Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-03, 13:20   #3691
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
no z dawaniem rodzicom zaproszeń to ja się jeszcze nie spotkałam tak jak ty mówisz że na zapro. jest napisane wraz z rodzicami to troszkę śmiesznie to by wyglądało
nie spotkałaś się? a ja nawet na allegrowskich zaproszeniach widziałam taki zwrot i dla mnie to dziwne nie jest
nawet na tych zaproszeniach które mam w domu jest taki zwrot
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem

Edytowane przez madzia2306
Czas edycji: 2011-11-03 o 13:22
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 13:20   #3692
Irmelin333
Raczkowanie
 
Avatar Irmelin333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 250
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
mój TŻ chce "zaprosić" swoją bratanicę z osobą owarzyszącą a ona będzie miałała skończone 16lat. :/
A i jeszcze jedno mam pytanie. Wręczacie zaproszenia najbliższej rodzinie tj. braciom, siostrom? Dla mnie to dziwne. Moj brat kiedyś wyskoczył z tekstem, że nie jedzie na uroczystość naszego brata bo go nie zaprosił... tak go opier... i powiedziałam, że jako mój brat to na moim ślubie i weselu ma być bo to wg mnie oczywista sprawa i niech nie oczekuje, że dla niego specjalnie z zaproszeniem pojadę... chociaż z drugiej strony spotkałam się z wręczaniem najbliższym zaproszeń....
No powiem Ci że u mnie takiego problemu nie ma ale u TŻa owszem. Ma kuzynostwo, dziewczynę i chłopaka, w podobnym wieku- jakoś tak 17 lat, są blizniakami. Zdecydowaliśmy że nie zapraszamy z osobami towarzyszącymi młodzieży poniżej 18 roku życia. Ale jeżeli okaze się ze któreś z nich ma już dosc długo chłopaka/dziewczynę to bedziemy sie zastanawiać.

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądała, szykownie. Niestety, mało której dziewczynie będzie pasował taki fason..
Cieszę się że podzielasz mój gust. Ja to wogole jestem dziwna, lubie inne, niebanalne rzeczy.

A co do rodzeństwa to jasne że ich zapraszamy!
Irmelin333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 13:24   #3693
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
nie spotkałaś się? a ja nawet na allegrowskich zaproszeniach widziałam taki zwrot i dla mnie to dziwne nie jest
nawet na tych zaproszeniach które mam w domu jest taki zwrot
na serio nie widziałam takich zaproszeń ze zwrotem dla rodziców
__________________
04.08.2012
04.07.2014
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 13:28   #3694
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Irmelin333 Pokaż wiadomość

Cieszę się że podzielasz mój gust. Ja to wogole jestem dziwna, lubie inne, niebanalne rzeczy.
Mi się skojarzyła bardziej z suknią na czerwony dywan niż ślubną, taka z high fashion Od razu pomyślałam o tej czerwonej Evy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 21m.jpg (30,6 KB, 25 załadowań)
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 13:32   #3695
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdniem nie masz racji..
Niestety na wesele zaprasza się wszystkich z osobami towarzyszącymi. Nie chodzi o to, żeby ma siłe kogoś szukać tylko po to aby mieć sie z kim bawić...

Nie musi byc to chłopak, a np. przyjeciel, znajomy, kuzyn który bedzie z nami tańcowal i dotrzyma nam towarzystwa..

