Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-16, 10:03   #2581
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cześć dziewczynki
Ewusia stu szczęśliwych lat kochana

ja dostałam też próbki zaproszeń, ale mój TŻ nie ma czasu zrobić im zdjęć, więc Wam na razie nie pokażę
w dodatku jestem na niego zła, bo był poważnie przeziębiony, to do niego nie podchodź, a teraz ja zdrowieje to pokazuje różki

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
hej, hej chciałam się tylko pochwalić, że zdałam prawko z tej wielkiej radości kupiłam sobie na all (za kasę, która miała być na poprawkę) pędzle do makijażu, które zawsze chciałam mieć oto one:
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...917614468.html
wracam do "żywych" bo przez ten egz byłam ostatnio negatywnie nastawiona do wszystkiego i wszystkich (stress) ale już to za mną
gratuluję
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:07   #2582
89Madzia89
Raczkowanie
 
Avatar 89Madzia89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 298
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez marylka80 Pokaż wiadomość
Dzien dobry w srode
Ale mialam nosa wczoraj, poczulam pierwszy raz zapach zimy. I prosze wychdze dzis z domu a tam mroz...brrrr...i szybki trzeba bylo pierwszy raz skrobac ...i o malo sie przez to na pociag nie spoznilam ...o rany jak ja nie cierpie zimy!!!
Cieplego dzionka wam zycze


u nas juz pare dni trzeba skrobac.... wieczorem przed 22 juz chwyta jak wychodze z pracy i tak trzyma do 8 czy 9 rana
__________________
Jesteśmy para od 15.03.2008
Zaręczyliśmy się 18.12.2010
Nasz wielki dzień 08.09.2012
89Madzia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:14   #2583
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
hej, hej chciałam się tylko pochwalić, że zdałam prawko z tej wielkiej radości kupiłam sobie na all (za kasę, która miała być na poprawkę) pędzle do makijażu, które zawsze chciałam mieć oto one:
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...917614468.html
wracam do "żywych" bo przez ten egz byłam ostatnio negatywnie nastawiona do wszystkiego i wszystkich (stress) ale już to za mną
gratuluję o takich pędzlach myśli moja siostra, może jej zakupię na gwiazdkę
__________________
Jako mąż i żona

Edytowane przez evoonia86
Czas edycji: 2011-11-16 o 10:20
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:14   #2584
Iwa87_18
Raczkowanie
 
Avatar Iwa87_18
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 72
GG do Iwa87_18
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
Część Dziewczyny,

Piszę bo chę Was przestrzec przed zaproszeniami d sprzedawcy : http://allegro.pl/zaproszenia-slubne...900301083.html
Na zdjęciach są idealne, sprzedawca przemiły i ogólnie można je sobie dobrać jak się komu podoba. Zamówiliśmy z TŻ 3 próbki - odbiór sosbisty był dosyć szybki. Cena za sztukę ca. 1,6 PLN (taniutko). No ideał.
Przychodzi co do czego a tu odbiór masakra... kurcze - jeśli ktoś zamawia 3 próbki, to wykonawca do diaska powinien sie ogarnąć i przyłożyć do tych trzech sztuk.... aż strach pomyślec jak będą wyglądały zaproszenai zamówione w ilości 100 sztuk!
1. wstążka była zawiązana tak że albo spadała albo nie dało się jej zdjąć (co ciekawsze nie była przymocowana na stałe do strony wierchniej, a jedynie "trzymała" złożone zaproszenie)
2. jeśli ktoś chcaił otworzyc zaproszenie i tym samym zdjął wstążkę, jego oczom ukazał sie wysiepany, krzywo ucięty material na okładce! założę się że nie użyto nawet linikji żeby ten prosty kawałek przyciąć, a nie mówię o jakiejś mini szubienicy.
3. ten ozdobny materiał z przodu był wycięty na tyle "fantazyjnie" że po otworzeniu zaproszenia nierówny pasek ozdobnej tekturki pokryty klejem (szeokość 1-2 mm) wystawał na całej długości górnej krawędzi.

Mój TŻ powiedział że dzieci na plactyce w szkole by to lepiej wycięły. Ja swoja drogą jestem delikatnie mówiąć - oburzona. wiem - za 1,6 PLN nie możan się wiele spodziewać, ale jeśli ktoś się nawet decyduje na taką działalność to przyzwoitośc wymaga żeby zrobić to na przyzwoitym poziomie!

