prawda o solarium? :O:O o matko... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-20, 02:23   #31
yoaska
Raczkowanie
 
Avatar yoaska
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: toronto,can.
Wiadomości: 129
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

poczytalam troszke na ten temat na necie wiec
jest to tylko mit ktory w katach 80tych byl przestroga dla uzykowniczek szeroko rozpowszechniajcych sie "solarek"
wiec prawdy w tym nie ma
zalaczam link z cala historia ugotowanych wnetrznosci oraz innych podobnych

http://www.snopes.com/horrors/vanities/tanbed.htm
yoaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 06:29   #32
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Jasne, że ludzie chodzą do solariów i żyją. Ale skutki - niestety już nieodwracalne - widoczne będą dopiero za jakiś czas.

Byłam kilka, może kilkanaście razy w solarium. Ale więcej już mnie nikt tam nie zobaczy. Po ostatnim razie miałam poparzoną skórę i koszmarny obrzęk limfatyczny. Nigdy więcej ...
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 08:48   #33
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Cytat:
Napisane przez nan
Widzisz, "dobroczynne" działanie smażenia się w solarium zwykle wychodzą dopiero po latach. Jako młode dziewczyny cieszymy się piękną opalenizną, a w późniejszym wieku chciałybyśmy cofnąć czas. Skutki nadmiernego opalania najbardziej jest widać w okresie menopauzy i po niej. Wtedy też lubi wyjść czerniak. Ciocia z pewnością te skutki odczuje, niestety (miejmy nadzieję, że nie te najtragiczniejsze). Często wydaje nam się, że pewne objawy starzenia się skóry są nie do uniknięcia, a im naprawdę można zapobiegać. Np. koloryt cery, przebarwienia, pękające naczynka, zgrubienie i rogowacenie skóry, słynne "plamy wątrobowe" na rękach u starszych osób to właśnie skutki nie stosowania filtrów i opalania się. Solarium jest naprawdę prostą drogą do takich rzeczy w przyszości. To tak jakbyśmy płaciły za szybsze (i brzydsze) starzenie się.
Cóż nan ja to wiem, Ty to wiesz, wiele osób to wie... Tylko jak 20latka coś tłumaczy 45 latce to ciężko przekonać nauczycielke że jednak coś się wie lepiej A szkoda bo problemy z naczynkami to ona już ma... Mam taką samą cerę jak ona ( siostra mojej mamy ) i dzięki stosowaniu filtrów ani jednego pękniętego naczynka. Tylko muszę poczekać bo pewnie zwali to na karb mojego młodego wieku
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 11:12   #34
czikuś
Raczkowanie
 
Avatar czikuś
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 304
GG do czikuś
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

to super dziewczyny, że my takie uświadomione, ale niestety nasze babcie i mamy mogą gorzko płacić za opalanie nie z głupoty, ale z tego powodu, że o UVA prawdę wiadomo od lat 90. to znaczy, że my jako małe dzieci też się nieźle podsmażyłyśmy
czikuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 14:27   #35
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Ale w czasach młodości naszych mam przynajmniej solarium nie było popularne A to już duuuuużo daje
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 15:11   #36
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Ja jakos chodze na solarium....i nic mi nie jest..nie chodze cały ro k tylko zimą po kilka razy co jakis czas na ograniczona ilosc minut i nigdy nic mi nie było moze ta laska byla na solarium turbo i to gdzies gdzie maja stare lampy......dziwna historia....znam rózne skutki opalania sie w solarium i staram sie je ograniczac i pilnuje zeby sie nie spiec oraz smaruje sie odpowiednimi kremami...
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 15:25   #37
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

A ta kobieta byla na solaruium pierwszy raz w zyciu? Jesli tak to byc moze ze moglo jej sie cos stac bo 30 min to dlugo...( a moze wczesniej sie nie opala i byla strasznie blada ). Ja kiedys po paru godzinach lezenia na sloncu poparzylam sie do tego stopnia ze popuchly mi nogi, meczylam sie wtedy caly tydzien tak mnie wszystko bolalo :/
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-20, 16:30   #38
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Historia makabryczna, ale jeśli nawet by się ugotowała to jakim cudem ugotowany człowiek może żyć jeszcze 2 tygodnie... Stwierdzam, że solarium to paskudzctwo, ale jakoś opalić się trzeba..
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 19:17   #39
Klaudia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 280
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Kobiety....dajce spokój przeciez wiadomo że jest to historia wyimagowana, coś takiego absolutnie nie jest realne, troche żałosne jest to że niektórzy w to uwierzyli.
I bynajmniej nie pisze tego z aluzją złośliwości.
__________________
..każdy dzień może być tym ostatnim...
Klaudia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 20:18   #40
roksanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław-właściwie to wieś pod ;/
Wiadomości: 494
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

czy historia jest przwdziwa nie wiem, bo programu nie oglądałam ale na discovey raczej bzdur nie nadają... chociaż przyznaję, że brzmi nieprawdopodobnie. szkoda, że nie oglądałam...

