Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-11, 11:01   #3211
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Z drugiej strony dziewczyny nie chcę nikogo zniechęcać na siłę. Z kosmetykami to, jak już pisałam, jak z butami. To bardzo indywidualna sprawa. Nie rozumiem tez takiego braku zaufania co do moich opinii. Zawsze staram się wypowiadać tylko o kosmetykach osobiście przeze mnie testowanych. Poleciłam Wam kilka moich hitów dr.Hauschka i Alvere i z tego co tu przeczytałam jesteście zadowolone. Można mi więc zaufać.

edit. Wybaczcie moją zrzędliwość, nadchodzi okres i zdaje się jestem pod napięciem
ja twoim recenzjom ufam, bo nie dosc, ze te same produkty nam juz przypasowaly w przeszlosci, to jeszcze podklad living nature zachowuje sie u ciebie na skorze tak samo jak u mnie a to nie jest oczywiste, bo innym dziewczynom juz tak srednio przypasowal... stwierdzilam, ze musimy miec baaardzo podobna skore (tyle ze twoja jest sporo ladniejsza ).
a na napiecie u mnie dziala stretching albo joga moze jaka skora, takie napiecie - i tobie tez pomoze? (z dzieciaczkiem w domu to chyba latwiej bedzie wprowadzic jakis stretching przy okazji w biegu z lazienki przez kuchnie do pokoju, ale zawsze cos )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 11:02   #3212
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Z góry przepraszam za mało apetyczny opis.

U mnie najgorsze w gulach jest to, że jak mi się uda taką spacyfikować, to najczęściej to, co nie wyszło, dalej sobie siedzi pod skórą. A jak ją zostawię w spokoju, to może "dojrzewać" nawet tydzień - dwa. Podobno maść ichtiolowa pomaga w wyciąganiu takich świństw, ale ja nie jestem w stanie zdzierżyć jej zapachu.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 11:09   #3213
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Szukam:
  1. Męskiego kremu nawilżającego w przystępnej cenie
  2. Olejku na pojedyncze siwe włosy, może jakiś olejek do ciemnych włosów? jest coś takiego żeby zatrzymać siwienie ??
Jakieś rady?
mój mąż na siwulce używa olej Amla z Khadi- jak na mój gust dział, tylko że on ma parę siwych włosów na krzyż dosłownie.

Beets byłam wczoraj w tej aptece Juventa ( czy jakoś tak ) i ceny mają ok nawet ten balsam logony co go sobie ostatnio kubiłam o 3 zł mniej.


dziewczyny używające JMO powiedzcie mi proszę jak b. wydajne są pełnowymiarowe kosmetyki zwłaszcza odżywki, czy pomada -czaję się na nie -bo okrutnie mi się podobają zwłaszcza odżywka cytrus&neroli

i wiecie może jaka jest ich data ważności (6 m od otwarcia?)bo na moim Shine on nie mogę znaleźć
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 11:12   #3214
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
fajne, że znalazłas ten sklep...spodobał mi się olejek neem...mógłby być dobry dla pryszczowców, co nie?...boshe po co ja tam wchodziałam...
Neem nie miałam, ale ponoć strasznie cuchnie, choć może nie dla wszystkich.

A mnie się podoba olej z malin, czarne mydło afrykańskie, masła do stóp i pare innych rzeczy też

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co stosujecie gdy widzicie że zaczyna Wam się tworzyć taki duży ,bolesny pryszcz/gula?
Muszę go powstrzyyymaaaać
Ja używam Azulanu, albo olejku z drzewa herbacianego i na to daję punktowo glinkę Kiedyś miałam krem Kailas, był świetny bo wyciagał pryszcze na wierzch, chyba znowu go kupię chociaż okropnie śmierdzi

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam za mało apetyczny opis.

