drugi to krostki które wyskakiwały na całym ciele ale bez ropy poprostu malutkie krosteczki które swędziały,trzeci to jakby mi cos w gardle stało jakbym czegos nie przęłknęła do końca,od czasu do czasu mam uciskanie w klatce piersiowej.
Radzę Ci iść do swojego lekarza i powiedzieć mu o tych Twoich krostach, może wyśle Cię na badania alergiczne i dowiesz sie czy to od Zeli.
Trzymaj sięi nie załamuj

tez mam uczucie jakbym ciagle cos miała w gardle i swędzi mnie wszystko ale nie do tego stopnia zeby nie dalo sie wytrzymać dzis był 4 dzień zeli i jak na raie jem mniej i mam nadzieje ze bedzie lepiej i z każdym dniem schudne bo muszę wam powiedzieć ze coraz bardziej chce schudnąc i poczuć sie lżej i ładniej w końcu ubrać wymarzone spodnie mmmmm juz sie nie moge doczekąć bo mam już dosc ciagłych spódnic albo wielkich spodni w ktorych wygladam jak słoń bo nie wiem czy wam pisałam ale mam 162 cm wzzrostu i 75 kg i nie chę już dłużeć czuć sie jak słoń ale w końcu ubrać kobiece i modne ciuchy i czuć sie normalnie i nie słyszeć wciaz gadania na temat mojej nadwagi bo pewnie wiecie oczym mówię albo wchodząc do sklepu i martwic sie czy bedzie mój rozmiar a jesli tak to na pewno nie bedzie mi odpowiadalo bo chyba chwycił mnie taki dół po wczorajszych zakupach chcialam kupic kozaki na zime ale żadn enie były mi dobre wszystkie za ciasne w łydce (( wiecie jakie to uczucie tragedia!!
zelixa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 07:06   #2742
MamaAmelki
Raczkowanie
 
Avatar MamaAmelki
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa / Stargard
Wiadomości: 173
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez zelixa Pokaż wiadomość

tez mam uczucie jakbym ciagle cos miała w gardle i swędzi mnie wszystko ale nie do tego stopnia zeby nie dalo sie wytrzymać dzis był 4 dzień zeli i jak na raie jem mniej i mam nadzieje ze bedzie lepiej i z każdym dniem schudne bo muszę wam powiedzieć ze coraz bardziej chce schudnąc i poczuć sie lżej i ładniej w końcu ubrać wymarzone spodnie mmmmm juz sie nie moge doczekąć bo mam już dosc ciagłych spódnic albo wielkich spodni w ktorych wygladam jak słoń bo nie wiem czy wam pisałam ale mam 162 cm wzzrostu i 75 kg i nie chę już dłużeć czuć sie jak słoń ale w końcu ubrać kobiece i modne ciuchy i czuć sie normalnie i nie słyszeć wciaz gadania na temat mojej nadwagi bo pewnie wiecie oczym mówię albo wchodząc do sklepu i martwic sie czy bedzie mój rozmiar a jesli tak to na pewno nie bedzie mi odpowiadalo bo chyba chwycił mnie taki dół po wczorajszych zakupach chcialam kupic kozaki na zime ale żadn enie były mi dobre wszystkie za ciasne w łydce (( wiecie jakie to uczucie tragedia!!
wyobrażam sobie jak się czujesz... niektórzy myślą, że ta waga jest ok, ale to nie jest prawda... ja jestem z tych, którzy są zdania, że jeżeli ktoś ma 160 cm wzrostu to jego waga powinna być max 60 kilo, jeśli 162 to 62 kilo... i wiem, że to się da zrobić. Wiem po sobie. Kiedyś schudłam z 73 do 51 kilo... ale zaszłam w ciążę no i tak wyszło, że tyłam i tyłam z wygody trzymam kciuki

a tak w ogóle to chyba mam pryszcze na brodzie... takie brzydkie...:/
__________________
Start: 79
Dziś:
66... i falstart
Meta: ± 54

