BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-29, 21:07   #2071
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a ja mam pytanko Czego używacie do utrzymania koloru jasnego blądu? bo używam płukanki srebrnej i daje efekty no ale może jakiś szmpon nie wysuszający włosków polecicie? Dodam że mam cienkie;/
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 14:07   #2072
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Netiii Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko Czego używacie do utrzymania koloru jasnego blądu? bo używam płukanki srebrnej i daje efekty no ale może jakiś szmpon nie wysuszający włosków polecicie? Dodam że mam cienkie;/
Tylko Farouk Silver Lights lub ampułki Power Shine Blonde Loreal prof.
Ale tylko te nie wysuszają włosów

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-11-30 o 23:41 Powód: dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 15:21   #2073
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Jest jeszcze szampon Welli specjalnie do włosów farbowanych nadający srebrną poświatę.
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 21:33   #2074
zelixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 49
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

i jak wiecie może jaki to kolor za fotkach które załązyłam??? plis bardzi mi zalezy!
zelixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 07:43   #2075
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Gdzie te fotki?
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 19:20   #2076
zelixa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 49
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

załącze jeszcze raz mam nadzieje ze ktoś zan tek kolorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brodzik_mwmedia_20061128_212044.jpg (50,7 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4cc500e60004417845df4883.jpg (26,0 KB, 67 załadowań)
zelixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 23:54   #2077
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez zelixa Pokaż wiadomość
załącze jeszcze raz mam nadzieje ze ktoś zan tek kolorek
To powinien być bardzo jasny złocisto-beżowy blond. Mieszany beż ze złocistym odcieniem, ale beż jest tu ciepłym odcieniem a złoty nie jest przesadnie napigmentowany złocistym odcieniem. Są różne odcienie złocistego blondu- złoty to w końcu najaśnejszy odcień rudego, więc dodanie go do blond farby powoduje, że włosy są ciepłe. Ten blod nie jest rudy a złocisto-beżowy. Kolor złocisty jest tu spokojnym odcieniem. Powinnaś szukać blondu na poziomie 9-czyli bardzo jasny, ale to mieszanka odcieni.
A tej pani na zdjęciu niestety nie pasuje taki blond:/
Pozdrawiam
Pamiętaj, że kolor na fotkach też przekłamuje kolor w realu.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 08:35   #2078
loll
Raczkowanie
 
Avatar loll
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: "mój jest ten kawałek podłogi.."
Wiadomości: 158
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez johnw57
To moje blond włosyyy.
4 krotnie skatowane farbami blond
są przesliczne oniemiałam z wrażenia

Cytat:
Napisane przez johnw57
O pielęgnacji pisałam w wątku o pochwalmy się swoimi włosami. Bardzo szczególowo tam opisałam, co używam.
przejrzałam i jestem pełna podziwu bardzo o nie dbasz i widać, że są to "prawdziwe" włoski
loll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 09:10   #2079
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość

To moje blond włosyyy.
4 krotnie skatowane farbami blond
Johnw, masz piekne włosy kurcze, ja wlasnie nie mogę uzyskac takiego efektu, to znaczy z kolorem ok, ale tak po ok. 6 tygodniach od rozjasnienia juz na calkowity blond niestety wlosy byly suche (a stosowalam odzywki matrixa i inne rzeczy, no po prostu one tak jakby nie udźwignęly tego rozjasnienia). Potem mozna nawilżac, cudowac, a i tak to, co juz się zniszczylo nie bedzie zdrowe, dopiero wlosy, ktore odrastają i tylko je farbuję farbą (jako odrost) są ok.
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 09:59   #2080
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

kochane blondyneczki... w celu wytrzymania okresu odrastania włosów w naturalnym kolorze ciemny blond ...pofarbowałam końcówki(wcześniej farbowane) na "ciemny blond" u fryzjerki ale teraz okazuje się że ten ciemny blond fryzjerski to jest jasniejszy od mojego i na dodatek rudzieje

Polećcie mi szampon który niweluje taki efekt!!


zastanawiam się czy lepszy byłby szampon dający chłodny odcień z MARION czy takowy z JOANNY?
Czy któraś może używała obu i może porównać?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 11:25   #2081
loll
Raczkowanie
 
