Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-20, 10:20   #1171
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Styska dopiero teraz zobaczyłam filmik ze Stasiem jaki on pocieszny ♥️ mojemu zdarzyło sie 2 razy roześmiać głosem i to by było na tyle

Morrigan dobrze, ze juz w domu jescie

U nas nocka standardowa. O 19 nakarmiony zasnął sam w łóżeczku, potem ok 00:30 obudził sie na butle ale wypił chyba z 40 ml bo zasnęłam karmiąc co (nawet nie pamietam zebym go karmiła w ogóle :p), a potem ok 3 wypił juz cała butle i niestety 6:00 oczy jak 5zl i wyspany jaśnie pan. Teraz ma druga drzemkę, wiec zobaczymy czy pociągnie dłużej niz 30min...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 10:48   #1172
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Dominika- u nas takie konkret śmianie juz od miesiąca dzień w dzień po kilka razy, ale Tobinek młodszy na niego tez przyjdzie czas

U nas pierwsza drzemka trwała od 8:00 do 10:30


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 10:51   #1173
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Ok to spróbuję ją trochę przetrzymać i będę ładować na maxa z dwóch

Megilla moja tak samo! Złapie, kilka sekund i głowa w drugą stronę. Wtedy jej przykrywam główkę pieluszką muślinową, bo wydaje mi się że nie może się skupić na jedzeniu - jest lepiej

Roosko ja nie mam zbyt wiele takich ubranek, o dziwo pomimo kup gigantów nie są brudne, żółte itd (mydełko dr działa cuda ), a Mary mało co ulewała. Lepsze ubranka z Nexta trzymam dla przyjaciółki, a reszta - sama nie wiem. Muszę je przejrzeć i popakować, bo niedługo utoniemy ..
Próbowałam z pieluszka i tylko ja wkurzylam
Mydełko jest niezawodne. Uratowało body, które spisywałam na straty.

Cytat:
Napisane przez Ewula88 Pokaż wiadomość
Ja nic nie wyrzucam ani nie sprzedaje. Wszystko pakuje do worków i do schowka. Nie mam ubranek niedopranych. Mydełko wszystko spiera będę trzymać dla drugiego dziecka.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robie tak samo.



Cytat:
Napisane przez Roosko Pokaż wiadomość
Nic specjalnego... jedna drzemka przed poludniem, potem spanie na spacerze 1h i w wózku w domu 1h. Dużo zabawy, rozmowy. Kąpiel o 19.15. Więc dzień jak co dzień w sumie.
Może to placebo, ale lepiej spi odkąd już nie szumie niczym. Pewnie zbieg okoliczności, ale myślę, że warto spróbować - wszystkiego warto próbować

Withi, moja nie ma szans, żeby oddała dobrowolnie pierś ha ha ha

Dziewczyny, wyrzucacie zniszczone ubranka? Odplamione od ulania, wyblakle itp. Cisuzki niemowlęce to towar, który migruje albo przydaje się na kolejnego bobasa, więc trochę szkoda wywalac. Lecz z drugiej strony wstyd oddać coś zniszczonego i też swoje dziecko ubierać. Sknera i chomikowanie się chyba we mnie odezwało ha ha ha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po co kupować drugi raz? ja trzymam dla drugiego bobo.


Cytat:
Napisane przez Fasolka10 Pokaż wiadomość
Megilla tez byśmy korzystali kiedy się da ale mamy jeszcze starszaka który też tęskni za tż-tem i łazi za nim non stop

Ja nic nie wyrzuca. Wszystko mam doprqnr dzięki mydelko tak jak dziewczyny
.. ja będę sprzedawać nic nie oddaje ... po starszym oddałam prawie wszystko i jak teraz byłam w ciąży to żadna z D kuzynem którym dałam ubranka nic mi nien dala ... wiec stwierdziłam ze teraz nie ma sprzedaje wszystko i tyle


Ech, no tak. U Was to trudniejsze :/
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 10:52   #1174
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Withi ja nie zabieram piersi, je ile chce ale u mnie to 5 minut trwa i wypluwa, nie ciumka sobie.


