Króliczek Miniaturka IV - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-02, 20:42   #4621
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cześć
Moja króliczka będzie miała w tym roku 3 lata, mamy ją dopiero 4 miesiące, została przygarnięta od osób które nie mogły (i chyba nie potrafiły...) się nią dalej zajmować. Na początku było z nią różnie, ale teraz stała się bardzo towarzyska i grzeczna Byliśmy z nią zaraz po wzięciu u weta na ogólnych oględzinach i obcięciu pazurków (bo się aż zawijały ). Wszystko było ok. Pan doktor zaproponował szczepienie, ale postanowiliśmy, że zrobimy to bliżej wiosny, zanim się pojawią komary i wypadło, że do wizyty dojdzie jutro, niestety w między czasie pojawił się problem. Jakieś kilka dni temu pojawiły się u Małej takie jakby...strupki, może bardziej posklejane kępki sierści, ale tylko w okolicy pyszczka (tak do wysokości uszu) i nie wiemy co to może być Króliczka czuje się świetnie, te miejsca raczej jej nie bolą, je i pije normalnie. Próbowałam szukać informacji i najbliżej temu do grzybicy, tylko dziwi mnie, że to wszytko znajduje się w obrębie główki, nigdzie indziej. Czy któraś z Was się spotkała z czymś takim?
__________________
08.04.2008

Edytowane przez nniee
Czas edycji: 2013-04-02 o 20:43
nniee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 08:05   #4622
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

musisz sie u weta zapytac i lepiej teraz nieszczepic, krolik musi by zdrowy
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 11:05   #4623
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Jestem umówiona na 17, więc jeszcze dziś wszystko powinno się stać jasne. Dr jest specjalistą od chorób skórnych, więc ufam, że nam pomoże.
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 11:29   #4624
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Mam nadzieje ze z kroliczkiem bedzie wszystko w porzadku... Trzymam kciuki
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 20:36   #4625
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez dziewczyna00 Pokaż wiadomość
Ja odkupiłam króliczka od dziewczyny jak miał roczek i kupiła go właśnie w zoologicznym. I ze mną jest już 8 lat więc nie wiem, czy to jakaś reguła
To nie jest żadna reguła, tylko kolejny stereotyp. Kumpela ma królika z zoola i jest z nią 7 lat . Ja na razie się nie wypowiadam, bo swojego Mishura mam dopiero rok .

Generalnie, jeśli dobrze się rozumiemy z tym nie-kupowaniem w zoolu chodzi o to, że króliki dostarczane są tam ze źródeł nie do końca wiadomego pochodzenia, i często to typowa masówka, rozmnażanie dla kasy .

Noo, i w zoologicznych zazwyczaj króliki są dość drogie. Niedaleko mnie np. kosztują 80zł, a to i tak nie jest bardzo wygórowana cena. Ja swojego, w jednym w moich ulubionych zooli (który zresztą poznałam właśnie podczas zakupu króliczka ) 'nabyłam' za 40zł

Kurcze, głupie to, tak pisać o cenach królików...
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 13:48   #4626
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Mnie przeraża to, że w sklepach zoologicznych króliczki często są zbyt młode, co sprzyja szybkiemu łapaniu różnych chorób. Wszystko zależy od opieki osób pracujących w sklepie. Ale sama nie raz widziałam króliczki z zaropiałymi oczkami, czy słaniające się z osłabienia... Ja jestem zwolenniczką dawania drugiej szansy zwierzakom, więc sama mam psa i królika z odzysku I wierzcie mi, początki bywają różne, ale to czym one się teraz odwdzięczają
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 08:21   #4627
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Noo, i w zoologicznych zazwyczaj króliki są dość drogie. Niedaleko mnie np. kosztują 80zł, a to i tak nie jest bardzo wygórowana cena. Ja swojego, w jednym w moich ulubionych zooli (który zresztą poznałam właśnie podczas zakupu króliczka ) 'nabyłam' za 40zł

Kurcze, głupie to, tak pisać o cenach królików...
Dość drogie?! LITOŚCI! Małe psy i koty z hodowli kosztują zawsze ponad tysiąc złotych, a królik za 80zł jest DROGI?! Króliki są zdecydowanie zbyt tanie i zbyt łatwo dostępne! Gdyby kosztował z 300-400zł, to może przynajmniej znajdowało by się mniej idiotów, żeby te króliki kupować "do zabawy dla dziecka" albo "na karmę dla węża". A tak, to nie dość, że są rozmnażane w koszmarnych warunkach, zabierane jak najmniejsze i "najsłodsze" od matki, co często przepłacają życiem, to jeszcze tak naprawdę KAŻDY może sobie na takiego królika pozwolić.. nawet dziecko, które "odłoży" z 2-3 razy kieszonkowe :/
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 09:46   #4628
Blondinbella
Zadomowienie
 
