W jakim mieście najłatwiej znaleźć pracę? Praca a miasto - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-09, 13:30   #1
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228

W jakim mieście najłatwiej znaleźć pracę? Praca a miasto


Witajcie.

Pisze prace lic. i potrzebuje zebrac min. 80 odpowiedzi na ankiete do badania. Jest ono w pełni poufne. będe bardzo wdzieczna za pomoc bo mam coraz mniej czasu a odpowiedzi co kot napłakał :/



http://www.ankietka. pl/ankieta/80384/wplyw-wieloetapowego-procesu-rekrutacji-na-wybor-potencjalnie-najlepszego-pracownika.html (bez spacji)
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 17:25   #2
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Prosze o pomoc od rekruterów- miasto, płeć nie ma znaczenia

Ode mnie poszło.
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 18:22   #3
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Prosze o pomoc od rekruterów- miasto, płeć nie ma znaczenia

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Ode mnie poszło.

super!!! bardzo dziękuje !!!
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:40   #4
ola930430
Rozeznanie
 
Avatar ola930430
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 541
Dylemat. Które miasto wybrać?

Witam. Mam mały dylemat i chciałabym poznać Wasze opinie,które ostatecznie pomogą mi podjąć decycję. Otóż dostałam się na Uniwersytet Medyczny, wydział lekarski zarówno w Olsztynie jak i w Łodzi. Stoję teraz przed wyborem, którego muszę dokonać w miarę szybko i sama nie wiem czego chcę. Uczelnia w Olsztynie jest bardzo młoda, więc nie bardzo znam jej poziom, natomiast Łódź jest renomowana, wysoko w rankingach. Do Łodzi mam 4 godziny jazdy, do Olsztyna prawie 8. Jednakże W Łodzi byłabym sama, a do Olsztyna dostała się także moja koleżanka, więc na pewno byłoby nam łatwiej. Co o tym myślicie? Czy jest ktoś, kto może zna obie uczelnie, czy też miasta i może wypowiedzieć się an ten temat?
ola930430 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:13   #5
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Dylemat. Które miasto wybrać?

Cytat:
Napisane przez ola930430 Pokaż wiadomość
Witam. Mam mały dylemat i chciałabym poznać Wasze opinie,które ostatecznie pomogą mi podjąć decycję. Otóż dostałam się na Uniwersytet Medyczny, wydział lekarski zarówno w Olsztynie jak i w Łodzi. Stoję teraz przed wyborem, którego muszę dokonać w miarę szybko i sama nie wiem czego chcę. Uczelnia w Olsztynie jest bardzo młoda, więc nie bardzo znam jej poziom, natomiast Łódź jest renomowana, wysoko w rankingach. Do Łodzi mam 4 godziny jazdy, do Olsztyna prawie 8. Jednakże W Łodzi byłabym sama, a do Olsztyna dostała się także moja koleżanka, więc na pewno byłoby nam łatwiej. Co o tym myślicie? Czy jest ktoś, kto może zna obie uczelnie, czy też miasta i może wypowiedzieć się an ten temat?
Ja znam Łódź. Łódź jest ciekawym miastem, który otwiera się na młodych ludzi. Zdecydowanie wybrałabym Łódź, dlatego, że szybko znajdziesz nowych znajomych i długo nie będziesz sama , a jak zauważyłaś łódzka szkoła jest po prostu lepsza. Nie ma co oglądać się na koleżanki i kolegów, bo jak skończysz szkołę to potem koleżanka nie da Ci pracy, a im renomowana uczelnia tym większe szanse na zatrudnienie. A koleżanki zawsze możesz mieć nowe
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 17:00   #6
dorotka1116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Dylemat. Które miasto wybrać?

,moim zdaniem powinnaś wybrać Łódź, sama studiuje na Uniwerku w tym mieście, o koleżanki nie musisz się martwić bo naprawdę na studiach na początku poznasz tyle nowych osób że nie będziesz miała czasu czuć się samotna, a jak koleżankę będziesz miała w Olsztynie to będziesz miała okazje robić sobie wycieczki do tego miasta
dorotka1116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 22:31   #7
michaqu
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 12
Dot.: Dylemat. Które miasto wybrać?

ja więcej dobrego słyszałam o Olsztynie, że jest tam fajne miasteczko studenckie. Najlepiej jak pojedziesz obejrzeć i pogadasz z tamtejszymi ludźmi
michaqu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 14:23   #8
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Dylemat. Które miasto wybrać?

jeśli do Łodzi masz bliżej, a także łódzka uczelnia ma lepszą opinię to nie oglądałabym się na Twoim miejscu na koleżankę tylko wybrała Łódź na studiach poznasz mnóstwo nowych osób, poza tym licealne znajomości mogą się okazać mniej trwałe niż myślisz powodzenia na studiach
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 20:55   #9
ola930430
Rozeznanie
 
Avatar ola930430
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 541
Dot.: Dylemat. Które miasto wybrać?

