Zmniejszenie piersi - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-27, 11:40   #1861
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

crazy10 bardzo się cieszę że wyniki pozytywne
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:42   #1862
123rozia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 32
Dot.: Zmniejszenie piersi

agatek teraz mam 65 e i też są pięknie sterczące ale nie są takie twarde w kształcie 2 jabuszek
123rozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:43   #1863
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

narrow trzymam bardzo mocno kciuki pisz dokładnie co i jak będziesz już jutro szczęśliwa jak każda laseczka po operacji ja we wrześniu a ten czas tak szybko leci od 4 idę na urlopik na 3 tyg wieć potem już jak woda zleci Powodzenia
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 12:10   #1864
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
Hej narrow co znaczy przeszczep całkowity o którym piszesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kontrola jest po okolo miesiacu od operacji, bo szwy sa teraz rozpuszczalne. Ja tez mam 400 km, wiec slabo to widze.
Na 1 jest Bozka z drugiego forum, tez na redukcje,a drugiej pani nie widzialam. Ja mam sale naprzeciwko sali obserwacyjnej.
Przeszczep calkowity oznacza ze wycinaja wiekszosc piersi i calkowicie odcinaja przewody mleczne i caly gruczol od miesni i wszywaja sutek na nowo. Nie bede miala czucia w brodawkach i na 100% nie da sie karmic piersia. Gdybym miala mniejszy biust, pewnie daloby rade zrobic to z unerwieniem,czylu tylko odsklepic sutek, wyciac nadmiar skory i wszyc sutek wyzej na jego wlasnym unerwieniu. Zaraz Wam posle fote
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 12:14   #1865
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ostatni dzień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0362.jpg (52,1 KB, 0 załadowań)
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 12:27   #1866
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
Ostatni dzień
Ja ma problem ze zdjeciem 😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 15:00   #1867
karmi71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 195
Dot.: Zmniejszenie piersi

narrow kontrola po operacji u mnie na wypisie było, że 10 dni po operacji, ja byłam i zdjęli mi 3 szwy co były nierozpuszczalne, ale może nie musicie aż do Łęcznej jechać, zapytaj na koniec. Dzisiaj to masz luźny dzień, z Bożka wprawdzie nie jesteś na sali, ale jak jesteście z mężami to nie potrzeba Wam towarzystwa w sumie. A na salach nie sądzę , że układają pod względem zabiegów, bo jednak tam każdy jest po operacji i na pewno nie liczą, że ktoś komuś ma pomagać. Po prostu panie salowe układają wg swojego klucza i tyle. Najczęściej z piersiami leży brzuch.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Narrow ja tez leżałam na tej sali co Ty czyli 4. Będziesz miała blisko do toalety jak będziesz leżała jeszcze na obserwacyjnej. Ja po kryjomu nawet zęby sobie umyłam jak już tam poszłam po operacji.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Rozia a ten biust rozmiar E to masz od początku czy jednak trochę Ci się powiększyły z czasem? Ja mam nadal jeden cycek większy czuje, że problemy się szykują bo to już miesiąc po operacji W czwartek jadę się pokazać jakiemuś lekarzowi. A jaki mas obwód w biuście? Bo pod biustem to masz malutko prawda?
karmi71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 18:54   #1868
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

No to news jest taki, ze nie mam jutro operacji!!! Przeniesli mnie na srode, bo przyjeli dzis dwa nagle przypadki dzieci z oparzeniami, ktore maja jutro pierwszenstwo. A dr Antonov powiedzial, ze na mnie potrzebuja wiecej czasu i jutro nie da rady. Kolezanka z szypula sie na jutro zalapala, bo to szybciej pojdzie. Nie powiem, ze nie jest mi smutno, bo maz tylko do jutra zostaje,ale co sie odwlecze, to nie uciecze, mam nadzieje. Jutro bede czytac, jesc i lazic pod szpitalem, moze mi jakos ten dzien zleci...
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:55   #1869
123rozia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 32
Dot.: Zmniejszenie piersi

Karmi ja mam w biuście 90-91 i od początku były większe tylko nienaturalnie sterczały i były bardzo sztywne z czasem po ok trzech tygodniach zmieniły kształt na naturalny pozatym na pierwszym opatrunku pielęgniarka powiedziała że to nie na pewno b nawet c tylko raczej d . Fakt że jestem bardzo zadowolona bo są naprawdę ładne i dobrane do figury ale to marzenie o c nadal gdzieś siedzi może jakby zrobili je to bym płakała że za malutkie.
123rozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 20:01   #1870
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Rozia masz piękny biust jak dla mnie to idealne😏
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 21:35   #1871
karmi71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 195
Dot.: Zmniejszenie piersi

Rozia ja mam w biuście tak 88-89 i wydaje mi się, że są małe, ale chyba przesadzam nie? Tym bardziej, że mam 154 cm wzrostu i ważę 50 kg.
To jest pewnie rozmiar C ?

