Powiększanie piersi cz.7 - Strona 202 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 15:33   #6031
martkka sz
Raczkowanie
 
Avatar martkka sz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 237
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

agatau88
Slonce nie martw sie! ja tam u Gwen duzej roznicy nie widzialam...chyba kurde sie nie znam.No i piersi zmieniaja sie caly czas...a Ty chyba w pazdzierniku mialas op, wiec nie uplynelo jeszcze tak duzo !!

mam nadzieje, ze moje nie zmaleja ;/ bo to jeszcze mlodziaki sa.
__________________
[

Edytowane przez martkka sz
Czas edycji: 2012-01-31 o 15:38
martkka sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:46   #6032
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Agatko,
moje się układają tak samo... identycznie zaokrąglone, czy w staniku czy bez tyle, ze jedna ociupnkę ucieka w bok i dół ... ale taka już moja krzywa klata
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 16:04   #6033
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Witam Was dziewczyny serdecznie Mam pytanie dr wybrał dla mnie profil -wysoki ,ale nie ten najwyższy , czy nie powinnam mieć najwyższy
__________________
Mentor 400cc27kwiecień,
Doktor Krajewski,Gryfice
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 16:06   #6034
dagaa81
Raczkowanie
 
Avatar dagaa81
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 452
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Ania-ja też mam wysoki-najwyższy pewnie miałybyśmy pod nosem
Gwen-lewy doprawego dochodził Widzę że jak u większości
Joasssssiiiiii-ależ Ci zazdraszczam tego bóluuuu przy tatooooo!!!!!Uwielbiam:ha haha:
Buziaki dla reszty Dziewczątek:r oza:
__________________
19 luty 2011-dr Jarliński
DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE ZA DOKONANIE CUDU
400cc okrągłe HP
dagaa81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 16:09   #6035
horo
Zakorzenienie
 
Avatar horo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 106
GG do horo
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez ania1919 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny serdecznie Mam pytanie dr wybrał dla mnie profil -wysoki ,ale nie ten najwyższy , czy nie powinnam mieć najwyższy
Aniu,
Dr wie co robi... dobiera implanty, ich szerokość i projekcję do Ciebie i do "stanu" Twoich piersi
Zaufaj mu, a będziesz zadowolona
__________________
Allergan Inspira TRX 615g (14 cm x 6,5 cm)
1.09.2009 - dr Andrzej Krajewski



horo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 16:24   #6036
malinkac
Raczkowanie
 
Avatar malinkac
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 313
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
O to Słońce masuj bliznę koniecznie- Zabulek tu pisała niedawno jak to robić. To wciągnięcie może być przyczepieniem się wewnątrz blizny, zrośnięciem z wewnętrzną tkanką- no ale to już na zdjęciu trzebaby zobaczyć. Tak czy owak - musisz masować koniecznie i może warto w dermatix zainwestować (może napisz zapytanie do dr). Dobrze, że zauważyłaś- teraz będzie trzeba blizence troszkę pomóc.
Myu kochana a jeżeli coś mi się tam przykleiło to masowanie może pomóc? a jeśli nie to co można zrobić? nie chcę mieć płaskiego cycka :/
dzisiaj zrobię fotkę bo chcę wysłać doktorkowi ( on pewnie napisze, że wszystko jest pięknie, ale i tak nie mam nic do stracenia) to wrzucę i proszę rzuć swoim fachowym okiem
a jakbyś chciała to albumie minął miesiąc na zdjęciu bokiem też jest ten mój lewus tylko teraz wygląda troszkę gorzej.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

dziewczyny kochane
a może któraś z Was miała podobny problem? bo chyba mi się blizna przykleiła?
__________________
19.12.2011 450 i 500 dr P...
malinkac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:26   #6037
ania1919
Raczkowanie
 
Avatar ania1919
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Dziękuję za odpowiedź dziewczyny , masz rację Horo przecież Dr wie co robipozdrawiam
__________________
Mentor 400cc27kwiecień,
Doktor Krajewski,Gryfice
ania1919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 17:27   #6038
kicia_nh
Zadomowienie
 
