Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-01-27, 21:32   #3331
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy na pewno napisze bo jestem ciekawa co i jak z nim bedzie, tez sie ciesze, ze nie scielam bo bylam blisko, ale mysle ze najpewniej troszke podetne bo, jak piszesz, wlosy za wolno rosna zeby tak sobie scinac. poza tym musze wrocic do brania vitapilu bo przez ciagle wyjazdy zupelnie o nim zapomnialam. kupilam tez nowe tabletki z kwasem hialuronowm, nie pamietem nazwy wiec napisze co i jak za miesiac.
a dzisiaj kupilam pianke sayos volume, kolezanka ja ceni wiec moze cos da

anakazar ja go uzywalam, jak cala serie zreszta, i lubilam ale silikon wiem ze ma (chociaz 4 miejsce to nie jest zle). natomiast szampony, ktore polecala Ci kathy sa zdecydowanie lepsze do tego zadania i tansze
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:44   #3332
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
czesc Wam!!

moni@ ladne dziecko masz
Dziekuje

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy - mam w ¶wietle dziennym zdjêcia, ale to ju¿ s± po myciu.
Ale ³adne te kolory Wam wychodz±, kolejny sliczny....a ja sie boje farbowac dekoloryzacji sie tak nie boje jak tego rudego farbowania..

Kathy - to prawda, Ty wiedze posiadasz - chwa³a ci za to
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-27, 21:50   #3333
justa963
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hej ja niedawno farbowa³am w³osy na rudo tzn....mia³ to byæ piêkny jasny rudy ale wyszed³ czerwono-pomarañczowy....farba nazywa³a siê Ce-Ce.....makabra ju¿ nigdy wiêcej samodzielnych eksperymentów ale widzê Wam wychodz± piêkne odcienie takie jak ja chcia³am
justa963 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-27, 22:42   #3334
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomo¶ci: 8 342
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

podarujê Wam minifotkê przedstawiaj±c± w³a¶nie moje w³oski. a Wy b±d¼cie tak mi³e i okre¶lcie jaki to kolor (malujê henn± venitk±, raz orzechowy, raz miedziany hi) i pomó¿cie dobraæ kolorek jaki¶

najlepiej henna.. bo có¿ innego.. nic mi nie z³apie
a koñcówki mam niemal¿e czarne <szatan>
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg aloski moje hihi.jpg (24,6 KB, 44 za³adowañ)
sylvia_doll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-27, 22:56   #3335
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

sylvia doll myslalam, ze dasz sie namowic na farby, o hennie jest inny watek. masz ladny kolor, ale jakos watpie zeby henna jakos pieknie lapala ciemne koncowki. my polecamy farby profesjonalne. jesli koncowki sa prawie czarne to albo je przytniesz albo wyjasnisz jakos (jak sciagnac to co nalozylas wczesniej naprawde nie wiem, w sumie nie wiem tez co tam kladlas). jesli przejdziesz na normalne farby to z Twojego poziomu koloru bez problemu uzyskasz kazda rudosc

justa ja uzywalam ce-ce i calkiem ja lubilam, uzywalas pewnie 8.43?? ona na palecie wydaje sie ruda a wychodzi z czerwonawym kolorkiem i mega ostra. to trwaly kolor, ale jesli chcesz sie go pozbyc uzyj kilka razy oleje, ewentualnie szampon przeciwlupiezowy i naloz kolor z nazwa zlocisto-miedziany blond .
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-27, 23:39   #3336
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomo¶ci: 8 342
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

rudo¶æ... <3 mrrh!
cieeemniejsze koñcówki prezentuj± siê o dziwo fanie, i ka¿dy mówi, ¿e chcia³by taki efekt uzyskaæ przez przypadek tak¿e tak¿e.. mo¿e chna mi z³apie? na tamtym w±tku te¿ siê udzielam. nie chcê sobie zepsuæ w³osów. najlepiej jakby¶cie siê nimi same zajê³y!
sylvia_doll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 07:53   #3337
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
.

anakazar
Do zmywania silikonów sprawdzi siê szampon Barwy Pokrzywowy.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Tak ma ³agodny silikon na 4 miejscu w sk³adzie -Amodimethicone.
Dziêkuje za wyja¶nienie.
Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
anakazar ja go uzywalam, jak cala serie zreszta, i lubilam ale silikon wiem ze ma (chociaz 4 miejsce to nie jest zle). natomiast szampony, ktore polecala Ci kathy sa zdecydowanie lepsze do tego zadania i tansze
Ja te¿ u¿ywam ca³ej serii ju¿ od 3 lat,a tu proszê siê dowiadujê,¿e jednak ma silikon.

