Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;) - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-14, 21:15   #3151
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość
no z TŻami tak jest, ja mam z moim to samo... Ty siedzisz w domu to załatwiaj, ja to pracuje...
kiedyś na początku pamietam jak u mamy nie miałam pod tym względem wsparcia bo wychodzę za mąż jako pierwsza i chyba tego nie chciała do siebie jeszcze dopuścić, że to JUŻ, no ale kiedyś jej sie popłakałam, że bardzo bym chciała, żeby się cieszyła tym razem ze mną i sprawiało jej to przyjemność jak mi i chyba zrozumiała bo teraz bardziej przejmuje się ode mnie
no i mam jeszcze starszą która sama powiedziała, że we wszystkim mi pomoże
a wczoraj próbowaliśmy bimber co tata robi na wesele i się poopijaliśmy
To z kolei moja mama bardziej przeżywała ode mnie
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 03:23   #3152
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

to i ja dorzuce swoje 3 grosze

ja jak wiecie jestem na koncu swiata i przez to mam o wiele bardziej podgorke. Zalatwianie wszystkiego na odleglosc strasznie denerwuje i nie pozwala mi sie w pelni cieszyc z wesela.
Przez to tez, ze jestem tu gdzie jestem w kraju wiecznej jesieni (czytaj pada all day all night) mam ciagle depresje i jakbym mogla to bym plakala chyba codziennie.
No ale trzeba sie cieszyc ze jest sie zdrowym, sprawnym w pelni wladz umyslowych i nie narzekac .... tjaaaa ....
wiec jak juz tu jestem powyzej dwoch lat grono moich znajomych ograniczylo sie, a czasem do minimum, a po wykasowaniu fb mam odczucie ze do zera ?
po zareczynach w pl zaczelam intensywnie myslec "kto zostanie moja starsza ? " otoz nie mam rodzenstwa i to jeszcze bardziej pokomplikowalo sprawe. Ta odpada, bo w sumie nie mam z nia juz kontaktu, ta odpada bo sama sobie ze soba nie radzi i stroni od ludzi, nastepna odpada bo ma slub i narzeka ze przy tym jest mnostwo problemow wiec nie chcialam jej jeszcze moim obarczac ... Ostatecznie wybor padl na duzo mlodsza kolezanke, ktora sama sie zaprosila jako starsza. W tracie rozmowy na skypie kiedy byla mocno wstawiona poprosila mnie aby to ona zostala moja starsza.
Zgodzilam sie .....
wyobrazcie sobie jej zdziwienie nastepnego dnia, kiedy uzmyslowila sobie ze "sama sie zaprosila". Suma sumarow nie mialam juz kogo prosic, a ja lubie aczkolwiek nastepnego dnia byla juz o wiele mniej zachwycona. Fajnie prawda ?
po erze fejsbukowej (juz miesiac bez) troche stracilam z ta kolezanka kontakt. czesto sie umawia ze mna po czym zlewa mnie.
ja wiem nie ma mnie w pl, a zycie toczy sie dalej .... ale to jest troche przykre ze glownie wiazala mnie kiedys nic wirtualna z ludzmi, teraz juz szkoda napisac smsow czy maili.
temat dlugi i ciezki wiec nie bede was zanudzala
chcialam sobie troszku ponarzekac bo mi czasem ciezko.
Na szczescie jeszcze poltora roku do dwoch lat (czyt. po slubie) i witaj polsko juz na zawsze

a starsza to wazna osoba na weselu i lepiej nie wybierac byle kogo ....

