Organizacja życia po pracy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-17, 19:54   #61
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Organizacja życia po pracy

Jak dziewczyny dzisiejszy dzień? Ja miałam się uczyć na kolejny egzamin, ale nie chce mi się, ledwo w poniedziałek zdałam jeden. Za to zrobiłam zgodnie z grafikiem, który wczoraj ułożyłam, pranie kolorowe i będę ogarniać rzeczy na praktyki. Także nie jest źle I poukładałam co nieco w mieszkaniu i zrobiło się tak... przejrzyście
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 19:57   #62
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Organizacja życia po pracy

Moge dołączyć?

Póki co zaprzata mi głowę tylko praca, ale od października będzie i praca i studia i pisanie magisterki wiec warto byłoby ten czas jakoś zorganizować
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 20:12   #63
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Organizacja życia po pracy

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Jak dziewczyny dzisiejszy dzień? Ja miałam się uczyć na kolejny egzamin, ale nie chce mi się, ledwo w poniedziałek zdałam jeden. Za to zrobiłam zgodnie z grafikiem, który wczoraj ułożyłam, pranie kolorowe i będę ogarniać rzeczy na praktyki. Także nie jest źle I poukładałam co nieco w mieszkaniu i zrobiło się tak... przejrzyście
Super!
U mnie kolejny zabiegany... Ledwo wyrobiłam się na kurs po pracy. Na dodatek uciekłam przed końcem bo spanikowałam, że nie zdążę powtórzyć materiału. Także zaraz się biorę za dalszą naukę. Jednakże założenia związane z nauką do egzaminu spełniam

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Moge dołączyć?

Póki co zaprzata mi głowę tylko praca, ale od października będzie i praca i studia i pisanie magisterki wiec warto byłoby ten czas jakoś zorganizować
Jak masz dość samozaparcia to dasz radę
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 09:49   #64
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Organizacja życia po pracy

Ja mam dziewczyny problem jakby odwrotny. Pracuję 3 razy w tygodniu, studia za mną, mieszkam z rodzicami, ale większość rzeczy robię w domu. Jak pracuję to mam czas na wszystko-po pracy robię obiad, upiekę ciasto, poczytam, posprzątam, obejrzę serial, potrafię jeszcze umyć okna i spotkać się z koleżanką-pracuję od 7.30 do średnio 15.30. A jak mam wolne to wydaje mi się się,że mam tyle czasu i w efekcie marnuję czas na głupoty i nie robię wiele. Ot, wstanę o 6 rano, zacznę oglądać seriale czy film, czytam gazety i robi się 12-13. Nie ma problemów ze wstawaniem w wolny dzień, o 7 jestem po porannych zakupach,ale nagle robi mi się 13 a ja w lesie. Potem się denerwuję bo nic nie zrobione. godzinę myślę co zrobić najpierw, potem robię wszystko na raz i denerwuję się jeszcze bardziej. Wczoraj miałam wolne i nawet włosów nie chciało mi się umyć. Owszem koniec końców wszystko mam zrobione, ale jestem pod wieczór sfrustrowana,że znów siedziałam w domu cały dzień a konkretnego nic nie zrobiłam. Myślałam,żeby zapisać się na jakiś kurs, zacząć się uczyć jakiegoś języka, nie wiem chodzić na spacery w wolne dni itp. A tu nic, siedzę w domu, i pół dnia się lenię, a drugą połowę próbuję nadrobić stracony czas. Strasznie mnie to złości.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik

Edytowane przez Personal_Jesus
Czas edycji: 2014-09-18 o 10:26
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 10:58   #65
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Organizacja życia po pracy

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
To może zrób plan tygodniowy, razem z tymi małymi rzeczami i odhaczaj
Poza tym zrób zlecenia i się pochwal, bo ciekawa jestem co wykombinujesz
Czasami tak robię, czasami nie

Wczoraj za to miałam wydajny dzień. Wróciłam do domu i rzuciłam się do gotowania, ugotowałam i wyłuskałam bób, zrobiłam pastę z bobu, usmażyłam kotleciki bobowe, obrałam i zesmażyłam gruszki na dżem gruszkowy, posprzątałam trochę. Później pojechaliśmy na kolejną grę typu escape the room () i jak wróciłam, to zaczęłam te diabelne szkice do zlecenia dziś będę je kończyć.

