MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-27, 13:38   #1
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276

MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać


Drogie Wiżanki,mam duży problem:/ Chodzi o to, że

NIE POTRAFIĘ SIĘ UBRAĆ

a dokładnie pogubiłam się i w zakupach i w doborze góry ubrania do dołu, kupiłam przez ostatnie 1,5 m-ca bez pomysłu i bez zastanowienia 4 szare swetry (kolor to przypadek, po prostu sam ciuch wpdał mi w oko i się okazało że mam za dużo szarych swetereków w szafie) i po analizie z moim TŻ doszliśmy do wniosku że mój look to mało młodzieżowy i seksowny wygląd bo wszystkie zakupione nowe rzeczy są dłuższe, luźne, bez dekoldów, w nijakich kolorach. Nawet dodatki nie są w stanie tego uratować bo z tym też mam problem:/

Zakupy u mnie wyglądają tak, że mam w głowie jakiś konkretny zestaw, szukam takiej np bluzki jaką widziałam np na zdjęciu w gazecie, znajdę coś w tym stylu, kupię ale nie potrafię później tego nosić.

Chciałabym wyglądać bardziej na swój wiek (24l) oraz na samopoczucie bo czuję się atrakcyjna, seksi ale nie potrafię tego wyrazić ubraniem bo teraz raczej na taką siedzącą w domu niezbyt pewną siebie trzedziestkę wyglądam: szare barwy, długie luźne góry.. Zero pomysłu na ubranie! Nie chodzi mi o wyzywający styl, głębokie dekoldy ale o coś lekkiego, dziewczęcego i seksownego. Mam płaski brzuch a nie nosze krótkich np sweterków bo wydaje mi się że boczki mi wyjdą ale przecież takie po centymetr jak sie ściśnie pasek to większość ma.. Mam 170cm, ważę ok 57kg, mam niewielkie piersi niestety!! płaski brzuch, tyłek ok, szczupłe nogi.. Nie wiem co mogłabym jeszcze napisac..

Pomóżcie, wklejcie jakieś zdjęcia, poradzcie jak robić zakupy. Dodam jeszcze, że noszę czasami np króciutką mini w krateczkę, mam czarne muszkietery na wysokim obcasie, czarną, krótką obcisłą skórkę więc nie wszystkie moje rzeczy są w "cioci stylu" ale przeciż nie będę na codzień nosiła mini i muszkieterek!

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2008-01-28 o 09:49
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 14:02   #2
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

gdybym ja miała taką figurę...<marzenie> odkrywaj co możesz jak nie nogi to dekolt lub ramiona, baw się kolorami...dodaj do tego jakieś dodatki (tylko nie przesadź z nimi) jestem pewna że coś dla siebie znajdziesz...może wybierz się na zakupy z przyjaciółką, albo z twoim Tż... napewno dasz sobie radę jeśli masz mozliwość to podeślij swoje zdjęcie najlepiej całej sylwetki...napewno coś się dla ciebie znajdzie
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 14:06   #3
mistrz03
Raczkowanie
 
Avatar mistrz03
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 276
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

wiesz trudno tak cokolwiek doradzic kiedy mozna sobie tylko wyobrazic twoje ubrania, lepiej byloby gdybys moze jakies zdjecia wkleila. po za tym nie da sie komus doradzic w co ma sie ubierac nie znajac go, jego gustow, szafy, przyzwyczajen to powinnow wyjsc od ciebie jakos samo tak jak wyszlo teraz to stierdzenie ze nie potrafisz sie ubrac. a przegladalas watki w stylu my style diary, minimalizm, model's style czy inne podobne? tam tez moze cie cos natchnac. wiesz wlasny styl mozesz sobie wypracowac jedynie sama metoda prob i bledow wtedy zobaczysz w czym sie dobrze czujesz i co ci sie podoba bo tak to trudno stan przed lustrem poprzebieraj sie w rozne zestawy i sama ocen
__________________
" I know I can be what I wanna be
If I work hard at it I'll be where I wanna be "

