Jak zareagować na kłamstwo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-24, 09:15   #1
nevermind1989
Raczkowanie
 
Avatar nevermind1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 212

Jak zareagować na kłamstwo?


Jestem z facetem niewiele, bo 3 miesiące. Wydawał mi się dobrym, godnym zaufania. W sumie to zaufałam mu jak żadnemu innemu do tej pory. On czasem wychodzi ze znajomymi na piwo, nigdy nie miałam nic przeciwko - nie zasypywalam go wiadomosciami, jak tam był - zawsze dawałam mu czas dla siebie. NIGDY nie zrobiłam mu problemu z powodu jakiegokolwiek wyjścia. Chociaz to dziwne, bo przez 3 miesiace zabrał mnie tylko na jedną impreze i zapoznał z częścią przyjaciół. Twierdzi, że nie zabiera mnie na inne spotkania, bo wstydzi się swoich znajomych, że są dziwni, specyficzni.. że zna ich kupe lat, wiec ich akceptuje, ale ja według niego mogłabym tego nie zrobic (mimo tego ze o znajomych ktorych poznalam wypowiadam się strasznie pozytywnie, z jedną dziewczyna sie nawet zakumplowalam i nigdy zlego slowa o nich nie powiedzialam).

Dlatego tak mnie zabolało jak się dowidziałam, ze mnie okłamał..

powiedział mi, że był na piwie z kumplami.. a dowiedziałam się, że tak naprawdę był na imprezie u swoich koleżanek (są to znajome od wielu lat, więc nie wiem o co miałabym być zła)..
zapytałam czy kiedykolwiek mnie okłamał, odpowiedział, że nie.. że był tam tylko na chwilę. Dopiero jak go przycisnęłam, że wiem, to się przyznał, że był tam na imprezie..

Poczułam się okropnie, nie jestem zła o imprezę, jestem zła, że spieprzył wszystko co przez 3 miesiące budowaliśmy. Jak juz pisalam- nie ufam łatwo ludziom, jemu udało się wzbudzić moje zaufanie i to wszystko popsuł. Niestety jak ktoś mnie raz okłamie, robię się strasznie podejrzliwa.
On twierdzi, że jest strasznie zły na siebie i że postara się odbudować to zaufanie.
Dodam że byłam dla niego przekochana, wspieram go, nigdy się nie pokłóciliśmy. Skąd to kłamstwo? i po co? nie potrafię go uzasadnić...

Czy warto w ogole probowac budowac relacje z człowiekiem, który już na początku okłamuje w takiej drobnostce.. ?
__________________
"Ale Ty nie mówisz nic
Jak głaz milczysz przede mną"
nevermind1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 09:30   #2
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez nevermind1989 Pokaż wiadomość
Jestem z facetem niewiele, bo 3 miesiące. Wydawał mi się dobrym, godnym zaufania. W sumie to zaufałam mu jak żadnemu innemu do tej pory. On czasem wychodzi ze znajomymi na piwo, nigdy nie miałam nic przeciwko - nie zasypywalam go wiadomosciami, jak tam był - zawsze dawałam mu czas dla siebie. NIGDY nie zrobiłam mu problemu z powodu jakiegokolwiek wyjścia. Chociaz to dziwne, bo przez 3 miesiace zabrał mnie tylko na jedną impreze i zapoznał z częścią przyjaciół. Twierdzi, że nie zabiera mnie na inne spotkania, bo wstydzi się swoich znajomych, że są dziwni, specyficzni.. że zna ich kupe lat, wiec ich akceptuje, ale ja według niego mogłabym tego nie zrobic (mimo tego ze o znajomych ktorych poznalam wypowiadam się strasznie pozytywnie, z jedną dziewczyna sie nawet zakumplowalam i nigdy zlego slowa o nich nie powiedzialam).

