.:: Zelixa::. - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-18, 10:35   #2821
MamaAmelki
Raczkowanie
 
Avatar MamaAmelki
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa / Stargard
Wiadomości: 173
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
wiecie co ja zaczynam w koncu cwiczyc zeby przyspieszyc przemiane materii i aby zelixa dawala lepsze efekty a nie zeby miec do niej pretensje ze nie chudne.
a wiec do wszystkich z was;d zacznijmy sie ruszac choc troche ale regularnie. nie wymawiajmy sie brakiem czasu gdybys chciala to znalazlabys te 20 min na gimnastyke ale lepiej jest znalesc wymowke prawda?
już od dawna słyszymy, że zaczynasz ćwiczyć. Sama wiesz jak jest z zabraniem się za nie ile Ty ćwiczysz i jak często? ja przerwałam ostatnio ale bardzo chętnie wrócę do hula hop. I planuję zakup steppera.
A tak na marginesie to po 20 minutach organizm dopiero się rozgrzewa. Więc aby ćwiczenia spalały tkankę tłuszczową należy minimum 40 minut ćwiczeń. Ja zawsze robię po godzinie. A jak nie hula hop to duże porządki. Niestety nie mieszkam z rodzicami i nie mam tak dobrze. 3 pokoje ktoś musi ogarnąć przy małym rozrabiace.
__________________
Start: 79
Dziś:
66... i falstart
Meta: ± 54

Edytowane przez MamaAmelki
Czas edycji: 2008-11-18 o 10:37
MamaAmelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 11:21   #2822
zelixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 49
Dot.: .:: Zelixa::.

dziewczyny a jest jakaś róznica czy zazywam ten lek po jedzeniu czy przed lub w trakcie i czy popijam tylko łykiem herbaty a nie całą szklanką wody? bo mój lekarz powiedział ze mam brać ją rano ale nie mówił dokładnie jak a wy jak ją przyjmujecie?????
zelixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 20:13   #2823
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez zelixa Pokaż wiadomość
dziewczyny a jest jakaś róznica czy zazywam ten lek po jedzeniu czy przed lub w trakcie i czy popijam tylko łykiem herbaty a nie całą szklanką wody? bo mój lekarz powiedział ze mam brać ją rano ale nie mówił dokładnie jak a wy jak ją przyjmujecie?????
Ja biorę Zelę rano i popijam szklanką wody.Nawet w ulotce jest napisane że właśnie tak powinno się ją zażywać.Ja zawsze biorę ją przed śniadaniem.
Dziewczynki a co do ćwiczeń to dziś byłam na basenikubyło super tylko krótko bo 45 min ale ważne że popływałam Normalnie taką mam słabą kondycję że aż się zdziwiłam ale będzie lepiej Tylko z kim ja pójdę następnym razem:/
Zaczynam już zauważać po tyłeczku nóżkach że troszke mi ubyło no ale to jeszcze kropla w morzu przy moim sadełku:/ np. brzuch to poprostu mnie przeraża...:/
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 11:06   #2824
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

moja waga stoi nic nie spadło jeszcze minimum 20 kg do zrzucenia mnie juz przeraża oj ale bym juz chciała być jak motylek a nie jak słonik
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 11:27   #2825
MamaAmelki
Raczkowanie
 
Avatar MamaAmelki
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa / Stargard
Wiadomości: 173
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tolaa19 Pokaż wiadomość
moja waga stoi nic nie spadło jeszcze minimum 20 kg do zrzucenia mnie juz przeraża oj ale bym juz chciała być jak motylek a nie jak słonik
nie dołuj się... też miałam po tydzień zastoje, ale tylko mnie w rezultacie motywowały do dalszego działania. po takim tygodniowym zastoju - teraz taki miałam po raz drugi już - waga jak już ruszy to z dnia na dzień jest mniej. Może jesteś przed okresem? u mnie chyba teraz to było z tym związane... tydzień przed okresem już zatrzymanie wody w organizmie. dasz redę... po to tu jesteśmy!
__________________
Start: 79
Dziś:
66... i falstart
Meta: ± 54
MamaAmelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 11:48   #2826
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tolaa19 Pokaż wiadomość
moja waga stoi nic nie spadło jeszcze minimum 20 kg do zrzucenia mnie juz przeraża oj ale bym juz chciała być jak motylek a nie jak słonik

