Scent Bar II - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-31, 16:45   #4471
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Fenris, mogłabyś napisać coś więcej o tym zapachu?
Joasiu, ja też chętnie dodałabym coś od siebie

Właśnie wącham MV2 - i przyznaję, że jest fajny. Teoretycznie słodziak, ale w praktyce dla mnie to nie do końca jadalniak (no... może troszkę) ani cukrzak Zdecydowanie też nie moja ukochana kategoria słodziaków - czyli nie ulepek To taki niedosładzany biały krem do tortu z dużą ilością naturalnego masła (dlatego dla mnie to nie-jadalniak ). W tle pobrzmiewa jeszcze miła wanilia i odrobinka karmelu.
W moim odbiorze ten zapach jest właśnie taki kremowo-tłuściutki

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Z przyjemnością Dla mnie to skondensowane mleko, zapach śmietankowy, słodki i łagodny, bardzo trwały, jadalny.
W sumie to "skondensowane mleczko" mówi wszystko, dokładnie to taki zapach. Przepiękny jak dla mnie, jest w mojej ukochanej pierwszej trójce.
Wąchałam też resztę MAC'ów, ale narazie mi do gustu nie przypadły, bo robiłam to na chybcika. MV1 może być jeszcze ciekawe, coś mi się przypomina
Fenris, częściowo podobnie odbieram ten zapach, ale raczej nie wyczuwam w nim skondensowanego mleka. Ale to pewnie dlatego, że myśląc o skondensowanym mleku staje mi przed oczami wyobraźni prawdziwe skondensowane mleko (realnego krowie mleko, z którego tylko odparowuje się wodę i opcjonalnie dosładza) a nie to megasłodkie dziwactwo w tubce .

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Dziekuję dziewczyny

Jestem w tak kiepskim stanie że aż się poryczałam z nadmiaru dobroci

Jestem już w domu po rozmowie, całość trwała jakieś 15 minut, w miarę luźna rozmowa o moich i ich oczekiwaniach, odpowiedź mam dostać dziś lub jutro - nie wiem czy to dobrze czy nie

Favkes, tak to często w moim życiu jest że jak za długo jest dobrze to się potem nagle wszystko totalnie sypie
Marta, będzie dobrze

Sama nie wiem co mam napisać
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 16:48   #4472
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość

Zuziuniu
najbardziej podobają mi się ostatnie
Wszystkim najbardziej te ostatnie sie podobają, a jak przyszła dzisiaj paczuszka z koralikami to nie wiedziałam co z tymi zielonym robić, mam jeszcze czerwone, czarne, niebieskie...fajne są.

Teraz będę robić z myślą o Sabbath
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 16:51   #4473
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Zuziuniu- amnie się bardzo podobają te środkowe, obłędne są
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 16:53   #4474
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Zuziuniu- amnie się bardzo podobają te środkowe, obłędne są

Dziekuje
to dla mamy, początkowo miały poprzyczepiane kły z masy perłowej ale był dość "agresywne" i zamieniłam na te pipki i wyglądają delikatniej.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 16:54   #4475
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar II

Zuzuniuale ladne kolczyki podobaja mi sie najbardziej te ostatnie sliczne,zdolna jestes
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 16:56   #4476
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Wszystkim najbardziej te ostatnie sie podobają, a jak przyszła dzisiaj paczuszka z koralikami to nie wiedziałam co z tymi zielonym robić, mam jeszcze czerwone, czarne, niebieskie...fajne są.

Teraz będę robić z myślą o Sabbath
Fajnie będzie się w nich światło załamywało
Moimi niekwestionowanymi faworytami wśród kryształków są cudności Swarovskiego. Mam dwie pary robione z kryształków AB - te to dopiero światło załamują
Teraz poluję na baroque w dobrej cenie, bo mam już szkic kolczyków, które chcę z nich zrobić
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:00   #4477
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar II

Zuziuniu, a nie myślałaś o założeniu własnego wątku na forum Zrób to sama - Biżuteria? Twoje zdjęcia są porozrzucane w całym wątku, a tak miałabyś swój własny wątek; i wszystko razem.