NAS
mistrz03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 14:08   #4
happenstance
Raczkowanie
 
Avatar happenstance
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 363
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

tak przez internet ciezko poradzić.
proponuje na zakupy wybrać sie z kolezanką która ma styl podobny do tego jak chcesz osiągnąc :d.
a przed zakupami wstapić do kawiarenki na ciacho i powiedzieć jej jaki masz problem i co chcesz osiągnąć
happenstance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 14:13   #5
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

Cytat:
Napisane przez mistrz03 Pokaż wiadomość
wiesz trudno tak cokolwiek doradzic kiedy mozna sobie tylko wyobrazic twoje ubrania, lepiej byloby gdybys moze jakies zdjecia wkleila. po za tym nie da sie komus doradzic w co ma sie ubierac nie znajac go, jego gustow, szafy, przyzwyczajen to powinnow wyjsc od ciebie jakos samo tak jak wyszlo teraz to stierdzenie ze nie potrafisz sie ubrac. a przegladalas watki w stylu my style diary, minimalizm, model's style czy inne podobne? tam tez moze cie cos natchnac. wiesz wlasny styl mozesz sobie wypracowac jedynie sama metoda prob i bledow wtedy zobaczysz w czym sie dobrze czujesz i co ci sie podoba bo tak to trudno stan przed lustrem poprzebieraj sie w rozne zestawy i sama ocen
wklejam te ostatnio zakupione szare góry a co do ubierania sie przed lustrem to wlasnie nie potrafie ocenic trafnie co jest ok a co nie o, czemu nie da sie wkleic fotek?

1. ma krotki rekaw i jest dosyc dlugi, nosze go np na czarna bawelniana bluzke z dlugim rekawem
2. cienki golfik, nawet ok ale jakis bezplciowy mi sie wydaje tez do polowy tylka jest
3. tu chyba nie ma co napisac
4 . to taka niby sukieneczka tyle ze bluzka, wiazana z tylu, lubie ja ale zaloze do niej ciemne dzinsy i to koniec i tez nijak wychodzi
5. tez do polowy tylka, ladny zapalcilam prawie 100 za niego ale w stylu ciotki:/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5944.JPG (63,0 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5945.JPG (109,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5946.JPG (74,9 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5950.JPG (74,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5952.JPG (74,2 KB, 97 załadowań)

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2008-01-28 o 09:45
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 14:30   #7
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

Zrób test na typ urody, a dowiesz się w jakich kolorach będzie Ci najlepiej.

http://www.makijaz.net/tt.html

To na razie, później jeszcze tu zajrzę i załączę kilka przykładowych zestawów ubrań...
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 15:06   #8
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

melko rewelacyjne zestawy, dziekuje i jesli masz jakies jeszcze propozycje to chetnie podpatrze. mi wlasnie takich calych kompletow do podgladania trzeba bo inaczej katastrofa, nie mam zmyslu do tworzenia, kupuje cos to nie mam pojecia ani zadnego pomyslu z czym to polaczyc, kupuje pojedyncze rzeczy ktore mi sie po prostu podobaja

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2008-01-28 o 09:50
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 15:08   #9
magdulaa
Raczkowanie
 
Avatar magdulaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 124
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

Masz świetną figurę więc tak naprawdę nie musisz robić zbyt wiele ,
Ja postawiłabym na dopasowane rurki do tego butki na obcasie a na górę któraś z tych bluzek tylko ściśnięta pod biustem paskiem w jakimś intensywnym kolorze np. fioletowym. I będzie ślicznie. A na przyszłość nie bój się kupować rzeczy w innych kolorkach i z dekoltem
magdulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 15:18   #10
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