ciesz sie ze nie tyjesz waga sie stabilizuje, i organizm przyzwyczaja sie do nowej wagi
ja jem zele w trakcie sniadania czasem przed to zalezy, podobno powinno sie ja brac, pol godziny przed sniadaniem
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 13:41   #2827
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez MamaAmelki Pokaż wiadomość
śniadania jem bardzo lekkie. Obiad - główny posiłek mojego dnia jem bardzo syto. Np wczoraj kotlet schabowy z ziemniakami i sałatką z kapusty. Później suszone owoce na podwieczorek i orzechy a na kolację kanapka z masłem i żółtym serem. W sobotę na obiad zrobiłam i jadłam ziemniaki z sosem i mięsem... do tego cały słoik grzybków marynowanych... . A wcześniej... wizyta w mc donaldzie. Nie głodzę się, broń boże to nie dla mnie. Lubię jeść, lubię smakołyki. Nie przepadam tylko za słodyczami. Generalnie ziemniaków też nie lubię. Do obiadów biorę sobie po jednej łyżce. Nie mieszam tłuszczów i węgli razem za bardzo... staram się. Lubię natomiast ryż, kaszę i warzywa. Jestem na diecie 1000 kalorii. Jem wszystko, ale z umiarem. Nie spieszy mi się z utratą wagi. Jestem już teraz zadowolona z tego co osiągnęłam i bardziej zależy mi na podtrzymaniu tego. A z tabletek w najbliższym czasie rezygnuję. One działają jak placebo. I tyle... .

1000kcal to głodówka prawie, zwłaszcza dla osoby z nadwagą, jesz stanowczo za mało. Poszperaj w wątkach podwieszonych na temat zapotrzebowania dziennego, bo jak narazie jest głodówkowo, pomimo, że jesz normalne rzeczy.
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 18:57   #2828
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez MamaAmelki Pokaż wiadomość
nie dołuj się... też miałam po tydzień zastoje, ale tylko mnie w rezultacie motywowały do dalszego działania. po takim tygodniowym zastoju - teraz taki miałam po raz drugi już - waga jak już ruszy to z dnia na dzień jest mniej. Może jesteś przed okresem? u mnie chyba teraz to było z tym związane... tydzień przed okresem już zatrzymanie wody w organizmie. dasz redę... po to tu jesteśmy!
Właśnie że już jestem chwile po okresie...podczas i przed okresem mialam ogromny zastój.Teraz czekam i czekam na ruszenie się wagi a tu nic.No ale mam nadzieję że niedługo sie ruszy i to nie tylko o 0,5kg tylko cos więcej.
Kurcze dziś mam cały dzień w biegu i nie zdążyłam zjesćkolacji...i taka głodna jestem no ale już trudno, przepadło zbyt późno jest juz na kolację
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 10:18   #2829
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

