Nadciąga totalny kataklizm... ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-03, 18:09   #1
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539

Nadciąga totalny kataklizm... ;)


Witam!

Tak się czasem zastanawiam, dlaczego to ja zawsze mam takie "szczęście", że trafiam w sam środek wielkiego zamieszania, lub staję się świadkiem dziwnych wydarzeń.
Jak opowiadam znajomym lub rodzinie, to się śmieją, że mnie to zawsze coś ciekawego się przytrafi, bo oni rzadko miewają takie "przygody"

A ja to co chwilę coś-albo trafię na upierdliwego dziadka w autobusie, albo zaczepi mnie jakiś ledwo stojący na nogach koleś, albo pojadę busem, który się zepsuje, albo będę świadkiem jak kierowca wywleka za wszarz pijanego pasażera, albo będę świadkiem awantury ulicznej, albo się gdzieś spektakularnie wypierniczę lub przynajmniej potknę, albo...no tak mogłabym wymieniać i wymieniać

Trochę pocieszył mnie fakt, że poznałam pewną panią, która ma lepsze przeboje ode mnie czyli jednak nie jestem sama z tym przyciąganiem "kataklizmów"

Powiedzcie, że Wy też tak macie!
Podzielcie się swoimi przygodami
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 18:42   #2
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

hehe

oj Papryko twoje wątki mają naprawde orginalne tytuły
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 18:43   #3
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Witam!

Tak się czasem zastanawiam, dlaczego to ja zawsze mam takie "szczęście", że trafiam w sam środek wielkiego zamieszania, lub staję się świadkiem dziwnych wydarzeń.
Jak opowiadam znajomym lub rodzinie, to się śmieją, że mnie to zawsze coś ciekawego się przytrafi, bo oni rzadko miewają takie "przygody"

A ja to co chwilę coś-albo trafię na upierdliwego dziadka w autobusie, albo zaczepi mnie jakiś ledwo stojący na nogach koleś, albo pojadę busem, który się zepsuje, albo będę świadkiem jak kierowca wywleka za wszarz pijanego pasażera, albo będę świadkiem awantury ulicznej, albo się gdzieś spektakularnie wypierniczę lub przynajmniej potknę, albo...no tak mogłabym wymieniać i wymieniać

Trochę pocieszył mnie fakt, że poznałam pewną panią, która ma lepsze przeboje ode mnie czyli jednak nie jestem sama z tym przyciąganiem "kataklizmów"

Powiedzcie, że Wy też tak macie!
Podzielcie się swoimi przygodami
Uwierz, nie tylko Ty

Niedawno szlam np przez przejscie dla pieszych, specjalnie se spieszylam i co i coooo zgubilam buta na srodku ulicy;/
Jade trajtkiem - trajtek ostro zahamuje i to wlasnie ja lece na drugi koniec i wpadam na wszystkich niczym pedzacy tajfunxD
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 18:50   #4
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Witam.
Nie jesteś sama

Kto spotyka panów ekshibicjonistów średnio co 2 tygodnie- ja
Kogo samochód zostaje zastawiony na parkingu z całkowitą niemożliwością wyjazdu- mój ( no powiedzmy, że rodzinny )
Kto spóźnia się na zajęcia bo autobus nie przyjechał- ja
Kto wraca do domu 1.5 godziny bo autobus właśnie odjechał a po 30 min przyjeżdzają wszystkie 6 które jadą w moim kierunku- ja
Kto zawsze łapie choróbska w sylwestra- ja
Babcia w autobusie chcąca zająć sobie miejsce "stratuje" kogo- mnie

I na maturze pewnie trafię na jakieś cudowne tematy- z moim szczęściem- pewne
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 18:55   #5
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez pusunia Pokaż wiadomość
hehe

oj Papryko twoje wątki mają naprawde orginalne tytuły

Ale przyznaj, że adekwatne do treści

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Uwierz, nie tylko Ty

Niedawno szlam np przez przejscie dla pieszych, specjalnie se spieszylam i co i coooo zgubilam buta na srodku ulicy;/
Jade trajtkiem - trajtek ostro zahamuje i to wlasnie ja lece na drugi koniec i wpadam na wszystkich niczym pedzacy tajfunxD
Miód na me serce
Moja znajoma(ta pani, o której wspomniałam) podjechała kiedyś z mężem pod aptekę, wysiadła, on miał sobie zawrócić na parkingu. Po chwili wyszła z apteki, widzi srebrne auto, no to git-sunie do niego, szarpie za klamkę, a tam...obcy przerażony facet w środku ona już wściek-co ten koleś robi w jej aucie
Po chwili zauważyła, że kawałek dalej stoi jej auto i mąż daje jej znaki światłami
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:04   #6
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość

