niecierpliwe! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-16, 19:10   #31
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: niecierpliwe!

a już najbardziej mnie wkurza, jak zamiast zrobić coś od razu to "czeka na odpowiedni moment" zamiast z kimś np porozmawiać od razu, to czeka i czeka i się zastanawia, olaboga, nie ma nad czym przecież
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 21:42   #32
monia.1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 304
Dot.: niecierpliwe!

O niecierpliwa to znakomite określenie mnie Nienawidzę czekać na cokolwiek, a najbardziej na autobusy Wszystko musi być już teraz, zaraz..
monia.1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 10:40   #33
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: niecierpliwe!

Niecierpliwa? To ja!

Jetem strasznie niecierpliwa, a do tego jestem choleryczką.

Dostaje szału jak ktoś mi nie odpowiada na smsa albo nie oddzwania, no bo przecież miał to zrobić!
Jestem punktualna, jeśli coś mi wypadnie, np stoje w korku informuje osobe z którą się umówiłam i wściekam się, że się spóźniam Strasznie nie lubie, jeśli ktoś się spóźnia i nawet nie raczy mnie poinformować.
Nienawidzę, kiedy komputer mi się zawiesza, bądź internet przestaje działać. Często tak jak niektóre z Was czekam bezczynnie godzine, bo już nie mam co ze sobą zrobić.

Masakra jednym słowem.
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 19:49   #34
selllena
Zakorzenienie
 
Avatar selllena
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 563
GG do selllena
Dot.: niecierpliwe!

haha jakbym czytała o sobie... to co napisalas Madzia zgadza sie w moim przypadku w 100% a juz najbardziej niecierpie czekac az przyjdzie odpowiedz na smsa, nieraz trwa to 3 minuty a dla mnie to cała wiecznosc :P ale jeszcze gorzej jest gdy prosze o cos moja mame badz ojca i slysze "za chwile" wtedy minuta ciagnie sie dla mnie jak wiecznosc
__________________
biżu

ciuszki

książki

kosmetyki
selllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 12:04   #35
DsC
Zakorzenienie
 
Avatar DsC
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8 294
Dot.: niecierpliwe!

dołączam się do niecierpliwych kobietek nienawidzę czekać... szczególnie u lekarza w kolejce! szlag mnie trafia...
__________________
" To Twoje lęki - Ty je stworzyłaś, a to co stworzyłaś - możesz zniszczyć" ...
DsC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 12:06   #36
madelajnn
Zakorzenienie
 
Avatar madelajnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 089
Dot.: niecierpliwe!

kolejna niecierpliwa do kompletu
do tego jestem strasznie impulsywna i jak się wkurze to aż mi czasami szkoda ludzi, którzy sa w pobliżu i dostają tak naprawdę za nic
i tego nie da się tak łatwo opanować, to jest najgorsze!
madelajnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 12:22   #37
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: niecierpliwe!

Cytat:
Napisane przez madelajnn Pokaż wiadomość
kolejna niecierpliwa do kompletu
do tego jestem strasznie impulsywna i jak się wkurze to aż mi czasami szkoda ludzi, którzy sa w pobliżu i dostają tak naprawdę za nic
i tego nie da się tak łatwo opanować, to jest najgorsze!
Dokładnie

Jeszcze dzisiaj coś mi się przypomniało! Nienawidzę czekać, aż wyschnie lakier do paznokci!
Nic wtedy zrobić nie można, a on schnie i schnie...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 12:41   #38
selllena
Zakorzenienie
 
Avatar selllena
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 563
GG do selllena
Dot.: niecierpliwe!

dokładnie!! z tym lakierem to wytrzymac nei mozna jak tak dlugo schnie zawsze musze poprawiac po tysiac razy bo zazwyczaj sie czegos dotkne i juz jeden paznokiec rozmazany xP jeszcze nie cierpnie czekac az komputer sie wlaczy a musze pilnie wjesc na gg wydaje sie ze robi mi wtedy na zlosc i specjalnie dlugo sie ładuje... xD
__________________
biżu

ciuszki

książki

kosmetyki
selllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 12:44   #39
madelajnn
Zakorzenienie
 
Avatar madelajnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 089
Dot.: niecierpliwe!

oj taak! te lakiery do paznokci zawsze w najmniej odpowiednim momencie najwolniej schną
właściwie to nie zdażyło mi się pomalowac paznokci bez poprawiania
madelajnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 16:38   #40
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: niecierpliwe!

