bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-10, 21:59   #1
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186

bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz


Witam!

Mam prośbę. Zapuszczam włosy na tzw. boba (dość któtkiego, nie dotykającego ramion). W chwili obecnej nie mam jako takiej fryzury, ponieważ ostatnimi czasy u fryzjerki tylko podcinam tył by wyrównać włosy. Myślę, że za miesiąc lub dwa będą gotowe do generalnego remontu.
Czy znalazłyby się miłe duszyczki, które by mi pomogły w doborze fryzury i koloru. Byłabym bardzo wdzięczna.
Jeśli potrzebujecie jakiś informacji na temat moich włosów, to podaję:
dość zdrowe (bo krótkie), koloryzowane z 2-3 cm odrostami (nie bardzo widocznymi). Jeśli chodzi o kolor, to teraz, po samodzielnej koloryzacji, mam sprany rudawy (tylko odcień został) na naturalnym ciemnym blondzie. Waham się czy nadal farbować, czy zapuszczać do naturalnych. Stan włosów jest dość ok, ale po myciu dość trudno je rozczesać (przed koloryzacją nie miałam tego problemu nawet z długimi włosami).
Zanudzam...
A oto fotka, w makijażu dziennym, spinki podtrzymują włosy, żeby odsłonić twarz.
Proszę o wszelkie rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg metamorfoza.JPG (41,8 KB, 609 załadowań)
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 08:12   #2
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Ale piękna z Ciebie kobitka! Moim zdaniem w bobie i ukośnej grzywce będziesz wyglądać super. Co prawda nie za bardzo mogę sobie wyobrazić tej krótszej wersji, ale i tak myślę, że będzie ok.
Z tego co widzę na zdjęciu, Twoje włosy lubią się falować, więc będziesz musiała zapewne trochę im pomóc przybrać odpowiedni kształt.

A jeśli chodzi o kolor włosów - zeszłabym z tej rudości. Powrót do naturalnego koloru nie jest głupim pomysłem. Ewentualnie później rozświetlić fryzurkę pojedynczymi pasemkami blond.

Pozdrawiam.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 09:50   #3
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Ale piękna z Ciebie kobitka! Moim zdaniem w bobie i ukośnej grzywce będziesz wyglądać super. Co prawda nie za bardzo mogę sobie wyobrazić tej krótszej wersji, ale i tak myślę, że będzie ok.
Z tego co widzę na zdjęciu, Twoje włosy lubią się falować, więc będziesz musiała zapewne trochę im pomóc przybrać odpowiedni kształt.

A jeśli chodzi o kolor włosów - zeszłabym z tej rudości. Powrót do naturalnego koloru nie jest głupim pomysłem. Ewentualnie później rozświetlić fryzurkę pojedynczymi pasemkami blond.

Pozdrawiam.
dziękuję
te moje falująde się włosy!! to będzie problem, bo ja się z prostownicą nie lubię, pozostaje mi suszarka i szczotka
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 17:20   #4
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

aaa!piękna kobieta, cudna i wyrazista twarz!
o tak...bob z ukośną!cudo dla Ciebie! będzie superrrr!
może powrót do blondu, a później delikatne refleksy lub drobne pasemka?

co do problemu z rozczesywaniem(też taki miałam) nakładaj odżywkę bez spłukiwania, ja co prawda przez te wszystkie 'mazidła' do włosów muszę myć włosy codziennie, ale kondycja włosów jest o wiele lepsza, nie łamią się, łatwo się rozczesują i już nie toczymy wojny!
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 16:37   #5
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Cytat:
Napisane przez nailpolish Pokaż wiadomość
aaa!piękna kobieta, cudna i wyrazista twarz!
o tak...bob z ukośną!cudo dla Ciebie! będzie superrrr!
może powrót do blondu, a później delikatne refleksy lub drobne pasemka?

co do problemu z rozczesywaniem(też taki miałam) nakładaj odżywkę bez spłukiwania, ja co prawda przez te wszystkie 'mazidła' do włosów muszę myć włosy codziennie, ale kondycja włosów jest o wiele lepsza, nie łamią się, łatwo się rozczesują i już nie toczymy wojny!
dziękuję za radę!
do fryzjera idę w przyszłym tygodniu, zobaczę co powie. może już można coś w sprawie nowej fryzurki zrobić, a jak nie to znowu tylko podcięcie i kolejne miesiące czekania... ah...
Macie może jakieś pomysły, jakieś zdjęcia fryzur???

