kiedy do sex shopu??? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-10, 21:40   #151
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: kiedy do sex shopu???

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Popieram ,bo też uwazam ,ze na kogoś z kim idzie się do łóżka warto poczekac, choć niekoniecznie zakładac, ze on tylko i wyłącznie, choc dlaczego nie... ja bym chciała, bo jeśłi się kogos tak naprawdę kocha to początkowa niezdarnosć w łózku i w życiu się zniesie, doceni zmiany i wtedy utrwali zwiążek. A nie: wyćwiczyłam się to teraz czas na długi związek do końca. Nie rozumiem tego negowania idealizmu... Zamieńmy sie najlepiej wszyscy w bezduszne, kalkulujące maszyny...
dokladnie... jak dla mnie lepiej jest poczekac na godną "mnie" osobe niz puszczac sie z byle kim,przy byle okazji.. A jak nie wyjdzie to trudno... Przyjnajmniej wiem,ze bylam z ta osoba w zwiazku,bylismy blisko fizycznie jak i psychicznie...bylo jakies uczucie,a nie tylko by zaspokajac popędy.. Tak jak gabi napisal.. Szybki numerek w dyskotece...bez zobowiazan...to nie dla mnie..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 22:13   #152
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: kiedy do sex shopu???

Wiesz, ta dyskoteka to już skrajność. Pewnie oskarży się mnie o poglądy kamienia łupanego i niezyciowość, ale ja nie popieram (podkreślam JA) seksu z kimś kogo isę lubi itd. Mój tż tak miał, żem iał 2 czy 3 dziewczyny z którymi bł, lubił je i sypiali ze sobą. I ja teraz (mimo, że na codizen o tym nie myśle i się nie przejmuję) to mam jednak gdzieś takie poczucie, ze jestm TĄ KOLEJNĄ i że dawał to co teraz daje mnie również innym... Chodzi o to ,ze jeśli seks do końca zostanie odarty z tej niezwykłości to już nic z tej tajemniczości, intymności i wyczekiwania w związku nie zostanie. Nie iwem czy jasno wyraziłam swoje poglądy, ale trochę zmećzenie mnie atakuje... najwyzej będe wyjaśniała
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 22:14   #153
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: kiedy do sex shopu???

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
dokladnie... jak dla mnie lepiej jest poczekac na godną "mnie" osobe niz puszczac sie z byle kim,przy byle okazji.. A jak nie wyjdzie to trudno... Przyjnajmniej wiem,ze bylam z ta osoba w zwiazku,bylismy blisko fizycznie jak i psychicznie...bylo jakies uczucie,a nie tylko by zaspokajac popędy.. Tak jak gabi napisal.. Szybki numerek w dyskotece...bez zobowiazan...to nie dla mnie..

i ode mnie: do kogo tutaj pijesz?

czy dla Ciebie kazdy jeden seks nieletniej osoby musi odbywac sie w dyskotece?

nie ma czegos takiego jak 'godna' osoba. to brutalne traktowanie, nie majace nic wspolnego z bliskoscia psychiczna.

i popre przykladem:
mam 30 paro letnia kolezanke, 10 lat roznicy, wychowana w mysli ideowej. wyszla za maz w wieku 25 lat, po ok 7 latach zwiaku. jeden jedyny i wogole. rozstali sie. on sie szybko pocieszyl, a ona nie moze sobie znalezc partnera, poniewaz boi sie kontaktow fizycznych. poniewaz jak to okresla byla juz 'uzyta przez innego'.
sprowadzanie kawalka blony do roli swietosci, jak kto woli, tak moze to sobie nazwac.
i tu nie chodzi o 'kopulacje', bo rownie dobrze mozna sobie kupic wibrator i sie samej zaspokoic. chodzi o specyficzna nutke erotyzmu, ktora wlasnie rozni nas od zwierzat i maszyn. to jest cos tak delikatnego, ze moze byc bardzo latwo zburzone i odrzucone, lub nawet zobrzydzone. a wtedy zostaje sie samemu. bo nie oszukujmy sie, powazniejsze zwiazki sa oparte na partnerstwie i seksie, ktory jest podsycany przez erotyzm. a erotyzm to nie jest kolor oczu z ktorym sie rodzimy, to nic innego jak nabyta cecha.