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2015-12-15 o 03:25
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 09:04   #3153
domick
Raczkowanie
 
Avatar domick
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 196
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
to i ja dorzuce swoje 3 grosze

ja jak wiecie jestem na koncu swiata i przez to mam o wiele bardziej podgorke. Zalatwianie wszystkiego na odleglosc strasznie denerwuje i nie pozwala mi sie w pelni cieszyc z wesela.
Przez to tez, ze jestem tu gdzie jestem w kraju wiecznej jesieni (czytaj pada all day all night) mam ciagle depresje i jakbym mogla to bym plakala chyba codziennie.
No ale trzeba sie cieszyc ze jest sie zdrowym, sprawnym w pelni wladz umyslowych i nie narzekac .... tjaaaa ....
wiec jak juz tu jestem powyzej dwoch lat grono moich znajomych ograniczylo sie, a czasem do minimum, a po wykasowaniu fb mam odczucie ze do zera ?
po zareczynach w pl zaczelam intensywnie myslec "kto zostanie moja starsza ? " otoz nie mam rodzenstwa i to jeszcze bardziej pokomplikowalo sprawe. Ta odpada, bo w sumie nie mam z nia juz kontaktu, ta odpada bo sama sobie ze soba nie radzi i stroni od ludzi, nastepna odpada bo ma slub i narzeka ze przy tym jest mnostwo problemow wiec nie chcialam jej jeszcze moim obarczac ... Ostatecznie wybor padl na duzo mlodsza kolezanke, ktora sama sie zaprosila jako starsza. W tracie rozmowy na skypie kiedy byla mocno wstawiona poprosila mnie aby to ona zostala moja starsza.
Zgodzilam sie .....
wyobrazcie sobie jej zdziwienie nastepnego dnia, kiedy uzmyslowila sobie ze "sama sie zaprosila". Suma sumarow nie mialam juz kogo prosic, a ja lubie aczkolwiek nastepnego dnia byla juz o wiele mniej zachwycona. Fajnie prawda ?
po erze fejsbukowej (juz miesiac bez) troche stracilam z ta kolezanka kontakt. czesto sie umawia ze mna po czym zlewa mnie.
ja wiem nie ma mnie w pl, a zycie toczy sie dalej .... ale to jest troche przykre ze glownie wiazala mnie kiedys nic wirtualna z ludzmi, teraz juz szkoda napisac smsow czy maili.
temat dlugi i ciezki wiec nie bede was zanudzala
chcialam sobie troszku ponarzekac bo mi czasem ciezko.
Na szczescie jeszcze poltora roku do dwoch lat (czyt. po slubie) i witaj polsko juz na zawsze

a starsza to wazna osoba na weselu i lepiej nie wybierac byle kogo ....
Współczuję ci, że jesteś tak daleko i musisz wszystko załatwiać na odległość. Jednak jak się coś zbada organoleptycznie to człowiek ma większą pewność. I zgadzam się że starsza to bardzo ważna osoba. Ja miałam trochę inny problem, bo jedna przyjaciółka bardzo oczekiwała że będzie starszą, wprawdzie nie wprost, ale dało się wyczuć, a ja od początku wiedziałam że starszą będzie druga przyjaciółka, z którą znam się od przedszkola, która jednocześnie niczego nie oczekiwała, ale jest jej bardzo miło. Ja jestem starszą u niej, także taka wymiana Także wiecie i tak źle i tak niedobrze...
__________________
26.12.2008
17.11.2014
20.08.2016
domick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 09:25   #3154
lyoness
Raczkowanie
 
Avatar lyoness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 387
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Dziewczyny, przypominam o ankiecie odnosnie spotkania swiatecznego.
Ostatnia szansa zeby sie dopisac, jutro zamykamy i ustalamy ostateczny termin

http://doodle.com/poll/u2s6rifyzgy4sgfw
__________________
2010.12.11
2014.12.12
2016.05.28 Polska/2017? Chile
lyoness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 09:55   #3155
JagnaJagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 42
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Też mam taką koleżankę, która od początku była zachwycona, że wychodzę za mąż i jestem na 100%pewna, że myślała, że będzie starszą . Tak naprawdę na 100% to ja wiedziałam, że starszą będzie moja koleżanka z liceum, z którą po liceum mam jeszcze lepszy kontakt i śmiało mogę nazwać ją przyjaciółką. Było dla mnie jasne, że to będzie ona. Inna koleżanki już o tym wiedzą kto będzie moja starszą a przy tamtej nie ma tematu. Widać , że chciałaby zapytać wprost niekiedy, ale wstydzi się chyba, żeby się nie wydało, że to ona tak bardzo chce być. Teraz akurat chyba sytuacja jest dla niej jasna bo trzymałyśmy się w grupce ale przekreśliła znajomość z każdą z dziewczyn w tej grupce i nawet nie wiem czy w ogóle ją zaproszę taki mam uraz..
__________________