Nie będzie się czym chwalić, to dość nudne zlecenie dziecięce buzie wyrażające różne emocje
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 11:16   #66
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Organizacja życia po pracy

dopiero południe, a ja już mam wysprzątane mieszkanie, zrobione zakupy i plan na obiad
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 11:19   #67
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: Organizacja życia po pracy

witam serdecznie, widzę tu kilka znajomych twarzy (Ilsa )

zapisuję się do was i proszę o motywację... te 3 tygodnie szukania pracy mnie strasznie rozleniwiły, przede mną weekend we wrocławiu, zaraz po nim podróż poślubna-urlop (rok po ślubie prawie ), a od 03.10 nowa praca! wyzwań mnóstwo, więc jak sobie z tym poradzić jak nie za pomocą organizacji, wątku dopingującego i odrobiny samozaparcia?

jak czytam że mamy tu pełno studentek to łezka mi się w oku kręci... to dopiero były czasy...chociaż zdecydowanie cieszę się, że już jestem po.

moje patenty na lepszą organizację czasu:
1. Remember the Milk (lub dowolny program, ja akurat lubię ten) https://www.rememberthemilk.com/
2. Pomysł na kalendarz - sama nie wiem... kiedyś wydrukowałam sobie taki z Design your life http://designyourlife.pl/misz-masz/o...-wydrukowania/ , teraz myślę o takim podziale jak tutaj:

3. Spodobał mi się znaleziony u was pomysł 101 celów na 1001 dni, genialne! Zabieram się do pisania
4. Ze sportem nie mam żadnego problemu, jestem już na etapie uzależnienia, więc jestem te 3 razy w tygodniu na ciężkim treningu
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 15:48   #68
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Organizacja życia po pracy

Eh, chyba i ja potrzebuję dołączyć do wątku, mogę?
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 16:55   #69
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Organizacja życia po pracy

Witam nowe dziewczyny. Piszcie dużo, motywujmy się nawzajem!

Ja do soboty próbuję się uczyć, także będę się starała nie przebywać na wizażu.

rise_against
mi bardziej jednak pasuje DIY, z tej strony którą podałaś
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 18:36   #70
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Organizacja życia po pracy

a ja cały tydzień się obijałam Tż sprzątał, gotował. Ale jutro ja robie obiad
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 18:48   #71
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Organizacja życia po pracy

A ja po pracy i wysprzątałam mieszkanie, rozwiesiłam pranie, zrobiłam knedle, poczytałam książkę, pomalowałam paznokcie, pędzelki umyłam, i głowę również Teraz mam wolne. Tylko mi ta organizacja dobra działa w dni pracujące
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-18, 20:31   #72
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Organizacja życia po pracy

Moim problemem jest chyba za częste bycie online, co mnie rozprasza, nie da się skupić, a czynności, które normalnie szybko wykonuję - przy włączonym kompie niebotycznie się wydlużają
Albo wejdę tylko na chwilkę coś sprawdzić i przepadam, np. na wizażu
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 20:32   #73
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Organizacja życia po pracy

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Moim problemem jest chyba za częste bycie online, co mnie rozprasza, nie da się skupić, a czynności, które normalnie szybko wykonuję - przy włączonym kompie niebotycznie się wydlużają
Albo wejdę tylko na chwilkę coś sprawdzić i przepadam, np. na wizażu
piona!
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 20:52   #74
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Organizacja życia po pracy

