Patenty na bycie NAJ :) - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-16, 10:18   #961
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dziewczyny padłam! Tyle kosmetyków? :/
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 11:25   #962
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Moje sposoby na ładny wygląd:

- Zawsze świeże,zadbane,zdrowe włosy. Czego używam? Fioletowa seria Pantene Pro-V do włosów cienkich,przetłuszczający ch się i pozbawionych objętości. Do tego maska na włosy - Pollena Malwa Studio Gloria z wyciągiem z szyszek chmielu (średnio co trzy dni). Mój sprawdzony zestaw.

- Czerwona herbata Pu-Erh. Najlepsza jako pomoc w utrzymaniu wagi. Gdy czuję się przejedzona sięgam po Pu-Erh - od razu czuję się lżej no i już od dłuższego czasu udaje mi się utrzymać ładną sylwetkę bez odmawiania sobie przyjemności. Dwie szklanki dziennie,czasem jedna.

- Jednodniowe soki marchwiowe. Cera jest ożywiona,mniej "zmęczona",świeża. I ta dawka witamin

- Ulubione perfumy. Ładny zapach to PODSTAWA zadbanej kobiety. Ulubiony zapach poprawia mi też nastrój i samopoczucie nawet kiedy nie jestem w formie i nie wyglądam najlepiej.

- STOP SOLARIUM! Naprawdę nie warto (mówi to stała niegdyś bywalczyni). Na ładną,naturalną opaleniznę - balsam L'oreal Nutri Bronze.

- Zawsze korektor pod oczy i na przebarwienia. Wtedy nawet bez pełnego makijażu wyglądamy OK. Mój KWC - Maybelline Ever Fresh odcień Light Beige. Naturalny efekt i kolor idealny dla mojej jasnej karnacji.

- Podkreślone usta. Obrysowuję je kredką w odcieniu delikatnego różu i wypełniam różowym,półtransparentnym błyszczykiem. Naturalny,seksowny efekt.

- STOP PAPIEROSOM. Trzeba coś dodawać? Zero zalet plus smrodek starego żula (bardzo sexy ) NIGDY nie wezmę do ust tego świństwa.

- Nawilżone dłonie. Mój KWC w tej kategorii - Lirene,krem regenerujący (jasnozielona tubka). Ładnie pachnie,szybko się wchłania,regeneruje nawet bardzo zniszczone dłonie. Używanie go to przyjemność

- Nie piję w ogóle słodzonych gazowanych napojów takich jak Cola,Fanta i inne świństwa (szybka droga do cellulitu i wystającego brzucha)

- Na jędrne uda i ładne pośladki - stepper warto zainwestować i chodzić sobie np. oglądając ulubiony program. Mi dodatkowo pomógł w pozbyciu się boczków.


Jak coś mi się przypomni to dopiszę
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!

Edytowane przez Blonde_Stranger
Czas edycji: 2008-02-16 o 15:02
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 11:44   #963
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja pilam czerwoną ale ktos mi powiedzial ze jest udowodnione że źle wpływa na cere- pogarsza jej stan. Ale od czasu do czasu sięgne po nią a co!

A cellulit nie bierze sie z gazowanych napojów czytalam co nie co na te tematy i wyczytalam że to największa głupota jaką ludzie wymyślili
Cellulit poprostu w dobie naszego jedzienia (w sensie przetworzone itp.) poprostu powstaje prawie u każdej kobiety, nie znam statystyk ale tak jest
Ale w tym sie zgodze, NIE gazowanym napojom bo faktycznie brzuch robi sie nieciekawy
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 11:52   #964
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Agiii - czerwoną piję już od dwóch lat i nic mi nie jest,czuje się po niej dobrze,cera też nie cierpi wyniki krwi mam bardzo dobre jakby się ktoś czepnął że podobno wypłukuje witaminy i żelazo (bo to też słyszałam)

A co do cellulitu to ja piszę na podstawie swoich doświadczeń - odkąd przestałam nałogowo pić Colę zniknął mi cellulit. Może i bzdura,ale na mnie tak to działało
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!