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Donia do Twojej figury takie D jak Rozia to ideał. Ale pamiętaj, że każde będą lepsze niż obecne
karmi71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 22:59   #1872
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez karmi71 Pokaż wiadomość
Rozia ja mam w biuście tak 88-89 i wydaje mi się, że są małe, ale chyba przesadzam nie? Tym bardziej, że mam 154 cm wzrostu i ważę 50 kg.
To jest pewnie rozmiar C ?

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Donia do Twojej figury takie D jak Rozia to ideał. Ale pamiętaj, że każde będą lepsze niż obecne
A pokazywałaś nam? Mam jakiś problem ze zdjęciami, kiedyś normalnie widziałam, a teraz mi się nie wyświetlają.
Mogę wrzucić swoje w piątej dobie, ale nie wiem czy macie ochotę na takie widoki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez agatek_s Pokaż wiadomość
A pokazywałaś nam? Mam jakiś problem ze zdjęciami, kiedyś normalnie widziałam, a teraz mi się nie wyświetlają.
Mogę wrzucić swoje w piątej dobie, ale nie wiem czy macie ochotę na takie widoki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy któraś z was pamięta albo może zobaczyć na żywo, jak wygląda dr Bugaj? Mam jechać na konsultację, na raziezapisałam się do Antonowa, ale mam z nim kiepski kontakt. Zastanawiam się, czy się nie przepisać. A dr Jaroń nie przyjmuje w poradni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 07:23   #1873
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

agatek wrzucaj fotki jestem bardzo ciekawa jak wyglądają w 5 dobie
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 13:24   #1874
narrow_minded
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 175
Dot.: Zmniejszenie piersi

agatek dr Bugaj jest bardzo mloda, rude wlosy, szczupla i taka wyluzowana. Jest chirurgiem plastykiem bardzo dobrym, czytalam o niej. Ja czekam do jutra na operacje...
Ja tez czekam na fotki

Edytowane przez narrow_minded
Czas edycji: 2016-06-28 o 13:25
narrow_minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 21:38   #1875
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez narrow_minded Pokaż wiadomość
agatek dr Bugaj jest bardzo mloda, rude wlosy, szczupla i taka wyluzowana. Jest chirurgiem plastykiem bardzo dobrym, czytalam o niej. Ja czekam do jutra na operacje...
Ja tez czekam na fotki
1467146009897.jpg1467146015218.jpg1467146021765.jpg1467146026029.jpg1467146030079.jpg1467146033159.jpg1467146036524.jpg1467146039694.jpg1467146042739.jpg1467146049085.jpg
Z komputera nie mogę wrzucić, zobaczymy jak z aplikacji. Te bardziej różowe zdjęcia są z 5. doby, bardziej żółte z 8. Jakoś wyglądają na większe, chyba za bliksko zrobione. Dziś już gaza się nie przyczepiła nawet jedną nitką, są jeszcze siniaki, szczególmie na dole są jakby zdrętwiałe, twarde i dziwnie czuję skórę, ale coraz lepiej. Tylko cały czas jak chodzę boli mnie kręgosłup

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 22:27   #1876
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez agatek_s Pokaż wiadomość
Załącznik 6509686Załącznik 6509691Załącznik 6509696Załącznik 6509701Załącznik 6509706Załącznik 6509711Załącznik 6509716Załącznik 6509721Załącznik 6509726Załącznik 6509731
Z komputera nie mogę wrzucić, zobaczymy jak z aplikacji. Te bardziej różowe zdjęcia są z 5. doby, bardziej żółte z 8. Jakoś wyglądają na większe, chyba za bliksko zrobione. Dziś już gaza się nie przyczepiła nawet jedną nitką, są jeszcze siniaki, szczególmie na dole są jakby zdrętwiałe, twarde i dziwnie czuję skórę, ale coraz lepiej. Tylko cały czas jak chodzę boli mnie kręgosłup