wczoraj bylam u mojej lekarki i mnie pochwalila i byla zachwycona tym ile schudlam dala mi skierowanie na badania, morfologie, cholesterol, glukoze i te na watrobe. i kazala mi przyjsc z wynikami za miesiac, i kontrolowac cisnienie. jakas godzine temu mierzylam i mialam troche podwyzszone, boje sie ze bede musiala odstawic zelixe
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 11:21   #2830
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
wczoraj bylam u mojej lekarki i mnie pochwalila i byla zachwycona tym ile schudlam dala mi skierowanie na badania, morfologie, cholesterol, glukoze i te na watrobe. i kazala mi przyjsc z wynikami za miesiac, i kontrolowac cisnienie. jakas godzine temu mierzylam i mialam troche podwyzszone, boje sie ze bede musiala odstawic zelixe
Jeżeli masz tylko trochę podwyższone to nie masz się czym martwić, mi też troszkę się podwyższyło ale moja lekarka powiedziała że to normalne.
Jejku a moja waga dalej stoi w ogóle to chyba mam zatrzymanie wody w organiźmie...albo nie wiem już skąd to...Niby wczoraj wczoraj wazyłam 25dk mniej...no to nie jest cosale dzis waże o 0,5kg więcej więc nie wiem co jest grane...a nie obrzeram się:/ trzymam dietę...kurcze długo juz trwa to zatrzymanie wagi...boję się że już nie zacznie spadać....
Czy któraś z was zażywa tabletki antykoncepcyjne??Ja zazywam Yasminelle i może to przez to...słyszałam że tabletki antykoncepcyjne zatrzymuja wodę w organiźmie no i w ogóle w ulotce jest napisane że można przybrać na wadze.Może właśnei one hamują mi utratę wagi...jejq już nie wiem...a nei chce ich odstawiać bo jak przyjdzie do okresu to umrę z bulu bez nich...
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 11:53   #2831
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tolaa19 Pokaż wiadomość
Jeżeli masz tylko trochę podwyższone to nie masz się czym martwić, mi też troszkę się podwyższyło ale moja lekarka powiedziała że to normalne.
Jejku a moja waga dalej stoi w ogóle to chyba mam zatrzymanie wody w organiźmie...albo nie wiem już skąd to...Niby wczoraj wczoraj wazyłam 25dk mniej...no to nie jest cosale dzis waże o 0,5kg więcej więc nie wiem co jest grane...a nie obrzeram się:/ trzymam dietę...kurcze długo juz trwa to zatrzymanie wagi...boję się że już nie zacznie spadać....
Czy któraś z was zażywa tabletki antykoncepcyjne??Ja zazywam Yasminelle i może to przez to...słyszałam że tabletki antykoncepcyjne zatrzymuja wodę w organiźmie no i w ogóle w ulotce jest napisane że można przybrać na wadze.Może właśnei one hamują mi utratę wagi...jejq już nie wiem...a nei chce ich odstawiać bo jak przyjdzie do okresu to umrę z bulu bez nich...
ja chyba odstawie zele na kilka dni... zobacze co sie bedzie dzialo. ostatnio zauwazylam ze malo pije wody tylko herbatke pokrzywowa, i od wczoraj chce mi sie strasznie pic

a co do ciebie to na ulotce pisze ze zela i tabletki antykoncepcyjne nie ida w parze, bo zela oslabia ich dzialanie, i pisze zeby stosowac jakas jeszcze metode anty. wg mnie to moze odstaw te tabletki i pogadaj z ginekologiem i pomysl o jakiejs innej metodzie antykoncepcyjnej
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 12:17   #2832
MamaAmelki
Raczkowanie
 
Avatar MamaAmelki
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa / Stargard
Wiadomości: 173
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tolaa19 Pokaż wiadomość
Właśnie że już jestem chwile po okresie...podczas i przed okresem mialam ogromny zastój.Teraz czekam i czekam na ruszenie się wagi a tu nic.No ale mam nadzieję że niedługo sie ruszy i to nie tylko o 0,5kg tylko cos więcej.
Kurcze dziś mam cały dzień w biegu i nie zdążyłam zjesćkolacji...i taka głodna jestem no ale już trudno, przepadło zbyt późno jest juz na kolację
byłam na yasminelle, ale miałam bóle głowy i mam teraz Yasmin - to samo, ale mniej hormonu w tabletce. od dziś zaczynam je brać... kurcze też się obawiam teraz czy to zatrzymanie wagi nie jest związane z tym, że może jestem w ciąży Muszę koniecznie kupić test. może zela osłabiła działanie moich anty... zobaczę. Bo waga naprawdę nie chce się ruszyć. Potrafiłam zawsze chudnąć do 1,5 kilo tygodniowo, a teraz ledwo pół kilo... hm
__________________
Start: 79
Dziś:
66... i falstart
Meta: ± 54
MamaAmelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 12:18   #2833
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
ja chyba odstawie zele na kilka dni... zobacze co sie bedzie dzialo. ostatnio zauwazylam ze malo pije wody tylko herbatke pokrzywowa, i od wczoraj chce mi sie strasznie pic

a co do ciebie to na ulotce pisze ze zela i tabletki antykoncepcyjne nie ida w parze, bo zela oslabia ich dzialanie, i pisze zeby stosowac jakas jeszcze metode anty. wg mnie to moze odstaw te tabletki i pogadaj z ginekologiem i pomysl o jakiejs innej metodzie antykoncepcyjnej