Co do ubranek to ja zostawiam koleżance a zniszczone na ścierki idą, ja mam używane ubrania więc mają prawo się niszczyć, takich nie oddaje nikomu bo sama jak takie dostałam to wywalałam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 10:53   #1175
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez styska1551 Pokaż wiadomość
Dominika- u nas takie konkret śmianie juz od miesiąca dzień w dzień po kilka razy, ale Tobinek młodszy na niego tez przyjdzie czas

U nas pierwsza drzemka trwała od 8:00 do 10:30


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szczęściara. Za nami już 2 x 40 minut, nie mam kiedy odespać
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 11:12   #1176
Roosko
Rozeznanie
 
Avatar Roosko
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 503
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

To widzę, że tylko u mnie chyba takie spustoszenie ciuszków po ulewaniu... Dobra, to też nie wyrzucam. Withi, też już mam karton do wyniesienia z małymi ubrankami.

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Roosko to macie tylko 3 drzemki? U nas są 4, jedna przed każdym karmieniem, a karmię co 2,5 lub 3h. Nocki trwają od 19 do ok. 6 i zazwyczaj w tym czasie 3-4 pobudki.

Sent from my MotoE2(4G-LTE) using Tapatalk
Tylko? U nas to i tak dużo. Czasami jak ma jedną pół godziny to jest super. Taki mam egzemplarz, że spać nie chce, bawi się i gada, nie marudzi, więc nie usypiam na siłę. Nie ma zasady jak widzisz...
Roosko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 11:15   #1177
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Od wczoraj Maja zapamiętale 'pierdzi' ustami, non-stop. W nocy, jak się rozbudziła przy piersi i mi w nią 'pierdnęła' i całą opluła to mimo zmęczenia wybuchnęłam śmiechem
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-20, 11:30   #1178
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Słonik-właśnie mój jeździ juz tak tydzień, może to umiejetność po skoku? u nas wjeżdża druga drzemka a matka idzie ćwiczyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 11:40   #1179
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

U nas juz po chorobie znowu mamy swój rytm, wcześniejsze dni były straszne... współczuje dziewczyna, które maja to na codzień. My kładziemy sie spac koło 19:30, dwie pobudki na butle nocą. Leoś budzi sie ok 8, ale spokojnie jeszcze godzine sam leży w łóżeczku i bawi sie kołdra, wiec ja dosypiam do 9 i tym sposobem, jak mamy długa drzemkę,2h na spacerku to kończymy dzien tylko 3 drzemkami.

Styska, dobrze pamietam,ze juz rozszerzasz dietę? Ile dawkujesz jedzonka Stasiowi? Zastępujesz to jedna butla czy po prostu zmniejszasz porcje?

Ja dałam Leosiowi wczoraj na próbę marchewkę do spróbowania, nie wyglądało to dobrze a jak dzis dałam znowu łyżeczkę to aż kwiczal z radości i wyciągał jęzora, pózniej nawet butli nie chciał tylko szukał marchewki wiec myśle,ze będziemy powoli tez rozszerzać ImageUploadedByWizaz Forum1487590976.454110.jpg śmieszek pozdrawia
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"





Edytowane przez pearl126
Czas edycji: 2017-02-20 o 11:43
pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 12:06   #1180
Inka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 593
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Ja na weekendzie dałam brokulki.... zjadla pol słoiczka naraz!!!
Co do mleka-ja np widzę, ze mam mniej Tluste. Z moja Z jak ściągałam i wkładałam do lodówki to sie tworzyło z 2-3 cm tłuszczyku na gorze, teraz tego jest z 1 cm..... ale sie tym nie przejmuje pomimo gadania mamy.....
Co do jedzenia krakersów lub czegos tam.... twoja babcia moze miec racje- czytałam kiedys ze podczas wojny-jak nie było dostępne mleko, to matka zeby uchronić dziecko od śmierci wkładała cukier w pieluszkę i robila takiego galganka do ciumkania..... wiec.....
a teraz z innej beczki:
Wczoraj byłam juz na skraju wytrzymałości nerwowej i stwierdziłam-ide do wannny!!!!! Marzyłam o kąpieli od.... 5 lat 5 lat nie miałam wanny i wczoraj stwierdziłam-BASTA-30 min dla mnie!!!!!
Nalałam wode.... weszłam i.....
Przylazla moja Z...... i tak gadamy:
Z-mama fajnie jest???
Ja-fajnie.... jeszcze lepiej bedzie jak pojdziesz sobie i mamie dasz sie zrelaksować....
Z-nie mama-fajnie jest prawda.....
Patrzę-a ta juz zdjęła pieluchę i ładuje sie do mnie do wanny..... mało tego-korek był nieszczelny i połowa wody uciekła wiec......