PS. do PMek z WWy i okolic - idziecie na targi na torwar 3-4 grudnia?

No to Najs.. a ja myślałam że w ciemno zamówię..i będą idealne..fakt koszt nie wielki ale przy 100szt. nie jest już wcale taki mały..powinni się bardziej przykładać..zepsuć sobie opinię to nie problem.

W Rybniku szaro buro.. czuć ze zimna idzie wielkimi krokami..ale śniegu jeszcze nie widać
__________________
Love - 8.04.2006
My Ring - 14.11.2011
Wedding Day - 29.09.2012
Iwa87_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:19   #2585
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

ktoś na wątku pisał że ogląda filmy "ciąża z zaskoczenia"
Czy to tylko leci na discavery? czy można gdzieś online to zobaczyć?
__________________


Edytowane przez melod_y
Czas edycji: 2011-11-16 o 10:26
melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:21   #2586
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez evoonia86 Pokaż wiadomość
gratuluję o takich pędzlach myśli moja siostra, może jej zakupię na gwiazdkę
jak wypróbuję zdam relację, ale są chyba niezłe z opinii koleżanek
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:24   #2587
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
Koocurku
Cytat:
Napisane przez __Paulinka__ Pokaż wiadomość
bedzie dobrze

:P
Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość


Będą trzymane

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość

Będę pamiętać
Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość




Dziękuje serdecznie wszystim za kciuki Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy


Ewusia sto lat dla Ciebie kochana

Dziś zostało nam 7 miesięcy dla slubu
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 10:26   #2588
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Witajcie
magduś2 -gratulacje!!!! i pędzle rewelacyjne
melod_y- a na TLC nie leciało to przypadkiem? hmmm
Brydzia jak w sprawie pracy to adzwonią raz jeszcze

My na sylwestra nic specjalnego nie planujemy-znajomi nas wyciagają w Marcu na narty na tydzien do Włoch....a tu kurcze w tym roku nie ma takiej opcji......nie zaryzykuje -bo z gipsem do ślubu nie zamierzam iść
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:26   #2589
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
Bądź dobrej myśli i że ten tel nie był w sprawie pracy
Co do domków, to znajoma w ubiegłym roku już na początku listopada rezerwowała sylwestra. Skąd miała namiary to nie wiem, ale podejrzewam, że w necie znalazła i miała szczęście
Podaję linka do strony domu agroturystycznego gdzie byliśmy rok temu i w tym roku też się chcemy tam wybrać:
http://www.gorce.net.pl/glowna.htm
dzięki dzwonie tam i dzwonie ale nikt nie odbiera
a ma ktoś nr tel z którego do was dzwonili ze slubclick ? bo może to oni a ja niepotrzebnie się stresuje chyba ze to ten co mają podany na stronie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:29   #2590
melod_y
Zakorzenienie
 
Avatar melod_y
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 815
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
melod_y- a na TLC nie leciało to przypadkiem? hmmm
nie mam pojecia bo nie mam tych programow wiec szukam online.. bo nie chce mi sie ściągać :P
__________________

melod_y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:29   #2591
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
dzięki dzwonie tam i dzwonie ale nikt nie odbiera
a ma ktoś nr tel z którego do was dzwonili ze slubclick ? bo może to oni a ja niepotrzebnie się stresuje chyba ze to ten co mają podany na stronie
Brydziu do mnie dzwonili ze stacjonarnego, kierunkowy 22 (chyba Wawa?) 522 xx 12
btw- Twój opis wymiata

A u mnie jedyneczka z przodu Zostało nam 199dni
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 10:30   #2592
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
ktoś na wątku pisał że ogląda filmy "ciąża z zaskoczenia"
Czy to tylko leci na discavery? czy można gdzieś online to zobaczyć?
Ja znalazłam na chomiku.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:31   #2593
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Ewusiu sto lat i spełnienia marzeń
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:33   #2594
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
jak wypróbuję zdam relację, ale są chyba niezłe z opinii koleżanek
dziękuję

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Dziś zostało nam 7 miesięcy dla slubu
gratuluję w takim razie u mnie będzie za tydzień