Dlatego tak mnie zabolało jak się dowidziałam, ze mnie okłamał..

powiedział mi, że był na piwie z kumplami.. a dowiedziałam się, że tak naprawdę był na imprezie u swoich koleżanek (są to znajome od wielu lat, więc nie wiem o co miałabym być zła)..
zapytałam czy kiedykolwiek mnie okłamał, odpowiedział, że nie.. że był tam tylko na chwilę. Dopiero jak go przycisnęłam, że wiem, to się przyznał, że był tam na imprezie..

Poczułam się okropnie, nie jestem zła o imprezę, jestem zła, że spieprzył wszystko co przez 3 miesiące budowaliśmy. Jak juz pisalam- nie ufam łatwo ludziom, jemu udało się wzbudzić moje zaufanie i to wszystko popsuł. Niestety jak ktoś mnie raz okłamie, robię się strasznie podejrzliwa.
On twierdzi, że jest strasznie zły na siebie i że postara się odbudować to zaufanie.
Dodam że byłam dla niego przekochana, wspieram go, nigdy się nie pokłóciliśmy. Skąd to kłamstwo? i po co? nie potrafię go uzasadnić...

Czy warto w ogole probowac budowac relacje z człowiekiem, który już na początku okłamuje w takiej drobnostce.. ?
bo jest kłamcą.

i ja bym się zastanawiała w jakich jeszcze sprawach mnie okłamuje....
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 09:40   #3
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez nevermind1989 Pokaż wiadomość
Czy warto w ogole probowac budowac relacje z człowiekiem, który już na początku okłamuje w takiej drobnostce.. ?
Nie warto.
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 09:41   #4
Madame Bovary
Raczkowanie
 
Avatar Madame Bovary
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 270
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez slawek_33 Pokaż wiadomość
Nie warto.
Madame Bovary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 09:43   #5
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Nie ma lepszych i gorszych kłamstw.
Ja bym nie chciała mieć do czynienia z takim człowiekiem, który banalną sprawę zataja. Bałabym się mieć z nim poważniejsze problemy.
Kłamstwo po trzech miesiącach źle wróży.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 09:50   #6
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Nie warto być z kimś kto kłamie. Okłamał Cię z tak błahego powodu, to co dopiero, jak będzie chciał ukryć coś poważnego na Twoim miejscu zastanowiłabym się, czy jest sens, 3 miesiące się spotykacie i już kłamstwa, nie wróży to dobrze na przyszłość...
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 09:54   #7
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Skoro to taka drobnostka dla niego była to po co kłamał?
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 10:46   #8
nevermind1989
Raczkowanie
 
Avatar nevermind1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 212
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Twierdzi, ze oklamal,bo na drugi dzien wyjezdzalismy i bal sie ze bede zla,ze cala noc imprezuje.. wiec powiedzial mi , ze pil piwka z kolegami i nie moze prowadzic i ja musze jechac.. zamiast powiedziec, ze pil znacznie wiecej i imprezował cała noc.
__________________
"Ale Ty nie mówisz nic
Jak głaz milczysz przede mną"
nevermind1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 10:46   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Nie warto być z kimś kto kłamie. Okłamał Cię z tak błahego powodu, to co dopiero, jak będzie chciał ukryć coś poważnego na Twoim miejscu zastanowiłabym się, czy jest sens, 3 miesiące się spotykacie i już kłamstwa, nie wróży to dobrze na przyszłość...
Kłamstwa z błahych powodów są bardziej podejrzane, niż kłamstwa z większych.

Nie kupowałabym gadki o chodzeniu na imprezy samemu z powodu "specyficznych znajomych". Myślę, że to Ty pewnie teraz masz u nich opinię dziwnej i specyficznej, "bo nigdzie z biedaczkiem nie chodzi". Przez coś takiego ludzie potem snują wizje, że związek jest nieudany, skoro para się nigdzie razem nie pokazuje. Skąd wiesz, czy nie gra w niektórych sytuacjach singla?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 10:50   #10
nevermind1989
Raczkowanie
 
Avatar nevermind1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 212
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

nie wydaje mi sie, zeby w gre wchodziło podrywanie kobiet, to nie tego typu facet- raczej bym nawet powiedziala, ze zamkniety w sobie i nie potrafiacy podrywac. Ale moge sie mylic.. przeciez myslalam tez, ze jest szczery.
Najgorsze jest to, ze nie potrafie sobie wyjasnic tego klamstwa- nie mam sobie nic do zarzucenia, w zaden sposob swoim zachowaniem nie spowodowalam, ze mialby pretekst do oklamywania mnie..