Czekolado jesli to sa dla Ciebie ciuchy w stylu ciotki... to ja nie wiem, kup sobie biala mini i zlote kozaki, wtedy poczujesz sie seksi :P zartuje oczywiscie... Nie uwazam zeby trzeba bylo zaraz wszystko pokazywac zeby byc sexy.... mi sie osobiscie te ciuchy podobaja, takze nie wiele chyba moglabym Ci doradzic... Nie rozumiem dlaczego uwazasz ze szary sweterek + dzinsy to nijaki zestaw, zawsze to mozesz ozywic jakas bizuteria, np jakies zolte czy czerwone korale... Czasami lepiej postawic na minimalizm, niz byc odstrojonym niczym choinka...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 15:47   #11
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Czekolado jesli to sa dla Ciebie ciuchy w stylu ciotki... to ja nie wiem, kup sobie biala mini i zlote kozaki, wtedy poczujesz sie seksi :P zartuje oczywiscie... Nie uwazam zeby trzeba bylo zaraz wszystko pokazywac zeby byc sexy.... mi sie osobiscie te ciuchy podobaja, takze nie wiele chyba moglabym Ci doradzic... Nie rozumiem dlaczego uwazasz ze szary sweterek + dzinsy to nijaki zestaw, zawsze to mozesz ozywic jakas bizuteria, np jakies zolte czy czerwone korale... Czasami lepiej postawic na minimalizm, niz byc odstrojonym niczym choinka...
hehe nie chodzilo mi o taki styl biala mini i zlote kozaki bardziej z ta ciotka mialam na mysli ze wydaja mi sie te rzeczy podobne do siebie i ja w nich podobnie wygladam i przewazne sa dluzsze i luzne wiec niezbyt podkreslajace sylwetke a dobor dodatkow to tez dla mnie zagadka:/

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2008-01-28 o 09:50
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 16:48   #12
dodus_dublin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 170
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

Zanim wybierzesz sie na zakupy musisz miec w glowie plan co tak naprawde cie interesuje tj co w danym momencie jest ci potrzebne.Czasem lepiej zaoszczedzic troche grosza i isc na konkretny shopping a nie kupowac jedna rzecz,ktora pozniej do niczego ci nie pasuje.Zastanow sie jaki kolor by Tobie pasowal,albo po prostu jaki kolor lubisz..ladne sa zestawy typu: rurki,czarny szeroki pasek,fioletowy golfik(moze byc tez taki bez rekawkow) do tego botki fioletowe do kostki i jakies wieksze czarne korale-naprawde wyglada to swietnie!kolor fioletowy podalam dla przykladu,gdyz jest modny obecnie ale oczywiscie ty wybierz sobie taki,ktory uznasz za stosowny do twojej urody.

Poza tym zrezygnuj z tych szarosci,gdyz faktycznie widzac po zdjeciach sa one twoim przewodnim kolorem!wprowadz troche 'zycia' w swoj wyglad a odrazu poczujesz sie lepiej!
dodus_dublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 16:53   #13
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Zrób test na typ urody, a dowiesz się w jakich kolorach będzie Ci najlepiej.

http://www.makijaz.net/tt.html

To na razie, później jeszcze tu zajrzę i załączę kilka przykładowych zestawów ubrań...

Dzięki za stronkę. Zrobiłam test i wyszło, że jestem LATO
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 16:58   #14
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

na poczatku zrezygnuj z tych 'luznych ubran' tj tych w ktorych wygladasz jak w worku. nie mowie zebys nosila rzeczy jak z młodszej siostry bo to jest jeszcze gorsze.
zrezygnuj albo najlepiej zweż wtedy nie zmarnujeszcz tych pieniedzy.
chociaz nie wierze ze nie masz nic w szafie co by sie nadawalo, to kup cos nowego, modnego (tu radze podpatrzec watki-styczen zakupy-my style diary ; lub tez zacznij sie przygladac innym dziewczynom, ktore wg Ciebie sa ladnie ubrane(nie mowie zebys je kopiowala, o nie nie))
hmm a i jeszcze moze zamiesc jakies fotki, tych ubran w ktorych wg Ciebie wygladasz źle, moze tak naprawde nie jest z nimi az tak tragicznie. my tu doradzimy, moze cos podpowiemy
bo z taka figura jak masz to nie widze zadnych przeciwskazan, trzeba sie nia chwalic


oj gapa, widze ze sa juz zdjecia, ale to nic
sungold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 17:42   #15
yamiss
Zadomowienie
 
