Powiększanie piersi cz.7 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-14, 19:27   #4831
magdalena_81
Raczkowanie
 
Avatar magdalena_81
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Send a message via Skype™ to magdalena_81
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Foczka 81 Pokaż wiadomość
Magduś, nie zapomniałyśmy!,
tylko że ty masz okrągłe, a w anatomkach część pojemności idzie w "język"

MARTKA, WITAMY SPOWROTEM!
Aha - no widzisz tak się na tym znam foczko :P a tak na marginesie - to dobrze że nie mam anatomek
__________________
5 stycznia Mentor okrąglutkie 250cc i 275cc HP dr R.N
magdalena_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 19:34   #4832
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez martkka sz Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki! jestem juz po! dzisiejsza noc w klinice! kurcze! juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyc moje piesiatka!!! mentor okragle 350 mam. doktorek nie chcial wiecej! podobno mam zbyt cienka skore na piersiach i za duzy implant nie bylby ok :/

dziekuje za wszystkie kciuki! jak juz dojde do siebie troszeczke dodam fotki!
GratulacjeJak ja Ci zazdroszcze A jak sie czujesz? Jak po narkozie bo z tego co widze to chyba jest dobrze
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 19:51   #4833
buziak86
Raczkowanie
 
Avatar buziak86
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 113
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez martkka sz Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki! jestem juz po! dzisiejsza noc w klinice! kurcze! juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyc moje piesiatka!!! mentor okragle 350 mam. doktorek nie chcial wiecej! podobno mam zbyt cienka skore na piersiach i za duzy implant nie bylby ok :/

dziekuje za wszystkie kciuki! jak juz dojde do siebie troszeczke dodam fotki!
Gratuluje i zazdroszcze !
Koniecznie napisz jak bylo i jak sie czujesz ;-) A twoje nowe piersiatka na pewno beda sliczne
pozdrawiam i trzymaj sie dzielnie !
__________________
male też jest piękne
buziak86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 20:04   #4834
magdalena_81
Raczkowanie
 
Avatar magdalena_81
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Send a message via Skype™ to magdalena_81
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

A powiedzcie mi dziewczyny kiedy po op. można "wpuścić męża do sypialni" no bo skoro nie można nic dźwigać i podnosić ciężkich rzeczy - to to też w jakimś stopniu może zaszkodzić na przestawienie się piersiątek - a tego nie chcę
Jak to było u Was ?
__________________
5 stycznia Mentor okrąglutkie 250cc i 275cc HP dr R.N
magdalena_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 20:26   #4835
mune
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 338
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
A przy takiej wyjściówce wybierasz implanty anatomiczne czy okrągłe? bo ja ciagle oglądam w necie i nie umiem rozróżnić. tj. różnicę widze tylko jak ktoś robi bardzoo duże a jak takie średniawe jak ja chce to ciężko mi rozpoznać
Ja będę miała anatomy (jak w podpisie - model allergan 410 MX). Anatomy u góry są mniej wypełnione. mnie się osobiście podobają piersi w kształcie łzy, ale to kwestia gustu. wiele dziewczyn bardzo lubi pękate u góry (te też mi się w zasadzie podobają). Niekiedy są nie do odróżnienia. Zastanawiałam się nad tym, ale przy mojej budowie anatomicznej anatomy będą zdecydowanie lepsze.

Kurczę coś się działo ze stroną, nie mogłam się wczoraj dostać do was

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez magdalena_81 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi dziewczyny kiedy po op. można "wpuścić męża do sypialni" no bo skoro nie można nic dźwigać i podnosić ciężkich rzeczy - to to też w jakimś stopniu może zaszkodzić na przestawienie się piersiątek - a tego nie chcę
Jak to było u Was ?
Mój doktorek uważa, że po miesiącu...nie wiem jaką karencję dziewczyny stosują


MARTKA - gratuluję. no proszę, my tu czekamy i się denerwujemy, a ta już ma wszystko z głowy!!! pozazdrościć, wracaj szybko do formy, BUZIAKI!