259 osób weszło na mój wątek, a tylko dwie coś doradziły. Może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?
I może ktoś mi doradzi jak się ubierać... Nie wiem ile lat byście mi dały, ale ja w tym roku kończe 27, a ciągle się ubieram jak nastolatka. Bawełniane koszulki i dżinsy - to u mnie norma. Na zakupy nie cierpię chodzić, po kilku przymiarkach, gdy nic na mnie nie leży jak trzeba, wychodzę z niczym. Chyba zdecyduję się na zakupy katalogowe... nie będzie pasować, to odeślę, a przynajmniej nie będę się musiała nachodzić.
Dodaję jeszcze jedno zdjęcie (z proszącą minką) w moim typowym stroju.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pliz.JPG (35,7 KB, 378 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-03-14 o 19:28 Powód: p/p
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 16:24   #6
Ssalomea
Raczkowanie
 
Avatar Ssalomea
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Usa, Polska
Wiadomości: 83
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Witam
Co do wlosow-bob jak najbardziej z grzywka zdecydowanie!Mozesz wycieniowac tyl,by sie ladnie ukladalo..Mysle,ze bedzie super!
Jak kolezanki mowily,zmienilabym kolor-moze ciemniejszy braz?Co Ty na to?Suszenie na szczotce daje fajne efekty,dodaje puszystosci i lekkosci.Wiem,co to za meka z ta prostownica;-)
Jak juz gdzies mowilam-ekspertem nie jestem,ale wydaje mi sie,ze jestes latem-wiec ja osobiscie widzialabym Cie w chlodniejszych odcieniach makijazowych-roz,fiolet,granat,zielen.
Co do ubioru-rowniez to znam-cale zycie w podkoszulkach i t-shircie;-)a mam 28 lat,wiec podobnie..;-)Urozmaicilabym kolorystycznie.Dodatki.Na wet fajny T-shirt plus super jeansy z paskiem,kolczyki,make up,fryzura wygladaja niezle..Poza tym jakas spodnica,moze prosta,odslaniajaca ramiona koszulke?albo golf bez rekawow?idzie wiosna,jakis fajny plaszczyk?Buty na koturnie?Prosta sukienka?cos w tym stylu..Czasem prosty stroj z ekstrawagancimi dodatkami<buty,pasek,tore bka,bizuteria>wyglada swietnie.
Wracajac do fryzury-masz ladny ksztalt twarzy,wiec sciecie ponizej ramion na pewno to uwydatni!))
Ssalomea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 16:58   #7
kociak2323
Raczkowanie
 
Avatar kociak2323
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Daleko stad
Wiadomości: 175
Thumbs up Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

jak najbardziej na tak!!!! jak juz zrobisz boba wklej nam fotke
kociak2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 10:02   #8
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Salomea - dziękuję za rady . Musze pobuszować po sklepach za dodatkami. Jak wynajdę jakiś fajny zestaw to może wkleję fotkę. Włosów farbować nie chcę, wolę zregenerować. Niech żyją odrosty!!!

Kociak - co do fryzjera to muszę się umówić, okazało się, żę mama (właśnie ją odwiedzam, zostaje na tydzień) zapomniała. Mam nadzieję, że na następny tydzień będzie termin. Wkleję fotkę po, zobacze czy da radę z nową fryzurką (pewnie nie)
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 12:41   #9
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Cytat:
Napisane przez dzwoneczek186 Pokaż wiadomość
A oto fotka, w makijażu dziennym, spinki podtrzymują włosy, żeby odsłonić twarz.
Mnie natomiast podobasz się tym jak to określiłaś spranym rudym i nie sądzę, abyś potrzebowała zmiany koloru. Jeżeli już się jednak na nią zdecydujesz to powinien być to jaśniejsze kolory, napewno nie ciemniejsze!
Co do boba, są różne jego rodzaje, długości, ułożenie, stylizacje itd ... Klasyczny (z prostą grzywka) nie był by dla Ciebie za bardzo odpowiedni, ale zmodyfikowany z ukośną grzyką jak najbardziej tyle, że powinnaś jeszcze troszkę zapuścić włoski. Zdecydowanie powinnaś mieć grzykę, aby przysłonić czoło i najlepsza rzeczywiście będzie taka na bok. Poza tym powinnaś uniakać długich prostych włosów (równo ścietych), a przychylać się fryzurą półdługim (do ramion) i krótszym. Moim zdaniem korzystkie wyglądałabyś z takim nieładem na głowie (czyt. fale). Jakiś czas temu założyłam watęk dot. fyzur a'la bob gdzie jak głupia załączyłam kupę zdjeć z różnymi bobami. Kto wie, może tam właśnie znadziesz jakąs inspiracje?
Napisałaś również, że chciałabyś zmienić swój sposób ubierania. Napiszę tak: wszystko zależy od tego jaki styl preferujesz. Może to być hippie, safari, klasyka. Osobiście preferuję ten ostatni (ale chyba za bardzo mi to nie wychodzi, ale to już inna story) i ostatnio na modowym odkryłam wątek "minimalizm". Warto też zajrzeć na "my style diary ...". Niezależnie od tego na co się zdecyujesz muszisz pamiętać, aby ubrania pasowały do Twojej figury ukazując to co masz najlepsze. Powodzenia w odkryciu swojego image!