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Ja na weekendzie dałam brokulki.... zjadla pol słoiczka naraz!!!
Co do mleka-ja np widzę, ze mam mniej Tluste. Z moja Z jak ściągałam i wkładałam do lodówki to sie tworzyło z 2-3 cm tłuszczyku na gorze, teraz tego jest z 1 cm..... ale sie tym nie przejmuje pomimo gadania mamy.....
Co do jedzenia krakersów lub czegos tam.... twoja babcia moze miec racje- czytałam kiedys ze podczas wojny-jak nie było dostępne mleko, to matka zeby uchronić dziecko od śmierci wkładała cukier w pieluszkę i robila takiego galganka do ciumkania..... wiec.....
a teraz z innej beczki:
Wczoraj byłam juz na skraju wytrzymałości nerwowej i stwierdziłam-ide do wannny!!!!! Marzyłam o kąpieli od.... 5 lat 5 lat nie miałam wanny i wczoraj stwierdziłam-BASTA-30 min dla mnie!!!!!
Nalałam wode.... weszłam i.....
Przylazla moja Z...... i tak gadamy:
Z-mama fajnie jest???
Ja-fajnie.... jeszcze lepiej bedzie jak pojdziesz sobie i mamie dasz sie zrelaksować....
Z-nie mama-fajnie jest prawda.....
Patrzę-a ta juz zdjęła pieluchę i ładuje sie do mnie do wanny..... mało tego-korek był nieszczelny i połowa wody uciekła wiec......



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inka_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 12:29   #1181
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Pearl- ja zamiast butli, on teraz i tak dziwnie je, wiec cieszę sie, ze chociaż to wciąga z aptetytem, zazwyczaj wsuwa takie pół słoiczka z hippa. Na razie najlepsze okazały sie gruszki williamsa :p ale warzywka tez dobrze wchodzą, nie wybrzydza wszystko wciąga i jak na razie (odpukać) wszystko sie super przyjmuje slodziutki ten twój Leoś


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-20, 12:46   #1182
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
Od wczoraj Maja zapamiętale 'pierdzi' ustami, non-stop. W nocy, jak się rozbudziła przy piersi i mi w nią 'pierdnęła' i całą opluła to mimo zmęczenia wybuchnęłam śmiechem
Haha, u nas tez pierdzi nie na tapecie. Wczoraj wyszło jej nawet z obydwu stron

Cytat:
Napisane przez pearl126 Pokaż wiadomość
U nas juz po chorobie znowu mamy swój rytm, wcześniejsze dni były straszne... współczuje dziewczyna, które maja to na codzień. My kładziemy sie spac koło 19:30, dwie pobudki na butle nocą. Leoś budzi sie ok 8, ale spokojnie jeszcze godzine sam leży w łóżeczku i bawi sie kołdra, wiec ja dosypiam do 9 i tym sposobem, jak mamy długa drzemkę,2h na spacerku to kończymy dzien tylko 3 drzemkami.

Styska, dobrze pamietam,ze juz rozszerzasz dietę? Ile dawkujesz jedzonka Stasiowi? Zastępujesz to jedna butla czy po prostu zmniejszasz porcje?

Ja dałam Leosiowi wczoraj na próbę marchewkę do spróbowania, nie wyglądało to dobrze a jak dzis dałam znowu łyżeczkę to aż kwiczal z radości i wyciągał jęzora, pózniej nawet butli nie chciał tylko szukał marchewki wiec myśle,ze będziemy powoli tez rozszerzać Załącznik 6926766 śmieszek pozdrawia
To super, że już Leos zdrowy
Zazdroszczę takiego ułożonego Dziecka.