Moim zdaniem nie wypadac koleżanek zaprosic solo...
Popieram w 100%
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 13:34   #3696
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
widziałam już
dla mnie ogólnie to jest śmieszne, że one nie mogą rozmawiać z rodziną kiedy chcą - bez przesady, co to big brother? no bo ok, komórkę to jestem w stanie zrozumieć, że np tvn nie chce żadnego przecieku w postaci mmsów
Bo ten TVN ma cel w tym by Anka dostała się do finału- oglądalność i sensacja I tak to ładnie zmontowali by było napięcie, a od razu wiedzieli, że Vera odpadnie za złamanie regulaminu. Nie ukrywajmy, że Anka też dobrze tam z nimi pogrywa, bo tu taka beksa, płacząca niewiasta, a jak przychodzi co do czego to potrafi zawalczyć o swoje. I nie zdziwiłabym się w ogóle gdyby to właśnie ona wygrała, chociaż sama tego nie chcę, bardzo nie chcę!!!!!!
No i z odcinka na odcinek coraz bardziej mnie zachwyca Honorata. Ale one z Oliwką nie mają żadnych dramatycznych historii, wiec teoretycznie sa mało ciekawe dla widza i prędzej czy później odlecą.... Taka właśnie polityka programów tvn-owskich....

Cytat:
Napisane przez Irmelin333 Pokaż wiadomość
No powiem Ci że u mnie takiego problemu nie ma ale u TŻa owszem. Ma kuzynostwo, dziewczynę i chłopaka, w podobnym wieku- jakoś tak 17 lat, są blizniakami. Zdecydowaliśmy że nie zapraszamy z osobami towarzyszącymi młodzieży poniżej 18 roku życia. Ale jeżeli okaze się ze któreś z nich ma już dosc długo chłopaka/dziewczynę to bedziemy sie zastanawiać.



Cieszę się że podzielasz mój gust. Ja to wogole jestem dziwna, lubie inne, niebanalne rzeczy.
Nasze kuzynostwo w okolicy 18-15 roku życia raczej będzie zapraszane bez os. tow. A to z głównego powodu- są z Niemiec i przyjeźdżają do nas na co najmniej 7 dni, więc ciężko byłoby im zabrać kogoś ze sobą, no i póki co nie maja oni dziewczyn/ chłopaków a między sobą bawią się rewelacyjnie!!!!
A suknia mi sie podoba, tylko ten "żabot" w postaci ramiączka bym wywaliła.
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 13:37   #3697
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
no z dawaniem rodzicom zaproszeń to ja się jeszcze nie spotkałam tak jak ty mówisz że na zapro. jest napisane wraz z rodzicami to troszkę śmiesznie to by wyglądało

Nie nie żartuję u mojego TŻ rodzeństwo jest takie że by nie przyszło jak ich nie zaprosimy moje siostry na pewno by przyszły
Na większości zaproszeń jest ten zwrot "z rodzicami". Wiadomo można zamówić bez. Kombinacji jest mnóstwo.
Dziwne są takie zachowania. Jeśli Młodzi chcą wręczyć zaproszenia najbliższym, to ok - jak chcą to nikt im tego nie zabroni. Ale obrażać się albo mówić, że jak nie dostanę zaproszenia to nie przyjdę, to wg mnie lekkie przegięcie.
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 13:38   #3698
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
Popieram w 100%
ja też popieram dlatego a wszystkich zaproszeniach jak nie będzie imiennie to napiszemy z osobą towarzyszącą
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 13:40   #3699
malwus20
Wtajemniczenie
 
Avatar malwus20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 2 964
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Hej dziołchy

My ze sprawami ślubnymi się troszkę ruszyliśmy, Tż dzwonił do Dj na poprawiny i już mamy zaklepany termin tylko musimy pojechać umowę spisać To jest w dodatku wodzirej który prowadził wesele w lipcu na którym się tak świetnie bawiłam i bierze 800 zł bez ograniczeń czasowych

