Jak się ubrać do sportowych butów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-30, 11:53   #1
Miua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 14

Jak się ubrać do sportowych butów?


Witam.

Ostatnio zakupiłam sobie dwie pary sportowych butów, moje pierwsze w życiu

Załącznik 2553007

Załącznik 2553014


Do tej pory były szpileczki, balerinki i tego typu kobiece buciki. Niestety mam problem z kolanem i raz, że lekarz odradza a dwa, że sama nie chcę, bo boli, nie mogę zasuwać na obcasach. Postanowiłam więc się przekierunkować na sportówki.

No i kupiłam, takie jak w załączniku. Tylko pojawił się problem- moja garderoba jest raczej ukierunkowana na szpilki (chodzi o górę, bo ze spodniami nie ma problemu, mam dużo jeansów). Dodatkowym problem jest jesień- w lecie nie miałabym problemu, jeansy + top sportowy/koszulka polo i wiooo.

A teraz? Mam kilka bluz- takich zwyczajnych, na suwak, kilka kangurek. A co oprócz bluz? Mam wrażenie, ze sweterki już głupio wyglądają....

No i jeszcze jest kwestia, że robi się za zimno na bluzy, dzisiaj wyszłam w bluzie i wyziębiło mnie na wylot.

KOMPLETNIE nie mam wizji jakie okrycie wierzchnie.... Sama bluza to za mało... Przejrzałam dział kurtki na allegro i nic mi się nie rzuciło w oczy, brrrr mam wizję takiej ortalionówki jak góra od dresu Albo pseudoskórzanej kurteczki ze sciągaczami w jakich lata 95% lasek.

Mam kilka płaszyczków różnej długości- ale one mi nie pasują do sportowych butów

Chodzi mi po głowie np bluza+bezrękawnik na to.... Ale to tylko jedna wersja i to na cieplejsze dni, a co z takimi listopadowaymi, kiedy jeszcze nie kozaki, jeszcze nie kurtka puchowa, ale już nie bluza?


Czy możecie coś poradzić? Zielona jestem w tym temacie, bo nigdy nie nosiłam się na sportowo i nie wiem co się z czym je.
Miua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 12:50   #2
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Jak się ubrać do sportowych butów?

Wybacz, ale Cie nie rozumiem skoro masz problemy z kolanem to przeciez mozesz chodzic w balerinkach, plaskich botkach i innch butach bez obcasa? Ciezko tak teraz bedzie sie przestawic... Kamizelka? Pomysl moze niezly, ale nie wiem, czy nie bedzie Ci zimno, bo zadnej ochorny na rece, procz bluzy. Ja tu bym widziala jedynie jakas sportowa kurteczke, skorka moim zdaniem nie pasuje (chociaz sporo osob tak nosi). Swetereki tez niezbyt... Pozostaje Ci zapoatrzec sie w kilka sportowych rzeczy
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 13:15   #3
Miua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 14
Dot.: Jak się ubrać do sportowych butów?

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Wybacz, ale Cie nie rozumiem skoro masz problemy z kolanem to przeciez mozesz chodzic w balerinkach, plaskich botkach i innch butach bez obcasa? Ciezko tak teraz bedzie sie przestawic... Kamizelka? Pomysl moze niezly, ale nie wiem, czy nie bedzie Ci zimno, bo zadnej ochorny na rece, procz bluzy. Ja tu bym widziala jedynie jakas sportowa kurteczke, skorka moim zdaniem nie pasuje (chociaz sporo osob tak nosi). Swetereki tez niezbyt... Pozostaje Ci zapoatrzec sie w kilka sportowych rzeczy
Ale czego nie rozumiesz? Mogę chodzić i bedę w balerinkach, płaskich botkach i butach bez obcasa- czy napisałam gdzieś, że nie? Tylko, że z dobraniem ubrania do tego typu butów nie mam najmniejszego problemu.

Zakupiłam sobie dwie pary sportowego obuwia, te ze zdjęcia i chciałabym jesień głównie w takich przehulać. Mam problem z dobraniem ubrania do sportowych butów i ten problem tutaj opisałam.
Miua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 16:09   #4
201804171603
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: Jak się ubrać do sportowych butów?

ajj butki z adidasa piękne można wiedzieć gdzie kupiłaś? ;>

a jeśli chodzi o kurtki to może coś takiego?
http://supersklep.pl/index.php?pFrom...duct&pId=60866
http://supersklep.pl/index.php?pFrom...duct&pId=58548
http://supersklep.pl/index.php?pFrom...duct&pId=46578
201804171603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 18:57   #5
Kkkasiekkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 325
Dot.: Jak się ubrać do sportowych butów?

Ja myśle, że czarny bądź szary trencz wiązany w pasie też by pasował, do tego np. jakaś torba (prostokątna)- jakaś w sportowym stylu, szal pod kolor i będzie gi
musisz popróbować

A do takich adidasków nie tylko bluzy pasują, ja mam podobne i nosze do tego kardigany: czarne, szare (kolor jaki Ci tam będzie pasował), pod spód jakiś t- shirt, fajny pasek, badz szal i całkiem fajnie to wygląda i nie jakoś mega sportowo

Powodzenia
__________________
=>pierwsze kroki w zawodowwej karierze

...doskonale swój angielski...


razem już 4 lata


Kkkasiekkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 19:15   #6
ke-czup
Raczkowanie
 
Avatar ke-czup
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: Jak się ubrać do sportowych butów?

Powiem Ci na swoim przykładzie, bo też noszę takie buty (tylko i wyłącznie), że faktycznie ciężko znaleźć jakąś dobrą inspirację. Poszukaj czegoś w temacie "street fashion" albo "oldschool".

Ja noszę kurtkę taką hmm... ortalionową, turkusowa w biało-czarne wzory ze ściągaczami białymi. Jest z House i właśnie tam radzę Ci poszukać jakiejś kurtki w tym stylu. W podobnym stylu są w Croppie, czasem w H&Mie, Terranovie, Bershce. Skóra pasuje, ale taka lekka i w kolorze jakimś neutralnym, ale nie brązowym! I płaszczyk też pasuje jak najbardziej (KRÓTKI) W Croppie były takie płaszczyki ze ściągaczem jak kurtka - genialne do sportowych butów.

Pamiętaj, żeby urozmaicić kurtkę szalikiem (najlepiej żeby pasował do butów), więc nie kupuj za dużo bluz z kapturem.

Pozdrawiam

P.S. Genialne buty
__________________
Wszystkie na ciele znaki
Zapis bezcennych chwil
Jak z pamiętnika kartki
Kropek i kresek szyfr
Mapa wspomnień i krętych dróg
Szkielet utwardza mi
W klatce z kości mięsień wiotki
Pulsuje, przyspiesza rytm
ke-czup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.