Avatar Blondinbella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

hej dziewczyny moze ktoras bd mogla mi cos doradzić. krolika mam od stycznia jak go wzielam z zoologicznego to mial 2 miesiace, jest raczej oswojony codziennie biega cale dnie (ale jak jest zamykany w klatce jak nikogo nie ma w domu to później jest długo obrażony)... i tu zaczynaja sie problemy trafilam chyba na krolika z wrednym charakterem gdy tylko wychodze z pokoju krolik to odrazu zauwaza nawet jak jest gdzies schowany i pod moja nieobecnosc siusia i robi bobki na lozku czesto tez wskakuje na najwyzsza poduszke i tam sie zalatwia mysle ze wie ze zle robi bo odrazu ucieka do klatki albo gdzieś sie chowa, tak samo nauczylam juz korzystania z kuwety a tu nagle krollik dostal jakiegos dziwnego przyzwyczajenia zalatwiania sie w przedpokoju w jednym miejscu a w szczegolnosci na moich skorzanych butach... kolejnym problemem jest gryzienie kabli nie wiem jak mam tego oduczyć czasami już nie mam cierpliwosci mysliscie ze ktores zachowania z czasem minie ? lub czy macie jakieś sposoby aby krolik lepiej sie zachowywał ? jest czasem bardzo przyjazny lize mnie, lezy przy moich nogach lub bawi sie ze mną i jest szczesliwy ale te inne jego zachowania sa czasem nie do wytrzymania

Edytowane przez Blondinbella
Czas edycji: 2013-04-08 o 09:48
Blondinbella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 10:58   #4629
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

mam to samo.
na początku też miał takie problemy z wypróżnianiem ale wierz mi przejdzie już niedługo. a co do kabli - znalazłam fajny sposób na jakimś forum- okręcić taśmą bezbarwną. króliczkowi będą się ślizgać ząbki i nie ugryzie
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 11:21   #4630
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez Blondinbella Pokaż wiadomość
hej dziewczyny moze ktoras bd mogla mi cos doradzić. krolika mam od stycznia jak go wzielam z zoologicznego to mial 2 miesiace, jest raczej oswojony codziennie biega cale dnie (ale jak jest zamykany w klatce jak nikogo nie ma w domu to później jest długo obrażony)... i tu zaczynaja sie problemy trafilam chyba na krolika z wrednym charakterem gdy tylko wychodze z pokoju krolik to odrazu zauwaza nawet jak jest gdzies schowany i pod moja nieobecnosc siusia i robi bobki na lozku czesto tez wskakuje na najwyzsza poduszke i tam sie zalatwia mysle ze wie ze zle robi bo odrazu ucieka do klatki albo gdzieś sie chowa, tak samo nauczylam juz korzystania z kuwety a tu nagle krollik dostal jakiegos dziwnego przyzwyczajenia zalatwiania sie w przedpokoju w jednym miejscu a w szczegolnosci na moich skorzanych butach... kolejnym problemem jest gryzienie kabli nie wiem jak mam tego oduczyć czasami już nie mam cierpliwosci mysliscie ze ktores zachowania z czasem minie ? lub czy macie jakieś sposoby aby krolik lepiej sie zachowywał ? jest czasem bardzo przyjazny lize mnie, lezy przy moich nogach lub bawi sie ze mną i jest szczesliwy ale te inne jego zachowania sa czasem nie do wytrzymania
Śmieszą mnie takie opinie "mój królik jest wredny i złośliwy"... Musisz pamiętać, że jednak jest to zwierzątko i nie rozumie wszystkiego, a kable gryzie nie dlatego, że jest złośliwy, tylko chociażby dlatego, że króliki na wolności podgryzają gałązki, korzenie.. więc to taki "zew natury" dla jego bezpieczeństwa zabezpiecz kable osłonkami, które kosztują grosze, a poza tym kup, albo przynieś z jakiegoś sadu gałęzie jabłoni, żeby miał co obgryzać. Co do posikiwania, to polecam kastrację/sterylizację, bo wtedy zwierzę nie powinno mieć potrzeby znaczenia terenu.. Poczytaj stronę "miniaturkabeztajemnic.co m" bo mam wrażenie, że masz nikłe pojęcie o zwierzaku, którego posiadasz..
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 11:24   #4631
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

a jeszcze z królikiem to tak trochę chyba jak i z dzieckiem. jak się nudzi to się zajmuje np kablami.
ja swojego jak pogoda pozwala wyprowadzam na dwór żeby pokopał w ziemi i swoje zapędy uzewnętrznił :P
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 11:36   #4632
Blondinbella
Zadomowienie
 