Co do zaproszeń z osobami tow. to zapraszamy tak wszystkich, mamy dwie 17 - latki i tez zapraszamy je z osobami bo sama wiem że źle bym się bawiła na miejscu takiej osoby jak widzę że każdy ma jakiegoś partnera a ja bym musiała siedzieć sama. To takie wyjątki bo poniżej to już tylko jakieś 10 latki są.
Reszta starszych dostaje zaproszenia z osobami i nie wyobrażam sobie ich nie zaprosić z osobą. Jak ktoś decyduje że przyjdzie sam to jego sprawa, musi mnie tylko o tym poinformować ale to chyba jasne że reszta chce się bawić ze swoimi partnerami a nie samemu bo co to za zabawa.
__________________
Szczęśliwa żonka
malwus20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 13:48   #3700
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Irmelin333 Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny patrzcie jaka cudowna!! Ale trzeba miec figure idealną do takiej <zakochany>

http://allegro.pl/nowoczesna-orginal...901528976.html
jest prześliczna
bardzo oryginalna, dziś widziałam podobną na SMP:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 059_tijana_tyler_wedding.jpg (115,9 KB, 59 załadowań)
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 13:51   #3701
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
Naprawdę? Dla mnie to dziwne zapraszać rodziców, czy rodzeństwo. Wg mnie to jest oczywista oczywistość, że te osoby mają być na ślubie i weselu. Nie wyobrażam sobie stanąć z TŻtem przed rodzicami i powiedzieć: mamo, tato chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić...i potem wręczyć im zaproszenia, gdzie jest napisane że XY i YZ wraz z rodzicami mają zaszczyt zaprosić...
Nie no, rodziców nie bo oni płacą za wesele, więc to powiedzmy, że po trochu ich impreza Ale rodzeństwo to wg mnie co innego A zapraszasz chociaż ustnie? Czy uważasz, że skoro znają datę to przyjdą?

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
No chyba żartujesz? Poinformować słownie o planach ślubnych i powiedzieć rodzeństwu, żeby sobie termin zaklepali na zabawę i ślub - coś takiego rozumiem. Ale nie pojmę tego by najbliższe osoby mi odmówiły bo nie dostały zaproszenia... no bez przesady...
już doczytałam
mimo wszystko my będziemy dawać im zaproszenia, nie chcę ich traktować inaczej niż reszty gości, poza tym może będą chcieli takie zaproszenia zachować na pamiatkę
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 13:52   #3702
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
A macie taką sytuację, że zapraszacie ciotkę i wujka, którzy mają córkę w wieku 17 lat. I teraz zaproszenia wspólne czy osobno dla niej?? z tym, ze bez osoby towarzyszącej...wiem wiem poplątane to
mnie sie wydaje ze osobne zaproszenie i z osobą towarzyszącą 17 lat to młody wiek, ale juz sie miewa sympatie w tym wieku ja np miałam
Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdniem nie masz racji..
Niestety na wesele zaprasza się wszystkich z osobami towarzyszącymi. Nie chodzi o to, żeby ma siłe kogoś szukać tylko po to aby mieć sie z kim bawić...

Nie musi byc to chłopak, a np. przyjeciel, znajomy, kuzyn który bedzie z nami tańcowal i dotrzyma nam towarzystwa..

Moim zdaniem nie wypadac koleżanek zaprosic solo...
dokładnie
Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
mój TŻ chce "zaprosić" swoją bratanicę z osobą owarzyszącą a ona będzie miałała skończone 16lat. :/
A i jeszcze jedno mam pytanie. Wręczacie zaproszenia najbliższej rodzinie tj. braciom, siostrom? Dla mnie to dziwne. Moj brat kiedyś wyskoczył z tekstem, że nie jedzie na uroczystość naszego brata bo go nie zaprosił... tak go opier... i powiedziałam, że jako mój brat to na moim ślubie i weselu ma być bo to wg mnie oczywista sprawa i niech nie oczekuje, że dla niego specjalnie z zaproszeniem pojadę... chociaż z drugiej strony spotkałam się z wręczaniem najbliższym zaproszeń....
Zaproszenia dajemy wszystkim oprócz rodzicom, ponieważ rodzice są współorganizatorami naszego wesela, więc trudno żeby ich na po części "własną " imprezę zapraszać nawet mi nie przeszło przez myśl żeby siostrze nie dać zaproszenia