Tylko co teraz? wiecie jak to jest, wpadlam po uszy, zakochalam sie.. nie potrafie go tak o zostawic.
Jak sie zachowac? rozmawiac? a moze sie odsunac, zeby poczul, ze moze mnie stracic?
__________________
"Ale Ty nie mówisz nic
Jak głaz milczysz przede mną"
nevermind1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 11:02   #11
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Jakby to był rok, dwa i jeden taki kwiatek to bym się zastanowiła, ale jak raptem 3 miesiące, a on Cię okłamuje (i jakoś nie wierzę, że ma czyste sumienie co do tej imprezy, skoro kłamał), to lepiej każ mu spadać.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez nevermind1989 Pokaż wiadomość
nie wydaje mi sie, zeby w gre wchodziło podrywanie kobiet, to nie tego typu facet- raczej bym nawet powiedziala, ze zamkniety w sobie i nie potrafiacy podrywac. Ale moge sie mylic.. przeciez myslalam tez, ze jest szczery.
Najgorsze jest to, ze nie potrafie sobie wyjasnic tego klamstwa- nie mam sobie nic do zarzucenia, w zaden sposob swoim zachowaniem nie spowodowalam, ze mialby pretekst do oklamywania mnie..

Tylko co teraz? wiecie jak to jest, wpadlam po uszy, zakochalam sie.. nie potrafie go tak o zostawic.
Jak sie zachowac? rozmawiac? a moze sie odsunac, zeby poczul, ze moze mnie stracic?
Lepiej idź po rozum do głowy bo facet Cię okłamuje, a Ty z nim nie zerwiesz bo ''wpadłaś po uszy''? Przecież on Cię zwyczajnie nie szanuje, skoro Ci takie ściemy puszcza.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 11:02   #12
nevermind1989
Raczkowanie
 
Avatar nevermind1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 212
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Jakby to był rok, dwa i jeden taki kwiatek to bym się zastanowiła, ale jak raptem 3 miesiące, a on Cię okłamuje (i jakoś nie wierzę, że ma czyste sumienie co do tej imprezy, skoro kłamał), to lepiej każ mu spadać.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------


Lepiej idź po rozum do głowy bo facet Cię okłamuje, a Ty z nim nie zerwiesz bo ''wpadłaś po uszy''? Przecież on Cię zwyczajnie nie szanuje, skoro Ci takie ściemy puszcza.
moze masz racje - ale juz po jednym takim zachowaniu mam kogos skreslic i nie dac szansy?
__________________
"Ale Ty nie mówisz nic
Jak głaz milczysz przede mną"
nevermind1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 11:09   #13
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez nevermind1989 Pokaż wiadomość
nie wydaje mi sie, zeby w gre wchodziło podrywanie kobiet, to nie tego typu facet- raczej bym nawet powiedziala, ze zamkniety w sobie i nie potrafiacy podrywac. Ale moge sie mylic.. przeciez myslalam tez, ze jest szczery.
Najgorsze jest to, ze nie potrafie sobie wyjasnic tego klamstwa- nie mam sobie nic do zarzucenia, w zaden sposob swoim zachowaniem nie spowodowalam, ze mialby pretekst do oklamywania mnie..

