Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-15, 19:10   #4861
natajla86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Majirouge 7,46 + majirouge mix 0.400 ... tak z 10 cm





http://www.extendedlengths.com/prchsicrha7r.html

dodasz 0.400 to beda jeszcze rudsze ...

Edytowane przez natajla86
Czas edycji: 2011-05-15 o 19:13
natajla86 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-15, 19:39   #4862
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melanchton Poka¿ wiadomo¶æ
5/72 Ciemna mied¼ i 8/27 Carmel
8,27 ciekawe kolory ma ta firma, mnie ciekawi jak wypada ten 8,32 -jasny z³oto-mahoniowy blond
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-15, 22:13   #4863
along
Przyczajenie
 
Avatar along
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Sk±d taka wiadomo¶c ¿e 9.04 wycofali? Na peno w wielu hurtowniach znajdziesz ten kolor.
no wycofali i ju¿. W dwóch hurtowniach, w których siê zaopatrywa³am ju¿ od d³u¿szego czasu jej nie maj± (i dzwoni± o 8 rano do cz³owieka i tak od rana go za³amuj±)
muszê znale¼æ co¶ innego, bo zaczyna robiæ mi siê byle co na g³owie
i jeszcze chcia³am zapytaæ czy mo¿e macie jakie¶ zdanie nt farby FANOLA? (wpisa³am w google "bardzo jasny miedziany naturalny blond" i wyskoczy³a mi taka strona: http://www.bazarek.pl/produkt/149073...ny-100-ml.html
)
along jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-15, 22:26   #4864
along
Przyczajenie
 
Avatar along
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

albo co¶ takiego:
ce-ce 10/04 z oxydanten 3% ??? faba nazywa siê extra ¶wietlisty miedziany blond, myslicie, ¿e wyjdzie jak 9.04 majirela z 6%??? w³a¶ciwie przyznam siê, ¿e robiê siê pod mojego kota
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kotek.jpg (29,3 KB, 65 za³adowañ)
along jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:42   #4865
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez along Poka¿ wiadomo¶æ
albo co¶ takiego:
ce-ce 10/04 z oxydanten 3% ??? faba nazywa siê extra ¶wietlisty miedziany blond, myslicie, ¿e wyjdzie jak 9.04 majirela z 6%??? w³a¶ciwie przyznam siê, ¿e robiê siê pod mojego kota
W sklepie internetowym w którym ja koupwa³am Majirel - kolor 9.04 jest wci±z dostêpny - je¶li jeste¶ zainteresowana to napisz na PW.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-16, 11:50   #4866
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez along Poka¿ wiadomo¶æ
albo co¶ takiego:
ce-ce 10/04 z oxydanten 3% ??? faba nazywa siê extra ¶wietlisty miedziany blond, myslicie, ¿e wyjdzie jak 9.04 majirela z 6%??? w³a¶ciwie przyznam siê, ¿e robiê siê pod mojego kota
Jaaaki cudak



Do mnie w koñcu dotar³ mój mixton, jutro farbowanie od ostatniego minê³o 8 tygodni
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-16, 14:19   #4867
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez along Poka¿ wiadomo¶æ
albo co¶ takiego:
ce-ce 10/04 z oxydanten 3% ??? faba nazywa siê extra ¶wietlisty miedziany blond, myslicie, ¿e wyjdzie jak 9.04 majirela z 6%??? w³a¶ciwie przyznam siê, ¿e robiê siê pod mojego kota
Pod tego kotka to ja z pewnoscia sie podpisuje

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Zaopatrzy³am sie w szampon i odzywke Leo seria kokosowa, szampon 1L i odzywka 500ml ponoæ ³adnie nawil¿a i odzywia w³osy..zobaczymy....

Zauwazylam iz od 3 farbowania Artego w³osy mam w gorszej kondycji, nie wiem czy to wina farby( bo watpie) czy wychodzi tu proces moich dekoloryzacji...:rolleyes : w³osy istnie skrzypi±...
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 14:21   #4868
joa¶905
Raczkowanie
 
Avatar joa¶905
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 144
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

hej, dziewczyny
od d³u¿szego czasu farbujê w³osy (ciemny blond) L'Oreal Feria Preference Feria, odcieñ Mango, jednak kolor wychodzi zdecydowanie za ciemny (wpada trochê w kasztan...), dlatego postanowi³am co¶ z tym w koñcu zrobiæ.
slysza³am o rozja¶niaczach z Syossa bez amoniaku, zastanawiam siê, czy osi±gnê zadowalaj±cy efekt k³ad±c najpierw rozja¶niacz, a potem wspomnian± wcze¶niej farbê? Nigdy wcze¶niej nie eksperymentowa³am tak z w³osami dlatego wolê siê upewniæ, czy nie wyjdzie mi jaki¶ kosmiczny odcieñ
na koniec przepraszam, je¶li pytanie jest g³upie i banalne, ale je¶li chodzi o koloryzuj±ce specyfiki do w³osów, to moja wiedza jest raczej ograniczona
w ka¿dym razie - co my¶licie?
__________________
i can dream with my eyes opened.