Edytowane przez MamaAmelki
Czas edycji: 2008-11-10 o 07:18
MamaAmelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 07:23   #2743
dargo1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: .:: Zelixa::.

oferta sprzedaży

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2008-11-10 o 08:59
dargo1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 07:26   #2744
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez dargo1974 Pokaż wiadomość
oferta sprzedaży

a ja mam swoja zelixe i nie potrzebuje twojej pozatym na recepte jest taniej i ty mozesz sprzedawac witamine c i wmawiac komus ze to zelixa a nie wiadomo co to jest?

a ja dzis weszlam na wage i zobaczylam 85kg;d ale sie ciesze;p

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2008-11-10 o 08:59
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 10:47   #2745
zelixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 49
Dot.: .:: Zelixa::.

dziewczyny dzięki za wsparcie!!!))))) dziś 5 dzień a atmosfera w domu też nieciekawa ,bardzo łatwkop sie zloszczę i wpadam w furie a za chwilę płaczę dzięki wam daję radę bo nie zrozumieja nas osoby które nie mają nadwagi i nie biorą zeli prawda? no to pozdrowionka))))))))
zelixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 14:34   #2746
efka007
Przyczajenie
 
Avatar efka007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 16
Dot.: .:: Zelixa::.

fiolusiek po której ty już jesteś tabletce? widzę że świetnie Ci idzie
ja się cieszę nawet z moich narazie 3 kg
__________________
Biec w deszczu, by dostać nic za wszystko....
efka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 15:26   #2747
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

fiolusiek gratuluje
Moja waga niestety się popsóła muszę sobie sprawić nową ale niestety dopiero w środę będe mogła ją kupić bo jutro święto.W czwartek się zważę ciekawe co zobaczę
Stwierdziłam, że potrzeba mi więcej ruchu bo z samej diety nic nie będzie prucz wiszącej skóry a i napewno rezultaty będą większe gdy wezme się za siebie pełną parą
Najgorsze jest to że gdy ćwiczę w domu to po chwili jestem juz tak zmęczona ćwiczeniami, że leże jak kłoda i niemam siły się podnieść, ale myślę że z basenem juz tak nie będzie bo basen to dla mnie sama przyjemność.Zamówię sobie jeszcze tego twistera
Mam nadzieję że to nie słomiany zapał:P
Dziewczynki widzę juz po brzuchu że troszkę mi spadło niestey po biuście też
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 16:14   #2748
olucja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: .:: Zelixa::.

Czesc. Przepraszam ze tyle nie pisalam bo az 5 dni. Musze sie pochwalic ze odkazd zaczelam lykac zele 10 schydlam 2,20 kg bardzo sie z tego ciesze. Jem w nmiare normalnie 3 posilki a pomidzy jem zawsze owoc. I starm sie cwiczyc conajmniej 45 minut dziennie. Pozdrawiam
olucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 17:13   #2749
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

jestem na zeli juz okolo 3 tygodni wiec 21 tabletek zjadlam ale boje sie troche efektu jojo jak skoncze kuracje z zela
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 17:16   #2750
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
jestem na zeli juz okolo 3 tygodni wiec 21 tabletek zjadlam ale boje sie troche efektu jojo jak skoncze kuracje z zela
Jeśli prowadzisz prawidłowo kurację, to będzie ok A przez prawidłową kurację ma się rozumieć dietkę 1200 - 1500 kcal, jedzenie co 2-3 godziny, dużo białka, mało tłuszczy
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 17:26   #2751
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

wlasnie czasem jem mniej niz 1200 kalorii bo az tyle nie potrzebuje bo nie cwicze tylko praktycznie siedze w domu i czasem nic nie robie
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 18:11   #2752
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
wlasnie czasem jem mniej niz 1200 kalorii bo az tyle nie potrzebuje bo nie cwicze tylko praktycznie siedze w domu i czasem nic nie robie
Przejdź się chociaż na wieczorny spacerek, cokolwiek by nie siedzieć na 4 literach Ja np obiecałam sobie, że codziennie będę chodziła po zdrową wodę z ujęcia, a to jakieś 30 minut naprawdę szybkim krokiem do tego mam pyszną herbatkę wieczorkiem

