Zapuszczanie włosów część II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 13:46   #811
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

a ja chyba zaryzykuję
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 13:59   #812
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

ja tez ogladalam i tak na marginesie to tak strasznie mi ta dziewczyna dzialala na nerwy ze nie moglam sie doczekac konca filmiku. jakby chciala a nie mogla, chrypa i wgl..
a co do samej kuracji to wg mnie niemozliwy jest taki efekt ale bylabym wniebowzieta gdyby jednak bylo inaczej. 40cm do wrzesnia na pewno włosy od tego nie wypadna aczkolwiek troche przerażajace jest dla mnie smarowanie oliwą skóry głowy. przeciez samo olejowanie stosuje sie na koncowki, nigdy na skóre głowy. to samo z odżywkami. a tu olej w czystej postaci wcierany bezpośrednio w skórę.. czy nie niesie to konsekwencji tłustych wlosow do konca zycia..
ja w kazdym badz razie nie zaryzykuje, chyba że ktoreś z Was, ktore spróbuja zauwaza rezultaty to wtedy jak najbardziej
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 14:06   #813
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Agatusiek Pokaż wiadomość
na pewno włosy od tego nie wypadna aczkolwiek troche przerażajace jest dla mnie smarowanie oliwą skóry głowy. przeciez samo olejowanie stosuje sie na koncowki, nigdy na skóre głowy. to samo z odżywkami. a tu olej w czystej postaci wcierany bezpośrednio w skórę.. czy nie niesie to konsekwencji tłustych wlosow do konca zycia..
To nie jest prawda
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 14:35   #814
albin
Rozeznanie
 
Avatar albin
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 513
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Giana mam kilka pytani odnośnie tej tygodniowej kuracji

1. Na pewno po umyciu włosy nie są dalej przetłuszczone?
2. Nie zwiększyło się wypadanie?
3. Nie masz żadnych uczuleń i podrażnień?
albin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 14:41   #815
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
To nie jest prawda
Jesli nie to sorry. Nie zmienia to jednak faktu, że olej wcierany w skore glowy to dla mnie zabójstwo
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 14:48   #816
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Agatusiek Pokaż wiadomość
Jesli nie to sorry. Nie zmienia to jednak faktu, że olej wcierany w skore glowy to dla mnie zabójstwo
Podyskutujmy. Zabójstwo czego? i co w takim razie z olejami (chociażby Khadi) na porost włosów? Albo przeciw wypadaniu włosów?

Oczywiście, olej na skalp nie musi każdemu służyć - trzeba sprawdzić na sobie.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 14:55   #817
Agatusiek
Raczkowanie
 
Avatar Agatusiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: daleki wschód
Wiadomości: 470
GG do Agatusiek
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Podyskutujmy. Zabójstwo czego? i co w takim razie z olejami (chociażby Khadi) na porost włosów? Albo przeciw wypadaniu włosów?

Oczywiście, olej na skalp nie musi każdemu służyć - trzeba sprawdzić na sobie.
owszem, dlatego napisalam że to dla mnie zabójstwo i dlatego JA odnosze sie to tej kuracji z dystansem
__________________
To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem.

Agatusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 15:23   #818
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Mi po wcieraniu oleju w skalp włosy strasznie wypadają, szkoda Nie mogę stosować ich na porost, zostają mi tylko wcierki

Edytowane przez 201612080925
Czas edycji: 2012-08-08 o 15:24
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 17:11   #819
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Giana Pokaż wiadomość
Potem bierzesz głowe do góry nogami na 4-5 minut aby krew stymulowałą Twoją głowę..

Wszystko pięknie, tylko jak siedzieć z głową do góry nogami 4-5 minut, żeby:
a) nie zemdleć
b) nie mieć wylewu krwi do mózgu
c) nie uszkodzić dna oka zbyt dużym ciśnieniem wewnątrz czaszkowym?
Jak mi ktoś powie, to wypróbuję.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 18:06   #820
albin
Rozeznanie
 
Avatar albin
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 513
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Postanowiłam spróbować tego i właśnie największy problem miałam z wytrzymaniem 5 minut z głową do góry nogami, a na koniec tak mi się mdło zrobiło.. więc ciężko to widzę a poza tym wszystko ok, umyłam włosy dwa razy i po oleju śladu na szczęście nie ma
albin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 18:39   #821
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Bo to był do XVIII wieku jeden ze sposobów tortur przy procesie karnym. Więc bolesne i nieprzyjemne to raczej jest
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 19:22   #822
opiorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Dziewczynyy, ma któraś sprawdzony pomysł na fryzurę, która najmniej niszczy włosy? I nie wiem czy na noc tez lepiej jakos plątac czy zostawic rozpuszczone. Długos do stanika
opiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 19:27   #823
Giana
Raczkowanie
 