Avatar kicia_nh
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków/ Belgia
Wiadomości: 1 015
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Aginga, Kamiluwa powodzenia jutro Mam nadzieję, że szybciutko wrócicie do formy i pochwalicie się swoimi nowymi nabytkami
Jooasi a co to za tatoo sobie robiłaś? Mam nadzieję, że też się pochwalisz Ja uwielbiam tatuaże, sama mam dwa i chciałabym jeszcze jeden (dokończenie projektu, który mam w główce) ale za cholere nie mogę znaleźć wzoru, który by mnie powalił na kolana i pasował do tego co sobie obmyśliłam i tego co już mam a już tysiące ich przeglądałam
kicia_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:52   #6039
kajuja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 134
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez kamiluwa Pokaż wiadomość
Anika a czy Ty przypadkiem nie pochodzisz z Osieka za Skórczem?? Tam też rządzi ksiądz :

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

A poza tym to jutro mam operację własnie u dr Skwiercz w Gdańsku
trzymam za ciebie kciuki kochana
__________________
Mentor 430 ml CPG 333 dr Skwiercz - 07.12.2011
kajuja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:53   #6040
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Agatau... Daga mówi, że też tak miała i sie wyrownało... Mi może troche ten prawy ucieka...ale z uciekaniem to pół biedy bo mi najbardziej przeszkadza to że ten prawy jest płaski od boku a lewy okrągły niech ten lewy się wyrówna...niech sie kurna obniży czy co
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:54   #6041
grazia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: warszawka
Wiadomości: 415
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

KAMILAWUWA,AGINGA POWODZENIA JUTRO MARZENIE WASZE TUŻ, TUŻ
JOOASI pisz jak tam twój tatoo coś ty tam sobie zrobiła bo mnie ciekawość żżera
MALINKO ja nie miałam akurat takiego problemu,ale spróbuj masować. Do doktorka jak napiszesz to on ci odpisze tak jak piszesz odpowie ci,że wszystko jest ok i tak musi byc bo się goi kochana albo leć do lekarza i niech ci powie tak by było najlepiej
grazia78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 17:59   #6042
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Jooasi nie mów tylko zdjęcia dawaj.
Dziewczyny jutrzejsze ja tez kciukasy trzymam mocno!
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:16   #6043
Nadinka2
Raczkowanie
 
Avatar Nadinka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 380
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez malinkac Pokaż wiadomość
Myu kochana a jeżeli coś mi się tam przykleiło to masowanie może pomóc? a jeśli nie to co można zrobić? nie chcę mieć płaskiego cycka :/
dzisiaj zrobię fotkę bo chcę wysłać doktorkowi ( on pewnie napisze, że wszystko jest pięknie, ale i tak nie mam nic do stracenia) to wrzucę i proszę rzuć swoim fachowym okiem
a jakbyś chciała to albumie minął miesiąc na zdjęciu bokiem też jest ten mój lewus tylko teraz wygląda troszkę gorzej.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

dziewczyny kochane
a może któraś z Was miała podobny problem? bo chyba mi się blizna przykleiła?
Czesc Malinko
O co chodzi z tym przyklejeiem? Powiedz prosze co Ci sie tam dzieje




AGINGA , KAMILUWA POWODZENIA JUTRO.tRZYMAMY KCIUKI. JESZCZE JEDEN DZIEN I NOWE CYCUNIE BEDZIECIE MIALY!!!!
__________________
Juz sąDr L.P. 450cc(prawy) i 500cc(lewy) 19.12.2011

Edytowane przez Nadinka2
Czas edycji: 2012-01-31 o 18:34
Nadinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:19   #6044
martkka sz
Raczkowanie
 
Avatar martkka sz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 237
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

KAMILAWUWA,AGINGA

POWODZENIA DZIEWCZYNKI!!!!TRZYMAM KCIUKI!!!!! Wszystko bedzie pieknie!! buzka!!
__________________
[
martkka sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:47   #6045
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
kamiluwa - 01.02 - JUTRO
aginga 01.02 - JUTRO
NO TO DZIEWCZYNKI TRZYMAM ZA WAS KCIUKI w końcu dostaniecie swoje wymarzone cycuchy
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:00   #6046
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

laski nie możecie powstrzymać się trochę ze skrobaniem jak mnie nie ma?? hę?? jestem po, kłucie zajęło 5h15min, ostatnie godzinka już słaba ale wczesniej niebardzo bolało pokaże jak go rozwinę tylko ale nie mam wzoru z szablonu, szukałam tatuażysty, który potrafi malować, bo u mnie sprawa skomplikowana, przykrywałam i wkomponowywałam stary i brzydki a ten co mam teraz powstał bezpośrednio na mojej skórze, więc nigdy nie spotkam takiego samego na basenie czy gdzieś tam miały być róże ale ni ma... dobrze to i źle