joa¶905 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:28   #4869
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Poszukiwana jest Agusiaki

Nie wiem czy mam zmieszaæ jasny tycjan z mixtonem pó³ na pó³? Agusiaki, miesza³a¶ tak, czy w innych proporcjach?
Bo doczyta³am, ¿e miesza³a¶ tycjan z miedzianym blondem i mixtonem, a zastanawiam siê jaki mo¿e byæ efekt zmieszania tycjan z mixtonem
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.






Edytowane przez Martolek
Czas edycji: 2011-05-16 o 17:31
Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:36   #4870
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
Poszukiwana jest Agusiaki

Nie wiem czy mam zmieszaæ jasny tycjan z mixtonem pó³ na pó³? Agusiaki, miesza³a¶ tak, czy w innych proporcjach?
Bo doczyta³am, ¿e miesza³a¶ tycjan z miedzianym blondem i mixtonem, a zastanawiam siê jaki mo¿e byæ efekt zmieszania tycjan z mixtonem
Dzieñ Dobry, cze¶æ i czo³em
akuratnie zajrza³am po d³u¿szej nieobecno¶ci i wywo³ana do tablicy odpowiadam szybciutko
Mixtony s± mega bezpieczne, wiêc mo¿esz dodaæ ile chcesz. Im wiêcej dasz mixtona tym bardziej kolor bêdzie ¿ywy i intensywny. Ja dodawa³am nawet wiêcej ni¿ pó³, bo lubiê ¿arówki
Napisz o jaki efekt Ci chodzi to powiem Ci jak zmieszaæ
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:59   #4871
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ Dobry, cze¶æ i czo³em
akuratnie zajrza³am po d³u¿szej nieobecno¶ci i wywo³ana do tablicy odpowiadam szybciutko
Mixtony s± mega bezpieczne, wiêc mo¿esz dodaæ ile chcesz. Im wiêcej dasz mixtona tym bardziej kolor bêdzie ¿ywy i intensywny. Ja dodawa³am nawet wiêcej ni¿ pó³, bo lubiê ¿arówki
Napisz o jaki efekt Ci chodzi to powiem Ci jak zmieszaæ
Ooo, witam nie my¶la³am, ¿e bêdê mieæ to szczê¶cie na Ciebie trafiæ, bo wiem, ¿e nie za czêsto tu siedzisz

Hmm, o jaki efekt mi chodzi.

No to tak, na pierwszym zdjêciu mój ³eb z kiedy¶ tam, tak dla porównania- chcia³abym ¿eby kolor by³ ja¶niejszy, czyli Wy mówicie, ¿e na innym poziomie tak

Kolejne zdjêcia pokazuj± odcieñ jaki chcia³abym osi±gn±æ. Nie musi byæ a¿ tak jasny, ale ¿eby by³ taki odcieñ, tzn bez przeb³yskuj±cej czerwieni a zamiast tego w³a¶nie taka pomarañcz.

Kurde, mam nadziejê, ¿e rozumiesz o co mi chodzi, bo zagmatwa³am
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Tycjan+DeliaZL.jpg (112,5 KB, 62 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_larmkdbYN61qb6qt8o1_500.jpg (47,5 KB, 88 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ldks54oP3A1qb6qt8o1_500.jpg (49,0 KB, 134 za³adowañ)
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 18:04   #4872
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
Ooo, witam nie my¶la³am, ¿e bêdê mieæ to szczê¶cie na Ciebie trafiæ, bo wiem, ¿e nie za czêsto tu siedzisz

Hmm, o jaki efekt mi chodzi.

No to tak, na pierwszym zdjêciu mój ³eb z kiedy¶ tam, tak dla porównania- chcia³abym ¿eby kolor by³ ja¶niejszy, czyli Wy mówicie, ¿e na innym poziomie tak

Kolejne zdjêcia pokazuj± odcieñ jaki chcia³abym osi±gn±æ. Nie musi byæ a¿ tak jasny, ale ¿eby by³ taki odcieñ, tzn bez przeb³yskuj±cej czerwieni a zamiast tego w³a¶nie taka pomarañcz.

Kurde, mam nadziejê, ¿e rozumiesz o co mi chodzi, bo zagmatwa³am
Taki odcieñ uzyskasz jak rozja¶nisz nieco tycjan ja¶niejszym odcieniem. Ja miesza³am z 1000/4 i dodawa³am mixtona spor± dawkê. Zerknij w mój album, tam jest fotka.
A powiedz jeszcze jakiego tycjana u¿y³a¶?