Avatar yamiss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: birmingham/ lodz
Wiadomości: 1 468
GG do yamiss
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

zajrzyj na nasz wątek street fashion, tam jest mnóstwo fajnych zestawów i inspiracji...a tak to, może podglądaj gwiazdy czy kolezanki, których styl Ci się podoba i postaraj się uzyskać 'coś podobnego' z czasem przyjdzie, że będziesz 'tworzyć' zestawy sama pomyśl w jakich kolorach dobrze się czujesz i staraj się mieć jakieś fajne dodatki, np grubą bransoletę naciągniętą na sweter czy kolczyki, chusty... a, i zgodzę się, że nie musisz mieć dekoltu i mini, żeby czuć się sexy. te rzeczy, które powklejałas są moim zdaniem b. fajne, szarość jest modna i własnie w tym przypadku postawiła bym na dodatki
__________________
mes que un club, mes que un ciudad. Barcelona <3
visca el Barca.!


you know you love me .. xoxo.
yamiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 17:46   #16
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

Może spróbuj skomponować jakiś strój i pokaż go na My style diary i wtedy dziewczyny coś doradzą, najlepiej spróbuj jeden zestaw zrobić w kilku wariantach z różnymi dodatkami Czasem obiektywna ocena kogoś obcego(czyli w tym przypadku Wizażanek) uświadomi Ci, że wcale nie jest tak źle z twoim stylem. Te ciuchy które wkleiłaś wcale nie są złe, coś na pewno możnaby z nich skombinować.

Napisałaś, że masz szupłe nogi, więc może na nich się skup i częściej noś spódnice niż spodnie i od razu nabierzesz kobiecości(można dodać do tego jakieś buciki na obcasie nawet niewielkim i już elegancki zestaw gotowy ).
Myślę, że powinnaś się zastanowić na początek co chcesz wyeksponować danym strojem(nogi, biust, talię) i tylko ten jeden element podkreślić czyli np. na niewielki biust pomagają staniki push-up i bluzeczki z okrągłym dekoldem(dekold V z kolei zmniejsza piersi optycznie). Sama mam mały biust i jak założę taką bluzkę z okrągłym dekoldem to od razu optycznie piersi wydają się większe

Poza tym jesteś wysoka i szczupła(nawet jeśli masz boczki, ale to da się ukryć!), więc na pewno nie jest tak źle z dobraniem dla ciebie ubrań
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 18:50   #17
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

Cytat:
Napisane przez sungold Pokaż wiadomość
na poczatku zrezygnuj z tych 'luznych ubran' tj tych w ktorych wygladasz jak w worku. nie mowie zebys nosila rzeczy jak z młodszej siostry bo to jest jeszcze gorsze.
zrezygnuj albo najlepiej zweż wtedy nie zmarnujeszcz tych pieniedzy.
chociaz nie wierze ze nie masz nic w szafie co by sie nadawalo, to kup cos nowego, modnego (tu radze podpatrzec watki-styczen zakupy-my style diary ; lub tez zacznij sie przygladac innym dziewczynom, ktore wg Ciebie sa ladnie ubrane(nie mowie zebys je kopiowala, o nie nie))
hmm a i jeszcze moze zamiesc jakies fotki, tych ubran w ktorych wg Ciebie wygladasz źle, moze tak naprawde nie jest z nimi az tak tragicznie. my tu doradzimy, moze cos podpowiemy
bo z taka figura jak masz to nie widze zadnych przeciwskazan, trzeba sie nia chwalic


oj gapa, widze ze sa juz zdjecia, ale to nic
dziekuje za porade a na ulicy bacznie obserwuje dziewczyny i podgladam co nosza i z czym ale dopoki sobie nie uswiadomilam ze mam taki malo ciekawy i seksowny "styl" nie patrzylam jaki sweter do jakich butow albo jakie dodatki do tego, teraz bede sie inaczej przygladac

