Inglot cz. II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-26, 22:14   #2011
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=fjMpu...&feature=feedu może Ci się przyda dziś akurat ogladałam recenzję tych róży
tego typu roz zamowilam sobie z nyxa, ale tych inglotowych tez jestem ciekawa
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 22:19   #2012
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jest tu ktoś z Piotrkowa? Jest gdzieś sklep lub wyspa Inglota?
Według wyszukiwarek - nie
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 07:25   #2013
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tego typu roz zamowilam sobie z nyxa, ale tych inglotowych tez jestem ciekawa
ja dzisiaj wybieram się na zakupy to popatrzę na nie mam nadzieję, że znajdę odpowiedni odcień dla siebie
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:54   #2014
francuzeczka10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny a może by stworzyc listę sklepów i wysepek Inglota
francuzeczka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 12:01   #2015
littlesmallfrog
Raczkowanie
 
Avatar littlesmallfrog
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Inglot cz. II

Wiem,że pojawiał się ten temat już parę razy, ale nie wiem na czym stanęło. Kupiłam dzisiaj cień zmylona światłem inglotowym, a w domu okazało się, ze już taki mam... Jest szansa na wymianę w Inglocie na inny cień czy nie warto się fatygować?
__________________

littlesmallfrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 13:37   #2016
francuzeczka10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez littlesmallfrog Pokaż wiadomość
Wiem,że pojawiał się ten temat już parę razy, ale nie wiem na czym stanęło. Kupiłam dzisiaj cień zmylona światłem inglotowym, a w domu okazało się, ze już taki mam... Jest szansa na wymianę w Inglocie na inny cień czy nie warto się fatygować?
Wątpię ale to zależy od pań w Inglocie A o co chodzi z tymi nowymi paletami 40 matowych cieni. Są to tylko nowe 40 kolorów same większe palety czy jako bo się pogubiłam
francuzeczka10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 17:48   #2017
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Inglot cz. II

Wybieram się jutro do Inglota (Złote Tarasy, achh), ale dostaję już jakiegoś zupełnego fizia od oglądania swatchy i zastanawiania się co kupić.
Potrzebuję kilka brązów, bo okazuje się, że mam ledwo dwa kiepskie cienie w tym kolorze , ale wymarzyłam sobie też kilka ładnych odcieni czerwieni/różu/pomarańczu, nie mówiąc już o tym, że prawie wszystkie fiolety, które przeglądam krzyczą do mnie "Weź mnie! Weź mnie!".
Nie wiem też czy wziąć same wkłady i później dokupić paletkę (przecież ja nawet nie wiem czy tę paletkę to na 3 cienie, 5, czy 10), czy wszystko naraz.
A fundusze przecież też nie nieograniczone.

Mówię Wam, fiź, fiź, fiź.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 18:25   #2018
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Inglot cz. II

czy żelowy eyeliner inglota trudno się zmywa ? miałam z essence ale można z nim było chodzić tydzień co dla mnie nie jest zaletą bo nie lubię trzeć oczu przy demakijażu
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 18:28   #2019
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
czy żelowy eyeliner inglota trudno się zmywa ? miałam z essence ale można z nim było chodzić tydzień co dla mnie nie jest zaletą bo nie lubię trzeć oczu przy demakijażu
Porównywalnie do essence. Zdarzyło mi się zasnąć w makijażu, rano jak wstałam, eyeliner był nienaruszony.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 18:29   #2020
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inglot cz. II

Czy któraś już widziała te nowe cienie w PL?
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 18:51   #2021
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Inglot cz. II

Ja widziałam w Złotych Tarasach. Tzn. mam na myśli te nowe kolorowe maty, nie trójkolorowe.
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 18:54   #2022
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Inglot cz. II