szanuje Wasze poglady, ale prosilabym o wyrazanie swojej opinii w sposob bardziej wysublimowany i zapewniam ze juz kilkanascie lat temu zdobylam 'magiczna zdolnosc' czytania ze zrozumieniem i co najwazniejsze miedzy wierszami
a przede wszystkim, dyskusja sluzy wymianie zdan a nie usilnemu przekonywaniu, ze czyjes zdanie jest bledne.

chcialabym rowniez zaznaczyc, ze zalozycielka watku, nie pytala nikogo o opinie co sadzi, gdy niepelnoletnia osoba chodzi do sex shopu... tylko raczej czy sie nie osmieszy w oczach pracujacych tam ludzi, np brakiem dokumentu tozsamosci.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 22:18   #154
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: kiedy do sex shopu???

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Wiesz, ta dyskoteka to już skrajność. Pewnie oskarży się mnie o poglądy kamienia łupanego i niezyciowość, ale ja nie popieram (podkreślam JA) seksu z kimś kogo isę lubi itd. Mój tż tak miał, żem iał 2 czy 3 dziewczyny z którymi bł, lubił je i sypiali ze sobą. I ja teraz (mimo, że na codizen o tym nie myśle i się nie przejmuję) to mam jednak gdzieś takie poczucie, ze jestm TĄ KOLEJNĄ i że dawał to co teraz daje mnie również innym... Chodzi o to ,ze jeśli seks do końca zostanie odarty z tej niezwykłości to już nic z tej tajemniczości, intymności i wyczekiwania w związku nie zostanie. Nie iwem czy jasno wyraziłam swoje poglądy, ale trochę zmećzenie mnie atakuje... najwyzej będe wyjaśniała
i dlatego wlasnie, bledem jest (wg mnie) mowienie partnerowi 'ilu bylo przed nia, przed nim'. bo osoba zainteresowana, moze sie poczuc jak rzecz na tasmie w fabryce, ot kolejna sie przewinela.
jak dla mnie nowy zwiazek=nowa historia; tabula rasa
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 22:33   #155
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: kiedy do sex shopu???

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Wiesz, ta dyskoteka to już skrajność. Pewnie oskarży się mnie o poglądy kamienia łupanego i niezyciowość, ale ja nie popieram (podkreślam JA) seksu z kimś kogo isę lubi itd. Mój tż tak miał, żem iał 2 czy 3 dziewczyny z którymi bł, lubił je i sypiali ze sobą. I ja teraz (mimo, że na codizen o tym nie myśle i się nie przejmuję) to mam jednak gdzieś takie poczucie, ze jestm TĄ KOLEJNĄ i że dawał to co teraz daje mnie również innym... Chodzi o to ,ze jeśli seks do końca zostanie odarty z tej niezwykłości to już nic z tej tajemniczości, intymności i wyczekiwania w związku nie zostanie. Nie iwem czy jasno wyraziłam swoje poglądy, ale trochę zmećzenie mnie atakuje... najwyzej będe wyjaśniała
ja rozumiem,spoko

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
i ode mnie: do kogo tutaj pijesz?
Akurat ta wypowiedz,ktora zacytowalas odnosila sie do holly,ale dobra..

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
czy dla Ciebie kazdy jeden seks nieletniej osoby musi odbywac sie w dyskotece?
nie nie musi,to akurat odnosilo sie do rozmowy z gabrielem,nie generalizuj i wlasnie czytanie ze zrozumieniem sie klania.