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PIĘKNE!!! Duża różnica między 5 a 8 dobą - rewelacyjne tempo gojenia! Gratuluję! Są naprawdę super!
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 23:47   #1877
iza_rut
Raczkowanie
 
Avatar iza_rut
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 274
Dot.: Zmniejszenie piersi

Agatek_s jestem pod wrażeniem! Cuda robią w tej Łęcznej, masz się z czego cieszyć! 123rozia też swoimi czaruje Narrow_minded tym bardziej trzymam kciuki!
iza_rut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 06:38   #1878
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Zmniejszenie piersi

Agatek rewelacja! Też jestem pod wrażeniem różnicy między 5tą a 8mą dobą! Super!

Narrow minded co się odwlecze to nie uciecze, siła wyższa, dasz radę!
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 07:05   #1879
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cześć dziewczyny, wczoraj mierzyłam u siebie odległość od obojczyka do sutka i mam 31, a pod piersią 15 i coraz częściej zaczyna myśleć ze się nie zakwalifikuje do operacji😕. Czy któraś z Was miała podobne wymiary i zakwalifikowała się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 08:03   #1880
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

Kania nie martw się bedzie dobrze ze mna na kwalifikacji była dziewczyna która w zyciu bym nie powiedziała ze ma miec operacje piersi mała dosc mały w porównaniu do mnie ale za to bardzo ciezki biust takze luzik napewno Cię zakwalifikują

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

agatek jak dla mnie masz piękne te cycki teraz fajne stojące jak u nastolatki i co dla mnie bardzo ważne równiutkie jak nic
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 08:04   #1881
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez donia841 Pokaż wiadomość
Kania nie martw się bedzie dobrze ze mna na kwalifikacji była dziewczyna która w zyciu bym nie powiedziała ze ma miec operacje piersi mała dosc mały w porównaniu do mnie ale za to bardzo ciezki biust takze luzik napewno Cię zakwalifikują
Kania, od obojczyka nie pamiętam, od dołu miałam 14 cm. W szpitalu mówili, że mam mały biust. Jak mały, to widać na zdjęciu wyżej Kiedy masz wizytę i u kogo? Czytałam ten wątek kilka razy, nikogo tu nie odrzucili, chyba że ze zdrowiem było coś nie tak. Ze mną leżała pani, która miała 54 lata, schudła 50 kg i miała obwisły brzuch. Nie odbiegał bardzo od brzuchów po przejściach, porodach w tym wieku. I zrobili. Piersi też miała obwisłe, "pierogi bez nadzienia" jak mówiła, w ogóle nie myślała, żeby je robić, a jak się rozebrała to dr Antonov zapytał, co robimy nzjpierw, piersi czy brzuch. Bo mogą też po prostu podnieść, jak piersi nie są duże, tylko opadły. Mam wrażenie, że oni mają takie podejście, że jak pacjentka chce, a nawet nie ma dramatycznej sytuacji, to robią. Dziewczynom wycinali nawet ponad kg piersi, mi z każdej tylko 400 g. I co? Nikt nie mówił, że wymyślam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 08:14   #1882
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez agatek_s Pokaż wiadomość
Kania, od obojczyka nie pamiętam, od dołu miałam 14 cm. W szpitalu mówili, że mam mały biust. Jak mały, to widać na zdjęciu wyżej Kiedy masz wizytę i u kogo? Czytałam ten wątek kilka razy, nikogo tu nie odrzucili, chyba że ze zdrowiem było coś nie tak. Ze mną leżała pani, która miała 54 lata, schudła 50 kg i miała obwisły brzuch. Nie odbiegał bardzo od brzuchów po przejściach, porodach w tym wieku. I zrobili. Piersi też miała obwisłe, "pierogi bez nadzienia" jak mówiła, w ogóle nie myślała, żeby je robić, a jak się rozebrała to dr Antonov zapytał, co robimy nzjpierw, piersi czy brzuch. Bo mogą też po prostu podnieść, jak piersi nie są duże, tylko opadły. Mam wrażenie, że oni mają takie podejście, że jak pacjentka chce, a nawet nie ma dramatycznej sytuacji, to robią. Dziewczynom wycinali nawet ponad kg piersi, mi z każdej tylko 400 g. I co? Nikt nie mówił, że wymyślam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Konsultacje mam 13.07.16 u Dr. Korzeniowskiego,będę chyba skakać ze szczęścia pod sufit jak się zakwalifikuje😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 08:15   #1883
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez donia841 Pokaż wiadomość
Kania nie martw się bedzie dobrze ze mna na kwalifikacji była dziewczyna która w zyciu bym nie powiedziała ze ma miec operacje piersi mała dosc mały w porównaniu do mnie ale za to bardzo ciezki biust takze luzik napewno Cię zakwalifikują

