Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-04, 09:32   #1141
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Lepiej się pochwal, coś zamówiła
I jak Ci poszło z tamtymi tonikami...

Jeszcze mi kiedyś podziękujesz
Z tonikami tak se. Na poczatku byla roznica po moich magicznym miksie, ale dalszych zmian juz koniec niestety.

Kupilam krem nawilzajacy Organix, krem matujacy Organix, szampon pomaranczowy Sante, odzywke brzozowa Sante, krem do rak Sante, szampon na objetosc na zapas Sante i cos chyba jeszcze, ale nie pamietam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 09:33   #1142
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Gothic_Daisy - u mnie niektore kawy maja mleko, ale to jest tak, ze masz jedna kapsulke z kawa normalnie, a w drugiej jest mleko w proszku
A widzisz, wiedziałam, że są jakieś takie kapsułki

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Ja mam ekspres tchibo i jest o tyle fajny, ze ma juz wbudowana spieniarke do mleka, wiec mozna dawac normalne a nie kapsulkowane


Jest nowy douglas box, chociaz wyjatkowo kiepski jak dla mnie. Nawet na sile nie potrafie go zamowic A tak na niego czekalam zeby zamowic razem z baza lancome...
Też mam spieniarkę Ale rano zwykle mi się nie chce kombinować
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 09:37   #1143
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37958943]Z tonikami tak se. Na poczatku byla roznica po moich magicznym miksie, ale dalszych zmian juz koniec niestety.

Kupilam krem nawilzajacy Organix, krem matujacy Organix, szampon pomaranczowy Sante, odzywke brzozowa Sante, krem do rak Sante, szampon na objetosc na zapas Sante i cos chyba jeszcze, ale nie pamietam.[/QUOTE]
nie poddawaj się
brawa za zakupy; ciekawe czy będziesz zadowolona... ja powiem szczerze, że kremy naturalne to tak średnio raczej oleju używam, no ale ja to już stara jestem, więc wiadomo
jeszcze Cię muszę tylko odwieść od używania antyperspirantów i moja misja będzie zakończona tylko nie wiem, jak to zrobić...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 09:42   #1144
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie poddawaj się
brawa za zakupy; ciekawe czy będziesz zadowolona... ja powiem szczerze, że kremy naturalne to tak średnio raczej oleju używam, no ale ja to już stara jestem, więc wiadomo
Mnie oleje nie teges. Wczesniej probowalam i szalu nie bylo. Do tego mam wrazenie, ze nawilzenie gorsze niz w kremach.

Ostatnio kupilam frakcje sojowa i kiepska. Buzie mialam sucha.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jeszcze Cię muszę tylko odwieść od używania antyperspirantów i moja misja będzie zakończona tylko nie wiem, jak to zrobić...
Czemu? Uzywam blokera raz na miesiac albo poltora i jest git.

Poza tym uprzedzam, ze naturalna kolorowka nigdy wiecej mojej twarzy nie dotknie. Tu sie nie ludz .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 09:57   #1145
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Se dzisiaj użyłam tuszu Givenchy i jak na jednym oku wygląda super, tak na tym drugim, gdzie mam fazę na rozsniecie nowych, a wypadanie starych wyglada to nieciekawie wnisoek - dla długich gęstych rzęs tusz będzie ok, dla innych lepiej odpuścić i zainwestować w revitalash
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 10:06   #1146
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Se dzisiaj użyłam tuszu Givenchy i jak na jednym oku wygląda super, tak na tym drugim, gdzie mam fazę na rozsniecie nowych, a wypadanie starych wyglada to nieciekawie wnisoek - dla długich gęstych rzęs tusz będzie ok, dla innych lepiej odpuścić i zainwestować w revitalash
A dla długich i gęstych rzęs to każdy jest prawie ok :P
Mi cały czas nie podchodzi ten tusz Teraz maczam w nim szczoteczkę od masterprice maxa, wkurza mnie szczotka składająca się z 3 kulek bo utrudnia malowanie i jest jak dla mnie zbędnym bajerem.
Używała może któraś grzebyczka do rzęs żeby je rozczesać po malowaniu? Ja zawsze poprawiałam sklejone rzęsy igiełką, ale jak jest bezpieczniejszy i lepszy sposób to może kupię grzebyczek...