Edytowane przez Blonde_Stranger
Czas edycji: 2008-02-16 o 12:53
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 09:57   #965
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Moje patenty.Pewnie będę edytować

CIAŁO

*Peeling kawowy+sól.Sama kawa nieparzona z solą na mokrą skórę.Wersja ostra
*Masaż minimum raz w tygodniu (tż )
*Dbanie o stopy-codziennie krem,pilingi raz w tygodniu
*Balsam tak często jak to możliwe
*Zawsze pomalowane paznokcie u rąk.Jak nie maluję automatycznie mi się rozdwajają i są takie suche.
*Krem do rąk po każdym myciu.To niestety patent moich marzeń.
*Płyn afronis na plecy z trądzikiem i dekolt wymieszany z dowolnym tonikiem na waciku

TWARZ

*Peeling enzymatyczny raz,dwa w tygodniu
*Nawilżanie (aktualnie Calma hlc)
*Zawsze makijaż-przy moich okropnych problemach z cerą to podstawa.Minimum-podkład,korektor,puder.
*Maseczki 2-3 razy w tygodniu.Glinka zielona Argiletz i gruszkowa Daxa to u mnie stali goście.I raz w tyg coś nawilżającego-jogurtowo-porzeczkowa Oriflame albo jakaś saszetkowa.
Pomidor skrojony w plastry kładę na twarz.ładnie napina skórę,domyka pory.
*Maść z witaminą A na usta i pod nos przy katarze
*Zawsze perłowy cień na całą powiekę aż pod łuk brwiowy.Nawet jak nie nakładam innych cieni ładnie rozświetla spojrzenie.

DIETA

*3-4 herbaty dziennie.Zielona,owocowe, czasem czarna z cytryną.
Max 1 łyżeczka cukru.
*Ostatnio bardzo ograniczyłam słodycze.Słodziłam herbaty 3 łyżeczkami cukru,a teraz słodzę 1 i to tylko owocowe.
*Łykam multiwitaminę.
*Staram się jeść owoce i warzywa.
*Jem regularne posiłki,staram się zawsze jeść śniadanie,chociaż jak jestem spóźniona czasem to trudne
*Ćwiczę raz 3 razy w tygodniu siatkówkę,raz w miesiącu 1,5 godz siłowni i w domu jak mi się przypomni,ale przymierzam się do porządnego treningu na cały tydzień.
*Jak jest ciepło -rolki.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 16:27   #966
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Zawsze czyste włosy- nie masz boga nad mycie codzienne. Na robienie WAXa, który ma zbawienny wpływ na moje włosy, niestety nie mogę się zmobilizować.
Co tygodniowy peeling mechaniczny i maseczki- gdy nie wykonam prostej 5-minutowej czynności, czyli peelingu, moja twarz jest szorstka, wyskakuje mi więcej krostek i generalnie mam z nią więcej problemów. Maseczka odświeżająco-kojąca Oriflame po każdym peelingu, tym bardziej, że stosuję maść na trądzik, a także maseczka nawilżająca z miodem Garnier, żeby nie wysuszyć zanadto skóry.
Obowiązkowa regularna depilacja- to oczywiste. Wcieranie balsamu w zarośnięte nóżki to istna katorga psychiczna. Podobnie z innymi częściami ciała.
Regularne wizyty u stomatologa- o zęby dbam jak o jajko. Myję obowiązkowo po każdym posiłku, regularnie odwiedzam dentystę, unikam cukru.
Nie piję słodzonych napojów- ze względu na mój chory żołądek, a także w trosce o linię.
Razowe pieczywo- zamiast niezdrowych białych chlebowych zapychaczy. Razowiec ma zbawienny wpływ na moją przemianę materii.
Kolacja o 18- obowiązkowo lekka i nietucząca.
Regularna gimnastyka i rozciąganie- dzięki temu zachowuję sprawność fizyczną i lepiej się czuję.
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 18:45   #967
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Kilka moich przyzwyczajeń (NAJ może nie jestem, ale dążę uparcie do celu):
WŁOSY:
- myję co drugi dzień, albo codziennie
- spłukuje zimną wodą (dopiero od niedawna - wyczytałam w tym wątku, że jest dobre)
- staram sie zbyt często nie zmieniać szamponu, bo łatwo u mnie o łupież
TWARZ:
- staram się regularnie nawilżać twarz, myję ją żelem peelingującym codziennie, + tonik
- konieczny demakijaż od razu po powrocie do domu
- unikam wyciskania, wyduszania i innego "grzebania" przy buzi
CIAŁO"
- 2-3 razy w tygodniu robie peeling całego ciała
- staram się w miarę regularnie używać balsamów do ciała (co przy moim lenistwie nie jest łatwe)
- staram się unikać gorących i długich kąpieli w wannie, mimo, że baardzo je lubię
- jak tylko mi się przypomni smaruję ręce kremem, na noc stopy kremem nawilżającym
- regularna depilacja to podstawa (jak juz zostało wyżej przez kogoś napisane, też nienawidzę smarować balsamem nieogolonego ciała)