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
A u mnie jedyneczka z przodu Zostało nam 199dni
ależ ten czas leci
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:33   #2595
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Ewusiu! życzę Ci, żeby każdy dzień był lepszy od poprzedniego, a TŻ z każdym dniem kochał Cię coraz bardziej! Niech to będzie najlepszy rok w Twoim dotychczasowym życiu i niech wszystkie Twe ślubne i nie tylko marzenia się spełnią

Cytat:
Napisane przez Wiktusiaczek Pokaż wiadomość
Chatko - brawa za obrączki i za porady dla niektórych PMek Powinnaś zostać psychologiem, a nie filologiem
Hehe, technicznie rzecz biorąc, to ja nie jestem filologiem, tylko kulturoznawcą Ale miło mi, że uważasz moje rady za sensowne

A co do poczty, to myślę, że jesteś już na tyle długo i intensywnie z nami, że napisz do kici, powinna przyznać Ci już dostęp. A jeśli nie, to zawsze możesz o swoich problemach napisać mi na priv, może moja psychologiczna wiedza się na coś zda

Cytat:
Napisane przez E87 Pokaż wiadomość
Witam sie srodowo
Ale mialam koszmary slubne... obudzilam sie ok 4 poszlam do wc, wrocilam i sen snil mi sie dalej... oczywiscie nic nie mielismy gotowe, okazalo sie ze zapowiedzi nie bylo-bo my nie dopilnowalismy niby tego i nie bedzie prawdopodobnie slubu... jak Pan Mlody po mnie przyjechal to oczywiscie nie bylam ani ubrana ani spakowana na noc poslubna, syf w pokoju mialam na kolkach. bizuterie na szybko robilam mi i siostrze i oporcz tej co mialysmy to robilam "rezerwowa" gdyby sie popsulaChyba czas zrobic planogramMoze ktoras napisac w ktorym miejscu macie swoje planogramy? Bo ostatnio chyba Gosza dodawala ale nie wiem w ktorym watku i mniej wiecej gdzie to bylo...? Pomozecie?
uch, ale koszmarki... współczuję
ja nie mam planogramu, jakoś tak jeszcze się za to nie wzięłam. Pewnie zrobimy taki, jak w końcu ten mój TŻ skończy tę cholerną szkołę (taak, jeszcze Go męczą cały czas) i będziemy mogli na poważnie zająć się planowaniem.

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Macie już sylwestrowe plany? Ja chciałabym gdzieś pojechać, albo wybrać się na bal. Kupić z tej okazji super kieckę, ale TŻ ciągle mnie strofuje, że musimy oszczędzać, bo za ślub płacimy sami, że nas nie stać i że nie mogę szaleć. On dla oszczędności, to wolałby zostać nawet w domu A przecież to sylwester. Wiem, że musimy oszczędzać, ale w tę jedną noc, to chciałabym się zabawić...
A ja tam Twojego TŻta rozumiem. Sami płacicie za wesele, przed Wami jeszcze dziesiątki sylwestrów, ale wesele tylko jedno. Więc wiadomo, że woli zaoszczędzić jeszcze w tym roku, niż wydawać kilka stów, a potem ciułać. Pomyśl, że po ślubie będziecie mogli sobie pozwolić na takie balowanie i wtedy kupisz sobie tyle kiecek, ile będziesz chciała

Dla nas Sylwester to dzień jak co dzień, więc jeśli dostaniemy jakąś ciekawą propozycję imprezową (taką, która nie będzie od nas wymagała wydawania kasy), to chętnie się wybierzemy, a jeśli nie, to poradzimy sobie we dwoje Chociaż z moim towarzychem, to raczej nie ma opcji, żebyśmy nie dostali przynajmniej kilku zaproszeń, więc pewnie się gdzieś wybierzemy

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
Co do okrycia i mojego looku ślubnego, to utwierdziłyście mnie dziewczyny w tym co sama wcześniej wymyśliłam, czyli: kolczyki z perłami, sweterek w kolorze sukni lub pasa (wszystko będzie zależało od dostępności), brak welonu, buty taneczne (w ten weekend jadę do sklepu pooglądać jaki mają asortyment i chyba juz coś wybiorę) ozdobione klipsem w kolorze pasa sukni, bukiet z tulipanów (tutaj się zastanawiam nad wyborem między kolorem podobnym do pasa lub kolorem sukni, ale to będzie zależało od koloru sweterka; jeśli trafię na niebieski sweterek, to wezmę kwiaty białe, a jak sweterek będzie biały, to kwiaty w kolorze pasa )
bardzo mi się podoba wizja Twojego looku, jak najbardziej wszystko do siebie pasuje 3mam kciuki za znalezienie idealnego sweterka ( i ostrzegam: łatwe to nie jest, wiem z doświadczenia).

