Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialność:D - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-31, 10:48   #3931
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez fluoxetine Pokaż wiadomość
Oczar też wycofują? Najpierw neroli, teraz to... W takim razie swoją przygodę z hydrolatami uważam, z bólem serca, za zakończoną.
Tzn hydrolat oczarowy będzie, ale ten sam co na BU czyli z łodyg a nie kwiatów (no i pewnie będzie śmierdział tak samo jak ten z BU), dlatego szukam zamiennika Bo co jak co, to na mazidłach moim zdaniem są najfajniejsze ceny
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 10:56   #3932
fluoxetine
Wtajemniczenie
 
Avatar fluoxetine
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 034
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Tzn hydrolat oczarowy będzie, ale ten sam co na BU czyli z łodyg a nie kwiatów (no i pewnie będzie śmierdział tak samo jak ten z BU), dlatego szukam zamiennika Bo co jak co, to na mazidłach moim zdaniem są najfajniejsze ceny
Za smrodka to ja podziękuję. Dobrze, że napisałaś, zamówiłam mały zapasik, a zanim się skończy może uda się faktycznie znaleźć coś w zamian. Mam też gdzieś zachomikowaną jeszcze butlkę neroli. Też uważam, że przy obecnych cenach te z mazideł są bardzo przyjemne dla portfela.
__________________
czytam!
stop wishing - start doing
be fit, not skinny!
176/56

Edytowane przez fluoxetine
Czas edycji: 2012-07-31 o 10:57
fluoxetine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 16:17   #3933
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Na ZSK są dwa rodzaje hydrolatu oczarowego: zwykły i ekologiczny. Zwykły to chyba ten sam co na BU - mają takie same konserwanty, rozumiem że te są śmierdzące? A próbował ktoś hydrolatu z oczaru ekologicznego? Tak samo pachnie?
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 10:39   #3934
Sheraa
Przyczajenie
 
Avatar Sheraa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Hej dziewczyny
Ja używam tego nowego hydrolatu z liści oczaru z BU i zapach mi jak najbardziej odpowiada. Jest mocno ziołowy, jednak szybko się ulatnia ze skóry
Sheraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:54   #3935
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Sheraa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja używam tego nowego hydrolatu z liści oczaru z BU i zapach mi jak najbardziej odpowiada. Jest mocno ziołowy, jednak szybko się ulatnia ze skóry
jeśli pachnie jak ten z Naturalisa, to prawdopodobnie zapach by mi nie przeszkadzał, stosowałam kocankę, nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 13:17   #3936
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Ostatnio mam mega rewolucję na twarzy Mój doktorek zmienił mi tabletki na trójfazowe i nie mogę dojść do ładu z cerą (do tego mam podwyższony testosteron ;/). Smarowałam się różnymi kremami, serami, olejami i nie jest ok

Oleje jakoś zazwyczaj ratowały moją cerę, a teraz jest kiepsko. Chyba w ogóle odstawie wszystko i będę się oklepywać hydrolatami i wodą termalną
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 19:19   #3937
MesaVerde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 196
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Hydrolaty lepiej kupować na mazidłach na BU? Zbieram się do pierwszego zakupu półproduktowego (tak, wpadałam, to musiało nadejść xD) i nie wiem, skąd najlepiej. Niektóre zestawy kosmetyczne na BU mnie bardzo pociągają
MesaVerde jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 20:03   #3938
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Witajcie dziewczyny,
jestem na tym wątku nowa ale mam nadzieję, że mnie przyjmiecie. Chciałam Was podczytać jednak komputer co chwila mi się wiesza. Potrzebuję Waszej pomocy. Jakoś nigdy wcześniej nie zważałam uwagi czego używam i jaki skład mają dane kosmetyki. Kupowałam zazwyczaj kremy firmy Garnier lub Yves Rocher, jednak ostatnio mam problem z cerą i szukam ratunku.

Poszukuję sprawdzonych sklepów gdzie będę mogła zakupić oleje odpowiednie do mojej cery.

Moja cera na ogół jest mieszana ze skłonnością do suchej, w ostatnim jednak czasie skóra bardzo mocno się przetłuszcza, zauważyłam więcej rozszerzonych porów, przestałam stosować kremy, co wcale nie było dobrym pomysłem, zaczęłam używać na noc kremu bambino. Jednak skóra ciągle jest tłusta i mocno się świeci. Proszę Was o pomoc. Jakie będą dla mnie odpowiednie oleje/ kosmetyki z olejami i polećcie mi sklepy.

Myślałam nad:
1.Sklep Efavit
2.Archipelag piękna
3.Zrób sobie krem
4.Biochemia urody

Myślę też nad mydłami Alepia.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 22:58   #3939
niewiemjakanazwa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 17
olej kokosowy, tłuszcze

Na moim oleju jest napisane, ze jest otrzymany przez tłoczenie kopry. Z przodu napisane jest "olej kokosowy eko bezwonny". Czytałam, że bezwonne oleje są rafinowane, ale ten jest niby eko, na dodatek tłoczony. Co to oznacza? Czy jest on w takim razie rafinowany czy nie?