Edytowane przez mune
Czas edycji: 2012-01-14 o 20:28
mune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 20:28   #4836
magdalena_81
Raczkowanie
 
Avatar magdalena_81
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Send a message via Skype™ to magdalena_81
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Wczoraj chyba wszystkie miałyśmy problem z wejściem na forum - ja też nie dostałam się w godzinach wieczornych
__________________
5 stycznia Mentor okrąglutkie 250cc i 275cc HP dr R.N
magdalena_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 20:29   #4837
Mirabellla
Raczkowanie
 
Avatar Mirabellla
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 237
GG do Mirabellla
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Magdaleno kiedy bedziesz sie czuc na silach hehe, potrzasanie nawet najdelikatniejsze potrafi dobijać ..ciało
ja juz nie pamietam kiedy po Op bylo hmm a jak bylo to wiesz..delikatnie:P

Martka GRATULACJE, super ze dobrze sie czujesz!!

i niezly ten program, kiedys myslalam by do tego Osucha isc na kosultacje hehe
__________________
Sebbin 335ml okragle , wysoki profil 109mm, projekcja 54mm
19 kwiecień 2011 Rykala
Mirabellla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 20:33   #4838
magdalena_81
Raczkowanie
 
Avatar magdalena_81
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Send a message via Skype™ to magdalena_81
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez mune Pokaż wiadomość
Mój doktorek uważa, że po miesiącu...nie wiem jaką karencję dziewczyny stosują
o miesiąc myślałam że wystarczą dwa tygodnie no to poczeka się trochę hihi

Idę zatem wypić desperadoska na dobry sen - buziole

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirabellla Pokaż wiadomość
Magdaleno kiedy bedziesz sie czuc na silach hehe, potrzasanie nawet najdelikatniejsze potrafi dobijać ..ciało
ja juz nie pamietam kiedy po Op bylo hmm a jak bylo to wiesz..delikatnie:P
delikatnie - no właśnie o to podskakiwanie się rozchodzi - lepiej się wstrzymamy nie chcę mieć nowych cycuchów pod brodą - lub pod pachami ani nigdzie indziej - już się ich kiedyś naszukałam :P :P
__________________
5 stycznia Mentor okrąglutkie 250cc i 275cc HP dr R.N
magdalena_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 20:43   #4839
mune
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 338
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Gipsy Pokaż wiadomość
jooasi - no właśnie się chyba umówię też do Węgrzyna, chociaż generalnie jestem zadowolna z konsultacji u J.J. Idę do niego jeszcze raz więc mu powiem, że chce jednak większe cycuszki Zdjęć nie wrzucę bo nie mam aparatu aktualnie a poza tym wstydzę się, wy już tu wszytkie macie pewnie takie piękne piersi... Mój rozstaw sutków to 17cm, a szerokość klatki 73cm. Przy mojej niedowadze i braku jakichkolwiek piersi nie liczę na cud no ale jak mówicie, że 270 to bardzo mało to będę się upierać przy większej pojemności : )
Witaj, masz taki rozstaw jak ja, czy jooasi. A wymiary jak ja, tyle, że ja jestem długa. Wiele się nie wsadzi, ale tak około 300 powinno się zmieścić. Nie wiadomo tylko , jak tam z rozciągliwością skóry u Ciebie. Widziałam w jednej galerii dziewczynę totalnie bez niczego (mniej niż u mnie, tylko skóra), której wlazły 335 i wyglądały super. Ja celuję jak w podpisie, zobaczy się jeszcze w dniu op.
mune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 20:58   #4840
buziak86
Raczkowanie
 
Avatar buziak86
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 113
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

magdalena_81 to twoj kociak? slodki;-)

a wiecie u kogo martkka robila piersi? bo jakos mi to umknelo
__________________
male też jest piękne
buziak86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 21:11   #4841
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

magdalena ja miałam na kartce z zaleceniami od doktora dwa tygodnie postu przepisane i się tego trzymałam ale pierwsze pare razy to przedziwne napięcie czułam w cyckach przy orgazmie, wręcz perwersyjnie bolesną przyjemność ale minęło no i pozycje ograniczone do takich w których podskakiwać nie musiałam po miesiącu już jest wszystko ok ale teraz znowu nie lubie ich dotykania, jakoś mnie drażni a prawy sutek boli, mam nadzieję, ze minie to wkrótce bo wcześniej piersi sprawiały mi sporo przyjemności

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

a kotek to brytyjczyk czy rosyjski?? piękny u mnie dwa dachowce ino
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 21:30   #4842
buziak86
Raczkowanie
 