P.S.Masz fantastyczną twarz! Moim zdaniem śmiało mogłaś probować sił jako modelka/fotomodelka, masz coś w sobie charakterystycznego, zwracającego uwagę, zainteresowanie.
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 13:16   #10
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
Mnie natomiast podobasz się tym jak to określiłaś spranym rudym i nie sądzę, abyś potrzebowała zmiany koloru. Jeżeli już się jednak na nią zdecydujesz to powinien być to jaśniejsze kolory, napewno nie ciemniejsze!
Co do boba, są różne jego rodzaje, długości, ułożenie, stylizacje itd ... Klasyczny (z prostą grzywka) nie był by dla Ciebie za bardzo odpowiedni, ale zmodyfikowany z ukośną grzyką jak najbardziej tyle, że powinnaś jeszcze troszkę zapuścić włoski. Zdecydowanie powinnaś mieć grzykę, aby przysłonić czoło i najlepsza rzeczywiście będzie taka na bok. Poza tym powinnaś uniakać długich prostych włosów (równo ścietych), a przychylać się fryzurą półdługim (do ramion) i krótszym. Moim zdaniem korzystkie wyglądałabyś z takim nieładem na głowie (czyt. fale). Jakiś czas temu założyłam watęk dot. fyzur a'la bob gdzie jak głupia załączyłam kupę zdjeć z różnymi bobami. Kto wie, może tam właśnie znadziesz jakąs inspiracje?
Napisałaś również, że chciałabyś zmienić swój sposób ubierania. Napiszę tak: wszystko zależy od tego jaki styl preferujesz. Może to być hippie, safari, klasyka. Osobiście preferuję ten ostatni (ale chyba za bardzo mi to nie wychodzi, ale to już inna story) i ostatnio na modowym odkryłam wątek "minimalizm". Warto też zajrzeć na "my style diary ...". Niezależnie od tego na co się zdecyujesz muszisz pamiętać, aby ubrania pasowały do Twojej figury ukazując to co masz najlepsze. Powodzenia w odkryciu swojego image!

P.S.Masz fantastyczną twarz! Moim zdaniem śmiało mogłaś probować sił jako modelka/fotomodelka, masz coś w sobie charakterystycznego, zwracającego uwagę, zainteresowanie.


Mnie tez strasznie podobasz sie w tych rudych wlosach
Wogole nie wiem czemu ale ja bym cie przerobila na jesien.
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 13:27   #11
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Widzę,ze zapuszczasz włosy tak jak ja....oj długo trwa zapuszczanie mimo wszystko.

grzywkę zdecydowanie polecam-zawsze mozna ja podpiąć,polecam taka na bok do brwi prawie w oczy wchodzaca

kolor-wróć do naturalnego,wiem cos o tym,sama farbowałam a rozczesac włosy było strasznie ciężko....ewentualnie po odhodowaniu włosów naturalnych sieknij delikatne pasemka blond
daj luz z prostownica -to wymysł szatananiszczy włosy-choć nigdy nie prostowałam
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-15, 14:25   #12
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
Mnie tez strasznie podobasz sie w tych rudych wlosach
Wogole nie wiem czemu ale ja bym cie przerobila na jesien.
A mi się wydaje, że ja jestem jesienią. Sprawdźcie zresztą:

1. Opalam się wolno, zdarzają sie zaczerwienienia. Jak już się opalę to na jasny złoty braz.
2. Oczy mam jasne zielono-szare z ciemniejszymi obwódkami. Oprawa oczu dość ciemna.
3. Piegi - brak.
4. Odcień cery: jasny żółtawy. Rómienię się na czerwono.
5. Naturalny kolor włosów to ciemny blond, z miedzianymi refleksami.
6. kolor ust... raczej nazwalabym to odcieniem koralowym.
7. Móje ulubione kolory to: zielony, oliwkowy, khaki, beż itp. W czerwonym nie wyglądam dobrze. Czarny podkreśla jasną karnację, ale jest ok.