Chyba tak zrobie i odstawie tabletki jeżeli to konieczne...chyba poproszę mojego ginekologa o plastry antykoncepcyje jeżeli moje tabletki maja mieć mniejszą skuteczność to chyba jestem zmuszona do przerwania ich zażywania...
Jeżeli odstawisz Zele na kilka dni to zdawaj tu nam relacje jak się czujesz, jak z wagą itd.
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 12:22   #2834
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tolaa19 Pokaż wiadomość
Chyba tak zrobie i odstawie tabletki jeżeli to konieczne...chyba poproszę mojego ginekologa o plastry antykoncepcyje jeżeli moje tabletki maja mieć mniejszą skuteczność to chyba jestem zmuszona do przerwania ich zażywania...
Jeżeli odstawisz Zele na kilka dni to zdawaj tu nam relacje jak się czujesz, jak z wagą itd.

ok ale to dopiero w poniedzialek je odstawie bo wiecie jak ciezko jest przetrwac weekend
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 12:25   #2835
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez MamaAmelki Pokaż wiadomość
byłam na yasminelle, ale miałam bóle głowy i mam teraz Yasmin - to samo, ale mniej hormonu w tabletce. od dziś zaczynam je brać... kurcze też się obawiam teraz czy to zatrzymanie wagi nie jest związane z tym, że może jestem w ciąży Muszę koniecznie kupić test. może zela osłabiła działanie moich anty... zobaczę. Bo waga naprawdę nie chce się ruszyć. Potrafiłam zawsze chudnąć do 1,5 kilo tygodniowo, a teraz ledwo pół kilo... hm
No właśnie...u mnie to samo co u Ciebie...podobno przy Yasmin się nei tyje.
Nie wiedziałam że Zela osłabia działanie tabletek anty...poprostu jestem przerażona...Pójdę do ginekologa i coś będe kombinowała bo coś mi się wydaje że waga nie ruszy...
Zrób test bo jeżeli naprawdę jesteś w ciąży to odrazu musisz odstawić Zelę...
Kurcze ja już kupiłam kilka opakować Yasminelle w przód więc jak odstawie je to jestem o jakieś 200zł w tył
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 12:27   #2836
MamaAmelki
Raczkowanie
 
Avatar MamaAmelki
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa / Stargard
Wiadomości: 173
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tolaa19 Pokaż wiadomość
No właśnie...u mnie to samo co u Ciebie...podobno przy Yasmin się nei tyje.
Nie wiedziałam że Zela osłabia działanie tabletek anty...poprostu jestem przerażona...Pójdę do ginekologa i coś będe kombinowała bo coś mi się wydaje że waga nie ruszy...
Zrób test bo jeżeli naprawdę jesteś w ciąży to odrazu musisz odstawić Zelę...
Kurcze ja już kupiłam kilka opakować Yasminelle w przód więc jak odstawie je to jestem o jakieś 200zł w tył
nie martw się, bez problemu sprzedasz je w necie!!!! są różne strony
__________________
Start: 79
Dziś:
66... i falstart
Meta: ± 54
MamaAmelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 12:34   #2837
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