---

Edit: Widzę, że masz. Dziewczyny, to może zdecydujcie się, w którym wątku piszecie - skoro Zuzia ma oddzielny, to ją w nim odwiedzajcie
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 17:01   #4478
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Fajnie będzie się w nich światło załamywało
Moimi niekwestionowanymi faworytami wśród kryształków są cudności Swarovskiego. Mam dwie pary robione z kryształków AB - te to dopiero światło załamują
Teraz poluję na baroque w dobrej cenie, bo mam już szkic kolczyków, które chcę z nich zrobić
Nie wiedziałam ze AB jeszcze lepiej światło załamują, zawsze zastanawiał sie co znaczy ten skrót.
A baroque są cudne, już mam zamówienie u siostry na nie, sama tez sobie zrobię

Tak rachelo założyłam wątek, a tu wklejam specjalnie dla dziewczyn
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:02   #4479
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Irkax- zgodzę się z tobą co do lata w mieście. Ja brnąc w upalny dzień do pracy przez zadymiony, rozgrzany i głośny Wrocła, czułam się jak bohater filmu "Upadek" Joela Schumachera, granego przez Michaela Douglasa
Bardzo lubię ten film.
Pamiętam, że kiedy pisałam z niego recenzję stwierdziłam w niej dość prowokacyjnie, że bohater grany przez Douglasa był jedyną normalną jednostką w nienormalnym świecie.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Podobają mi się pierwsze i trzecie.

Drugie są... zbyt złote jak na mój gust. Ale ja mam zły gust.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Wszystkim najbardziej te ostatnie sie podobają, a jak przyszła dzisiaj paczuszka z koralikami to nie wiedziałam co z tymi zielonym robić, mam jeszcze czerwone, czarne, niebieskie...fajne są.

Teraz będę robić z myślą o Sabbath
Nie mogę się doczekać!

Dziękuję.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:06   #4480
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Ciągle się zastanawiam nad jutrzejszą rozmową. Czy wypada zapytac o zarobki, jeżeli kwota nie padnie ze strony pracodawcy? Bo nie ukrywam, że to dla mnie czynnik bardzo istotny - jeżeli przy małej pensji będę musiała wydać połowę na bilety miesięczne, to nie ma sensu. Więc czy wypada i w którym momencie?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:08   #4481
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Zuziuniu, a nie myślałaś o założeniu własnego wątku na forum Zrób to sama - Biżuteria? Twoje zdjęcia są porozrzucane w całym wątku, a tak miałabyś swój własny wątek; i wszystko razem.

---

Edit: Widzę, że masz. Dziewczyny, to może zdecydujcie się, w którym wątku piszecie - skoro Zuzia ma oddzielny, to ją w nim odwiedzajcie
A ja myślałam, że w barze możemy rozmawiać o wszystkim.
W końcu po to został wydzielony.
Rozumiem, że mamy już nie rozmawiać o biżu?
Może sporządźmy listę o czym możemy rozmawiać a o czym nie, będzie łatwiej nie robić offtopa.

Zuziuniu AB są przezroczyste, ale pokryte taką warstwą z jednej strony, która niesamowicie światło załamuje.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 17:08   #4482
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie mogę się doczekać!

Dziękuję.
Nie będą z kulek tak jak pisałaś, ze nie lubisz.
Może dzisiaj jeszcze coś wymyślę a jak nie to jutro
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:13   #4483
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że w barze możemy rozmawiać o wszystkim.
W końcu po to został wydzielony.
Rozumiem, że mamy już nie rozmawiać o biżu?
Może sporządźmy listę o czym możemy rozmawiać a o czym nie, będzie łatwiej nie robić offtopa.
Rozumiem, że ta emotka "" miała zatuszować późniejszą ironię?

Nie, nie rozumiesz. Wydaje mi się logiczne, że jeżeli istnieje odpowiedni wątek, to lepiej w nim rozmawiać; a i informacje są zebrane w jednym miejscu.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:19   #4484
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Rozumiem, że ta emotka "" miała zatuszować późniejszą ironię?

Nie, nie rozumiesz. Wydaje mi się logiczne, że jeżeli istnieje odpowiedni wątek, to lepiej w nim rozmawiać; a informacje są zebrane w jednym miejscu.
Rachelo może zamiast szukać ironii odpowiesz na moje pytanie.
Do czego w takim razie został stworzony Scen Bar?

Gdyby Zuziunia nie umieściła tutaj swojej biżu to nawet bym nie wiedziała, że coś tworzy, bo nie chodzę po innych podforach.
Nie będę zakładać specjalnego wątku, żeby z nią pogadać o AB, może dzięki temu inne perfumki skorzystają, bo jak się wcześniej okazało jeszcze pare z nich robi biżu.

Tak samo jak rozmawiamy o kosmetykach i innych rzeczach.
Tutaj sobie nawzajem ufamy i możemy pogadać o wszystkim.
Przynajmniej do tej pory tak mi się wydawało.
Emotek nie daję, żeby nimi nic nie zamaskować.