Drozja - dzięki , no to jednak nie dla mnie żelowe linery
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:06   #2023
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Nosz, kurcze Naoglądałam się tych wszystkich swatchy na temptalii i napaliłam się na zieleń nr 333 jak dzik na szyszki. Poszłam do inglota, a pani wielkie oczy robi i mówi, że takiego cienia w ogóle nie mają Po czym na moją prośbę o znalezienie takiej ciemnej leśnej zieleni zaproponowała mi zieleń, owszem, ale morską Zastanawiam się czy osoby z chorobą Daltona są najodpowiedniejszymi do pracowania na stanowiskach kosmetycznych gdzie kolory grają dużą rolę
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:14   #2024
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez kaaalinkaaa Pokaż wiadomość
Ja widziałam w Złotych Tarasach. Tzn. mam na myśli te nowe kolorowe maty, nie trójkolorowe.
O te mi chodziło, bo u mnie narazie nie ma... ach a napaliłam się na kilka brązów
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:19   #2025
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Inglot cz. II

Byłam dziś w Arkadach we Wrocławiu - kupiłam paletkę 20 okrągłą pustą (32 zł) i zapytałam o te maty - więc w Wawie już są te nowe maty, do wro dopiero lecą. Natomiast Pani mi powiedziała, że w PL tych cieniowanych nie będzie bo coś im nie wyszło. No i proszę polska firma a lepiej dba o USA niż o nas
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:30   #2026
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez francuzeczka10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a może by stworzyc listę sklepów i wysepek Inglota
o dobra opcja

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Arkadach we Wrocławiu - kupiłam paletkę 20 okrągłą pustą (32 zł) i zapytałam o te maty - więc w Wawie już są te nowe maty, do wro dopiero lecą. Natomiast Pani mi powiedziała, że w PL tych cieniowanych nie będzie bo coś im nie wyszło. No i proszę polska firma a lepiej dba o USA niż o nas
i to jest najgorsze polska firma a o polsce mało pamieta
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:54   #2027
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez PajakBolek Pokaż wiadomość
hihi, ja ostatnio kupiłam krwistą czerwień
teraz czaję się na coś stonowanego
gdzieś czytałam, że teraz królują na pazurkach odważne, zdecydowane barwy np. mocny niebieski
Róż w kolorze krwistej czerwieni? WOW, nie odważyłabym się chyba, bałabym się Mogłabyś pokazać efekt na twarzy? Bardzo jestem ciekawa
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:55   #2028
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez kociaczek88 Pokaż wiadomość
i to jest najgorsze polska firma a o polsce mało pamieta
Może trzeba jakąś akcję blogowo fejsbukową zrobić - typu Panie Inglot pamiętaj o rodaczkach
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 21:19   #2029
anulka_nr1
Raczkowanie
 
Avatar anulka_nr1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 160
GG do anulka_nr1
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez littlesmallfrog Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj cień zmylona światłem inglotowym, a w domu okazało się, ze już taki mam... Jest szansa na wymianę w Inglocie na inny cień czy nie warto się fatygować?
Niestety, ale światło w Inglotach lubi zmylić. Sama ostatnio poszłam do Inglota, wymarzyłam sobie jasnozielony cień wpadający w żółty i odrazu taki wyczaiłam. Była to miłość od pierwszego swatcha a później przyszłam do domu maznęłam się nim jeszcze raz i się okazało, że to ani nie żółty ani nie zielony takie nie wiadomo co właściwie... Ale jak dla mnie to bardziej jest żółto-złoty :/
__________________
"Kiedy kogoś kochasz, Twoje rzęsy podskakują i wychodzą z Ciebie małe gwiazdki"
anulka_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 09:37   #2030
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Inglot cz. II

W Krakowie w Galerii Krakowskiej są już te nowe matowe cienie. Niestety nie miałam okazji dobrze się im przyjrzeć, bo trzy Panie nade mną zawisły i uciekłam
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 10:59   #2031
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez anulka_nr1 Pokaż wiadomość
Niestety, ale światło w Inglotach lubi zmylić. Sama ostatnio poszłam do Inglota, wymarzyłam sobie jasnozielony cień wpadający w żółty i odrazu taki wyczaiłam. Była to miłość od pierwszego swatcha a później przyszłam do domu maznęłam się nim jeszcze raz i się okazało, że to ani nie żółty ani nie zielony takie nie wiadomo co właściwie... Ale jak dla mnie to bardziej jest żółto-złoty :/
Z ciekawości, jaki to numerek?