Ale przyznaj, że adekwatne do treści


Miód na me serce
Moja znajoma(ta pani, o której wspomniałam) podjechała kiedyś z mężem pod aptekę, wysiadła, on miał sobie zawrócić na parkingu. Po chwili wyszła z apteki, widzi srebrne auto, no to git-sunie do niego, szarpie za klamkę, a tam...obcy przerażony facet w środku ona już wściek-co ten koleś robi w jej aucie
Po chwili zauważyła, że kawałek dalej stoi jej auto i mąż daje jej znaki światłami
o nieeee hahahahaha

to ja kiedys chcialam sie przejrzec w czyims lusterku od samochodu, poprawiam sobie grzywke, patrze do srodka autka a tam sie typek patrzy na mnie jak na debilke xD
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:11   #7
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
o nieeee hahahahaha

to ja kiedys chcialam sie przejrzec w czyims lusterku od samochodu, poprawiam sobie grzywke, patrze do srodka autka a tam sie typek patrzy na mnie jak na debilke xD
Omal nie oplułam laptopa kawą
A ja się kiedyś tak spektakularnie wypiętroliłam na schodach do busa, że kierowca miał niezły ubaw wsiadałam i za nisko podniosłam nogę i buch na twarz przed facetem dobrze, że zdążyłam podeprzeć się rękami, bo zębów nie chciałabym stracić a jeszcze od ortodontki wracałam, żeby było ciekawiej.
Potem całą drogę śmiałam się do szyby jak durna
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 19:12   #8
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

a ja polecam lekture watku, wasze wpadki cyz jakos tak.. cala mnogos dziwnych sytuacji
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:15   #9
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
a ja polecam lekture watku, wasze wpadki cyz jakos tak.. cala mnogos dziwnych sytuacji
A możesz podać link, to się przeniesiemy? Bo zanim założyłam ten wątek, to szukałam na plotkowym, czy nie ma czegoś podobnego, ale nie znalazłam
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:22   #10
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Omal nie oplułam laptopa kawą
A ja się kiedyś tak spektakularnie wypiętroliłam na schodach do busa, że kierowca miał niezły ubaw wsiadałam i za nisko podniosłam nogę i buch na twarz przed facetem dobrze, że zdążyłam podeprzeć się rękami, bo zębów nie chciałabym stracić a jeszcze od ortodontki wracałam, żeby było ciekawiej.
Potem całą drogę śmiałam się do szyby jak durna
A co do busa... Zawsze jak jezdzilam to ktos otwieral i zamykal drzwi, ale raz sie tak trafilo, ze jechalam busem sama. Cala droge kombinowalam w jaki sposob moze otwierac sie ta przedziwna klamka dojechalam tam gdzie chcialam w nadziei, ze busiarz moze otworzy te drzwei, ale nie. Wstalam z siedzenia keiruje sie w strone wyjscia, pociagam za klamke i nic, chwile sie z nia szarpalam, ale i tak sie nei otworzylo... Bidna musialam poprosic tego busiarza, zeby mi otworzyl. Kicha jak nie wiem xD
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:23   #11
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67859

faktyczne nazwa srednio dobra do wyszukiwania, ale tam ludzie opisuja rozne wpadki jakie im sie przydarzyly jak i przeslyszenia ( chociaz o przeslyszeniach czy przejezyczeniach tez ostatnio powstal watek, a oddzielny jest jeszcze o tekstach dzieci)
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 19:34   #12
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość

Ale przyznaj, że adekwatne do treści

oczywiście
to ja się wyrąbałam o własną sznurówkę
ze skutkiem ubocznym stuknięte kolano bania przez 2 tygodnie
zdolna jestem
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:36   #13
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Przeciez to spotyka każdego. co w tym dziwnego?
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:47   #14
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Ja również tak mam