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
nie ma czegos takiego jak 'godna' osoba. to brutalne traktowanie, nie majace nic wspolnego z bliskoscia psychiczna.
dla mnie godną osobą jest osoba do ktorej czuje cos wiecej niz tylko pociag fizyczny... A zbyt wysoko sie cenie na szybkie numerki... Moze mnie miec tylko ta osoba,ktora mi sie podoba ale pod warunkiem,ze wlasnie jest miedzy nami cos wiecej...uczucie..obustro nne.. Moj pogląd

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
i popre przykladem:
mam 30 paro letnia kolezanke, 10 lat roznicy, wychowana w mysli ideowej. wyszla za maz w wieku 25 lat, po ok 7 latach zwiaku. jeden jedyny i wogole. rozstali sie. on sie szybko pocieszyl, a ona nie moze sobie znalezc partnera, poniewaz boi sie kontaktow fizycznych. poniewaz jak to okresla byla juz 'uzyta przez innego'.
sprowadzanie kawalka blony do roli swietosci, jak kto woli, tak moze to sobie nazwac.
i tu nie chodzi o 'kopulacje', bo rownie dobrze mozna sobie kupic wibrator i sie samej zaspokoic. chodzi o specyficzna nutke erotyzmu, ktora wlasnie rozni nas od zwierzat i maszyn. to jest cos tak delikatnego, ze moze byc bardzo latwo zburzone i odrzucone, lub nawet zobrzydzone. a wtedy zostaje sie samemu. bo nie oszukujmy sie, powazniejsze zwiazki sa oparte na partnerstwie i seksie, ktory jest podsycany przez erotyzm. a erotyzm to nie jest kolor oczu z ktorym sie rodzimy, to nic innego jak nabyta cecha.
wspolczuje kolezance ale mi to nie grozi.. Jak milosc sie wypali... to poczekam na nastepna.. i tyle.. Z byle kim sie zadowalac nie bede. O ile nie poczuje czegos wiecej niz tylko tylko chemii.. Zuzyta sie czuc na pewno nie bede

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
szanuje Wasze poglady, ale prosilabym o wyrazanie swojej opinii w sposob bardziej wysublimowany i zapewniam ze juz kilkanascie lat temu zdobylam 'magiczna zdolnosc' czytania ze zrozumieniem i co najwazniejsze miedzy wierszami
a przede wszystkim, dyskusja sluzy wymianie zdan a nie usilnemu przekonywaniu, ze czyjes zdanie jest bledne.
wyrazalam swoje zdanie,nikogo do niego nie przekonując,nie wiem skad to wzielas..

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
chcialabym rowniez zaznaczyc, ze zalozycielka watku, nie pytala nikogo o opinie co sadzi, gdy niepelnoletnia osoba chodzi do sex shopu... tylko raczej czy sie nie osmieszy w oczach pracujacych tam ludzi, np brakiem dokumentu tozsamosci.
wiem o co pytala zalozycielka watku... Nie pytala o opinie ale to jest forum i kazdy tak czy inaczej mial prawwo wyrazic swoje zdanie a wraz z rozwojem tematu,rozwinela sie dyskusja... moze ciut nie na temat ale co z tego... Offtop zostal dawno skonczony i nie rozumiem co Cie boli..

To tyle ode mnie
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 07:20   #156
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: kiedy do sex shopu???