U mnie najgorsze w gulach jest to, że jak mi się uda taką spacyfikować, to najczęściej to, co nie wyszło, dalej sobie siedzi pod skórą. A jak ją zostawię w spokoju, to może "dojrzewać" nawet tydzień - dwa. Podobno maść ichtiolowa pomaga w wyciąganiu takich świństw, ale ja nie jestem w stanie zdzierżyć jej zapachu.
Mnie się kiedyś takie gule robiły z częstotliwością 1-2 na tydzień. Teraz jak mi się coś czasem zrobi przed okresem, to jest święto Wszystko przez to, że odstawiłam kremy w codziennej pielęgnacji na rzecz serum, żeli i toników.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 11:24   #3215
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja używam Azulanu, albo olejku z drzewa herbacianego i na to daję punktowo glinkę Kiedyś miałam krem Kailas, był świetny bo wyciagał pryszcze na wierzch, chyba znowu go kupię chociaż okropnie śmierdzi

Mnie się kiedyś takie gule robiły z częstotliwością 1-2 na tydzień. Teraz jak mi się coś czasem zrobi przed okresem, to jest święto Wszystko przez to, że odstawiłam kremy w codziennej pielęgnacji na rzecz serum, żeli i toników.
Ja też używam punktowo glinki. Zerknę na Azulan, ale tego Kailasa to się obawiam ze względu na smród.

Mi też się nie robią zbyt często, nawet przed odstawieniem kremów wyskakiwała mi najwyżej jedna raz na miesiąc. Ale najgorsze, że taka potrafi siedzieć na twarzy bardzo długo.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 11:34   #3216
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
dziewczyny używające JMO powiedzcie mi proszę jak b. wydajne są pełnowymiarowe kosmetyki zwłaszcza odżywki, czy pomada -czaję się na nie -bo okrutnie mi się podobają zwłaszcza odżywka cytrus&neroli

i wiecie może jaka jest ich data ważności (6 m od otwarcia?)bo na moim Shine on nie mogę znaleźć
Data ważności to 6 miesięcy od otwarcia.Na opakowaniu nie ma takiej informacji,ale ja rozmawiałam z ludzmi u których kupuję JMO-czyli ze strony producenta to tak mi mówili

Według mojej oceny odżywki są strasznie wydajne.Ja ich nie jestem w stanie zużyć w ciągu 6 miesięcy i zawsze jakaś 1/3 butli odlewam dla siostryDługość włosów:brakuję mi max 10 cm do zapięcia stanika.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 11:37   #3217
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

margoltka, dzięki za polecanie maseczki hauschka
Nie ma problemu. To dobra maseczka, zapach średni, ale działanie dobre

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Margoltko ja wierzę Twoim opinią bardzo, zwłaszcza że mamy podobne cery dlatego zawsze czytam twoje posty i bloga
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja twoim recenzjom ufam, bo nie dosc, ze te same produkty nam juz przypasowaly w przeszlosci, to jeszcze podklad living nature zachowuje sie u ciebie na skorze tak samo jak u mnie a to nie jest oczywiste, bo innym dziewczynom juz tak srednio przypasowal... stwierdzilam, ze musimy miec baaardzo podobna skore (tyle ze twoja jest sporo ladniejsza ).
a na napiecie u mnie dziala stretching albo joga moze jaka skora, takie napiecie - i tobie tez pomoze? (z dzieciaczkiem w domu to chyba latwiej bedzie wprowadzic jakis stretching przy okazji w biegu z lazienki przez kuchnie do pokoju, ale zawsze cos )
Dziękuję dziwczyny

Muszę Was przeprosić, trochę mnie poniosło. Na usprawiedliwienie dodam tylko, że zdenerwowała mnie sytuacja, że pisałam o który filtr chodzi, a wmawiano mi że recenzuję inny. Nie powinnam jednak tak nerwowo reagować. Przepraszam.

Dzisiaj poćwiczę jogę. Chłopcy pójdą na spacer, a ja trochę odpocznę To będzie pierwszy okres od odstawienia pigułki, a te bywają najtrudniejsze

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
OO to coraz bardziej się obawiam, no, ale liczę na to, że będzie tak jak z butami Nóż widelec mi podpasuje, a jak nie będę szukać dalej..
A masz może jakiś sprawdzony filtr, którego jesteś pewna?
Vanilio szczerze Tobie życzę, żeby filtr AO dobrze służył. Tak jak już pisałam, po wielu próbach i niepowodzeniach znalazłam filtr idealny. To filtr John Masers Organics. Jest lekki, wchłania się dobrze, początkowo trochę bieli, później znika. Co najważniejsze nie zapycha. Nakładam go na krem lub (najczęściej) olejek dr.Hauschka. Nawet na olejku nie ma tragedii z tłustością. Po godzinie nie ma śladu. Na niego nakładam podkład w płynie LivingNature lub mineralny (EverydayMinerals lub LilyLolo) nie stosując bazy i ładnie wszystko się trzyma. Czasami nakładam tylko puder rozświetlający dr.Hauschka bo obecnie mam ładną skórę, którą można "nagą" pokazać. Filtr poleciła Sicilia, która jest dla mnie dużym autorytetem w sprawie kosmetyków. Używa go jeszcze jedna wizażanka na wątku (Zuzka lub Aga)