jak juz schudniesz to moze nadla bedziesz mogla uzywac tych tabletek. ja zaraz chyba pojde na jakis spacer
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 22:29   #2838
wizia29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez Tolaa19 Pokaż wiadomość
Jeżeli masz tylko trochę podwyższone to nie masz się czym martwić, mi też troszkę się podwyższyło ale moja lekarka powiedziała że to normalne.
Jejku a moja waga dalej stoi w ogóle to chyba mam zatrzymanie wody w organiźmie...albo nie wiem już skąd to...Niby wczoraj wczoraj wazyłam 25dk mniej...no to nie jest cosale dzis waże o 0,5kg więcej więc nie wiem co jest grane...a nie obrzeram się:/ trzymam dietę...kurcze długo juz trwa to zatrzymanie wagi...boję się że już nie zacznie spadać....
Czy któraś z was zażywa tabletki antykoncepcyjne??Ja zazywam Yasminelle i może to przez to...słyszałam że tabletki antykoncepcyjne zatrzymuja wodę w organiźmie no i w ogóle w ulotce jest napisane że można przybrać na wadze.Może właśnei one hamują mi utratę wagi...jejq już nie wiem...a nei chce ich odstawiać bo jak przyjdzie do okresu to umrę z bulu bez nich...
słuchaj tola zela nie ma wpływu na tabletki antypraeczytaj dokladnie ulotke
wizia29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 07:09   #2839
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

hejka ja dzis zdecydowalam sie odstawic zelixe na pare dni, rano jak wstalam to czulam ze serce mi szybko bije, i postanowilam ze zrobie przerwe do srody. mam nadzieje ze wytrwam
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 15:08   #2840
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Co do tych tabletek antykoncepcyjnych i Zeli to ja już nie wiem...bo jedni mówią tak a drudzy inaczej więc ja juz pozieleniałam...Przegląda łam stare posty i tam gdzieś pisały dziewczyny że nie idą w parze tabletki anty z Zelą no ale ja już sama nie wiem...Niby w ulotce nic nie jest napisane ale Zela to też bardzo mocny lek...
Fiolusiek.Ja też dziś nie zarzyłam Zeli,bo rano miałam egzamin z prawka(zaliczyłam) i ze stresu wymiotowałam i nie dałam rady nic zjeść więc nie zażyłam jej żeby po chwili jej nie zwymiotować.Czuję się dobrze, troszkę ciągnie mnie do słodkiego ale to juz kilka dni mam tak więc to napewno nie przez odstawienie Zeli na 1 dzień.Jutro już zażyję.
Wiecie co Zela powoduje zaparcia ale nie ma na nie lepszego środku niż egzamin:P czyści z obu stron:P:P:P
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 15:09   #2841
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Jejku Fiolusiek widze że Twoja waga spada i spada!!Gratulacje!! jak ja Ci zazdroszcze....tez bym tak chciała...a moja nadal stoi buziaki kochana i trzymaj tak dalej
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:01   #2842
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

wiesz mi spada bo ja mialam wieksza wage wyjsciowa niz ty. i na poczatku bede szybciej chudla. ale ty tez zaczniesz spadac;d ja dzis nawet dobrze sie czuje bez zeli, serce przynajmniej mi nie szaleje juz tak. jeszcze nie wiem czy jutro zazyje zele.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 21:47   #2843
zelixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 49
Thumbs down Dot.: .:: Zelixa::.

a u mnie żadnych rezultatów a już mija 16 dzień i nic
zelixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 23:41   #2844
Mariolka Dubiel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 303
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez zelixa Pokaż wiadomość
a u mnie żadnych rezultatów a już mija 16 dzień i nic
..witam ..dawno tu nie byłam....o odchudzaniu nie pisze..bo u mnie teraz marnie.....mam doła.....nie chce cie zdołowac......ale moja kol...wybrała..2 op....i nie4 schudła...NIC......odstaw iła w diabły..ja schudłam ..ok ..10..zas mi wracaja..kilosy..... .ale ..trzymaj sie,,,,u kazdego jest inaczej...POZDRAWIAM..:cm ok:
Mariolka Dubiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 05:29   #2845
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

ja widze roznice, moze dzis zaczne juz 2 opakowanie. odchudzanie zaczyna sie w glowie najpierw. trzeba pamietac o tym ze trzeba, stosowac diete, pozniej wyjsc z niej, ii kontrolowac sie to co sie je. zelixa ma nam pomoc w zmianie trybu i stylu zycia oraz utrwalenie zdrowych nawykow a nie wszystko zrobic za nas
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 19:32   #2846
madzia12fff
Przyczajenie
 
Avatar madzia12fff
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: .:: Zelixa::.

