Praca przez agencję pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-30, 08:28   #1
ondulith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 221

Czy warto szukać pracy w Polsce przez agencje pracy?


Koncze studia i.. pracy brak. Widze za to dużo ogłoszeń, ale jest to praca przez rózne agencje pracy.

Czy ktoś kiedyś rejestrował sie w tych agencjach i znalazł prace? Czy warto szukać pracy poprzez agencje?

Rozsylam CV do roznych firm itd ale zero odzewu.. Odzywaja sie jedynie jakies firmy typu tele sales, czego bardzo nie chce.. Wiec tak pomyslalam, zeby moze skorzystac z tych agencji..?
ondulith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 08:35   #2
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Czy warto szukać pracy w Polsce przez agencje pracy?

Cytat:
Napisane przez ondulith Pokaż wiadomość
Koncze studia i.. pracy brak. Widze za to dużo ogłoszeń, ale jest to praca przez rózne agencje pracy.

Czy ktoś kiedyś rejestrował sie w tych agencjach i znalazł prace? Czy warto szukać pracy poprzez agencje?

Rozsylam CV do roznych firm itd ale zero odzewu.. Odzywaja sie jedynie jakies firmy typu tele sales, czego bardzo nie chce.. Wiec tak pomyslalam, zeby moze skorzystac z tych agencji..?

Teraz bardzo dużo firm korzysta z takiej formy zatrudniania pracowników. Według mnie takie agencje to "złodziejstwo" no ale jak się nie ma innego wyboru Ja się rejestrowałam w kilku takich firmach i faktycznie dużo łatwiej było mi znaleźć prace. Gdy sama roznosiłam CV lub wysyłałam mailem- praktycznie zero odzewu. Natomiast agencje pracy prawie natychmiast oferowały mi jakąś pracę. Szał nie ma, raczej to praca dla młodych ludzi którzy chcą sobie dorobić. Zazwyczaj jest to umowa zlecenie i niezbyt wysokie zarobki. Poza tym wydaje mi się że taki pracownik jest osobą awaryjną. Jeśli akurat jest dużo pracy/zamówień to zatrudnia się takich ludzi, w razie gdy zamówień/pracy jest mniej to w pierwszej kolejności zwalnia się właśnie pracowników z agencji. Jeśli zależy Ci na dorobieniu i znalezieniu czegoś w miarę szybko- polecam, natomiast jeśli poszukujesz stałej, dobrej, dającej możliwość rozwoju pracy- to stanowczo odradzam.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 08:43   #3
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Czy warto szukać pracy w Polsce przez agencje pracy?

Na pewno nie zaszkodzi wysłać swoje cv do takich agencji, z zaznaczeniem jakiej pracy szukasz, bo zaleją Cię propozycjami telemarketingu itp. Mnie jednak nie zaproponowali żadnych ciekawych ofert, raczej jakieś na dorobienie sobie. Trzeba tylko uważać na "pseudoagencje" pobierające jakieś niby opłaty manipulacyjne.
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 10:18   #4
Fara25
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 314
Dot.: Czy warto szukać pracy w Polsce przez agencje pracy?

Niestety czasami jest tak, że musisz pracować przez jakiś czas przez agencję pracy. Ale wtedy przecież dalej możesz szukać lepszej posady.
Fara25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 11:24   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy warto szukać pracy w Polsce przez agencje pracy?

nie, nie warto, ale jesli to jedyna mozliwosc to trzeba korzystac...
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 11:25   #6
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Czy warto szukać pracy w Polsce przez agencje pracy?

Zależy gdzie bo w miejscu gdzie ja mieszkam to nie warto Znaczy jeżeli chodzi o kobiety w żadnej agencji nie ma ofert dla płci żeńskiej same budowy, produkcje, dekarze itd... tak jeszcze z 3 lata temu to mieli jakies oferty typu hostessy, pomoc biurowa ale nic specjalnego.
O przepraszam jest oferta dla kobiet w call centre jako telemarketerka no ale...
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 13:52   #7
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Czy warto szukać pracy w Polsce przez agencje pracy?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nie, nie warto, ale jesli to jedyna mozliwosc to trzeba korzystac...
Tez tak sadze
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 15:14   #8
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Czy warto szukać pracy w Polsce przez agencje pracy?

