Powiększanie piersi cz.7 - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-19, 19:38   #5071
mune
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 338
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez aginga Pokaż wiadomość
Właśnie najbardziej boję się narkozy...
No ja też się boję...niby nic mi nie jest, ale nigdy nie wiadomo...zawsze mogę mieć np. wadę serca, o której nie wiem. Z drugiej strony przecież też ludzi chorych na serce się operuje.

I tak sobie myślę, że jak się nie obudzę, to i tak nie będę wiedziała, że poszło coś nie tak
mune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:43   #5072
Nadinka2
Raczkowanie
 
Avatar Nadinka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 380
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Witajcie Kochane

Dziekuje za komentarze,myslałam ze juz zapomnialyscie o mnie
Malinko
ja tez mam problem z lewą piersia jest twardsza od prawej ,miesien jeszcze trzyma bo prawa jest juz taka miekka.
Graziu ja wlasnie mam na prawej piersi tez czerwone plamki a lewa to wyglada jak by wogole nie byla cieta Mam nadzieje ze tez zbladna.Smarujesz jaks mascią na blizny?A co do wielkosci to nie wiem ,moze przez to ze jestem wyzsza?szersz w klacie?hi hi.Ile masz wzrostu?
Ja to mam wrazenie ze one maleją:mad : Ciesze sie ze dostalam te najwieksze jakie moglam miec bo mam niedosyt,a jak bym wybrala mniejsze to bym sobie chyba do konca zycia nie wybaczyla. Minąl miesiac wiec chyba czas na fotki.Jutro wstawie.Przepraszam ze tak dlugo mnie nie bylo ,przykra sprawa ojciec TŻa zmarł.Poprawie sie

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez mune Pokaż wiadomość
No ja też się boję...niby nic mi nie jest, ale nigdy nie wiadomo...zawsze mogę mieć np. wadę serca, o której nie wiem. Z drugiej strony przecież też ludzi chorych na serce się operuje.

I tak sobie myślę, że jak się nie obudzę, to i tak nie będę wiedziała, że poszło coś nie tak
Wszystko bedzie dobrze!!! Ja to bym chciala w tak ekspresowym tempie zasypiac codziennie

Mysl pozytywnie i nie doszukuj sie chorob
__________________
Juz sąDr L.P. 450cc(prawy) i 500cc(lewy) 19.12.2011
Nadinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:46   #5073
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Oliveczko a ja uspokoić Was chciałam nic złego się nie zdarzy, ja się nasłuchałam o tym bólu w narkozie i przerażona byłam, dlatego pytałam anestezjologa i on powiedział, że to zdarza się czasem ale tylko w przypadku cesarek bo wtedy jest inne znieczulenie stosowane ze względu na dzidziusia, u nas nic takiego miejsca mieć nie może

mune a nie masz zleconego ekg? mój doktor wymagał przed op
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:51   #5074
mune
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 338
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Gipsy Pokaż wiadomość
Wkurza mnie, że nadal panuje taki pogląd, że tylko puste i próżne osoby robią operacje plastyczne...
NO pewnie, że robią puste i próżne.........ale w biuście......

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Joasi właśnie nie mam ekg zrobić. po 45 roku wymaga. Ja już mam prawie wszystko zrobione z listy....poza krzepnięciem, grupą krwi i elektrolitami (to mam zrobić 2 tyg przed).
mune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:52   #5075
IsaDorra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Ach pisalam pisalam i wiadomosc gdzies wsiaknela

jooasi moze i faktycznie masz racje, chyba wlasnie ze wzgledu na te 75 cm. w obwodzie uda sie wytargowac cos wiecej