Wybrałam Łódź. Stwierdziłam, że jeśli chodzi o naszą przyszłość lepiej wybrać to co lepsze dla nas i nie oglądać się za znajomymi
ola930430 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 21:03   #10
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Dylemat. Które miasto wybrać?

Koleżanka, koleżanką - nie wiadomo co wydarzy się w przeciągu Twoich 6lat studiów. Po I do Łodzi masz bliżej, więc już +, UM w Łodzi ma o wiele lepszą renomę niż Uniwersytet Warmińsko - Mazurski, bo to tam byś studiowała medycynę, a nie na uczelnii typowo medycznej. Zdecydowanie Łódź!
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 22:23   #11
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Dylemat. Które miasto wybrać?

Cytat:
Napisane przez ola930430 Pokaż wiadomość
Wybrałam Łódź. Stwierdziłam, że jeśli chodzi o naszą przyszłość lepiej wybrać to co lepsze dla nas i nie oglądać się za znajomymi
Good choice!
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 18:11   #12
Charles1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Studia i Praca - które miasto.

Witam Was, już wkrótce stanę przed wyborem miasta w którym będę studiował a po studiach zapewne tam pracował i mieszkał na stałe, problem polega na tym, że nie wiem które Polskie miasto wybrać :/
Masz na liście 4, ale chciał bym abyście Wy Mi powiedzieli coś o tych miastach, które najciekawsze, w którym fajnie nocne życie, gdzie najlepiej studiować i ogólnie wypowiedzcie Swoje zdanie na temat danego miasta :

* Kraków - Mam tam rodzinę i znajomości, nie będzie problemem zdobyć tam pracę i mieszkanie (łatwy dojazd). Miasto piękne, duże, zabytkowe itd...
* Warszawa - Stolica, duże możliwości, nowoczesne itp...
* Trójmiasto - Obok rodzina, z pracą nie będzie trudno tak samo z mieszkaniem, super połączenie : Gdynia - nowoczesna Gdańsk zabytkowy a w Sopocie cały czas się coś dzieje
* Wrocław - Mieszkam ok. godzinę drogi od Wrocka, bezpośredni dojazd, miasto fajne, duże itd...

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

Karol.
Charles1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 23:15   #13
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Studia i Praca - które miasto.

Masz znajomości w Krakowie? Świetnie, szkoda tylko, że jesteś te kilka lat młodszy
A tak na serio, to nikt nie podejmie decyzji za Ciebie. Mi owszem zdarzało się nie mieć do końca wyklarowanej sytuacji z życiowymi wyborami, ale życie szybko to zweryfikowało i przez sytuacje osobiste musiałam pożegnać się z prestiżowymi studiami w Mieście Marzeń. Robię plan b i jestem szczęśliwa.
Musisz sobie rozważyć pod kreską wszystkie za i przeciw, gdzie lepsze życie nocne, a gdzie lepsze znajomości i oczywiście wszystkie inne +,-..
Pozdrawiam
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 10:32   #14
caroline19882
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
W jakim mieście najłatwiej znaleźć pracę

Witam wszystkich. Jestem kobietą mam 33 lata, mieszkam w małym miasteczku w którym ciężko znaleźć pracę i rozważam wyjazd do większego miasta. Przez 12 lat wykonywałam pracę biurową i będę szukała pracy na podobnym stanowisku. Czy możecie mi pomóc w którym mieście najlepiej się żyje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
caroline19882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-03, 11:41   #15
mistress_of_light
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 61
Dot.: W jakim mieście najłatwiej znaleźć pracę

Cytat:
Napisane przez caroline19882 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Jestem kobietą mam 33 lata, mieszkam w małym miasteczku w którym ciężko znaleźć pracę i rozważam wyjazd do większego miasta. Przez 12 lat wykonywałam pracę biurową i będę szukała pracy na podobnym stanowisku. Czy możecie mi pomóc w którym mieście najlepiej się żyje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Warszawie najłatwiej, wiadomo. Ale zastanwów się najpierw jakie masz kompetencje. "Praca biurowa" nie mówi dużo i nie sprzedasz się przedstawiając się jako specjalistka od pracy biurowej
mistress_of_light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-09, 01:15   #16
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: W jakim mieście najłatwiej znaleźć pracę

Cytat:
Napisane przez caroline19882 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Jestem kobietą mam 33 lata, mieszkam w małym miasteczku w którym ciężko znaleźć pracę i rozważam wyjazd do większego miasta. Przez 12 lat wykonywałam pracę biurową i będę szukała pracy na podobnym stanowisku. Czy możecie mi pomóc w którym mieście najlepiej się żyje?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Slask. Dobry stosunek zarobkow do kosztow zycia, mnostwo pracy.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-17, 17:59   #17
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: W jakim mieście najłatwiej znaleźć pracę

Mieszkając w Poznaniu nigdy nie miałam wielkiego problemu ze znalezieniem pracy - praca z językami.

Edytowane przez polna_rozyczka
Czas edycji: 2022-02-17 o 18:01
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-17 18:59:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.