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
Widzę,ze zapuszczasz włosy tak jak ja....oj długo trwa zapuszczanie mimo wszystko.

grzywkę zdecydowanie polecam-zawsze mozna ja podpiąć,polecam taka na bok do brwi prawie w oczy wchodzaca

kolor-wróć do naturalnego,wiem cos o tym,sama farbowałam a rozczesac włosy było strasznie ciężko....ewentualnie po odhodowaniu włosów naturalnych sieknij delikatne pasemka blond
daj luz z prostownica -to wymysł szatananiszczy włosy-choć nigdy nie prostowałam
Ja użyłam prostownicy raz... a moje włosy po tym zabiegu wyglądały jak... suche gałązki... były rozdwojone na prawie całej długości. NIGDY WIĘCEJ!!!

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
Mnie natomiast podobasz się tym jak to określiłaś spranym rudym i nie sądzę, abyś potrzebowała zmiany koloru. Jeżeli już się jednak na nią zdecydujesz to powinien być to jaśniejsze kolory, napewno nie ciemniejsze!
Co do boba, są różne jego rodzaje, długości, ułożenie, stylizacje itd ... Klasyczny (z prostą grzywka) nie był by dla Ciebie za bardzo odpowiedni, ale zmodyfikowany z ukośną grzyką jak najbardziej tyle, że powinnaś jeszcze troszkę zapuścić włoski. Zdecydowanie powinnaś mieć grzykę, aby przysłonić czoło i najlepsza rzeczywiście będzie taka na bok. Poza tym powinnaś uniakać długich prostych włosów (równo ścietych), a przychylać się fryzurą półdługim (do ramion) i krótszym. Moim zdaniem korzystkie wyglądałabyś z takim nieładem na głowie (czyt. fale). Jakiś czas temu założyłam watęk dot. fyzur a'la bob gdzie jak głupia załączyłam kupę zdjeć z różnymi bobami. Kto wie, może tam właśnie znadziesz jakąs inspiracje?
Napisałaś również, że chciałabyś zmienić swój sposób ubierania. Napiszę tak: wszystko zależy od tego jaki styl preferujesz. Może to być hippie, safari, klasyka. Osobiście preferuję ten ostatni (ale chyba za bardzo mi to nie wychodzi, ale to już inna story) i ostatnio na modowym odkryłam wątek "minimalizm". Warto też zajrzeć na "my style diary ...". Niezależnie od tego na co się zdecyujesz muszisz pamiętać, aby ubrania pasowały do Twojej figury ukazując to co masz najlepsze. Powodzenia w odkryciu swojego image!

P.S.Masz fantastyczną twarz! Moim zdaniem śmiało mogłaś probować sił jako modelka/fotomodelka, masz coś w sobie charakterystycznego, zwracającego uwagę, zainteresowanie.

Wow, niezła kolekcja tych... bobów (???).
Najbardziej podoba mi się fryzurka Christiny Ricci (wersja grzywka na bok), ma ona wysokie czoło, podobnie jak ja. Więc może na coś takiego się zdecyduję. Co do koloru... to mojej mamie też podoba się ten sprany rudy, więc musi zostać .
Fryzjer w poniedziałek, pewnie każe zapuszczać.
Dziękuję za komplement, ale ja zawsze uważałam, że jestem niefotogeniczna... i o karierze modelki nie marzę

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-15 o 17:51 Powód: post pod postem
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 18:29   #13
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
Wogole nie wiem czemu ale ja bym cie przerobila na jesien.
No rzeczywiście. Wydaje mi się, że pasują Ci wszystkie ciepłe-intensywne (czekolada, beż, zółty, pomarańcz, zielenie, turkusy, ...) kolory są stworzone właśnie dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
grzywkę zdecydowanie polecam-zawsze mozna ja podpiąć,polecam taka na bok do brwi prawie w oczy wchodzaca
dokładnie! Zawsze można coś wymyślić z nie udaną, bądź już za długą grzywka.