18.02.2012
03.05.2014
18.06.2016

Edytowane przez JagnaJagna
Czas edycji: 2015-12-15 o 11:34
JagnaJagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 13:42   #3156
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez JagnaJagna Pokaż wiadomość
Będę potrzebować bimbru - masz tego więcej ?


Moim pierwszym salonem była Paryżanka i jak wyszłyśmy to moja starsza powiedziała: Jejku oni nas potraktowali poważnie !
I stwierdziłyśmy, że to taki super piękny początek, ale niestety była Tęcza i że tak powiem tęcza się schowała za horyzont i już nie było tak profesjonalnie i miło i nie było dobrych rad. Bo nie było nic I tak się zastanawiam może by tak z tatą pójść skoro zawsze się sprawdza. Nawet kiedyś mu zaproponowałam czy nie chce zobaczyć ale bał się swojej reakcji
Z mamą mam zamiar iść i spodziewam się, że może wszędzie wtedy będę lepiej traktowana. Bo normalnie jak gdzieś idę to mnie pytają czy mam skończone 18 lat. A jestem w połowie do 24..
oo w końcu ktoś w moim wieku ja 24 kończę w Styczniu a myślałam, że jestem najmłodsza
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 13:45   #3157
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Napiszę jeszcze raz bo może którejś dziewczynie umknęło ;-)
Tym bardziej że nasze grono non stop się powiększa ;-)

Fryzjerzy :☠

Anna Świeboda
Wytwórnia Fryzur☠
He & She
Hair Spa na Fałdowej (Ślichowice)
Lejdis na Triasowej (p.Monika)
Pracownia Fryzjerska 38
Salon Elf (p.Edyta)
Hair Design Studio (Przemek)
Strefa Piękna (Paweł Oszyna)
Estilo (Tomek chodź już podobno tam nie pracuje☠☠
Ewan (Ania lub Ewa) ul.Wesoła☠
Hair Design (Adrian Musiał)
Carmen (p.Dorota)
Chocho
Awangarda (p.Sylwia)

i skromna lista makijażystek:

_Ciastko_ (jest tu na forum)
Czarna Kawa
Anna Mucha
Łowczyni
Rok Styl Studio (http://www.rokstylstudio.pl/)


Torty:☠
Bracia Janusz
Cukiernia Pasternak
Cukiernia Ciasta Domowe☠http://www.ciastadomowe.net/
Pan Buras
4 Pory Roku

Kwiaty:
Fanaberia
Vanillia
Kwiaciarnia Anna ul.Massalskiego 9☠
Bazary ( a konkretniej pani Ania☠http://kwiaciarniaanna.pl/omnie.php☠)

Autokar:
Piotrex
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 14:21   #3158
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

a ja nadal nie mam starszej :/ i jeszcze teraz jak napisałyście, że to bardzo ważna osoba :P i takie tam to już w ogóle nie wiem...
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad moją koleżanką ze szkoły średniej, mam z nią kontakt jako taki ale nie nazwałabym jej dobrą koleżanką...
mam kuzynki ale te z którymi zawsze miałam dobry kontakt są już po ślubie a te wolne jeszcze są młode a ja stara :/ jejku .... ja nie mam znajomych a dlaczego nie powinno być małżeństwo ?
Ps. a starszego to już w ogóle ...
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 14:29   #3159
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby było to małżeństwo już nie raz byłam na takim ślubie a w przesądy nie ma co wierzyć :P

mój TŻ też jeszcze starszego nie ma i nie wie kogo wziąć :P
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 14:38   #3160
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Napiszę jeszcze raz bo może którejś dziewczynie umknęło ;-)
Tym bardziej że nasze grono non stop się powiększa ;-)

