Surdut dla dziewczyny na studiówkę (?!) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-30, 18:15   #1
Kayote_Sleepwalker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Arrow

Surdut dla dziewczyny na studiówkę (?!)


Jak w temacie.
Moja szkoła już wzięła się za organizowanie studniówki, chociaż to dopiero za rok. Wiem, że nie będzie problemu, żebym przyszła na tą uroczystość ze swoją dziewczyną. Zastanawiam się tylko nad kwestią, co na siebie włożyć. Oczywiście mogłaby to być jakaś sukienka. Szczerze mówiąc marzę o angielskim surducie typu jaskółka, oczywiście szytym na miarę. Moja dziewczyna miałaby na sobie sukienkę. I tu też moje pytanie - jak Wam się wydaje, czy coś takiego by 'przeszło'? Czy może powinnyśmy się obie zdecydować na kiecki?
Kayote_Sleepwalker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 18:34   #2
judkaaa
Rozeznanie
 
Avatar judkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 902
Dot.: Surdut dla dziewczyny na studiówkę (?!)

Aby uniknąć wielkich kontrowersji radziłabym kiecki
__________________
ślub: 20.07.13
dwie kreseczki: 05.07.2014
judkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 18:41   #3
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Surdut dla dziewczyny na studiówkę (?!)

Jeżeli nie boisz się że ludzie będą "szeptać" to zakładaj śmiało W końcu to będzie elegancki strój więc co za problem
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 18:51   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Surdut dla dziewczyny na studiówkę (?!)

Węsze prowokację
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 19:55   #5
Kayote_Sleepwalker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Surdut dla dziewczyny na studiówkę (?!)

paula78, wiedząc, jak to można czasami otrzymać niezasłużone negatywne komentarze co do własnej osoby postanowiłam założyć nowe konto tylko po to, żeby móc poruszyć ten kontrowersyjny dla niektórych temat. Po prostu nie chciałam być oceniana.
Kayote_Sleepwalker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 20:10   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Surdut dla dziewczyny na studiówkę (?!)

Każdy z nas jest oceniany przez rózne pryzmaty i im predzej to zaczniemy olewac i życ po swojemu tym lepiej.
Poważnie nie wiem jak nie zamierzasz wzbudzac zainteresowania raz waszym związkiem a dwa wygladem .

Mnie to nie przeszkadza a oryginalne stroje zawsze popieram byle za nimi była jeszcze fajna osobowosc.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 20:13   #7
Hiver
Raczkowanie
 
Avatar Hiver
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 419
Dot.: Surdut dla dziewczyny na studiówkę (?!)

Dobrych parę lat temu, gdy byłam na swojej studniówce z koleżanką z klasy, miałam założony czarny klasyczny żakiet, spodnie szwedy i czarny gorset ze skóry, koleżanka ubrana była w sukienkę. Nikt się nie czepiał - nawet wielu nauczycielom się razem podobałyśmy
Hiver jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 21:23   #8
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Surdut dla dziewczyny na studiówkę (?!)

Myślę, że skoro marzy Ci się taki strój, to powinnaś się na niego zdecydować .
Przynajmniej nie będziesz wyglądała jak 100 innych dziewczyn na studniówce.
Od razu przypomniała mi się Rihanna ubrana w ten sposób .
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 23:43   #9
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Surdut dla dziewczyny na studiówkę (?!)

jeżeli po 1. naprawdę nie będzie ci przeszkadzać to, co będą o tobie mówili inni [a na pewno znajdzie się kilka osób które będą miały o twoim stroju zdanie niezbyt dobre, delikatnie mówiąc] i po 2. nie ma u ciebie w szkole nauczycieli, którzy są w stanie gnębić cię potem za to jak wyglądałaś na studniówce [bo tacy czasem się zdarzają] to innych przeszkód nie ma. to ty masz się dobrze bawić, więc sama musisz zdecydować czy będziesz się dobrze czuła i czy nie narobisz sobie problemów [patrz punkt 2 ], a nie patrzeć na to czy wypada czy nie.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 10:49   #10
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Surdut dla dziewczyny na studiówkę (?!)

jesli Twoi znajomi z klasy i reszty roku akceptuja Twoja dziewczyne to nie beda miec problemu na studniowce ale jesli ukrywalas ja do tej pory to moze to byc dla nich szok... mysle, ze wszystko zalezy od ludzi, zdarzaja sie klasy bardzo zgrane i fajne a zdarzja sie beznadziejne... tak jak sie zachowa Twoja klasa tak sie zachowa reszta roku (tak mi sie wydaje)
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 12:40   #11
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Surdut dla dziewczyny na studiówkę (?!)