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
piona!
Ciężkie jezt życie nowoczesnego człowieka
Tzn jak mam nóż na gardle, to potrafię się sprężyć i olać rozpraszacze, ale niestety coraz rzadziej czuję taką zewnętrzną presję... w planowaniu jestem mistrzem, z realizacją jest zdecydowanie gorzej
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 21:15   #75
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Organizacja życia po pracy

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Moim problemem jest chyba za częste bycie online, co mnie rozprasza, nie da się skupić, a czynności, które normalnie szybko wykonuję - przy włączonym kompie niebotycznie się wydlużają
Albo wejdę tylko na chwilkę coś sprawdzić i przepadam, np. na wizażu
Ja też!
W dodatku mam jeszcze wizaz na komórce, więc jeszcze łatwiej do niego zajrzeć, niż na kompa, który jest wyłaczony.

Uważam, że im więcej ma się zajęć (szkoła, dzieci, praca), tym człowiek bardziej zorganizowany, bo to takie czynności, których nie można przełożyć.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 21:41   #76
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Organizacja życia po pracy

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
a ja cały tydzień się obijałam Tż sprzątał, gotował. Ale jutro ja robie obiad
Nie obijaj się! Ja w sumie prac domowych nie tykałam, ale siedzę nad zadaniami ciągle.

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Moim problemem jest chyba za częste bycie online, co mnie rozprasza, nie da się skupić, a czynności, które normalnie szybko wykonuję - przy włączonym kompie niebotycznie się wydlużają
Albo wejdę tylko na chwilkę coś sprawdzić i przepadam, np. na wizażu
Skąd ja to znam... Ostatnio bardzo polubiłam to czego się obecnie uczę i jest łatwiej się oderwać. Poza tym uczę się systemem 30-5-30.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Uważam, że im więcej ma się zajęć (szkoła, dzieci, praca), tym człowiek bardziej zorganizowany, bo to takie czynności, których nie można przełożyć.
Nie wszystko da się zorganizować. Człowiek też ma ograniczone pokłady energii.
Dla mnie np. angielski + studia + praca to było za dużo, pomimo, że język uwielbiam. Podobnie jest obecnie. Szkoła mi wręcz już ciąży... Zajmuje myśli i dołuje.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 11:16   #77
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Organizacja życia po pracy

Cześć dziewczyny, dołączę, jeśli pozwolicie

Wątek jakby stworzony dla mnie, bo swego czasu potrafiłam nawet mieszkanie odkurzać na raty. T.j.: swój pokój-> godzina na wizażu, salon->znów sobie siadłam na chwilkę i tak minęło pół dnia.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ja mam dziewczyny problem jakby odwrotny. Pracuję 3 razy w tygodniu, studia za mną, mieszkam z rodzicami, ale większość rzeczy robię w domu. Jak pracuję to mam czas na wszystko-po pracy robię obiad, upiekę ciasto, poczytam, posprzątam, obejrzę serial, potrafię jeszcze umyć okna i spotkać się z koleżanką-pracuję od 7.30 do średnio 15.30. A jak mam wolne to wydaje mi się się,że mam tyle czasu i w efekcie marnuję czas na głupoty i nie robię wiele. Ot, wstanę o 6 rano, zacznę oglądać seriale czy film, czytam gazety i robi się 12-13. Nie ma problemów ze wstawaniem w wolny dzień, o 7 jestem po porannych zakupach,ale nagle robi mi się 13 a ja w lesie. Potem się denerwuję bo nic nie zrobione. godzinę myślę co zrobić najpierw, potem robię wszystko na raz i denerwuję się jeszcze bardziej. Wczoraj miałam wolne i nawet włosów nie chciało mi się umyć. Owszem koniec końców wszystko mam zrobione, ale jestem pod wieczór sfrustrowana,że znów siedziałam w domu cały dzień a konkretnego nic nie zrobiłam. Myślałam,żeby zapisać się na jakiś kurs, zacząć się uczyć jakiegoś języka, nie wiem chodzić na spacery w wolne dni itp. A tu nic, siedzę w domu, i pół dnia się lenię, a drugą połowę próbuję nadrobić stracony czas. Strasznie mnie to złości.
Mam ten sam problem. Do tej pory pracowałam na grafik o przeróżnych porach, a jak już dostałam wolne to cały dzień w piżamie alb pod kołdrą i żadnych konkretnych poczynań. A za to, jak nie miałam w co ręce wsadzić to snułam takie plany, że co to ja nie będę robić (angielski, inne języki, fitness, tyle książek do czytania), jak już skończę tę mgr /projekt/ coś tam. I dupa.