Fryzjerzy :☠

Anna Świeboda
Wytwórnia Fryzur☠
He & She
Hair Spa na Fałdowej (Ślichowice)
Lejdis na Triasowej (p.Monika)
Pracownia Fryzjerska 38
Salon Elf (p.Edyta)
Hair Design Studio (Przemek)
Strefa Piękna (Paweł Oszyna)
Estilo (Tomek chodź już podobno tam nie pracuje☠☠
Ewan (Ania lub Ewa) ul.Wesoła☠
Hair Design (Adrian Musiał)
Carmen (p.Dorota)
Chocho
Awangarda (p.Sylwia)

i skromna lista makijażystek:

_Ciastko_ (jest tu na forum)
Czarna Kawa
Anna Mucha
Łowczyni
Rok Styl Studio (http://www.rokstylstudio.pl/)


Torty:☠
Bracia Janusz
Cukiernia Pasternak
Cukiernia Ciasta Domowe☠http://www.ciastadomowe.net/
Pan Buras
4 Pory Roku

Kwiaty:
Fanaberia
Vanillia
Kwiaciarnia Anna ul.Massalskiego 9☠
Bazary ( a konkretniej pani Ania☠http://kwiaciarniaanna.pl/omnie.php☠)

Autokar:
Piotrex
Ja jeszcze dodam tort od Dorotki (ul. Wspólna) i kwiaciarnia w Chęcinach na Rynku, pani zrobiła mi taki bukiet jaki chciał i nie był bardzo drogi.

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
a ja nadal nie mam starszej :/ i jeszcze teraz jak napisałyście, że to bardzo ważna osoba :P i takie tam to już w ogóle nie wiem...
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad moją koleżanką ze szkoły średniej, mam z nią kontakt jako taki ale nie nazwałabym jej dobrą koleżanką...
mam kuzynki ale te z którymi zawsze miałam dobry kontakt są już po ślubie a te wolne jeszcze są młode a ja stara :/ jejku .... ja nie mam znajomych a dlaczego nie powinno być małżeństwo ?
Ps. a starszego to już w ogóle ...
Kasia, a czemu nie chcesz wziąć jakiejś kuzynki? Przecież nikt nie powiedział, że nie może być mężatka ( ja miałam). Po co masz brać jakąś koleżankę, z którą masz słaby kontakt? Chcesz ją uszczęśliwiać na siłę? I nie przesadzajmy, że starsza jest bardzo ważną osobą. Jest ważna przy podpisywaniu dokumentów, a potem ma się po prostu dobrze bawić. Nie zapominajmy, że starsi są naszymi gośćmi i mają się cieszyć razem z nami. Nie obciążajcie ich zbyt dużą ilością obowiązków
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 18:41   #3161
domick
Raczkowanie
 
Avatar domick
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 196
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Ja jeszcze dodam tort od Dorotki (ul. Wspólna) i kwiaciarnia w Chęcinach na Rynku, pani zrobiła mi taki bukiet jaki chciał i nie był bardzo drogi.