A ja zrobi³am sobie pasemka. W sumie to efekt zadowalaj±cy. Baza mieszana 8.44 z 7.4 i z³ote pasemka po ca³o¶ci. Nie zlewa siê, ³adnie siê eksponuje.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-05-16 o 18:07
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-16, 23:58   #4873
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 715
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

hej, pyta³am jaki¶ czas temu o techniki farbowania - u¿y³am farb Framesi farmcolor z³oty tycjan - zmieszane z utleniaczem 6 % w porpocji 1:1 niestety nie pamiêtam numeru - po³o¿y³am najpierw na odrosty potem na ostanie dziesiêæ minut na d³ugo¶ci - wysz³a masakra - w³osy by³y mega ¿arówiasto pomarañczowe u góry, a u do³u ton ciemniejsze. Oczywi¶cie po kilku myciach jako¶ to zaczê³o wygl±daæ, ale teraz mam tak gdzie¶ do ucha taki sprany z³oty-rudy wpadaj±cy nawet w miodowy blond, a na d³ugo¶ciach intensywny miedziany.

Chcia³abym osi±gn±æ efekt taki jak na do³±czonym zdjêciu. Jakiej farby u¿yæ ¿eby wyszed³ taki kolor? I czy utleniacz 6% nie jest za mocny? My¶la³am o marijel, bo na framesi siê obrazi³am,a z kolei na vitalitys nie mogê czekaæ - jutro mam wolne i chcia³am robiæ kolor
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg rude.jpg (33,9 KB, 82 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rude3.jpg (38,2 KB, 67 za³adowañ)
metice jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-17, 08:23   #4874
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez metice Poka¿ wiadomo¶æ
hej, pyta³am jaki¶ czas temu o techniki farbowania - u¿y³am farb Framesi farmcolor z³oty tycjan - zmieszane z utleniaczem 6 % w porpocji 1:1 niestety nie pamiêtam numeru - po³o¿y³am najpierw na odrosty potem na ostanie dziesiêæ minut na d³ugo¶ci - wysz³a masakra - w³osy by³y mega ¿arówiasto pomarañczowe u góry, a u do³u ton ciemniejsze. Oczywi¶cie po kilku myciach jako¶ to zaczê³o wygl±daæ, ale teraz mam tak gdzie¶ do ucha taki sprany z³oty-rudy wpadaj±cy nawet w miodowy blond, a na d³ugo¶ciach intensywny miedziany.

Chcia³abym osi±gn±æ efekt taki jak na do³±czonym zdjêciu. Jakiej farby u¿yæ ¿eby wyszed³ taki kolor? I czy utleniacz 6% nie jest za mocny? My¶la³am o marijel, bo na framesi siê obrazi³am,a z kolei na vitalitys nie mogê czekaæ - jutro mam wolne i chcia³am robiæ kolor
1:1 - hmmm....wydaje mi sie ¿e powinno byc 1:1.5, sprubój mo¿e 8.34 z Revlona lub Majirel, Londa.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

6% przy odro¶cie a 3% po ca³o¶ci.

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Pod tego kotka to ja z pewnoscia sie podpisuje

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Zaopatrzy³am sie w szampon i odzywke Leo seria kokosowa, szampon 1L i odzywka 500ml ponoæ ³adnie nawil¿a i odzywia w³osy..zobaczymy....

Zauwazylam iz od 3 farbowania Artego w³osy mam w gorszej kondycji, nie wiem czy to wina farby( bo watpie) czy wychodzi tu proces moich dekoloryzacji...:rolleyes : w³osy istnie skrzypi±...
Artego, raczej nie niszczy
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-17, 09:03   #4875
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 715
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
1:1 - hmmm....wydaje mi sie ¿e powinno byc 1:1.5, sprubój mo¿e 8.34 z Revlona lub Majirel, Londa.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

6% przy odro¶cie a 3% po ca³o¶ci.
kathy - ¶licznie dziêkujê za tak szybk± odpowied¼ co do framesi te¿ mi siê wydawa³o, ¿e powinny byæ inne proporcje, ale na ulotce jak byk by³o napisane, ¿e w proporcjach 1:1 i to samo mówili mi w sklepie. My¶lê, ¿e problem z t± farb± jest taki, ¿e ona sama w sobie zawiera rozja¶niacz i przy 6% utleniaczu wysz³o to co wysz³o. Dodatkowo farmcolor straszliwie ¶mierdzia³ i porz±dnie siê namacha³am przy jego rozrabianiu, bo straszliwe grudy siê robi³y.