mune Ty rowniez u Kasprzyka?? Ja mam konsultacje 6 marca, chetnie bym zajrzala do Ciebie ale pewnie bedziesz wypoczywac Wkladek nie mam dobranych, wszystko na dzien przed operacja. Ryzyk-fizyk troszke, ale mysle ze trafie w dobre rece. A jakie najpierw mialas miec wkladki ? No i prosic bede, chociaz jak doktor powie ze stanowczno 'nie' no to co ja biedna bede mogla zrobic? Tak mysle sobie, ze jednak negocjowac raczej nie mam co, bo zaliczka wplacona, lece w ciemno, nie wiem nic. Wiec nawet jak zaproponuje 200ml to wyboru nie mam zadnego jak tylko sie zgodzic Probowalam wytargowac cos po wyslaniu zdjec ale powiedzial, ze tak sie nie da. Rozumiem go, ale z drugiej strony ciekawosc mnie zzera
IsaDorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 19:56   #5076
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Witajcie kochaniutkie. Pojawił się cień nadziei, ze nowe cycuchy mogłabym zrobić już w sierpniu 2013, a więc o pół roku wcześniej, niż planowaliśmy
Ja mam pod biustem 69, w cyckach 80, rozstaw sutków 18 cm. Ważę 52 kg, wzrost 167 cm. Zresztą obie moje pseudopiersi żyją własnym życiem - lewa jest większa, niższa i bardziej obwisła, prawa maleńka i stercząca jak u dziewczynki w wieku dojrzewania, tylko bardziej zwiotczała . Zresztą niedługo wstawię zdjęcie, tylko jakoś tak nie chce mi się ich fotografować, tak przecudnej urody są .
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 20:12   #5077
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
Oliveczko a ja uspokoić Was chciałam nic złego się nie zdarzy, ja się nasłuchałam o tym bólu w narkozie i przerażona byłam, dlatego pytałam anestezjologa i on powiedział, że to zdarza się czasem ale tylko w przypadku cesarek bo wtedy jest inne znieczulenie stosowane ze względu na dzidziusia, u nas nic takiego miejsca mieć nie może

mune a nie masz zleconego ekg? mój doktor wymagał przed op
Uf to dobrze kamień z serca ja nawet w ten sposób o tym nie myślałam ze mogę się obudzić w tracie trwania operacji. I tez zastanawia mnie te ekg ja mam ze po 40 rż. Ale lepiej zrobić kurcze nic nie wiadomo nigdy co za różnica czy ma się 20 lat czy 40 trochę to dziwne
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 20:16   #5078
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Dziewczyny, czytam o tym ekg...Zupełnie zapomniałam, że mam arytmię. kiedyś tam leczyłam, ale od dawna nie biorę żadnych leków i nie jeżdżę do kardiologa. Jejku, mam nadzieję, że arytmia nie jest przeciwwskazaniem
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 20:40   #5079
magdalena_81
Raczkowanie
 
Avatar magdalena_81
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Send a message via Skype™ to magdalena_81
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez EmotIkonka Pokaż wiadomość
Tą maść o której piszę zalecił moj Doktor z kliniki z pewnośćią nic nie uszkodzi ... ale nie pamiętam nazwy ... o ile mi coś świta to lioton 1000 czy coś takiego :/
Dzięki kupiłam na razie czystą maść z arniki - jutro pobiegnę po lotion 1000

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
aginga nie ma czego się bać wszystkie tu panikujemy jak się jej pierwszy raz poddajemy a to luzik, najpierw zastrzyk, kładziesz się na stole oddychać każą przez maseczke, ktoś zażartuje i cyk budzisz się już po wszystkim też się tego bałam, że się nie obudze albo bede czuła jak mnie kroją a nie bede mogła się poruszyć, rozmowa z anestezjologiem bardzo mnie uspokoiła
Anestezjolodzy są super mój zapytał jakie chcę sny - jakiego koloru powiedziałam jakie a On zapodał mi takie biały jak mleko lek i już nic nie pamiętam nie martw się agingo

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
Oliveczko a ja uspokoić Was chciałam nic złego się nie zdarzy, ja się nasłuchałam o tym bólu w narkozie i przerażona byłam, dlatego pytałam anestezjologa i on powiedział, że to zdarza się czasem ale tylko w przypadku cesarek bo wtedy jest inne znieczulenie stosowane ze względu na dzidziusia, u nas nic takiego miejsca mieć nie może

mune a nie masz zleconego ekg? mój doktor wymagał przed op
joasi ja to samo pytałam mojego - że nie będę mogła się ruszyć a będę czuła ból - i co wtedy - żeby mnie w razie co obserwował hehe - powiedział że za dużo filmów się naoglądałam

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mune Pokaż wiadomość
NO pewnie, że robią puste i próżne.........ale w biuście......