Zgłasza się kolejna niecierpliwa

Jak już wiele z was pisało, wkurza mnie spóźnianie się. Stoję jak ta debilka i czekam aż ktoś łaskawie ruszy tyłek i zaszczyci mnie swoją obecnością! Czy tak ciężko wyjść te 5 minut wcześniej?! Dostaję cholery, gdy widzę, że mija dana godzina a kogoś nie ma i nie ma. A jeśli to jest pociąg/autobus/tramwaj to bez kija do mnie nie podchodź. Wrrr
Ktoś miał zadzwonić i nie dzwoni? Latam wkurzona po domu/po innym miejscu i klnę.
Wkurza mnie mój brat, który obiecuje puścić mnie do komputera 'za 10 minut'. Mija 12 a mnie już w**** bierze!
Długo schnące włosy, lakier do paznokci, gotująca się woda, robiące się grzanki, ściągający się plik - to wszystko trwa za długo!
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 16:49   #41
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: niecierpliwe!

a jeszcze dołoże tych strasznych rzeczy
ja juz zamierzam wychodzic z domu, buty zalozone a jej sie przypomina ze cos ze sklepu chce! i zaczyna chodzic po kuchni, rozgladac sie, szukac pieniedzy, i zastanawia sie jakby spała!
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 18:19   #42
anathalla
Raczkowanie
 
Avatar anathalla
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 402
Dot.: niecierpliwe!

Nienawidzę jeszcze jak nastawiam pranie, muszę gdzieś wyjsć a ona się pierze pierze i końca nie widać

O jeszcze jedno Ostatnio kupiłam w lumpku parę fajnych rzeczy, od razu wyprałam bo na drugi dzień chciałam je założyć, a one schły schły schły itd. W końcu suszyłam je żelazkiem i suszarką Denerwuję się jak mi rzeczy powoli schną
anathalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 18:45   #43
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: niecierpliwe!

o tak czasami pralka pierze dłużej niż zwykle
a jak ktoś się spóżnia to już nienawidzę a coraz częściej to się zdarza a na dodatek ten ktoś wcale nie czuje się winny
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:19   #44
asia665
Wtajemniczenie
 
Avatar asia665
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: **Marzenia**
Wiadomości: 2 996
Dot.: niecierpliwe!

Cytat:
Napisane przez anathalla Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej denerwuje gdy np. mam zaplanowane spotkanie na godzinę 11 to wstaję o 7 żeby zdążyć się pomalować ubrać itp. Normalnie jakby te 3 czy 4 czynności miały zajać mi 4 godziny Przeważnie zajmuje mi to póltore godziny a potem się niecierpliwię kiedy w końcu będzie 11 i chodzę wkurzona z kąta w kąt

A w ogóle najbardziej nerwow jestem gdy ktoś się spóźnia. Od dziecka jestem nauczona że zawsze wszędzie trzeba być punktualnie i jestem. Zawsze jestem 5 minut prze umówioną godziną. Umawaim sie przykładowo na 16, patrzę na zegarku punkt 16 i osoby z którą ma się spotkać nie ma, patrzę znowu 16:00:45 sekund i tej osoby dalej nie ma a 16 już minęła, 16:03 już mnie szlak trafia bo miała być o 16 Jeśli się z kimś umawiam i piszę o 16:00 się spotkajmy to chyba nie jest to samo co spotkajmy się o 16:03
Taka mała rzecz a jest moją wadą

O i jeszcze jestem niecierpliwa jak ktos mi nie odpisuje na smsa a wiem że ma kasę na koncie i mógłby to zrobić
Jejuś tak to ja!! Też sie szykuje 3-4 godziny wczesniej przed spotkaniem , i co z tego mam??Dodatkowe nerwy , bo te czynności zajmą mi góra godzine i później czekam jak głupia na spotkanie i mam pretensje do siebie że zawsze "przeżywam" wszystko ,jak mrówka okres

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
mnie strasznie irytuje jak wiem że jakas paczka albo list powinna dojść a nie dochodzi albo jak mam jakiś szalony pomysł, chociaz wymagający starannych przygotowań jak na przykład pojscie na jakis kurs a akurat nie mam kasy to strasznie się wkurzam że nie mogę tego zrobić od razu, ot z miejsca

najchetniej to bym się wszędzie teleportowała zamiast stać w korku jak jadę autobusem

IR1988 o to to, w 'te dni' można oszaleć

Tak Kajuś mnie denerwuje jak czekam na jakąs przesyłke z allegro ,a poczta nie raczy jej dostarczyc na czas

A tak ogólnie to HEJ DZIEWCZYNKI
Tak się niewinnie podłącze pod wątek
__________________
Mów mi : Asia


"...i jesteś już mym świadomym tak wolnym w niewoli."