Postaram się jak obiecałam zrobić swatche i recenzję filtrów AO oraz JMO.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-03-11 o 11:39
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 11:39   #3218
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Data ważności to 6 miesięcy od otwarcia.Na opakowaniu nie ma takiej informacji,ale ja rozmawiałam z ludzmi u których kupuję JMO-czyli ze strony producenta to tak mi mówili

Według mojej oceny odżywki są strasznie wydajne.Ja ich nie jestem w stanie zużyć w ciągu 6 miesięcy i zawsze jakaś 1/3 butli odlewam dla siostryDługość włosów:brakuję mi max 10 cm do zapięcia stanika.
super dzięki za info , a jak często myjesz włosy?
JMO pokochałam niestety, ale co zrobić jak moja 2 letnia córa ciągle chce mnie miziać po włosach
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 11:53   #3219
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
super dzięki za info , a jak często myjesz włosy?
JMO pokochałam niestety, ale co zrobić jak moja 2 letnia córa ciągle chce mnie miziać po włosach
Myję włosy co drugi dzieńJa też kocham odżywki JMO
Bezkonkurencyjne są dla mnie.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 11:58   #3220
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Myję włosy co drugi dzieńJa też kocham odżywki JMO
Bezkonkurencyjne są dla mnie.
Co do odżywek JMO mam to samo odczucie. Chociaż po drugim myciu Madarą, mam wrażenie że jest jak JMO. Ale muszę jeszcze potestować. Póki co Madara zachwyca mnie coraz bardziej
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 12:31   #3221
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Co do odżywek JMO mam to samo odczucie. Chociaż po drugim myciu Madarą, mam wrażenie że jest jak JMO. Ale muszę jeszcze potestować. Póki co Madara zachwyca mnie coraz bardziej
Mi na dniach minie termin otwartej JMO i otwieram odżywkę phenome balansującą.Jestem jej strasznie ciekawa
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 12:32   #3222
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziewczyny, a macie jakieś porównanie co do szamponów JMO i Argile Provence ?
Zamówiłam w końcu wczoraj JMO znowu, ale chciałabym wiedzieć na przyszłość

Co do odżywek, oprócz próbek, z JMO mam Shine On, ale nie jestem do niej do końca przekonana. Ostatnio jakoś nie widzę większych efektów.
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 12:38   #3223
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mi na dniach minie termin otwartej JMO i otwieram odżywkę phenome balansującą.Jestem jej strasznie ciekawa
nad tą odżywką Phenome też się zastanawiałam - daj koniecznie znać jak się będzie sprawować
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 12:48   #3224
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie jakieś porównanie co do szamponów JMO i Argile Provence ?
Zamówiłam w końcu wczoraj JMO znowu, ale chciałabym wiedzieć na przyszłość

Co do odżywek, oprócz próbek, z JMO mam Shine On, ale nie jestem do niej do końca przekonana. Ostatnio jakoś nie widzę większych efektów.
Mi shine on w ogóle nie podeszła
Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
nad tą odżywką Phenome też się zastanawiałam - daj koniecznie znać jak się będzie sprawować
Pewnie,że dam znać
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 13:29   #3225
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziewczyny, mam takie pytanko. Czy jest coś na BU, co kompletnie Wam nie podeszło?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 13:30   #3226
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co stosujecie gdy widzicie że zaczyna Wam się tworzyć taki duży ,bolesny pryszcz/gula?
Muszę go powstrzyyymaaaać
Glinka punktowo, olejek herbaciany i tribiotyk grubszą warstwą. Po kilku dniach gula znika. A jak czujemy, że tylko zaczyna się robić, to najlepiej przetrzeć ją kwasem, znika następnego dnia.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 13:52   #3227
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanko. Czy jest coś na BU, co kompletnie Wam nie podeszło?
serum granat- zapach feeeeee, poza tym jest dość oleisty i mi ciężko go było aplikować, pod minerały w ogóle się nie nadał, działania nie zauważyłam w ogóle,
mleczko jedwabne do włosów- niby nie jest złe ale trzeba sie nauczyć jak używać inaczej nawet niewielka ilość może obciążyć włosy( ja mieszam z hydrolatem) i efekty też nie są łał
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 14:41   #3228
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Gratuluje targowych zakupów