- pije dużo wody mineralnej niegazownej, kawa maks raz dziennie, wogóle nie piję nic gazowanego
- raz w tygodniu 1,5 godziny na siłowni
- dużo chodzę (spacer, jak najmniej korzystnia z komunikacji iejskiej, samochodu- chociaż zima jest trudno tego przestrzegać)
- latem rower
- nie chodze na solarium, nie palę, ani nie piję alkoholu
- staram się często smarować usta pomadką ochronną.

to chyba tyle... nie wszystkiego przestrzegam regularnie, ale staram się...
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 19:15   #968
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

-ochronna pomadka na usta obowiazkowa, jak jej nie mam pod reka to chociaz blyszczyk, lepiej miec cos na ustach niz pozniej wyc z bolu szczegolnie latwo o to przy takiej pogodzie, a wiele ustkom nie potrzeba.
-krem do rak, zazwyczaj smaruje po wyjsciu z domu
-balsamowanie oj z tym ciezko, robie to dosyc zadko a wiem ze powinnam czesciej
-kiedy w srodku zimy stwierdzam ze mam kompletnie i przerazliwie biale nogi i ogolnie reszte ciala to uzywam balsamu brazujacego dove, kilka wartw i wraca opalenizna z lata i powiem ze wyglada naturalnie
-peeling stop obowiazkowo raz w tygodniu, i przy okazji nalozenie franc. pedicure
-codzien rano przed make up'em wyskubuje brwi, cholery pojawia sie juz na drugi dzien!
-nie uzywam fluidu, i od kiedy tego nie robie moja cera znacznie sie poprawila, gdzie niegdzie przysypuje twarzyczke pudrem
-krem nawilzajacy na noc
-unikam suszenia wlosow suszarka, czekam az same wyschna
-mam w miare nie przetluszczajace sie wlosy, myje ok. co 3 dni, uzywam odzywek, splukuje zimna woda.
-unikam jedzenia po godz. 18.
-solarium, papierosom, oraz alkoholowi, kawie i innym tego typu uzywkom mowie zdecydowanie nie
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 22:01   #969
etro
Przyczajenie
 
Avatar etro
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
GG do etro
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

a ja nic nie bede wymieniala tylko poprosze was o porade. Czy uzywalyscie kremu Vichy thermal fix UV? Ciekawi mnie jego konsystencja, poniewaz bardzo jestem zadwolona z thermal fixu 1 ale 2 juz nie i nie wiem do ktorego jest zblizony.
A poza tym mozecie polecic mi jakis fajny, lekki, ladnie pachnacy kremik na dzien i co wazne z filtrami?
Z gory dziekuje
etro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 14:33   #970
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Przebrnęłam przez cały wątek parę patentów już znałam, parę chętnie zaczęłam stosować.
Nie będę się potarzać więc napiszę tylko to czego jeszcze nie było chba

Codziennie wieczorem myję tważ filtrowaną wodą z plasterkiem cytryny i zelem do mycia twarzy z mikrogranulkami.
Potem lekki masarzyk Physiogelem oczyszczającym lub mleczkiem kosmetycznym.
Przetarcie twarzy tonikiem i czasami krem szczególnie pod oczy, a jak nie mam kremu to stosuję wyciąg z ogórecznika

Rano tylko Physiogel ( myślę o dodaniu kwasów i filtrów )

A na poranną pobudkę spacer z psem.

szkoda, że wątek z poradami Basi nie wchodzi pewnie było by tam sporo perełek.