A je¿eli chodzi o te farby marijel - czy powinno siê do nich dokupiæ firmowy utleniacz, czy mo¿e byæ jakikolwiek?

I swoj± drog± widzê, ¿e jeste¶ z Warszawy - czy mog³aby¶ mo¿e poleciæ jaki¶ dobry sklep fryzjerski - czy orientujesz siê gdzie mo¿na stacjonarnie kupiæ Revlona albo Vitalitys? Ja zawsze robiê zakupy na koszykowej - ale tam tego ni maj±.

aha - i jeszcze jedno pytanie techniczne - przy farbowaniu - liczymy czas od rozpoczêcia nak³adania na w³osy, czy po na³o¿eniu farby ju¿ na ca³e w³osy?

skuszê siê chyba dzisiaj na marijel - zobaczymy co z tego wyjdzie...
metice jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-17, 10:30   #4876
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Taki odcieñ uzyskasz jak rozja¶nisz nieco tycjan ja¶niejszym odcieniem. Ja miesza³am z 1000/4 i dodawa³am mixtona spor± dawkê. Zerknij w mój album, tam jest fotka.
A powiedz jeszcze jakiego tycjana u¿y³a¶?
Dziêkujê w takim razie dzi¶ bêdê kombinowaæ


Hmm, wcze¶niej u¿ywa³am Tycjana 7/4, teraz mam zamiar u¿yæ Jasny Tycjan 8/4.
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-17, 10:47   #4877
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 715
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

zmieni³am zdanie - nie robiê marijel tylko alfaparfem i teraz siê waham pomiêdzy 8,34 a 8,43 - czy kto¶ móg³by siê wypowiedzieæ na temat tego jak wychodz± te dwa odcienie? I który by³by lepszy co by uzyskaæ efekt jak ze zdjêcia z mojego postu na poprzedniej stronie?

tu jest link do paletki - http://excellgroup.pl/zdjecia/alfapa...lor_siatka.jpg

dorzuci³am w za³±czniku aktualny kolor moich w³osów -

1 - zdjêcie z lamp±
2 - zdjêcie z lamp±
3/4 - ¶wiat³o dzienne d³ugo¶ci do ucha
5/6 - d³ugo¶ci od ucha i poni¿ej
7/8- KOLOR DOCELOWY

HELP
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20110517772.jpg (112,1 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20110517775.jpg (117,7 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20110517778.jpg (99,1 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20110517779.jpg (116,1 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20110517781.jpg (89,9 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20110517782.jpg (85,1 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rude.jpg (33,9 KB, 46 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rude3.jpg (38,2 KB, 35 za³adowañ)
metice jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-17, 12:17   #4878
kas88
Raczkowanie
 
Avatar kas88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cze¶æ dziewczyny
W³a¶nie planuje zakup p³omiennej iskry, któr± zamaluj± bursztyn z loreal'a. Mam nadziejê, ¿e wyjdzie co¶ fajnego.

Mam pytanie odno¶nie pielêgnacji w³osów, teraz mam przesuszone. Jaki tani szampon by¶cie poleca³y? Obecnie u¿ywam pantene pro v intensywna regeneracja + jedwab z biosilk i chyba to jest b³êdem. Po zmianie na rudy chcia³abym aby w³osy wygl±da³y na zdrowe, wiêc mo¿e polecicie jaki¶ szampon/od¿ywkê?
kas88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-17, 12:59   #4879
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 715
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kas88 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
W³a¶nie planuje zakup p³omiennej iskry, któr± zamaluj± bursztyn z loreal'a. Mam nadziejê, ¿e wyjdzie co¶ fajnego.

Mam pytanie odno¶nie pielêgnacji w³osów, teraz mam przesuszone. Jaki tani szampon by¶cie poleca³y? Obecnie u¿ywam pantene pro v intensywna regeneracja + jedwab z biosilk i chyba to jest b³êdem. Po zmianie na rudy chcia³abym aby w³osy wygl±da³y na zdrowe, wiêc mo¿e polecicie jaki¶ szampon/od¿ywkê?
Ja na moich w³osach po dekoloryzacji u¿ywam the body shop oliwkowego - kosztuje oko³o 25z³ i jest bardzo wydajny. Z masek - ale te s± ju¿ dro¿sze - polecam sleek look matrixa - 51 z³ za 500ml - bardzo wydajna maska, loreal nature ry¿owy (drogie i siê nie op³aca je¿eli chodzi o wydajno¶æ, ale efekty super), i alfaparfu dla w³osów suchych z serii fioletowej - ekstra maska - ceny nie znam, bo dosta³am od mamy, której nie przypasowa³o.

