gdzie nie robic wesela w katowicach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-13, 11:50   #1
mmaarrttyynnkkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Thumbs down

gdzie nie robic wesela w katowicach


ja moge jedynie powiedziec gdzie napewno nie robic wesela w katowicach. mianowicie w restauracji "Zielona Gęś" na Murckach, jedyne co bylo udane w moim weselu tam to dobre jedzenie, kucharz tylko godny polecenia, obsluga nie mila, szefowa restauracji niby stara sie i organizuje wszystko jak trzeba ale.. obiecuje jedno a na weselu wychodzi drugie.. nawet na sali nie byly oznaczone miejsca dla nas ( fatycznie duzo roboty jest z tym zeby ozdobic krzesla pary mlodej przescieradlem ;/ ) kolejna rzecza jest to ze koszty wesela wyszly wieksze niz bylo umawiane.. mialo byc za osobe 130 zl a wyszlo 170.. ;/ i najlepsze jest to ze placilismy za to w noc weselna i szefowa nawet nie chciala wydac nam rachunku co ile niby kosztowalo. kolejna rzecza jest to ze przy umawianiu i zamawianiu sali nie bylo mowy ze poza ta kwota ktora miala byc 130 zl nie bylo powiedziane ze ciasto nie zostalo wliczone w ta kwote a nawet byla mowa ze to jest w cenie jak i rowniez szampan.. ;/ po prostu jedna wielka klapa.. nie wspominajac zepsutego wesela przez tort ktory nie mial nic wspolnego z tym co zamawialismy u szefowej ani nie byl takiego ksztaltu jaki obiecala ani nie byl nawet tego smaku ktory chcialam.. poprostu jeden wielki ŻAL !
mmaarrttyynnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 15:22   #2
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: gdzie nie robic wesela w katowicach

Nie rozumiem chyba wszystkie koszty i zakres tego co wchodzi w cene jest zapisane w umowie? Przynajmniej w mojej tak jest. Dlatego wiem że tort i ciasta nie są w cenie i szampana na przywitanie gości też muszę sobie sama zakupić. Gdybym miała napisane w umowie 130zł za osobe to ani grosza więcej bym nie zapłaciła
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 22:01   #3
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: gdzie nie robic wesela w katowicach

jak dla mnie to takie podejrzane zarzuty prędzej może chęć popsucia opinii ? sama nie wiem, przecież takie rzeczy są napisane w umowie więc nie rozumiem tych nieporozumień ?!
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 23:57   #4
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: gdzie nie robic wesela w katowicach

Dla mnie to też zastanawiające. Nie mieliście umowy, na której wszystko byłoby napisane? Jak na umowie nie było żadnych szczegółów, to takiej umowy się nie podpisuje! Chociaż umowa ustna też zobowiązuje, ale wiadomo, jak to potem może być. Ja bym nie zapłaciła więcej niż w umowie!
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 22:24   #5
menippe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 64
Dot.: gdzie nie robic wesela w katowicach

Witam
Mogłybyście doradzić co w takiej umowie z restauracją powinno być zawarte? Jesteśmy na etapie szukania sali, a nie chciałabym jakiejś wtopy...
__________________
02 listopada 2009
28 lipiec 2012 doczekaliśmy się
menippe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 01:40   #6
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: gdzie nie robic wesela w katowicach

Cytat:
Napisane przez menippe Pokaż wiadomość
Witam
Mogłybyście doradzić co w takiej umowie z restauracją powinno być zawarte? Jesteśmy na etapie szukania sali, a nie chciałabym jakiejś wtopy...
Doskonale Cię rozumiem, dla mnie to też było bardzo ważne, żeby na umowie było co trzeba. Nie było takiego usługodawcy, z którym nie zmienialibyśmy lub nie dopisywalibyśmy czegoś do umowy.
Kliknij sobie tutaj -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504597
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 20:57   #7
MalaMi8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie nie robic wesela w katowicach

Co jesli manager nie chce zawrzec z nami umowy??

Edytowane przez MalaMi8
Czas edycji: 2011-10-16 o 18:35 Powód: czesc wiadomosci zostala przez przypadek wczesniej skasowana przez mnie
MalaMi8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.