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Joasi właśnie nie mam ekg zrobić. po 45 roku wymaga. Ja już mam prawie wszystko zrobione z listy....poza krzepnięciem, grupą krwi i elektrolitami (to mam zrobić 2 tyg przed).

ja mam - prawie - 31 lat i też robiłam EKG!!

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

A dopiero teraz sprawdziłam rozstaw sutków - mam 20cm - aż jestem ciekawa co byście mi zaleciły - na moje wymiary widziałyście moją wyjściówkę pod biustem 72 w biuście nie wiem ile miałam - rozstaw sutków 20. ważę 62 kilo i mam wzrostu 178cm Lekarz powiedział że więcej nie zmieści mi w postawie niż te co zaproponował - mam w podpisie co Wy na to - zgadzacie się z tym ? dobrej nocki już mówię
__________________
5 stycznia Mentor okrąglutkie 250cc i 275cc HP dr R.N
magdalena_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 20:45   #5080
mune
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 338
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Nadinka2 Pokaż wiadomość

Mysl pozytywnie i nie doszukuj sie chorob
Nadinko dziękuję Ci za ciepłe słowo
ciśnienie mam w porządku, więc nie będę już wyszukiwać.

Bardzo przykro mi ze względu na tatę TŻ.

Nadinko, Malinko
Co do układania się Waszych skarbów, to się nie wypowiem, bo mam zerowe doświadczenie, ale na mój gust, z tego co czytałam, to musicie dać im jeszcze trochę czasu, to dopiero miesiąc! BUziam Was moocno
mune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 20:45   #5081
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Kobietki, baaaardzo proszę o odpowiedzi - czy ten cennik jest aktualny? Nie ukrywam, że cena odgrywa dla mnie ogromną rolę, ale też nie chcę trafić na konowała

oj, chyba nie wkleiłam linka...
http://www.estheticon.pl/cenniki/pow...si-augmentacja

Edytowane przez anika75
Czas edycji: 2012-01-19 o 20:51
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 20:45   #5082
magdalena_81
Raczkowanie
 
Avatar magdalena_81
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Send a message via Skype™ to magdalena_81
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

A jak już tak się rozpisałam to dopiszę że dzisiaj moje dziewuszki mają 2 tygodnie - zaraz porobię fotki to coś wrzucę jutro - buzia
__________________
5 stycznia Mentor okrąglutkie 250cc i 275cc HP dr R.N
magdalena_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 21:04   #5083
Nadinka2
Raczkowanie
 
Avatar Nadinka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 380
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez mune Pokaż wiadomość
Nadinko dziękuję Ci za ciepłe słowo
ciśnienie mam w porządku, więc nie będę już wyszukiwać.

Bardzo przykro mi ze względu na tatę TŻ.

Nadinko, Malinko
Co do układania się Waszych skarbów, to się nie wypowiem, bo mam zerowe doświadczenie, ale na mój gust, z tego co czytałam, to musicie dać im jeszcze trochę czasu, to dopiero miesiąc! BUziam Was moocno
Kochana jesteś Dziekuje.

Tak tak,ja jestem cierpliwa i musze poczekac conajmniej miesiac.Bardziej sie martwie o blizny.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez magdalena_81 Pokaż wiadomość
A jak już tak się rozpisałam to dopiszę że dzisiaj moje dziewuszki mają 2 tygodnie - zaraz porobię fotki to coś wrzucę jutro - buzia
Madziu gratuluje nowych cycuszkow!!!
__________________
Juz sąDr L.P. 450cc(prawy) i 500cc(lewy) 19.12.2011
Nadinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 22:01   #5084
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
O hejeczka, właśnie myślalam o Tobie
Fajnie, że nas podczytujesz ale Toniu może czas napisać jakiegoś newsa tak cieplutkiego, że wszystkie podskoczymy do góry
A ten ślub to na przyszły rok już klepiecie?? i tylko czery soboty były ?? o boziu- a jak się Wam odwidzi coś to kupa czasu. Nie można wszytskiego normalnie załatwić- tylko z takim wyprzedzeniem. Co za czasy nastały
tak, na 2013r
wieści ode mnie... hmmm... jak na razie to powieje chłodem. ze względów zdrowotnych (nadczynność tarczycy dla tych, co nie pamiętają bądź nie wiedzą ) zrezygnowałam z terminu u Pani Dr. złe wyniki badań są jedynym przypadkiem, kiedy można dostać zwrot zaliczki. ja ponad tydzień temu zgłaszałam to i ciągle czekam, podobno sprawa została przekierowana do księgowości (taką informację dostałam w zeszły wtorek) ale niepokoi mnie to już.. i myślę czy tam już nie dzwonić kolejny raz. jak sądzicie?