Co do kalorii, to dla własnego dobra, nie schodź poniżej 1200, bo spowolnisz sobie metabolizm, a z tym trudno walczyć. Niestety wiem co mówię, bo wychodziłam z takieg samego założenia jak Ty "nic nie robię, nie ruszam się to mogę zjeść mniej"... Ale to błąd Niestety odchudzanie to poświęcenie i trzeba ruszać się i minimum 1200 kacl dziennie a poświęcić się warto, bo przy takim trybie, jeśli nie zaczniemy się obżerać po diecie, to mamy szansę zwiększając kalorie o 100 na tydzień wyjść z diety i nie przytyć

Wyobraź sobie rozumowanie swojego organizmu... "aha, mam mniej, więc muszę oszczędzać, spalać mniej, bo mi nie wystarczy, albo jeszcze zmagazynuję sobie to co mi dadzą, bo może przyjdą czasy, że będzie mi brakowało..." W taki sposób możemy sobie zrobić kuku w postaci coraz mniejszej ilości kcal na której chociaż nie tyjemy Ja kiedyś z głupoty doszłam do pułapu, że tyłam gdy przekroczyłam 800 kcal Chudłam dopiero przy 500 I pewnie gdyby nie zdrowy rozsądek to bym dziś tyla na 500 Ale staram się wychodzić z tego i jeść co 2-3 godziny żeby rozkręcić metabolizm Życzę powodzonka A ja idę po wodę
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 18:40   #2753
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Jejq dziewczyny to ja jestem teraz nieźle przerazona...Ja to nie wiem czy w ciągu dnia dostarcze sobie 800 kalorii co dopiero 1200...Pójde do dietetyka niech on ułozy odpowiednią dla mnie dietę, bo inaczej chyba nie potrafie, bo nie mam siły na przeliczanie kalorii...a chleba nie jem, wszelikich makaronów, kasz, slodyczy itd też a sama nie potrafię ułożyć sobie odpowiedniej diety żeby nie mieć wyżótów sumienia pózniej.
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 10:16   #2754
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

ja tez bym poszla do dietetyka ale jakos sie troche wstydze i ukladam sama jadlospisy szukam w necie ile co moze miec kalorii.

ciekawe czy jak pojde po 2 opakowanie zelixy to lekarka da mi skierowanie na jakies badania?
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 11:13   #2755
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
ja tez bym poszla do dietetyka ale jakos sie troche wstydze i ukladam sama jadlospisy szukam w necie ile co moze miec kalorii.

ciekawe czy jak pojde po 2 opakowanie zelixy to lekarka da mi skierowanie na jakies badania?

Ja wstydziłam się iść do dietetyka długie lata, ale teraz zrobie już wszystko żeby schudnąć!nawet pójde na basen
Fiolusiek no co Ty kogo my mamy się niby wstydzić??Przecież nikt nie musi o tym wiedzieć!a w poczekalni pewnie zobaczymy tak duże baby jak i my więc nie ma na co czekać
Mnie już drażni szukanie po necie niskokalorycznych przepisów tymbardziej że i tak nie mam kiedy tego upichcić i jem praktycznie same ważywa i owoce, tylko na śniadanie coś bardziej pożywnego.
Fiolusiek jeżeli doktorka sama nie da Ci skierowania na badania to ją o nie poproś.Ja raz w tygodniu chodzę na badanie cukru i ciśnienia.Moja doktorka kazała mi iść gdzieś na wagę co oblicza zawartość wody, tłuszczu itd, bo na podstawie tego będzie nawet łatwiej ułożyć jakąś diete odpowiednią dla mnie.
Więc proponuję Ci zrobić to samo co ja
Pamiętam, że kiedyś jeszcze kilka lat temu jedna doktorka poleciła mi stosować lewatywę...:/ w jelitach są kamienie kałowe które hamują pracę jelit i mogą ważyć nawet 8 kg,ale co do lewatywy to chyba się nie przełamie...Z resztą różne są teorie na ten temat,jedni mówią że działa dobrze na organizm inni że jelita przez nią przestają samodzielnie pracować.Oczywiście jeden raz napewno by nie zaszkodził ale ja jednak się nie mogę przełamać.
Pamiętam że doktorka mi mówiła, że ludzie któży ją stosują o wiele szybciej chudną i na stałe,czytałam nawet w ksiązkach medycyny niekonwencjonalnej że to bardzo dobrze ją robić.Ja jednak jakoś nie wiem;/ a wy co o tym myślicie??jest w tym trochę prawdy??
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:50   #2756
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