Cytat:
Napisane przez Karolina_83 Pokaż wiadomość
Witam się jeszcze weekendowo bo u mnie długi weekend kończy się dopiero jutro
Wczoraj wróciliśmy z gór Pogoda była idealna od piątku świeciło słońce, zero chmur tylko zimno, rano było nawet -7 stopni, śnieg a właściwie to taki śnieg który już troszkę stopniał a na wierzchu zrobił się lód przez co było bardzo ślisko ale na szczęście leżał tylko w zacienionych miejscach. Na szlakach sporo ludzi ale w poniedziałek to już pustki. A w poniedziałek późnym wieczorem pojechaliśmy też do Bukowiny na baseny i tam były dopiero puchy, w jacuzzi byłam tylko ja i siostra, na basenie z siarką z nami było łącznie 5 osób więc rewelacja.

No i wybraliśmy zaproszenia. Bedą od tego sprzedawcy: http://moda.allegro.pl/zaproszenia-s...919688386.html . Zdecydujemy się chyba na ten pierwszy wzór nawet z tym samym kolorem. Zamówiliśmy próbki i nareszcie wszystko jest ok czyli wyglądają one dokładnie tak jak na zdjęciach.
Faaaajny mieliście wyjazd, zazdraszczam troszeczkę Zaproszenia bardzo fajne

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
hej, hej chciałam się tylko pochwalić, że zdałam prawko z tej wielkiej radości kupiłam sobie na all (za kasę, która miała być na poprawkę) pędzle do makijażu, które zawsze chciałam mieć oto one:
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...917614468.html
wracam do "żywych" bo przez ten egz byłam ostatnio negatywnie nastawiona do wszystkiego i wszystkich (stress) ale już to za mną
GRATULACJE!!!!!!! Wiem, jakie to wspaniałe uczucie, więc cieszę się razem z Tobą Za pierwszym razem?
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:37   #2596
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez evoonia86 Pokaż wiadomość
gratuluję o takich pędzlach myśli moja siostra, może jej zakupię na gwiazdkę
Magduś - gratuluję prawka

co do pędzli do makijażu, to powiem Wam że polecam ze szczerego serca Maestro i niektóre Hakuro. Pędzelki mistrzostwo swiata a jakość porównywalna do MAC gdzie ceny zaczynają sie w granicach 150 PLN za pędzel! Tych które zamówiłaś nie miałam co prawda więc nie powiem co i jak.
__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:37   #2597
Irmelin333
Raczkowanie
 
Avatar Irmelin333
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 250
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
hej, hej chciałam się tylko pochwalić, że zdałam prawko z tej wielkiej radości kupiłam sobie na all (za kasę, która miała być na poprawkę) pędzle do makijażu, które zawsze chciałam mieć oto one:
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...917614468.html
wracam do "żywych" bo przez ten egz byłam ostatnio negatywnie nastawiona do wszystkiego i wszystkich (stress) ale już to za mną

Magduś daj znac jak Ci się będą sprawowały te pędzle. Ja też mam zamiar kupić profesjonalne pedzle do makijazu i myślałam o Maestro albo Kozłowski ale najpierw muszę kupić porządny podkład i puder.

A sylwester to mam ochote spędzić na jakimś balu. Jestem z TŻtem dopiero połtora roku i nie mieliśmy okazji sie jeszcze natańczyć więc chce wykorzystać Sylwestra żeby potrenować
Irmelin333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:42   #2598
Chatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Chatka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 444
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
ktoś na wątku pisał że ogląda filmy "ciąża z zaskoczenia"
Czy to tylko leci na discavery? czy można gdzieś online to zobaczyć?
na TLC leci, ale nie pamiętam, kiedy i o której, bo zawsze trafiam przypadkiem a w necie spróbuj może tutaj: http://www.tvguide.com/tvshows/i-did.../videos/297474

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Dziś zostało nam 7 miesięcy dla slubu


Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
A u mnie jedyneczka z przodu Zostało nam 199dni
__________________

"Starych szanuj, młodych ucz, mądrych słuchaj, a głupich znoś cierpliwie."

Chatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:42   #2599
magduś2
Wtajemniczenie
 
Avatar magduś2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 066
GG do magduś2
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
GRATULACJE!!!!!!! Wiem, jakie to wspaniałe uczucie, więc cieszę się razem z Tobą Za pierwszym razem?

tak


Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
Magduś - gratuluję prawka

co do pędzli do makijażu, to powiem Wam że polecam ze szczerego serca Maestro i niektóre Hakuro. Pędzelki mistrzostwo swiata a jakość porównywalna do MAC gdzie ceny zaczynają sie w granicach 150 PLN za pędzel! Tych które zamówiłaś nie miałam co prawda więc nie powiem co i jak.

dzięki)
nie słyszałam o takich niestety wcześniej


Cytat:
Napisane przez Irmelin333 Pokaż wiadomość
Magduś daj znac jak Ci się będą sprawowały te pędzle. Ja też mam zamiar kupić profesjonalne pedzle do makijazu i myślałam o Maestro albo Kozłowski ale najpierw muszę kupić porządny podkład i puder.

ok dam znać, poleciła mi je makijażystka więc liczę, że bedą ok
__________________

21.04.2012

18.03.2014 Agatka
magduś2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 10:46   #2600
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV



Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
Za darmo bo po pierwsze ksiądz to sąsiad TŻta
Poza tym powiedział, że jeszcze parę lat temu wymagano takiego pozwolenia ale teraz już się tego nie praktykuje a już tym bardziej nie powinno się pobierać za takie pozwolenie pieniędzy bo jest to niezgodne z kodeksem kanonicznym
Jeju to tylko mój proboszcz taki pogrzany... za licencję kasę bierze. I jakie oburzenie wielkie jeśli ktoś chce robić w innej parafii ślub.

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
jeszcze slyszalam, ze ksieza moga zadawac pytania odnoscie malego katechizmu, jak bylo u Was? czyli do ksiedza mozna isc i tylko powiedziec ze chcemy wziac slub i na ktora godzine i nie bedzie robil problemu?
Mogą, mogą Tym bardziej w większych parafiach, kiedy nie znają bądź nie kojarzą młodych z kościoła.

Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
ta... dogadanie się będzie polegać na tym, że będę musiała porozmawiać z kuzynką...;( jezu... ja pamiętam jej rozczarowanie, jak dowiedziała się, że nie ona będzie moją świadkową...
A gdybyś jej powiedziała, że będzie dla Ciebie bardzo ważna, że podczas wesela będziesz się do niej zwracać z prośba o pomoc. Że np. będzie odpowiedzialna za Twój wizerunek w trakcie wesela i będzie z wami siedziała przy Waszym stole, tylko po prostu w kościele usiądzie sobie z boku, a nie za Wami. Wytłumacz jej, że tak po prostu będzie wygodniej.

btw. u nas świadkowie będą siedzieć z boku, w pierwszej ławce, a nie za nami.

Cytat:
Napisane przez emi_2508 Pokaż wiadomość
mam pytanko do was kochane czy wam beda rzucac takze grosiki przed kosciolem? czy pozostajecie tylko przy platkach kwiatow i ryzu?
Nie chciałabym ryżu, ani grosików. Po potem to zbieranie zajmuje dużo czasu (przynajmniej u nas się zbiera do ostatniego grosika), a ryż wiadomo- włazi wszędzie
Mi sie mażą bańki mydlane. Szukamy z TŻtem pistoletów dla chłopców i z zwyczajnych pojemników do baniek dla dziewczynek. Tylko, żeby nie barwiły tkanin

Cytat:
Napisane przez Wiktusiaczek Pokaż wiadomość

Czekam na dostęp do poczty, ale jeśli uznacie, że jestem za mało aktywna to ok - to prawda, nie mam na nic czasu.
Kochana napisz priv do Kici albo Niutka. One prześlą Ci hasło

Cytat:
Napisane przez olaa_22 Pokaż wiadomość
a dziewczyny czy któraś z Was będzie zamawiała takie ozdobne pudełka na ciasto dla gości???
My będziemy zamawiać pudełeczka przeźroczyste na ciasteczka. Początkowo chcieliśmy dać je na okrągłej tacce, zawiniętej w celofan. Ale jest to bardzo czasochłonne, no i finansowo droższe.