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Nosz, kurcze Naoglądałam się tych wszystkich swatchy na temptalii i napaliłam się na zieleń nr 333 jak dzik na szyszki. Poszłam do inglota, a pani wielkie oczy robi i mówi, że takiego cienia w ogóle nie mają Po czym na moją prośbę o znalezienie takiej ciemnej leśnej zieleni zaproponowała mi zieleń, owszem, ale morską Zastanawiam się czy osoby z chorobą Daltona są najodpowiedniejszymi do pracowania na stanowiskach kosmetycznych gdzie kolory grają dużą rolę
Jak szukasz ciemnej leśnej zieleni, to sprawdź 418. U mnie na blogu są swatche.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 12:38   #2032
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Inglot cz. II

No i kupiłam.
342, 345, 347, 366 matte, i 407 pearl.
I już sama nie wiem czy jestem zadowolona, okaże się w ciągu kilku dni pewnie.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 13:11   #2033
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez anulka_nr1 Pokaż wiadomość
Niestety, ale światło w Inglotach lubi zmylić. Sama ostatnio poszłam do Inglota, wymarzyłam sobie jasnozielony cień wpadający w żółty i odrazu taki wyczaiłam. Była to miłość od pierwszego swatcha a później przyszłam do domu maznęłam się nim jeszcze raz i się okazało, że to ani nie żółty ani nie zielony takie nie wiadomo co właściwie... Ale jak dla mnie to bardziej jest żółto-złoty :/
Mam tylko 4 zielone cienie, ale możesz zobaczyć swatche u mnie na blogu http://kosmetyczne-szalenstwo.blogsp...ie-inglot.html
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 15:40   #2034
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Inglot cz. II

Mam pytanie dotyczące odcieni podkładów tej firmy Posiadam obecnie YSM w odcieniu 43 i jest to wymarzony kolorek dla mnie Chciałabym spróbować teraz z ich innym podkładem - AMC, ale właśnie... Który odcień w AMC jest najbliższy 43 w YSM? W moim mieście nie ma Inglota, także liczę na Waszą pomoc. Nawiasem mówiąc, wg mnie mają b.dobre jakościowo produkty, uwielbiam efekt lekkiego glow po użyciu fluidu. YSM mi pasował, jednak chcę odrobinę mocniejszego krycia.
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 19:52   #2035
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez littlesmallfrog Pokaż wiadomość
Wiem,że pojawiał się ten temat już parę razy, ale nie wiem na czym stanęło. Kupiłam dzisiaj cień zmylona światłem inglotowym, a w domu okazało się, ze już taki mam... Jest szansa na wymianę w Inglocie na inny cień czy nie warto się fatygować?
Mój TŻ kupił mi parę miesięcy temu w ramach prezentu paletkę trójkę z freedoma i niestety okazało się, że jeden z tych cieni już mam. Jeszcze tego samego dnia poszliśmy oboje do tego stoiska w którym kupił i mówimy jaka sytuacja. Pani poprosiła paragon, patrzała na rzekomy cień chyba z 5 min oceniając czy na pewno nie był używany i w końcu zapytała na który wymienić. Zrobiła to z widoczną niechęcią ale jednak Także jest szansa, że Ci wymienią.

