Nierównomierny spadek masy ciała - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-21, 13:14   #1
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Red face

Nierównomierny spadek masy ciała


Witajcie
Mam dla Was małą zagwostkę, ale może zacznę od początku
Na wstępie chcę zaznaczyć, że się nie odchudzam, a mój spadek masy ciała jest spowodowany raczej pracą fizyczną (pracuję w drukarni a teraz mamy sezon i urwanie głowy). Tylko, że jak taki "Tofik" jestem, bo wg. wagi przytyłam, miara krawiecka "stoi w miejscu", a ciuchy zaczynają na mnie wisieć. Najbardziej widać to na spodniach albo na spódnicach, bo są mi zdecydowanie luźniejsze. Podejrzewam, że gdyby nie to, iż obwód brzuszka się nie zmienił wszystko by mi z tyłka spadało Pod bisutem też mi musiało pare cm ubyć, bo wszystkie staniki muszę zapinać na jedną haftkę dalej (jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby nagle wszystkie się tak rozciągnęły, nawet te nowe ) No, Tofik ze mnie jak nic!

Możecie mi coś poradzić, aby ten spadek masu ciała jakoś się wyrównał? Chodzi mi głównie o brzuszek Zastanawiałam się nad A6W, ale nie wiem, czy nie powinnam dodać jeszcze coś na inne partie ciała... A Wy jak myślicie?
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 13:23   #2
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Nierównomierny spadek masy ciała

Jeżeli ciężko fizycznie pracujesz i sporo przy tym jesz to mogłaś splaić tłuszcz i złapać troche mięśni dlatego waga nie spadła. Mięśnie więcej ważą ale zajmują mniej miejsca.
Powinno się trenować całe ciało, a nie tylko wybrane partie.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 13:47   #3
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Dot.: Nierównomierny spadek masy ciała

Dzięki za odpowiedź
Wbrew pozorom dużo nie jem (czego byś nie powiedziała patrząc na mnie), tyle co kanapki albo jakąś drożdżówkę na przerwach. I chyba od razu co zjem to spalam
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.