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

agatek jak dla mnie masz piękne te cycki teraz fajne stojące jak u nastolatki i co dla mnie bardzo ważne równiutkie jak nic
Dziękuję wszystkim bardzo za komplementy, aż sama zaczęłam się zachwycać. Nigdy takich nie miałam, chyba jako 12-latka miałam już większe, a jako 14-15-latka już wiszące. Najpierw ich nienawidziłam, potem odkryłam dobre staniki, ale nawet nie sądziłam, że mogę tak wyglądać. Jak się dawno, dawno temu interesowałam operacją, to poczytałam o bliznach i zrezygnowałam. Może kiedyś gorzej robili? Bo teraz patrze na wasze blizny i się zastanawiam, o co tyle krzyku Małe kreseczki na pięknych cyckach zamiast wiszących balonów W przyszłym roku opalam się topless

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 08:31   #1884
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez agatek_s Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim bardzo za komplementy, aż sama zaczęłam się zachwycać. Nigdy takich nie miałam, chyba jako 12-latka miałam już większe, a jako 14-15-latka już wiszące. Najpierw ich nienawidziłam, potem odkryłam dobre staniki, ale nawet nie sądziłam, że mogę tak wyglądać. Jak się dawno, dawno temu interesowałam operacją, to poczytałam o bliznach i zrezygnowałam. Może kiedyś gorzej robili? Bo teraz patrze na wasze blizny i się zastanawiam, o co tyle krzyku Małe kreseczki na pięknych cyckach zamiast wiszących balonów W przyszłym roku opalam się topless

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak ja,20 lat temu już myślałam o operacji, ale nie miałam jeszcze dzieci trochę czytałam o operacjach i o powikłaniach i zrezygnowałam, cztery lata później urodziłam pierwsze dziecko po trzech latach następne, a biust coraz większy. Przyszedł znowu czas że zaczęłam myśleć o operacji jak zaczęłam oglądać programy Życie bez wstydu i Sekrety chirurgów, ale jak zobaczyłam ceny operacji zmniejszenia biustu np u Dr. Szczyta to się załamałam. Pewnego dnia rozmawiałam z koleżanką o tym jak bardzo bym chciała mieć mniejszy biust,ale ceny mnie przerastają i ona mi sypneła tekstem żebym poszła np do psychologa i starała się z NFZ, czemu ja wcześniej nie pomyślałam o tym że można starać się z NFZ, tyle lat męczenia się z balastem 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 08:40   #1885
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
To tak jak ja,20 lat temu już myślałam o operacji, ale nie miałam jeszcze dzieci trochę czytałam o operacjach i o powikłaniach i zrezygnowałam, cztery lata później urodziłam pierwsze dziecko po trzech latach następne, a biust coraz większy. Przyszedł znowu czas że zaczęłam myśleć o operacji jak zaczęłam oglądać programy Życie bez wstydu i Sekrety chirurgów, ale jak zobaczyłam ceny operacji zmniejszenia biustu np u Dr. Szczyta to się załamałam. Pewnego dnia rozmawiałam z koleżanką o tym jak bardzo bym chciała mieć mniejszy biust,ale ceny mnie przerastają i ona mi sypneła tekstem żebym poszła np do psychologa i starała się z NFZ, czemu ja wcześniej nie pomyślałam o tym że można starać się z NFZ, tyle lat męczenia się z balastem 😕

