Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-21, 13:59   #3961
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Sun Maja pewnie wyczuła że mamy nie ma i stad taka akcja😶 ja od prawie 2h u fryzjera siedzę i też w stresie jak sobie chłopcy moi sami radzą. Tzn czy wrzaskun nie daje tacie w kość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 14:09   #3962
ecia91
Wtajemniczenie
 
Avatar ecia91
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 387
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Hej dziewczyny.
Nie miałam czasu pisać bo moje dziecko podczas skoku przechodziło samą siebie. Codziennie wstawała mi o 5, oczywiście usypianie jej przez dzień było tragiczne a do tego ciągłe marudzenie ( ale już minęło!). Nie wspominam już o tym, że mąż ma teraz nadgodziny i jestem sama do opieki nad małą całymi dniami.

Wczoraj skończyła 5 miesięcy, nie wiem kiedy do przeleciało. Zaczęłam rozszerzać dietę i na razie Polci wszystko bardzo smakuje i chętnie je łyżeczką. Problemów z brzuszkiem nie ma, skóra ładna więc na razie jest ok.

A i zapisałam się z koleżankami na siłownię. Na razie 2 razy w tygodniu chodzimy, dobre i to . Przynajmniej wychodzę z domu - sama - czego ogromnie mi brakowało.

Postaram się wrócić na forum bo jakoś wybiłam się z rytmu.
__________________
Pola
20.04.2017


4.11.2015 (9/12)

5.12.2019 (12/14)
ecia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 14:37   #3963
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Sto lat dla Stasia! Ale już poważny kawaler z niego

Uściski dla wszystkich zakatarzonych i przechodzących skoki

Gratki dla wszystkich rd z sukcesem My dziś pierwsza porażka, Rysio odmówił zjedzenia kaszki, zupełnie mu to nie podeszło. Za to skończył się problem z piciem wody -Rysio pokochał doidy cup i wypiłby z niego każdą ilość. Oczywiście kubek trzymam ja

Zuzolka, ja mam pościel (kołdra i poduszka z wypełnieniem, nie ma ściąganych poszewek, pierze się całość) z Makaszki. Jest fajna, ale jeszcze wydaje mi się za duża więc czeka na swoją kolej.

Ejda, policjant typowy palant-służbista Karma do niego wróci

Dziś w nocy dwa razy Rysio obudził sie odkryty, zmarznięty i przesikany Gdy mu zimno to strasznie dużo sika. Jak będzie przez to chory to sobie palnę w łeb. Rano zamówiłam śpiworek ze smyka.

No i chwalę się, że wczoraj moja przyjaciółka urodziła synka, zostałam ciocią Ja i 4 moje bliskie koleżanki mamy/będziemy miały dzieci z jednego roku! Niezły urodzaj :P
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 14:59   #3964
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Ejda zapomniałam napisać że ten policjant to cham i pała. I jak Gosia napisała karma wróci, żeby mu żona w tym roku nie dała.

Gosia super że wodny problem się skończył! a kaszkę łyżeczką czy butlą podawałaś?

Bagheera sto lat dla Stasia!!! to już!

zainteresowane panie wymianką książek zapraszam do klubu za momencik
__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:17   #3965
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Megan, łyżeczka. Dwie łyżeczki weszły a pózniej zaczął pluc i krzyczeć
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:18   #3966
Tusiaczek1
Rozeznanie
 
Avatar Tusiaczek1
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Ecia witaj z powrotem !!

Ejda co za buc z tego policjanta !!!

Gosia super ze tak dobrze Wam idzie z doidy. Ja właśnie po niego jadę .