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2008-01-28 o 09:51
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 18:54   #18
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

Cytat:
Napisane przez yamiss Pokaż wiadomość
zajrzyj na nasz wątek street fashion, tam jest mnóstwo fajnych zestawów i inspiracji...a tak to, może podglądaj gwiazdy czy kolezanki, których styl Ci się podoba i postaraj się uzyskać 'coś podobnego' z czasem przyjdzie, że będziesz 'tworzyć' zestawy sama pomyśl w jakich kolorach dobrze się czujesz i staraj się mieć jakieś fajne dodatki, np grubą bransoletę naciągniętą na sweter czy kolczyki, chusty... a, i zgodzę się, że nie musisz mieć dekoltu i mini, żeby czuć się sexy. te rzeczy, które powklejałas są moim zdaniem b. fajne, szarość jest modna i własnie w tym przypadku postawiła bym na dodatki
street fashion niestety mnie nie inpiruje, przewaza tam ubieranie na cebulke za duzo dodatkow dla mnie staram sie za to watki np styl christiny aguilery ale przy zakupach nie pamietam zadnych zestawow:/

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2008-01-28 o 09:51
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 18:58   #19
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Może spróbuj skomponować jakiś strój i pokaż go na My style diary i wtedy dziewczyny coś doradzą, najlepiej spróbuj jeden zestaw zrobić w kilku wariantach z różnymi dodatkami Czasem obiektywna ocena kogoś obcego(czyli w tym przypadku Wizażanek) uświadomi Ci, że wcale nie jest tak źle z twoim stylem. Te ciuchy które wkleiłaś wcale nie są złe, coś na pewno możnaby z nich skombinować.

Napisałaś, że masz szupłe nogi, więc może na nich się skup i częściej noś spódnice niż spodnie i od razu nabierzesz kobiecości(można dodać do tego jakieś buciki na obcasie nawet niewielkim i już elegancki zestaw gotowy ).
Myślę, że powinnaś się zastanowić na początek co chcesz wyeksponować danym strojem(nogi, biust, talię) i tylko ten jeden element podkreślić czyli np. na niewielki biust pomagają staniki push-up i bluzeczki z okrągłym dekoldem(dekold V z kolei zmniejsza piersi optycznie). Sama mam mały biust i jak założę taką bluzkę z okrągłym dekoldem to od razu optycznie piersi wydają się większe

Poza tym jesteś wysoka i szczupła(nawet jeśli masz boczki, ale to da się ukryć!), więc na pewno nie jest tak źle z dobraniem dla ciebie ubrań
wlasnie nie wiem co chcialabym wyeksponowac, na pewno talie bo to jest seksowne, biustu nie mam za bardzo... spodniczki owszem lubie i nosze ale jak jest zimno to checi na nie nie zawsze mam co nie znaczy ze bardzo rzadko je ubieram, lubie mini. boczkow nie mam za bardzo, chyba ze pasek zacisne bardzo mocno w pasie bo niektore spodnie lepiej sie ukladaja jak je scisne mocno w pasie. Dziekuje za porade na temat dekoldow musze w jakies zainwestowac bo zakrywam sie pod szyje...