Cytat:
Napisane przez E87 Pokaż wiadomość
Chyba czas zrobic planogramMoze ktoras napisac w ktorym miejscu macie swoje planogramy? Bo ostatnio chyba Gosza dodawala ale nie wiem w ktorym watku i mniej wiecej gdzie to bylo...? Pomozecie?
ach te koszmary
Dodawałam taki mój plan w poniedziałek. Znajdę chwilkę czasu dzisiaj to poszperam na wątku i prześlę Ci linka Teraz niestety nie mogę, bo mam siostrzenicę w domu. Ledwo co dała mi napisać tą wiadomość.

Sylwester na dzień dzisiejszy robimy w remizie strażackiej.

Magduś2 gratuluję zdania prawa jazdy


Ewusia wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin!!!!! Samych cudownych chwil, dużo uśmiechu i miłości oraz spełnienia marzeń 100 lat!!!!!
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 10:55   #2601
E87
Wtajemniczenie
 
Avatar E87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 480
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość

ach te koszmary
Dodawałam taki mój plan w poniedziałek. Znajdę chwilkę czasu dzisiaj to poszperam na wątku i prześlę Ci linka Teraz niestety nie mogę, bo mam siostrzenicę w domu. Ledwo co dała mi napisać tą wiadomość.
Ok bede wdzieczna Dzieki!
E87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 11:03   #2602
Palulitka
Raczkowanie
 
Avatar Palulitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 243
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
A czy PMki 2012 myślały już o wyglądzie swojego tortu weselnego?
Bo ja wiem że na pewno z to bedzie tort oblany masą marcepanowa, taki gładziukti, chciałabym zywe kwiaty do dekoracji bo duzo ładniej wyglądaj a niz te robione z masy. I bardziej mi zależy żeby każdy placek był na oddzielnej paterze a w necie jet pełno zdjec z piętrowych tortów takich bez pater pod każda cześcia.
Zdjec jest multum ale jakoś nic konkretnego nie może mi wpasc w oczy bo albo dekoracja mnie sporo wyniesie albo cos w torcie jest nie tak jakbym chciała.. i weź tu kobito się zdecyduj
ja chciała bym dekorowany masa cukrowa albo marcepanem, ale jeszcze nie mam nic wybranego

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość

PS. do PMek z WWy i okolic - idziecie na targi na torwar 3-4 grudnia?
My się wybieramy na te targi

Cytat:
Napisane przez magduś2 Pokaż wiadomość
hej, hej chciałam się tylko pochwalić, że zdałam prawko z tej wielkiej radości kupiłam sobie na all (za kasę, która miała być na poprawkę) pędzle do makijażu, które zawsze chciałam mieć oto one:
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...917614468.html
wracam do "żywych" bo przez ten egz byłam ostatnio negatywnie nastawiona do wszystkiego i wszystkich (stress) ale już to za mną
gratulacje

Cytat:
Napisane przez Irmelin333 Pokaż wiadomość
Magduś daj znac jak Ci się będą sprawowały te pędzle. Ja też mam zamiar kupić profesjonalne pedzle do makijazu i myślałam o Maestro albo Kozłowski ale najpierw muszę kupić porządny podkład i puder.