Inka, ale się uśmiałam
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 13:21   #1183
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Dominika ty sie nie przejmuj ze sie jeszcze nie śmieje jak zacznie to nawet w nocy ci sie zaśmieje przy karmieniu ja wtedy mam ochotę udusić męża No bo małego nie mogę a na kimś sie musze wyładować

Ja dziś zobaczyłam ze maluch zrobił kupę chyba ze śluzem i noe wiem czy sie martwić i gnać do pediatry czy obserwować ?

A tak apropo ubranek to moj ma wszystkie idealnie nowe oprócz stopek w pajacykqch co najmniej jakby chodził tak ma tam zjechanie, tr tak macie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 14:02   #1184
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Znowu dostalismy dady w prezencie tym razem rozm.4. Maly jest na nie uczulony i myslalam ze juz chyba kazdemu o tym powiedzialam a tu prosze...wpadl kuzyn meza z zona i przyniesli Dady. Mam juz 3paczki Dad rozm. 1 ,2paczki rozm.2 i 1paczke rozm.4
W lidlu toujoursy sa w tej samej cenie co dady a nawet tansze bo czesto sa w promocji a mimo tego ludzie i tak przynosza nam te biedronkowe wrrrr... My uzywamy tych lidlowych lub premium care ale ludzie nie potrafia zapytac... Co ja mam z tymi pieluchami teraz zrobic...
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 14:06   #1185
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Konwalia, może uda Ci się wymienić albo odsprzedać na grupie mamowej z Twojego miasta.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 14:10   #1186
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Konwalia, może uda Ci się wymienić albo odsprzedać na grupie mamowej z Twojego miasta.
To samo miałam napisać.

Moje dziecko wyszło ze szpitala z adhd. Nie wiem czy to zmiana otoczenia, skok (skończyła 17 tygodni) czy radość z powrotu do domu, ale w czasie aktywności jest bardzo pobudzona, a potem piszczy jak przychodzi czas drzemki. Muszę pomóc zasnąć.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 14:11   #1187
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Dalam ogloszenie juz wczesniej ze wymienie pieluchy Dady na te z lidla ale nikt niestety nie odpowiedzial...
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 14:31   #1188
Ewula88
Wtajemniczenie
 
Avatar Ewula88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 665
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

A ja z kolei się przeprosiłam z Dada. Tez dostaliśmy rozmiar 3 i jak 1 i 2 mi przeciekały tak 3 są ok. Używam na zmianę z pamersami zielonymi. Piękna dziś pogoda. 7km zaliczone byle do wiosny.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 14:40   #1189
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez marta0o01 Pokaż wiadomość
Wontrubka nosidła ergonomiczne są bezpieczne. Można nosić jak dziecko już umie siedzieć. My kupiliśmy takie
a jakie to jest? jakiej firmy?
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-20, 15:04   #1190
marta0o01
Rozeznanie
 
Avatar marta0o01
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 625
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
a jakie to jest? jakiej firmy?
To Womar zaffiro N22

U nas też dzisiaj super pogoda. 16 stopni i słońce Aż mi się nie chciało do domu wracać
marta0o01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 15:10   #1191
styska1551
Zadomowienie
 
Avatar styska1551
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 366
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

A u nas dzisiaj cały dzień leje :c


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
styska1551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 16:07   #1192
sylwiettta
Raczkowanie
 
Avatar sylwiettta
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 53
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Hej Można się przyłączyć?
Jestem Sylwia i urodziłam synka w listopadzie.
Myślałam o dołączeniu do grupy listopadowej, ale tam prawie nic się nie dzieje a widzę, że jest tu kilka osób, które rodziły w listopadzie
sylwiettta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 16:09   #1193
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

U nas wreszcie piękna pogoda i nie ma smogu. Poczułam się jak ptak wypuszczony z klatki.

My używamy Toujours a na noc zielonych pampersów, bo miałam wrażenie że mały się budził jak mu się Toujour robił mokry.

