Ktoś wie? Uniwersytet Jagielloński - zapisy na lektorat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-30, 22:35   #1
zua
Wtajemniczenie
 
Avatar zua
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 364

Ktoś wie? Uniwersytet Jagielloński - zapisy na lektorat


Hej!

Zaczynam właśnie drugi stopień na UJ. Nie studiowałam tam wcześniej i to całe rejestrowane na przedmioty przez internet jest dla mnie nowością W związku ze zbyt późnym zorientowaniem się o co w tym wszystkim chodzi zabrakło dla mnie miejsca na lektorat z języka angielskiego Chciałabym aby osoby, które mają na ten temat jakiekolwiek pojęcie udzieliły mi kilku informacji. Sytuacja wygląda tak, że na koniec roku jest egzamin z angielskiego na poziomie B2+. Moje pytania są następujące:

1. Gdyby się zwolniło miejsce w grupie na niższym poziomie np. B2 powinnam się zapisać i będę mieć lektorat zaliczony?
2. Zdawanie eksternistyczne - jeżeli zapłacę to będę mogła zdawać egzamin na poziomie B2+? Czy zostanie mi w takim przypadku C1 lub wyżej?
zua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 22:54   #2
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Ktoś wie? Uniwersytet Jagielloński - zapisy na lektorat

odpowiedzi udzieli dziekanat
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 06:11   #3
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 835
Dot.: Ktoś wie? Uniwersytet Jagielloński - zapisy na lektorat


Edytowane przez 7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c
Czas edycji: 2015-05-09 o 10:11
7808db1bb82aa4847b78eb7501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3aac83c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 10:23   #4
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Ktoś wie? Uniwersytet Jagielloński - zapisy na lektorat

[1=7808db1bb82aa4847b78eb7 501a3e60a0e3c1e7e_5ddc6b3 aac83c;36845522]Zgadzam się. Zasady często różnią się nawet miedzy kierunkami więc nikt ci tutaj nie odpowie co i jak.[/QUOTE]
zasady sie tez moga zmieniac z roku na rok
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 10:36   #5
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ktoś wie? Uniwersytet Jagielloński - zapisy na lektorat

Cytat:
Napisane przez zua Pokaż wiadomość
1. Gdyby się zwolniło miejsce w grupie na niższym poziomie np. B2 powinnam się zapisać i będę mieć lektorat zaliczony?
2. Zdawanie eksternistyczne - jeżeli zapłacę to będę mogła zdawać egzamin na poziomie B2+? Czy zostanie mi w takim przypadku C1 lub wyżej?
Zdajesz jak rozumiem w JCJ? Jeśli tak to:

1. Jeżeli odgórnie na twoim etapie studiów dla zaliczenia lektoratu masz zdać egzamin na poziomie B2+, to niższy poziom nie zaliczy Ci lektoratu ;/

2. Jeśli chcesz zdawać eksternistycznie to zapisujesz się na eksternę w usosie, na poziom B2+ lub wyższy (jeśli masz na to ochotę), ale nie niższy, bo: patrz pkt. 1. Natomiast problem z eksterną jest taki, że te egzaminy są lekko nieprzewidywalne jeśli chodzi o poziom. Znajomi zdawali poziom B2 ale zgodnie twierdzili, ze ich egzaminy były trudniejsze;/ Plusem jest to, ze masz dużo ewentualnych podejść do egzaminu w ciągu roku (ze trzy chyba), ale za każdy płacisz (zdaje się 150 złotych) i w interesie JCJ jest, abyś podchodziła jak najczęściej

Ja zaczęłabym bombardować prowadzących lektoraty mailami i prosić ich o przyjęcie na którąś grupę b2+ i wrzucenie Cię w usos
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 15:52   #6
zua
Wtajemniczenie
 
Avatar zua
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 364
Dot.: Ktoś wie? Uniwersytet Jagielloński - zapisy na lektorat

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Zdajesz jak rozumiem w JCJ? Jeśli tak to:

1. Jeżeli odgórnie na twoim etapie studiów dla zaliczenia lektoratu masz zdać egzamin na poziomie B2+, to niższy poziom nie zaliczy Ci lektoratu ;/

2. Jeśli chcesz zdawać eksternistycznie to zapisujesz się na eksternę w usosie, na poziom B2+ lub wyższy (jeśli masz na to ochotę), ale nie niższy, bo: patrz pkt. 1. Natomiast problem z eksterną jest taki, że te egzaminy są lekko nieprzewidywalne jeśli chodzi o poziom. Znajomi zdawali poziom B2 ale zgodnie twierdzili, ze ich egzaminy były trudniejsze;/ Plusem jest to, ze masz dużo ewentualnych podejść do egzaminu w ciągu roku (ze trzy chyba), ale za każdy płacisz (zdaje się 150 złotych) i w interesie JCJ jest, abyś podchodziła jak najczęściej

Ja zaczęłabym bombardować prowadzących lektoraty mailami i prosić ich o przyjęcie na którąś grupę b2+ i wrzucenie Cię w usos
Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź
zua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:39.