10 pan project, czyli projekt denko :) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-19, 07:58   #691
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

hej
niestety u mnie weekend bez denek, ale tez nie uległam pokusie i nie kupiłam nic nowego jestem z siebie dumna
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 08:35   #692
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

wczoraj wykończyłam jedną maskę do włosów
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 08:37   #693
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Super Mnie też nie ciągnie już do drogerii. Prawdopodobnie wyprowadzka tak mnie motywuje i niechęć do dźwigania kolejnych kosmetyczek .
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 09:01   #694
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
wczoraj wykończyłam jedną maskę do włosów


ja z utęsknieniem wypatruję denko szamponu ale jeszcze jedno mycie i będzie denko!
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 09:16   #695
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
wczoraj wykończyłam jedną maskę do włosów


Moje marcowe denka , do końca miesiąca może jeszcze ze 2-3 kosmetyki wykończę a potem już cięęężko będzie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19 marzec 1.jpg (59,4 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19 marzec.jpg (51,6 KB, 72 załadowań)
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 09:17   #696
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość


ja z utęsknieniem wypatruję denko szamponu ale jeszcze jedno mycie i będzie denko!
super i więcej miejsca na nowe szampony
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 09:22   #697
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość


Moje marcowe denka , do końca miesiąca może jeszcze ze 2-3 kosmetyki wykończę a potem już cięęężko będzie...
wow! ładnie zdenkowałas

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość
super i więcej miejsca na nowe szampony
no właśnie ja szukam tego idealnego - najlepiej na składnikach naturalnych, ale jakoś nie mogę znaleźć tego jedynego
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 09:43   #698
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
no właśnie ja szukam tego idealnego - najlepiej na składnikach naturalnych, ale jakoś nie mogę znaleźć tego jedynego
wiem jak to ciężko znaleźć swój idealny kosmetyk ale pamiętaj, ze szampony warto zmieniac, tak samo jak kremy do twarzy, odzywki itp. włos się przyzwyczaja do ciągle tego samego szampony i szampon który na początku wydawał Ci się idealny nagle "przestaje działac" więc warto np. 1 raz w tygodniu myć włosy innym szamponem niż ten jeden jedyny idealny
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 09:53   #699
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
wow! ładnie zdenkowałas
Dzięki
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 09:55   #700
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość


Moje marcowe denka , do końca miesiąca może jeszcze ze 2-3 kosmetyki wykończę a potem już cięęężko będzie...
Ja nie wiem jak Ty to robisz, że ciągle masz tyle denek Gratuluję Chyba bez przerwy się balsamujesz A tak poważnie to wiesz co chciałabym zobaczyć? Zbiór Twoich kosmetyków
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 10:01   #701
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Hehe esterr jest moim guru w tym wątku
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 10:08   #702
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak Ty to robisz, że ciągle masz tyle denek Gratuluję Chyba bez przerwy się balsamujesz A tak poważnie to wiesz co chciałabym zobaczyć? Zbiór Twoich kosmetyków
Wiesz lepiej żeby nikt tego nie ogladał, sama nie wiem jak się "dorobiłam" takiego zbioru . Jak już szafki w łazience przestały mi się domykać (a całą jedną łazienkę mam tylko dla siebie) to stwierdziłam że czas najwyższy zużywać a nie tylko kupować...Może za rok wyjdę na prostą
A ilość denek wynika z tego że większość kosmetyków nie zuzywam do końca tylko wpycham na dno szafki ( a potem o nich zapominam) bo pojawia się coś, co właśnie nabyłam i bardziej kusi . Przynajmniej tak było do tej pory, bo teraz zużywam wszystko co otworzyłam już kiedyś a jak zużyję to dopiero mogę otworzyć nowy kosmetyk....mam nadzieję że wytrwam w postanowieniu
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 10:12   #703
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Wiesz lepiej żeby nikt tego nie ogladał, sama nie wiem jak się "dorobiłam" takiego zbioru . Jak już szafki w łazience przestały mi się domykać (a całą jedną łazienkę mam tylko dla siebie) to stwierdziłam że czas najwyższy zużywać a nie tylko kupować...Może za rok wyjdę na prostą
A ilość denek wynika z tego że większość kosmetyków nie zuzywam do końca tylko wpycham na dno szafki ( a potem o nich zapominam) bo pojawia się coś, co właśnie nabyłam i bardziej kusi . Przynajmniej tak było do tej pory, bo teraz zużywam wszystko co otworzyłam już kiedyś a jak zużyję to dopiero mogę otworzyć nowy kosmetyk....mam nadzieję że wytrwam w postanowieniu
Ja tak właśnie robię Mam chyba z 5 czy 6 balsamów jeszcze, a wśród nich w jednym zdarte wieczko, bo bardzo chciałam powąchać no i teraz właśnie on idzie na pierwszy ogień, choć mam ogromną ochotę spróbować pozostałych, bo kuszą zapachy strasznie, ale nie chcę otwierać kilku, bo wtedy jakoś ciężej ujrzeć dno moim zdaniem A co do Twoich zbiorów to właśnie wyobraziłam sobie te niedomykające się szafki i (o zgrozo!) stwierdziłam, że ze mną jeszcze nie jest tak źle i mogę kupować dalej Ja ostatnio dużo kosmetyków sprzedałam i szafki mi się zwolniły do połowy
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 10:30   #704
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Hehe esterr jest moim guru w tym wątku


Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja tak właśnie robię Mam chyba z 5 czy 6 balsamów jeszcze, a wśród nich w jednym zdarte wieczko, bo bardzo chciałam powąchać no i teraz właśnie on idzie na pierwszy ogień, choć mam ogromną ochotę spróbować pozostałych, bo kuszą zapachy strasznie, ale nie chcę otwierać kilku, bo wtedy jakoś ciężej ujrzeć dno moim zdaniem A co do Twoich zbiorów to właśnie wyobraziłam sobie te niedomykające się szafki i (o zgrozo!) stwierdziłam, że ze mną jeszcze nie jest tak źle i mogę kupować dalej Ja ostatnio dużo kosmetyków sprzedałam i szafki mi się zwolniły do połowy
Mi szkoda sprzedawać....jakbym musiała sprzedać za połowę ceny czy nawet za 3/4 to potem i tak będę musiała kosmetyk kupić za cenę sklepową, czyli się nie kalkuluje, tym bardziej że większość swoich kosmetyków lubię i raczej pozbywać się ich nie chcę .
Teraz mam bana na kupowanie pielęgnacji i kolorówki to nadrabiam perfumami

A żeby Wam zobrazować z czym walczę, to wklejam kilka fotek z łazienki (część jeszcze jest pochowana w sypialni w komodzie, ale to same nówki )
No i nie wysyłajcie mnie na leczenie
__________________
Wymianka

Edytowane przez esterr
Czas edycji: 2012-03-19 o 11:18
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 10:37   #705
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość




Mi szkoda sprzedawać....jakbym musiała sprzedać za połowę ceny czy nawet za 3/4 to potem i tak będę musiała kosmetyk kupić za cenę sklepową, czyli się nie kalkuluje, tym bardziej że większość swoich kosmetyków lubię i raczej pozbywać się ich nie chcę .
Teraz mam bana na kupowanie pielęgnacji i kolorówki to nadrabiam perfumami

A żeby Wam zobrazować z czym walczę, to wklejam kilka fotek z łazienki (część jeszcze jest pochowana w sypialni w komodzie, ale to same nówki )
No i nie wysyłajcie mnie na leczenie
Ja sprzedałam te, które mi nie podpasowały po zakupie. A Twoja kolekcja jest imponująca! Ja bym też dała sobie bana na zakupy A kolorówkę jest najgorzej zużyć. Taki np. róż do policzków... Używam i używam ale jakoś zużyć się nie chce od wieków już Z kolorówki jedyne co wykańczam to podkłady i puder sypki

A perfumy to i mi by się przydały, ale na razie walczę z jednymi ciężkimi co by je zużyć i zacząć nowe
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 10:42   #706
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość




Mi szkoda sprzedawać....jakbym musiała sprzedać za połowę ceny czy nawet za 3/4 to potem i tak będę musiała kosmetyk kupić za cenę sklepową, czyli się nie kalkuluje, tym bardziej że większość swoich kosmetyków lubię i raczej pozbywać się ich nie chcę .
Teraz mam bana na kupowanie pielęgnacji i kolorówki to nadrabiam perfumami