Pobieraja od Twojego wynagrodzenia prowizje i nie masz ZUSu placonego z tego co pamietam, tak jest umowa skonstruowana zazwyczaj.
Jezeli nie masz nic innego to mozesz przez agencje a potem jak sie zakrecisz w danej firmie to moze podpisza z Toba umowe normalna. Tylko oni jak pamietam wspolpracuja glownie z firmami typu ulotki, wynajmuja hostessy, do promocji, kasjerzy w realu, tesco itd. Nie skieruja Cie do korporacji do biura. To bedzie niskoplatna praca fizyczna raczej.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-30, 15:21   #9
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Czy warto szukać pracy w Polsce przez agencje pracy?

Nie, bo:
i tak ci nie znajdą tej pracy
i będą cię "okradać"
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 05:03   #10
Monika2301
Przyczajenie
 
Avatar Monika2301
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: Czy warto szukać pracy w Polsce przez agencje pracy?

klask i:
Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Teraz bardzo dużo firm korzysta z takiej formy zatrudniania pracowników. Według mnie takie agencje to "złodziejstwo" no ale jak się nie ma innego wyboru Ja się rejestrowałam w kilku takich firmach i faktycznie dużo łatwiej było mi znaleźć prace. Gdy sama roznosiłam CV lub wysyłałam mailem- praktycznie zero odzewu. Natomiast agencje pracy prawie natychmiast oferowały mi jakąś pracę. Szał nie ma, raczej to praca dla młodych ludzi którzy chcą sobie dorobić. Zazwyczaj jest to umowa zlecenie i niezbyt wysokie zarobki. Poza tym wydaje mi się że taki pracownik jest osobą awaryjną. Jeśli akurat jest dużo pracy/zamówień to zatrudnia się takich ludzi, w razie gdy zamówień/pracy jest mniej to w pierwszej kolejności zwalnia się właśnie pracowników z agencji. Jeśli zależy Ci na dorobieniu i znalezieniu czegoś w miarę szybko- polecam, natomiast jeśli poszukujesz stałej, dobrej, dającej możliwość rozwoju pracy- to stanowczo odradzam.
Monika2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 11:21   #11
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Praca przez agencję pracy

Jak oceniacie sens pracy przez agencję, tj. na zasadzie pracy tymczasowej? Nie chodzi o mnie, tylko o mamę, która od utraty pracy przez 2 lata nie może nic znaleźć bezpośrednio. Mowa o Katowicach. Nigdy tak nie pracowałam - sugerować jej taką pracę, czy dać sobie spokój?
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-13, 14:29   #12
rzodkiewka1
Raczkowanie
 
Avatar rzodkiewka1
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Praca przez agencję pracy

Cytat:
Napisane przez kentas Pokaż wiadomość
Jak oceniacie sens pracy przez agencję, tj. na zasadzie pracy tymczasowej? Nie chodzi o mnie, tylko o mamę, która od utraty pracy przez 2 lata nie może nic znaleźć bezpośrednio. Mowa o Katowicach. Nigdy tak nie pracowałam - sugerować jej taką pracę, czy dać sobie spokój?
ja tak pracuje narazie. praca jak praca- wyplata sie zgadza i jest na czas takze generalnie nie widze wiekszych minusow.
rzodkiewka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 11:14   #13
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Praca przez agencję pracy

Wyrabiasz normalnie tyle godzin co na pełny etat? A są jakieś różnice w wysokości płacy dla pracowników stałych i tymczasowych? Wydaje mi się, że gdzieś widziałam info o tym, że mieli to zrównać regulacjami. W takim wypadku przy umowie zlecenie też normalnie ma się prawo do urlopu?
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 11:27   #14
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Praca przez agencję pracy

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-12 o 20:42
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 13:05   #15
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Praca przez agencję pracy

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dokładnie tak jest. Niemniej jednak, jest to praca, więc najważniejsze, żeby wypłata się zgadzała.
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 11:23   #16
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Praca przez agencję pracy

Dla pracodawców to 100 razy mniej roboty, nie prowadzą rekrutacji, tylko wysyłają po pracownika. Timon - co do ewidencji. Trudno powiedzieć. U nas w mieście są firmy, w których nie ma mowy o łamaniu jakichkolwiek zasad. U dużych graczy po prostu nie mogą sobie pozwolić, tym bardziej jeśli marka ma dobrą reputację - przynajmniej tak mi się wydaje.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 17:50   #17
telek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 69
Dot.: Praca przez agencję pracy