Cytat:
Napisane przez dzwoneczek186 Pokaż wiadomość
Wow, niezła kolekcja tych... bobów (???).
a no miałam taka kolekcje tych fryzur na komputerze to postanowiłam zamieścić je na wizazu i pokazać światu szkoda, że właściwie to tylko ja się udzieliłam w tym wątku, ale mam nadzieje, że komuś się kiedyś przyda. Wracając do tematu. Moim zdaniem bardziej pasowała by Ci uniesiona, rozwiana wersja jak u J.Alby. W tym przypadku nie musiałabyś napewno używać prostownicy, a efekt moim zdaniem jest po prostu zniewalający.
Co do analizy kolorystycznej. Wg. mnie zdecydowanie jesteś ciepłą porą roku (czyt. wiosna lub jesień) i szczerze pisząc skłaniałabym się ku Pani Jesień.
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 10:54   #14
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

[a no miałam taka kolekcje tych fryzur na komputerze to postanowiłam zamieścić je na wizazu i pokazać światu szkoda, że właściwie to tylko ja się udzieliłam w tym wątku, ale mam nadzieje, że komuś się kiedyś przyda. Wracając do tematu. Moim zdaniem bardziej pasowała by Ci uniesiona, rozwiana wersja jak u J.Alby. W tym przypadku nie musiałabyś napewno używać prostownicy, a efekt moim zdaniem jest po prostu zniewalający.
Co do analizy kolorystycznej. Wg. mnie zdecydowanie jesteś ciepłą porą roku (czyt. wiosna lub jesień) i szczerze pisząc skłaniałabym się ku Pani Jesień.[/quote]

Przejrzałam jeszcze raz, zwłąszcza zdjęcia J. Alby. I znalazłam. Miałaś rację... myślę, że ta bęzie idealna...
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...postid=6625745
Zdecydowanie widzę, że włosy to jeszczę będę musiała zapuszczać... a moje włosy rosną bardzo wolno... Zna może ktoś jakiś specyfik, dzięki któremu włosy szybciej rosną?
Bo ja już się nie mogę doczekać mojego boba.
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:07   #15
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

W watku komputerowe metamorfozy zrobilam 3 symulacje
A w tym linku sposoby na przyspieszeniu wlosow.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=234429
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-16 o 13:35 Powód: liter;
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:07   #16
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Talking Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
W watku komputerowe metamorfozy zrobilam 3 symulacje
A w tym linku sposoby na pryszpieszeniu wlosow.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=234429

Dziękuję pani moderator
Doznałam małego szoku oglądając te komputerowe stylizacje. Dzięki za wybór kolorów... co ciekawe chyba w czerwonym wyglądam najlepiej, a nigdy bym o tym nie pomyślała...
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:38   #17
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Cytat:
Napisane przez dzwoneczek186 Pokaż wiadomość
Dziękuję pani moderator
Doznałam małego szoku oglądając te komputerowe stylizacje. Dzięki za wybór kolorów... co ciekawe chyba w czerwonym wyglądam najlepiej, a nigdy bym o tym nie pomyślała...
W czerwonym wygladasz tak wyraziscie i ta fryzurka bardzo Tobie pasuje
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 15:39   #18
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Cytat:
Napisane przez dzwoneczek186 Pokaż wiadomość
[Bo ja już się nie mogę doczekać mojego boba.
no to teraz tylko zapuścic włosy i nie zmienić decyzji w między czasie
Czekam na jakieś zdjęcia w momencie kiedy w końcu zafundujesz sobie boba.