A żeby Wam zobrazować z czym walczę, to wklejam kilka fotek z łazienki (część jeszcze jest pochowana w sypialni w komodzie, ale to same nówki )
No i nie wysyłajcie mnie na leczenie
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 10:45   #707
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja sprzedałam te, które mi nie podpasowały po zakupie. A Twoja kolekcja jest imponująca! Ja bym też dała sobie bana na zakupy A kolorówkę jest najgorzej zużyć. Taki np. róż do policzków... Używam i używam ale jakoś zużyć się nie chce od wieków już Z kolorówki jedyne co wykańczam to podkłady i puder sypki

A perfumy to i mi by się przydały, ale na razie walczę z jednymi ciężkimi co by je zużyć i zacząć nowe
No i właśnie dlatego postanowiłam kupować tylko to co mi się skończy, co pewnie za szybko nie nastąpi .
Z kolorówką to kolejny dramat, bo ja lubię mieć i cieszyć oko , więc kupowałam wszystko co mi się podobało a teraz chyba jeszcze moje dzieci będą tego używać .
Perfumy otwieram wszystkie od razu po zakupie, mam ok 30 flaszek, dziś kolejne 3 zamówiłam i wszystkie otwarte. Jak są dobrze przechowywane to nawet kilka lat nic się z nimi nie dzieje .

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
Bez takich mi tu proszę
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 10:57   #708
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
No i właśnie dlatego postanowiłam kupować tylko to co mi się skończy, co pewnie za szybko nie nastąpi .
Z kolorówką to kolejny dramat, bo ja lubię mieć i cieszyć oko , więc kupowałam wszystko co mi się podobało a teraz chyba jeszcze moje dzieci będą tego używać .
Perfumy otwieram wszystkie od razu po zakupie, mam ok 30 flaszek, dziś kolejne 3 zamówiłam i wszystkie otwarte. Jak są dobrze przechowywane to nawet kilka lat nic się z nimi nie dzieje .

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------



Bez takich mi tu proszę
no ale inaczej sie nie da u ciebie mały kosmetyczny jest
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:11   #709
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez karolinusienka Pokaż wiadomość
no ale inaczej sie nie da u ciebie mały kosmetyczny jest
raj chyba dla każdej kosmetykoholiczki
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 11:23   #710
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość


Moje marcowe denka , do końca miesiąca może jeszcze ze 2-3 kosmetyki wykończę a potem już cięęężko będzie...

oo widze oliwkowy palmolive. zaczelam wlasnie taka sama megaa butle w sob. ile zajelo Ci zuzywanie? ;p bo ja juz mam ochote na jakis inny jak widze pojemnosc tego a tu pewnie cala wiosna uplynie pod znakiem oliwki ;p
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:27   #711
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
oo widze oliwkowy palmolive. zaczelam wlasnie taka sama megaa butle w sob. ile zajelo Ci zuzywanie? ;p bo ja juz mam ochote na jakis inny jak widze pojemnosc tego a tu pewnie cala wiosna uplynie pod znakiem oliwki ;p
Ojj długo, mimo iż część odlałam jako mydło do mycia rąk a to wiadomo dużo szybciej schodzi, to i tak długo się z nim męczyłam...więcej takich dużych pojemności nie będę kupować, mimo że ekonomiczne
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 11:43   #712
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
raj chyba dla każdej kosmetykoholiczki
dokładnie też bym chciała mieć taki raj tylko dla siebie
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:20   #713
riendo
Rozeznanie
 
Avatar riendo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 804
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

A ja nigdzie nie widzę tych zdjęć

Co do żeli o dużych pojemnościach, to niby się opłaca, ale zużywanie tak męczy... Ja walczę z 500ml Ziają i 750ml z Avonu, nie mogę już patrzeć w tą stronę!
riendo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:39   #714
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez riendo Pokaż wiadomość
A ja nigdzie nie widzę tych zdjęć

Co do żeli o dużych pojemnościach, to niby się opłaca, ale zużywanie tak męczy... Ja walczę z 500ml Ziają i 750ml z Avonu, nie mogę już patrzeć w tą stronę!
Skąd ja to znam... Kiedyś skusiłam się na promocję w Avonie i kupiłam dwa żele po 500 ml... A że wtedy jeszcze nie miałam projektu denko to zużywałam jak chciałam. Dopiero co jeden wykończyłam, a drugi ma większą połowę jeszcze do tego mam dwa inne żele po 500 ml (na szczęście kokosowe) i dwa po 250. Nie wiem kiedy to wykończę. Najnormalniej w świecie nudzą się po czasie te zapachy