Ankalime, ja juz dawno poddalam sie z uczlowieczaniem i moralizowaniem, to forum juz takie jest. Przyzwyczailam sie, ze kobiety sa niestety wredne i zaklamane, co ciagle widac jak na kogos wsiadaja, wątek po wątku, przy okazji czesto krzyczac o swojej klasie i tolerancji, wypierajac sie, ze wcaale nie pokazuja wyzszosci. Pozostaje mi tylko miec nadzieje, ze w swiecie jest wiecej tych hmm tolerancyjnych, ktore cos o zyciu wiedza, a nie tlyko wykrzykuja puste slogany. Mam wrażenie, że pare lat temu, jeszcze zanim nawet sie zalogowałam było tu miej awanturniczo, ale pewnie było też dużo mniej uzytkownikow.
Nie znam chyba drugiego forum, gdzie na co czwartym wątku pojawia sie kłótnia i regularne jechanie po kimś. Z drugiej strony ludzie lubia w sieci sie wyzyc, dokopać, odreagowac, wiec pewnie jest to jeden z powodow, niestety, rozrastania sie forum, a szkoda. Swojego czasu pare osób pisało, że już zwyczajnie boi się założyć wątek..

Nie szukajcie do kogo piję, bo nie wymienię kilkudziesięciu, czy kilkuset nickow.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 07:59   #157
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: kiedy do sex shopu???

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Ankalime, ja juz dawno poddalam sie z uczlowieczaniem i moralizowaniem, to forum juz takie jest. Przyzwyczailam sie, ze kobiety sa niestety wredne i zaklamane, co ciagle widac jak na kogos wsiadaja, wątek po wątku, przy okazji czesto krzyczac o swojej klasie i tolerancji, wypierajac sie, ze wcaale nie pokazuja wyzszosci. Pozostaje mi tylko miec nadzieje, ze w swiecie jest wiecej tych hmm tolerancyjnych, ktore cos o zyciu wiedza, a nie tlyko wykrzykuja puste slogany. Mam wrażenie, że pare lat temu, jeszcze zanim nawet sie zalogowałam było tu miej awanturniczo, ale pewnie było też dużo mniej uzytkownikow.
Nie znam chyba drugiego forum, gdzie na co czwartym wątku pojawia sie kłótnia i regularne jechanie po kimś. Z drugiej strony ludzie lubia w sieci sie wyzyc, dokopać, odreagowac, wiec pewnie jest to jeden z powodow, niestety, rozrastania sie forum, a szkoda. Swojego czasu pare osób pisało, że już zwyczajnie boi się założyć wątek..

Nie szukajcie do kogo piję, bo nie wymienię kilkudziesięciu, czy kilkuset nickow.
i znowu calkowicie sie z Toba zgadzam.
zycie polega na realizacji swoich przekonan a nie na skandowaniu hasel.
w swiecie i owszem, moze jest wiecej osob tolerancyjnych. ja zyje dewiza zyciowa: 'tych ktorych kocham, sa przy mnie. reszta sie napatocza i dzga w zebra.'
smutne jest to, ze jesli ktos wyraza swoje zdanie, robi to w sposob dobijajacy innych, a przy tym twierdzi, ze nic zlego nie robi, bo posiada przeciez wolnosc slowa. to jest nie tyle smutne, co przerazajace. no ale coz... 'tylko krowa nie zmienia pogladow'
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 08:56   #158
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: kiedy do sex shopu???

Mam wrażenie, że to z Waszą tolerancyjnością może być coś nie tak. Fakt, na co drugim forum ktoś na kogoś wsiada, ale jak ja i lena napisałyśmy, ze chciałybyśmy zeby nasz tż był tym ostatnim to jesteśmy głupie niepostępowe gęsi i idealistki, kóre świat zniszczy. Moim zdaniem, jeśli ktoś uważa, że w miłości i w seksie "praktyka czyni mistrza" to nie psotkał od początku właściwej osoby i stąd te "serie ćwiczeń", ale nie widzę nic złego w takich ząłożeniach. Odkąd to chęć spędzenia z kimś życia od lat najmłodszych wręcz do śmierci jest czymś złym. mnie włąsnie wydaje się ze jest to oznaka zdolności dyplomatycznych, umiejętności rozmowy i rozwiązywania problemów, a nie jak to bojadże pushit napisała płytkości i idealizmu. Tak, jestem idealistką i marzę, zeby mój wpsaniały facet, który patrzył na moje początki, jak czasem zadaję mu nawet ból w czasie pieszczot był ze mna do końca, bo dbaliśmy o ten związek, tworzyliśmy go i pielęgnowaliśmy po to aby wierzyć, ze da nam szczęście i siłę.
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 09:08   #159
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: kiedy do sex shopu???