Avatar loll
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: "mój jest ten kawałek podłogi.."
Wiadomości: 158
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

używalam obu i po marionie zero efektu ot taki sobie zwykly szampon, natomiast ten z joanny jest bardzo dobry używam raz na jakis czas bo np moja mama stosuje go caly czas i jej blond wlosy nabraly siwego odcienia wiec widac mozna nim przedobrzyc
loll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 15:11   #2082
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

loll a jak często używasz tego z Joanny?
1 raz w tygodniu? 2 razy w tygodniu? Co 2gie mycie???
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 16:24   #2083
loll
Raczkowanie
 
Avatar loll
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: "mój jest ten kawałek podłogi.."
Wiadomości: 158
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Sweet_Jelly róznie czasami przez pare kolejnych myć do uzyskania porzadanego odcienia lub w proporcji 1:1 z innym szamponem. Jak go bedziesz używać to sama sie zorietujesz jak Twoje wloski reagują na niego i czestotliwość używania dostosujesz do swoich potrzeb
loll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 16:33   #2084
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

myślisz że pomoże on w ochłodzeniu mojego średnio-ciemny blond ...mam taką farbę na końcówkach i niechcę by odrózniało się od naturalnych odrostów które mam popielate!

Szampon kupiłam ten z joanny jednak...Tak jak radzisz. Jutro przetestuje!
Kupiłam też srebrną płukankę...
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 00:45   #2085
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez JeanHarlow Pokaż wiadomość
Johnw, masz piekne włosy kurcze, ja wlasnie nie mogę uzyskac takiego efektu, to znaczy z kolorem ok, ale tak po ok. 6 tygodniach od rozjasnienia juz na calkowity blond niestety wlosy byly suche (a stosowalam odzywki matrixa i inne rzeczy, no po prostu one tak jakby nie udźwignęly tego rozjasnienia). Potem mozna nawilżac, cudowac, a i tak to, co juz się zniszczylo nie bedzie zdrowe, dopiero wlosy, ktore odrastają i tylko je farbuję farbą (jako odrost) są ok.
Jean Harlow i Loll, dziękuję za miłe słowa
Jean używasz farby czy rozjaśniacza? Bo jeśli używasz rozjaśniacza a później farby to włosy mogą żółknąć.
Ja użyłam 4 razy farby blond, bo miałam bardzo ładny naturalnie wyglądający bardzo jasny chłodny blond, ale znudziło mi się, chciałam odmiany i jeszcze jaśniejszych włosów
Nałożyłam farbę na całe włosy i po 3 miesiącach farba zbyt bardzo ociepliła się, po 3 miesiącach znowu farbowałam całość-tym razem blond wyszedł z poświatą błękitu, chociaż nie był biały i daleko mu było do białego blondu, tym razem znowu sięgnęłam po 3 tygodniach, bo błękit nie wymył się, a mnie źle jest w zimnym blondzie (jestem wiosną) i użyłam farby profesjonalnej, która lekko ociepliła mi kolor i było już idealnie.
Przed tymi czterokrotnymi farbami, które kładłam na całe włosy-tylko blond był nieco ciemniejszy-nie musiałam używać żadnych masek, ani odżywek a włosy były w takiej kondycji jak te, które pokazałam na zdjęciu.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 07:27   #2086
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