Co do zwrotu "wraz z rodzicami" czy "w imieniu rodziców i własnym" na zaproszeniach to jest to baaardzo częste, wręcz sie nie spotkałam żeby na zaproszeniu nie było takiego zwrotu (aż specjalnie spojrzała, na zaproszenia które mam w szufladzie) U nas na zaproszeniach też jest
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 13:53   #3703
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Bo ten TVN ma cel w tym by Anka dostała się do finału- oglądalność i sensacja I tak to ładnie zmontowali by było napięcie, a od razu wiedzieli, że Vera odpadnie za złamanie regulaminu. Nie ukrywajmy, że Anka też dobrze tam z nimi pogrywa, bo tu taka beksa, płacząca niewiasta, a jak przychodzi co do czego to potrafi zawalczyć o swoje. I nie zdziwiłabym się w ogóle gdyby to właśnie ona wygrała, chociaż sama tego nie chcę, bardzo nie chcę!!!!!!
No i z odcinka na odcinek coraz bardziej mnie zachwyca Honorata. Ale one z Oliwką nie mają żadnych dramatycznych historii, wiec teoretycznie sa mało ciekawe dla widza i prędzej czy później odlecą.... Taka właśnie polityka programów tvn-owskich....
to samo pomyślałam Świetnie sobie radzi i jest b.profesjonalna
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 13:57   #3704
Irmelin333
Raczkowanie
 
Avatar Irmelin333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 250
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
jest prześliczna
bardzo oryginalna, dziś widziałam podobną na SMP:
Aż sobie zerknełam na fotorelacje:l ove: Kurcze jak mi się podobaja takie odważne PMki!

Aha nena mam do Ciebie pytanie, z tego co pamietam to Ty robiłas takie urocze zaproszenia. Powiedz proszę skąd czerpałaś inspiracje? To był Twój własny projekt? Ja szukam cały czas i chciałabym znalesc naprawde wyjątkowe zaproszenia ( nawet sama probowałam robic ale jakoś nie wychodzi). Może polecisz jakiś sklep?
Irmelin333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 14:06   #3705
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Co do JA... SAMA JUŻ NIE WIEM. na razie nie oglądam, bo muszę przymierzyć. Mam mętlik co do jej długości i przeglądając te zdjęcia : http://fotografiaperfectmoment.blogs...6/1300-km.html
stwierdzam, że jest, uwaga: za krótka
Na razie nic nie oglądam jak pójdę zmierzyć to się okaże, czy będzie wow, czy nie. Po za tym, najpierw chce zamówić buty, na które tyle zbieram i moje skąpstwo chyba weźmie górę... Kupię lofty...
Nie jest za krótka - jest super. Zwiewna i dziewczęca, ale elegancka.

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
a tak w ogóle zauważyłam że dużo par ma po ślubie problem pt "gdzie spędzamy świeta BN" bo każde przyzwyczajone jest spędzać ze swoją rodziną... zastanawiałyście się kiedyś nad tym?? ja nie mam takiego problemu ale tka jak poczytałam dziewczyny na innym wątku które są już po ślubie i już mają z tym problem
My mieszkamy razem już 2,5 roku, więc dawno mamy to rozegrane.
W jednym roku jesteśmy na Boże Narodzenie u mnie, a na Wielkanoc u niego, a w kolejnym roku odwrotnie. Rodziece M. mieszkająna Śląsku, więc to spory kawałek.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Ja tez od 16 roku życia zapraszam z os. tow - głupio bez. Co taka osoba ma robić? Bawić się z rodzicami? To nie ten wiek już.

U mnie za wesele płaci tylko M. i moja Mama, więc ja nie będę miała na zaproszeniu "wraz z rodzicami" i normalnie wręczę zaproszenie mojemu ojcu i rodzicom M. U nas rozdaje się najbliższym. W sumie nie wiem z czego to wynika, po prostu tak się przyjęło.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 14:19   #3706
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Nie jest za krótka - jest super. Zwiewna i dziewczęca, ale elegancka.