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, jeśli ktoś uważa, że w miłości i w seksie "praktyka czyni mistrza" to nie psotkał od początku właściwej osoby i stąd te "serie ćwiczeń"
No i znow czuje, ze jestes lepsza, bo Ci sie udalo, ale nie kazdej sie udalo, a wiele waszych "delikatnych, wywazonych opinii" moze po prostu robic ludziom ogromna przykrosc.
Gdzie ta subtelnosc w nazywaniu moich niepowodzen i zawodow milosnych "seriami cwiczen"? Jakos sie tak na to uparlas i szukasz przedmiotowosci na sile.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 09:11   #160
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: kiedy do sex shopu???

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
No i znow czuje, ze jestes lepsza, bo Ci sie udalo, ale nie kazdej sie udalo, a wiele waszych "delikatnych, wywazonych opinii" moze po prostu robic ludziom ogromna przykrosc.
Gdzie ta subtelnosc w nazywaniu moich niepowodzen i zawodow milosnych "seriami cwiczen"? Jakos sie tak na to uparlas i szukasz przedmiotowosci na sile.
No to źle rozumiesz. Ja przez 18 latm ojego zycia błam sama i nigdy takie teksty na wizażu nie orbiły mi przykrości. Jesteś chbya trochę nadwrażliwa. podobno każdy powinien w swoje zycie patrzeć, a skoro kazdy jest inny i uważa tak jak Wy to raczej nie bedzie się czymś takim przejmował... dziwne spostrzeżenie z Twojej strony. Nie uważam się za lepszą... paranoja
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 09:15   #161
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: kiedy do sex shopu???

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
No i znow czuje, ze jestes lepsza, bo Ci sie udalo, ale nie kazdej sie udalo, a wiele waszych "delikatnych, wywazonych opinii" moze po prostu robic ludziom ogromna przykrosc.
Gdzie ta subtelnosc w nazywaniu moich niepowodzen i zawodow milosnych "seriami cwiczen"? Jakos sie tak na to uparlas i szukasz przedmiotowosci na sile.
Z moim zdaniem koliduje też fakt, ze napisałas ze gdybys ze swoim tż była od początku to byście sie wykończyli. Trudno, takie macie charaktery, ok, Dobrze, ze teraz jest Wam fajnie, ale dlaczego wobec tego negujecie możliwość tego ,ze jam ogę być szczęśłiwa z moim tż gdy jest to mój pierwszy związek?
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 09:33   #162
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: kiedy do sex shopu???

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
dlaczego wobec tego negujecie możliwość tego ,ze jam ogę być szczęśłiwa z moim tż gdy jest to mój pierwszy związek?
Pokaż mi gdzie tak napisałam...


Masz 18 lat? Ja w tym wieku też poznawałam seks, miałam jednego faceta i swoje ideały, które starałam się wpoić wszystkim dookoła. Czas sprawił, że troch w tej kwestii dorosłam, a życie zweryfikowało pewne durne opinie.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 09:44   #163
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: kiedy do sex shopu???

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Pokaż mi gdzie tak napisałam...


Masz 18 lat? Ja w tym wieku też poznawałam seks, miałam jednego faceta i swoje ideały, które starałam się wpoić wszystkim dookoła. Czas sprawił, że troch w tej kwestii dorosłam, a życie zweryfikowało pewne durne opinie.
19 ale to niewielka rożnica Ze mną jest ciut nietypowo ,bo mój tż jest niemal 10 lat starszy, w takim związku dojzewa się szybciej do pwewnych zachowań i decyzji i choć nie jest zawsze łatwo, to wiem ,ze warto
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 09:49   #164
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: kiedy do sex shopu???