No i wczesne wstawanie. Jak mi się już uda wstać o 7 rano, to jestem zachwycona. Poranki to najpiękniejsza pora dnia i jeszcze tyle czasu przed nami! Nie opatentowałam jeszcze jednak, jak się zwlec z wyra o tej porze w dzień wolny. Wciąz ćwiczę, ale budzik nie ma dla mnie autorytetu.

Zrobiłam raz eksperyment, który musiałam zarzucić, bo mgr mnie batem niemal po plecach strzelała. Otóż zrobiłam sobie w segregarzote tabelkę. Taki niby plan działania, tylko że on dla mnie nie może być ani zbyt szczegółowy, ani zbyt ogólny. Jak sobie zapiszę, że tego dnia w godzinach np. 8-8:40 uczę się słówek - nie ma bata, nie przejdzie. Tabelka była rozpisana na cały tydzień łącznie z weekendem no i poziomo absolutnie wszystko, co chcę zrobić. Nie tylko to, co muszę. Za każdym razem jak coś wykonałam to stawiałam krzyżyk. Motywowało mnie to, bo jak widziałam pod koniec dnia np 2 krzyżyki na 8, to miałam wyrzuty sumienia. Rozpiska na tydzień jest o tyle lepsza, że np. jednego dnia mam nastrój na naukę angielskiego, a drugiego języka już nie. I na przestrzeni tygodnia po krzyżykach widzę ile czasu poświęciłam tej jednej czynności czy dziedzinie i staram się elastycznie do tego podchodzić.

Z tym, że to jest plan na wypadek, gdy się za dużo czasu traci przed tv albo komputerem. Teraz, od października zaczynam staż. Regularna praca w ściśle określonych godzinach, może będzie ciut łatwiej, oby tylko nie w druga stronę.

rise_against, z takimi uroczymi notatnikami to aż się chce planować

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2014-09-19 o 12:07
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 11:25   #78
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Organizacja życia po pracy

Stwierdziliśmy z Mężem że wracamy do chleba - po bułki chodzimy codziennie tracąc czas i nigdy nie kończy się na bułkach Chyba będziemy go mrozić
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 11:58   #79
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Organizacja życia po pracy

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, dołączę, jeśli pozwolicie

Wątek jakby stworzony dla mnie, bo swego czasu potrafiłam nawet mieszkanie odkurzać na raty. T.j.: swój pokój-> godzina na wizażu, salon->znów sobie siadłam na chwilkę i tak minęło pół dnia.
Hej
Przerabiałam to. Potem się wściekałam, że prawie nic nie zrobiłam, a mieszkanie dalej nie do końca posprzątane.