Co do revitalash- fajne mają teraz zestawy z zalotką, grzebyczkiem, tuszem i dużym rozmiarem odżywki za 380. Ja 340 płaciłam za samą odżywkę.
Ciekawa jestem czy w końcu potanieją te odżywki... Jakby tak kosztowały koło stówki to bym mogła używać cały czas...
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 10:07   #1147
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Nowy box Douglasa: http://www.douglas.pl/douglas/index_c0066.html
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 10:19   #1148
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
A dla długich i gęstych rzęs to każdy jest prawie ok :P
Mi cały czas nie podchodzi ten tusz Teraz maczam w nim szczoteczkę od masterprice maxa, wkurza mnie szczotka składająca się z 3 kulek bo utrudnia malowanie i jest jak dla mnie zbędnym bajerem.
Używała może któraś grzebyczka do rzęs żeby je rozczesać po malowaniu? Ja zawsze poprawiałam sklejone rzęsy igiełką, ale jak jest bezpieczniejszy i lepszy sposób to może kupię grzebyczek...

Co do revitalash- fajne mają teraz zestawy z zalotką, grzebyczkiem, tuszem i dużym rozmiarem odżywki za 380. Ja 340 płaciłam za samą odżywkę.
Ciekawa jestem czy w końcu potanieją te odżywki... Jakby tak kosztowały koło stówki to bym mogła używać cały czas...
No nie do końca, przykładem niech będzie Diorek New Look, moje rzęsy wyglądały w nim koszmarnie, poklejone tak, ze 2 kupki na krzyz sie z nich robiły. Hororor i tyle.
Ale Revitalash mógłby taniej kosztować, fakt.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 10:31   #1149
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
A dla długich i gęstych rzęs to każdy jest prawie ok :P
Mi cały czas nie podchodzi ten tusz Teraz maczam w nim szczoteczkę od masterprice maxa, wkurza mnie szczotka składająca się z 3 kulek bo utrudnia malowanie i jest jak dla mnie zbędnym bajerem.
Używała może któraś grzebyczka do rzęs żeby je rozczesać po malowaniu? Ja zawsze poprawiałam sklejone rzęsy igiełką, ale jak jest bezpieczniejszy i lepszy sposób to może kupię grzebyczek...

Co do revitalash- fajne mają teraz zestawy z zalotką, grzebyczkiem, tuszem i dużym rozmiarem odżywki za 380. Ja 340 płaciłam za samą odżywkę.
Ciekawa jestem czy w końcu potanieją te odżywki... Jakby tak kosztowały koło stówki to bym mogła używać cały czas...
brrrr mnie ten givenchy też nie podszedł dobrze,że dziad już pomału zasycha
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 11:00   #1150
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić ekspres na kapsułki Nespresso (Są też inne kapsułkowce, ale ich ich nie znam, to nie polecam )
Kawę mam w ciągu minuty, zawsze tak samo dobra, pachnąca i super. Nespresso ma kilkanaście gatunków, więc to nie jest tak, że trzeba się ograniczać do kilku (jak w Tchibo na ten przykład). Do tego można kupić puste kapsułki i je napełniać własną kawą (no ale to wyższa szkoła jazdy, mnie się nie chce).
Właśnie, Dziewczyny, oświećcie mnie. Jaka jest różnica pomiędzy kawą z ekspresu z kapsułkami a kawą ze zwykłego ekspresu?

Te z kapsułek zawsze piłam wyjątkowo pyszne, nie wiem, czego to jest zasługa, ale TŻ mi usilnie wmawia, że to jedno i to samo, a ja usilnie nie chcę mu wierzyć

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37958943]Z tonikami tak se. Na poczatku byla roznica po moich magicznym miksie, ale dalszych zmian juz koniec niestety.

Kupilam krem nawilzajacy Organix, krem matujacy Organix, szampon pomaranczowy Sante, odzywke brzozowa Sante, krem do rak Sante, szampon na objetosc na zapas Sante i cos chyba jeszcze, ale nie pamietam.[/QUOTE]
A gdzie to kupowałaś? Czaję się właśnie na produkty tych firm A Organix jest w Hebe, zastanawiałam się nad zakupem TEGO serum na końcówki, znawcą jakimś nie jestem, ale wydawało mi się, że ma chyba przyjemny skład - może wypowie się ktoś, kto się lepiej zna?