Edytowane przez aga007
Czas edycji: 2008-02-20 o 15:00
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 15:02   #971
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ja mam pytanie, bo kilka osób sie tu wypowiedziało,że nakładają na noc olejek rycynowy na rzęsy. też bym chciała tego spróbować ale nie wiem jak to zrobić ? macie jakieś specjalne metody?
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 15:07   #972
lilith1234
Rozeznanie
 
Avatar lilith1234
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 942
GG do lilith1234
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

hmm.... tak sie zastanawialam czy ja stosuje jakies szczegolne patetnty, wyszlo mi eze neiszczegolnie przynajmniej w porownaniu do waszych, ale jak juz sie wszyscy wywnetrzaja to i ja sie wywnetrze

na wlosy nafta raz w tygodniu czasemz z zoltkiem czasem, blysk jak z reklamy pantene prov tylko lepszy

na cialo peeling dwa razy w tyg, plus codziennie balsam ujedrniajacy na uda posladki i biust, od czasu do czasu balsam z samoopalaczem

na twarz a w zasadzie na rzesy olejek rycynowy co wieczor, efekty sa spektakularne musze powiedziec zwlaszcza w miejscu gdzie mialam spalone rzesy, na usta zawsze mam pomadke klasyczna bebe, na expresowe gojenie skory detreomycyna, na expresowa likwidacje wypryskow sudocrem

na dobre samopoczucie ulubiona muzyka i rozowe skarpety na nogach

Cytat:
Napisane przez mirage01 Pokaż wiadomość
ja mam pytanie, bo kilka osób sie tu wypowiedziało,że nakładają na noc olejek rycynowy na rzęsy. też bym chciała tego spróbować ale nie wiem jak to zrobić ? macie jakieś specjalne metody?
ja maczam spirale od tuszu [oczywiscie czysta ] w buteleczce staram sie to zrobic delikatnie bo jak jest za duzo olejku to splywa do oczu i szczypie i oczy mi lzawia niemilosiernie, mam ambitny plan kupic jakas odzywke za 3 zl zeby miec opakowanie i przelc tam troche oljeku moze to bedzie bardziej praktyczne
__________________
what price could you pay... for the changing your destiny...

pani rusycystka
teraz też pani żona


czyli BIOCHEMIA WCIAGA

lilith1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 15:52   #973
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez etro Pokaż wiadomość
Czy uzywalyscie kremu Vichy thermal fix UV?
Z gory dziekuje
Ja używam go aktualnie - nie uwierzyłam w powtarzające się opinie o wałkowaniu i niestety muszę je potwierdzic - wałkuje się nawet na mojej wszystko wchłanialnej buzi
Co do pytania o lekki kremik z filtrem - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=181116
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 16:52   #974
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Nie wiem czy juz sie wypowiadalam w tym watku najwyzej sie powtorze
Dziewczyny olejek rycynowy na rzesy cos skutkuje?wzmacniaja sie czy cos?czym nakladacie?
A wiec moje patenty :
-unikam chipsow,fast foodow,kawy i slodyczy
-duzo spacerów
-unikam tez herbaty
-pije zielona herbate,pokrzywe,czerwona herbate
-duzo wody
-duzo snu
-usmiech
-pilingi z kawy raz w tygodniu
-codziennie balsam nawilzajacy czsami brazujacy
-raz w tyg,maseczka na skore glowy dermaglin-dopiero od dzisiaj zaczynam ;P
-ladne ulubione perfumy
-krem codziennie na lapki i pomadka
-myje wlosy co 3dni,splukuje zimna woda balsam do splukiwania pianka i jedwab
-podcinam koncowki wlosow co 3m-ce
-codziennie cwiczenia na talie(jestem szczupla ale w talii mam zdecydowanie za duzo;/)
-na posladki ostry piling,rekawica sizalowa i ujedrniajacy balsam
-napinam posladki i wciagam brzuch
-zmywanie makijazu zawsze i dokladnie nawet ostatnio padnieta przyszlam ze studniowki i musiala zmyc
-odzywka na rzesy moze przerzuce sie na olejek rycynowy
-zawsze pomalowane i zadbane paznokcie u rak i nog
-owoce warzywa staram sie jak najwiecej
-zero uzywania prostownic i suszarek oraz farbowania chociaz jasne blond pasemka mnie kusza ;P raz mialam i pieknie wygladaly no ale troche niszczy wlosy;/
hmmm to chyba tyle jeszcze by cos sie znalazlo ale to takie zwyczajne rzeczy
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.