wiesz moze jest w tym cos prawdy ale ja na szczescie nie mam problemu z zaparciami jak zjem mniej to chodze do wc co 2 dni, jak srednio to codziennie a jak wiecej to dwa razy dziennie. dzieki diecie chodze czesciej. przed dieta to co 2 czy 3 dni.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 18:45   #2757
efka007
Przyczajenie
 
Avatar efka007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 16
Dot.: .:: Zelixa::.

witam!
dzisiejszy dzień był koszmarny- ciągle miałam ochotę na coś słodkiego, najchętniej walnęłabym się przed TV z kubełkiem lodów, dużą ilością bitej śmietany i ciepłym sosem czekoladowym, mniammmm....
pierwszy raz od kiedy biorę zeli miałam taką ochotę na słodycze! podejrzewam że to z powodu zbliżającego się okresu, zawsze przed okresem tak miałam...
jeny jakie to trudne, pozatym obijałam się dzisiaj co do ćwiczeń, chociaż może mycie okien można też do nich zaliczyć - tak na usprawiedliwienie
__________________
Biec w deszczu, by dostać nic za wszystko....
efka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 21:32   #2758
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Oj a ja dziś miałam naprawdę cięzki dzień....nic nie robiłam tylko źle się czułam...okropnie bolaly mnie jelita,żołądek i głowa myślałam że wykituje...
Jutro idę na kontrolę do mojego lekarza i na badania, poproszę o skierowanie do dietetyka
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 22:01   #2759
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

no pięknie... widzę że mam już zły dzień do kwadratu
jakaś parszywa!szczupła!ładna!d ziewczynka próbuje mi odbić chłopaka...no ja chyba oszalaeje....ja tu katorgi odchudzania przechodze a tu musi się pojawić jeszcze coś gorszego....wrrrrrrrrrr
jeszcze gdyby ona brzydka była...to by wszystko było ok...a nie taka laska... wypisuje mu smsy,dzwoni, zaprasza nie wiadomo gdzie...
aż się głodna ze złości zrobiłam...eh...;/
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 06:43   #2760
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tolaa19 Pokaż wiadomość
no pięknie... widzę że mam już zły dzień do kwadratu
jakaś parszywa!szczupła!ładna!d ziewczynka próbuje mi odbić chłopaka...no ja chyba oszalaeje....ja tu katorgi odchudzania przechodze a tu musi się pojawić jeszcze coś gorszego....wrrrrrrrrrr
jeszcze gdyby ona brzydka była...to by wszystko było ok...a nie taka laska... wypisuje mu smsy,dzwoni, zaprasza nie wiadomo gdzie...
aż się głodna ze złości zrobiłam...eh...;/
oj co sie martwisz skoro twoj TZ cie kocha to zadna dziewczyna ci go nie odbije to raz a i lepiej go pilnuj bo moze go skusic a najlepiej wez jej numer i zadzwon do niej i nagadaj jej. i wypytaj Tz co go z nia laczy i czego ona chce.

a wy jakie robicie badania?
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.