Avatar buziak86
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 113
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

a ja mam norweskiego lesnego ;-p
__________________
male też jest piękne
buziak86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 21:37   #4843
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Gipsy Pokaż wiadomość
jooasi - no właśnie się chyba umówię też do Węgrzyna, chociaż generalnie jestem zadowolna z konsultacji u J.J. Idę do niego jeszcze raz więc mu powiem, że chce jednak większe cycuszki Zdjęć nie wrzucę bo nie mam aparatu aktualnie a poza tym wstydzę się, wy już tu wszytkie macie pewnie takie piękne piersi... Mój rozstaw sutków to 17cm, a szerokość klatki 73cm. Przy mojej niedowadze i braku jakichkolwiek piersi nie liczę na cud no ale jak mówicie, że 270 to bardzo mało to będę się upierać przy większej pojemności : )
O tak, tak- z tą drugą konsultacją to świetny pomysł Teraz jesteś zadowolona z tej na której byłaś bo nie masz porównania
Jeśli chodzi o rozmiar, to u Ciebie ja bym o więcej nie walczyła. Mając na uwadzę Twoją chorobę w wywiadzie, oraz to że nadal masz niedowagę lepiej nie narażać skóry na takie obciążenia i rozciągania. Podejrzewam , że kondycja Twojej skóry jak i tkanki pod nią nie jest rewelacyjna. Możesz mieć tendencje do papierowej skóry- a więc suchej z wierzchu i pozbawionej elastyczności do najgłębszych warst. No a implancik potrzebuje do stabilizacji dobrej i solidnej konstrukcji. Z Twoim rozstawem brodaweczek już przy implanciku 10,5 cm piersi będą śliczne U Ciebie nie walczyłabym o więcej
Cytat:
Napisane przez martkka sz Pokaż wiadomość
leze sobie w lozeczku! i juz nie moge doczekac sie jutrzejszego dnia! mam super opieke! co chwile mi jedzonko i desery podaja!!! podlaczona jestem to kroplowki i dostaje leki przeciwbolowe! jestem sama w pokoju,mam jaska, internet i swojego faceta,ktory mnie karmi i podnosi! jestem na wakacjach!!
O raju ale Ci dobrze. Jedzonko, desery - oj uważaj bo Ci w cycki pójdzie. Gratuluję ogromnie i zazdroszczę leniuchowania


Gwen - kochana a Ty czasem nie miałaś na konsultacje się wybrać jakoś teraz Tak wymyślasz góry i dołki, przesunięcia jakieś, mocowania od spodu - Ty zapisuj się do Pani dr i o wszystko wypytaj a nie głowę sobie łamiesz. Jak coś jest nie tak-to akurat teraz jest najlepszy moment by zadziałać i ewentualnie jakieś zabiegi wprowadzić. A właśnie- a co z basenikiem? bo jak mięseń jest uparty to nic lepszego nie ma.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 21:56   #4844
Gipsy
Raczkowanie
 
Avatar Gipsy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 215
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
a kotek to brytyjczyk czy rosyjski?? piękny u mnie dwa dachowce ino
O widzę, że tu więcej kocich fanek : ) Ja też mam dwa dachowce i sobie życia bez nich nie wyobrażam.

MyaDiva - dzięki za cenne uwagi. Mam jeszcze czas żeby wszystko przemyśleć i obgadać z doktorem i na pewno dam znać na czym stanęło.
Gipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 22:07   #4845
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Gipsy wejdź sobie na beauty przejrzyj wątek Jarlińskiego i Węgrzyna, tam są cenne informacje.
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 00:09   #4846
Foczka 81
Raczkowanie
 
Avatar Foczka 81
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 473
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Szczeparałm sobie po internecie i znalazłam taki oto filmik
http://www.youtube.com/watch?v=ub1Vs...eature=related