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2012-12-04 o 11:03
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 11:08   #1151
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Solciuchna, w zasadzie nie ma różnicy, główna to cena jednej przygotowanej kawy - w kapsułkowych wychodzi sporo drożej, więc nie opłaca się dla dużej rodziny lub jeśli przygotowuje się dużo kaw. Generalnie w tych kapsułkach jest normalna kawa mielona i zamknięta próżniowo, dzięki czemu nie wietrzeje. Kawa jest parzona tak samo jak w "normalnych" ekspresach pod ciśnieniem. Te kapsułkowe ekspresy mają to do siebie, że są dużo mniejsze
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 11:15   #1152
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Se dzisiaj użyłam tuszu Givenchy i jak na jednym oku wygląda super, tak na tym drugim, gdzie mam fazę na rozsniecie nowych, a wypadanie starych wyglada to nieciekawie wnisoek - dla długich gęstych rzęs tusz będzie ok, dla innych lepiej odpuścić i zainwestować w revitalash
A nie mowilam

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Jak zwykle nie urywa
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 11:21   #1153
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Solciuchna, w zasadzie nie ma różnicy, główna to cena jednej przygotowanej kawy - w kapsułkowych wychodzi sporo drożej, więc nie opłaca się dla dużej rodziny lub jeśli przygotowuje się dużo kaw. Generalnie w tych kapsułkach jest normalna kawa mielona i zamknięta próżniowo, dzięki czemu nie wietrzeje. Kawa jest parzona tak samo jak w "normalnych" ekspresach pod ciśnieniem. Te kapsułkowe ekspresy mają to do siebie, że są dużo mniejsze
Dokładnie.

Dla mnie znaczenie ma ten powtarzalność - ta kawa zawsze smakuje tak samo.
W ekspresie kolbowym jak się nasypało ciut mniej, gdy kawa była zwietrzała itp. to jednak kawa smakowała ciut inaczej.

No i sam kapsułkowiec jest znacznie tańszy niż porządny ekspres ciśnieniowy. Bo z takiego ciśnieniowego z dolnej pólki to kawa na pewno będzie gorsza.
Więc powiedziałabym, że w przypadku kapsułkowca masz tani sprzęt i drogą kawę, a w przypadku normalnego kolbowego drogi sprzęt i możesz mieć tanią kawę
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 11:27   #1154
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość


A gdzie to kupowałaś? Czaję się właśnie na produkty tych firm
W kilku sklepach zakupy robilam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 11:32   #1155
alime05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 446
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Ja mam ekspres tchibo i jest o tyle fajny, ze ma juz wbudowana spieniarke do mleka, wiec mozna dawac normalne a nie kapsulkowane


Jest nowy douglas box, chociaz wyjatkowo kiepski jak dla mnie. Nawet na sile nie potrafie go zamowic A tak na niego czekalam zeby zamowic razem z baza lancome...
Z takiego samego powodu zwlekałam ze złożeniem zamówienia
Zmienili również prezent przy zamówieniu powyżej 160zł. - torba CK.
Wrzuciłam do koszyka również ten zestaw:
http://www.douglas.pl/douglas/Makija...nd_695697.html
tylko nigdzie nie widzę informacji jak jest pojemność korektora, mam nadzieję, że to pełnowartościowy produkt?
alime05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 11:37   #1156
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Właśnie, Dziewczyny, oświećcie mnie. Jaka jest różnica pomiędzy kawą z ekspresu z kapsułkami a kawą ze zwykłego ekspresu?

Te z kapsułek zawsze piłam wyjątkowo pyszne, nie wiem, czego to jest zasługa, ale TŻ mi usilnie wmawia, że to jedno i to samo, a ja usilnie nie chcę mu wierzyć

Wszystko zależy od podejścia i do tego czy jesteśmy smakoszami kawy czy nie
Ja kupiłam porządny ekspres, bo ze mnie wybrzydzacz kawowy i byle czym się nie zadowolę. Jednak to dość duży wydatek (jak dla mnie), bo ok. 2 tys. Jednak jeśli Tobie bardzo smakowały kapsułki to kup na kapsułki i ciesz się smakiem Poza tym ja nie piłam wszystkich rodzajów kapsułek. Na pewno są i lepsze i gorsze.
Moja Mama nie widzi różnicy między kapsułkami, a moją ziarnistą. Rzecz gustu/podniebienia itd.