Jestem mamą


asia665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 19:42   #45
Karolcia2401
Zakorzenienie
 
Avatar Karolcia2401
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: dziwny świat
Wiadomości: 4 047
GG do Karolcia2401
Dot.: niecierpliwe!

dopiszę się jeżeli można też jestem strasznie niecierpliwa, wszystko koniecznie musi być już, w tej chwili kiedy akurat ja mam na to ochotę...
Karolcia2401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 20:01   #46
Kyoko2
Raczkowanie
 
Avatar Kyoko2
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 59
Dot.: niecierpliwe!

Następna niecierpliwa się melduje! Tylko że ja jestem niecierpliwa jedynie w kontaktach miedzyludzkich a zwłaszcza damsko-męskich. No bo jeżeli mam coś zrobić to staram się to robić dokładnie i skrupulatnie i mogę nawet pare dni czekać bez żadnych stresów ale na przykład nienawidzę jak ktoś mi nie odpowiada na maile, smsy lub jak juz odpisze to nie odpowiada na moje pytania - to tak jakby w ogóle moich nie czytał i niecierpie jak ktoś mi mówi że mam czekać cierpliwie jeżeli ja już nie mogę wytrzymać!!!
__________________
I'd be crazy not to follow
Follow where you lead
Your eyes
They turn me

Uczę się chińskiego!!!
Kyoko2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 22:50   #47
selllena
Zakorzenienie
 
Avatar selllena
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 563
GG do selllena
Dot.: niecierpliwe!

hehe
__________________
biżu

ciuszki

książki

kosmetyki
selllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 23:06   #48
TATIANA27
Raczkowanie
 
Avatar TATIANA27
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Wiadomości: 172
Dot.: niecierpliwe!

ja również jestem niecierpliwa jak sobie coś ubzduram to chciałabym już to natychmiast mieć i to mnie denerwuje
TATIANA27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 14:17   #49
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: niecierpliwe!

Tez jestem w gorącej wodzie kąpana, jak cos mi sie bardzo podoba to chce to miec juz od razu, bez wzgledu na inne rzeczy, albo jak mi na czyms strasznie zalezy to tez potrafie byc niecierpliwa. kolejny przykład to odchudzanie - chce widziec efekty od razu a nie po tygodniach!!! jeszcze inny przykład to czekanie na listy, paczki i inne przesyłki, strasznie mi sie wtedy dłuzy i wyobrażam sobie ze pewnie nie dojada bo sie gdzies zagubiły po drodze
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-20, 21:05   #50
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: niecierpliwe!

Również jestem niecierpliwa, nie lubię długo na coś czekać.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 22:40   #51
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: niecierpliwe!

Cytat:
Napisane przez Titania Pokaż wiadomość
Tez jestem w gorącej wodzie kąpana, jak cos mi sie bardzo podoba to chce to miec juz od razu, bez wzgledu na inne rzeczy, albo jak mi na czyms strasznie zalezy to tez potrafie byc niecierpliwa. kolejny przykład to odchudzanie - chce widziec efekty od razu a nie po tygodniach!!! jeszcze inny przykład to czekanie na listy, paczki i inne przesyłki, strasznie mi sie wtedy dłuzy i wyobrażam sobie ze pewnie nie dojada bo sie gdzies zagubiły po drodze
to wyobraź sobie teraz jaką ja jestem frustratką bo ostatnie 3 rzeczy które zamawiałam na all się pogubiły/nie doszły albo nie wiem co jeszcze
jak jutro nie dojdzie jedna to cholery dostanę
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 23:13   #52
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: niecierpliwe!

Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
to wyobraź sobie teraz jaką ja jestem frustratką bo ostatnie 3 rzeczy które zamawiałam na all się pogubiły/nie doszły albo nie wiem co jeszcze
jak jutro nie dojdzie jedna to cholery dostanę
ojej, wspólczuje, a co ja miałam powiedziec jak wysłałam kolezance 60 funtow w liscie za kosmetyki i list nie doszedł, jakas męda go sobie przywłaszczyła
czekałam na wiadomosc od kolezanki z potwierdzeniem ze pieniądze dotarły szczesliwie i sie nigdy nie doczekałam
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 14:58   #53
selllena
Zakorzenienie
 
Avatar selllena
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 563
GG do selllena
Dot.: niecierpliwe!

sorry ale od kiedy taką kase sie wysyła w liscie? nie ufałam bym tak poczcie polskiej ciągle mowi sie o zaginionych paczkach i przywlaszczaniu przez pracownikow poczty podobnych rzeczy... nie mogłas dokonać przelewu ? eh współczuje
__________________
biżu

ciuszki

książki

kosmetyki
selllena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 15:16   #54
Titania
Zakorzenienie
 
Avatar Titania
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: cymru
Wiadomości: 7 150
GG do Titania
Dot.: niecierpliwe!

