kompletowanie garderoby od podstaw - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-29, 13:36   #1
Naneko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 42

kompletowanie garderoby od podstaw


Hej dziewczyny

7 tygodni temu urodziłam córeczkę, większość rzeczy niestety już na mnie nie pasuje, a i po prostu zrobiłam mega porządek w szafie i większość ciuchów rozdałam lub wyrzuciłam. Lubie klasyczny styl, udziwnione fatałaszki nie są dla mnie, no i wypadałoby ubrać się stosownie do wieku, nie nałożę ciuszków dla 16-latki. Zamierzam kupić na początek dwie marynarki, jakieś jeansy- w tym szukam jeansów z wysokim stanem, typ biodrówek z jakby doszytym gorsetem. Klasyczny wysoki stan nie podoba mi się. Do tego szukam sukienek na jesień i zimę z dekoltem. Golfy u mnie odpadają bo mam duży biust. Może któraś z was miałaby jakąś propozycję zestawu dla tej marynarki Tylko takie rzeczy, które są aktualnie w sprzedaży
No i może któraś z was wie, co to jest za materiał, jeśli nie uda mi się jej kupić, to mam zaufaną krawcową, uszyje mi coś podobnego. Co do spódniczek to mam zawsze kłopot z dobraniem, bardzo niewiele krojów na mnie pasuje
Pozdrawiam
Naneko ^^
Naneko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.