I nie jest prawdą, że kapsułki wychodzą drożej. Niestety porządna ziarnista kawa to nie jest tania rzecz

Ciesz się, że kapsułki Ci smakują.
Zresztą ja też jestem przed zakupem takiego ekspresu. Właśnie dla Mamy i mimo, że sama takiego bym nie chciała, wiem, że Jej sprawi radość i przyjemność Jej kubkom smakowym
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 11:41   #1157
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

ooo, ja popieram - ja np nie widze roznicy miedzy cisnieniowym normalnym a kapsulkowym, a np miedzy kapsulkami a rozpuszczalna to juz jest przepasc

na moje potrzeby kubkowo-smakowe [i rozmiar kuchni ] dolce gusto sprawdza sie idealnie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 11:42   #1158
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Akurat ja i TŻ pijemy kawę bardzo rzadko, smakoszami nie jesteśmy, raczej nie przepadamy zbyt mocno za kawą, pijemy jak już musimy Na kawie kompletnie się nie znam, nie interesowałam się, kiedyś byłam u koleżanki i zrobiła mi taką z kapsułek, bardzo mi zasmakowała Bo była słodka, nie było czuć goryczy, zupełnie nie jak kawa
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 11:45   #1159
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Akurat ja i TŻ pijemy kawę bardzo rzadko, smakoszami nie jesteśmy, raczej nie przepadamy zbyt mocno za kawą, pijemy jak już musimy Na kawie kompletnie się nie znam, nie interesowałam się, kiedyś byłam u koleżanki i zrobiła mi taką z kapsułek, bardzo mi zasmakowała Bo była słodka, nie było czuć goryczy, zupełnie nie jak kawa
I masz już odpowiedź na swoje pytanie. Tylko kapsułki
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 12:05   #1160
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ale kapsułki też są różne. To, że z jednych kapsułek wychodzi słodka kawa, nie znaczy, że z każdej kapsułki taka wyjdzie

Nespresso ma kapsułki z bardzo mocną siekierą (nie dam rady pić), a ma też kawy łagodne, bez goryczki.

Podejrzewam, że i inni producenci też mają różne smaki i rodzaje.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 12:15   #1161
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37959129]Mnie oleje nie teges. Wczesniej probowalam i szalu nie bylo. Do tego mam wrazenie, ze nawilzenie gorsze niz w kremach.

Ostatnio kupilam frakcje sojowa i kiepska. Buzie mialam sucha.



Czemu? Uzywam blokera raz na miesiac albo poltora i jest git.

Poza tym uprzedzam, ze naturalna kolorowka nigdy wiecej mojej twarzy nie dotknie. Tu sie nie ludz .[/QUOTE]

muszę zapytać stosowałaś na twarz olejki solo, czy mieszałaś z czymś?

Dziewczyny podpowiedzcie, czy w Douglasie stacjonarnie (ewentualnie Sephora) dostanę jakieś ciekawe zestawy świąteczne? Chodzi mi głównie o zestawy z pielęgnacją twarzy(coś typu krem+ mleczko/tonik/krem pod oczy) i z kolorówki (tusze do rzęs). Niestety nie mam tych sklepów w pobliżu a za jakiś czas wybieram się na zakupy świąteczne do Poznania, chciałabym kupić prezenty dla siebie i mamy Podpowiecie?
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 12:24   #1162
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Akurat ja i TŻ pijemy kawę bardzo rzadko, smakoszami nie jesteśmy, raczej nie przepadamy zbyt mocno za kawą, pijemy jak już musimy Na kawie kompletnie się nie znam, nie interesowałam się, kiedyś byłam u koleżanki i zrobiła mi taką z kapsułek, bardzo mi zasmakowała Bo była słodka, nie było czuć goryczy, zupełnie nie jak kawa
oho oho, smakowaloby Ci dolce gusto, bo widze, ze mamy podobny gust [] kawowy
dla mnie niektore kawy z kapsulek za mocne sa
za to kocham chai tea latte, w ogole wszelkie ich latte i takie delikatne kawy
https://www.dolce-gusto.pl/PL/Sklep/...=7613032937447
https://www.dolce-gusto.pl/PL/Sklep/...=7613033024160
https://www.dolce-gusto.pl/PL/Sklep/...=7613031615704
https://www.dolce-gusto.pl/PL/Sklep/...=7613033174704
https://www.dolce-gusto.pl/PL/Sklep/...=5011546498423
https://www.dolce-gusto.pl/PL/Sklep/...=7613032166038
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 12:26   #1163
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
muszę zapytać stosowałaś na twarz olejki solo, czy mieszałaś z czymś?