Tylko co teraz? wiecie jak to jest, wpadlam po uszy, zakochalam sie.. nie potrafie go tak o zostawic.
Jak sie zachowac? rozmawiac? a moze sie odsunac, zeby poczul, ze moze mnie stracic?
Nie zakładaj takich rzeczy w przypadku, kiedy jesteś z kimś 3 miesiące bo możesz się zdziwić. Podejrzane, że sam chodzi do znajomych, którzy są "dziwni"
Skoro nic się nie wydarzyło na tej imprezie, to po co kłamać? I tu się kłamstwa mnożą, najpierw, że tam nie był, potem, że był "tylko chwilkę". Kłamał bo wypił? Bez sensu.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 11:09   #14
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Ja bym się zastanowiła nad tym, dlaczego tak stara się odseparować Cię od swoich znajomych, bo jego tłumaczenia na ten temat jakoś mnie nie przekonują. Jakiś powód musi być takiego stanu rzeczy.
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 11:10   #15
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Mówi, że wcześniej Cię nie okłamał? Tylko czy to też nie kłamstwo? dałabym sobie spokój.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 11:13   #16
nevermind1989
Raczkowanie
 
Avatar nevermind1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 212
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

co do znajomych, to podejrzewam, ze moze jest to spowodowane jego toksyczna byla.. laska odsuwala go od znajomych, nie pozwalala mu sie z nimi spotykac, nie lubila ich. Powinien zauwazyc po tych 3 miesiacach, ze ja taka nie jestem..
__________________
"Ale Ty nie mówisz nic
Jak głaz milczysz przede mną"
nevermind1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 11:21   #17
oxoxoxoxox
Rozeznanie
 
Avatar oxoxoxoxox
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 710
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Ja myślę, że on chociaż powinien dać Ci szansę na poznanie tych znajomych.
W końcu on się z nimi zadaje, spędza czas, sama byłabym ciekawa w czym oni są tacy inni i specyficzni. A nóż widelec może w Twoim przekonaniu będą całkiem w porządku?
Dla mnie to wszystko bardzo dziwne
__________________
Niektórzy ludzie uważają, że mogą wejść i wyjść z naszego życia.
Pewnego dnia będą zaskoczeni zamkniętymi drzwiami.
oxoxoxoxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 11:24   #18
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez nevermind1989 Pokaż wiadomość
co do znajomych, to podejrzewam, ze moze jest to spowodowane jego toksyczna byla.. laska odsuwala go od znajomych, nie pozwalala mu sie z nimi spotykac, nie lubila ich. Powinien zauwazyc po tych 3 miesiacach, ze ja taka nie jestem..
Albo po prostu ma coś do ukrycia i obawia się, że ktoś jej może coś chlapnąć.
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 11:26   #19
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez nevermind1989 Pokaż wiadomość
co do znajomych, to podejrzewam, ze moze jest to spowodowane jego toksyczna byla.. laska odsuwala go od znajomych, nie pozwalala mu sie z nimi spotykac, nie lubila ich. Powinien zauwazyc po tych 3 miesiacach, ze ja taka nie jestem..
Taa, zła eks a on taki biedny.

Śmierdzi mi to. Jak moi znajomi (a też jesteśmy "specyficzni") nie przyprowadzają osób z którymi "kręcą" to zazwyczaj znaczy, że nie traktują ich zbyt poważnie.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 11:32   #20
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Poza tym argumentacja i zakładanie z góry, że ich nie zaakceptujesz -nie mając możliwości nawet ich poznania i wyrobienia sobie własnego zdania na ten temat jest na kiepskim poziomie .
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 12:00   #21
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez nevermind1989 Pokaż wiadomość
moze masz racje - ale juz po jednym takim zachowaniu mam kogos skreslic i nie dac szansy?
Jednym? A to wykręcanie Cię ze spotkań ze znajomymi?
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 12:09   #22
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez nevermind1989 Pokaż wiadomość
Twierdzi, ze oklamal,bo na drugi dzien wyjezdzalismy i bal sie ze bede zla,ze cala noc imprezuje.. wiec powiedzial mi , ze pil piwka z kolegami i nie moze prowadzic i ja musze jechac.. zamiast powiedziec, ze pil znacznie wiecej i imprezował cała noc.
Marne wytlumaczenie, jak wiedzial ze bedziesz zla mógl po prostu nie imprezowac wcale.
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 12:13   #23
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez nevermind1989 Pokaż wiadomość
co do znajomych, to podejrzewam, ze moze jest to spowodowane jego toksyczna byla.. laska odsuwala go od znajomych, nie pozwalala mu sie z nimi spotykac, nie lubila ich. Powinien zauwazyc po tych 3 miesiacach, ze ja taka nie jestem..
właśnie mialam pisać o tym. wiele lasek na wizażu pisze, że nie ufa swojemu facetowi, bo ma złe doświadczenia po eks, a obiektywnie nie ma powodów do braku zaufania. może on ma taki głupi nawyk po swojej eksi.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 12:17   #24
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Jak dla mnie tekst o toksycznej byłej znaczy -" dobra ściema nie jest zła"
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 12:55   #25
nevermind1989
Raczkowanie
 