Cytat:
Napisane przez selllena Pokaż wiadomość
sorry ale od kiedy taką kase sie wysyła w liscie? nie ufałam bym tak poczcie polskiej ciągle mowi sie o zaginionych paczkach i przywlaszczaniu przez pracownikow poczty podobnych rzeczy... nie mogłas dokonać przelewu ? eh współczuje
do tej pory chodziła niewidoczna w listach włozona w kartke z zyczeniami ale tym razem sie nie udało, trudno powiedziec po ktorej stronie sobie ja przywłaszczyli, po polskiej czy brytyjskiej, tak czy inaczej juz nie wysle zadnej w liscie, chyba byłby to polecony z ządaniem podpisu od adresata. oczywiscie, ze o transferze myslałam ale transfer z mojego brytyjskiego konta na polskie kolezanki pochlonałby jeszcze wiecej pieniedzy.
jak mawiał moj dziadek: człowiek sie rodzi głupi i głupi umiera
__________________
Titania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 07:00   #55
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: niecierpliwe!

Pozwólcie, że się dopiszę
Niecierpię czekać gdy się ktoś spóźnia, dostaję białej gorączki,gdy ktoś jest nawet o 5 minut za późno. AAAAAAAAaaaaaaa
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 10:16   #56
roxaneczka
Zadomowienie
 
Avatar roxaneczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 757
Dot.: niecierpliwe!

to ja też się dopiszę . jestem strasznie niecierpliwa jak gdzieś muszę wyjść jestem gotowa wcześniej i muszę czekać to normalnie szału dostaje. albo często też zamiast się szykować robię coś bez celu ,a potem wszystko na ostatnią chwilę i nic nie zdążam zrobić
roxaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 14:49   #57
radix
Raczkowanie
 
Avatar radix
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 153
GG do radix
Dot.: niecierpliwe!

raczej jestem nerwus
radix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 15:08   #58
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: niecierpliwe!

hej wsyztskim ! musze się pod was podciągnąć, bo czytając wasze posty, jakbym czyatła o sobie!
nienawidze spóżniających się, nienawidzę stać na światłach i wteyd przeklinam, zwłaszcza przy dworcu pks w wodzisławiu śląskim, są dwa pasy dla skręcających w lewo od strony pszowa a niektóre matoły stają na pasie obok i potem mi sie wcinają w mój pas, jakby tak im się spieszyło, podczas gdy ja chcę szybciej śmignąć ;<

cieżkie życie niecierliwej
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 20:57   #59
Olga:P
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: niecierpliwe!

Ojjj... ja też jestem niecierpliwa i to bardzo !
Nie nawidze czekać na nic:
1.Komputer mi się zawiesza, a ja dostaje szału i nie umiem poczekać jak coś ruszy.
2. Nie umiem czekać na efekty jakiejś pracy jak wymaga ona poświęcenia więcej niż tygodnia.
3. Pamiętam najgorsze oczekiwanie dotychczas: zestresowana siedziałam pod gabinetem ortodontycznym jak miałam mieć zakładany aparat, bo jakiś pan musiał się wcisnąć "na chwilkę", żeby o coś zapytać, a ta chwilka trwała jakieś 20 minut
4. Jak ktoś się spóźnia i nawet nie poinformuje;/
5.Stania w korku/kolejce w czymkolwiek w czym nie załatwie sprawy od razu
6. Nie nawidze czekać na ważny telefon...

Mogłabym więcej przytoczyć sytuacji, ale myślę, że ta lista byłaby stanowczo za długa. Staram się opanowywać i już mam na koncie małe sukcesy jakim jest nie denerowanie się gdy stoje w kolejce do lekarza!
__________________




Edytowane przez Olga:P
Czas edycji: 2008-08-23 o 20:58 Powód: błąd
Olga:P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 14:43   #60
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: niecierpliwe!

ja teraz czekam na telefon a raczej to do tż mają dzwonić tylko że chyba ja się niecierpliwię bardziej


btw okropne sa niedziele w wakacje! Trzeba czekać na poniedziałek żeby coś załatwić! Niedziela jest stworzona do roku szkolnego a nie do wakacji!!!
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.