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość

A oto mój zbiór :


Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co stosujecie gdy widzicie że zaczyna Wam się tworzyć taki duży ,bolesny pryszcz/gula?
Muszę go powstrzyyymaaaać
serum z mącznicy JMO

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
mój mąż na siwulce używa olej Amla z Khadi- jak na mój gust dział, tylko że on ma parę siwych włosów na krzyż dosłownie.
Scri tego olejku Twój mąż uzywa?
http://www.helfy.pl/olejek-stymuluja...muje-wypadanie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanko. Czy jest coś na BU, co kompletnie Wam nie podeszło?
serum z vit C nie mogła wytrzymać tego metalicznego zapachu
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 14:50   #3229
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

Scri tego olejku Twój mąż uzywa?
http://www.helfy.pl/olejek-stymuluja...muje-wypadanie
tego używa: http://www.khadi.pl/olejek-amla-bringaraj
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 15:03   #3230
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
po opisie i składzie wygląda że to jest to samo tylko zdjęcie jedno jest przedniej etykiety a drugie od tyłu. fajnie mam ten olej na wishliście, kupię siwulcowi a jak sie nie sprawdzi to sama będę i tak używać...
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 15:09   #3231
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
po opisie i składzie wygląda że to jest to samo tylko zdjęcie jedno jest przedniej etykiety a drugie od tyłu. fajnie mam ten olej na wishliście, kupię siwulcowi a jak sie nie sprawdzi to sama będę i tak używać...
ja oleje khadi generalnie bardzo lubię- choć niektórzy nie lubią ich zapachu dość ziołowego jednak
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 15:33   #3232
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

dziękuje a czy on faktycznie przyciemnia włosy ?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 15:46   #3233
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
dziękuje a czy on faktycznie przyciemnia włosy ?
z opisu ja wywnioskowałam że raczej wzmacnia włosy przez co zapobiega ich siwieniu, efektu przyciemnienie bym się nie spodziewała. 123sciri, mam rację?
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 16:01   #3234
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
z opisu ja wywnioskowałam że raczej wzmacnia włosy przez co zapobiega ich siwieniu, efektu przyciemnienie bym się nie spodziewała. 123sciri, mam rację?
ja używam go już dość długo, ale zdecydowanie nie regularnie i nie zauważyłam przyciemnienia, może przy częstszym stosowaniu
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 16:32   #3235
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

No i wklejam kilka zdjęć filtrów AO oraz JMO. Trudno było zrobić tych kilka fotek, bo trudno sfotografować bielenie, czy wchłanianie

Najpierw może moje zdanie o filtrze AubreyOrganics z zieloną herbatą. Kupiłam go na iherb'ie zachęcona raptem jedną recenzją na wizażu i kilkunastoma na iherb. Filtr trzeba przed wyciśnięciem z tubki zmieszać. Ma on biało-zielonkawą barwę i dosyć gęstą konsystencję. Jest trochę oleisty (nie wiem czy to dobre określenie). Po nałożeniu na twarz bieli. Efekt znika nie całkowicie. Jest wyczuwalny na buzi, dosyć ciężki. Raczej nie odważyłabym się nałożyć go na krem lub olejek. Byłoby po prostu za dużo mazideł i zapychanie gwarantowane. Nie wiem jak sprawuje się pod makijażem. Raczej należy do świecących się. Nie odważyłam się również nałożyć w pobliżu oczu. Zapach jak dla mnie odpychający (ale jestem nadwrażliwa pod tym względem)
Filtr jeszcze mogę komuś oddać.