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2008-01-28 o 09:52
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 19:01   #20
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

kupilam pare dni temu dzianinowa bezowa sukieneczke z golfem, cos takiego jak tu na zdjeciu tylko nie ma sciaganych rekawow, mam podobne kozaki i kurteczke torebka to juz taka przykladowa... chcialam zapyatc o wasze zdanie o tym zestawie, czy dobrze dobralam tu wszystko czy moze inne buty czy pasek by lepiej wygladaly??

http://www.polyvore.com/cgi/set?id=701420

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2008-01-28 o 09:52
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 19:12   #21
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

no własnie, chociaz i tak mysle ze nie jest az tak zle z Toba nie jest;]
gruntem jest tez makijaz no i pewnosc siebie..
jezeli myslisz i czujesz sie gwiazda, reszta tak samo Cie postrzega..
sungold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 19:15   #22
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

Cytat:
Napisane przez sungold Pokaż wiadomość
no własnie, chociaz i tak mysle ze nie jest az tak zle z Toba nie jest;]
gruntem jest tez makijaz no i pewnosc siebie..
jezeli myslisz i czujesz sie gwiazda, reszta tak samo Cie postrzega..
z makijazem u mnie jest ok, na avatarze to ja jestem i potrafie swoja urode podkreslac a co do gwiazdy... popracuje nad tym,

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2008-01-28 o 09:53
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 20:14   #23
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

co sadzisz o tych zestawach?
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=133994
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=134833
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=134821
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=132708
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=701935
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=702070

to kilka takich propozycji
roxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 20:47   #24
joanna453
Wtajemniczenie
 
Avatar joanna453
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z kosmosu
Wiadomości: 2 758
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

http://www.polyvore.com/cgi/set?id=134833
__________________



Bloguję
joanna453 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 20:59   #25
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

http://www.polyvore.com/cgi/set?id=702070 miodzio
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 21:16   #26
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
ciesze sie ze wam sie podoba
roxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 21:30   #27
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

e tam moim zdaniem nie jest tak źle. może trohe wiecej kolorów by sie przydało, ale ogólnie podobaja mi sie te sweterki. do tego rurki jakies obcasy i bedzie meeega kobieco


a zdradzisz skad ten pierwszy sweterek ?
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 21:33   #28
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

proponuje ci zakupic jakas sukienke na dzien
przed kolano
niewiele wiecej potrzeba do tego jakis prosty lancuszek i juz jestes laska
z ta ladna figura^^
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 09:41   #29
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

Cytat:
Napisane przez agatkaz88 Pokaż wiadomość
e tam moim zdaniem nie jest tak źle. może trohe wiecej kolorów by sie przydało, ale ogólnie podobaja mi sie te sweterki. do tego rurki jakies obcasy i bedzie meeega kobieco


a zdradzisz skad ten pierwszy sweterek ?
za rurkami nie przepadam niestety, juz predzej z prosta nogawka. sweterek kupiony w zwyklym malym sklepiku

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
proponuje ci zakupic jakas sukienke na dzien
przed kolano
niewiele wiecej potrzeba do tego jakis prosty lancuszek i juz jestes laska
z ta ladna figura^^
wlasnie kupilam, pisalam wyzej o tym
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 13:52   #30
rainbow ♫
Zadomowienie
 
Avatar rainbow ♫
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 065
Dot.: MÓJ STYL = TO NIE JA...POMOCY!! Nie potrafię ani kupować ani się ubrać

Myślę,że Twoje szare sweterki można jakoś jeszcze wykorzystać zanim postanowisz wrzucić je w najciemniejszy kąt swojej szafy uważam,że kwestia dodatków załatwi sprawę zachęcam Cię do przejrzenia tego wątku:http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=226578

Jeśli,chodzi o zestawy kolorystyczne,przydałoby się Twoje zdjęcie,całej sylwetki byłoby to bardzo pomoce.

Co do ubierania się,na pewno jesteś świetną dziewczyną,tylko troszkę zagubioną jeśli chodzi o modę (wnioskuję to po tym co napisałaś) z pewnością posiadasz bardzo dobry gust który trzeba tylko "pobudzić" do działania
__________________
Scouting for Girls-It's not about You








rainbow ♫ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.