ja mam dosyc nieprzyjemne doświadczeni z solarium. chodziłam niecały rok po tym jak przefarbowałam sobie włosy na beżowy blond dlatego, że mam jaśniutką oliwkową karnację z beżowym odcieniem i zlewała mi się z kolorem włosów. chodziłam na 20 minut raz na 2 tygodnie na słabe lampy i miałam ładny, złotawy odcień skóry. skutek... miałam normalną bezproblemowa cerę, teraz wydaje ok. 200 zł miesięcznie na jakieś drogie mazidła z apteki i dermatologa bo mam skóre suchą jak wiór i nie ma chwili żebym nie miała uczucia ściągnięcia. do solarium nie pójdę nawet przed własnym ślubem!!! wole byc blada...

jeśli więc chcecie przesuszy sobie skórę i dorobić wcześniejszych zmarszczek - solarium gorągo polecam

Edytowane przez roksanka
Czas edycji: 2005-08-25 o 18:02
roksanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-20, 23:01   #41
yoaska
Raczkowanie
 
Avatar yoaska
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: toronto,can.
Wiadomości: 129
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

dziewczyny przciez napisalam wyzej ze jest to tylko mit nie prawda ta cala historia o ugotowaniu wnetrznosci
jak mozna w cos takiego uwiezyc
skutki opalania na solarium sa niemilosierne ale tak samo jak opalanaia na sloncu wiec nikt ameryki nie odkryl!!!!
a ta cala historia to mit - falsz - nieprawda
w poprzednim watku zalaczylam link ktory mowi o calej prawdze wprawdzie po angielsku ale dla zaiteresowanych polecam
yoaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-22, 11:51   #42
swierzynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 123
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

o kurcze,az nie moge w to uwierzyc. Ja jeszcze nigdy nie bylam w solarium, zawsze jakos alboe sie czegos balam albo inne byly przyczyny. No ale teraz to juz napewno nie pojde NIGDY W ZYCIU!!!!!
swierzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 12:34   #43
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Prosze Was, nie popadajmy w skrajnosci . Wiadomo, ze solarium jest szkodliwe, ale na niektore okazje sie przydaje, tylko nalezy pamietac o rozsadnym dawkowaniu. No i trzeba przypomniec, ze nie tylko ono powoduje choroby. Wiecie jak szkodliwe sa komputery i monitory?
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 12:36   #44
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Nie przesadzajmy. Wszystko jest szkodliwe...komputery, alkohol, papierosy, coca-cola, konserwanty i wiele innych, nawet woda z kranu
Do solarium chodze dlugo, i czasami na kilkanascie minut, i nie czuje sie przez to zle.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 12:39   #45
Klaudia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 280
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Dokładnie......
Popadacie w jakies skrajnosci i wogole smieszy mnie to co tu czytam. "oj, juz nigdy nie pojde na solarium!" - paranoja...:/ zastanówcie sie , jak nie chcecie chodzic to nie chodzcie , moze innym zalezy na opalonej skórze i od czasu do czasu będą chodzicpowiedzmy na okazje typu ślub itd pare sesji nie zaszkodzi, żałosne są niektóre wypowiedzi...przeciez kazdy wlasciwie zdaje sobie sprawe z zagrozen idacych ze strony solarium, ale na boga w dzisiejszych czasach w zasadzie wszystko jest niezdrowe , moze w takim razie nie uzywajcie tez telefonów komórkowych bo ostatnie badanie potwierdziły ze fale emitowna e pzez te aparaty powodują powazne powikłania zdrowotne z nutką cynizmu
__________________
..każdy dzień może być tym ostatnim...
Klaudia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 12:41   #46
Klaudia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 280
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

napisałabym cos jeszcze ale biegnę po karnet na solarium , oh...to takie straszne
__________________
..każdy dzień może być tym ostatnim...
Klaudia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 12:46   #47
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

ja w życiu na solarium nie byłam i chyba już nie pójdę
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 12:49   #48
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 12:51   #49
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Cytat:
Napisane przez Klaudia1984
napisałabym cos jeszcze ale biegnę po karnet na solarium , oh...to takie straszne
Hehe chyba sobie wezme 15 minutek dzis :/
A tak na marginesie Klaudia popieram cie , dzis szkodzi prawie wszytsko
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-22, 12:58   #50
Klaudia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 280
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

dz za poparcie..wlasnie mialam dodac do mojej wypowiedzi "czyz nie mam racji" ale wiadomo ze byloby to pytanie czysto retoryczne bo ja zawsze ją mam LOL
__________________
..każdy dzień może być tym ostatnim...
Klaudia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 15:22   #51
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Cytat:
Napisane przez Klaudia1984
dz za poparcie..wlasnie mialam dodac do mojej wypowiedzi "czyz nie mam racji" ale wiadomo ze byloby to pytanie czysto retoryczne bo ja zawsze ją mam LOL
Wszystko szkodzi,ale nie z taką samą siłą,więc do końca racji nie masz Dla mnie solaria są jednym z najgłupszych wynalazków,bo tak naprawdę nic nie wniosły do naszego życia,są nieprzydatne,ale za to bardzo szkodliwe.