Kurczę ja tez mam pościel z lidla co były te komplety dla dzieci. Jeszcze nie używałam ale teraz się zastanawiam czy to był dobry zakup...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Raduska mistrz organizacji jesteś w takim razie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tusiaczek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 15:47   #3967
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Ejda i Zuzolka a u nas bezproblemowo przebiega psikanie woda morska do noska - robimy to codziennie rano i wieczorem, więc chyba Staś się przyzwyczaił
W ogóle wczoraj wieczorem popsulam nawilżacz powietrza i muszę kupić nowy, bo źle mi się spało przez to...
Miałam marchew z ziemniakami i to dałam, ale tam chyba mało tego ziemniaka, bo miny znowu robił jak przy samej marchwi
Megan kciuki za wasze rd
Ejda gdzieś mi uciekło jak Cię potraktował ten policjant, normalnie nie wierzę też uważam, że karma i do niego wróci, jeszcze się zdziwi
Stasiol dzisiaj dostał do ręki kubek 360, ale na razie nie ogarnia raz coś mu się chyba udało wypić, bo potem rzucał się na ten kubek jak oszalaly, ale już nie wiedział jak to zrobić
Megi kuruj się! Ja juz od jakiegoś czasu piję herbatkę z miodem cytryna i imbirem i ciąża mi się przypomina zaraz niby to było tak niedawno, ehh..
Sandrita ja też uwielbiam Harrego Pottera
Sun dobrze, że tz znalazł jakiś sposób na Maję pomysłowy jest, nie ma co, ale najważniejsze że zadziałało!
Hej Ecia, najlepszosci dla Poli za wczorajsze pięć miesięcy
Gosia gratuluje zostanie ciocia!!! A kaszka może jutro bardziej Rysiowi podejdzie ☺

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-21, 16:09   #3968
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Ja też codziennie rano disnemar wpsikuje od jakiegoś czasu więc mały przyzwyczajony.
Bagheera też pije taką herbatkę plus sok z czarnego bzu dodaje 😁 Stasiu ze słoiczka dostaje czy sama robisz dania ?
Gosia super że Rysio polubił wode 😁 doidycup jest mega! Tymek to sam musi trzymać inaczej nie chce pić🙄oczywiście jeszcze mu pomagan.
Wróciłam od fryzjera a mały zadowolony także histerii nie było chociaż jak się przyssał to puścić nie chciał 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 16:55   #3969
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Na razie dostaje słoik, bo dla kilku łyżeczek mi się nie chce ale mamy swoje warzywa, więc chce gotowac

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 18:25   #3970
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Ja pościel kupiłam z La millou i bardzo sobie chwale tylko z kolorem nie trafiłam

Odnosnie pościeli to dzisiaj w nocy dwa razy przyłapałam Franka z kołderka na twarzy. Prawie zawału dostałam. Kopie nogami do góry i zarzuca sobie na buzie ta kołderkę.. śpiworek musi iść w ruch

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Bagheera, uskuteczniam herbatki ale cos mi nie pomagają muszę sie jakoś ratować zeby na Franka nie przeszło przypadkiem
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 19:12   #3971
kinga_91
Rozeznanie
 
Avatar kinga_91
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 951
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Kurcze a mi Lila coś pokasłuje od popołudnia i wydaje mi się że coś jej harczy w nosku mam nadzieję że nic się z tego nie rozwinie

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
__________________
12.05.2011r.
Filip

15.03.2017r.
Liliana
kinga_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-21, 19:31   #3972
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Haha Megan "zeby zona mu nie dała", moj Tż skwitował to dzis podobnie 😜
Nie odniose sie do wszystkiego bo padam na pysk, ale Franio zasnal wlasnie wiec jak tez uciekam
Witaj spowrotem ecia! Fajnie, ze rozszerzanie diety idzie I ze wyrywasz sie na silownie. Ja na razie chodzilam na zumbe raz w tyg, a od tego wtorku mialam kupic miesieczny karnet na silke gdzie maja fitnessy w dogodnych dla mnie godzinach no ale Franio chory wiec czekam az wydobrzeje i zaczynam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Duzo zdrowka dla wszystkick kichajacych Maluszkow!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 19:35   #3973
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Ecia welcome
no no niedlugo same fitnesski tu beda ;p

wszystkiego najslodszego dla Stasia

zdrowka dla malych i duzych chorowitkow ja juz profilaktycznie pije napar z imbiru z cytryna

Co do kolderki to my tez z la millou mamy , wielkosc dla przedszkolaka, wtedy polowe pod pupe a polowe do okrycia i idealnie jest.