z tego co czytałam ostatnio jest tu jakaś dziewczyna z nadczynnością tarczycy też. musisz sobie najpierw uregulować poziom hormonu bo inaczej Cię anestezjolog nie dopuści do operacji. musisz iść do endokrynologa najlepiej specjalizującego się w tarczycy (nie wiem jak się taki nazywa ), przepisze Ci tabletki i jak będziesz miała wyniki w normie to Cię zoperują
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 22:05   #5085
Precelka1
Raczkowanie
 
Avatar Precelka1
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 160
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Stęsknialam się za pogaduchami
Oliveczko
kto będzie nam prowadził nasze kolorowe odliczanki jak nie Ty? Mam nadzieje, ze po operacji nadal będziesz każdej przypominać o tych ważnych dniach
__________________
mrawww
Precelka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 22:37   #5086
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Katarsis87 Pokaż wiadomość
Jestem już po
Właśnie siedzę w domku z moimi nowymi Mento 400 okrąglutkie
Ktoś da wskazówki ile czasu cierpiał i ile dochodził do siebie?
Ja miałam operacje w poniedziałek
u u u wrzuć zdjęcia... chcę zobaczyć

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Cytat:
Napisane przez mune Pokaż wiadomość
No ja też się boję...niby nic mi nie jest, ale nigdy nie wiadomo...zawsze mogę mieć np. wadę serca, o której nie wiem. Z drugiej strony przecież też ludzi chorych na serce się operuje.

I tak sobie myślę, że jak się nie obudzę, to i tak nie będę wiedziała, że poszło coś nie tak
no właśnie mnie też to zastanawia. jeśli ktoś ma jakąś wadę serca a nie wie i pójdzie na stół to może się coś stać i np. umrę?
siostrze jak to powiedziałam to ona: no to Ty nie będziesz miała problemu tylko my.. i się popłakała

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Kobietki, baaaardzo proszę o odpowiedzi - czy ten cennik jest aktualny? Nie ukrywam, że cena odgrywa dla mnie ogromną rolę, ale też nie chcę trafić na konowała
powiem Ci tak.. z tego co patrzę po dziewczynach to mają śliczne cycuszki od dr Polaka, a cena 2000euro (teraz euro idzie w dół ) + 25euro konsultacja +25euro badania
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 23:08   #5087
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Magdalenko minimum 350cc a z takimi wymiarami i wzrostem można tam praktycznie wszystko wsadzić, jedynym ograniczeniem w Twoim przypadku jest rozciągliwość skóry

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Nadinko kochana nie jest możliwe fizycznie żeby Twoje piersi malały z 0,5l implantem może to być chwilowy efekt po zejściu opuchlizny ale one zaraz się tam porozpychają i rozkwitną Zabcia mówi że po 5 miesiącach jej się wybiły do przodu to masz jeszcze czas na efekt końcowy

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Anika 75 witaj
ten cennik niebardzo aktualny przynajmniej nie "ceny od" najtaniej jest w Czechach a jak masz blisko do Wrocławia do zapraszam do mojego lekarza, chyba taniej niż 10tys za okrągłe nie znajdziesz nigdzie

Ty drobinka jesteś przy tym obwodzie i rozstawie 300-325cc to chyba max

o arytmii napewno musisz poinformować lekarza, mieć świeże badania i uregulowane wszystko lekami, bedzie zresztą pytał w wywiadzie o choroby

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

jeśli o ekg chodzi to mnie się wydaje że nawet jak nie jest zalecone to warto zrobić, koszt około 30zł a to o Wasze bezpieczeństwo chodzi, nie tylko osoby po 40-tce na serce chorują
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.