Wcześniej była tu dziewczyna która miała wystapić w programie na polsat cafe(chyba) ciekawe czy to ona Ale musze powiedziec ze ma odwage dziewczyna
obejrzalam.
laska miala bardzo ladny ksztalt przed op, i implanty tylko jej wypelnily,
efekt wyszedl bardzo naturalnie
__________________
zapraszam na mój blog z francuskiej wsi!
www.aghia.prv.pl
Foczka 81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 01:00   #4847
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
A właśnie- a co z basenikiem? bo jak mięseń jest uparty to nic lepszego nie ma.
takie pytanie mi się nasunęło. czy mięśnie klatki piersiowej warto ćwiczyć przed operacją żeby je wzmocnić czy lepiej nie bo mięsień będzie mocniejszy i dłużej cycuszki będą się wybijać przez niego, a zamiast tego dodatkowo wzmacniać brzuch i mięśnie grzbietu (prostowniki, m. kapturowy ) a mięśnie klatki piersiowej tylko rozciągać? czy ćwiczyć warto ale właśnie pamiętać o rozciąganiu mięśni klatki piersiowej?
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 01:13   #4848
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez tonia87 Pokaż wiadomość
takie pytanie mi się nasunęło. czy mięśnie klatki piersiowej warto ćwiczyć przed operacją żeby je wzmocnić czy lepiej nie bo mięsień będzie mocniejszy i dłużej cycuszki będą się wybijać przez niego, a zamiast tego dodatkowo wzmacniać brzuch i mięśnie grzbietu (prostowniki, m. kapturowy ) a mięśnie klatki piersiowej tylko rozciągać? czy ćwiczyć warto ale właśnie pamiętać o rozciąganiu mięśni klatki piersiowej?
Dokładnie tak jak piszesz- klaty nie budować przed operacją!!! oj nie nie Mięśnie klatki można tylko rozciągać . Jeśli ktoś ćwiczy regularnie - to nawet takie osoby ze dwa/trzy tyg przed operacją też już nie zwiakszają obciażeń na mieśnie klatki i minimalizują treningi na te obszary zamieniajac go na rozluźniajacy.
Zamiast tego brzuszek i plecki warto wzmocnić. To pomoże i się przyda z pewnością po operacji
.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 02:28   #4849
Foczka 81
Raczkowanie
 
Avatar Foczka 81
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 473
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak piszesz- klaty nie budować przed operacją!!! oj nie nie Mięśnie klatki można tylko rozciągać . Jeśli ktoś ćwiczy regularnie - to nawet takie osoby ze dwa/trzy tyg przed operacją też już nie zwiakszają obciażeń na mieśnie klatki i minimalizują treningi na te obszary zamieniajac go na rozluźniajacy.
Zamiast tego brzuszek i plecki warto wzmocnić. To pomoże i się przyda z pewnością po operacji
.
zgadazam sie z MyaMahiyaDiva, ja chcac nie chcac cwicze miesnie klaty, i jestem 9 mies po op a piersi jeszcze sie sie nie ulozyly calkiem rowno
raczej lepiej miesnie rozciagac

---------- Dopisano o 03:28 ---------- Poprzedni post napisano o 03:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Foczka 81 Pokaż wiadomość
zgadazam sie z MyaMahiyaDiva
mam nadzieje ze wiesz co za kazdym razem oznaczaja wszystkie twoje tytuly

MYA-MAHIMA-PRISHA-MAHIYA-DIVA
__________________
zapraszam na mój blog z francuskiej wsi!
www.aghia.prv.pl

Edytowane przez Foczka 81
Czas edycji: 2012-01-15 o 02:30
Foczka 81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 09:07   #4850
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

kamiluwa 24.01 - 10
Klaudeczka2010 20.02 - 43
mune 05.03 - 51
sherry.b 26.04 - 101
kicia_nh 11.07 - 177
Olivkaa200 12.07 - 178
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 09:58   #4851
Mirabellla
Raczkowanie
 
Avatar Mirabellla
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 237
GG do Mirabellla
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
magdalena ja miałam na kartce z zaleceniami od doktora dwa tygodnie postu przepisane i się tego trzymałam ale pierwsze pare razy to przedziwne napięcie czułam w cyckach przy orgazmie, wręcz perwersyjnie bolesną przyjemność ale minęło no i pozycje ograniczone do takich w których podskakiwać nie musiałam po miesiącu już jest wszystko ok ale teraz znowu nie lubie ich dotykania, jakoś mnie drażni a prawy sutek boli, mam nadzieję, ze minie to wkrótce bo wcześniej piersi sprawiały mi sporo przyjemności