Edytowane przez Śnieżka
Czas edycji: 2008-02-20 o 17:49
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 17:07   #975
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Wszystkie się pewnie powtórzą no ale nic:
-zawsze balsam do ust w zasięgu ręki nawet nie pozwalam im się wysuszyć
-zawsze odżywka ze spłukiwaniem na włoski
-co parę dni peeling całego ciała
-w miarę regularne balsamowanie co kilka dni balsamem brązującym-nigdy nie wiadomo kiedy trzeba będzie pokazać nogi
-nie jem chipsów, nie piję coca coli, oraz innych 'dziwnych'napojów i nigdy przenigdy nie wchodzę do fast foodów (znajomi się zawsze dziwią)
-wieczorem nakładam odżywkę na rzęsy i brwi
-duuużo spacerów
-unikanie stresów(a to niestety trudne)
-zielona herbata
-ustabilizowana pielęgnacja twarzy-bez cudowania i zmieniania mazideł co chwilę
-malowanie paznokci bezbarwnym lakierem-wyglądają na zdrowe i zadbane
-w moim przypadku chodzenie często do fryzjera nie sprawdza się.. także-unikanie fryzjera jak tylko się da
-wciąganie brzucha(wchodzi w nawyk)
-zmywanie makijażu zaraz po powrocie do domu
-nie suszę włosów suszarką, schną same
-staram się nie podjadać między posiłkami(ale cięęęzko mi to idzie )
To chyba na tyle
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 18:59   #976
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez mirage01 Pokaż wiadomość
ja mam pytanie, bo kilka osób sie tu wypowiedziało,że nakładają na noc olejek rycynowy na rzęsy. też bym chciała tego spróbować ale nie wiem jak to zrobić ? macie jakieś specjalne metody?
Kiedyś nakładałam bardzo sumiennie przez długi okres czasu - sprawdziły się dwie metody : albo szczoteczką z tuszu do rzęs (najlepiej miękką) albo kroplę olejku na palce i bezpośrednio na rzęsy (kciukiem i wskazującym)
Spektakularnych efektów się nie doczekałam niestety
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 21:27   #977
etro
Przyczajenie
 
Avatar etro
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
GG do etro
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dziękuje falka
etro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 22:05   #978
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

dzieki tomama
to chyba spróbuje z tą szczoteczką... a w zasadzie jakie to ma mieć efekty ?
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 22:39   #979
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez mirage01 Pokaż wiadomość
dzieki tomama
to chyba spróbuje z tą szczoteczką... a w zasadzie jakie to ma mieć efekty ?
Rzęsy jak firanki - długie, gęste ...
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 22:47   #980
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
-unikam tez herbaty
-pije zielona herbate,pokrzywe,czerwona herbate
ee to unikasz czy pijesz?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 22:52   #981
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Rzęsy jak firanki - długie, gęste ...
w takim razie zaczne od dziś, może da to jakieś efekty na moich marnych rzęsach... a rano to czymś zmywasz czy tak sobie zostaje?
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 22:56   #982
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez mirage01 Pokaż wiadomość
w takim razie zaczne od dziś, może da to jakieś efekty na moich marnych rzęsach... a rano to czymś zmywasz czy tak sobie zostaje?
Już nie używam. Ale zmywałam jeśli po nocy coś na rzęsach zostawało - inaczej tusz się rozpuszcza.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 22:59   #983
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

normalnie płynem do demakijażu lub czymś podobnym?
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 23:00   #984
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez mirage01 Pokaż wiadomość
normalnie płynem do demakijażu lub czymś podobnym?
Tak, wystarczy przetrzeć wacikiem z płynem, micelem, wystarczy nawet ciepla woda.
Ale uważaj z ilością rycyny - podrażnia oczy.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 23:01   #985
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ok dziekuje
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 23:03   #986
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez mirage01 Pokaż wiadomość
ok dziekuje
Mam nadzieję, że starczy Ci cierpliowści To zabawa na kilka miesięcy
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-20, 23:08   #987
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

zobaczymy jak mi sie to nie spodoba to skończe za kilka dni ;p
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 07:45   #988
city girl
Raczkowanie
 
Avatar city girl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 125
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
ee to unikasz czy pijesz?
pewnie unika czarnej a pije pozostałe
__________________
Jestem jak heroina - niebezpieczna, uzależniająca, ale przy mnie świat nabiera zupełnie innego wymiaru...
city girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 08:46   #989
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja olejek rycynowy przelałam do opakowania po tuszu do rzęs oczywiście wcześniej go wyczyściłam trochę to trwało ale się udało.
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-21, 08:47   #990
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
ee to unikasz czy pijesz?



Nie pije czarnej-ktora jest niezdrowa
Pije zielona,czerwona ktore sa zdrowe
Myslalam ze zrozumiale napisalam
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.