Z tego co zd±¿y³am wyczytaæ to radzicie nie u¿ywaæ olejów do pielêgnacji,bo farba sp³ywa szybciej?
A szkoda,bo ja w sta³ej pielêgnacji mam olej kokosowy i w³osy s± po nim ¶wietne.

Podziwiam tutaj wasze samodzielne farbowanie,ja bym siê nie odwa¿y³a póki co.Doczytam sobie w±tek i je¶li bêdzie mi dobrze w rudym to mo¿liwe,¿e i ja pokombinuje sama.
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 09:29   #3338
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy na pewno napisze bo jestem ciekawa co i jak z nim bedzie, tez sie ciesze, ze nie scielam bo bylam blisko, ale mysle ze najpewniej troszke podetne bo, jak piszesz, wlosy za wolno rosna zeby tak sobie scinac. poza tym musze wrocic do brania vitapilu bo przez ciagle wyjazdy zupelnie o nim zapomnialam. kupilam tez nowe tabletki z kwasem hialuronowm, nie pamietem nazwy wiec napisze co i jak za miesiac.
a dzisiaj kupilam pianke sayos volume, kolezanka ja ceni wiec moze cos da
A nie psuje Ci vitapil cery? Ja biorê ponad miesi±c i z w³osami mo¿e trochê i lepiej, ale twarz to jeden wielki pryszcz , ale nie bardzo wiem co w zamian, ¿eby jaki¶ efekt by³. A ten Alpecin to z kofein± dobrze kojarzê?(przepraszam za OT, ale te¿ walczê o czuprynê).
Te¿ by³am bliska ¶ciêcia w³osów, ale szkoda mi, bo jednak rrude i d³ugie to to co tygrysy lubi± najbardziej
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 10:00   #3339
roxa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hej dziewczyny
Jestem tu nowa i bardzo potrzebuje pomocy...!!
Strasznie chodzi³ za mn± rudy, ale chcia³am taki ladny stonowany rudy, nie pomarancze czy ostra marchewe. Mia³am farbowane br±zowe nie ciemne wlosy ale tez nie jasne, wiec posz³am do fryzjera. Fryzjerka rozja¶ni³a mi w³oski, po³owe, co drugie pasmo do blondu i na³ozy³a jaka¶ mieszankê farb rudych. Efekt nie za fajny, koncowki mam dosc ladne i ten ciemniejszy rudy tez, ale gora przy g³owce okropna, czerwien, pomarancz itd. Mi to nawet rudego nie przypomina, przynajmniej nie cos takiego chcia³am...
I mysle co teraz zrobic zeby uzyskac taki ciemniejszy spokojny rudy???
Jak uwa¿acie gdybym zafarbowa³a wloski garnierem 743 to wysz³o by cos w miare spokojnego?
Bo mycie w³osków nie pomaga, te rozjasniane po prostu wyszly za jasne i gdy myje to robia sie coraz bardziej pomaranczowe
Bardzo prosze o jaka¶ rade
roxa18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 10:19   #3340
justa963
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
sylvia doll myslalam, ze dasz sie namowic na farby, o hennie jest inny watek. masz ladny kolor, ale jakos watpie zeby henna jakos pieknie lapala ciemne koncowki. my polecamy farby profesjonalne. jesli koncowki sa prawie czarne to albo je przytniesz albo wyjasnisz jakos (jak sciagnac to co nalozylas wczesniej naprawde nie wiem, w sumie nie wiem tez co tam kladlas). jesli przejdziesz na normalne farby to z Twojego poziomu koloru bez problemu uzyskasz kazda rudosc