Kasę dostajesz taką samą za godzinę, ale nie masz tego co stali pracownicy, właśnie m.in. socialu. Pracowałam przez rok przez agencję i to było dla mnie cenne doświadczenie. Agencją była xxx. Dostałam się w ten sposób to jednej z ważniejszych firm w okolicy, która od lat nie zatrudnia nikogo bezpośrednio. Teraz już pracuję tam bezpośrednio - raz że się angażowałam, a dwa - miałam trochę szczęścia. Od lutego zaczynam na wyższym stanowisku. Moim zdaniem największą glupotą jest pozostawanie bardzo długo bez pracy, bo później to już problemy będą ze wszystkim.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-24 o 10:24 Powód: Reklama.
telek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 11:09   #18
paulinkaaa52
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 6
Dot.: Praca przez agencję pracy

Ja pracowałam przez taką agencję, zarabiałam o 300zł mniej niż pracownik tam na etat (duże korpo). Dałam sobie z nimi spokój i znalazłam pracę przez agencję Most Wanted! Możesz się z nimi skontaktować i oni pomagają znaleźć pracę, mają dużo klientów, ja teraz pracuje w zawodzie i jestem zadowolona ze zmiany. Nie wiem jak jest z szukaniem na odległość, bo oni biuro mają w Warszawie (a może mają więcej a ja o tym nie wiem - ja jestem z Warszawy, więc w sumie miałam na miejscu), ale zawsze warto zapytać. Podsyłam Ci link - zadzwoń i zapytaj
Plus sprawdź czy mają jakieś oferty tak od razu bo może być tak, że mają coś fajnego na Śląsku i udałoby się mamie z pracą Trzymam kciuki!
/reklama/

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2017-01-23 o 12:33 Powód: reklama
paulinkaaa52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 11:20   #19
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Praca przez agencję pracy

A jak z kasą/warunkami w stosunku do bezpośrednich pracowników? Bardzo duże różnice? Tutaj akurat zdecydowanie się zgadzam - pozostawanie przez dług czas na bezrobociu może się skończyć wyłącznie źle - bo wtedy już nie będzie mowy o jakimkolwiek zatrudnieniu. Po prostu ciężko się przyzwyczaić do normalnej pracy.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-23, 13:06   #20
paulinkaaa52
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 6
Dot.: Praca przez agencję pracy

W tamtej korporacji to była różnica 300 zł. Niby niewiele, no ale jednak - wykonujesz tą samą pracę co kolezanka obok, ale ona jest zatrudniana przez inną firmę... Teraz zmieniłam branże na tą swoją docelową - zajmuje się marketingiem i jestem bardzo zadowolona. Agencje tak - ale te doradztwa personalnego jak właśnie wcześniej wspominane xxx, a nie te pośrednictwa (nie chce wymieniać nazwy jako były i niezadowolony pracownik/klient).

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-24 o 20:27 Powód: Reklama.
paulinkaaa52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 17:55   #21
telek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 69
Dot.: Praca przez agencję pracy

Podstawą stawkę za godzinę mieliśmy identyczną. Teraz to chyba jest nawet jakoś prawnie rozwiązane, że stawki musi być taka sama. Dopiero w dodatkach jest widoczna różnica, ale żeby to było jakieś poważniejsze? Nie jest tak. Nie twierdzę, że jest idealnie, ale warto nawet po to, żeby dostać stałą pracę w wiarygodniejszych firmach.
telek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 11:29   #22
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Praca przez agencję pracy

Telek - spoko, spróbujemy, zobaczymy co mama usłyszy. Ta eurokadra jest również u nas w mieście, sprawdzałam już wcześniej. W sumie na tym etapie mama pewnie by wzięła cokolwiek, ale też do każdej pracy się nie nadaje - już nie to zdrowie. Zobaczymy co dokładnie usłyszy w agencji.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 19:22   #23
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Praca przez agencję pracy

Cytat:
Napisane przez kentas Pokaż wiadomość
Wyrabiasz normalnie tyle godzin co na pełny etat? A są jakieś różnice w wysokości płacy dla pracowników stałych i tymczasowych? Wydaje mi się, że gdzieś widziałam info o tym, że mieli to zrównać regulacjami. W takim wypadku przy umowie zlecenie też normalnie ma się prawo do urlopu?
Mama miałaby być zatrudniona na umowę zlecenie? Czy może na umowę o pracę tymczasową? Na takiej umowie za każdy przepracowany miesiąc przypadają 2 dni urlopu, natomiast na zleceniu nie ma urlopu, tzn. za te dni w które nie pracowałaby nie miałaby po prostu płacone.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kentas Pokaż wiadomość
Jak oceniacie sens pracy przez agencję, tj. na zasadzie pracy tymczasowej? Nie chodzi o mnie, tylko o mamę, która od utraty pracy przez 2 lata nie może nic znaleźć bezpośrednio. Mowa o Katowicach. Nigdy tak nie pracowałam - sugerować jej taką pracę, czy dać sobie spokój?
W moim regionie większość firm zatrudniających powyżej kilkudziesięciu pracowników korzysta z usług agencji. Właściwie powinniśmy się do tego przyzwyczaić i nie traktować agencji jako jakieś zło. Polecam mamie jak najbardziej spróbować, może okazać się to szansą na stałą pracę, ponieważ często pracownicy np. po trzech miesiącach zostają zatrudnieni bezpośrednio przez firmę. Jednak zależy to od wielu czynników, nie zawsze tak to działa.
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 11:24   #24
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Praca przez agencję pracy