Teraz czas na filtr John Masters Organics. Bałam się przed zakupem, bo jest drogi, a z filtrami miałam kiepskie doświadczenia. Chciałam go kupić dawno, ale ktoś mi go odradził. Dopiero po poleceniu rzez Sicilię zdecydowałam się na zakup. Filtr jest w szklanym opakowaniu z pompką. Już ma u mnie plusa bo nie dość, że jest to higieniczne, to jeszcze ułatwia aplikację. Jest praktycznie bezzapachowy Ładnie "ślizga" się po buzi, początkowo trochę bieli. Dosyć szybko jasna poświatka znika. Buzia się trochę błyszczy. Po około godzinie wchłania się u mnie całkowicie. Nakładam go na krem z pigwy dr.Hauschka, lekkie krem z róży dr.Hauschka lub olejek dr.Hauschka. Nawet z olejkiem nie tworzy tłustej nieprzyjemnej warstwy. Makijaż nie waży się na nim. Nakładam na niego zarówno podkład w płynie Living Nature, jak i mineralne (EverydayMinerals, Lumiere, LilyLolo) Zdarzyło mi się przetrzeć oczy filtrem i nic się nie działo.

Zdrobiłam również zdjęcia mojej całej (prawie) kolekcji kosmetyków. Przy okazji uporządkowałam moje koszyczki. Wkleję je wieczorem lub jutro. Niedziela to czas dla moich chłopaków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05723.jpg (57,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05725.jpg (35,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05728.jpg (61,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05729_2.jpg (32,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05731_2.jpg (43,6 KB, 33 załadowań)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 16:32   #3236
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanko. Czy jest coś na BU, co kompletnie Wam nie podeszło?
Rozmarynowy płyn do włosów pomyłka I żeli HA ogólnie nie polecam - z wyjątkiem żelu hialuronowo peptydowego (z BU właśnie) zupełnie inny, bardzo fajny

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
serum granat- zapach feeeeee, poza tym jest dość oleisty i mi ciężko go było aplikować, pod minerały w ogóle się nie nadał, działania nie zauważyłam w ogóle,
mleczko jedwabne do włosów- niby nie jest złe ale trzeba sie nauczyć jak używać inaczej nawet niewielka ilość może obciążyć włosy( ja mieszam z hydrolatem) i efekty też nie są łał
A ja granata bardzo lubię właśnie jak widać co człowiek to opinia
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 16:33   #3237
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość

dziewczyny używające JMO powiedzcie mi proszę jak b. wydajne są pełnowymiarowe kosmetyki zwłaszcza odżywki, czy pomada -czaję się na nie -bo okrutnie mi się podobają zwłaszcza odżywka cytrus&neroli

i wiecie może jaka jest ich data ważności (6 m od otwarcia?)bo na moim Shine on nie mogę znaleźć
Data ważności jest zawsze z tyłu opakowania, graficzny znak zakrętki , a w środku jest napisane 6 M. Sprawdziłam przed chwilą na Shine On i innych odżywkach, czy kremach

Shine On po pewnym czasie u mnie także jakby przestała dawać spektakularne efekty, gdy wróciłam do niej za czas jakiś, było znów ok.

Kosmetyki są dość wydajne, ja niektóre (do buzi) trzymam w lodówce. Zdarzało mi się przetrzymać odżywkę rok i nie zauważyłam niczego złego. Ani rozwarstwienia, ani brzydkiego zapachu, czy zmiany koloru. Jedynie aromat był mniej intensywny. Gdyby było inaczej wyrzuciłabym. Tyle, że ja nie trzyamam ich w ciepłej łazience. Kosmetyki naturalne mają swoją półeczkę w pokoju, gdzie nie jest ani za ciepo, ani za zimno. Nawet szampony, czy odżywki do włosów. Być może to pozwala mi cieszyć się nimi dłużej.

Jeśli masz włosy bardzo cienkie, nie polecam pomady JMO, bo może przetłuścić. W innym wypadku powinna się sprawdzić. Moje włosy są normalne, z lekką falką i tutaj sprawdza się dobrze, gdy używam jej rozsądnie.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 16:39   #3238
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Rozmarynowy płyn do włosów pomyłka I żeli HA ogólnie nie polecam - z wyjątkiem żelu hialuronowo peptydowego (z BU właśnie) zupełnie inny, bardzo fajny

A ja granata bardzo lubię właśnie jak widać co człowiek to opinia
Ojej, a już zamówiłam Ha 1% bez dodatków. A czemu nie polecasz? Czy np z ZSK są lepsiejsze?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 17:02   #3239
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Data ważności jest zawsze z tyłu opakowania, graficzny znak zakrętki , a w środku jest napisane 6 M. Sprawdziłam przed chwilą na Shine On i innych odżywkach, czy kremach

Shine On po pewnym czasie u mnie także jakby przestała dawać spektakularne efekty, gdy wróciłam do niej za czas jakiś, było znów ok.