johnw, najpierw rozjaśniałam 2 razy rozjaśniaczem goldwell oxycur platin z wodą 9%, na to dałam farbę z matrixa, jasny popielaty blond, teraz cały czas nią robie, uzywam tez szamponu l'oreal prof. shine blond (ale niewiele mi on daje w sumie). Staram się narazie robic tylko odrost, zebym nie musiała znow obcinac co troche końcówek.
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 11:57   #2087
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez JeanHarlow Pokaż wiadomość
johnw, najpierw rozjaśniałam 2 razy rozjaśniaczem goldwell oxycur platin z wodą 9%, na to dałam farbę z matrixa, jasny popielaty blond, teraz cały czas nią robie, uzywam tez szamponu l'oreal prof. shine blond (ale niewiele mi on daje w sumie). Staram się narazie robic tylko odrost, zebym nie musiała znow obcinac co troche końcówek.
Właśnie po rozjaśniaczu włosy żółkną. Po farbie, o ile wybierze się najbardziej chłodny kolor, to nie powinny tak żółknąć jak po rozjaśniaczu.
Nie próbowałaś może Loreal Majiblond?? Ta farba rozjaśnia ładnie nawet brązowe włosy i pnoć tak nie żółknie, bo to alternatywa dla rozjaśniacza i nadaje ładny chłodny kolor.
Jeśli mogę coś doradzić to perłowy blond jest jeszcze zimniejszy od popieli i perłowy blond dłużej utrzymuje się jego chłód. Tylko patrz na zimne próbniki perłowe, bo są też perłowe kolorki, które wchodzą w róż-to bardzo ładne kolorki takie jak naturalne, ale jeśli chcesz zimne to patrz na perłowe kolorki a próbnik musi być bardzo zimny i nie może wpadać w róż, ani rudy. Np. taki zimny bardzo bardzo zimny blond ma Alfaparf-poziom 10.21 to bardzo bardzo jasny blond perłowy i jest mega zimny. Są też blondy perłowe tak zimne z tej serii jeszcze jaśniejsze i ciemniejsze bodajże do średniego blondu są te perłowe mega mega zimne blondy.
Tylko zastanów się, czy taki pasuje Tobie kolor, bo to odcień dla jasnowłosych zim, nawet typie urody lato-może zbyt ochłodzić twarz. Jeśli jesteś wiosną lub jesienią to nie ma sensu na taki kolorek patrzeć.
Bardzo zimne blondy perłowe ma też Kolleston i Loreal prof. Majiblond, Alfaparf i Voila.
Te nie wchodzą w róż
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 12:27   #2088
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

O, to muszę popatrzec, bo zawsze wydawało mi sie, ze perłowe blondy są raczej cieple albo takie neutralne (w kierunku białego, jak masa perłowa wlasnie), dlatego stosowałam popielate. Z matrixa jest fajny kolor, ultrapopielaty blond (o symbolu AA, czyli juz taki popiel siwy), bardzo jasny, do uzywania tylko z wodą 12% (więc niestety jednak ta najmocniejsza). Wyglada super, bardzo jasny, już trochę błekitny nawet, ale zrobienie go i nie zniszczenie włosow graniczy z cudem, nie wspomne o odrostach co dwa tygodnie.
Czytałam twoje posty johnw i muszę powiedziec, ze masz trochę fajniej, bo jesteś z natury blondynką, a ja jednak mam wlosy brazowe i odrost zawsze widać szybko, wczesniej farbowalam wlosy na ciemniejsze kolory i potem to rozjasnianie, wrr. Ale tez interesuje sie farbami, tymi dla fryzjerow, w sumie wszystko robie sama, ale zawsze czegos nowego chetnie sie dowiem Przyda sie.

Edytowane przez JeanHarlow
Czas edycji: 2008-12-03 o 12:35
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 13:04   #2089
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez JeanHarlow Pokaż wiadomość
O, to muszę popatrzec, bo zawsze wydawało mi sie, ze perłowe blondy są raczej cieple albo takie neutralne (w kierunku białego, jak masa perłowa wlasnie), dlatego stosowałam popielate. Z matrixa jest fajny kolor, ultrapopielaty blond (o symbolu AA, czyli juz taki popiel siwy), bardzo jasny, do uzywania tylko z wodą 12% (więc niestety jednak ta najmocniejsza). Wyglada super, bardzo jasny, już trochę błekitny nawet, ale zrobienie go i nie zniszczenie włosow graniczy z cudem, nie wspomne o odrostach co dwa tygodnie.
Czytałam twoje posty johnw i muszę powiedziec, ze masz trochę fajniej, bo jesteś z natury blondynką, a ja jednak mam wlosy brazowe i odrost zawsze widać szybko, wczesniej farbowalam wlosy na ciemniejsze kolory i potem to rozjasnianie, wrr. Ale tez interesuje sie farbami, tymi dla fryzjerow, w sumie wszystko robie sama, ale zawsze czegos nowego chetnie sie dowiem Przyda sie.
Johnw57 ma rację. Perła to odcień chłodny i opalizujący, choc czasem zawiera w sobie odcień złota.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-03, 13:30   #2090
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Nałożyłam farbę na całe włosy i po 3 miesiącach farba zbyt bardzo ociepliła się
ja obecnie mam taką sytuację. Fryzjerka położyła na włosy farbę ciemno-średni blond (a raczej mieszankę z 3 różnych farb) i wyszedł chłodny średniociemny blond. A teraz mam wrażenie że przy sztucznym świetle widzę złoty poblask..Ciepły...