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
Mam pytanie dotyczące odcieni podkładów tej firmy Posiadam obecnie YSM w odcieniu 43 i jest to wymarzony kolorek dla mnie Chciałabym spróbować teraz z ich innym podkładem - AMC, ale właśnie... Który odcień w AMC jest najbliższy 43 w YSM? W moim mieście nie ma Inglota, także liczę na Waszą pomoc. Nawiasem mówiąc, wg mnie mają b.dobre jakościowo produkty, uwielbiam efekt lekkiego glow po użyciu fluidu. YSM mi pasował, jednak chcę odrobinę mocniejszego krycia.
Bardzo dobre pytanie Chciałam zadać podobne. Też używam odcienia 43. YSM mi się podoba bo mnie nie uczula, jednak chciałabym wypróbować coś bardziej kryjącego, no i YSM się jak dla mnie szybko ściera. Interesuje mnie też podobny odcień z podkładów równoważących (choć pamiętam, że gdy malowała mnie wizażystka to użyła nr 29 z tej serii podkładów) nie wiem jednak czy teraz by mnie nie uczulił (to było zanim zaczęły mnie uczulać jakiekolwiek podkłady). Tak więc szukam podobnego do 43 YSM odcienia z podkładów AMC lub równoważącego. Przy okazji może któraś mi powie, czy ją którykolwiek z nich uczulił? Wydaje mi się, że nie powinny, ale póki nie sprawdzę na skórze to nie będę wiedziała.
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 21:08   #2036
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Padło pytanie o wymianę - można wymienić, jeśli jest oryginalnie zapakowany i niemacany paluchami
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 21:16   #2037
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez xsylax Pokaż wiadomość
Bardzo dobre pytanie Chciałam zadać podobne. Też używam odcienia 43. YSM mi się podoba bo mnie nie uczula, jednak chciałabym wypróbować coś bardziej kryjącego, no i YSM się jak dla mnie szybko ściera. Interesuje mnie też podobny odcień z podkładów równoważących (choć pamiętam, że gdy malowała mnie wizażystka to użyła nr 29 z tej serii podkładów) nie wiem jednak czy teraz by mnie nie uczulił (to było zanim zaczęły mnie uczulać jakiekolwiek podkłady). Tak więc szukam podobnego do 43 YSM odcienia z podkładów AMC lub równoważącego. Przy okazji może któraś mi powie, czy ją którykolwiek z nich uczulił? Wydaje mi się, że nie powinny, ale póki nie sprawdzę na skórze to nie będę wiedziała.
O uczulaniu nic nie powiem, chciałam jednak zauważyć, ze nic, nigdy nie wysuszyło mi tak twarzy jak podkład AMC. Wiem, że to tylko moja opinia i możliwe, że wielu osobom bardzo te podkłady pasują, jednak mam cerę suchą w stronę normalnej, a po tym podkładzie z kilku miejsc skóra schodziła mi niemal płatami i dopiero bardzo intensywnie nawilżający krem pomógł (po kilku tygodniach), oczywiście w połączeniu z odstawieniem podkładu.
Jeśli więc któraś z Was ma cerę normalną/suchą radzę chociaż raz przetestować działanie podkładu na skórę.

A dzisiaj kupione cienie są jednak cudowne.
Jeśli będę miała czas, to wrzucę jutro foty na słaczowy wątek.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 21:17   #2038
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Inglot cz. II

Ja kiedyś kupiłam chciałam kupić eyeliner. Pani doradziła mi, żebym wzięła przeceniony, który był lekko zaschnięty i od razu złożyła reklamację i da mi nowy Tak też zrobiłam i zaoszczędziłam 15 zł
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 21:57   #2039
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Ja kiedyś kupiłam chciałam kupić eyeliner. Pani doradziła mi, żebym wzięła przeceniony, który był lekko zaschnięty i od razu złożyła reklamację i da mi nowy Tak też zrobiłam i zaoszczędziłam 15 zł
Jak to? przecież jak reklamujesz coś w Inglocie, to pani tylko spisuje 'raport', wysyła wadliwy produkt razem z raportem, a oni w ciągu dwóch tygodni reklamacje rozpatrują. Nie ma tak, że pani ci daje nowy tak od siebie.
Pomijam to, że w ogóle była mega super miła i chyba do tego jeszcze miała dzień dobroci, że w ogóle taki pomysł ci podsuneła.

Ja kiedyś kupowałam cień, no i dostałam, w domu okazało się że ma 6 miesięcy daty przydatności, czyli był na wylocie do przeceny. Pani umyślnie mi go sprzedała, żeby potem go nie przeceniać.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 06:53   #2040
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Inglot cz. II

Nie wiem jak to 'formalnie' jest ale właśnie spisała protokół jakiś i dała mi nowy Może nie powinna, ale ja się cieszę
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.