Poza tym wczoraj zdenkowałam szampon a dzisiaj kupiłam masło do ciała z Biedronki
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 12:54   #715
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez riendo Pokaż wiadomość
A ja nigdzie nie widzę tych zdjęć

Co do żeli o dużych pojemnościach, to niby się opłaca, ale zużywanie tak męczy... Ja walczę z 500ml Ziają i 750ml z Avonu, nie mogę już patrzeć w tą stronę!
Bo usunęłam żeby nikt spoza wątku o chorobę psychiczną mnie nie posądził

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam... Kiedyś skusiłam się na promocję w Avonie i kupiłam dwa żele po 500 ml... A że wtedy jeszcze nie miałam projektu denko to zużywałam jak chciałam. Dopiero co jeden wykończyłam, a drugi ma większą połowę jeszcze do tego mam dwa inne żele po 500 ml (na szczęście kokosowe) i dwa po 250. Nie wiem kiedy to wykończę. Najnormalniej w świecie nudzą się po czasie te zapachy

Poza tym wczoraj zdenkowałam szampon a dzisiaj kupiłam masło do ciała z Biedronki
Gratki za szampon
Mi też zapachy szybko się nudzą, często je zmieniam, wiecej na pewno żeli o dużej pojemności nie kupię, choćby miał kosztować tyle co ten o pojemności 250 ml
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 14:10   #716
alusiekmalutki89
Zakorzenienie
 
Avatar alusiekmalutki89
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5 176
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

esterr- gratuluje denek- z wielkim wyczekiwaniem czekałam aż wstawisz te zdjecia ale nie zdązyłam zobaczyć zdjeć łazienki Zdjęcie swoich denek wstawie w tym tyg
__________________
alusiekmalutki89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 16:16   #717
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

esterr ja również gratuluję denek Imponująca ilość Kurcze nie załapałam się na zdjęcia Twoich skarbów
Ja dziś stwierdziłam, że jeszcze jakiś niecały miesiąc zużywania i wyjdę na prostą Tym razem postaram się pozbierać moje zużycia
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 16:35   #718
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Ojj długo, mimo iż część odlałam jako mydło do mycia rąk a to wiadomo dużo szybciej schodzi, to i tak długo się z nim męczyłam...więcej takich dużych pojemności nie będę kupować, mimo że ekonomiczne
to moj pierwszy zel o tak megaaaa wielkiej pojemnosci i pewnie ostatni ;p do lata w takim razie bede pachniec oliwka
ale biorac pod uwage fakt ze przez treningi biore prysznic dwa razy dziennie to moze nie bedzie tak zle ;D
Jak uda mi sie go zdenkowac to na baaank pochwale sie tutaj sukcesem ^^
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 16:40   #719
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez alusiekmalutki89 Pokaż wiadomość
esterr- gratuluje denek- z wielkim wyczekiwaniem czekałam aż wstawisz te zdjecia ale nie zdązyłam zobaczyć zdjeć łazienki Zdjęcie swoich denek wstawie w tym tyg
Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
esterr ja również gratuluję denek Imponująca ilość Kurcze nie załapałam się na zdjęcia Twoich skarbów
Ja dziś stwierdziłam, że jeszcze jakiś niecały miesiąc zużywania i wyjdę na prostą Tym razem postaram się pozbierać moje zużycia
Dzięki dziewczyny
Mi wychodzenie na prostą zajmie pewnie z rok

Cytat:
Napisane przez marlen92 Pokaż wiadomość
to moj pierwszy zel o tak megaaaa wielkiej pojemnosci i pewnie ostatni ;p do lata w takim razie bede pachniec oliwka
ale biorac pod uwage fakt ze przez treningi biore prysznic dwa razy dziennie to moze nie bedzie tak zle ;D
Jak uda mi sie go zdenkowac to na baaank pochwale sie tutaj sukcesem ^^
Ja tak z innej beczki co do pogrubionego...to gdyby nie treningi to nie brałabyś prysznica 2 razy dziennie ?
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 16:43   #720
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: 10 pan project, czyli projekt denko :)

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Mi wychodzenie na prostą zajmie pewnie z rok
No mi to wychodzenie na prostą zajęło ponad pół roku
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.