Avatar Giana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 82
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

W życiu nie wypadną Ci włosy od oliwy z oliwek!!! Ona jest bardzo dobra na skórę głowy. Po 3 dniach moje włosy odżyły. Dzisiaj zmywając oliwkę nie wypadły mi żadne włosy, a zawsze wychodzą bardzo. Byłam w szoku. Nawet jesli nie urosną to będą wdzięczne za takie nawilżenie
Giana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 19:35   #824
ILoveMyDarlingCosmetics
Raczkowanie
 
Avatar ILoveMyDarlingCosmetics
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 252
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez opiorek Pokaż wiadomość
Dziewczynyy, ma któraś sprawdzony pomysł na fryzurę, która najmniej niszczy włosy? I nie wiem czy na noc tez lepiej jakos plątac czy zostawic rozpuszczone. Długos do stanika
słyszałam lub czytałam gdzieś, może tu, nie pamiętam że w nocy gdy włosy są rozpuszczone, najbardziej się niszczą. A ile w tym prawdy nie wiem. Ale od kąd dbam przesadnie o włosy spie w kucyku na samym czubku głowy a przy długości jaka Ty masz, mozesz robic np. warkocz
__________________
  • Zapuszczam włosy 60cm
ILoveMyDarlingCosmetics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 19:48   #825
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Użyłam dzisiaj oliwy z oliwek Z trudem wytrzymałam chwilę z głową w dół, robiło mi się słabo więc podniosłam. Miałam problem z wypłukaniem włosów - myłam 3 razy (przestępstwo na włosach;/). Jutro zobaczę, czy nie zrobią się szybko tłuste i potem zadecyduję co dalej. Każdy reaguje inaczej
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 21:49   #826
albin
Rozeznanie
 
Avatar albin
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 513
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Ja też zobacze czy jutro włosy nie będą przetłuszczone, jeśli nie to znowu nałoże tą oliwe z oliwek szkoda tylko, bo włosy myje co drugi dzień i mam nadzieje, że od codziennego mycia przez tydzień nie zaczną mi się szybciej przetłuszczać..
albin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:24   #827
fibbie
Raczkowanie
 
Avatar fibbie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 66
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Kolejna wizażanka zapuszczająca włosy melduje się
Krótko o mnie- włosy zapuszczam od dokładnie roku Nie wiem jaką obecnie mają długość, ale najdłuższe sięgają za zapięcie od stanika Jednak muszę je koniecznie podciąć bo końce to obecnie suche miotełki podejrzewam ze coś koło 5-6 cm zostanie ciachnięte także od nowa zaczynam suplementację skrzypem(preferuje herbatki) i będę wcierać Jantar u mnie to sprawdza się całkiem nieźle. Mam jeszcze ochotę wypróbować olejek łopianowy z green pharmacy ale w moim mieście ciężko go dorwać, a z Allegro trochę nie chce zamawiać
__________________
Dbam o włoski
Chudnę!
sklapel-6
pływam-11825 m (i przerwa do 02.09)
fibbie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:40   #828
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Jakiś czas tu nie pisałam, więc piszę co u mnie
Na razie zapuszczam (już od kilku lat). Mam ok. do połowy pleców.
Jednak chyba będę musiała niedługo się wyłamać i je ściąć, bo przez moje wzmożone wypadanie mam połowę mniej włosów i nie prezentują się one zbyt dobrze
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:50   #829
Giana
Raczkowanie
 
Avatar Giana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 82
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

A więc tak. Oliwa jest dla mnie dobra pod paroma względami. Mam bardzo suche włosy jak i skórę na całym ciele. Na dłoniach najgorzej, gdzie sucha skóra potrafi m odchodzić płatami, mimo smarowania tego po każdym myciu rok tłustym kremem i wogóle kilka razy dziennie. Tak samo ze skórą głowy. Jak byłam mała i miałam łupież mama mi olejowała głowę i to pomagało. I teraz też mi pomogło, bo łupież wraca do mnie co jakiś czas, nawet dermatolog mi z tym nie pomógł już się z nim pogodziłam Po olejowaniu nie mam żadnych podrażnień, wypadanie włosów się zmniejszyło w moim przypadku przy 3 dniu podczas mycia byłam w szoku że spłukując włosy nie zostały mi one na ręce, ale było ich zawsze sporo. Mnie wystarczy umyć głowę raz i cała oliwa się zmywa. Nie przetłuszczają mi się włosy z wiadomego powodu posiadania suchej skóry. Nie wiem jak zadziała na osobę z tłustą. Co do wytrzymania do góry nogami z głową to jakoś nie miałam problemu, oglądam wtedy telewizję ;p Dla moich włosów oliwa jest dobra, ale przecież wszystko działa inaczej na każdego. Chciałam się podzielić znalezioną metodą bo może na kogoś zadziała