Avatar Blondinbella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
Śmieszą mnie takie opinie "mój królik jest wredny i złośliwy"... Musisz pamiętać, że jednak jest to zwierzątko i nie rozumie wszystkiego, a kable gryzie nie dlatego, że jest złośliwy, tylko chociażby dlatego, że króliki na wolności podgryzają gałązki, korzenie.. więc to taki "zew natury" dla jego bezpieczeństwa zabezpiecz kable osłonkami, które kosztują grosze, a poza tym kup, albo przynieś z jakiegoś sadu gałęzie jabłoni, żeby miał co obgryzać. Co do posikiwania, to polecam kastrację/sterylizację, bo wtedy zwierzę nie powinno mieć potrzeby znaczenia terenu.. Poczytaj stronę "miniaturkabeztajemnic.co m" bo mam wrażenie, że masz nikłe pojęcie o zwierzaku, którego posiadasz..
po 1 wiem ze to zwierzatko i niektorych rzeczy nie rozumie ale na poczatku bylam wyrozumiala i usprawiedliwialam kroliczka ale moja cierpliwosc sie konczy powoli i badziej sie denerwuje niz wczesniej, jak codziennie mam obsikiwane łozko jesli chodzi o kable mam mam bardzo duzo kabli ktorych nijak nie da sie zaslonic i są na widoku - to jest problem, po 2 przed zakupem dokladnie wzdłuż i wszerz przeczytałam strone miniaturkabeztajemnic i uwierz to nie chodzi o brak wiedzy o kroliku bo wiem ze to specyficzne zwierze.. tylko martwi mnie to ze od dluższego czasu krolik byl grzeczny a teraz widze ze robi niektore rzeczy specjalnie na zlosc bo jak wytlumaczyc jezeli krolik spi sobie spokojnie pod lozkiem pomyslalam ze nie bd go klasc do klatki tylko dlatego ze ide sie kąpac pewnie bd dalej sobie smacznie spal no ale niestety krolik widocznie zrozumial ze nie ma mnie w pokoju i moje lozko wraz z poduszkami bylo obsikane i zabobkowane a kroliczek grzecznie wrocil pod lozko i sobie spal jakby nigdy nic

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

a i niestety nie mam mozliwosci wyprowadzac go nadwor aby sie wyszalał poniewaz mieszkam w miescie w bloku i jest u mnie zima w pełni
Blondinbella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 11:42   #4633
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

No to skoro tak wzdłuż i wszerz przeczytałaś tą stronę, to powinnaś wiedzieć, że królik DOJRZEWA i zmienia się jego zachowanie. Więc powtarzam: na sikanie kastracja/ sterylizacja, a na gryzienie kabli - gałązki, albo jakieś tunele z pudeł kartonowych mu porób, żeby się nie nudził i mógł sobie to gryźć!
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 11:52   #4634
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez Blondinbella Pokaż wiadomość
hej dziewczyny moze ktoras bd mogla mi cos doradzić. krolika mam od stycznia jak go wzielam z zoologicznego to mial 2 miesiace, jest raczej oswojony codziennie biega cale dnie (ale jak jest zamykany w klatce jak nikogo nie ma w domu to później jest długo obrażony)... i tu zaczynaja sie problemy trafilam chyba na krolika z wrednym charakterem gdy tylko wychodze z pokoju krolik to odrazu zauwaza nawet jak jest gdzies schowany i pod moja nieobecnosc siusia i robi bobki na lozku czesto tez wskakuje na najwyzsza poduszke i tam sie zalatwia mysle ze wie ze zle robi bo odrazu ucieka do klatki albo gdzieś sie chowa, tak samo nauczylam juz korzystania z kuwety a tu nagle krollik dostal jakiegos dziwnego przyzwyczajenia zalatwiania sie w przedpokoju w jednym miejscu a w szczegolnosci na moich skorzanych butach... kolejnym problemem jest gryzienie kabli nie wiem jak mam tego oduczyć czasami już nie mam cierpliwosci mysliscie ze ktores zachowania z czasem minie ? lub czy macie jakieś sposoby aby krolik lepiej sie zachowywał ? jest czasem bardzo przyjazny lize mnie, lezy przy moich nogach lub bawi sie ze mną i jest szczesliwy ale te inne jego zachowania sa czasem nie do wytrzymania
kastracja/sterylizacja na sikanie. Twój zwierz znaczy teren, mojemu przeszło lanie na łóżko po ok. 2 tygodniach. na teraz połóż ceratę na łóżko. co do gryzienia, niektóre uszolce z tego wyrastają, inne nie. najlepiej powsadzać w peszle, czy inne osłony na kable. taśma dwystronna też się dobrze sprawdza.