My mieszkamy razem już 2,5 roku, więc dawno mamy to rozegrane.
W jednym roku jesteśmy na Boże Narodzenie u mnie, a na Wielkanoc u niego, a w kolejnym roku odwrotnie. Rodziece M. mieszkająna Śląsku, więc to spory kawałek.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Ja tez od 16 roku życia zapraszam z os. tow - głupio bez. Co taka osoba ma robić? Bawić się z rodzicami? To nie ten wiek już.

U mnie za wesele płaci tylko M. i moja Mama, więc ja nie będę miała na zaproszeniu "wraz z rodzicami" i normalnie wręczę zaproszenie mojemu ojcu i rodzicom M. U nas rozdaje się najbliższym. W sumie nie wiem z czego to wynika, po prostu tak się przyjęło.
Nie wiem - może to zależy od relacji między młodymi a ich najbliższą rodziną. Tak jak już pisałam u mnie oczywistą oczywistością jest, że najbliższa rodzina będzie na ślubie i weselu i nie oczekują i nie potrzebują do tego specjalnego wręczenia zaproszeń.
Co do spędzania świąt, to my wigilię spędzamy osobno. Wynika to ze względów logistycznych w dużej mierze. Moglibyśmy się zgrać by być na dwóch wigiliach, ale TŻ jakoś się nie kwapi do organizacji, to ja się nie narzucam
Poza tym mi się marzy wigilia bez wyjazdów do domu - przygotować wieczerzę wg własnego pomysłu spokojnie zjeść i następnego dnia dopiero ruszyć na święta do domu. Nienawidzę przyjeżdżać do domu dzień przed wigilią bo wszystko jest w rozsypce i trzeba wszystko przygotować a potem nie mam przyjemności z wieczerzy wigilijnej i świąt w domu bo po prostu jestem zmęczona.
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 14:39   #3707
olaa_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 41
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
Moja suknia! Dawno sobie ją upatrzyłam i lecę ją w tym tygodniu zamawiać by zdążyli mi ją uszyć



Suknia jest dostępna i jest z kolekcji z 2011 roku.



Możesz napisać w którym salonie ją kupujesz (tzn. w którym mieście) czy może kupujesz używaną?
w Lublinie

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
hej Olu, nie jesteś czasem z Zamościa, skoro wybrałaś dekoratorkę z ipowiedztak ??
dokładnie z okolic Zamoscia
olaa_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 14:40   #3708
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Kojarzycie KWEJKA dziewczyny???

Jeśli tak to nawiązując do wczorajszego odcinka Top Model, macie prezent w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg anka.jpg (36,6 KB, 38 załadowań)
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 14:45   #3709
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Gosza to mialas dobre
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 14:48   #3710
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

kasia_kuku

Znalazłam

NIE MÓW PANNIE MŁODEJ odc. 3


ul.to/se40b4fi
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.

Edytowane przez zubi89
Czas edycji: 2011-11-03 o 15:11
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 14:51   #3711
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

dziewczynki próbuje próbuje i nie chce mi wypośrodkować tego tekstu... Może jestem ciemna blondi ale kurde nie da sie;/
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 14:57   #3712
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez olaa_22 Pokaż wiadomość
w Lublinie

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------



dokładnie z okolic Zamoscia
Nie wiem, czy już zamówiłaś suknię, ale dostałam informację, że w następny weekend jest wyprzedaż sukni z 2011 roku. Każda ma kosztować 1,5 tys. zł. Niestety promocja dotyczy salonowych modelów...
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 15:01   #3713
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

co do zapraszania np kolezanek bez odoby towarzyszacej uważam za troche... no nie tak. Bo prawda jest taka, że czułaby się potem jak idiotka. ja np chłopaka nie miałam a wzięłam najzwyklejszego kolege. Przecież z tego nie musi być od razu ślub.