justa ja uzywalam ce-ce i calkiem ja lubilam, uzywalas pewnie 8.43?? ona na palecie wydaje sie ruda a wychodzi z czerwonawym kolorkiem i mega ostra. to trwaly kolor, ale jesli chcesz sie go pozbyc uzyj kilka razy oleje, ewentualnie szampon przeciwlupiezowy i naloz kolor z nazwa zlocisto-miedziany blond .
to by³o 8.45 i 7.45 zmieszane razem na wodzie 9....by³am z tym u fryzjerki i 4 godz walczy³y¶my z pigmentem teraz kolor jest ciemny blond i gdzie nie gdzie widaæ rude pozosta³o¶ci....¿a³ujê bardzo,¿e nie wyszed³ kolor bo ja te¿ chcia³am taki jak ma kasia zieliñska ale có¿....nie uda³o siê
justa963 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 11:54   #3341
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez justa963 Poka¿ wiadomo¶æ
to by³o 8.45 i 7.45 zmieszane razem na wodzie 9....by³am z tym u fryzjerki i 4 godz walczy³y¶my z pigmentem teraz kolor jest ciemny blond i gdzie nie gdzie widaæ rude pozosta³o¶ci....¿a³ujê bardzo,¿e nie wyszed³ kolor bo ja te¿ chcia³am taki jak ma kasia zieliñska ale có¿....nie uda³o siê
8.45 jasny blond miedziano-czerwony, a 7.45 blond miedziano-mahoniowy, po³±czenie dajê czerwony efekt a u niektóry br±zowow³osych z po¶wiat± buraka.

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Wypadanie w³osów:
Raz na jaki¶ czas w³osy wypadaja wiêcej ni¿ normalnie poniewa¿ przechodza w fazê która w³a¶nie do tego prowadzi (jest to nie uniknione). Faza ta trwa od 2 do 5 miesiêcy. Po wypadniêciu w³osa mieszek w³osowy nie ulega uszkodzeniu lecz ponownie wraca do fazy wzrostu i cykl siê powtarza.W³osy rosn±ce, odpoczywaj±ce i wypadaj±ce s± rozmieszczone losowo. Na zdrowej g³owie oko³o 10% w³osów znajduje siê w fazie spoczynku, dlatego wypadniêcie 100 w³osów dziennie jest czym¶ normalnym i zauwa¿alne jest jedynie podczas mycia czy czesania w³osów. Niepokój powinno budziæ zjawisko tracenia wiêcej ni¿ 100 w³osów dziennie.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje



Kathy - to prawda, Ty wiedze posiadasz - chwa³a ci za to
Moni@ i Julianna

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez

[B
anakazar[/B] ja go uzywalam, jak cala serie zreszta, i lubilam ale silikon wiem ze ma (chociaz 4 miejsce to nie jest zle). natomiast szampony, ktore polecala Ci kathy sa zdecydowanie lepsze do tego zadania i tansze
ankazar,

U¿ywa³am ca³± seriê od szamponu po serum maj±c nadziejê ¿e to co¶ da ale efekt by³ taki sobie w³osy wygl±da³y ³adnie jedynie po myciu, ale nadal by³y zniszczone o regeneracji nie by³o mowy, w³osy by³y coraz s³absze - poniewa¿ s± to bardzo silne kosmetyki które daj± natychmiastowy efekt polepszenia stanu w³osów poprzez dok³adne oblepienie ³odygi - co w efekcie przy nie umiejêtnym u¿ywaniu (oczyszczanie z nadmiaru oblepiaczy) mo¿e doprowadziæ do obci±¿enia oraz zablokowania przed sk³adnikami od¿ywczymi.
Jeszcze jedna wa¿na rzecz która wprawia mnie w - niektórzy producenci nie wykazuj± wszystkich sk³adników w produkcie, poniewa¿ niektóre chronione s± patentem.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 12:00   #3342
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
[B]
Jeszcze jedna wa¿na rzecz która wprawia mnie w - niektórzy producenci nie wykazuj± wszystkich sk³adników w produkcie, poniewa¿ niektóre chronione s± patentem.

¿e co proszê?? kathy - proszê, powiedz ¿e to ¿art.......... bo ja pierwsze s³yszê, ¿e mo¿na czegokolwiek nie wykazaæ w sk³adzie. To sprzeczne z naszym prawem.
Sk±d to info, ¿e patentowe mog± nie byæ ujawniane?
Je¶li to prawda, to analizowanie sk³adów przed zakupem jest psu w d....
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 12:50   #3343
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ

¿e co proszê?? kathy - proszê, powiedz ¿e to ¿art.......... bo ja pierwsze s³yszê, ¿e mo¿na czegokolwiek nie wykazaæ w sk³adzie. To sprzeczne z naszym prawem.
Sk±d to info, ¿e patentowe mog± nie byæ ujawniane?
Je¶li to prawda, to analizowanie sk³adów przed zakupem jest psu w d....
Trzeba analizowaæ - jak najbardziej, ka¿dy kosmetyk bo wtedy wiemy co w wiêkszo¶ci zawiera. To rzeczywi¶ci sprawa do d³ugiej dyskusji - i nie jest to udokumentowane, jednak z przy analizowaniu niektórych sk³adów zawieraj±cej w nazwie produktu lub jego opisie super dzia³aj±c± substancje ,,x,, po dok³adnym przeanalizowaniu okazuje siê ¿e owej substancji brak w sk³adzie i jak to wyt³umaczyæ?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:05   #3344
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
To rzeczywi¶ci sprawa do d³ugiej dyskusji - i nie jest to udokumentowane, jednak z przy analizowaniu niektórych sk³adów zawieraj±cej w nazwie produktu lub jego opisie super dzia³aj±c± substancje ,,x,, po dok³adnym przeanalizowaniu okazuje siê ¿e owej substancji brak w sk³adzie i jak to wyt³umaczyæ?
Czasem pewnie tym, ¿e super substancja "X" nie istnieje i jest tylko chwytem reklamowym, albo znajduje siê w kosmetyku w homeopatycznych ilo¶ciach
__________________
Pozdrówka
Ka¶ka



kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 14:14   #3345
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka¿ wiadomo¶æ
Czasem pewnie tym, ¿e super substancja "X" nie istnieje i jest tylko chwytem reklamowym, albo znajduje siê w kosmetyku w homeopatycznych ilo¶ciach
Czasami np. kupujemy produkt - niech to bêdzie ,,balsam aloesowy,,
-aloes wiadomo fajne w³a¶ciwo¶ci, po czym w domu patrzymy na sk³ad produktu a tu ,,aloes,, na 15 miejscu w sk³adzie, czyli dzia³ania nie ma albo znikome.
To tylko przyk³ad ale tak w³a¶nie czêsto siê zdarza. Kiedy¶ trafi³am na produkt do w³osów z keratyn± - tzw keratyna w p³ynie, po przeanalizowania sk³adu dowiedzia³am siê ¿e keratyny tam nie ma.:rolley es:
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 15:04   #3346
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
ankazar,

U¿ywa³am ca³± seriê od szamponu po serum maj±c nadziejê ¿e to co¶ da ale efekt by³ taki sobie w³osy wygl±da³y ³adnie jedynie po myciu, ale nadal by³y zniszczone o regeneracji nie by³o mowy, w³osy by³y coraz s³absze - poniewa¿ s± to bardzo silne kosmetyki które daj± natychmiastowy efekt polepszenia stanu w³osów poprzez dok³adne oblepienie ³odygi - co w efekcie przy nie umiejêtnym u¿ywaniu (oczyszczanie z nadmiaru oblepiaczy) mo¿e doprowadziæ do obci±¿enia oraz zablokowania przed sk³adnikami od¿ywczymi.
Jeszcze jedna wa¿na rzecz która wprawia mnie w - niektórzy producenci nie wykazuj± wszystkich sk³adników w produkcie, poniewa¿ niektóre chronione s± patentem.
Dla mnie to co napisa³a¶ jest sprzeczne z tym co dziewczyny pisa³y na innych w±tkach-ten szampon by³ polecany jako z jeden z tych,które nie zawieraj± ¿adnych oblepiaczygdzie ¶ na fryzjerskim jest lista szamponów nie zawieraj±cych tego ca³ego syfu i absolut jest w¶ród nich.
Ja dlatego min.myje nim w³osy i mam fajne,zdrowe ca³y czas-nie tylko po umyciu.Jedyny defekt jaki mam po nim to to,¿e przyspiesza mi przetuszczanie-ale to raczej normalne,bo jest to szampon nawil¿aj±cy.

To ja nie wiem ju¿ nic

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Posz³am przeanalizowaæ sk³ad i rzeczywi¶cie nie ma nic ten szampon warto¶ciowego-3 lata my³am w nadzieji,¿e robiê bardzo dobrze swoim w³osom

Muszê poszukaæ innego,tylko jakiego?ech...
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 15:42   #3347
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie to co napisa³a¶ jest sprzeczne z tym co dziewczyny pisa³y na innych w±tkach-ten szampon by³ polecany jako z jeden z tych,które nie zawieraj± ¿adnych oblepiaczygdzie ¶ na fryzjerskim jest lista szamponów nie zawieraj±cych tego ca³ego syfu i absolut jest w¶ród nich.
Ja dlatego min.myje nim w³osy i mam fajne,zdrowe ca³y czas-nie tylko po umyciu.Jedyny defekt jaki mam po nim to to,¿e przyspiesza mi przetuszczanie-ale to raczej normalne,bo jest to szampon nawil¿aj±cy.