Edytowane przez szprotka_
Czas edycji: 2013-04-08 o 11:54
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 12:15   #4635
Blondinbella
Zadomowienie
 
Avatar Blondinbella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
kastracja/sterylizacja na sikanie. Twój zwierz znaczy teren, mojemu przeszło lanie na łóżko po ok. 2 tygodniach. na teraz połóż ceratę na łóżko. co do gryzienia, niektóre uszolce z tego wyrastają, inne nie. najlepiej powsadzać w peszle, czy inne osłony na kable. taśma dwystronna też się dobrze sprawdza.
a mozesz mi powiedziec jak to u Twojego kroliczka bylo z kastracja? i jak to mniej wiecej przebiega, czy kroliczek cierpi podczas zabiegu i po? i czy wiaza sie z tym jakies wieksze koszty ? a i czy mam wybrac wyterynarza ktory specjalizuje sie tylko w krolikach ?

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

macie tez jakis sposob dobry zeby dokladnie czyscic rzeczy przesiakniete moczem np. lozko mimo dokladnego szorowania mydlami, proszkiem do prania, plynem do naczyn i wszystkim czym sie da mam wrazenie ze nie do konca lozko jest wyczyszczone macie inne pomysly?
Blondinbella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 12:21   #4636
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Oczywiście, że wybierz weterynarza, który zna się na królikach! Psio-koci weterynarze często zamiast pomóc, to szkodzą zwierzakowi. Koszty zależnie od miasta to około 200-300zł, ból jak przy każdej operacji, ale samiec męczy się ze swoimi szalejącymi hormonami, zresztą samiczki też.. samice dodatkowo mogą mieć wodomacicze, co jest napewno większym bólem niż te kilka dni po sterylizacji..
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 14:51   #4637
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez Blondinbella Pokaż wiadomość
a mozesz mi powiedziec jak to u Twojego kroliczka bylo z kastracja? i jak to mniej wiecej przebiega, czy kroliczek cierpi podczas zabiegu i po? i czy wiaza sie z tym jakies wieksze koszty ? a i czy mam wybrac wyterynarza ktory specjalizuje sie tylko w krolikach ?
przed kastracją gwałcił, gryzł i niszczył wszystko. po odebraniu od weta, był foch i dosypianie w ciepłym miejscu (jakby zwierzak kaca miał). na następny dzień już chciał biegać i być głaskanym.

co do przebiegu. oddajesz królika w transporterze do weta (nie robi się głodówek królikom), zwierzak dostaje narkoze także nic nie czuje (przy okazji warto sprawdzić zęby). weta do Ciebie dzwoni kiedy królika możesz odebrać (najlepiej by było żeby był w pełni wybudzony, ale najczęściej dają takie na wpół wybudzone). jak odbierasz zwierza, to on jest taki niemrawy. po zabiegu nie powinien skakać i biegać. no i będzie mu trzeba dawać antybiotyk przez tydzień. najlepiej zamknąć je w klatce i wszystko na płasko. ja płaciłam za kastracje 120 zł u króliczego weta (z zdjęciem szwów, korektą zębów i lekami).
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 15:09   #4638
Blondinbella
Zadomowienie
 