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

a kotek to brytyjczyk czy rosyjski?? piękny u mnie dwa dachowce ino
kurcze mi to wlasnie sprawiało fajna przyjemnośc ale własnie mineło ... i wielka szkoda

a i mam 19cm rozstaw sutków a nie 17, mój błąd

i ma ktos kotka na wydanie??? białe kocham

pozatym pełno sniegu u nas i syn z tata własnie na nim wariują he

Grazia twoi synowie to juz 'podlotki' ze tak napisze hihi
__________________
Sebbin 335ml okragle , wysoki profil 109mm, projekcja 54mm
19 kwiecień 2011 Rykala
Mirabellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 10:06   #4852
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Wtam ,w czwartek mam konsultacje u doktora Krajewskiego w Gryficach zastanawiam się czy zabieg będzie można przeprowadzić, ponieważ mam nadczynnośc tarczycy ale poziom hormonow uregolowany ,aczkolwiek tabletki muszę brać do konca życia.
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:10   #4853
magdalena_81
Raczkowanie
 
Avatar magdalena_81
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Send a message via Skype™ to magdalena_81
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez buziak86 Pokaż wiadomość
a ja mam norweskiego lesnego ;-p
To ślicznego masz kociambra - ja się właśnie zastanawiałam nad norweskim leśnym a brytyjskim niebieskim - no i mam brytyjczyka niedługo dodam do galerii kilka fotek

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
magdalena ja miałam na kartce z zaleceniami od doktora dwa tygodnie postu przepisane i się tego trzymałam ale pierwsze pare razy to przedziwne napięcie czułam w cyckach przy orgazmie, wręcz perwersyjnie bolesną przyjemność ale minęło no i pozycje ograniczone do takich w których podskakiwać nie musiałam po miesiącu już jest wszystko ok ale teraz znowu nie lubie ich dotykania, jakoś mnie drażni a prawy sutek boli, mam nadzieję, ze minie to wkrótce bo wcześniej piersi sprawiały mi sporo przyjemności

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

a kotek to brytyjczyk czy rosyjski?? piękny u mnie dwa dachowce ino
Kurcze właśnie tego się obawiam - tego uczucia słyszałam że dopiero po roku tak naprawdę wraca prawidłowe czucie w piersiach. To ja wolę poczekać chociaż do tych dwóch tygodni nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia - chyba mi libido spadło a doktorek odpisał mi apropo spania na plecach i na boku - że już mogę próbować spać na boku ... ciekawe czy mi się nie przestawią cycuchy to dzisiaj dopiero 10 doba

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

mune właśnie mi chodziło o taki "naturalny" efekt ale odkąd jestem na forum to również zauważyłam że ma "małe" hehe. Jednak w 100% o takich marzyłam i takie mam - mierząc swoje stare sukienki i bluzeczki efekt jest powalający bez push-up. Jestem szczęśliwa jak już pisałam
__________________
5 stycznia Mentor okrąglutkie 250cc i 275cc HP dr R.N
magdalena_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:14   #4854
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

dla Twoich cycuniów dobrze będzie żebyś jak najdłużej spała na plecach, ja śpie do tej pory w tej pozycji mimo, że już prawie 2 mc minęły, przyzwyczaiłam się i tak czuje się bezpiecznie tylko jak sobie leże na jawie kłade się na chwile na boczku to na jednym to na drugim ale moje cycuchy nie bardzo to lubią, czuje jak się zciskają, zawsze ramie do tyłu odchylam
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:23   #4855
buziak86
Raczkowanie
 
Avatar buziak86
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 113
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Mirabellla Pokaż wiadomość
kurcze mi to wlasnie sprawiało fajna przyjemnośc ale własnie mineło ... i wielka szkoda

a i mam 19cm rozstaw sutków a nie 17, mój błąd

i ma ktos kotka na wydanie??? białe kocham

pozatym pełno sniegu u nas i syn z tata własnie na nim wariują he

Grazia twoi synowie to juz 'podlotki' ze tak napisze hihi
mam bialego do oddania

a propos piersi, to ja rowniez odczuwam wieeelka przyjemnosc gdy A je dotyka, wiec skoda bedzie jak to minie...