bym zapomniala. Sun wielkie gratulacje za decyzje i bede mocno trzymac kciuki

Starsza miala koldre i poduche jakas najzwyklejsza z allegro i byla mega spoko, tzn nadal jest bo teraz i ma posciel z la millou i tamten zestaw
raduska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 19:45   #3974
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Sun tez trzymam kciuki ✊
Ciekawe ktora z nas pierwsza bedzie znowu z brzuszkiem chodzic 😉
Mam takie pytanie, bo z racji ze RD zaczelam przed 6 mż I do BLW dopiero teraz sie szkole wiec nie mam wiedzy - czy dziecko moze nie tolerowac papek? Franek najpierw odrzucil kaszke, teraz obiadek, nawet jak mu witaminy chce dac to zaciska buzie. Ja wiem ze to moze byc przez to, ze jest chory no ale jak dzis mu dalam bananka do raczki to zjadl pol, to samo z jablkiem I marchewka. Chcialam dac zblendowana to bylo zaciskanie buzi i stekanie, a jak dalam cala do raczki to uśmiech I calkiem dobrze sobie radzil. Sama Juz nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 19:49   #3975
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Ecia, fajnie ze jesteś z powrotem 🙂 Gratuluje rd i siłki! Za siłownie podziwiam, mnie nic nie jest w stanie zmobilizować do ruszenia du.py I buziaki dla Poli z okazji 5 mcy

Raduska, dobry pomysł z tym podłożeniem połowy kołdry pod pupę. Musze tak spróbować.

Sun, ja tez gratuluje decyzji! Osobiście planuje wrócić do pracy i dopiero kiedyś w przyszłości starać sie o drugie. Jednak od niedawna nie mogę sie doczekać drugiego malucha Rysio jest tak cudny, ja chce więcej takich robaków w domu

Apropo, Rysio miał dziś dwie drzemki po pół godziny w ciagu dnia. Padam na twarz!

W niedziele wybieram sie z nim na basen na naukę pływania dla niemowlat, strasznie sie napaliłam ️ Niestety sama, tz bedzie w pracy Mam nadzieje, ze dam sobie radę sama.

Edytowane przez Goosiaa
Czas edycji: 2017-09-21 o 19:51
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 20:32   #3976
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Nadrobiłam, ale nie wiem, czy dam radę przypomnieć sobie o wszystkim.

Sto lat dla Stasia!

Zdrowia dla chorowitków u nas M ma też katarek :-( pierwszy raz. Odciągam i nawilżam, u nas bez problemu, bo codziennie to robię. Bagheera my też mamy zepsuty nawilżacz. Nawet myślę, że przez to Miłko jest chory. Dziś włączyliśmy oczyszczacz, ale musimy kupić nowy nawilżacz.

Megan miałam już ostatnio pisać, że przytulam, bo czytałam o Twoich zawirowaniach z urzędami.

Tez chętnie się wymienię ebookami ;-)

Ejda co za gnom z policjanta! chyba muszę w Z. uważać, skoro takich mają funkcjonariuszy

U nas RD jakoś stanęło. Jedzą kaszkę, gryzą owoce w tych siatkach, zupki jedzą (ale M niechętnie). Bardzo lubią kisiel. Próbowali chleb, jogurt, kefir. Gotowałam im gołębia ;-) i R zachwycony, M nie chciał. M też nie chce jeść grudek, tylko idealnie zmiksowane :-/ R zaś grudki zje, kawałki małe. Nie przepadają a jajkiem.

Idę do rozporządzeń usiąść, bo jestem w komisji statutowej i... Ech... Tyle mam roboty, że chce mi się płakać :-( a najwięcej takich pierdół, które są zbędne :-/
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 20:59   #3977
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Cytat:
Napisane przez Zuzolkaa Pokaż wiadomość
Kurde zapomnialam najważniejszego, sto lat dla Stasia

Copy, jaką masz dietę?