A dodatkowo z szamponów mega nawil¿aj±cych - gor±co polecam szampon CATTIER - z glink± i jogurtem - dostêpne w internecie albo na targach medycyny naturalnej - to jest prawdziwa bomba nawil¿aj±ca - stosujê raz na tydzieñ albo rzadziej i w³osy s± po prostu niesamowite. Mój facet u¿ywa do swoich krêconych na co dzieñ dziêki czemu ma fantastyczne loki, podczas gdy przy normalnych szamponach drogeryjnych i zwyk³ych od¿ywkach efekt nie jest nawet w po³owie taki. Cena ok. 30z³ za 250 ml - szampon w koncentracie wiêc wydajno¶æ te¿ super.

aha - i je¿eli u¿ywasz jedwabiu do w³osów, to najlepiej CHI - biosilk ma gorszy sk³ad i bardziej "oblepia", ale jedwabiu nie powinno siê u¿ywaæ na ca³e w³osy, tylko na koñcówki je¿eli ju¿.

Edytowane przez metice
Czas edycji: 2011-05-17 o 13:54
metice jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 18:28   #4880
kas88
Raczkowanie
 
Avatar kas88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez metice Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na moich w³osach po dekoloryzacji u¿ywam the body shop oliwkowego - kosztuje oko³o 25z³ i jest bardzo wydajny. Z masek - ale te s± ju¿ dro¿sze - polecam sleek look matrixa - 51 z³ za 500ml - bardzo wydajna maska, loreal nature ry¿owy (drogie i siê nie op³aca je¿eli chodzi o wydajno¶æ, ale efekty super), i alfaparfu dla w³osów suchych z serii fioletowej - ekstra maska - ceny nie znam, bo dosta³am od mamy, której nie przypasowa³o.

A dodatkowo z szamponów mega nawil¿aj±cych - gor±co polecam szampon CATTIER - z glink± i jogurtem - dostêpne w internecie albo na targach medycyny naturalnej - to jest prawdziwa bomba nawil¿aj±ca - stosujê raz na tydzieñ albo rzadziej i w³osy s± po prostu niesamowite. Mój facet u¿ywa do swoich krêconych na co dzieñ dziêki czemu ma fantastyczne loki, podczas gdy przy normalnych szamponach drogeryjnych i zwyk³ych od¿ywkach efekt nie jest nawet w po³owie taki. Cena ok. 30z³ za 250 ml - szampon w koncentracie wiêc wydajno¶æ te¿ super.

aha - i je¿eli u¿ywasz jedwabiu do w³osów, to najlepiej CHI - biosilk ma gorszy sk³ad i bardziej "oblepia", ale jedwabiu nie powinno siê u¿ywaæ na ca³e w³osy, tylko na koñcówki je¿eli ju¿.
Dziêki za tak obszern± wypowied¼, niestety te szampony sa poza moim zasiêgiem cenowym. Poszukam jeszcze czego¶ tañszego. A co do jedwabiu to u¿ywam go na koñcówki, ale z czasem odnoszê wra¿enie, ¿e przesta³ dzia³aæ na moje w³osy tak jak powinien i przesusza je.
kas88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-17, 18:38   #4881
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez along Poka¿ wiadomo¶æ
w³a¶ciwie przyznam siê, ¿e robiê siê pod mojego kota
Idealnie pasuje tu cytat z mojego podpisu



Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na wiedzieæ jakiego szamponu u¿ywasz ? Bo ja wczoraj obciê³am siê na krótko i mam zamiar myæ w³osy codziennie. Szukam jakiego¶ delikatnego szamponu do w³osów farbowanych.
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-17, 19:36   #4882
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 715
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kas88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za tak obszern± wypowied¼, niestety te szampony sa poza moim zasiêgiem cenowym. Poszukam jeszcze czego¶ tañszego. A co do jedwabiu to u¿ywam go na koñcówki, ale z czasem odnoszê wra¿enie, ¿e przesta³ dzia³aæ na moje w³osy tak jak powinien i przesusza je.
te¿ tak kiedy¶ my¶la³am - ¿e kupowanie takich drogich kosmetyków to dla mnie zbyt du¿y wydatek - do czasu kiedy w koñcu siê skusi³am na maskê i szampon, które kosztowa³y dwa razy tyle co drogeryjne, ale te¿ na dwa razy d³u¿ej starcza³y... Taki wydatek naprawdê siê op³aca! Body shop mêczê 3 miesi±c przy w³osach za ³opatki - codziennie myjê w³osy i to dwa razy, a cattier stoi w ³azience od dwóch miesiêcy, a uby³a mo¿e po³owa.