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
dla Twoich cycuniów dobrze będzie żebyś jak najdłużej spała na plecach, ja śpie do tej pory w tej pozycji mimo, że już prawie 2 mc minęły, przyzwyczaiłam się i tak czuje się bezpiecznie tylko jak sobie leże na jawie kłade się na chwile na boczku to na jednym to na drugim ale moje cycuchy nie bardzo to lubią, czuje jak się zciskają, zawsze ramie do tyłu odchylam
2 miesiace?? ja nie znosze spac na plecach, nie wiem czy bym tak zasnela. ehh tyle cierpienia dla wymarzonego wygladu
__________________
male też jest piękne
buziak86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:25   #4856
kicia_nh
Zadomowienie
 
Avatar kicia_nh
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków/ Belgia
Wiadomości: 1 015
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez martkka sz Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki! jestem juz po! dzisiejsza noc w klinice! kurcze! juz sie nie moge doczekac zeby zobaczyc moje piesiatka!!! mentor okragle 350 mam. doktorek nie chcial wiecej! podobno mam zbyt cienka skore na piersiach i za duzy implant nie bylby ok :/

dziekuje za wszystkie kciuki! jak juz dojde do siebie troszeczke dodam fotki!
Gratuluję I mam nadzieję, że efekt taki jakiego oczekiwałaś A teraz nie pozostaje mi nic innego jak życzyć szybkiego powrotu do zdrowia. Opiekę z tego co widziałam miałaś naprawdę świetną.
Ehhh...a za mną noc pełna wrażeń zarówno tych pozytywnych jak i niestety negatywnych, ale i tak było zaj*** Gdyby tak wyglądał praktycznie każdy dzień to nawet nie zauważyłabym kiedy lipiec przyszedł:P:P
kicia_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:32   #4857
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

buziak ja też sobie tego niewyobrażałam zawsze spałam w kłębek zwinięta albo na brzuchu ale po operacji jak boli to jest mus i inaczej się nie da poprostu, usypujemy góre z poduszek i śpimy tak na wpół siedząco a potem to już się człowiek przyzwyczaja jak do wszystkiego nawet jak już piersi są dojrzałe to spanie na brzuszku nie jest wskazane, implancikowi nic się nie stanie ale niszczymy skóre i rozciągamy tkanki które go trzymają
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:43   #4858
magdalena_81
Raczkowanie
 
Avatar magdalena_81
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Send a message via Skype™ to magdalena_81
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
dla Twoich cycuniów dobrze będzie żebyś jak najdłużej spała na plecach, ja śpie do tej pory w tej pozycji mimo, że już prawie 2 mc minęły, przyzwyczaiłam się i tak czuje się bezpiecznie tylko jak sobie leże na jawie kłade się na chwile na boczku to na jednym to na drugim ale moje cycuchy nie bardzo to lubią, czuje jak się zciskają, zawsze ramie do tyłu odchylam
No to ja zdecydowanie zastosuję się do Twoich rad joasi- dzięki - pocierpię bardzo bardzo bo co kilka godzin budzę się z bólu, cierpnę strasznie ale wytrzymam - będę twarda - a z drugiej strony to dziwnie ten lekarz mi poradził... :conf used:ale w końcu On nie mam cycuchów więc praktycznej wiedzy nie posiada

daaga zapytałam mojego dra o motor - napisał że po 4 miesiącach można do tego wrócić.. i znowu rozkminka bo Ty masz napisane w albumiku że po 6 miechach może ja już nie będę Go o nic pytała hehe - tylko Was kochane

Lekcja dla mnie jest jednak taka że z niczym się lepiej nie spieszyć czas szykować obiadek dla familii - minęły już czasy że mnie mąż obsługuje ehhhhh trochę człowiek lepiej się czuje to koniec wakacji

pozdrowionka do wieczora - chyba się już od tego forum uzależniłam albo raczej od Was
__________________
5 stycznia Mentor okrąglutkie 250cc i 275cc HP dr R.N
magdalena_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 13:11   #4859
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Dziewczyny czy któraś z Was miała u doktora Krajwskiego robiony zabieg wiem ,że Horo miała i piersiątka ma super ,czy jeszcze któraś z kobitek miała ,jesli tak to czy jesteście zadowolone ?Już nie mogę doczekać się czwartku w koncu zrealizuje swoje marzenie ,mam nadzieje ze nadczynnosc nie zaważy na zabiegu
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 13:12   #4860
Gipsy
Raczkowanie
 
Avatar Gipsy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 215
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Ja tam spać na plecach lubię i zawsze tak zasypiam ale budzę się już w różnych pozycjach. I tak się właśnie zastanawiam, bo przecież w nocy się człowiek wierci, jak wy kontrolujecie to czy naprawdę całą noc jesteście na plecach?
Gipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.