A sylwester to mam ochote spędzić na jakimś balu. Jestem z TŻtem dopiero połtora roku i nie mieliśmy okazji sie jeszcze natańczyć więc chce wykorzystać Sylwestra żeby potrenować
Ja mam mnóstwo pędzli 2 komplety ale sama czasem się zajmuje wizażem więc jeden komplet jest dla mnie a drugi do malowania klientek
Pędzle kozłowskiego bardzo polecam, lub pędzle MAC ale te są jeszcze droższe.
Palulitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 11:17   #2603
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez E87 Pokaż wiadomość
Ok bede wdzieczna Dzieki!
Znalazłam https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1817
Ale to takie moje po łebkach zrobione. Wiem, że dziewczyny tez miały spis, co w którym miesiącu należny załatwić. Taki ful wypas. Opisane łącznie z tamponami, zapasowymi pończochami i agrafkami, w które trzeba zaopatrzyć PMke na wesele.
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 11:20   #2604
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Brydziu do mnie dzwonili ze stacjonarnego, kierunkowy 22 (chyba Wawa?) 522 xx 12
btw- Twój opis wymiata

A u mnie jedyneczka z przodu Zostało nam 199dni
czyli pewnie dzwonili w sprawie pracy
a opis... idealnie do mnie pasuje
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 11:24   #2605
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość

bardzo mi się podoba wizja Twojego looku, jak najbardziej wszystko do siebie pasuje 3mam kciuki za znalezienie idealnego sweterka ( i ostrzegam: łatwe to nie jest, wiem z doświadczenia).
wiem, wiem - łatwiej kupić bolerko lub zrobić szal bo można zrobić z tego samego koloru materiału a żeby dobrać odpowiedni odcień sweterka, to już gorzej bo to inny materiał będzie. Mam na szczęście próbki materiału i będę z nimi chodzić po sklepach i szukać, szukać, szukać...
A i mój TŻ już mniej więcej opisał jaki chce mieć garnitur - na pewno czarny, koszulę będzie dobierał do koloru sukni (by nie wyszło, że ma koszulę "czystszą" niż moja suknia), postanowił także poszukać krawatu w kolorze pasa sam to zaproponował, więc wydaje mi się, że będzie ok a i na pewno nie będzie miał kamizelki, gdyż się jemu nie podoba.

Dziewczyny (pamiętam, że na pewno nena) zamawiałyście coś z tej strony etsy.com. Możecie napisać jak złożyć zamówienie? Będę wdzięczna
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014
jagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 11:38   #2606
Palulitka
Raczkowanie
 
Avatar Palulitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 243
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
wiem, wiem - łatwiej kupić bolerko lub zrobić szal bo można zrobić z tego samego koloru materiału a żeby dobrać odpowiedni odcień sweterka, to już gorzej bo to inny materiał będzie. Mam na szczęście próbki materiału i będę z nimi chodzić po sklepach i szukać, szukać, szukać...
A i mój TŻ już mniej więcej opisał jaki chce mieć garnitur - na pewno czarny, koszulę będzie dobierał do koloru sukni (by nie wyszło, że ma koszulę "czystszą" niż moja suknia), postanowił także poszukać krawatu w kolorze pasa sam to zaproponował, więc wydaje mi się, że będzie ok a i na pewno nie będzie miał kamizelki, gdyż się jemu nie podoba.

Dziewczyny (pamiętam, że na pewno nena) zamawiałyście coś z tej strony etsy.com. Możecie napisać jak złożyć zamówienie? Będę wdzięczna
ja słyszałam że Pan Młody powinien mieć koszule biała beż względu jaki kolor sukni ma Panna Młoda, tak wypowiedział się wykładowca moich znajomych który wykłada jakiś taki przedmiot związany z savoir vivre. Zadna inna koszula śmietankowa czy w przełamanej bieli nie jest elegancka. Ale słyszałam zazwyczaj od Pań sprzedających garnitury że koszula ma być w kolorze sukni więc nie wiem kto ma racje, ale stawiam że Pan profesor.
Palulitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 11:44   #2607
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez jagata Pokaż wiadomość
Dziewczyny (pamiętam, że na pewno nena) zamawiałyście coś z tej strony etsy.com. Możecie napisać jak złożyć zamówienie? Będę wdzięczna
Ogólnie to jak na allegro Podążasz za instrukcjami i tyle Musisz mieć tylko konto na paypal, ale to też proste Na etsy robiłam moje pierwsze zamówienie przez paypala i bez problemu wszystko poszło