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
19 ale to niewielka rożnica Ze mną jest ciut nietypowo ,bo mój tż jest niemal 10 lat starszy, w takim związku dojzewa się szybciej do pwewnych zachowań i decyzji i choć nie jest zawsze łatwo, to wiem ,ze warto
No to trafilas na kogoś, kto Cię, że tak powiem poprowadzil, w kim zakochałaś się z wzajemnoscią. Większość z nas tak nie trafia, więc krytykowanie osób po wielu zwiazkach, czy uprawiających seks bez miłości jest niezbyt na miejscu jeśli jest się w tak komfortowej sytuacji.
To tak jakbym krytykowała grube kobiety, że nie mogą schudnąć podczas kiedy ja się obżerałam trzema kotletami i nadal ważyłam 46kg. Nie moge negować czegoś o czym nie mam pojęcia, a nuż jeszcze kiedys sama bedę w takiej sytuacji. Życie pisze rozne scenariusze.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 10:10   #165
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: kiedy do sex shopu???

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
No to trafilas na kogoś, kto Cię, że tak powiem poprowadzil, w kim zakochałaś się z wzajemnoscią. Większość z nas tak nie trafia, więc krytykowanie osób po wielu zwiazkach, czy uprawiających seks bez miłości jest niezbyt na miejscu jeśli jest się w tak komfortowej sytuacji.
To tak jakbym krytykowała grube kobiety, że nie mogą schudnąć podczas kiedy ja się obżerałam trzema kotletami i nadal ważyłam 46kg. Nie moge negować czegoś o czym nie mam pojęcia, a nuż jeszcze kiedys sama bedę w takiej sytuacji. Życie pisze rozne scenariusze.
Słuchaj, nigdzie nie pisalam, ze kobiety w wielu zwiazkach sa glupie. Krytykowalam tlyko przedmiotowe traktowanie związków. Sama cczesto mylse, ze chcialabym sprobowac jeszcze czegos, a nie tylko tego mojego misia, ale potem patrze na niego i wiem ile bym stracila. WIem, ze zycie zaskakuje i nie mam nic przeciwko inny moim związkom. Chodzi mi doslownie o ta praktyke Myslisz, ze nie załuję zek iedy mogłam bardziej nie szalalam?
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 20:08   #166
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: kiedy do sex shopu???

hah troszku lat minęło ;D od ostatnich postów ale tak na przyszłość gdyby ktoś tu trafił napiszę, że moim zdaniem ogólnie jest zbyt wiele spiny i wtrącania się w życie innych ludzi. Co z tego, że ktoś to robi kiedy ma 15 lat? Nie oznacza, że taka dziewczyna jest od razu galerianką, albo dyskotekową prostytutką... ja dzisiaj mam 20 lat, ale jak dobrze sobie przypomnę miałam koleżanki, które były ze swoimi chłopakami po 5-7 lat już w tym wieku to co im stało na przeszkodzie? Sorry bardzo ale większość 25 latek nie umie się pochwalić takim stażem w związku więc proszę bez obrażania... to każdego decyzja i każdy wie kiedy się czuje do tego gotowy, oczywiście popieram wstrzemięźliwość ale nie nazwałabym dziewczyny nieporządną bo nie miała 18 kiedy poszła do łóżka. Po drugie od zawsze bawi mnie, że dziewczyny będące w związku z facetami o 10 i więcej lat starszymi zawsze czują się dojrzalsze i o swoich związkach mówią dokładnie tak samo, nie ma lepszej pary niż oni po prostu ah. Nie oceniam nikogo bo nikogo nie znam a tylko czytam posty ale w 90% przypadków związki z taką różnicą wieku to głupia radość faceta, że jest piernik a ma wisienkę na torcie
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-19 21:08:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.