No i tak od strony kulinarnej - olej kokosowy składa się przede wszystkim z tłuszczu nasyconego, który uważany jest za bardzo zdrowy. Jednak prawie wszędzie pisze się o tym, że tłuszcz nasycony jest szkodliwy i powoduje wiele chorób. Podobna sprawa ma się z tłuszczem nienasyconym - z jednej strony piszą, że jest zdrowy a z drugiej, że właśnie on przyczynia się w głównej mierze do powstawania wolnych rodników i powinno się go jeść w małych ilościach i zastąpić olejem kokosowym. Czy ktoś może mi to wytłumaczyć? Z jednej strony chciałabym użyć ten olej nie tylko do celów kosmetycznych ale i kulinarnych, ale jak czytam, że to niezdrowy tłuszcz to mam obawy.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-08-05 o 00:02
niewiemjakanazwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 00:36   #3940
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: olej kokosowy, tłuszcze

Cytat:
Napisane przez niewiemjakanazwa Pokaż wiadomość
Na moim oleju jest napisane, ze jest otrzymany przez tłoczenie kopry. Z przodu napisane jest "olej kokosowy eko bezwonny". Czytałam, że bezwonne oleje są rafinowane, ale ten jest niby eko, na dodatek tłoczony. Co to oznacza? Czy jest on w takim razie rafinowany czy nie?
Oleje/masła organiczne mogą być częściowo rafinowane (np. odbarwiane, odwaniane) metodami fizycznymi.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-08-05 o 00:37
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:06   #3941
paradiso perduto
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 073
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez MesaVerde Pokaż wiadomość
Hydrolaty lepiej kupować na mazidłach na BU? Zbieram się do pierwszego zakupu półproduktowego (tak, wpadałam, to musiało nadejść xD) i nie wiem, skąd najlepiej. Niektóre zestawy kosmetyczne na BU mnie bardzo pociągają
Ja miałam hydrolaty z wielu sklepów i najlepiej działają na mnie te z BU i Mazideł. Niedawno zrobiłam sobie zapas z ZSK i Naturalis i czuję różnicę w przypadku kocanki i oczaru. Ze słodkich migdałów wszędzie jest wspaniały.
__________________
Zaślubiny: 31.07.2021 r.




Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280977
paradiso perduto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 17:08   #3942
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Ostatnio zachwycił mnie olejek z truskawki, mam ten z Archipelagu piękna. ładnie pachnie i nie wiem czy to przypadek, ale cere mam rewelacyjną po nim. Czy ktoś stosował olejek z truskawki z różnych sklepów i może coś doradzić? W sensie zamierzam zakupić 10litrów olejku z truskawki i nie wiem czy uderzać do AP czy jeszcze jest ,gdzieś, lepszy
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 18:19   #3943
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ostatnio zachwycił mnie olejek z truskawki, mam ten z Archipelagu piękna. ładnie pachnie i nie wiem czy to przypadek, ale cere mam rewelacyjną po nim. Czy ktoś stosował olejek z truskawki z różnych sklepów i może coś doradzić? W sensie zamierzam zakupić 10litrów olejku z truskawki i nie wiem czy uderzać do AP czy jeszcze jest ,gdzieś, lepszy
10 litrów?
Szykuje się większa pielęgnacja

Ja na czas upałów zrezygnowałam z olejków, ponieważ boję się zapchania.
Wrócę do nich w chłodniejszym okresie
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 20:39   #3944
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
10 litrów?
Szykuje się większa pielęgnacja

Ja na czas upałów zrezygnowałam z olejków, ponieważ boję się zapchania.
Wrócę do nich w chłodniejszym okresie
Od dziś będę wszystko smarować olejkiem z truskawki!
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 21:13   #3945
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Od dziś będę wszystko smarować olejkiem z truskawki!
Podziwiam bo ja znając siebie pewnie bym się znudziła całym litrem czegoś do smarowania ciała i zaczęła szukać czegoś nowego, jak to ja
Powodzenia
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 12:51   #3946
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Dziewczyny czy olej arganowy będzie dobry dla przetłuszczającej się cery? I czy robiłyście zakupy w sklepie Biolander? I jaki hydrolat polecacie dla mojej cery?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 13:20   #3947
aniamackay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Hej dziewczyny
to teraz glupie pytanie roku:
mieszkam w uk i szukam oleju slonecznikowego lub z nasion winogron do stosowania OCM,
zamawiam oleje z zrobsobie krem ale na ocm nie chce ich uzywac bo to drogo kosztuje..
czy jesli wna butelce z olejem nie jest napisane ze jest refined to czy to znaczy nie nie jest? byla w kilku sklepach, na niektorych pisze ze jest refined a na niektorych nie na wogole informacji czy jest cold pressed, refined etc... czym sie kierowac? i czy refined olej slonecznikowy do ocm sie tez nie sprawdzi?