Kasia, a czemu nie chcesz wziąć jakiejś kuzynki? Przecież nikt nie powiedział, że nie może być mężatka ( ja miałam). Po co masz brać jakąś koleżankę, z którą masz słaby kontakt? Chcesz ją uszczęśliwiać na siłę? I nie przesadzajmy, że starsza jest bardzo ważną osobą. Jest ważna przy podpisywaniu dokumentów, a potem ma się po prostu dobrze bawić. Nie zapominajmy, że starsi są naszymi gośćmi i mają się cieszyć razem z nami. Nie obciążajcie ich zbyt dużą ilością obowiązków
Moja starsza będzie mężatką i mam w głębokim poważaniu wszelkie przesądy (mam w domu czarnego kota, jestem przeklęta na amen :p ) Co do tego że starsi są naszymi gośćmi i mają się dobrze bawić zgadzam się w 100%. Mają tak naprawdę dwa obowiązki : podpisać papiery i dobrze się bawić a na starszą liczę dodatkowo tylko w drobnych sprawach technicznych jak podpięcie trenu, zmiana welonu i ewentualnie siusiu :p
__________________
26.12.2008
17.11.2014
20.08.2016
domick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 19:32   #3162
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez domick Pokaż wiadomość
Moja starsza będzie mężatką i mam w głębokim poważaniu wszelkie przesądy (mam w domu czarnego kota, jestem przeklęta na amen :p ) Co do tego że starsi są naszymi gośćmi i mają się dobrze bawić zgadzam się w 100%. Mają tak naprawdę dwa obowiązki : podpisać papiery i dobrze się bawić a na starszą liczę dodatkowo tylko w drobnych sprawach technicznych jak podpięcie trenu, zmiana welonu i ewentualnie siusiu :p
U mnie tylko do tego była starsza Do siusiu brałam mamę Albo męża Myślałam, że poradzę sobie sama, ale za dużo falbanek miałam
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 21:29   #3163
JagnaJagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 42
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Nie dajmy sie zwariować że starsza to jest jakaś najważniejsza sprawa. Ale jest ważna. Ja wyszłam z założenia , że chcę mieć za sobą w kościele kogoś kogo będę czuła , że mnie wspiera jakoś tak duchowo Po prostu chcę , żeby ta konkretna osoba była ze mna wtedy najbliżej bo tak jest też w życiu. A jeśli chodzi o pomoc z jej strony - nie ukrywam, że liczę na to ale nie są to nie wiadomo jak ciężkie sprawy. Nie znam bardziej zorganizowanej osoby i wiem, że jeśli ja o czymś nie pomyślę, to na pewno ona to wyłapie . I jeszcze jedno. Ostatnio notorycznie spotykam się z czymś takim, że starsza chce przyćmić młodą. I nie było to tylko moje spostrzeżenie, ewidentnie było to widać. To dla mnie niewybaczalne.

niewa <333 dziekujee za ten zbiór wszystkiego <333
__________________

18.02.2012
03.05.2014
18.06.2016

Edytowane przez JagnaJagna
Czas edycji: 2015-12-15 o 21:30
JagnaJagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 21:54   #3164
niewa
Rozeznanie
 
Avatar niewa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 639
GG do niewa
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez JagnaJagna Pokaż wiadomość
Nie dajmy sie zwariować że starsza to jest jakaś najważniejsza sprawa. Ale jest ważna. Ja wyszłam z założenia , że chcę mieć za sobą w kościele kogoś kogo będę czuła , że mnie wspiera jakoś tak duchowo Po prostu chcę , żeby ta konkretna osoba była ze mna wtedy najbliżej bo tak jest też w życiu. A jeśli chodzi o pomoc z jej strony - nie ukrywam, że liczę na to ale nie są to nie wiadomo jak ciężkie sprawy. Nie znam bardziej zorganizowanej osoby i wiem, że jeśli ja o czymś nie pomyślę, to na pewno ona to wyłapie . I jeszcze jedno. Ostatnio notorycznie spotykam się z czymś takim, że starsza chce przyćmić młodą. I nie było to tylko moje spostrzeżenie, ewidentnie było to widać. To dla mnie niewybaczalne.

niewa <333 dziekujee za ten zbiór wszystkiego <333
Starsza powinna pomagać i dostrzegać pewne rzeczy których nie udało się wychwycić młodej ;-)
Nie wybaczalne jest jak starsza przyjdzie w białej sukience na wesele.... No sorry

Za te małe info nie ma za co ;-)
niewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 22:16   #3165
ttunia
Raczkowanie
 