A chciałabym by były chłodne i nie odcinały się pod względem ciepło-zimno od odrostów


Dlatego zaczęłam od dziś stosować srebrną płukankę i szampon niwelujący żółty odcień.I mam wrażenie że ta płukanka działa
Choć bałam się czy na taki odcień blondu płukanka zadziała..to jednak widać troszeńkę zmianę. Włosy zrobiły się jakby jaśniejsze(akurat nie oto mi chodziło) i nabrały srebrno białego poblasku...
Najfajniejsze jest to że moje odrosty też zrobiły się jakby srebrzyste

Ciekawa jestem jak będą włoski wyglądać przy dłuższym stosowaniu!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 13:40   #2091
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Johnw57 ma rację. Perła to odcień chłodny i opalizujący, choc czasem zawiera w sobie odcień złota.
Ano wlasnie, cos takiego mialam na mysli
dzieki dziewczyny
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 16:09   #2092
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

kochane powiedzcie mi prosze jaka farba uzyskalabym taki kolorek... bo moje wloski sa delikatnie jasniejsze-bardziej platyna...i przez to ciezko mi uzyskac taki prawdziwy blond sloneczny (ale nie żółty) bo za kazdym razem wloski i tak wychodz jasniejsze niz na opakowaniu...wiec jaka farbe byscie mi polecily?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 52883.jpg (13,9 KB, 182 załadowań)
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 16:19   #2093
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
kochane powiedzcie mi prosze jaka farba uzyskalabym taki kolorek... bo moje wloski sa delikatnie jasniejsze-bardziej platyna...i przez to ciezko mi uzyskac taki prawdziwy blond sloneczny (ale nie żółty) bo za kazdym razem wloski i tak wychodz jasniejsze niz na opakowaniu...wiec jaka farbe byscie mi polecily?
Jeśli nie masz zbyt jasnego odrostu, to podobny odcień da ci Majiblond 900S. Aha, jest jeszcze 900, nie tak silnie rozjaśniający.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2008-12-03 o 16:20
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 12:16   #2094
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Jeśli nie masz zbyt jasnego odrostu, to podobny odcień da ci Majiblond 900S. Aha, jest jeszcze 900, nie tak silnie rozjaśniający.
w moim przypadku rowniez 901s
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 12:21   #2095
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
kochane powiedzcie mi prosze jaka farba uzyskalabym taki kolorek... bo moje wloski sa delikatnie jasniejsze-bardziej platyna...i przez to ciezko mi uzyskac taki prawdziwy blond sloneczny (ale nie żółty) bo za kazdym razem wloski i tak wychodz jasniejsze niz na opakowaniu...wiec jaka farbe byscie mi polecily?

Jeszcze ma w sojej ofercie taki blond firma prof. Goldwell, ale Loreal prof. jest lepszy.
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 07:26   #2096
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Wink Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a ja się wpraszam do blondyneczek, co prawda nie mega jasnych, ale zawsze
pofarbowałam udanie moje na-rudo-farbowane włosy loreal recital preference 8.1 copenhaga i nie są juz rude. Śliczne i nauralne, co więcej to ta farba chwyciła tak samo ciemnobrązowe odrosty, więc w przyszłości nie będę mieć z ich koloryzacją problemow
na fotkach:
1 przed, rude, ale na poziomie 8
2 i 3 blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 120308140010.jpg (89,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 120708173551.jpg (57,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 120908125208.jpg (70,0 KB, 78 załadowań)
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!

Edytowane przez ...:::kizia:::...
Czas edycji: 2008-12-10 o 08:10
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 08:15   #2097
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

czy ktoras z Was malowala wlosy jasnym popielatym blondem albo popielatym blondem z loreal recital preference?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 10:08   #2098
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
czy ktoras z Was malowala wlosy jasnym popielatym blondem albo popielatym blondem z loreal recital preference?
ja jasnym blondem popielatym
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 10:16   #2099
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
ja jasnym blondem popielatym


A masz moze fotki tego koloru ? ciekawa jestem jak wyglada na zywo ?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 10:19   #2100
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

błagam Cię spójrz wyżej
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.