Cytat:
Napisane przez dzwoneczek186 Pokaż wiadomość
co ciekawe chyba w czerwonym wyglądam najlepiej, a nigdy bym o tym nie pomyślała...
Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
W czerwonym wygladasz tak wyraziscie i ta fryzurka bardzo Tobie pasuje
no wiedziałam, wiedziałam teraz już wiem jak się czuję moja rodzicielka mówiąc mi "a nie mówiłam?". Od początku uważałam, że obecny kolor bardzo do Ciebie pasuje!
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 16:05   #19
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
no to teraz tylko zapuścic włosy i nie zmienić decyzji w między czasie
Czekam na jakieś zdjęcia w momencie kiedy w końcu zafundujesz sobie boba.



no wiedziałam, wiedziałam teraz już wiem jak się czuję moja rodzicielka mówiąc mi "a nie mówiłam?". Od początku uważałam, że obecny kolor bardzo do Ciebie pasuje!
Panno Kiniu zabawna jesteś.
Co do zapuszczania, to zapuszczam z dość krótkiej fryzurki, więc już od dość dawna... Ale to chyba moje drugie podejście... Tym razem się uda!
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 16:17   #20
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Cytat:
Napisane przez dzwoneczek186 Pokaż wiadomość
Panno Kiniu zabawna jesteś.
Nie wiem czy powinnam, ale ja odbieram to jako komplement.
Kiedy wizyta u fryziera? Będziesz miała możliwość załączenia zdjęć po zmianie uczesania?
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 17:14   #21
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Cytat:
Napisane przez panna kinia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy powinnam, ale ja odbieram to jako komplement.
Kiedy wizyta u fryziera? Będziesz miała możliwość załączenia zdjęć po zmianie uczesania?
U fryzjera już byłam, skróciła tylko tył... fryzjerka kazała jeszcze zapuszczać, ale dała mi odrobinę nadziei i powiedziała, że następnym razem (czyt. 2/3 miesiące) może już nada włosom jakiegoś kształtu. Na chwilę obecną kształtu nie ma, więc nie ma po co fotek wstawiać.
Zacznę pić napar z pokrzywy, może mi włosy szybciej będą rosły.
Pozdrawiam.

P.s. No i oczywiście, że był to komplement
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 14:48   #22
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Co do metamorfozy, włosy nadal rosną... Ale dzisiaj dokonałam paru zakupów. Mam nowy sweterek w kolorze niebieskim, wpadającym w turkus (podkreśla kolor mojej skóry), nowe dżinsy i przede wszystkim buty na koturnie - szok, są dość wygodne! Jestem zadowolona, bo w tych butach jestem taaaaaaka wysoka! mój chłopak padnie, jak mnie zobaczy
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 09:30   #23
zyna
Raczkowanie
 
Avatar zyna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Nidzica
Wiadomości: 253
GG do zyna
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

polecam olejek rycynowy na porostu włosków dużo jest wątków o tym to zachęcam do poczytania a tak w skrócie to:

mieszamy łyżkę olejku rycynowego, żółtko, oliwę z oliwek i kilka kropel z cytryny. Mieszankę nakładamy na włoski minimum na 1 godzine im dłużej tym lepiej. Gdy nałożymy zakładamy na to torebkę foliową i ręcznik żeby cieplutko było pozdrowionka
__________________
Bałagan w porządek, smutek w śmiech, dostatek – nie znam, nie wiem...
zyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 20:27   #24
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Podbijam watek!
Wlosy troche odrosly. Chyba da sie juz cos z nimi zrobic. Zastanawiam sie nad kolorem. Mialam nie farbowac... no ale... wiecie jak to jest. Na lato chce sie ladnie wygladac. Wrzucam fotki z MoichMakijazy (wiec sporo tapety ).
Mam prosbe. Czy jakas zdolna wizazanka moglaby mi zmienic kolor wlosow, na rozne odcienie chlodnego i cieplego blondu? Z gory zaznaczam, ze kolory na zdjeciach sa troche przeklamane. Ja taka rozowa nie jestem (raczej zolta), policzki mam zaromienione i jak swinka wygladam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiosna4.JPG (37,4 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna6.JPG (36,8 KB, 80 załadowań)
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 21:17   #25
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Yyyyy. Nie chcialam postu pod postem pisac, ale nie mode edytowac...

Czy ktos moja gebe moglby wkleic w ta fryzurke?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 66[1].jpg (33,7 KB, 79 załadowań)
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 12:12   #26
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: bob z ukośną grzywką dla mnie, plizzzz

Ok, bobik juz jest, nawet dosc odrosniety! Czas zapisac sie na kolejna wizyte do fryzjera. Ale jestem zadowolona, wiec tylko podetne. Co do farbowania, to koniec. Juz 9 miesiecy wytrzymalam, wiec nic mnie nie zlamie.
A co wy myslicie? (zdjecie z MM przed po makijazu - hihi)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg do-pracy5.jpg (39,1 KB, 129 załadowań)
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.