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Aha zapomniałam dodać że od tygodnia nie częszę mokrych włosów tylko dopiero jak wyschną i to tą specjalną szczotką tangle teezer, co też może mieć dobry wpływ na mniejsze wypadanie włosów, ponieważ moje włosy się plączą i zawsze je szarpałam i wyrywały się podczas czesania, a teraz delikatnie przeczesuję tym "sprzętem" i włosy rozczesana, a na szczotce tylko parę włosków
Giana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 12:26   #830
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Giana Pokaż wiadomość
W życiu nie wypadną Ci włosy od oliwy z oliwek!!! Ona jest bardzo dobra na skórę głowy. Po 3 dniach moje włosy odżyły. Dzisiaj zmywając oliwkę nie wypadły mi żadne włosy, a zawsze wychodzą bardzo. Byłam w szoku. Nawet jesli nie urosną to będą wdzięczne za takie nawilżenie

zalezy na kogo. mnie przy samym splukiwaniu zatykalo sitko
no, ale na kazdego dziala inaczej
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:34   #831
albin
Rozeznanie
 
Avatar albin
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 513
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

A ile mniej więcej kosztuje oryginalna szczotka tangle teezer? Bo słyszałam kiedyś, ze jest droga a na allegro znalazłam sporo w chyba dobrej cenie, np. ta http://allegro.pl/tangle-teezer-szcz...494852719.html ?
albin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 13:45   #832
Dum pugnas victor es
Raczkowanie
 
Avatar Dum pugnas victor es
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 316
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez opiorek Pokaż wiadomość
Dziewczyny a stosowałyscie kiedys henne? Można kupić bezbarwną i stosowac jak maseczkę. Ktoś próbował?
tak, ja próbowałam, zamieściłam nawet recenzję polecam, fajne są wloski po niej trzymałam teraz (henna bezbarwna Cassia) 1 godzinę, za miesiąc przytrzymam chyba 2h w pierwszej chwili miałam wlosy lekki karmel, ale następnego dnia wróciły do normy i kolor jaki miałam (blond) taki został... ale podobał mi się ten karmel

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
Mi po wcieraniu oleju w skalp włosy strasznie wypadają, szkoda Nie mogę stosować ich na porost, zostają mi tylko wcierki
Ja się właśnie zastanawiam czy wcieranie oleju w skalp mi służy... bo wcieram go i ostatnio zauważyłam, że zostaje mi na rękach coraz więcej włosów... a kiedyś tego nie było... zaczęłam dlatego nakladac oleje na same włosy, a tylko ciut na skalp, robiąc bardzo delikatny masaż. Ale po 2 miesiącach olejowania chcę zrobic test "2 miesiące bez olei" i np. nakladac przed myciem na 1-2h maskę domowej roboty (żółtko, aloes, nafta, miód, itp.)... zobaczę jak wypadnie olej w takim porównaniu... zamówiłam też wcierkę Jantar (a jednak, bo mnie głowa swędziała po nim i odstawiłam - ale miałam przynajmniej jakieś baby hair, a teraz NIC ).
__________________
Sport, włosy, zdrowa kuchnia!
Bloguję dumpugnasvictores.blogspo t.com
Dum pugnas victor es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 14:14   #833
Giana
Raczkowanie
 
Avatar Giana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 82
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Ja zamawiałam swoją tangle teezer właśnie na allegro dałam około 50 pare złotych. Dostałam ją w oryginalnym opakowaniu. Nie pamiętam tylko który to był sprzedający żeby Wam podać Czytajcie komentarze czy ma pozytywne allegrowicz to wtedy raczej nie bedzie sprzedawał nie oryginalnej. Kiedys te szczotki były droższe, teraz potaniały. Najbezpieczniej zamówić na stronie producenta, no ale wtedy przesyłka z Anglii troche wyjdzie:/
Giana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 14:41   #834
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Już nie użyję dzisiaj oliwy z oliwek. Moje włosy z reguły szybko się przetłuszczają, ale pomimo wielokrotnego wymywania oliwy to jednak widzę znaczną różnicę w świeżości włosów o tej porze dnia. Ale jak człowiek sam nie spróbuje, to się nie dowie ;P