dzieki!
aniamackay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 15:47   #3948
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy olej arganowy będzie dobry dla przetłuszczającej się cery? I czy robiłyście zakupy w sklepie Biolander? I jaki hydrolat polecacie dla mojej cery?
wydaje mi się, że arganowy będzie za ciężki.
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 17:18   #3949
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy olej arganowy będzie dobry dla przetłuszczającej się cery? I czy robiłyście zakupy w sklepie Biolander? I jaki hydrolat polecacie dla mojej cery?
ja używałam i był ok, ogólnie lubię ten olej, szkoda że jest taki drogi do cery przetłuszczającej się polecam hydrolat oczarowy
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 18:15   #3950
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

W sklepie polecono mi ten:
http://biolander.com/produkty/katego...ej-pomaranczy/

Tyle, że jest on przeznaczony do każdego typu cer a ja bym chciała właśnie taki typowo do mieszanej i tłustej bo uważam, że co jest do wszystkiego to jest do niczego.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 18:18   #3951
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez aniamackay Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
to teraz glupie pytanie roku:
mieszkam w uk i szukam oleju slonecznikowego lub z nasion winogron do stosowania OCM,
zamawiam oleje z zrobsobie krem ale na ocm nie chce ich uzywac bo to drogo kosztuje..
czy jesli wna butelce z olejem nie jest napisane ze jest refined to czy to znaczy nie nie jest? byla w kilku sklepach, na niektorych pisze ze jest refined a na niektorych nie na wogole informacji czy jest cold pressed, refined etc... czym sie kierowac? i czy refined olej slonecznikowy do ocm sie tez nie sprawdzi?

dzieki!
Z mojego doswiadczenia to jesli na opakowaniu nie ma zadnych informacji, to produkt jest najprowdopodobniej rafinowany.

Ale tutaj masz dosyc fajne zrodlo olejow i roznych polproduktow w UK.
http://www.aromantic.co.uk/buy-sunflower-oil-cold-pressed-high-oleic-content-organic-uk.htm
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 18:39   #3952
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Więcej sklepów brytyjskich:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post28751602
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 18:45   #3953
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Ok wybrany hydrolat oczarowy, zielona glinka teraz jeszcze olej. Do wyboru:
arganowy,
Nigella Bio,
Olej Alep,
Olej Jojoba,
ALEPIA Wspaniały Olej Opuncja Figowa, Argan, Nigella, Róża Damasceńska Bio

czy jaki?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:00   #3954
aniamackay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Z mojego doswiadczenia to jesli na opakowaniu nie ma zadnych informacji, to produkt jest najprowdopodobniej rafinowany.

Ale tutaj masz dosyc fajne zrodlo olejow i roznych polproduktow w UK.
http://www.aromantic.co.uk/buy-sunfl...organic-uk.htm
WIELKIE DZIEKI!
a wogole dzieki wam zaczelam stosowac ocm a na noc serum ukrecone z oleju z malin i granatu + kwas hiaul. +wit c +wit e i moja cera juz dawno nie wygladala tak dobrze, juz nie bede kupowac drogich kosmatykow taka prosta pielegnacja oparta na doglebnym ale delikatnym oczyszczaniu + dobre nawilzenie super dziala!
dostaje co jakis czas wypryski w okolicach brody ale jesli tylko ich nie maltretuje i potraktuje olejkiem tea tree to szybko znikaja
a na wlosy wale olej kokosowy
aniamackay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 14:45   #3955
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

właśnie wybieram hydrolat.. używałyście może miętowego bułgarskiego z zsk?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 17:56   #3956
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
właśnie wybieram hydrolat.. używałyście może miętowego bułgarskiego z zsk?
Ja mam miętowy z mazideł i go uwielbiam. Mogłabym się w nim kapać, okładać, pryskać i wąchać , zwłaszcza w cieplejsze dni
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 18:05   #3957
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja mam miętowy z mazideł i go uwielbiam. Mogłabym się w nim kapać, okładać, pryskać i wąchać , zwłaszcza w cieplejsze dni
chyba się na niego skuszę, bo to chyba jedyny hydrolat na zsk w miarę przystępnej cenie a jak zapach? jak prawdziwa mięta?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 19:15   #3958
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
chyba się na niego skuszę, bo to chyba jedyny hydrolat na zsk w miarę przystępnej cenie a jak zapach? jak prawdziwa mięta?
Pojęcia nie mam jaki jest ten ZSK ale z mazideł pachnie pięknie. Ja akurat zapach mięty bardzo lubię, więc mogę być nieobiektywna
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 21:21   #3959
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
chyba się na niego skuszę, bo to chyba jedyny hydrolat na zsk w miarę przystępnej cenie a jak zapach? jak prawdziwa mięta?
te bułgarskie z zsk to śmierdziele, przynajmniej mój lawendowy taki jest i kiedyś jeszcze czytałam tu takie zdanie o innym wariancie
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:38   #3960
Azalia1992
Raczkowanie
 
Avatar Azalia1992
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 488
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Czy olej z nasion maliny jest dobry do używania zamiast filtrów?

Edytowane przez Azalia1992
Czas edycji: 2012-08-09 o 10:39
Azalia1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-23 14:14:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.