sukienka niestety mi sie nie podoba.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
mnie sie wydaje ze osobne zaproszenie i z osobą towarzyszącą 17 lat to młody wiek, ale juz sie miewa sympatie w tym wieku ja np miałam

dokładnie

Zaproszenia dajemy wszystkim oprócz rodzicom, ponieważ rodzice są współorganizatorami naszego wesela, więc trudno żeby ich na po części "własną " imprezę zapraszać nawet mi nie przeszło przez myśl żeby siostrze nie dać zaproszenia

Co do zwrotu "wraz z rodzicami" czy "w imieniu rodziców i własnym" na zaproszeniach to jest to baaardzo częste, wręcz sie nie spotkałam żeby na zaproszeniu nie było takiego zwrotu (aż specjalnie spojrzała, na zaproszenia które mam w szufladzie) U nas na zaproszeniach też jest
zgadzam się w 100%. Skoro rodzice się dokładają to głupio by było tego nie ująć.
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 15:01   #3714
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Malenka321 Pokaż wiadomość
dziewczynki próbuje próbuje i nie chce mi wypośrodkować tego tekstu... Może jestem ciemna blondi ale kurde nie da sie;/
Idziesz na pierwszą stronę, pod pierwszym postem masz ikonę EDYTUJ. Klikasz w to i otwiera Ci sie okno edytora, po prawej stronie u dołu szukasz ikonki OTWÓRZ W EDYTORZE- klikasz i wyskakuje Ci bardziej zaawansowane okno edycji. Tam U góry masz ikonkę jak w Wordzie- WYRÓWNAJ TEKST DO ŚRODKA, więc zaznaczasz tekst, który chcesz wyśrodkować i klikach ten odnośnik. Dajesz ZACHOWAJ ZMIANY i już jest tak jak powinno być. Tak samo robisz z kolorami. Teksty które chcesz pogrubić, zmienić kolor zaznaczasz i klikasz na zmianę koloru.
Powinno Ci wyjść bez problemu.


Pod dołem mały skrócony schemat postępowania:

EDYTUJ -> OTWÓRZ W EDYTORZE -> zaznacz tekst -> kliknij WYRÓWNAJ DO ŚRODKA -> ZACHOWAJ ZMIANY
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18

Edytowane przez gosza_m
Czas edycji: 2011-11-03 o 15:07
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 15:17   #3715
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Idziesz na pierwszą stronę, pod pierwszym postem masz ikonę EDYTUJ. Klikasz w to i otwiera Ci sie okno edytora, po prawej stronie u dołu szukasz ikonki OTWÓRZ W EDYTORZE- klikasz i wyskakuje Ci bardziej zaawansowane okno edycji. Tam U góry masz ikonkę jak w Wordzie- WYRÓWNAJ TEKST DO ŚRODKA, więc zaznaczasz tekst, który chcesz wyśrodkować i klikach ten odnośnik. Dajesz ZACHOWAJ ZMIANY i już jest tak jak powinno być. Tak samo robisz z kolorami. Teksty które chcesz pogrubić, zmienić kolor zaznaczasz i klikasz na zmianę koloru.
Powinno Ci wyjść bez problemu.


Pod dołem mały skrócony schemat postępowania:

EDYTUJ -> OTWÓRZ W EDYTORZE -> zaznacz tekst -> kliknij WYRÓWNAJ DO ŚRODKA -> ZACHOWAJ ZMIANY

dziękuję

to teraz można się ze mnie pośmiać , że jestem ciemna
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 15:17   #3716
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
nena ale ja nie chcę wielkiego tatuażu tylko jakiś malutki... na lędźwiach mi się podobają ale są za duże tak dużego bym nie zrobiła... duże podobają mi się tylko u facetów a u kobiet raczej preferuję małe tatuażyki...
Czyli mój Ci się nie podoba, oj Ty
A mówiłaś, że fajny