Megan, aha!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest dieta, na której moja kolezanka schudla 8kg w miesiąc od dietetyka. Ale jest całkiem znośnie, można się najeść, tylko 1 dzien jest taki, że same warzywa i owoce + raz w ciągu dnia nabiał/mięso. Dzis właśnie jest ten dzień i jestem niedojedzona w każdym razie w ciągu tygodnia schudlam ponad 1,5 kg

Sun, gratuluję decyzji odważni jesteście

My planujemy zacząć rd za jakieś 2-3 tygodnie. Kupiłam parę słoiczków, miskę, łyżeczki i silikonowy śliniak coś jeszcze będzie potrzebne?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life


Edytowane przez Copykat
Czas edycji: 2017-09-21 o 21:06
Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 21:22   #3978
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Anemeon, dużo siły życzę, uporaj sie szybko z praca i spać

Tez chce kupić taką siatkę do owoców, strasznie mi sie ten patent podoba 🙂

Copy, wydaje mi sie ze jesteś dobrze przygotowana Przy okazji chciałam polecić taki śliniak - fartuszek z rękawami z Akuku. Zamówiłam go ostatnio z gemini i jestem pozytywnie zaskoczona, za niecałe13 zł mega 🙂
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 21:27   #3979
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Ecia witaj i sto lat dla Polci! Mam nadzieję, że juz po skoku.

Gosia, ojoj a co to za kaszka była i z czym? Robilas na wodzie? U nas kaszka robi szał. A co do picia to super! Tez mam doidy, ale jestem boidu*a i boję się. Ostatnio znajomej syn wylądował na pogotowiu bo pijąc zachłysnął się wodą i nie mógł złapać oddechu
Gratulacje zostania ciocią i fajnie, że masz tyle kolezanek z dziecmi z tego samego roku

Megi, Ty kiedys pisalas, że wsadzasz kołderke za szczebelki to jak się udało Franiowi nakryć? Ale współczuję sytuacji bo wiem jaki to strach jak się zobaczy głowę schowaną.

Kinga, oby Lili nic nie było, dawaj znać!

Gosia, witaj w klubie, z tym, że my drzemki po pół godz mamy od kilku miesięcy i już przywykłam. Dziś były 3 po 25 minut, na jednej udało mi się nasmażyc naleśniki
Powodzenia na basenie

Anemeon, to już bardzo dużo chłopcy jedli! Ale widzę, że z M tadek niejadek.
I powodzenia w pracy...

Copy, to extra, w takim razie powodzenia z tą dietą!

Wpadla dziś do nas siostra i tak zbajerowala Natalke, że udało się w miarę i nos zakropic, i inhacje, i odciągnąć gile. Zawsze była walka, a ona ją jakoś zaciekawiła.

Aha i dziękuję za odpowiedzi w sprawie kolderek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Zuzolkaa
Czas edycji: 2017-09-21 o 21:29
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-21, 21:40   #3980
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Ale dzisiaj naprodukowałyście...

Ejda policjanta nawet nie skomentuje... ja tam tez w karme wierzę...

Gosia gratuluję zostania ciocią. A Ryśkowi może po prostu dzień z tą kaszką nie podszedł.

Niezmiennie zdrówka dla chorych dzieciaczków

Anemeon siły do pracy

No i nie pamiętam co jeszcze miałam napisać... Zuzolka może zdradzisz, jak mieć taką pamięć? z tym kocykiem w szczebelkach mnie zmiażdżyłaś

A my dzisiaj wystartowaliśmy z rd. Choć to chyba zbyt duże słowo... :P Najpierw był falstart, bo podałam marchewkę na takim zwykłym talerzu... i talerz wygrał :P a jak w końcu wziął się za miażdżenie i przeżuwanie marchewki to miał minę, jakby jadł kupę... Oczywiście wszystko na końcu wypluwał i jeszcze naciągał tak jak do wymiotów chyba żeby się upewnić, czy wszystko wypadło ale za to na koniec rzucił się na doidy z wodą i tam już zrobił nawet kilka łyków.
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 21:55   #3981
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Gosia, widzialam dzis taki sliniako-fartuch w Auchann nawet sie zastanawialam nad nim, ale wydawał mi się strasznie wielki i w końcu wzięłam silikonowy z kieszonka

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 22:07   #3982
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Bagheera a jaki ty masz ten kubek 360? szukałam czegoś w miarę zgrabnego, ale chyba niezbyt uważnie...