Dzisiaj ma być w tej agencji na rozmowie. Zakładam, że pewien dostanie jakąś propozycję pracy. Z tego co wszyscy piszą, to pracy jest sporo, bardziej nie mogą znaleźć odpowiednich pracowników te firmy, no ale przekonamy się.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 12:26   #25
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Praca przez agencję pracy

Cytat:
Napisane przez kentas Pokaż wiadomość
Dzisiaj ma być w tej agencji na rozmowie. Zakładam, że pewien dostanie jakąś propozycję pracy. Z tego co wszyscy piszą, to pracy jest sporo, bardziej nie mogą znaleźć odpowiednich pracowników te firmy, no ale przekonamy się.
Trzymam kciuki, mam nadzieję, że zaproponują mamie coś satysfakcjonującego
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 12:56   #26
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Praca przez agencję pracy

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-12 o 20:42
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 11:51   #27
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Praca przez agencję pracy

W poniedziałek idzie testowo na pierwszym dzień do firmy produkcyjnej na linię. Ma mieć tego dnia przygotowanie do pracy + pierwsze próby tego, czy jej to odpowiada. Bardzo zadowolona wróciła, bo akurat ta firma w której ma pracować w naszej okolicy ma bardzo dobrą opinię. Pełny social, wszystko zgodnie z przepisami. Gdyby z czasem się dostała bezpośrednio to byłoby super. Ale nie ma co gdybać. Najpierw musi się sobie poradzić. Miała dłuższą przerwę, a to jednak zmianówka. Na szczęście pn-pt.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 18:21   #28
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Praca przez agencję pracy

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Teraz bardzo dużo firm korzysta z takiej formy zatrudniania pracowników. Według mnie takie agencje to "złodziejstwo" no ale jak się nie ma innego wyboru Ja się rejestrowałam w kilku takich firmach i faktycznie dużo łatwiej było mi znaleźć prace. Gdy sama roznosiłam CV lub wysyłałam mailem- praktycznie zero odzewu. Natomiast agencje pracy prawie natychmiast oferowały mi jakąś pracę. Szał nie ma, raczej to praca dla młodych ludzi którzy chcą sobie dorobić. Zazwyczaj jest to umowa zlecenie i niezbyt wysokie zarobki. Poza tym wydaje mi się że taki pracownik jest osobą awaryjną. Jeśli akurat jest dużo pracy/zamówień to zatrudnia się takich ludzi, w razie gdy zamówień/pracy jest mniej to w pierwszej kolejności zwalnia się właśnie pracowników z agencji. Jeśli zależy Ci na dorobieniu i znalezieniu czegoś w miarę szybko- polecam, natomiast jeśli poszukujesz stałej, dobrej, dającej możliwość rozwoju pracy- to stanowczo odradzam.
Co za stos bzdur. Skąd masz takie informacje? Skąd wiesz, jak pracuje taka agencja? Agencje pracy nie poszukują "taniej siły roboczej". Jest multum ogłoszeń na managerów, dyrektorów, specjalistów itd. Zdziwię cię teraz, wcale nie za najniższą krajową, a do tego dodatki, premie i uwaga umowa o pracę Szok.
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 19:10   #29
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Praca przez agencję pracy

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-12 o 20:42
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 19:33   #30
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Praca przez agencję pracy

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie porównuję. Napisałam, że oferty są różne. Nie tylko tymczasowe za 6/7 zł netto. No i można się załapać na pracę na niskim/średnim szczeblu i mieć umowę o pracę. Oczywiście, że agencje są różne. Ale nie można wszystkiego uogólniać i wrzucać do jednego wora, bo "słyszałam i na pewno wszyscy tacy są, kradną, oszukują i w ogóle agencje pracy są złe!"
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-30 10:43:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.