Cytat:
No i wczesne wstawanie. Jak mi się już uda wstać o 7 rano, to jestem zachwycona. Poranki to najpiękniejsza pora dnia i jeszcze tyle czasu przed nami! Nie opatentowałam jeszcze jednak, jak się zwlec z wyra o tej porze w dzień wolny. Wciąz ćwiczę, ale budzik nie ma dla mnie autorytetu.
Ja wstałam w tym tygodniu raz po 6 Więcej się nie udało. Zmiana muzyki w telefonie też nie pomogła.
Cytat:
Zrobiłam raz eksperyment, który musiałam zarzucić, bo mgr mnie batem niemal po plecach strzelała. Otóż zrobiłam sobie w segregarzote tabelkę. Taki niby plan działania, tylko że on dla mnie nie może być ani zbyt szczegółowy, ani zbyt ogólny. Jak sobie zapiszę, że tego dnia w godzinach np. 8-8:40 uczę się słówek - nie ma bata, nie przejdzie. Tabelka była rozpisana na cały tydzień łącznie z weekendem no i poziomo absolutnie wszystko, co chcę zrobić. Nie tylko to, co muszę. Za każdym razem jak coś wykonałam to stawiałam krzyżyk. Motywowało mnie to, bo jak widziałam pod koniec dnia np 2 krzyżyki na 8, to miałam wyrzuty sumienia. Rozpiska na tydzień jest o tyle lepsza, że np. jednego dnia mam nastrój na naukę angielskiego, a drugiego języka już nie. I na przestrzeni tygodnia po krzyżykach widzę ile czasu czemu poświęciłam tej jednej czynności czy dziedzinie i staram się elastycznie do tego podchodzić.
U mnie tak dokładna tabela też nie przejdzie. W międzyczasie tracę cenne minuty na np. zrobienie herbaty itp. Potem zaczynam się nie wyrabiać w danym przedziale czasowym, a to powoduje irytację. Dlatego też jak coś planuję to raczej już w okresach 1h/1,5h.
Masz rację, jak się nie ma nastroju to powinno się zmienić plany Poza tym elastyczne podejście się sprawdza, ale jedynie do pewnych rzeczy.
Jeśli mam się uczyć, bo mam egzamin to nie mogę odkładać w nieskończoność tej nauki. Zostanie wtedy 1 dzień i cała partia materiału do przerobienia. Nawet poczytanie, zrobienie notatek, przejrzenie materiału, rozpiska nauki jest lepsza niż odkładanie na później.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Stwierdziliśmy z Mężem że wracamy do chleba - po bułki chodzimy codziennie tracąc czas i nigdy nie kończy się na bułkach Chyba będziemy go mrozić
Ile czasu poświęcacie na zakupy? Nie możesz ich robić wracając z pracy? Założyć sobie - kupuję tylko bułki+wędlinę, a na większe zakupy wybrać się w weekend?
Edit. Mrożenie też jest jakimś wyjściem. Moja teściowa tak robi, ale jedynie z dobrym chlebem.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney


Edytowane przez Trinette
Czas edycji: 2014-09-19 o 12:01
Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 13:01   #80
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Organizacja życia po pracy

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Ile czasu poświęcacie na zakupy? Nie możesz ich robić wracając z pracy? Założyć sobie - kupuję tylko bułki+wędlinę, a na większe zakupy wybrać się w weekend?
Edit. Mrożenie też jest jakimś wyjściem. Moja teściowa tak robi, ale jedynie z dobrym chlebem.
Pewnie z pół godziny dziennie :/ A kupować po pracy nie bardzo chcę bo wracam z 20 minut wcześniej niż Mąż i wstawiam przygotowany obiad
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 13:06   #81
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Organizacja życia po pracy

O rety wątek dla mnie!
Myślałam, że to ze mną jest coś nie tak. Wracam z pracy i czasami nawet obiadu nie zrobię i już czuję, że jest wieczór i muszę iść spać. Przeraża mnie mysl o zimie kiedy szybciej robi się ciemno ;p Wtedy to dużo lepiej będę sobie musiała organizować czas, w związku z tym czuję potrzebę dołączenia do Was
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 16:20   #82
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Organizacja życia po pracy

Dzisiaj się nie obijałam. Skonczyłam prace o 13 Kuchnia i łazienka posprzątane. Nawet poodkurzane, teraz ide robic obiad
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 16:51   #83
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Organizacja życia po pracy

Hej wszystkim

Jak zobaczyłam te wątek, to pomyślałam sobie 'oho, to o mnie' tak więc dołączam i będę was czytać.