Ciągle walczymy z tym pieprzonym katarem, dwa razy więcej roboty jest z chorym dzieckiem, odciąganie odkurzaczem, inhalowanie, podawanie syropu, czyszczenie wszystkich tych sprzętów... najgorzej że pojutrze mamy wizytę u okulisty na którą czekamy prawie dwa miesiące Myślę że w sumie ten katar nie jest przeciwwskazaniem ale w tej przychodni chyba dużo wcześniaków przyjmują i głupio tak iść z chorym dzieckiem
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 16:09   #1194
konwalia39
Wtajemniczenie
 
Avatar konwalia39
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 170
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez sylwiettta Pokaż wiadomość
Hej Można się przyłączyć?
Jestem Sylwia i urodziłam synka w listopadzie.
Myślałam o dołączeniu do grupy listopadowej, ale tam prawie nic się nie dzieje a widzę, że jest tu kilka osób, które rodziły w listopadzie
Czesc Sylwia. Opowiedz cos o Was jak synek ma na imie?
konwalia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 16:09   #1195
Roosko
Rozeznanie
 
Avatar Roosko
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 503
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Dziewczyny z Żyrafką Sophie - rzeczywiście warta jest ceny? Sprawdza się jako gryzak? Co (oprócz ceny ) ją wyróżnia, że jest takim fenomenem?
Roosko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 16:16   #1196
sylwiettta
Raczkowanie
 
Avatar sylwiettta
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 53
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez konwalia39 Pokaż wiadomość
Czesc Sylwia. Opowiedz cos o Was jak synek ma na imie?
Franek Urodziłam 9 listopada, poród naturalny. Po urodzeniu ważył 3150g i miał 48 cm. Teraz ma prawie 3 i pół miesiąca, waży trochę ponad 5kg i wyrasta z ubranek 62cm

Franek przez większość czasu jest aniołkiem i potrafi się sam bawić, ale ma też okresy buntu i chce żeby go nosić. W nocy budzi mnie zwykle co 2h na jedzenie i wstaje coraz wcześniej. Dziś od 6 nie spał ale przez godzinę na szczęście bawił się sam to chwilę jeszcze pospałam
sylwiettta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 16:26   #1197
marta0o01
Rozeznanie
 
Avatar marta0o01
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 625
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Roosko my mamy żyrafkę i chyba rzeczywiście ma coś w sobie bo Maja ją uwielbia. W Polsce bym jej pewnie nie kupiła bo jednak dla kogoś kto nie zarabia koksów 80zł za gryzak to sporo pieniędzy. Tutaj to 13£ jakoś lżej wydać. Wogole ceny w Polsce są zupełnie nieproporcjonalne do zarobków.
marta0o01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 16:45   #1198
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Roosko ja mam żyrafkę, ale tą mniejszą i Mała też ma ją ciągle w paszczy Bardzo ją lubi. Chociaż ona teraz lubi wszystko, co się w jakimś % mieści w buzi

Konwalia - spróbuj na olx. Ja ostatnio sprzedałam dwa opakowania Dad, bo u nas uczuliły potwornie - migiem zgłosił się ktoś chętny, fakt że za grosze sprzedałam, ale to była po prostu kwestia pozbycia się

Hej Sylwia, zapraszamy

Edytowane przez withi_as
Czas edycji: 2017-02-20 o 16:53
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 16:49   #1199
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cytat:
Napisane przez sylwiettta Pokaż wiadomość
Franek Urodziłam 9 listopada, poród naturalny. Po urodzeniu ważył 3150g i miał 48 cm. Teraz ma prawie 3 i pół miesiąca, waży trochę ponad 5kg i wyrasta z ubranek 62cm



Franek przez większość czasu jest aniołkiem i potrafi się sam bawić, ale ma też okresy buntu i chce żeby go nosić. W nocy budzi mnie zwykle co 2h na jedzenie i wstaje coraz wcześniej. Dziś od 6 nie spał ale przez godzinę na szczęście bawił się sam to chwilę jeszcze pospałam


Cześć Sylwia rozgosc sie

Ja mam dwie żyrafy sofie i ukrywam je przed psem który ewidentne na nie poluje wiec maluch bawi sie nimi jak ten wielki szogun jest na dworze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-20, 17:08   #1200
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Październikówki 2016 cz. 2- skoki, uśmiechy i inne historie

Cześć Sylwia Moja Klara też jest z 9.11.
Teraz gabarytowo są podobni, chociaż przy urodzeniu miała 56cm i 3290.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

Cześć Sylwia Moja Klara też jest z 9.11.
Teraz gabarytowo są podobni, chociaż przy urodzeniu miała 56cm i 3290.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-05 21:55:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.