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Palulitka Pokaż wiadomość
ja słyszałam że Pan Młody powinien mieć koszule biała beż względu jaki kolor sukni ma Panna Młoda, tak wypowiedział się wykładowca moich znajomych który wykłada jakiś taki przedmiot związany z savoir vivre. Zadna inna koszula śmietankowa czy w przełamanej bieli nie jest elegancka. Ale słyszałam zazwyczaj od Pań sprzedających garnitury że koszula ma być w kolorze sukni więc nie wiem kto ma racje, ale stawiam że Pan profesor.
Szczerze mówiąc wątpię, że p. profesor, a przynajmniej w tym wypadku nie kierowałabym się SV - z prostego powodu. Jeżeli np Twój TŻ będzie miał białą koszulę, a Ty suknię ecru to na zdjęciach będzie wyglądało jakby Twoja suknia była zżółknięta
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 11:52   #2608
Palulitka
Raczkowanie
 
Avatar Palulitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 243
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc wątpię, że p. profesor, a przynajmniej w tym wypadku nie kierowałabym się SV - z prostego powodu. Jeżeli np Twój TŻ będzie miał białą koszulę, a Ty suknię ecru to na zdjęciach będzie wyglądało jakby Twoja suknia była zżółknięta
a myślę że Pan profesor może mieć w tym racje że jednak w dniu ślubu biała koszula jest bardziej adekwatna, ale jeszcze nie zdecydowaliśmy jaką będzie miał TŻ , ja mam suknie bardzo jasno śmietankową więc może w takim kolorze TŻ będzie miał koszulę. Słyszałam też że koszula przy sukni ecru może być biała natomiast krawat lub mucha wtedy muszą być dopasowane do sukni.

Edytowane przez Palulitka
Czas edycji: 2011-11-16 o 11:53
Palulitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 11:53   #2609
jagata
Wtajemniczenie
 
Avatar jagata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 807
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Palulitka Pokaż wiadomość
ja słyszałam że Pan Młody powinien mieć koszule biała beż względu jaki kolor sukni ma Panna Młoda, tak wypowiedział się wykładowca moich znajomych który wykłada jakiś taki przedmiot związany z savoir vivre. Zadna inna koszula śmietankowa czy w przełamanej bieli nie jest elegancka. Ale słyszałam zazwyczaj od Pań sprzedających garnitury że koszula ma być w kolorze sukni więc nie wiem kto ma racje, ale stawiam że Pan profesor.
No dobra, ale jak nie mam śnieżnobiałej sukni, to przy takiej koszuli moja suknia będzie wyglądała na brudną i pożółkłą. Z tego względu mój TŻ będzie szukał koszuli w odcieniu mojej sukni.
A jeśli o "spór' kto ma rację - pani w sklepie z koszulami czy pan profesor to stawiam na panie ze sklepu
I nie chodzi mi o to co jest wg SV pożądane, ale o to, że dopasowanie koloru koszuli do sukni jest bardziej sensowne wg mnie.

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
Ogólnie to jak na allegro Podążasz za instrukcjami i tyle Musisz mieć tylko konto na paypal, ale to też proste Na etsy robiłam moje pierwsze zamówienie przez paypala i bez problemu wszystko poszło


Szczerze mówiąc wątpię, że p. profesor, a przynajmniej w tym wypadku nie kierowałabym się SV - z prostego powodu. Jeżeli np Twój TŻ będzie miał białą koszulę, a Ty suknię ecru to na zdjęciach będzie wyglądało jakby Twoja suknia była zżółknięta
Dzieki za odp. wieczorem usiądę nad tym bo teraz zbytnio czasu nie mam
i zgadzam się z Tobą w sprawie koszuli dla pana młodego
__________________
MY 05.05.2012
Pina 01.05.2014

Edytowane przez jagata
Czas edycji: 2011-11-16 o 11:57
jagata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 11:56   #2610
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Jeszcze zima czeka nas, po niej ślubów będzie czas- PM 2012 cz.XIV

Cytat:
Napisane przez niut0 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------



Szczerze mówiąc wątpię, że p. profesor, a przynajmniej w tym wypadku nie kierowałabym się SV - z prostego powodu. Jeżeli np Twój TŻ będzie miał białą koszulę, a Ty suknię ecru to na zdjęciach będzie wyglądało jakby Twoja suknia była zżółknięta
O kurcze nie pomyślałam o tym -ale ma to sens Ja mam sukienke ivory czyli koszule też trzeba będzie dobrać kolorystycznie ehhhh
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.