To ja nie wiem ju¿ nic

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Posz³am przeanalizowaæ sk³ad i rzeczywi¶cie nie ma nic ten szampon warto¶ciowego-3 lata my³am w nadzieji,¿e robiê bardzo dobrze swoim w³osom

Muszê poszukaæ innego,tylko jakiego?ech...

Nie przepadam za silikonami w szamponach, ale je¶li ci pasuje - to u¿ywaj pamiêtaj±c o tym aby od czasu do czasu porz±dnie oczy¶ciæ w³osy zwyk³ym szamponem ma³osk³adnikowym.

Amodimethicone - polimer silikonowy - ³agodny silikon usuwalny za pomoc± ³agodnych ¶rodków myj±cych bez SLES . Dodany po to aby u³atwia³ rozczesywanie, zapobiega spl±tywaniu. Stosowany jest zarówno w preparatach do stylizacji w³osów takich jak aerozole, pianki oraz w preparatach kondycjonuj±cych w³osy np. w od¿ywkach, maskach (i tu siê sprawdza najlepiej).
PPG-5 i Polyquaternium-6, to podobna grupa polimerów która jest dodana do tego szamponu. Dlatego moim zdaniem jako szampon oczyszczaj±cy nie bêdzie siê nadawa³.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 16:52   #3348
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny, ale duzo piszecie

to po kolei
anakazar ja tez mialam wlosy ok, przez caly czas stosowania, w sumie zaczynalam uzywac na mega zniszczonych wlosach, ktore z czasem wygladaly lepiej. przestalam uzywac tej serii z przyczyn finansowych; ktoregos dnia wzielam tansza odzywke a potem jakos zmienilam firme na wloska i tak zostalo. ALE kiedy odstawilam ta serie niestety, wlosy musialam sukcesywnie podcinac bo konce byly w kiepskiej formie nie wiem na ile byl to efekt dzialania serii, jednak juz do niej nie wrocilam

kathy na te odzywki keratynowe tez sie nabralam, podbnie na kapsulki zelowe z keratyna, ktorej nie bylo

mysle, ze w skladach czesto cos tam pomijaja, niemniej jesli jakis skladnik jest chroniony patentem tym bardziej powinien zostac ujety w skladzie, opcjonalnie jesli jest w trakcie uzyskiwania patentu powinno to zostac zaznaczone na opakowaniu

mnie najbardziej wkurza wlasnie to "setne" miejsce w skladzie tego najlepszego kosmetyku dla ktorego my kupujemy dana rzecz. albo podawanie zastepczej nazwy bez wyjasnienia, ze to jednak inna substancja. dobry przyklad jedna z serii vichy z retinolem ma rzekomo w skladzie retinol i owszem ma , ale malo. natomiast krem pod oczy, ktory jest reklamowany wlasnie tym skladnikiem - nie zawiera go wcale


rozstrzepaniec moje wlosy nie wypadaja jakos, ale sa oklapniete znowu ostatnio. tak to szampon z kofeina, zobaczymy jak zadziala.
po vitapilu mozesz miec krostki bo z tego co kojarze masz male dziecko, a on nie jest przeznaczony dla karmiacych mam np. moze zmianennie wyprobuj tabletki waxa , maja 28 aktywnych skladnikow, moze beda dla Ciebie dobre?? mi na cere szkodzila belissa- jedna tabletka = 5 krost w promocji

justa sorki, faktcznie przeoczylam wlasnie 8.45 uzywalam i byl ognisto rudy, z czerwienia, ALE dlaczego ktos dal Ci tam machon??? przeciez wiadomo bylo, ze efekt bedzie marny. zmien fryzjerke i sprobuj ponownie bo warto
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 17:03   #3349
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny a mo¿ecie mi napisaæ jakich wy obecnie u¿ywacie szamponów?ja siedzê w sk³adowym i w kwc w poszukiwaniu nowego,ale co z tego jak znowu muszê uwa¿aæ czego bêdê u¿ywa³a przy pielêgnacji rudzielców...
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 18:21   #3350
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a mo¿ecie mi napisaæ jakich wy obecnie u¿ywacie szamponów?ja siedzê w sk³adowym i w kwc w poszukiwaniu nowego,ale co z tego jak znowu muszê uwa¿aæ czego bêdê u¿ywa³a przy pielêgnacji rudzielców...
Tak naprawdê to nie ma idea³u i ka¿demu pasuje co¶ innego, ja ca³y czas co¶ testujê, nie zawsze (niestety) te organiczne i ma³o-chemiczne sprawdzaj± siê na naszych w³osach farbowanych. W ka¿dym razie szampon Fitomedu pasuje w wiêkszo¶ci ka¿demu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 18:44   #3351
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