z naprawdê tanich polecam fitomed dla suchych (chyba 11z³ za 250ml) - to dobry szampon, o prostym sk³adzie, który ju¿ nie raz uratowa³ mi os³abione w³osy - ale przy d³u¿szym u¿ywaniu wysusza.
metice jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-17, 20:17   #4883
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez metice Poka¿ wiadomo¶æ
kathy - ¶licznie dziêkujê za tak szybk± odpowied¼ co do framesi te¿ mi siê wydawa³o, ¿e powinny byæ inne proporcje, ale na ulotce jak byk by³o napisane, ¿e w proporcjach 1:1 i to samo mówili mi w sklepie. My¶lê, ¿e problem z t± farb± jest taki, ¿e ona sama w sobie zawiera rozja¶niacz i przy 6% utleniaczu wysz³o to co wysz³o. Dodatkowo farmcolor straszliwie ¶mierdzia³ i porz±dnie siê namacha³am przy jego rozrabianiu, bo straszliwe grudy siê robi³y.

A je¿eli chodzi o te farby marijel - czy powinno siê do nich dokupiæ firmowy utleniacz, czy mo¿e byæ jakikolwiek?

I swoj± drog± widzê, ¿e jeste¶ z Warszawy - czy mog³aby¶ mo¿e poleciæ jaki¶ dobry sklep fryzjerski - czy orientujesz siê gdzie mo¿na stacjonarnie kupiæ Revlona albo Vitalitys? Ja zawsze robiê zakupy na koszykowej - ale tam tego ni maj±.

aha - i jeszcze jedno pytanie techniczne - przy farbowaniu - liczymy czas od rozpoczêcia nak³adania na w³osy, czy po na³o¿eniu farby ju¿ na ca³e w³osy?

skuszê siê chyba dzisiaj na marijel - zobaczymy co z tego wyjdzie...
no to ju¿ wiem dlaczego kupi³a¶ Framesi - w³a¶nie na Koszykowej polecaj± t± farbê jako najlepsz± nie wiadomo czemu, te¿ prze¿y³am szok na w³asnych w³osach. To fakt ¿e ta farba fatalnie siê rozrabia..grudki grudki i jeszcze raz grudki. Je¶li nie pasuje ci zapach Framesi to Majirel ma 2 x gorszy. Sku¶ siê na Revlon lub Alfaparf.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez metice Poka¿ wiadomo¶æ
zmieni³am zdanie - nie robiê marijel tylko alfaparfem i teraz siê waham pomiêdzy 8,34 a 8,43 - czy kto¶ móg³by siê wypowiedzieæ na temat tego jak wychodz± te dwa odcienie? I który by³by lepszy co by uzyskaæ efekt jak ze zdjêcia z mojego postu na poprzedniej stronie?

tu jest link do paletki - http://excellgroup.pl/zdjecia/alfapa...lor_siatka.jpg

dorzuci³am w za³±czniku aktualny kolor moich w³osów -

1 - zdjêcie z lamp±
2 - zdjêcie z lamp±
3/4 - ¶wiat³o dzienne d³ugo¶ci do ucha
5/6 - d³ugo¶ci od ucha i poni¿ej
7/8- KOLOR DOCELOWY

HELP
8.43bardziej miedziany a 8.34 bardziej z³oty (wiêcej z³otego refleksu) - na twoje w³osy wybra³a bym 8.43 - na jasnych w³osach ten kolor wychodzi ³adnie - natomiast na rozja¶nianych daje nie za ciekawy refleks.

....co do oxydantu, nie musi byæ oryginalny - ja polecam Joanne - bardzo fajny utleniacz.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kas88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za tak obszern± wypowied¼, niestety te szampony sa poza moim zasiêgiem cenowym. Poszukam jeszcze czego¶ tañszego. A co do jedwabiu to u¿ywam go na koñcówki, ale z czasem odnoszê wra¿enie, ¿e przesta³ dzia³aæ na moje w³osy tak jak powinien i przesusza je.
przyzwoity sk³ad ma te¿ jedwab L'biotica (nie zawiera alkoholu) - ³atwo zmywalny.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez metice Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na moich w³osach po dekoloryzacji u¿ywam the body shop oliwkowego - kosztuje oko³o 25z³ i jest bardzo wydajny. Z masek - ale te s± ju¿ dro¿sze - polecam sleek look matrixa - 51 z³ za 500ml - bardzo wydajna maska, loreal nature ry¿owy (drogie i siê nie op³aca je¿eli chodzi o wydajno¶æ, ale efekty super), i alfaparfu dla w³osów suchych z serii fioletowej - ekstra maska - ceny nie znam, bo dosta³am od mamy, której nie przypasowa³o.

