Wredny Angielski :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-13, 13:25   #1
MadVampire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1

Wredny Angielski :)


Hejbardzo proszę o pomoc słuchajcie ... czy ja dobrze napisałam ten tekst w języku angielskim ... gdzie się ukryły moje paskudne błędy
A oto tekst:

Dear Kate !
I heard , that you decided to get slim. I decided , that I will write in this matter to you and I will divide with you with checked my mum's method.
Method this ,then 1200 calories. She depends on this , that you have to make me the schedule of products and to write loam they have in 100 grams calories , and to apply her in life then. i.e. to eat 1200 calories daily.
You have near this to remember, that you should eat clean soups – not browned and not trained with cream as well as boiled meat the best : thin beef or crumble. You from fruit can eat in every quantity of apple and grapefruits in every quantity. You should have drunk since 1,5 a lot of water to 2 litres daily.
Be careful on day alimentary rights , because bar MARS this 300 calories , so when you eat such three this you have the already whole portion of day board.
It during this method was applying ok. was has lost weight 4 kg on month. I have hope , that I helped You and I wish successful therapy


Dziękuję za odpowiedzi..
MadVampire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 10:28   #2
xooox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 167
Dot.: Wredny Angielski :)

Cytat:
Napisane przez MadVampire Pokaż wiadomość
Hejbardzo proszę o pomoc słuchajcie ... czy ja dobrze napisałam ten tekst w języku angielskim ... gdzie się ukryły moje paskudne błędy
A oto tekst:

Dear Kate !
I heard , that you decided to get slim. I decided , that I will write in this matter to you and I will divide with you with checked my mum's method.
Method this ,then 1200 calories. She depends on this , that you have to make me the schedule of products and to write loam they have in 100 grams calories , and to apply her in life then. i.e. to eat 1200 calories daily.
You have near this to remember, that you should eat clean soups – not browned and not trained with cream as well as boiled meat the best : thin beef or crumble. You from fruit can eat in every quantity of apple and grapefruits in every quantity. You should have drunk since 1,5 a lot of water to 2 litres daily.
Be careful on day alimentary rights , because bar MARS this 300 calories , so when you eat such three this you have the already whole portion of day board.
It during this method was applying ok. was has lost weight 4 kg on month. I have hope , that I helped You and I wish successful therapy


Dziękuję za odpowiedzi..


czy to pisało google translator? Masa błędów
xooox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 12:31   #3
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Wredny Angielski :)

Cytat:
Napisane przez xooox Pokaż wiadomość
czy to pisało google translator? Masa błędów
na pewno, zwłaszcza widać to po fragmencie "bar mars this 300 calories"...
Autorko, powiem Ci, że przed that nie stawiamy przecinka. A reszty mi się nie chce poprawiać
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 18:25   #4
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wredny Angielski :)

Niestety gołym okiem widać dziwne sformułowania, tlumacz google jest przydatny jesli chodzi o pojedyncze zwroty, które łatwo skontrolować, natomiast nie istnieje dobry tłumacz pełnych zdan bo zawsze trafią się jakies "nierozszyfrowywalne kwiatki". Z takimi dziwadłami trzeba uwazac bardziej niż z własną niewiedzą jesli chodzi o angielski, bo mozemy napisac cos kali jeść kali pić ale to będzie miało sens. Z google nie zawsze.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.