A i piszesz mi, że nie rozumiem. Masz rację nie rozumiem.
Bo jakby się uprzeć to wszystkie tematy ze scent baru można gdzieś przenieść.
Albo na kulturę, albo na wizażystkę, albo na fryzjerski, albo na gotowanie albo..albo..albo tu można wstawić dowolnie.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:22   #4485
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Nie, nie rozumiesz. Wydaje mi się logiczne, że jeżeli istnieje odpowiedni wątek, to lepiej w nim rozmawiać; a i informacje są zebrane w jednym miejscu.
Tzn, że bar jest bez sensu bo każdy poruszany tu temat mozna by przerzucić w inne miejsce - pogadać o kosmetykach na wizażystce a o filmach to na kulturze o wypiekach na gotowaniu itp... Tylko, że My chcemy pogadać w swoim gronie Po to został stworzony Scent Bar.

Te kilka postów o kolczykach chyba wątkowi nie zaszkodzi. Może się mylę
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:27   #4486
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Tzn, że bar jest bez sensu bo każdy poruszany tu temat mozna by przerzucić w inne miejsce - pogadać o kosmetykach na wizażystce a o filmach to na kulturze o wypiekach na gotowaniu itp... Tylko, że My chcemy pogadać w swoim gronie Po to został stworzony Scent Bar.

Te kilka postów o kolczykach chyba wątkowi nie zaszkodzi. Może się mylę
Tymeno
Myślimy identycznie, co z resztą widać po ostatniej części mojego posta, którą dopisywałam nie widząc, że Ty w tym samym czasie pisałaś coś podobnego
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:27   #4487
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar II

Chyba Scent Bar jest z założenia wątkiem plotkowym dla Perfumaniaczek, prawda? Również zgadzam się, że nie stało się nic złego - przecież ...

... a z resztą... to wydaje mi się tak oczywiste, że aż nie umiem tego ubrać w słowa.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:28   #4488
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar II

Ale ja dziewczyna ufam jak pisza o kosmetykach i juz mam liste do sprawdzenia ,wlasnie tutaj od dziewczyn z baru.
Ufam jak podziela sie przepisem itd.
Ja po innych podforach nie chodze i nie szukam mi dobrze jest tutaj.
Szkoda ,to o czym mozna rozmawiac ? tutaj robimy to spontanicznie.
Wcale ni dowiedziala bym sie ,ze Favkes robi takie cuda,Irkax ,Zuziunia jakos tak mi przykro ale ja sie nie znam.
czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:34   #4489
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar II

Wiadmo, że kobiety to gadatliwe istoty i płynnie przechodzą z tematu na temat, od kotów do gotowania po kolczyki. Wiem, że do każdego tematu istnieją podfora tematyczne, ale to jest bar dla nas- a my też lubimy kosmetyki, kochamy nasze zwierzaki, ja nie chcę tego robić wśród nieznanych mi osób. O zwierzakach nie można, o kolczykach nie można bo wszystko jest ucinane.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 17:34   #4490
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar II

Mi też osobiście nie przeszkadza gadanie o biżuterii, wklejanie kocich zdjęć, plotkowanie o rózach, pudrach i innych duperelach. Chodzi o to, że my tu na Perfumach znamy się już bardzo dobrze i fajnie jest dowiadywac się nowych rzeczy o innych.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:41   #4491
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość

Jestem już w domu po rozmowie, całość trwała jakieś 15 minut, w miarę luźna rozmowa o moich i ich oczekiwaniach, odpowiedź mam dostać dziś lub jutro - nie wiem czy to dobrze czy nie

Favkes, tak to często w moim życiu jest że jak za długo jest dobrze to się potem nagle wszystko totalnie sypie
Strachulcu- trzymam kciuki i za pracę i za wszystko inne w Twoim życiu. Niech Ci się układa pomyślnie

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Do mnie też odezwali się w sprawie pracy przed chwilą. Nie wiem co myśleć, niby się cieszę, mam szansę, a zdrugiej się boję, bo mam zaległości w mojej dziedzinie, których nie da się ukryć ( i których nie zamierzam ukrywać, bo kłamstwo ma krótkie nogi), boję się ale też jestem sceptyczna- trochę mnie już spotkało w kwestii pracy, co nauczyło mnie nie chwalić dnia przed zachodem końca. Jadę jutr po kursie, chyba będę musiała z niego zrezygnować - też mi szkoda. Zobaczymy...

Z tych wszystkich odczuć najbardziej dominuje strach- nie ekscytacja, jak to miało meijsce po studiach, ale strach- że mam braki, że czegoś mi brakuje, że się nie nadaję i tylko ośmieszę



Z tego wszystkiego zamiast się cieszyć to się popłakałam z nerwów
Madziczko uwierz w siebie, pomyśl, że jesteś bardzo dużo warta i ewentualny pracodawca mnóstwo by zyskał zatrudniając właśnie Ciebie. Proszę do jutra wyrobić w sobie takie (szczere!!!) przekonanie!