A dodatkowo z szamponów mega nawil¿aj±cych - gor±co polecam szampon CATTIER - z glink± i jogurtem - dostêpne w internecie albo na targach medycyny naturalnej - to jest prawdziwa bomba nawil¿aj±ca - stosujê raz na tydzieñ albo rzadziej i w³osy s± po prostu niesamowite. Mój facet u¿ywa do swoich krêconych na co dzieñ dziêki czemu ma fantastyczne loki, podczas gdy przy normalnych szamponach drogeryjnych i zwyk³ych od¿ywkach efekt nie jest nawet w po³owie taki. Cena ok. 30z³ za 250 ml - szampon w koncentracie wiêc wydajno¶æ te¿ super.

aha - i je¿eli u¿ywasz jedwabiu do w³osów, to najlepiej CHI - biosilk ma gorszy sk³ad i bardziej "oblepia", ale jedwabiu nie powinno siê u¿ywaæ na ca³e w³osy, tylko na koñcówki je¿eli ju¿.
...Cattier interesuj±ce
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-17 o 20:18
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-17, 20:59   #4884
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na wiedzieæ jakiego szamponu u¿ywasz ? Bo ja wczoraj obciê³am siê na krótko i mam zamiar myæ w³osy codziennie. Szukam jakiego¶ delikatnego szamponu do w³osów farbowanych.
Od oko³o miesi±ca testujê szampon WAX do w³osów farbowanych. Mam te¿ ich maskê, ale u¿ywam jej rzadko. Co kilka myæ u¿ywam te¿ na koñcówki od¿ywki bez sp³ukiwania (teraz Pantene o ile dobrze pamiêtam, chyba Melina j± poleca³a). Kolor na pewno szybko siê nie wyp³ukuje. Myjê w³osy codziennie, a ostatnio zdarza siê, ¿e nawet dwa razy dziennie (po si³owni lub aerobiku muszê je ogarn±æ ;p) i kolor trzyma siê dzielnie. Farbujê co 1,5 miesi±ca, wiêc nie jest ¼le Ale czy polecam ten szampon? Sama nie wiem... Mo¿esz spróbowaæ dorwaæ go w Superpharm w jakiej¶ ich boskiej przecenie i przetestowaæ

Po miesi±cach u¿ywania Majirel, zamówi³am Vitalitys ;p Tak¿e nie wiem czy tym razem wytrzymam 6 tygodni bez farbowania, bo szykuje siê wielki test

metice, mnie te¿ zaciekawi³a¶ opisem szamponu Cattier

Edytowane przez siskath
Czas edycji: 2011-05-17 o 21:01
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-17, 21:12   #4885
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Od oko³o miesi±ca testujê szampon WAX do w³osów farbowanych. Mam te¿ ich maskê, ale u¿ywam jej rzadko. Co kilka myæ u¿ywam te¿ na koñcówki od¿ywki bez sp³ukiwania (teraz Pantene o ile dobrze pamiêtam, chyba Melina j± poleca³a). Kolor na pewno szybko siê nie wyp³ukuje. Myjê w³osy codziennie, a ostatnio zdarza siê, ¿e nawet dwa razy dziennie (po si³owni lub aerobiku muszê je ogarn±æ ;p) i kolor trzyma siê dzielnie. Farbujê co 1,5 miesi±ca, wiêc nie jest ¼le Ale czy polecam ten szampon? Sama nie wiem... Mo¿esz spróbowaæ dorwaæ go w Superpharm w jakiej¶ ich boskiej przecenie i przetestowaæ
Dziêkujê bardzo za odpowied¼. Ja niestety nie jestem zadowolona z masek Wax. Czyli mam rozumieæ ¿e myjesz w³osy szamponem i od¿ywki ju¿ nie stosujesz?


Kilka dni temu znalaz³am w internecie zupe³nie przypadkowo
szampony i od¿ywki Davines podkre¶laj±ce kolor w³osów naturalnych i farbowanych. Tylko cena wysoka. http://sklep.fryzjerzy.com/ser-pol-111-Alchemic.html

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-05-17 o 21:20
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-17, 21:29   #4886
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 715
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

no cattier jest naprawdê dobry - to ta sama firma, która "robi" glinki - w ogóle maj± fajn± liniê kosmetyków zarówno do w³osów jak i twarzy i cia³a - wszystko naturalne i naprawdê dobrej jako¶ci, a dodatkowo wiêkszo¶æ ich produktów nie kosztuje maj±tku. A i jeszcze mi siê przypomnia³o - pani na targach poleca³a mi równie¿ ich maskê do w³osów farbowanych, ale ju¿ nie kupi³am, bo zabrak³o mi kasy - natomiast ona sama jej u¿ywa³a, mia³a w³osy miedziano -czerwone i powiem szczerze, ¿e wygl±da³y ¶wietnie - kolor podkre¶lony, w dobrej kondycji, l¶ni±ce i pogrubione - rzekomo wszystko efekt maski. W tym miesi±cu w wawie (bodaj¿e 21-22-23) znowu s± targi, tak¿e komu po drodze, to polecam siê wybraæ wstêp 9z³ i mo¿na naprawdê fajne rzeczy dorwaæ - kosmetyki z indii, naturalne glinki, oleje, szampony, pudry no i sprzedaj± tam równie¿ przepiêkn± bi¿uteriê - srebro/z³oto z bursztynem, orientalne korale etc. No i jedzenie - przepyszne sery, wêdlina, mnóstwo przypraw, chleby, miody pitne itd itp. Tylko ludzi zawsze pe³no, ale tak czy siak szczerze polecam
metice jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 08:33   #4887
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê bardzo za odpowied¼. Ja niestety nie jestem zadowolona z masek Wax. Czyli mam rozumieæ ¿e myjesz w³osy szamponem i od¿ywki ju¿ nie stosujesz?