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

kamiluwa, aginga kciukasy trzymam i powodzenia jutro życze wszystkie jestesmy z Wami
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:06   #6047
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

zdjecia!
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:20   #6048
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

juz Gwen bys zdjecia chciała, a po co? nie marudź sama go nie widze bo czarnym streczem owinięty, to nie takie hop siup ja tez chce Twój zobaczyć
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:21   #6049
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Hej! Ja jestem po wizycie u lekarza i mnie umówił na operację 29 lutego )))
tylko że dobrał mi implant Mentor CPG 330 anatomiczny, i powiedział że więcej nie wsadzi bo mi się tak skóra nie rozciągnie i że to max. I teraz nie wiem co o tym wszystkim myśleć, bo pisałyście że powinnam brać 400-500 cc ehhhhhhhhhhhhhh
?????
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 19:34   #6050
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

dziewczyny prosze doradzcie planuje operacje jest tylko jeden mały problem dzwonie do dr.Skwiercz mowie jej o terminie ktory mi odpowiada czyli lipiec sierpien a dr mowi ze na lata to nie bardzo gorzej sie goi i wogole nie poleca ze tylko raz robila w lato z tym ze ja mam taki dlugi urlop 3 miesieczny wlasnie w sierpniu o operacji nie wie nikt tylko moj maz on rowniez mialby wtedy urlop i zajala by sie mna, ja wiem jedno jak nie wypali teraz to pewnie nigdy raz ze urlop taki dlugi sie nie powtorzy,dwa ze maz musi byc ze mna w pl a tak on tez pracuje...zadzwonie jeszcze raz do dr.Skwiercz porozmawiam z nia o sytuacji nie wiem co robic chce miec w koncu te cycki nie ukrywam ze chcialam robic własnie u niej co sadzicie o operacji w latao biorac pod uwagę moja sytuacje czyli urlop itp

mya diva prosze doradz joasi i inne dziewczynki tez
miałą któras z was operacje w lato??i prosze podajcie nazwiska sprawdzonych lekarzy z pomorza...jestem w kropce...jestem zla wkurzona i nie wiem co robicpomocyyyyyy

ooo wizde ze KICIA I OLIWKA maj arowniez operacjeę na lipiec dziewczynki u kogo sie operujcie??napiszcie prosze((

Edytowane przez kasikkk87
Czas edycji: 2012-01-31 o 19:41
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 20:02   #6051
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

kasikkk87 ja bede miala operacje w lato i jakos za bardzo sie tym nie martwie, kazdy robi tak zeby termin mu pasował. Wiem ze bedzie ciezko ukryc pancernik latem no ale jakos to bedzie Zadzwon do pani doktor i powiedz ze tylko wtedy akurat Ci pasuje robic
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 20:32   #6052
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
kasikkk87 ja bede miala operacje w lato i jakos za bardzo sie tym nie martwie, kazdy robi tak zeby termin mu pasował. Wiem ze bedzie ciezko ukryc pancernik latem no ale jakos to bedzie Zadzwon do pani doktor i powiedz ze tylko wtedy akurat Ci pasuje robic
dzwonilam ale generalnie mi odradzala mowila ze powyzej 25 stopni nie zrobi mi operacjii ale zamierzam zadzwonic jeszcze raz.oliwka a u kogo sie operujesz???
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 20:35   #6053
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
dzwonilam ale generalnie mi odradzala mowila ze powyzej 25 stopni nie zrobi mi operacjii ale zamierzam zadzwonic jeszcze raz.oliwka a u kogo sie operujesz???
Trudno jest przewidziec ile bedzie stopni Ja sie operuje u doktora Bromy. Lato to tez jednyny termin ktory mi pasuje i nie przeloze na pewno
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 20:44   #6054
kajuja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 134
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze doradzcie planuje operacje jest tylko jeden mały problem dzwonie do dr.Skwiercz mowie jej o terminie ktory mi odpowiada czyli lipiec sierpien a dr mowi ze na lata to nie bardzo gorzej sie goi i wogole nie poleca ze tylko raz robila w lato z tym ze ja mam taki dlugi urlop 3 miesieczny wlasnie w sierpniu o operacji nie wie nikt tylko moj maz on rowniez mialby wtedy urlop i zajala by sie mna, ja wiem jedno jak nie wypali teraz to pewnie nigdy raz ze urlop taki dlugi sie nie powtorzy,dwa ze maz musi byc ze mna w pl a tak on tez pracuje...zadzwonie jeszcze raz do dr.Skwiercz porozmawiam z nia o sytuacji nie wiem co robic chce miec w koncu te cycki nie ukrywam ze chcialam robic własnie u niej co sadzicie o operacji w latao biorac pod uwagę moja sytuacje czyli urlop itp