Avatar ttunia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 342
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

to ja siętak w skrócie odniosędo poruszanych tematów, żeby się nie bawić w cytowanie
pomocni tżci...ahhh już sama się kiedyś tu żaliłam na mojego, ale ostatnio jest progres wziął się za wódkę razem z kolegą, chociaż jak słyszałam ostatnią wersję, że w styczniu załatwią za 20zl stumbrasa potato to zastanawiam się co tu nie gra ale ok. Stwierdziałam, że ja się alkoholu nie tykam, nie zman się, nie moja brożka, niech sie on zajmuje i tym sposobem płynnie przechodzimy do bimbru na weselu znajomych był od kogoś z tumlina, natomiast tata polecał jakiś z zagnańska, ale niestety bliższych namiarów póki co nie mam
co do starszej to naprawdę się cieszę, że mam młodszą siostrę bo wiem że to idealna osoba do tego zadania. Natomiast tż ma dwóch kolegów z których jeden ma ślub 3 miesiące przed nami i dalej się we trójkę nie naradzili który u kogo będzie
aaa i co do urodzin też mam w styczniu ale jestem rok starsza niż Żabka
__________________
02.03.2008
15.11.2014
27.08.2016
ttunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-15, 22:18   #3166
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez JagnaJagna Pokaż wiadomość
Nie dajmy sie zwariować że starsza to jest jakaś najważniejsza sprawa. Ale jest ważna. Ja wyszłam z założenia , że chcę mieć za sobą w kościele kogoś kogo będę czuła , że mnie wspiera jakoś tak duchowo Po prostu chcę , żeby ta konkretna osoba była ze mna wtedy najbliżej bo tak jest też w życiu. A jeśli chodzi o pomoc z jej strony - nie ukrywam, że liczę na to ale nie są to nie wiadomo jak ciężkie sprawy. Nie znam bardziej zorganizowanej osoby i wiem, że jeśli ja o czymś nie pomyślę, to na pewno ona to wyłapie . I jeszcze jedno. Ostatnio notorycznie spotykam się z czymś takim, że starsza chce przyćmić młodą. I nie było to tylko moje spostrzeżenie, ewidentnie było to widać. To dla mnie niewybaczalne.



niewa <333 dziekujee za ten zbiór wszystkiego <333
Czasami starsza myśli, że jest najważniejsza, bo co tam panna młoda
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 01:06   #3167
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Nie sądziłam, że siusiu na własnym ślubie jest takim wyzwaniem ale rzeczywiście wierze że tak jest... ja zabiorę ze sobą Kamila, niech siusia ze mną :P
co do starszej, wiem że ma się dobrze bawić i jeśli chodzi o mnie to po slubie już na weselu mogę jej nie widzieć cały wieczór ale w kościele chyba właśnie chciałabym taką mieć za plecami której ufam, przy której mogę nawet ... - (miałam pisać coś głupiego ale przypomniało mi się że szykuje się spotkanie :P i będzie mi potem głupio się z Wami zobaczyć :P ) a więc mam taką jedną mężatkę a nawet małżeństwo tylko, że mają oni rocznego synka i nie chcę skazać ich na zostawienie synka w domu :/ bo są to znajomi i w kościele nie będzie nikogo bliskiego dla dziecka żeby mógł się nim zająć .... ale wiecie co ja ich po prostu zapytam czy mogliby po synka ewentualnie pojechać po ślubie jeżeli będę szukać wolnej stanem, bliskiej memu sercu, wiekowo podobnej, grubszej, niższej, w zielonej sukience to ja do października nie znajdę :/ dzięki dziewczyny ! podjęłam decyzję ! ... chyba
muszę jeszcze Kamila zapytać przecież :P
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 10:33   #3168
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Ja w toalecie musiałam suknię na głowę nałożyć, a i tak te falbanki latały w cały świat Nie mówiąc o tym, że musiałam chodzić do pokoju do łazienki, bo te "ogólnodostępne" dla gości były za małe
A nie może się tym dzieckiem w trakcie Waszego ślubu zająć np. jego babcia? Przecież nic się nie stanie jak będzie u Was na mszy.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-16, 11:16   #3169
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Ja w toalecie musiałam suknię na głowę nałożyć, a i tak te falbanki latały w cały świat Nie mówiąc o tym, że musiałam chodzić do pokoju do łazienki, bo te "ogólnodostępne" dla gości były za małe
A nie może się tym dzieckiem w trakcie Waszego ślubu zająć np. jego babcia? Przecież nic się nie stanie jak będzie u Was na mszy.
noo niby mogłaby jego babcia przyjść na ślub i go pilnować... zapytam ich poprostu, to są najlepszi znajomi. Dzięki za kolejną radę. to bardzo dobry pomysł
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 12:03   #3170
lyoness
Raczkowanie
 