Edytowane przez jooasi
Czas edycji: 2012-01-19 o 23:02
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 23:13   #5088
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Witam dzisiaj bylam na konsultacji balam sie ze zabieg bedzie odwołany ze wzgledu na nsdczynnosc tarczycy ale doktor powiedział ze nie ma to zadnego wplywu na zabieg 400cc ,27.04.2012r.

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Doktor na wiesc o nadczynnosci powiedział ze nie ma znaczenia ja mam uregulowane hormony bo leczę się dośc długo ale on jeszcze nie wiedział ze mam w normie i powiedzial ze bez znaczenia
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 23:13   #5089
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Aniu tarczyca ma jak najbardziej wpływ na operacje, najlepszym przykładem jest tonia, która właśnie ze wzgędu na to nie może być teraz operowana może chodziło o to że jesteś pod nadzorem lekarza i na lekach, wszystko uregulowane masz rozmiarek ładny bedzie a kto Cie operuje?
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 23:26   #5090
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Joasiu on wlasnie nie wiedział ze mam uregulowane hormony od razu powiedział ze nie ma to znaczenia nawet nie spytał zabieg będę miała u Doktora Krajewskiego w Gryficach.

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Powiedziałam doktorowi ze chcę powiększyć piersi do roz D on zaproponował mi 400cc ale doczytałam ze to pełne C już mam mętlik sama już nie wiem ile to jest te 400cc
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 23:34   #5091
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez ania1919 Pokaż wiadomość
Joasiu on wlasnie nie wiedział ze mam uregulowane hormony od razu powiedział ze nie ma to znaczenia nawet nie spytał zabieg będę miała u Doktora Krajewskiego w Gryficach.

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Powiedziałam doktorowi ze chcę powiększyć piersi do roz D on zaproponował mi 400cc ale doczytałam ze to pełne C już mam mętlik sama już nie wiem ile to jest te 400cc
ja mam nieuregulowany. jak ureguluję to wtedy dopiero operacja.
pewnie zależy od Twojej wyjściówki, jeśli masz coś swojego to wyjdzie Ci większy rozmiar niż u kogoś kto nie ma nic swojego
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 23:44   #5092
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Aniu ten implant da Ci napewno optyczne D ale staniczek pewnie z miseczką F bedziesz musiała kupwać bo żelki nie upchnie sie do miseczki tak jak naturalnej piersi
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 23:47   #5093
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez ania 31 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny chyba pierwsze wrazenie kazda ma takie same o naszej kochane wybawczyni ja myslalm tak samo jak Joasi i pomimo ze w znajomych niejestem to tylko zalowac bym mogla jak bym sie wypiela czy obrazila pomimo ze cyckow jeszcze niemam warto poczytac rady JESTESCIE DZIEWCZYNY NIEZASTAPIONE,i super ze tu jestescie bez was byloby marnie

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

dziewczynki poleccie dobre kremy ujedrniajace do biustu moze troche postosuje do operacji i jakos podratuje sytulacje hehe albo swoja psyche milego dzionka kochaniutkie
no super - muszę chyba popracować nad sprawianiem pierwszego wrażenia

A kremiki mogą być te dla kobiet w ciąży i karmiących. No i sól morska (drobna) przed kremikiem-do soli dodaj żelu pod przysznic i kolistymi ruchami zcieraj naskórek omijając otoczki. Warto powalczyć o skórę przed zabiegiem i poprawić jej jędrność.

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Ja tez mam tyle zajęć ze nawet nie wiem kiedy zleciało pol roku. Teraz drugie tyle i bede miała cycuszki Dobrze ze mamy dzień po dniu to nie będę czuła się samotna A lista powiększa się i bardzo fajnie . Ale i tak nie mogę się doczekać aż przestane być ostatnia na liście
Zleciało piorunem- i zobaczysz jak teraz poleci. Ja też już wypatruję kogoś kto będzie po Tobie bo Ty już swoje odbębniłaś na końcu i to z nawiązką

Cytat:
Napisane przez grazia78 Pokaż wiadomość
MYA moja ulubiona pioseneczka jak ją słyszę biorę radio na full i sobie śpiewam tralala tralala buzial leci