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
No właśnie, jedynie weekendy są do zniesienia, bo można gdzieś za miasto wyjechać, albo pobyczyć się nad Wisłą.

U mnie w słońcu teraz 32 stopnie
U mnie w słońcu było 28 Oczywiście nie omieszkałam spędzić kilku chwil na balkonowym leżaku. Udał mi się ten jeden dzień urlopu. Rano byłam na zakupach, kupiłam baletki z koronkową aplikacją, a reszta dnia spędzona tak, jak lubię najbardziej- na słonku, z książką i herbatą.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ciągle się zastanawiam nad jutrzejszą rozmową. Czy wypada zapytac o zarobki, jeżeli kwota nie padnie ze strony pracodawcy? Bo nie ukrywam, że to dla mnie czynnik bardzo istotny - jeżeli przy małej pensji będę musiała wydać połowę na bilety miesięczne, to nie ma sensu. Więc czy wypada i w którym momencie?
Oczywiście, że wypada pytać o zarobki. W końcu po to głównie każdy podejmuje pracę. Jestem pewna, że pracodawca sam rozpocznie ten temat, a jeśli nie- śmiało zrób to sama. W końcu musisz wiedzieć o co tak właściwie się ubiegasz. Na pewno padnie pytanie typu: jak Pani wyobraża sobie pracę u nas? To odpowiedni moment by nawiązać do wynagrodzenia.
Powodzenia!



Dziewczyny napiszcie jak Allegro reaguje na maile dotyczące sprzedaży podróbki? Robią z tym coś? Wysyłają sprzedającemu jakieś ostrzeżenie czy olewają sprawę?
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:51   #4492
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
U mnie w słońcu było 28 Oczywiście nie omieszkałam spędzić kilku chwil na balkonowym leżaku. Udał mi się ten jeden dzień urlopu. Rano byłam na zakupach, kupiłam baletki z koronkową aplikacją, a reszta dnia spędzona tak, jak lubię najbardziej- na słonku, z książką i herbatą.
O tak na słońcu z książką, uwielbiam

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie jak Allegro reaguje na maile dotyczące sprzedaży podróbki? Robią z tym coś? Wysyłają sprzedającemu jakieś ostrzeżenie czy olewają sprawę?
To zależy.
Ja zauważyłam, że jeśli zgłoszę tylko przedmiot naruszający zasady, to rzadko ktoś się tym zajmuje.
Ale parokrotnie zgłaszałam nie przedmiot, a użytkownika uzasadniając im dlaczego to "podróbkarz" i albo blokowali takich użytkowników, albo wszystkie aukcje takiego osobnika były usuwane.

A jeśli masz konkretny przykład, czyli to, że Ciebie oszukano - zgłoś to koniecznie !! Napisz, że znasz się na perfumach, że je kolekcjonujesz i potrafisz to rozpoznać.
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 17:51   #4493
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar II

Też myślałam, że Scent Bar jest od tego, by można poplotkować w zaprzyjaźnionym gronie. Jakbym chciała pogadać z obcymi babkami, to bym poszła na podforum, ale nie chcę. Wydaje mi się,że jeśli akurat na tym wątku zaczną obowiązywać regulacje o czym wolno rozmawiać, a o czym nie to straci on sens. To był chyba wątek z założenia offtopowy?
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:09   #4494
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość

A jeśli masz konkretny przykład, czyli to, że Ciebie oszukano - zgłoś to koniecznie !! Napisz, że znasz się na perfumach, że je kolekcjonujesz i potrafisz to rozpoznać.
Napisałam właśnie do Allegro. Coś czuję, że szans na załatwienie sprawy takie, jak bym chciała (oddanie sprzedającemu towaru i zwrot pieniędzy) raczej wielkich nie mam, ale może chociaż wyślą mu jakieś ostrzeżenie.
Wiedziałam, że kiedyś musi być ten pierwszy raz, kiedy przejadę się na Allegro. Szkoda tylko, że stało się tak akurat, gdy kupowałam tak długo wymarzony zapach
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:11   #4495
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Scent Bar II

Tłumaczycie mi, że się tu znacie dobrze; jakbym była na Perfumach od wczoraj.
Zaproponowałam Zuziuni założenie jej wątku, bo nie zauważyłam że go już ma; stąd moja edycja i propozycja żeby się do niego przenieść. A tu nagle oburzenie i przykrość?
Niby z jakiego powodu? Wyganiam Was? Kasuję posty? Banuję? To była zwykła propozycja; a została potraktowana jako wielkie zło

Zauważyłam, że na każdą propozycję zajrzenia na inne forum, zadania gdzieś pytania reagujecie wręcz alergicznie, podając ciągle te same argumenty.
Jasne, to jest wątek plotkowy. Ale jeżeli obok, nawet na tym samym forum istnieje konkretny wątek, to dlaczego z niego nie korzystacie? (Tu chodzi mi o wątek zwierzakowy).