Avatar lyoness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 387
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Moje drogie, ankieta przemówiła.

Dwa najbardziej oblegane terminy to:

*22 grudnia o godzinie 19tej

*28 grudnia o godzinie 18tej

Propozycje gdzie się spotkamy? Mnie w Kielcach już długo długo nie ma i mam mierne pojecie gdzie można by pójść, wiec liczę na was.
Słyszałam pozytywne opinie o Rockability Bar na Rynku (można zjeść i się napić): https://www.facebook.com/rockabillybarPL/
__________________
2010.12.11
2014.12.12
2016.05.28 Polska/2017? Chile
lyoness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 12:09   #3171
dzastina159
Raczkowanie
 
Avatar dzastina159
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 375
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Witam dziewczyny
Jestem nowa, a to forum jest genialne, dowiedziałam się wielu rzeczy o których nie wiedziałam, że trzeba będzie załatwić przed ślubem.

Moje wesele odbędzie się 5 sierpnia 2017 roku w sali Finezja w Brzezinach. Sala nowa, ale gdyby któraś wiedziała jak tam jest z jedzeniem to chętnie posłucham.

Zespół to Heaven z Jędrzejowa, też chętnie posłucham Waszych opinii na jego temat.

Fotograf - myślimy nad Wesele w muszce... opinie mile widziane.

Dzięki
__________________
5.08.2017

Przyszła matka, żona, a może kiedyś kochanka??
dzastina159 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 12:27   #3172
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez lyoness Pokaż wiadomość
Moje drogie, ankieta przemówiła.

Dwa najbardziej oblegane terminy to:

*22 grudnia o godzinie 19tej

*28 grudnia o godzinie 18tej

Propozycje gdzie się spotkamy? Mnie w Kielcach już długo długo nie ma i mam mierne pojecie gdzie można by pójść, wiec liczę na was.
Słyszałam pozytywne opinie o Rockability Bar na Rynku (można zjeść i się napić): https://www.facebook.com/rockabillybarPL/
A może odwiedzimy Irish Pub na Paderewskiego? Zawsze jak tamtędy przechodzę, to mam ochotę zajrzeć, bo taka fajna irlandzka muzyczka gra przy wejściu A 22 grudnia możemy się spotkać trochę wcześniej nawet

Cytat:
Napisane przez dzastina159 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Jestem nowa, a to forum jest genialne, dowiedziałam się wielu rzeczy o których nie wiedziałam, że trzeba będzie załatwić przed ślubem.

Moje wesele odbędzie się 5 sierpnia 2017 roku w sali Finezja w Brzezinach. Sala nowa, ale gdyby któraś wiedziała jak tam jest z jedzeniem to chętnie posłucham.

Zespół to Heaven z Jędrzejowa, też chętnie posłucham Waszych opinii na jego temat.

Fotograf - myślimy nad Wesele w muszce... opinie mile widziane.