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------


JOOASI ja tak samo pomyślałam o naszej MYUSI i też nie chciała mnie przyjąć do siebie tak od razu ale udało się dobra z niej kobieta aby więcej takich jak ona i doradzi i pomoże, i w klince ze mną była jak mi się tam złe rzeczy działy z tymi moimi szwami. MYA KOCHANA JESTEŚ THE BEST zresztą wszystkie tutaj dziewczynki są zarąbiste i pomocne. Jak byłam nowa to też pomogły i podpowiadały i przed op i op. KOCHANE JESTEŚCIE, buziam was
No ja nie mogę - to zmowa jakaś czy co Ale Jooasi temat podrzuciłaDobrze chociaż, że po bliższym poznaniu zyskuje
Ja też Was loviam

O basenik pytałaś- nie ma szans bym teraz mogła chodzić regularnie choć raz w tygniu więc ja sobie odpuszczam. Basenik ozonowy który miałam pod nosem zamknęli zanim ja sobie kostium kupiłam - taki mam zryw. No ale teraz do lata i tak bym nie chodziła. A do lata może otworzą . Na razie ćwiczę sobie w domku , ławeczka do sypialni na stałe wróciła- i to musi mi na razie wystarczyć.

Cytat:
Napisane przez zabulek1 Pokaż wiadomość
dziendoberek

Noc wyznan mnie ominela.
Pozdrawiam wszystkie cieplutko i uciekam do roboty
Ty to w ogóle ostatnio się obijasz i nas zaniedbujesz. Jak nic- to wszystko przez te nowe cycki

[QUOTE=magdalena_81;317283 79
A dopiero teraz sprawdziłam rozstaw sutków - mam 20cm - aż jestem ciekawa co byście mi zaleciły - na moje wymiary , widziałyście moją wyjściówkę pod biustem 72 w biuście nie wiem ile miałam - rozstaw sutków 20. ważę 62 kilo i mam wzrostu 178cm Lekarz powiedział że więcej nie zmieści mi w postawie niż te co zaproponował - mam w podpisie co Wy na to - zgadzacie się z tym ? dobrej nocki już mówię [/QUOTE]

Hihi - no teraz się pytasz

Cytat:
Napisane przez tonia87 Pokaż wiadomość
tak, na 2013r
wieści ode mnie... hmmm... jak na razie to powieje chłodem. ze względów zdrowotnych (nadczynność tarczycy dla tych, co nie pamiętają bądź nie wiedzą ) zrezygnowałam z terminu u Pani Dr. złe wyniki badań są jedynym przypadkiem, kiedy można dostać zwrot zaliczki. ja ponad tydzień temu zgłaszałam to i ciągle czekam, podobno sprawa została przekierowana do księgowości (taką informację dostałam w zeszły wtorek) ale niepokoi mnie to już.. i myślę czy tam już nie dzwonić kolejny raz. jak sądzicie?

z tego co czytałam ostatnio jest tu jakaś dziewczyna z nadczynnością tarczycy też. musisz sobie najpierw uregulować poziom hormonu bo inaczej Cię anestezjolog nie dopuści do operacji. musisz iść do endokrynologa najlepiej specjalizującego się w tarczycy (nie wiem jak się taki nazywa ), przepisze Ci tabletki i jak będziesz miała wyniki w normie to Cię zoperują
No nic trudno- czekamy aż wszystko wróci o normy A do księgowości dzwoń- do ksiegowości trzeba dzwonić do skutku
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2012-01-19 o 23:53
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 23:54   #5094
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Mya jak Cie widzam to Cie buziam
Ty mnie nie pytaj co tu o pierwszej robie bo ja Cie pytam co Ty tu o trzeciej odwijasz spać nie mozesz czy na giełde kwiatową śmigasz
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 00:41   #5095
IsaDorra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Dzieki dziewczyny, mam nadzieje ze sie wytarguje z moim DOKTORKIEM ( ) o wkladki bo w koncu to ja mam byc zadowolona a nie on