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet myślałam o tych programch. Ludzie idą i pokazują się w telewizji na golasa, żeby zrobić operację za darmo, bo nie wiedzą, ile można zrobić na NFZ. No powiększyć piersi się nie da, ale zmniejszyć, podnieść, brzuch poprawić, blizny zlikwidować to bez problemu. Aż mi przykro, że ludzie są tak zdeterminowani, żeby wywlekać swoje kompleksy na wizji, a nikt im nie powiedział, że mogą to zrobić za darmo. Podobno w Łęcznej robią nawet motylki, czyli wiszącą skóre na ramionach, udach. Lekarze powinni szerzyć taką wiedzę. Nie każdy chce operacji, nie każdemu to przeszkadza, ale są ludzie dla których to są komplekst i dramaty, a męczą się, bo ich nie stać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 08:45   #1886
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez agatek_s Pokaż wiadomość
Nawet myślałam o tych programch. Ludzie idą i pokazują się w telewizji na golasa, żeby zrobić operację za darmo, bo nie wiedzą, ile można zrobić na NFZ. No powiększyć piersi się nie da, ale zmniejszyć, podnieść, brzuch poprawić, blizny zlikwidować to bez problemu. Aż mi przykro, że ludzie są tak zdeterminowani, żeby wywlekać swoje kompleksy na wizji, a nikt im nie powiedział, że mogą to zrobić za darmo. Podobno w Łęcznej robią nawet motylki, czyli wiszącą skóre na ramionach, udach. Lekarze powinni szerzyć taką wiedzę. Nie każdy chce operacji, nie każdemu to przeszkadza, ale są ludzie dla których to są komplekst i dramaty, a męczą się, bo ich nie stać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A tak zwane skrzydełka na plecach też likwidują na NFZ ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 08:46   #1887
iwonalu3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi

Agataek czy prawa jest większa czy to tylko tak zdjęcie zrobione? Ale są piękne , tak Ci zazdroszczę ja dopiero w maju. Pozdrawiam
iwonalu3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 08:59   #1888
agatek_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 117
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez iwonalu3 Pokaż wiadomość
Agataek czy prawa jest większa czy to tylko tak zdjęcie zrobione? Ale są piękne , tak Ci zazdroszczę ja dopiero w maju. Pozdrawiam
Kurczę nie wiem, pooglądam przy wieczornym myciu. Może zdjęcie, w ogóle są robione ze zbyt bliska. A nawet jak większa, to jak to podobno mówi dr Mądry, to są siostry-niebliźniaczki Może też opuchlizna nierówno schodzić, ostateczny efekt od 6 do 18 miesięcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Kania76 Pokaż wiadomość
A tak zwane skrzydełka na plecach też likwidują na NFZ ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A tego nie wiem, trzeba by się dopytać. Jakby się znalazł dermatolog, który stwierdzi, że skóra się odparza... Ja już sobie brzuch macam i myślę, jakby to było fajnie wyciąć Nie wisi, ale odstaje, po co się odchudzać i ćwiczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatek_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:50   #1889
donia841
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 580
Dot.: Zmniejszenie piersi

ciekawa jestem jaki będziesz miała rozmiar kto ciebie operował??? masz równe jak dla mnie idealne nie a co się przejmować że jedna moze być troszkę większa są piękne i to najważniejsze a wyglądają na duże bo opuchnięte jeszcze pewnie i fotki z bliska są wstawione a co twój facet na piersi takie stojące?????
donia841 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 09:57   #1890
Kania76
Raczkowanie
 
Avatar Kania76
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 224
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez agatek_s Pokaż wiadomość
Kurczę nie wiem, pooglądam przy wieczornym myciu. Może zdjęcie, w ogóle są robione ze zbyt bliska. A nawet jak większa, to jak to podobno mówi dr Mądry, to są siostry-niebliźniaczki Może też opuchlizna nierówno schodzić, ostateczny efekt od 6 do 18 miesięcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------


A tego nie wiem, trzeba by się dopytać. Jakby się znalazł dermatolog, który stwierdzi, że skóra się odparza... Ja już sobie brzuch macam i myślę, jakby to było fajnie wyciąć Nie wisi, ale odstaje, po co się odchudzać i ćwiczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agatek_s, nie widziałam twojego rozmiaru przed operacją, ale teraz wyglądają bardzo fajnie ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Fajnie się czyta nasze komentarze😀jak kobiety sobie komplementami sypią na temat piersi 😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kania76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.