Kosmetyki są dość wydajne, ja niektóre (do buzi) trzymam w lodówce. Zdarzało mi się przetrzymać odżywkę rok i nie zauważyłam niczego złego. Ani rozwarstwienia, ani brzydkiego zapachu, czy zmiany koloru. Jedynie aromat był mniej intensywny. Gdyby było inaczej wyrzuciłabym. Tyle, że ja nie trzyamam ich w ciepłej łazience. Kosmetyki naturalne mają swoją półeczkę w pokoju, gdzie nie jest ani za ciepo, ani za zimno. Nawet szampony, czy odżywki do włosów. Być może to pozwala mi cieszyć się nimi dłużej.

Jeśli masz włosy bardzo cienkie, nie polecam pomady JMO, bo może przetłuścić. W innym wypadku powinna się sprawdzić. Moje włosy są normalne, z lekką falką i tutaj sprawdza się dobrze, gdy używam jej rozsądnie.
dzięki
na pomadę to mój mąż może by się czaił to i ja bym poużywała
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 17:38   #3240
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
No i wklejam kilka zdjęć filtrów AO oraz JMO. Trudno było zrobić tych kilka fotek, bo trudno sfotografować bielenie, czy wchłanianie

Najpierw może moje zdanie o filtrze AubreyOrganics z zieloną herbatą. Kupiłam go na iherb'ie zachęcona raptem jedną recenzją na wizażu i kilkunastoma na iherb. Filtr trzeba przed wyciśnięciem z tubki zmieszać. Ma on biało-zielonkawą barwę i dosyć gęstą konsystencję. Jest trochę oleisty (nie wiem czy to dobre określenie). Po nałożeniu na twarz bieli. Efekt znika nie całkowicie. Jest wyczuwalny na buzi, dosyć ciężki. Raczej nie odważyłabym się nałożyć go na krem lub olejek. Byłoby po prostu za dużo mazideł i zapychanie gwarantowane. Nie wiem jak sprawuje się pod makijażem. Raczej należy do świecących się. Nie odważyłam się również nałożyć w pobliżu oczu. Zapach jak dla mnie odpychający (ale jestem nadwrażliwa pod tym względem)
Filtr jeszcze mogę komuś oddać.

Teraz czas na filtr John Masters Organics. Bałam się przed zakupem, bo jest drogi, a z filtrami miałam kiepskie doświadczenia. Chciałam go kupić dawno, ale ktoś mi go odradził. Dopiero po poleceniu rzez Sicilię zdecydowałam się na zakup. Filtr jest w szklanym opakowaniu z pompką. Już ma u mnie plusa bo nie dość, że jest to higieniczne, to jeszcze ułatwia aplikację. Jest praktycznie bezzapachowy Ładnie "ślizga" się po buzi, początkowo trochę bieli. Dosyć szybko jasna poświatka znika. Buzia się trochę błyszczy. Po około godzinie wchłania się u mnie całkowicie. Nakładam go na krem z pigwy dr.Hauschka, lekkie krem z róży dr.Hauschka lub olejek dr.Hauschka. Nawet z olejkiem nie tworzy tłustej nieprzyjemnej warstwy. Makijaż nie waży się na nim. Nakładam na niego zarówno podkład w płynie Living Nature, jak i mineralne (EverydayMinerals, Lumiere, LilyLolo) Zdarzyło mi się przetrzeć oczy filtrem i nic się nie działo.

Zdrobiłam również zdjęcia mojej całej (prawie) kolekcji kosmetyków. Przy okazji uporządkowałam moje koszyczki. Wkleję je wieczorem lub jutro. Niedziela to czas dla moich chłopaków
Dzięki Margo za porównanie
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Data ważności jest zawsze z tyłu opakowania, graficzny znak zakrętki , a w środku jest napisane 6 M. Sprawdziłam przed chwilą na Shine On i innych odżywkach, czy kremach

.
Aż muszę zobaczyć czy na moich opakowaniach też są,bo szukałam i nie znalazłam dlatego dzwoniłam w tej sprawie do nich
Graficzny znak z 6 jest,ale daty ważności to ja dalej nie widzę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2012-03-11 o 17:41
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.