Ostatnio wsiadłam do autobusu. Nie miałam biletu a w środku był totalny tłok. Automatu nie było więc musiałam iść do kierowcy. Zaczęłam się przepychac mówiąc dwudziestu osobom "przepraszam" aż w końcu doszłam do wniosku że nie będę się przepychać aż do kierowcy. Stwierdziłam że wysiądę na przystanku i przejdę do innego autubusu. Więc odwróciłam się i znów zaczęłam przepychać Ludzie patrzyli na mnie jak na idiotkę.

Jeszcze przed świętami ide sobie chodnikiem, w uszach słuchawki i zaczynam śpiewać a jakiś gościu co szedł przede mną odwrócił się i popatrzył na mnie jak na nienormalną

Albo ciąglę deptam komuś po butach w korytarzu szkolnym.
Albo zawsze muszą mi spaść pieniądze w sklepie.

I wiele takich innych głupich sytuacji.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:52   #15
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Nieźle ;p z tymi pieniedzmi mam tak samo;p niedawno jak kupwalam bilet w sklepie, wszystkie drobne wysypaly się mi z portfela, czego nie zauwazylam i jak jakas glupia pytam się eskpedientki " to dla mnie?" (myslalam, ze wydala mi tak reszte xd)
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:53   #16
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
Nieźle ;p z tymi pieniedzmi mam tak samo;p niedawno jak kupwalam bilet w sklepie, wszystkie drobne wysypaly się mi z portfela, czego nie zauwazylam i jak jakas glupia pytam się eskpedientki " to dla mnie?" (myslalam, ze wydala mi tak reszte xd)
dobre
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:55   #17
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Kto sie wywalil 2 razy na schodach szkolnych? Kto spieszac sie do szkoly zostawil buta na srodku ulicy? Komu but wbil sie w kratke przed wejsciem do najwiekszego sklepu w rynku i to tak, ze nie mozna bylo go wyciagnac? Kto ostatnio wywalilsie biegnac do autobusu i to tak, ze czapka spadla na oczy, a w spodniach zostala dziura^^ Itp. itd.
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:56   #18
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=67859

faktyczne nazwa srednio dobra do wyszukiwania, ale tam ludzie opisuja rozne wpadki jakie im sie przydarzyly jak i przeslyszenia ( chociaz o przeslyszeniach czy przejezyczeniach tez ostatnio powstal watek, a oddzielny jest jeszcze o tekstach dzieci)
Ach no to nie pozostaje nic innego, jak poprosić moderatora o zamknięcie tego wątku no nie widziałam tamtego

Cytat:
Napisane przez pusunia Pokaż wiadomość
oczywiście
to ja się wyrąbałam o własną sznurówkę
ze skutkiem ubocznym stuknięte kolano bania przez 2 tygodnie
zdolna jestem
moje gratulacje

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
Przeciez to spotyka każdego. co w tym dziwnego?
Każdego częściej lub rzadziej, ale jak słucham moich znajomych(większość), to oni rzadko mają takie sytuacje a ja też chciałabym się pośmiać, a nie żeby tylko oni ze mnie polewali

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Ja również tak mam

Ostatnio wsiadłam do autobusu. Nie miałam biletu a w środku był totalny tłok. Automatu nie było więc musiałam iść do kierowcy. Zaczęłam się przepychac mówiąc dwudziestu osobom "przepraszam" aż w końcu doszłam do wniosku że nie będę się przepychać aż do kierowcy. Stwierdziłam że wysiądę na przystanku i przejdę do innego autubusu. Więc odwróciłam się i znów zaczęłam przepychać Ludzie patrzyli na mnie jak na idiotkę.
No dobre, dobre

edit: Napisałam do moderatora prośbę o zamknięcie wątku
__________________
Papryczki wróciły!!!