Hej , dziewczyny. Ja Zelixe 15 zaczełam brać pod koniec sierpnia. efekty były niesamowite. Efekty ubocze u mnie wystąpiły (tj. uderzenia gorąca , suchość w ustach , zawroty głowy ,a nawet brak snu) po ok. tygodniu ustapiły. Na jedzenie nie mogłam patrzeć. jadłam bardzo mało - po prostu nie miałam ochoty. Ale ostatnio coś sie zmieniło. Te tabletki przestały na mnie kompletnie działać. Niema pojęcia dlaczego. Odstawiłam je na ok. 2 tygodnie. Ale nic sie nie zmieniło. Dodam jeszcze , że podczas ich brania ( na samym początku schudłam 6kg )
madzia12fff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 19:52   #2847
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez madzia12fff Pokaż wiadomość
Hej , dziewczyny. Ja Zelixe 15 zaczełam brać pod koniec sierpnia. efekty były niesamowite. Efekty ubocze u mnie wystąpiły (tj. uderzenia gorąca , suchość w ustach , zawroty głowy ,a nawet brak snu) po ok. tygodniu ustapiły. Na jedzenie nie mogłam patrzeć. jadłam bardzo mało - po prostu nie miałam ochoty. Ale ostatnio coś sie zmieniło. Te tabletki przestały na mnie kompletnie działać. Niema pojęcia dlaczego. Odstawiłam je na ok. 2 tygodnie. Ale nic sie nie zmieniło. Dodam jeszcze , że podczas ich brania ( na samym początku schudłam 6kg )

hmm wydaje mi sie ze zaczelas od zbyt silnej dawki pozatym organizm sie przyzwyczail do tych tabletek to normalne ze przestaja dzialac
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 20:10   #2848
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: .:: Zelixa::.

Cytat:
Napisane przez madzia12fff Pokaż wiadomość
Hej , dziewczyny. Ja Zelixe 15 zaczełam brać pod koniec sierpnia. efekty były niesamowite. Efekty ubocze u mnie wystąpiły (tj. uderzenia gorąca , suchość w ustach , zawroty głowy ,a nawet brak snu) po ok. tygodniu ustapiły. Na jedzenie nie mogłam patrzeć. jadłam bardzo mało - po prostu nie miałam ochoty. Ale ostatnio coś sie zmieniło. Te tabletki przestały na mnie kompletnie działać. Niema pojęcia dlaczego. Odstawiłam je na ok. 2 tygodnie. Ale nic sie nie zmieniło. Dodam jeszcze , że podczas ich brania ( na samym początku schudłam 6kg )

To datego, bo anorektyzujące działanie po jakimś czasie znika...nie ma cudów...
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 12:28   #2849
Tolaa19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 82
Dot.: .:: Zelixa::.

Hej laseczki!
u mnie dalej waga stoi wczoraj miałam taką załamke że już w głowie miałam tylko myśli że ja już na zawsze pozostane gruba,że sumiastość jest moim przeznaczeniem...
miejscami dostawałam takich furii że po każdym się darłam, robiłam awantury o wszystko o kompletne głupoty poprostu paranoja.
No nic nie poddaje się walczę dalej
Najgorsze jest to że nie mogę odstawić tabletek antykoncepcyjnych i to nie chodzi o zabezpieczenie się przed ciążą bo przecież jest dużo innych sposobów ,ale o moje zdrowie mam tak rozregulowany cykl że okres potrafi mi się spóźnić nawet 2 miesiące, więc muszę brać tabletki anty przynajmniej przez pół roku...poprostu mam ochotę walić głową w ścianę jak najmocniej...
Tolaa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-24, 12:49   #2850
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: .:: Zelixa::.

ja od kiedy mam okres czyli juz prawie 10 lat nie bylo takiego miesiaca zebym nie miala okresu

ja sie zastanawiam czy nie brac zelixy 15
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.