Avatar nevermind1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 212
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Dziękuję za opinie, pewnie ciężko będzie dojść co tak naprawdę jest przyczyną tych zachowań.. ale moje główne pytanie, co teraz? jak byście się zachowały na moim miejscu ?
__________________
"Ale Ty nie mówisz nic
Jak głaz milczysz przede mną"
nevermind1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 13:05   #26
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Bardziej niz to jedno klamstwo (choc oczywiscie ono tez mi sie nie podoba) zastanawia mnie ta niechec do przedstawienia znajomym. Jak zachowalabym sie na Twoim miejscu?

Chyba wylozylabym kawe na lawe, i poprosila o wyluszczenie
a)powodow, dla ktorych sklamal. powodu, dla ktorego nie poznaje Cie ze znajomymi (PRAWDZIWEGO powodu).
b)planow jakie z Toba wiaze.

Do tego nalegalabym aby z tymi znajomymi mnie jednak zapoznac.
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 13:07   #27
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Autorko wątku, a Ty się po przebojach z poprzednim facetem, który nawet w święta miał Cię w tylnych częściach ciała nie nauczyłaś, aby nie dać się spychać przez faceta na boczny tor? Nadal się bawisz w nadmierną wyrozumiałość? Znowu chcesz stracić ileś tam miesięcy na zastanawianie się czemu facet zachowuje się tak, a nie inaczej?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 14:31   #28
HellNo Kitty
Raczkowanie
 
Avatar HellNo Kitty
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 57
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez nevermind1989 Pokaż wiadomość
moze masz racje - ale juz po jednym takim zachowaniu mam kogos skreslic i nie dac szansy?
Właściwie ujęłabym to tak: TO ON skreślił Ciebie w jakiś sposób - okłamywaniem i izolowaniem od swojego otoczenia.

Co bym zrobiła? Powoli, ale efektywnie bym sie od niego odsuwała. Mniej spotkań, telefonów, sms-ów, itd. No chyba, że preferujesz spektakularne zerwania
HellNo Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 16:37   #29
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Podpisuję się pod zdaniem reszty - nie warto, uciekaj od niego póki to za daleko nie zabrnie
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 17:08   #30
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Jak zareagować na kłamstwo?

Pytanie czy to faktycznie "drobnostka". Bo chyba gdyby była to drobnostka, to by nie miał powodu kłamać?

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

A na niezapoznawanie ze znajomymi jestem uczulona po tym, jak wysłuchałam historii koleżanki. Jej ex wykazywał dziwaczną niechęć do zapoznania jej z nowymi znajomymi (poszedł na jakieś dodatkowe studia, stąd nagle pojawiła mu się nowa grupa znajomych), choć byli razem już ileś lat... Okazało się, że ci znajomi w ogóle nie wiedzą, że on z nią jest, toteż nie chciał jej z nimi poznawać, żeby sprawa się nie rypła Oczywiście umawiał się z jakąś laską z grona tych znajomych.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-24 22:44:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.