Poza tym dziewczyny mam do was prośbę-zanim napiszecie komentarz przeczytajcie cały wąteka,a nie odpowiadajacie po przeczytaniu pierwszego posta.Jedna z dziewczyn napisała,że był to program Pogromcy mitów i oni na początku zadają pytanie i sprawdzają czy to jest możliwe i obalili ten mit,że nie da się ugotować w solarium-post numer 22.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 15:27   #52
Klaudia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 280
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Może do twojego życia nic nie wniosły droga Natalio
mi się przydały zeby nie powiedziec bardzo przydały wynalazki "wspaniałe i niezwykle genialne" jakimi są solaria ...nie muszą świecić kontrastem bieli i czerni w przypadku czarnych ubrań w zminie chociazby, poza tym lubie sie w nich wygrzewac to taki mój fetysz hobby i pasja zarazem, czyz to nie cudowne? LOL
__________________
..każdy dzień może być tym ostatnim...
Klaudia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 15:28   #53
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Cytat:
Napisane przez Klaudia1984
Dokładnie......
Popadacie w jakies skrajnosci i wogole smieszy mnie to co tu czytam. "oj, juz nigdy nie pojde na solarium!" - paranoja...:/ zastanówcie sie , jak nie chcecie chodzic to nie chodzcie , moze innym zalezy na opalonej skórze i od czasu do czasu będą chodzicpowiedzmy na okazje typu ślub itd pare sesji nie zaszkodzi, żałosne są niektóre wypowiedzi...przeciez kazdy wlasciwie zdaje sobie sprawe z zagrozen idacych ze strony solarium, ale na boga w dzisiejszych czasach w zasadzie wszystko jest niezdrowe , moze w takim razie nie uzywajcie tez telefonów komórkowych bo ostatnie badanie potwierdziły ze fale emitowna e pzez te aparaty powodują powazne powikłania zdrowotne z nutką cynizmu
No niekoniecznie każdy wie... Ludzie czasami nie wiedzą co to UVA I UVB i czym się one różnią, oraz żyją w błogim przeświadczeniu że solarium to takie samo światło jak słoneczko. Jeśli chcesz się okaleczać na własną odpowiedzialność nikt Ci nie broni. Właśnie dlatego że tyle jest niezdrowych rzeczy w naszych czasach - po co jeszcze sobie więcej tego dodawać? Wolę się truć żywnością i powietrzem niż smażarką i jeszcze za to płacić...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 15:36   #54
Klaudia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 280
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

No włąsnie ale wybacz jesli okaleczeniem siebie nazywasz moje sporadyczne sesje w solarium...to ja tu chyba czegos nie rozumiem...idę się dalej okaleczac
i bynajmniej znowu zaznacze ze nie ma tu zlosliwej aluzji do twojej wypowiedzi..po prostu myślimy innymi kategoriami z tego wnioskuje
__________________
..każdy dzień może być tym ostatnim...
Klaudia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 15:37   #55
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Cytat:
Napisane przez Klaudia1984
Może do twojego życia nic nie wniosły droga Natalio
mi się przydały zeby nie powiedziec bardzo przydały wynalazki "wspaniałe i niezwykle genialne" jakimi są solaria ...nie muszą świecić kontrastem bieli i czerni w przypadku czarnych ubrań w zminie chociazby, poza tym lubie sie w nich wygrzewac to taki mój fetysz hobby i pasja zarazem, czyz to nie cudowne? LOL
Rzekłabym, że wręcz rewelacyjne

Ludzki mózg ma swój własny rozum... Chcesz - chodź, Twoja sprawa, Twoje życie nic nam do tego... Nie wiem jak inne dziewczyny, ale mnie to w ogóle nie obchodzi
nan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 15:53   #56
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Cytat:
Napisane przez Klaudia1984
Może do twojego życia nic nie wniosły droga Natalio
mi się przydały zeby nie powiedziec bardzo przydały wynalazki "wspaniałe i niezwykle genialne" jakimi są solaria ...nie muszą świecić kontrastem bieli i czerni w przypadku czarnych ubrań w zminie chociazby, poza tym lubie sie w nich wygrzewac to taki mój fetysz hobby i pasja zarazem, czyz to nie cudowne? LOL
Droga Klaudio, która ma zawsze rację (oczywiście według Ciebie).