Ejda tak sobie jeszcze teraz pomyślałam, że skoro Franek sam chce BLW to może nie ma go co zniechęcać? Kaszkę podobno można spokojnie nawet tak podać gotując ja taką bardzo gęsta i formując z niej kulki.
__________________
You are so much stronger than you think

Edytowane przez midusia86
Czas edycji: 2017-09-21 o 22:57
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 03:21   #3983
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Midusia moze i masz racje tylko ja czasami az drże cala w srodku jak on tymi dwoma zebami ugryzie wielgachny kawalek pokarmu I robiac wielkie czerwone oczy go żuje... Czytam, ze trzeba zaufac Maluchowi I ze dobrze, ze sie krztusi no ale stracha mam.
Super, ze wystartowaliscie z RD, a Pitul widac zaskoczony nowosciami 😝 na pewno z czasem załapie, ze to sie je
Kubek widzialam tylko z lovi taki ale moze bagheera zdradzi co za cudo ma
Anemeon mam nadzieje, ze chlopcy daja Ci pospac po tak intensywnym dniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 05:04   #3984
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Miłosz przebudził się o 22.00 i męczył go chyba i katar i zęby. Nasmarowałam dziąsła, wzięłam do łóżka i szczęśliwie przespał noc, tylko pił dużo. Radek koło 1 w nocy dołączył.
Także, jestem zmęczona. R też chyba katar ma (to było raczej pewne).

Nie chce do lekarza iść, bo tam pewnie więcej wirusów i bakterii. Będę czyścić, nawilżać, ewentualnie zrobię inhalacje z soli.
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 06:55   #3985
Tusiaczek1
Rozeznanie
 
Avatar Tusiaczek1
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

My po średniej nocy. Dwie pobudki to nie dramat ale pierwszy raz od niepamiętnych czasów po kąpieli nie mogła zasnąć. Woziła się do 23. Zabki ja naparzały. Masc nie pomogła. Chciała zasnąć a nie mogła i wybudzala się z płaczem. Ostatecznie podałam ibum...i do 10 minut spała jak susel.

Ejda super ze jedziecie z rd z blw. Ja się właśnie tego boje...krztuszenia. Raźniej by mi było gdyby tz był ze mną w razie odpukać krztuszenia. Plan mam taki ze teraz zaczynam od papinek (i tak się przy nich trochę krztusi) a jak zacznie siedzieć to dołączę blw. Taki mix .

Midusia ja kupiłam kubek 360 z lovi ten najmniejszy 210ml. Bo są 3 rozmiary.
I gratulacje za start z rd. Ubawiła mnie wizualizacja Waszych zmagań . U nas po prostu wypycha językiem i nie to nie, a Wy to widzę tak z charakterem .



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Dziewczyny współczuje wszystkich katarkow!!! Zdrówka dla wszystkich bobasów!!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Zuzolka to siostra musi teraz częściej wpadać . Jak ma taki świetny wpływ. I z ta pamięcią to Midusia ma racje!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tusiaczek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 06:56   #3986
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Anemeon dużo siły!

Copykat ja jeszcze mam jakieś łyżeczki do rd;D i ta siatkę na owoce też muszę kupić

Zuzolka ty i ta twoja pamięć.. Masakra;D ja mam jakaś antyalergiczna pościel, narazie zdaję egzamin.

Właśnie zaczyna się sezon grzewczy trzeba kupić w końcu nawilżacz bo ostatnio nie doszło to do skutku.

Midusia powodzenia z rd ;D

Ejda nic tylko się cieszyć że Franko taki dzielny! I chce jeść konkrety

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 07:12   #3987
Tusiaczek1
Rozeznanie
 
Avatar Tusiaczek1
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Dziewczyny o jakiej siatce na owoce piszecie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Anemeon trzymaj się tam. A mąż jak? Ty sama na 3ke nieszczęśników. Dobrze ze już weekend !!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tusiaczek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 07:34   #3988
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Tusiaczek taki smoczek tylko ma siatkę do "cycania "i tam się wklada np jabłko

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 07:40   #3989
Tusiaczek1
Rozeznanie
 
Avatar Tusiaczek1
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

Oooo dzięki Nowa! Nawet nie wiedziałam ze coś takiego jest!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tusiaczek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-22, 07:47   #3990
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. VII

W pepco jest e smyku też widziałam

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-12 19:55:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.