mya diva prosze doradz joasi i inne dziewczynki tez
miałą któras z was operacje w lato??i prosze podajcie nazwiska sprawdzonych lekarzy z pomorza...jestem w kropce...jestem zla wkurzona i nie wiem co robicpomocyyyyyy

ooo wizde ze KICIA I OLIWKA maj arowniez operacjeę na lipiec dziewczynki u kogo sie operujcie??napiszcie prosze((
jak masz urlop trzy miesieczny to moze zrob op. we wrzesniu? na poczatku?
i pierwsze słysze zeby dr nie robiła op. latem... hmm. a moze po prostu nie zwracałam na to uwagi

a co do lekarzy to ja byłam na konsultacjach u dr grobelny, widziałam jej robotę na zywo, było bardzo ok
słyszalam, ze jankau tez jest ok.
__________________
Mentor 430 ml CPG 333 dr Skwiercz - 07.12.2011

Edytowane przez kajuja1
Czas edycji: 2012-01-31 o 20:46
kajuja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:11   #6055
aginga
Raczkowanie
 
Avatar aginga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 87
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez kicia_nh Pokaż wiadomość
Aginga, Kamiluwa powodzenia jutro Mam nadzieję, że szybciutko wrócicie do formy i pochwalicie się swoimi nowymi nabytkami
Jooasi a co to za tatoo sobie robiłaś? Mam nadzieję, że też się pochwalisz Ja uwielbiam tatuaże, sama mam dwa i chciałabym jeszcze jeden (dokończenie projektu, który mam w główce) ale za cholere nie mogę znaleźć wzoru, który by mnie powalił na kolana i pasował do tego co sobie obmyśliłam i tego co już mam a już tysiące ich przeglądałam
Dziękuję Kicia, też mam nadzieję na szybki powrót do formy, buziaczek!

---------- Dopisano o 22:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia_nh Pokaż wiadomość
Aginga, Kamiluwa powodzenia jutro Mam nadzieję, że szybciutko wrócicie do formy i pochwalicie się swoimi nowymi nabytkami
Jooasi a co to za tatoo sobie robiłaś? Mam nadzieję, że też się pochwalisz Ja uwielbiam tatuaże, sama mam dwa i chciałabym jeszcze jeden (dokończenie projektu, który mam w główce) ale za cholere nie mogę znaleźć wzoru, który by mnie powalił na kolana i pasował do tego co sobie obmyśliłam i tego co już mam a już tysiące ich przeglądałam
Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
laski nie możecie powstrzymać się trochę ze skrobaniem jak mnie nie ma?? hę?? jestem po, kłucie zajęło 5h15min, ostatnie godzinka już słaba ale wczesniej niebardzo bolało pokaże jak go rozwinę tylko ale nie mam wzoru z szablonu, szukałam tatuażysty, który potrafi malować, bo u mnie sprawa skomplikowana, przykrywałam i wkomponowywałam stary i brzydki a ten co mam teraz powstał bezpośrednio na mojej skórze, więc nigdy nie spotkam takiego samego na basenie czy gdzieś tam miały być róże ale ni ma... dobrze to i źle

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

kamiluwa, aginga kciukasy trzymam i powodzenia jutro życze wszystkie jestesmy z Wami
Dzięki Jooasi, jesteś kochana!