Edytowane przez papryka85
Czas edycji: 2009-01-03 o 20:15
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 20:30   #19
RedApple
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: JapkoLandia
Wiadomości: 3 443
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Miałam egzamin na prawko
Najpierw wracałam z instruktorem (miałam ostatnie jazdy) do domu bo zapomniałam komórki i okularów
Potem oblałam egzamin
chcąc zadzwonic do mamy żeby po mnie przyjechała (jakieś 40km) okazało się że tel się rozładował
W ostatniej chwili złapałam autobus który już ruszał - waliłam w drzwi, kierowca okazał sie wyrozumiały i otworzył
Na 4 może 5tym przystanku z autobusu zaczęło się dymić, kierowca zatrzymuje sie wszyscy wychodzimy a on gaśnicą w ręce. To był dokładnie 30lipiec, czekamy 20min w sloncu na kolejny autobus - dojechalam do konca lini. Do mojego domu bylo jeszcze z 10km, ide z buta. łapie stopa - sama sie bałam wsiąść do auta gdzie kierowca wydawał mi się podejrzany więc szłam póki zatrzymał sie jakiś dziadek w czerwonym maluchu, pojechałam wysiadłam potem i szłam jeszcze 2km z buta.
Dzień masakra

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
o nieeee hahahahaha

to ja kiedys chcialam sie przejrzec w czyims lusterku od samochodu, poprawiam sobie grzywke, patrze do srodka autka a tam sie typek patrzy na mnie jak na debilke xD
Raz szłam z kumpelą ulicą, ta się przegląda w szybie samochodu a ja w ryka - ona o co chodzi - a tam jakis gosciu siedzial i sie patrzył na nią jak na ...


A to, że okres zwykle mam na jakieś imprezy to juz normalne
PS na studniówkę też mi wypada

Edytowane przez RedApple
Czas edycji: 2009-01-03 o 20:36
RedApple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 20:35   #20
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez RedApple Pokaż wiadomość
Miałam egzamin na prawko
Najpierw wracałam z instruktorem (miałam ostatnie jazdy) do domu bo zapomniałam komórki i okularów
Potem oblałam egzamin
chcąc zadzwonic do mamy żeby po mnie przyjechała (jakieś 40km) okazało się że tel się rozładował
W ostatniej chwili złapałam autobus który już ruszał - waliłam w drzwi, kierowca okazał sie wyrozumiały i otworzył
Na 4 może 5tym przystanku z autobusu zaczęło się dymić, kierowca zatrzymuje sie wszyscy wychodzimy a on gaśnicą w ręce. To był dokładnie 30lipiec, czekamy 20min w sloncu na kolejny autobus - dojechalam do konca lini. Do mojego domu bylo jeszcze z 10km, ide z buta. łapie stopa - sama sie bałam wsiąść do auta gdzie kierowca wydawał mi się podejrzany więc szłam póki zatrzymał sie jakiś dziadek w czerwonym maluchu, pojechałam wysiadłam potem i szłam jeszcze 2km z buta.
Dzień masakra
Boże kobieto to trochę jak ja przed swoim egzaminem na prawko(pierwszym-oblanym) też mi się telefon rozładował po egzaminie, a mieli po mnie wyjechać, bo późno było i mieszkam na pipidówku
W rezultacie łapałam jakiegoś busa w moje okolice jadącego i dymałam pod górkę ok 3 km w deszczu i wietrze, w sandałach, o 23.00 przez nieoświetlone wiejskie drogi dzień czadowy
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 21:06   #21
vanesia1
Zadomowienie
 
Avatar vanesia1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 686
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Papryczko,
ja przyciągam wariatów i ludzi, którzy czują ogromną potrzebę opowiedzenia historii swojego życia właśnie mnie
__________________

Tym razem to będziesz TY!


vanesia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 21:08   #22
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez vanesia1 Pokaż wiadomość
Papryczko,
ja przyciągam wariatów i ludzi, którzy czują ogromną potrzebę opowiedzenia historii swojego życia właśnie mnie
Też tak mam-identycznie
No ale w ogóle gdzie ta moderatorka? Miała "nas zamknąć"
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 21:14   #23
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Też tak mam-identycznie
No ale w ogóle gdzie ta moderatorka? Miała "nas zamknąć"
moze doszła do wniosku ze jestesmy fajne
i nas nie zamknie
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 21:17   #24
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez pusunia Pokaż wiadomość
moze doszła do wniosku ze jestesmy fajne
i nas nie zamknie
No bo jesteśmy fajne, ale szkoda zaśmiecać forum
ktoś inny był pierwszy z tym tematem
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 21:18   #25
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
No bo jesteśmy fajne, ale szkoda zaśmiecać forum
ktoś inny był pierwszy z tym tematem
wiem wiem
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 21:20   #26
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