Na razie moim celem jest utrzymywanie względnego porządku i nie odkładanie wszystkiego na ostatnią chwilę, bo potem chodzę niewyspana przez to
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 18:54   #84
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Organizacja życia po pracy

Ja dziś byłam w pracy i zrobiłam oczywiście wszystko co miałam-obiad, sprzątanie, czas na relaks. Ale zaraz weekend, wyjeżdżam i na szczęście,bo będę mieć napięty program, obędzie się bez lenistwa
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 20:51   #85
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Organizacja życia po pracy

To i ja dołączę. Udzielałam się na wątku Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu, ale tam cicho się zrobiło. To mój ostatni weekend urlopu, w poniedziałek wracam do pracy. Dwa tygodnie temu wyszłam za mąż i mam mnóstwo rzeczy do zrobienia. Wszystko odkładałam na "po ślubie" i czas się za to brać. Na razie udało mi się doprowadzić mieszkanie do porządku (a było co sprzątać) i zrobić pranie.

Łatwiej mi się zorganizować jak pracuję, mam wrażenie, że więcej ogarniam. Ze wstawaniem akurat nie mam problemu, zanim nie przeprowadziłam się do miasta wstawałam o 4.40, żeby dojechać PKSem do pracy. Teraz spanie do tej 6 to dla mnie przyjemność. Ale za to siedzenie przed kompem zabiera mi zdecydowanie za dużo czasu.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 22:00   #86
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Organizacja życia po pracy

Jestem teraz na urlopie, korxystam ze sprzętu podłączonego do internetu aero i jak wiadomo rozłącza się sam co godzinę, a mnie denerwuje, że prawie co chwila muszę wpisywać hasło...tylko to niestety czas tak pędzi, bardzo szybko
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 23:11   #87
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Organizacja życia po pracy

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Pewnie z pół godziny dziennie :/ A kupować po pracy nie bardzo chcę bo wracam z 20 minut wcześniej niż Mąż i wstawiam przygotowany obiad
Może mąż mógłby robic szybkie zakupy. Mój robi jak wraca, a ja w tym czasie zdążę zrobić kolację.
Jednak zrobisz jak uważasz
Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
O rety wątek dla mnie!
Myślałam, że to ze mną jest coś nie tak. Wracam z pracy i czasami nawet obiadu nie zrobię i już czuję, że jest wieczór i muszę iść spać. Przeraża mnie mysl o zimie kiedy szybciej robi się ciemno ;p Wtedy to dużo lepiej będę sobie musiała organizować czas, w związku z tym czuję potrzebę dołączenia do Was
Jak jesz w pracy/szkole to chyba nie musisz kolejnego robic? A jak jest za późno to lekką,szybką kolację.
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Dzisiaj się nie obijałam. Skonczyłam prace o 13 Kuchnia i łazienka posprzątane. Nawet poodkurzane, teraz ide robic obiad
Ja kułam i jestem mocno zdołowana. ;,( Umialam zrobić praktycznie wszystkie zadania, ale dostałam jakiegoś zaćmienia na sali. Aż mi wstyd i tak strasznie przykro, że aż się ryczeć chce.
Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
Na razie moim celem jest utrzymywanie względnego porządku i nie odkładanie wszystkiego na ostatnią chwilę, bo potem chodzę niewyspana przez to
Hej! Rób plan i się go trzymaj!
Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam w pracy i zrobiłam oczywiście wszystko co miałam-obiad, sprzątanie, czas na relaks. Ale zaraz weekend, wyjeżdżam i na szczęście,bo będę mieć napięty program, obędzie się bez lenistwa
Genialnie
Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
To i ja dołączę. Udzielałam się na wątku Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu, ale tam cicho się zrobiło. To mój ostatni weekend urlopu, w poniedziałek wracam do pracy. Dwa tygodnie temu wyszłam za mąż i mam mnóstwo rzeczy do zrobienia. Wszystko odkładałam na "po ślubie" i czas się za to brać. Na razie udało mi się doprowadzić mieszkanie do porządku (a było co sprzątać) i zrobić pranie.