Zakupiłam dzisiaj odżywkę (masło kakaowe) i taki sam szampon - złapałam w drogerii w komplecie za 6,40 zł i maskę odbuduwującą włosy. Zamówię jeszcze jakąś wcierkę i do przodu Oby mi to wszystko posłużyło, bo o ile włosy mi nie wypadają - codziennie kilka wychodzi, ale myślę, że mieszczę się w normie; to tłuszczą się rpzy głowie i są suche na końcach.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Giana Pokaż wiadomość
Mam bardzo suche włosy jak i skórę na całym ciele. Na dłoniach najgorzej, gdzie sucha skóra potrafi m odchodzić płatami, mimo smarowania tego po każdym myciu rok tłustym kremem i wogóle kilka razy dziennie.

A próbowałaś masek na dłonie i paznokcie?
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 15:39   #835
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Giana Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam swoją tangle teezer właśnie na allegro dałam około 50 pare złotych. Dostałam ją w oryginalnym opakowaniu. Nie pamiętam tylko który to był sprzedający żeby Wam podać Czytajcie komentarze czy ma pozytywne allegrowicz to wtedy raczej nie bedzie sprzedawał nie oryginalnej. Kiedys te szczotki były droższe, teraz potaniały. Najbezpieczniej zamówić na stronie producenta, no ale wtedy przesyłka z Anglii troche wyjdzie:/
I jak oceniasz? Warta swojej ceny? Bo zastanawiam się nad TT, ale z drugiej strony jestem trochę sceptycznie nastawiona
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 15:56   #836
albin
Rozeznanie
 
Avatar albin
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 513
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Ja chyba sobie kupię niedługo TT bo bardzo mnie ciekawi a aż taka droga nie jest i zawsze lepsza od zwykłej szczotki
albin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 15:58   #837
Dum pugnas victor es
Raczkowanie
 
Avatar Dum pugnas victor es
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 316
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez albin Pokaż wiadomość
Ja chyba sobie kupię niedługo TT bo bardzo mnie ciekawi a aż taka droga nie jest i zawsze lepsza od zwykłej szczotki
mnie też ta TT kusi... póki co mam z włosia dzika i nie narzekam, ale jak znam siebie, to i tak kupie TT do pełni szczęścia
__________________
Sport, włosy, zdrowa kuchnia!
Bloguję dumpugnasvictores.blogspo t.com
Dum pugnas victor es jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 16:12   #838
Giana
Raczkowanie
 
Avatar Giana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 82
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Jak dla mnie TT jest świetna Na moje falowane plączące się włosy jest idealna. Zawsze jak czesałam włosy to dużo ich wyrywał grzebień, a ta szczotka jest warta swojej ceny, jestem z niej zadowolona, podobno zamyka łuski włosa

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez basia0412 Pokaż wiadomość
A próbowałaś masek na dłonie i paznokcie?
Nie, nie próbowałam. A polecasz jakąs??
Giana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 17:13   #839
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

już siódmy miesiąc nie podcinam włosów
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 19:00   #840
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Giana: Stosowałam kiedyś Odżywczą maseczkę do rąk z Oriflame: Reviving Hand Treatment Mask - znalałam pełną nazwę

Używałam peelingu do ciała na dłonie i potem nakładałam na dłonie tą maskę - przez dwa tygodnie robiłam tak co drugi dzień (może wydawać się często). Potem stopniowo coraz rzadziej żyby powoli odzwyczajać skórę- chciałam się wtedy pozbyć mocno łuszczącej się skóry na dłoniach zimą dwa lata temu. Zużyłam jedno opakowanie. Problem zniknął i na szczęście nigdy się nie powtórzył. Chociaż trudno mi stwierdzić, czy to bardziej zasługa maski, czy wiosny i zmiany pogody, jaka przyszła w tamtym czasie. Ale byłam wtedy zadowolona.

Niestety nie mam porównania z innymi maskami do rąk i paznokci.

sylvi300 gratuluję wytrzymałości. Ja byłam u fryzjera 2 miesiące temu i już mam ochotę go odwiedzić. Jednakże obiecałam sobie, że wytrzymam jeszcze co najmniej 2 miesiące - chyba, żę jakoś koszmarnie rozdwoją mi się końcówki, to pójdę wcześniej.

Edytowane przez basia0412
Czas edycji: 2012-08-09 o 19:02
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.