Dziewczyny podpowiedzcie, czy w Douglasie stacjonarnie (ewentualnie Sephora) dostanę jakieś ciekawe zestawy świąteczne? Chodzi mi głównie o zestawy z pielęgnacją twarzy(coś typu krem+ mleczko/tonik/krem pod oczy) i z kolorówki (tusze do rzęs). Niestety nie mam tych sklepów w pobliżu a za jakiś czas wybieram się na zakupy świąteczne do Poznania, chciałabym kupić prezenty dla siebie i mamy Podpowiecie?
Zarówno a Douglasie jak i w Sephorze jest teraz multum takich zestawów Tak samo w Hebe, Superpharm, Rossmanie, nawet w Almie widziałam
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 12:30   #1164
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Hej mam pytanie do was Otwierają jutro u mnie Mario i piszą, że jakies promocje będą, może wiecie czego mam się spodziewać tzn jakich obnizek?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 12:32   #1165
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Zarówno a Douglasie jak i w Sephorze jest teraz multum takich zestawów Tak samo w Hebe, Superpharm, Rossmanie, nawet w Almie widziałam
w Hebe i Rossmanie nie znalazłam nic ciekawego Poluję na jakiś tusz Lancome lub od Helenki
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 12:47   #1166
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie do was Otwierają jutro u mnie Mario i piszą, że jakies promocje będą, może wiecie czego mam się spodziewać tzn jakich obnizek?
Nie mam pojęcia, ale Mario ma fajne promocje, więc pewnie czymś atrakcyjnym zarzucą
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 12:48   #1167
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Hedonistka Pokaż wiadomość
w Hebe i Rossmanie nie znalazłam nic ciekawego Poluję na jakiś tusz Lancome lub od Helenki
Wszędzie są, po prostu zamiast tu pisać, przejdź się po sklepach. Poza tym rok temu w Hebe były zestaw HR.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 12:48   #1168
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;37959129]Mnie oleje nie teges. Wczesniej probowalam i szalu nie bylo. Do tego mam wrazenie, ze nawilzenie gorsze niz w kremach.

Ostatnio kupilam frakcje sojowa i kiepska. Buzie mialam sucha.



Czemu? Uzywam blokera raz na miesiac albo poltora i jest git.

Poza tym uprzedzam, ze naturalna kolorowka nigdy wiecej mojej twarzy nie dotknie. Tu sie nie ludz .[/QUOTE]nie, kolorówki naturalnej to ja nie znaju, jakkolwiek powiem szczerze - temat podkładów mineralnych mogłabyś poeksplorować
Co do blokerów - to juz jakis czas temu była o tym mowa, że używacie... wiem, że to nieładnie tak się wtrącać... ale to strasznie niezdrowo

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od podejścia i do tego czy jesteśmy smakoszami kawy czy nie
my jesteśmy smakoszami i wydaje mi się,że podstawa dobrej kawy to jednak młynek - kawa ziarnista+ młynek + ekspres
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 12:49   #1169
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
hehe ja kiedyś mojemu powiedziałam że ma nogi jak sarenka
on- takie zgrabne?
ja- nie takie owłosione
mój jest byłym piłkarzem i ma te pytki takie piszczelowate

anakazar najlepiej napisz do nich albo sprawdz na swoim koncie jaki jest postęp realizacji zamówienia. Pobrali pieniąchy?
ja tez jeszcze nie dostałam. Płaciłam w piatek i nic. Zgodnie z Twoja rada weszlam na swoje konto i moje zamowienie widnieje jako nieoplacone
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 12:51   #1170
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie, kolorówki naturalnej to ja nie znaju, jakkolwiek powiem szczerze - temat podkładów mineralnych mogłabyś poeksplorować
Co do blokerów - to juz jakis czas temu była o tym mowa, że używacie... wiem, że to nieładnie tak się wtrącać... ale to strasznie niezdrowo

my jesteśmy smakoszami i wydaje mi się,że podstawa dobrej kawy to jednak młynek - kawa ziarnista+ młynek + ekspres
Co do kawy - popieram TŻ kiedyś nawet miał studencki epizod pracy w kawiarni, ale na dobre to wyszło, bo wyrobiliśmy sobie gust, no i wie, co i jak zrobić, by kawa była pyszna Taka rozpuszczalna, czy z kapsułek to dla mnie napój kawowy, nie kawa.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.