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez tonia87 Pokaż wiadomość
NO TO DZIEWCZYNKI TRZYMAM ZA WAS KCIUKI w końcu dostaniecie swoje wymarzone cycuchy
Dzięki Tonia
aginga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:13   #6056
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez kajuja1 Pokaż wiadomość
jak masz urlop trzy miesieczny to moze zrob op. we wrzesniu? na poczatku?
i pierwsze słysze zeby dr nie robiła op. latem... hmm. a moze po prostu nie zwracałam na to uwagi

a co do lekarzy to ja byłam na konsultacjach u dr grobelny, widziałam jej robotę na zywo, było bardzo ok
słyszalam, ze jankau tez jest ok.
we wrzesniu nie moge zrobic bo meza nie bedzie przy mnie a poza tym nie zdaze wydobrzec aby pojsc do pracyy urlop zaczyna mi sie pod koniec lipca...kurczeee
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:26   #6057
aginga
Raczkowanie
 
Avatar aginga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 87
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez grazia78 Pokaż wiadomość
KAMILAWUWA,AGINGA POWODZENIA JUTRO MARZENIE WASZE TUŻ, TUŻ
JOOASI pisz jak tam twój tatoo coś ty tam sobie zrobiła bo mnie ciekawość żżera
MALINKO ja nie miałam akurat takiego problemu,ale spróbuj masować. Do doktorka jak napiszesz to on ci odpisze tak jak piszesz odpowie ci,że wszystko jest ok i tak musi byc bo się goi kochana albo leć do lekarza i niech ci powie tak by było najlepiej
No tak marzenia się spełniają, tylko dlaczego mam takieeeeeego pietra mam nadzieję, że przeżyję, dzięki za wsparcie!

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez martkka sz Pokaż wiadomość
KAMILAWUWA,AGINGA

POWODZENIA DZIEWCZYNKI!!!!TRZYMAM KCIUKI!!!!! Wszystko bedzie pieknie!! buzka!!

Martkka dziękuuuuuję

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Nadinka2 Pokaż wiadomość
Czesc Malinko
O co chodzi z tym przyklejeiem? Powiedz prosze co Ci sie tam dzieje




AGINGA , KAMILUWA POWODZENIA JUTRO.tRZYMAMY KCIUKI. JESZCZE JEDEN DZIEN I NOWE CYCUNIE BEDZIECIE MIALY!!!!
Dziękuję mam nadzieję, że przeżyję, najbardziej boję się narkozy, brrrrrrr
aginga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:31   #6058
kicia_nh
Zadomowienie
 
Avatar kicia_nh
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków/ Belgia
Wiadomości: 1 015
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze doradzcie planuje operacje jest tylko jeden mały problem dzwonie do dr.Skwiercz mowie jej o terminie ktory mi odpowiada czyli lipiec sierpien a dr mowi ze na lata to nie bardzo gorzej sie goi i wogole nie poleca ze tylko raz robila w lato z tym ze ja mam taki dlugi urlop 3 miesieczny wlasnie w sierpniu o operacji nie wie nikt tylko moj maz on rowniez mialby wtedy urlop i zajala by sie mna, ja wiem jedno jak nie wypali teraz to pewnie nigdy raz ze urlop taki dlugi sie nie powtorzy,dwa ze maz musi byc ze mna w pl a tak on tez pracuje...zadzwonie jeszcze raz do dr.Skwiercz porozmawiam z nia o sytuacji nie wiem co robic chce miec w koncu te cycki nie ukrywam ze chcialam robic własnie u niej co sadzicie o operacji w latao biorac pod uwagę moja sytuacje czyli urlop itp

mya diva prosze doradz joasi i inne dziewczynki tez
miałą któras z was operacje w lato??i prosze podajcie nazwiska sprawdzonych lekarzy z pomorza...jestem w kropce...jestem zla wkurzona i nie wiem co robicpomocyyyyyy