Cytat:
Napisane przez nena1984
ie chcę Cię zniechęcać, ale moim zdaniem tatuaż to nie jest najlepszy pomysł. Oczywiście to jest tylko i wyłącznie moja opinia, ale brat Tżta a świadek na naszym slubie zrobił sobie tatuaż smoka na ramieniu - na całe ramię. Dał za niego majątek, a teraz?? cały czas chodzi w koszuli z długim rękawem, bo w obecnej pracy nie wypada, prywatnie też się go raczej wstydzi, bo zrobił go mając 18 lat i co innego miał w głowie.
Nie dość że drogo, boli, to jeszcze może się znudzić i za kilknaście lat wyglądać beznadziejnie. A jeszcze apropo tatuażu, jak byłam na badaniach psychologicznych (niestety takie coś jest wymagane w moim przyszłym zawodzie) to pani psycholog pytała czy mam tatuaże, odpowiedziałam że nie, i zapytałam dlaczego o to pyta. Ona mi odpowiedziała, że w takich branżach jak wojsko, policja, prokuratura, sądownictwo itp. są niepożądane z uwagi na ich konotację
Jeśli już miałabym robić, to tylko w miejscu gdzie nikt by go nie widział, a to trochę mija się z celem tatuażu
Ja już pisałam na temat tatuażu - to sprawa indywidualna, każdy ma inne podejście, nie każdy robi to dla picu, czy szpanu, albo z głupoty młodości. Dla mnie mój tatuaż ma swoje znaczenie, nie jest to byle co, ale kompozycja. Mam go w miejscu niewidocznym, ale zrobiłam go nie po to by go pokazywać, a dla siebie.

jeśli chodzi o wojsko to rzeczywiście. Mój TŻ starał się o dostanie do szkoły oficerskiej i pytali czy ma tatuaże

Cytat:
Napisane przez Irmelin33
Jejku dziewczyny patrzcie jaka cudowna!! Ale trzeba miec figure idealną do takiej <zakochany>

http://allegro.pl/nowoczesna-orginal...901528976.html
Śliczna
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 15:23   #3717
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Irmelin333 Pokaż wiadomość
Jejku dziewczyny patrzcie jaka cudowna!! Ale trzeba miec figure idealną do takiej <zakochany>

http://allegro.pl/nowoczesna-orginal...901528976.html

ooo znam tą dziewczynę z widzenia!
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 15:24   #3718
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

temat off...
Dziewcyzny pomozcie... bo szukam pol dnia i znalezc nie moge!
Chcialabym zrobic torebke na druutach lub szydelku, podoba mi sie np. torebka na szydelku zrobiona z roznych kwadratow, tzn robi sie kwadrat o wymiatrach np 5cmX5cm i pozniej sie je zszywa razem i mamy torebke... ale nie umie znalezc nigdzie filmiku jak zrobic taki kwadrat... moze ktoras pomoc??
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 15:24   #3719
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Czyli mój Ci się nie podoba, oj Ty
A mówiłaś, że fajny



Ja już pisałam na temat tatuażu - to sprawa indywidualna, każdy ma inne podejście, nie każdy robi to dla picu, czy szpanu, albo z głupoty młodości. Dla mnie mój tatuaż ma swoje znaczenie, nie jest to byle co, ale kompozycja. Mam go w miejscu niewidocznym, ale zrobiłam go nie po to by go pokazywać, a dla siebie.

jeśli chodzi o wojsko to rzeczywiście. Mój TŻ starał się o dostanie do szkoły oficerskiej i pytali czy ma tatuaże



Śliczna
fajny ale ja bym go zmniejszyła troszkę
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 15:24   #3720
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mimozami jesień się zaczyna a zimą ruszy ślubna lawina- PM 2012 cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Malenka321 Pokaż wiadomość
dziękuję

to teraz można się ze mnie pośmiać , że jestem ciemna
Wręcz przeciwnie nauczyłaś się czegoś a to nie świadczy o ciemnocie
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.