anakazar ja uzywam rozwego szamponu dla dzieci z rossmana , oprocz tego czasem zielonej schaumy bez silikonow, ewentualnie ostatnio alpecin c1.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 18:54   #3352
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
anakazar ja uzywam rozwego szamponu dla dzieci z rossmana , oprocz tego czasem zielonej schaumy bez silikonow, ewentualnie ostatnio alpecin c1.
Julianna, dzisiaj zrobi³am sobie szampon, ró¿owy dla ksiê¿niczek+od¿ywka z babassu - na drugi raz dam odrobinê wiêcej od¿ywki ni¿ szamponu - ogólnie jest te¿ teoria ¿e szampony bez sles mniej wyp³ukuj± kolor.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:07   #3353
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny dziêkuje.
W³a¶nie siê przymierzam do fitomedu.
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:43   #3354
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 937
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam ju¿ kiedy¶ pisalam tutaj .... bardzo bym prosi³a o radê i wskazówki jak ruda farba zachowuje siê na rozja¶nionych w³osach ? czy jak mam blond jasny mogê na niego bezpiecznie po³ozyæ rudzika ?? pozdrawiam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:50   #3355
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Julianna, dzisiaj zrobi³am sobie szampon, ró¿owy dla ksiê¿niczek+od¿ywka z babassu - na drugi raz dam odrobinê wiêcej od¿ywki ni¿ szamponu - ogólnie jest te¿ teoria ¿e szampony bez sles mniej wyp³ukuj± kolor.
no to pieknie, lubie ten szampon, a kompozycja z odzywka super pomysl
w sumie moze cos w tym byc, chociaz mysle, ze nie ma az tak wielkiej roznicy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:00   #3356
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy - ró¿owy dla ksiêzniczek? hahaha

Ja do wyp³ykania silikonów to najczê¶ciej podkradam moim dzieciom bobini. Czasem myjê niebieskim z rossmanna dla niemowlaczków, ale generalnie mi te szampony za dobrze nie robi±.
W moim wypadku silikony mi nie szkodz±, byle raz na jakis czas zosta³y wymyte.

Po ostatniej p³ukance octowej, gdzie octu dalam duzo wiêcej ni¿ normalnie kolor nie sp³ukuje sie przy myciu w ogóle... w sumie to i dobrze, bo i tak sa jasne, wiêc gdyby jeszcze sie mia³y wyp³ukaæ to niewiem do jakiego koloru


Morrire Amore - no jasne, ¿e mo¿esz. Licz siê tylko z tym, ¿e kolor bêdzie siê migiem wyp³ukiwa³. Najlepiej przed farb± zrób pigmentacjê. A potem cierpliwo¶ci, zanim kolor sie "zakorzeni" mo¿e zej¶æ kilka farb w odpowiednich odstêpach.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-28 o 20:07
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:14   #3357
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Agusiaki,

mam na my¶li ten szamponik z Rossmanna Lilliputz fur prinzessinnen pewnie go znasz.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:17   #3358
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Tak, widzia³am go Trochê siê go bojê dla mojej córy... ona dosyæ alergiczna jest. A jak ze sk³adem w tym szamponie?
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:18   #3359
xweetok
Przyczajenie
 
Avatar xweetok
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Morrire Amore - no jasne, ¿e mo¿esz. Licz siê tylko z tym, ¿e kolor bêdzie siê migiem wyp³ukiwa³. Najlepiej przed farb± zrób pigmentacjê. A potem cierpliwo¶ci, zanim kolor sie "zakorzeni" mo¿e zej¶æ kilka farb w odpowiednich odstêpach.
Pigmentacjê?
xweetok jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-28, 20:24   #3360
roxa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

julianna-p pisa³as wyzej ze aby zmyæ czerwone kolory z w³osów nale¿y umyæ w³oski olejem... Ale nie jestem w temacie, moglabys mi podaæ przyklad czego mam u¿yc?
Bede bardzo wdzieczna, bo walcze z tym problemem...
roxa18 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.