No ale póki co-można pisać. W końcu wątki i tak zostaną połączone
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 21:52   #27
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez vanesia1 Pokaż wiadomość
Papryczko,
ja przyciągam wariatów i ludzi, którzy czują ogromną potrzebę opowiedzenia historii swojego życia właśnie mnie
ja też tak miałam... teraz na szczęscie już rzadziej, uff... ale jak tylko wsiadł do pociągu czy autobusu pijany, to od razu biegiem na miejsce koło mnie, i nawija, i chucha...
nawet bezpańskie psy szły za mną pod furtkę i koczowały w nadziei, że wyjdę i się przykleją... a nie zachęcałam ich!
a wątek to jest jeszcze jeden http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=116722
__________________
Wszystko wydaje się niemożliwe tym, którzy niczego nie próbują.
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 22:28   #28
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Mi też sie zdarzają takie osoby.
Raz stoję na przystanku, wiosna to była i jakaś babcia się mnie pyta czy jechał autobus, ja mówię że tak. A ona:.
- Jaka piękna pogoda prawda?
- Mhm.
- I kwiaty ładnie kwitną.

Mój autobus przyjeżdża, myślę sobie, uff nareszcie. Wchodzę, siadam, przy oknie i kto koło mnie siada?

- Do szkoły jedziesz?

- Tak.
- To dobrze. Trzeba się uczyć.

Zignorowałam ją i patrzyłam w okno. A ta znów:

- O, tamte kwiaty są ładne.

Dojechałam pod szkołę i wyszłam.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 07:09   #29
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Miód na me serce
Moja znajoma(ta pani, o której wspomniałam) podjechała kiedyś z mężem pod aptekę, wysiadła, on miał sobie zawrócić na parkingu. Po chwili wyszła z apteki, widzi srebrne auto, no to git-sunie do niego, szarpie za klamkę, a tam...obcy przerażony facet w środku ona już wściek-co ten koleś robi w jej aucie
Po chwili zauważyła, że kawałek dalej stoi jej auto i mąż daje jej znaki światłami
Tak znaki w swiatlami Pewnie kamere wlaczyl i podlaga co zona robi w aucie u obcego faceta
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 11:08   #30
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: Nadciąga totalny kataklizm... ;)

Cytat:
Napisane przez wanda164 Pokaż wiadomość
ja też tak miałam... teraz na szczęscie już rzadziej, uff... ale jak tylko wsiadł do pociągu czy autobusu pijany, to od razu biegiem na miejsce koło mnie, i nawija, i chucha...
nawet bezpańskie psy szły za mną pod furtkę i koczowały w nadziei, że wyjdę i się przykleją... a nie zachęcałam ich!
a wątek to jest jeszcze jeden http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=116722
Możliwe, że tamten wątek widziałam, ale on zdaje się "umarł", bo dawno nikt tam nie pisał

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Mi też sie zdarzają takie osoby.
Raz stoję na przystanku, wiosna to była i jakaś babcia się mnie pyta czy jechał autobus, ja mówię że tak. A ona:.
- Jaka piękna pogoda prawda?
- Mhm.
- I kwiaty ładnie kwitną.

Mój autobus przyjeżdża, myślę sobie, uff nareszcie. Wchodzę, siadam, przy oknie i kto koło mnie siada?

- Do szkoły jedziesz?

- Tak.
- To dobrze. Trzeba się uczyć.

Zignorowałam ją i patrzyłam w okno. A ta znów:

- O, tamte kwiaty są ładne.

Dojechałam pod szkołę i wyszłam.
Ja kiedyś miałam podobnie z dziadkiem

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Tak znaki w swiatlami Pewnie kamere wlaczyl i podlaga co zona robi w aucie u obcego faceta
No ona go potem opierniczyła, że zamiast wysiąść albo zatrąbić, to on światłam jak głupi
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.