Łatwiej mi się zorganizować jak pracuję, mam wrażenie, że więcej ogarniam. Ze wstawaniem akurat nie mam problemu, zanim nie przeprowadziłam się do miasta wstawałam o 4.40, żeby dojechać PKSem do pracy. Teraz spanie do tej 6 to dla mnie przyjemność. Ale za to siedzenie przed kompem zabiera mi zdecydowanie za dużo czasu.
Gratuluję ślubu!

Chyba zdecydowanej większości siedzenie przed kompem/przy wizazu zabiera duzo czasu
Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Jestem teraz na urlopie, korxystam ze sprzętu podłączonego do internetu aero i jak wiadomo rozłącza się sam co godzinę, a mnie denerwuje, że prawie co chwila muszę wpisywać hasło...tylko to niestety czas tak pędzi, bardzo szybko
Bezpłatny net musi mieć jakąś wadę :P inaczej nie byłby bezpłatny.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney


Edytowane przez Trinette
Czas edycji: 2014-09-19 o 23:23
Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 00:36   #88
niezarejestrowana
Raczkowanie
 
Avatar niezarejestrowana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 411
Dot.: Organizacja życia po pracy

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Moim problemem jest chyba za częste bycie online, co mnie rozprasza, nie da się skupić, a czynności, które normalnie szybko wykonuję - przy włączonym kompie niebotycznie się wydlużają
Albo wejdę tylko na chwilkę coś sprawdzić i przepadam, np. na wizażu
Mam tak samo

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Stwierdziliśmy z Mężem że wracamy do chleba - po bułki chodzimy codziennie tracąc czas i nigdy nie kończy się na bułkach Chyba będziemy go mrozić
To tak zawsze jest z tymi zakupami, niby się idzie po jedną rzecz, a robi się z tego później pełny koszyk. Na szczęście my mamy piekarnię tuż pod blokiem, więc jak nam się zachce to któreś z nas idzie po świeże bułki z rana i tylko po nie

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Ja kułam i jestem mocno zdołowana. ;,( Umialam zrobić praktycznie wszystkie zadania, ale dostałam jakiegoś zaćmienia na sali. Aż mi wstyd i tak strasznie przykro, że aż się ryczeć chce.
Aż tak źle poszło? Kiedy będziesz mieć wyniki?


Chciałam się pochwalić jeszcze, że dzisiaj się zmobilizowałam i posprzątałam całe mieszkanie, zrobiłam 3 prania (miałam zamiar jeszcze kolejne włączyć, ale już nie było gdzie suszyć ), zrobiłam porządek ze zdjęciami na laptopie oraz wybrałam te, które muszę wywołać (w końcu - zbierałam się do tego chyba od roku)
__________________
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

Dr House: Ludzie się modlą, żeby Bóg nie rozgniótł ich jak robaka.

Edytowane przez niezarejestrowana
Czas edycji: 2014-09-20 o 00:38
niezarejestrowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 06:22   #89
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Organizacja życia po pracy

Cytat:
Napisane przez niezarejestrowana Pokaż wiadomość
Aż tak źle poszło? Kiedy będziesz mieć wyniki?:
Wyniki bede miec do 12. Nie poszlo az tak źle, ale mam 50%szans na zaliczenie tej części. Bardzo rygorystycznie ocenia. A najgorsze jest to, że jak wyszłam z sali to wiedziałam co popsułam :/ i dzięki temu jestem jeszcze bardziej zła, rozgoryczona.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney


Edytowane przez Trinette
Czas edycji: 2014-09-20 o 06:29
Trinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 10:55   #90
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Organizacja życia po pracy

Trinette, może źle się wyraziłam, akurat nie chodziło o to, że się internet-małpa sam się rozłącza, tylko że wydaje mi się, że następuje co chwila, a tak naprawdę godziny lecą i lecą no ale cóż,potrzebuję słownika online, a przy okazji odwiedzam niepotrzebnie różne strony, nad tym muszę popracować
Nie martw się, może nie będzie z egzaminem tak źle jak myślisz
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-22 14:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.