Jest to dla mnie całkowicie niezrozumiałe.

Z mojej strony - EOT. Ta dyskusja powtarza się nie po raz pierwszy.
Nie zakłócam więcej rozmów.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:12   #4496
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Napisałam właśnie do Allegro. Coś czuję, że szans na załatwienie sprawy takie, jak bym chciała (oddanie sprzedającemu towaru i zwrot pieniędzy) raczej wielkich nie mam, ale może chociaż wyślą mu jakieś ostrzeżenie.
Wiedziałam, że kiedyś musi być ten pierwszy raz, kiedy przejadę się na Allegro. Szkoda tylko, że stało się tak akurat, gdy kupowałam tak długo wymarzony zapach
Bądź dobrej myśli.
Allegro stara się takie sprawy rozwiązywać.
Nie wiem czy przeoczyłam, czy nie podawałaś - który to sprzedawca taki cwany?
I co on nie odzywa się w ogóle, próbowałaś dzwonić do niego?

edit:

Rachelo skoro już bawimy się w wyszukiwanie ironii, to tym postem:

Cytat:
Napisane przez rachela
Edit: Widzę, że masz. Dziewczyny, to może zdecydujcie się, w którym wątku piszecie - skoro Zuzia ma oddzielny, to ją w nim odwiedzajcie
Nie dałaś nam do zrozumienia, żebyśmy sobie z gadaniem o biżuterii poszły z baru?

Skoro ta dyskusja powtarza się po raz kolejny i po raz kolejny padają te same argumenty, to może jest w nich jakiś sens?
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:13   #4497
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Też myślałam, że Scent Bar jest od tego, by można poplotkować w zaprzyjaźnionym gronie. Jakbym chciała pogadać z obcymi babkami, to bym poszła na podforum, ale nie chcę. Wydaje mi się,że jeśli akurat na tym wątku zaczną obowiązywać regulacje o czym wolno rozmawiać, a o czym nie to straci on sens. To był chyba wątek z założenia offtopowy?
No właśnie, takie mydło i powidło, pogaduchy o wszystkim wśród dziewczyn, które się znają i lubią.
Strasznie lubię czytać ten wątek, choć rzadko w nim pisuję. Ale to z niego dowiedziałam się, jak zrobić szpinak, żeby był jadalny, ba, pyszny i na jaki róż do policzków się zasadzić. Nie chcę latać po obcych forach, buuu...



edit: mam tempo średnioaktywnego żółwia w pisaniu postów , widzę, że Rachela już wszystko wyłuszczyła.
__________________


sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:14   #4498
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Bądź dobrej myśli.
Allegro stara się takie sprawy rozwiązywać.
Nie wiem czy przeoczyłam, czy nie podawałaś - który to sprzedawca taki cwany?
I co on nie odzywa się w ogóle, próbowałaś dzwonić do niego?
Facet, u którego kupowałam w ogóle nie miał w ofercie perfum, ani teraz, ani w dawnych transakcjach. Teraz miał tylko te jedne jedyne Live i jakiś samochód. Dlatego naiwnie pomyślałam, że powinien być raczej pewny- ma skądś perfumy i chce na nich trochę zarobić.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:20   #4499
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Facet, u którego kupowałam w ogóle nie miał w ofercie perfum, ani teraz, ani w dawnych transakcjach. Teraz miał tylko te jedne jedyne Live i jakiś samochód. Dlatego naiwnie pomyślałam, że powinien być raczej pewny- ma skądś perfumy i chce na nich trochę zarobić.
Kurcze, to gorzej.
Ale mimo wszystko bym zgłosiła
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 18:36   #4500
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar II

Cytat:
Napisane przez irkax Pokaż wiadomość
Kurcze, to gorzej.
Ale mimo wszystko bym zgłosiła
Zgłosiłam. Opisałam całą sprawę, teraz pozostaje mi tylko czekać na jakąś odpowiedź.
Nie mogę patrzeć na te nieszczęsne "perfumy", na sam ich widok robię się zła Muszę je gdzieś schować.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.