Dzięki
Witaj Jeju jeszcze tyle czasu masz do ślubu Ja niestety o sali, zespole i fotografie nic nie słyszałam…
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 12:31   #3173
dzastina159
Raczkowanie
 
Avatar dzastina159
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 375
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Wiem, jeszcze mam dużo czasu, ale sala i zespół mieli tylko 2 terminy, w których się zgrywali, więc załatwiliśmy to teraz. Poza tym magisterka sama się nie napisze :P
__________________
5.08.2017

Przyszła matka, żona, a może kiedyś kochanka??
dzastina159 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 12:44   #3174
lyoness
Raczkowanie
 
Avatar lyoness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 387
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
A może odwiedzimy Irish Pub na Paderewskiego? Zawsze jak tamtędy przechodzę, to mam ochotę zajrzeć, bo taka fajna irlandzka muzyczka gra przy wejściu A 22 grudnia możemy się spotkać trochę wcześniej nawet
A czy w Irish Pub mozna cos zjesc? Bo pora bedzie raczej kolacyjna i fajnie by bylo miec taka opcje w zapasie

Moze tez przesunac spotkanie na 18ta. Pasuje wszystkim?
__________________
2010.12.11
2014.12.12
2016.05.28 Polska/2017? Chile
lyoness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 13:41   #3175
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez dzastina159 Pokaż wiadomość
Wiem, jeszcze mam dużo czasu, ale sala i zespół mieli tylko 2 terminy, w których się zgrywali, więc załatwiliśmy to teraz. Poza tym magisterka sama się nie napisze :P
Witaj Już się zaczynają przygotowania na 2017 r ale to leci
Sala jest niedaleko mnie tyle co słyszałam to ludzie sobie chwalą lokal z wyglądu, obsługi ale słyszałam, że jedzenie nie za fajne ale do tego czasu to może się wiele zmienić któraś z dziewczyn naszych ma w 2016 tam wesele wiec na pewno zda Ci relacje

Edit : mnie niestety na spotkaniu nie bedzię w żadnym z terminów :/ niestety nie moje godziny...
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 13:45   #3176
lyoness
Raczkowanie
 
Avatar lyoness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 387
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez ZakochanaZabka Pokaż wiadomość

Edit : mnie niestety na spotkaniu nie bedzię w żadnym z terminów :/ niestety nie moje godziny...
Zabciu, a 28-mego nie dasz rady o 18tej? za wczesnie?
__________________
2010.12.11
2014.12.12
2016.05.28 Polska/2017? Chile
lyoness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 13:52   #3177
mahoniowa
Zadomowienie
 
Avatar mahoniowa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 992
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Kochane byłam i tu i tu i zdecydowanie polecam Rockabilly
w Irish Pub jakoś klimatu nie mogliśmy załapać
jeśli 22-gi to ja wpisałam że mogę ale w końcu nie wiem czy będę
__________________
"Miłość jest wtedy gdy chcesz Go zabić ale ciągle odkładasz to na jutro"

09.05.2015
mahoniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 14:20   #3178
lyoness
Raczkowanie
 
Avatar lyoness
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 387
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

Cytat:
Napisane przez mahoniowa Pokaż wiadomość
Kochane byłam i tu i tu i zdecydowanie polecam Rockabilly
w Irish Pub jakoś klimatu nie mogliśmy załapać
jeśli 22-gi to ja wpisałam że mogę ale w końcu nie wiem czy będę
buuuuu, wymiękasz mahon?!
__________________
2010.12.11
2014.12.12
2016.05.28 Polska/2017? Chile
lyoness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 14:29   #3179
ZakochanaZabka
Zadomowienie
 
Avatar ZakochanaZabka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 384
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

za późno bo ja dojeżdżam do Kielc 30 km i niestety nie samochodem, dla mnie to raczej godziny południowe, no ale nic kochane, przeżyjecie beze mnie i bawcie się dobrze
__________________
25.06.2010
07.08.2013
03.09.2016
ZakochanaZabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-17, 14:35   #3180
mikonada
Zakorzenienie
 
Avatar mikonada
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kieleckie Panny Młode - część 13 - szczęśliwa! ;)

jeśli będziecie siedziały tam jeszcze do g. 21 to może zawitam na chwilę po pracy..


a Rockabilly polecam bardzo - pysznie, a Irish pub... bez porównania i bez komentarza
mikonada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-19 16:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.