ooo wizde ze KICIA I OLIWKA maj arowniez operacjeę na lipiec dziewczynki u kogo sie operujcie??napiszcie prosze((
Ja będę robić u dr Keller w Krakowie, ale to drugi koniec Polski. Ja już jak z Belgii dzwoniłam do niej i rozmawiałam to mówiłam o tym, że mi tylko lipiec pasuje, bo tylko tak będę miała urlop i nie było żadnego problemu. Niektórzy lekarze z tego co czytałam niechętnie wykonują w lecie właśnie ze względu na gojenie, ale myślę, że jak jeszcze raz zadzwonisz i przedstawisz sytuację to może jednak zmieni zdanie. Trzeba być dobrej myśli Jak się uprze to niestety, albo będziesz zmuszona zmienić lekarza, albo termin. Miejmy nadzieję, że jednak wszystko pójdzie po Twojej myśli
kicia_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:32   #6059
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze doradzcie planuje operacje jest tylko jeden mały problem dzwonie do dr.Skwiercz mowie jej o terminie ktory mi odpowiada czyli lipiec sierpien a dr mowi ze na lata to nie bardzo gorzej sie goi i wogole nie poleca ze tylko raz robila w lato z tym ze ja mam taki dlugi urlop 3 miesieczny wlasnie w sierpniu o operacji nie wie nikt tylko moj maz on rowniez mialby wtedy urlop i zajala by sie mna, ja wiem jedno jak nie wypali teraz to pewnie nigdy raz ze urlop taki dlugi sie nie powtorzy,dwa ze maz musi byc ze mna w pl a tak on tez pracuje...zadzwonie jeszcze raz do dr.Skwiercz porozmawiam z nia o sytuacji nie wiem co robic chce miec w koncu te cycki nie ukrywam ze chcialam robic własnie u niej co sadzicie o operacji w latao biorac pod uwagę moja sytuacje czyli urlop itp

mya diva prosze doradz joasi i inne dziewczynki tez
miałą któras z was operacje w lato??i prosze podajcie nazwiska sprawdzonych lekarzy z pomorza...jestem w kropce...jestem zla wkurzona i nie wiem co robicpomocyyyyyy

ooo wizde ze KICIA I OLIWKA maj arowniez operacjeę na lipiec dziewczynki u kogo sie operujcie??napiszcie prosze((
Ja mialam 2 sierpnia i tez kilka osob mi pisalo, ze to zly czas Dla mnie to byl super czas!!! Pancernik wogle nie przeszkadzal pod podkoszulkami i wszystko sie ladnie, szybko zagoilo, mimo wysokich temperatur. I zaraz po operacji robilismy wycieczki i byly tez namioty
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 21:44   #6060
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Powiększanie piersi cz.7

kasikkk ja już słyszałam o tym, że doktor Skwiercz nie operuje latem, ze względu na złe gojenie przy wysokich temperaturach a cięzko trafić na odpowiednią pogodę przez dłuższy czas ona ma dużo różnych obostrzeń, np. tylko kilka dni w cyklu miesięcznym operuje inni lekarze tego nie stosują opowiedz jej o swojej sytuacji albo się zgodzi albo są też inni lekarze, jak nie masz jakiś utrudnionej wyjściówki to każdy teoretycznie sobie poradzi

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
Hej! Ja jestem po wizycie u lekarza i mnie umówił na operację 29 lutego )))
tylko że dobrał mi implant Mentor CPG 330 anatomiczny, i powiedział że więcej nie wsadzi bo mi się tak skóra nie rozciągnie i że to max. I teraz nie wiem co o tym wszystkim myśleć, bo pisałyście że powinnam brać 400-500 cc ehhhhhhhhhhhhhh
?????
Ise masz taką samą sytuację jak Tonia, nasi lekarze są bardzo asekuracyjni 330cc anatom przy wzroście 180cm to brzydko mówiąc w d... można wsadzić, dalej biust jak u nastolatki bedziesz miała
toni u naszego lekarza mieściło się mniej niż 300 cc chyba a Polak jej od ręki 400cc zaoferował na wszystko jest metoda, na mniej rozciągliwą skórę też tylko trzeba umieć to zrobić
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.

Edytowane przez jooasi
Czas edycji: 2012-01-31 o 21:40
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.