Avatar Blondinbella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

dziekuje wam bardzo za odpowiedzi jeszcze sie powaznie zastanowie nad kastracją moze jakoś z wiekiem bedzie lepiej narazie to jest mlodzieniaszek.. chyba ze bd coraz gorzej wtedy się na to zdecyduje, nie mniej jednak dzieki za odp
Blondinbella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 18:24   #4639
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

moj np ma ponad 2 lata i jest bardzo spokojny, kiedys gryzl wszystkuie kable poduszki a teraz jest spokoj. normalnie inny krolik
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 21:25   #4640
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Witam nie wiem czy mnie pamiętacie-do dziś miałam baranka Funia,teraz mam 2 baranki.Moja siostra kupiła królika w promocji za 1zł.Brzmi jak kiepski żart?zapewniam,że nie jest.Podobno króliczków było 15 w ciasnym akwarium,w różnym wieku co gorsza sprzedawały się jak świeże bułki.To przerażające,niektórzy brali 2-3 na raznie chce myśleć jak one skończą
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 21:56   #4641
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
Witam nie wiem czy mnie pamiętacie-do dziś miałam baranka Funia,teraz mam 2 baranki.Moja siostra kupiła królika w promocji za 1zł.Brzmi jak kiepski żart?zapewniam,że nie jest.Podobno króliczków było 15 w ciasnym akwarium,w różnym wieku co gorsza sprzedawały się jak świeże bułki.To przerażające,niektórzy brali 2-3 na raznie chce myśleć jak one skończą
Jeszcze bardziej kiepskim "żartem" jest to, że króliki są dodawane jako gratis do zakupów :/

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmias...tml#LokKrajTxt

A królik za 1zł - wiadomo - większość pewnie na karmę. Przeraża mnie debilizm ludzi, naprawdę. Życzę takim jak najgorzej!
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 09:34   #4642
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

No faktycznie,ludzka głupota nie zna granic.052.jpgoto moje maleństwo
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 09:37   #4643
Blondinbella
Zadomowienie
 
Avatar Blondinbella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
No faktycznie,ludzka głupota nie zna granic.Załącznik 5201073oto moje maleństwo
sliczny!
Blondinbella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 09:38   #4644
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
No faktycznie,ludzka głupota nie zna granic.Załącznik 5201073oto moje maleństwo
śliczny

Julek tak wygladal, tylko szary bardziej, jak go bralam, ale jak Julke
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 09:43   #4645
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez Adelajda84 Pokaż wiadomość
No faktycznie,ludzka głupota nie zna granic.Załącznik 5201073oto moje maleństwo
Slicznosci
moj jest na avku
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 11:31   #4646
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

A to i ja się moimi diabłami pochwalę

1 i 2 zdjęcie to Amorek.. Amorek wbrew pozorom jest kobietą, ale taka cholera zaczepna, że stwierdziłam, że może mieć męskie imię.. natomiast 3 i 4 to Tofcia, moja cudowna księżniczka, której ulubionym zajęciem jest buszowanie w poszwie z sianem i przekopywanie moich ciuchów w szafie, przy czym zaznaczam, że przez 5 lat przekopywania żaden z ciuchów nie ucierpiał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg amorek10.jpg (41,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amorek40.jpg (43,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tofcia60.jpg (36,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tofcia61.jpg (50,4 KB, 22 załadowań)
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 11:53   #4647
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
A to i ja się moimi diabłami pochwalę

1 i 2 zdjęcie to Amorek.. Amorek wbrew pozorom jest kobietą, ale taka cholera zaczepna, że stwierdziłam, że może mieć męskie imię.. natomiast 3 i 4 to Tofcia, moja cudowna księżniczka, której ulubionym zajęciem jest buszowanie w poszwie z sianem i przekopywanie moich ciuchów w szafie, przy czym zaznaczam, że przez 5 lat przekopywania żaden z ciuchów nie ucierpiał
ale girki na 1 fotce

i w ogole krolikow minki mnie rozczulaja
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:28   #4648
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Stopki na 1 fotce boskie.Sliczne macie uszaki.
Amor-tak chciałam nazwać mojego nowego uchala,ale jeszcze się zastanawiam.Macie może jakieś propozycje,jakie imie do niego pasuje?to podobno chłopak
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 12:26   #4649
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
A to i ja się moimi diabłami pochwalę

1 i 2 zdjęcie to Amorek.. Amorek wbrew pozorom jest kobietą, ale taka cholera zaczepna, że stwierdziłam, że może mieć męskie imię.. natomiast 3 i 4 to Tofcia, moja cudowna księżniczka, której ulubionym zajęciem jest buszowanie w poszwie z sianem i przekopywanie moich ciuchów w szafie, przy czym zaznaczam, że przez 5 lat przekopywania żaden z ciuchów nie ucierpiał
jejku, cudowne małpiszony przekaż proszę głaski ode mnie
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 22:02   #4650
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Króliczek Miniaturka IV

Wybrałam imie dla małego-Frugo
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-09 19:20:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.