Chesz sobie chodzić na solarium, to chodź, nawet codziennie nawet na długie godzinny, nikogo to na forum nie obejdzie, jestes dorosła i świadoma tego co robisz. Zaręczam Ci że nawet jesli obwieścisz że posiadasz domowe solarium na którym się smażysz pół godziny godziny dziennie, to spłynie to po nas jak po kaczce I faktycznie przeczytaj dokładnie wątek zanim coś napiszesz. Historyjka o ugotowaniu się w solarium to jedna z urban legends. Coś jak u nas czarna wołga kiedś, ale Ty jestes zbyt młoda by to pamiętać.

To forum jest poświęcone szeroko pojętej kwestii urody, i staramy się propagować zdrowe wzorce. Wiadomo, że zyjemy w tak silnie zdegradowanym środowisku, że zycie w pełni zdrowo jest wykluczone, masę chemikaliów zjadamy w pożywieniu, uzywamy komórek, komputerów które tez emituja promienie, w kreamch mamy polyacrylamid i inne złowrogie składniki. I tak dalej chodzi o to, by ŚWIADOMIE nie dorzucać pewnych rzeczy. Ja bez komputera nie mogłabym wykonywać swojej pracy, z komórki korzystam kilkanaście razy dziennie bo muszę - ale solarium mi potrzebne nie jest.

Co oczywiście nie zmienia faktu, iż Tobie nikt nie zabrania.

I jeszcze jedna moja uwaga - bardzo mi się nie podoba ton Twoich wypowiedzi w tym wątku. Bardzo! Przyjacielsko Ci radzę byś zaczęła się lekko liczyć ze słowami i powściągnęła nieco język.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 15:56   #57
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Cytat:
Napisane przez nan
Rzekłabym, że wręcz rewelacyjne

Ludzki mózg ma swój własny rozum... Chcesz - chodź, Twoja sprawa, Twoje życie nic nam do tego... Nie wiem jak inne dziewczyny, ale mnie to w ogóle nie obchodzi
Ano racja...ciągle zapominam że miałam się nie odzywać Robta co chceta
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 16:16   #58
Klaudia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 280
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Smoczyca.....daj spokój...wiem ze ta historia jest nierealna wlasciwie juz o tym pisalam ze to zalosne ze niektórzy w to uwierzyli, więc wybacz ale to raczej ty czytaj uważnie...poza tym abstrachujac do tego ze jestem za mloda by to wydarzenie pamietac - nie przeczi ale jakos mnie to nie smuci generalnie zbytnio...ale dziękuje za twoją troskę w kwestii uświadamiania

poza tym o to mi wlasnie chodzi ...nie mam zadnej misji by mówic swiatu ze chodze na solarium i ile czasu tam spedzam, niech kazdy robi co chce

jak wy nie lubicie sesji w solarium, dbajac jak piszesz o wlasne zdrowie tudzież urodę...ok (...) ja robie i uwazam inaczej to tyle

aha a to ze mam racje bylo napisane z duza dawką cynizmu i ironii , szkoda ze nie potrafisz jej odczytac
__________________
..każdy dzień może być tym ostatnim...
Klaudia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 17:55   #59
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Cool Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Cytat:
Napisane przez Klaudia1984
Może do twojego życia nic nie wniosły droga Natalio
mi się przydały zeby nie powiedziec bardzo przydały wynalazki "wspaniałe i niezwykle genialne" jakimi są solaria ...nie muszą świecić kontrastem bieli i czerni w przypadku czarnych ubrań w zminie chociazby, poza tym lubie sie w nich wygrzewac to taki mój fetysz hobby i pasja zarazem, czyz to nie cudowne? LOL
1.Nie święcę kontrastowo ,bo mój balsam brązujący mi na to nie pozwala
2.Wygrzewam się przy kominku vel kaloryferze vel siedząc przyciemnionym,ale rozgrzanym od słońca miejscu w otoczeniu murów oddających ciepło

Jak widać nadal będę się upierać,że solaria to jeden z nagłupszych i nikomu nie potrzebnych wynalazków.Bez solarium da się żyć
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 18:15   #60
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: prawda o solarium? :O:O o matko...

Cytat:
Napisane przez Klaudia1984
aha a to ze mam racje bylo napisane z duza dawką cynizmu i ironii , szkoda ze nie potrafisz jej odczytac
Nie wiem, gdzie tu ironia, ja Twoją wypowiedź odebrałam raczej na zasadzie "na złość tacie narżnę w gacie". Może to nie za ładne powiedzonko, ale pasuje jak ulał. Mnie na złość nie zrobiłaś, jak znam Smoczycę to i jej nie. Miłego opalania
nan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.