Powiem wam, ze narkozy juz coraz mniej sie boje, spojrzcie ile kobiet sie operuje codziennie, od powiekszania piersi skonczywszy na liposukcji czy liftingu twarzy. Poki jest sie zdrowym i potwierdzaja to badania, wszystko powinno byc ok.

ania1919 tarczyca jest przeciwskazaniem jezeli jest nieleczona wtedy kiedy powinna byc. I nadczynnosc jest bardziej niebezpieczna niz niedoczynnosc. Jezeli Ty juz leczysz sie dlugo a wyniki masz w normie, mysle ze nie masz sie czego bac

Boziu, spedzilam dzis caly dzien na czytaniu o cyckach, znajac zycie znowu bede miala koszmary nocne z piersiami w roli glownej



Dobranoc xxx
IsaDorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 07:17   #5096
grazia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: warszawka
Wiadomości: 415
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

hejeczka dupki
NADINKO kochana mnie poszły do przodu po dwóch miechach jak mierzyłam się w cyckach jakiś miesiąc temu miałam 92cm teraz mam 94cm moje panienki się wybijają na przodale super. Maści żadnej na razie nie używam. Rozmawiałam z MYA i mam wogóle na razie nie smarować bimbałków aby nie rozeszły mi się na boki 15.02 mam wizytę u lekarza Witwickiego w szpitalu MSWiA więc czekam co on mi powie jak tylko będę coś wiedziała na pewno dam znać. Ja też martwiłam się tym moim lewym cyckiem nie potrzebnie ponieważ teraz widzę,że coraz bardziej mi mięsień puszcza bedzie dobrze trzeba dac im troche czasu.
MYA słońce ja poczekam do wizyty kontrolnej u doktorka i zobaczymy co mi powie na temat basenu i siłowni jak bede miała zgode od niego to lece tronie się poruszac i poływać zabka
grazia78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 08:13   #5097
Katarsis87
Raczkowanie
 
Avatar Katarsis87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 144
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

W poniedziałek mam kontrolę, wtedy zobaczę moje cuda
Ale jestem pełna nadziei i uśmiechnięta.
Już nawet przełożyłam przyjęcie urodzinowe przez tą operację
Czego to się nie robi
W środę albo czwartek będę mogła zdjąć bandaże to postaram się zrobić i wrzucić jakieś zdjątka
__________________
Mentor 400cc 16.01.2012
Katarsis87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 08:27   #5098
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Dziewczyny ogromna prośba , bardzo Was proszę o zaproszenie do galerii,chodzi mi o dziewczyny które mają implant w rozmiarze 400cc a wyjściówka małe b
__________________
Mentor 400cc27kwiecień,
Doktor Krajewski,Gryfice
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 08:42   #5099
siwa124
Raczkowanie
 
Avatar siwa124
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 386
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Witam wszystkich,
Jestem Nowa - ale do pisania - bo do czytania to już dłuugo Was czytam

Jestem po konsultacjach - mam mieć op. 07.02 - 375 lub 350 ml/okrągłe HP eurosilicone, pod mięsień, teksturowany, cięcie pachowe?! - w moim przypadku nie da się inaczej - mam tak małe cycki że jak ściągne bluzkę to tylko sutki odstają
Dlatego pod piersia mi nie zrobi - Niemkiewicz, Wrocław

Błagam Was o opinię bo tak mi wszystko gładko posżło że aż się zaczynam doszukiwac felerów - i bardzo proszę o jakieś zdjęcia - jesli to możliwe - najlepiej przed i po
a.czarnecka@hartphp.com.p l

Zasatnawiam się czy nie będą za duże - za chwile czy nie za małe -i będę żałować... Jak przymierzałam stanik z cyckami to mi się podobało. Kurcze burza w głowie...
siwa124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 09:13   #5100
magdalena_81
Raczkowanie
 
Avatar magdalena_81
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Send a message via Skype™ to magdalena_81
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Nadinka2 Pokaż wiadomość
Kochana jesteś Dziekuje.

Tak tak,ja jestem cierpliwa i musze poczekac conajmniej miesiac.Bardziej sie martwie o blizny.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------



Madziu gratuluje nowych cycuszkow!!!
Dziękuję Nadinko
__________________
5 stycznia Mentor okrąglutkie 250cc i 275cc HP dr R.N
magdalena_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.