Kilka dni temu znalaz³am w internecie zupe³nie przypadkowo
szampony i od¿ywki Davines podkre¶laj±ce kolor w³osów naturalnych i farbowanych. Tylko cena wysoka. http://sklep.fryzjerzy.com/ser-pol-111-Alchemic.html
Dla mnie Wax do koloryzowanych to totalna pora¿ka - do kosza ca³e opakowanie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 09:02   #4888
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 715
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

apropo od¿ywek Davines - parê miesiêcy temu bardzo poleca³a mi je fryzjerka - ponoæ s± bardzo wydajne - mocno skoncentrowane i maj± super intensywne dzia³anie. Tyle, ¿e ta sama fryzjerka spali³a mi farb± w³osy i jako¶ tak... nie kupi³am w koñcu

a swoj± drog± - co Wy na to ¿eby stworzyæ galeriê rudych w³osów - przed i po farbowaniu + rodzaj u¿ytej farby, czas trzymania. No chyba ¿e co¶ takiego ju¿ jest - chocia¿ ja nie znalaz³am
metice jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 11:18   #4889
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy teraz Ty jestes pilnie poszukiwana, wieczorem opisze co i dlaczego, ale moje wlosy mialy wisniowy wypadek. na szczescie kolor zostal odratowany i to co niesamowite mieszanka ta sama co agusiaki czly 7.4 i 8.44 z vitalitys. ( a dostaep do neta odzyskalam dzisiaj)kolor wyszedl czerwonawy, ale rudy i co ciekawe teraz kazdy mowi, ze od razu widac ze to moja naturalne wlosy. niemniej koncowki sie podpiekly nieco i znalazlam w hurtowni olejek arganowy do wlosow, nie pamietam jaki Ty kupowalas, gdybys tak mogla podac nazwe bylabym wdzieczna bo widzialam dwie firmy i nie wiem , ktory wybrac

agusiaki mam ten sam kolor i planuje pomaranczowe pasemka,

melachton czym farbujesz brwi??

melina gdzie jestes
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 11:29   #4890
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez metice Poka¿ wiadomo¶æ
apropo od¿ywek Davines - parê miesiêcy temu bardzo poleca³a mi je fryzjerka - ponoæ s± bardzo wydajne - mocno skoncentrowane i maj± super intensywne dzia³anie. Tyle, ¿e ta sama fryzjerka spali³a mi farb± w³osy i jako¶ tak... nie kupi³am w koñcu

a swoj± drog± - co Wy na to ¿eby stworzyæ galeriê rudych w³osów - przed i po farbowaniu + rodzaj u¿ytej farby, czas trzymania. No chyba ¿e co¶ takiego ju¿ jest - chocia¿ ja nie znalaz³am
Niektóre z nas maja na profilu albumy.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy teraz Ty jestes pilnie poszukiwana, wieczorem opisze co i dlaczego, ale moje wlosy mialy wisniowy wypadek. na szczescie kolor zostal odratowany i to co niesamowite mieszanka ta sama co agusiaki czly 7.4 i 8.44 z vitalitys. ( a dostaep do neta odzyskalam dzisiaj)kolor wyszedl czerwonawy, ale rudy i co ciekawe teraz kazdy mowi, ze od razu widac ze to moja naturalne wlosy. niemniej koncowki sie podpiekly nieco i znalazlam w hurtowni olejek arganowy do wlosow, nie pamietam jaki Ty kupowalas, gdybys tak mogla podac nazwe bylabym wdzieczna bo widzialam dwie firmy i nie wiem , ktory wybrac

agusiaki mam ten sam kolor i planuje pomaranczowe pasemka,

melachton czym farbujesz brwi??

melina gdzie jestes
..u mnie 7.4 sie nie sprawdzi³ - wchodzi pod wisnie. Olejek Berber Osmo - silikony te¿ w nim s±, ale te ³agodniejsze.

...czekam na streszczenie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.