myślę, że za bardzo nastawiasz się na to, że ludzie widząc Cię w surducie pomyślą: lesbijka. gdybym zobaczyła na swojej studniówce dwie laski - jedną w kiecce, drugą w męskim wdzianku, pomyślałabym, że są przyjaciółkami/koleżankami/znajomymi, które chciały "zabłysnąć", albo że ta, której to uroczystość, nie ma kolegów, albo nikt nie chce z nią pójść.

po drugie - nauczyciele na 100% nie będą się zastanawiali nad Twoją orientacją seksualną, bo ich to najzwyczajniej w świecie guzik obchodzi. nauczyciele pomyślą sobie: chciała zwrócić na siebie uwagę, zabłysnąć, zrobić mega wrażenie, wyróżnić się.

niestety nie będzie to też wydarzenie, o którym napiszą w lokalnych mediach. więc jeśli marzysz o surducie, to sobie go uszyj. będziesz jednak jedyną osobą, która zobaczy w tym coś na tyle ekscytującego, żeby radzić się Wizażanek czy kogokolwiek.

PS: albo się jest kontrowersyjnym, albo się nie jest. jeśli jesteś, to ubieraj surdut, a po przemówieniu dyrektora weź mikrofon i powiedz wszystkim, że lubisz waginy, a penisy Cię nie pociągają. a jeśli jesteś szarą myszką, której jedyną oryginalnością jest orientacja, to lepiej załóż sukienkę.
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 15:25   #12
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Surdut dla dziewczyny na studiówkę (?!)

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Każdy z nas jest oceniany przez rózne pryzmaty i im predzej to zaczniemy olewac i życ po swojemu tym lepiej.
Poważnie nie wiem jak nie zamierzasz wzbudzac zainteresowania raz waszym związkiem a dwa wygladem .

Mnie to nie przeszkadza a oryginalne stroje zawsze popieram byle za nimi była jeszcze fajna osobowosc.


a ten zestaw Rhianny wygląda swietnie

[1=3a032fcd5bcbee239629acd e3cc1a01c42f8ddce_6076227 24de4b;18258095]myślę, że za bardzo nastawiasz się na to, że ludzie widząc Cię w surducie pomyślą: lesbijka. gdybym zobaczyła na swojej studniówce dwie laski - jedną w kiecce, drugą w męskim wdzianku, pomyślałabym, że są przyjaciółkami/koleżankami/znajomymi, które chciały "zabłysnąć", albo że ta, której to uroczystość, nie ma kolegów, albo nikt nie chce z nią pójść.

po drugie - nauczyciele na 100% nie będą się zastanawiali nad Twoją orientacją seksualną, bo ich to najzwyczajniej w świecie guzik obchodzi. nauczyciele pomyślą sobie: chciała zwrócić na siebie uwagę, zabłysnąć, zrobić mega wrażenie, wyróżnić się.

niestety nie będzie to też wydarzenie, o którym napiszą w lokalnych mediach. więc jeśli marzysz o surducie, to sobie go uszyj. będziesz jednak jedyną osobą, która zobaczy w tym coś na tyle ekscytującego, żeby radzić się Wizażanek czy kogokolwiek.

PS: albo się jest kontrowersyjnym, albo się nie jest. jeśli jesteś, to ubieraj surdut, a po przemówieniu dyrektora weź mikrofon i powiedz wszystkim, że lubisz waginy, a penisy Cię nie pociągają. a jeśli jesteś szarą myszką, której jedyną oryginalnością jest orientacja, to lepiej załóż sukienkę.[/QUOTE]

zdzwiłabyś sie

w łodzki liceum jakaś nauczycielka znalazła fotobloga uczennicy - miała tam ona zdjęcia z sesji w której wraz z inna dziewczyną z tego liceum stały w dość kontrowersyjnych pozach w małej ilości ciuchów
obie mają po 17 lat
sprawa wygląda tak, ze dyrekcja szkoły zarządała aby usunęły zdjecia bo inaczej usuną je ze szkoły
szkoły różne dziwne rzeczy najwyraźniej obchodzą chociaż w moim odczuci nic a nic im do tego

btw - bo to faktycznie miara kontrwoersji co by publicznie się wypowiadac o waginach i penisach
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2010-03-31 o 15:27
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 16:08   #13
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Surdut dla dziewczyny na studiówkę (?!)

Załóż to co chcesz. Ale jak nie jesteś do surdutu przekonana w 100% to uszyj sobie sukienke a la marynarka (taka miała gdzieś ostatnio Chylińska). Też będzie fajnie
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:49   #14
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Surdut dla dziewczyny na studiówkę (?!)

Zapraszam do zbiorczego

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=412936
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.