studniówka 2010 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-14, 21:45   #1
psiiikuska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 598

studniówka 2010



przedstawiam odrębny i niezależny wątek
dotyczący
studniówki 2010



myślę, że dalsza kontynuacja owego tematu w wątku jednej z wizażanek, która zwróciła się do 'nas' z prośbą o radę w sprawie zaproszenia nie jest konieczna.

to, jak sądzę dla większości z nas wielkie wydarzenie zasługuje na 'dobrą' oprawę również i na wizażu ; )


zapraszam


__________________

Edytowane przez psiiikuska
Czas edycji: 2009-11-14 o 21:46
psiiikuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 22:30   #2
vanilakatrine
Przyczajenie
 
Avatar vanilakatrine
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: studniówka 2010

Proszę o rade dotyczącą kroju sukienki studniówkowej. Mam 170, maly biust i ciut wystający brzuszek. Trzebaby jakoś to zatuszować.... Chciałabym uszyć sukienke, ale nie wiem zupełnie jaki powinna miec kształt. Myślałam o czymś z minimalnym rękawkiem i półokrągłym dekoltem, czy mogę mieć do tego niezbyt szeroki dół? jak myślicie?

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1251914252

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1251914252

takie doły byłby ok?
__________________
' Lubię jej farbowane rzęsy, piegi i policzki blade '


vanilakatrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 22:40   #3
psiiikuska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: studniówka 2010

ja przy wzroście 163 cm i wadze (o zgrozo!) 53 kg zakładam 'słynną' sukienkę river island, której dół przypomina dół tej czarnej.
i myślę, że całkiem nieźle to wygląda.. ;D
__________________

Edytowane przez psiiikuska
Czas edycji: 2009-11-14 o 22:51
psiiikuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 23:42   #4
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez vanilakatrine Pokaż wiadomość
Proszę o rade dotyczącą kroju sukienki studniówkowej. Mam 170, maly biust i ciut wystający brzuszek. Trzebaby jakoś to zatuszować.... Chciałabym uszyć sukienke, ale nie wiem zupełnie jaki powinna miec kształt. Myślałam o czymś z minimalnym rękawkiem i półokrągłym dekoltem, czy mogę mieć do tego niezbyt szeroki dół? jak myślicie?

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1251914252

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1251914252

takie doły byłby ok?
Witam Również w tym roku mam studniówkę, więc dołączam do grona
Takie doły jak pokazałaś do Twojego wzrostu są odpowiednie
Trzeba też pamiętać, że podkreślają one biodra. Jeśli Twoje nie są zbyt uwydatnione, to sukienka w sam raz Podkreśli wszystko co trzeba.
Co do wystającego brzuszka. W takim wyapdku należy wybierać luźne sukienki odcinane pod biustem lub z obniżoną talią, najlepiej ze sztywniejszych materiałów. Dodatkowo jednolite kolory, głębokie dekolty.
Polecam również gorsety wyszczuplające. Mam nadzieję, że pomogłam
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 00:48   #5
judkaaa
Rozeznanie
 
Avatar judkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 902
Dot.: studniówka 2010

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363835&page=34
judkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 10:38   #6
stokrotka159
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka159
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 365
Dot.: studniówka 2010

Również w tym roku mam studniówkę i tak dzisiaj mnie na brało żeby przeglądnąć wątki na wizażu i znalazłam mnóstwo wątków z pytaniami o sukienki fryzury itp itd
Ale mam nadzieję że w tym wątku uda nam się zgromadzić pomysły na sukienki fryzury makijaż i że tutaj rozwieją się nasze pytania odnośnie studniówki
stokrotka159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:09   #7
vanilakatrine
Przyczajenie
 
Avatar vanilakatrine
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: studniówka 2010

wielkie dzięki Dziewczyny teraz już mam bardziej sprecyzowane czego chce jeśli szukacie pomysłów na kroje to na stronie http://www.etsy.com/category/clothing/dress/formal
jest ich mnóstwo


---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

męczy mnie teraz inna kwestia, mianowicie jakie dodatki będą pasowały do granatowej lub fioletowej sukienki? a może jednak szara? czy buty torebka i biżuteria musza mieć ta samą tonacje kolorystyczną czy można to rozdzielić na buty &torebka w jednym i biżuterie w innym?
__________________
' Lubię jej farbowane rzęsy, piegi i policzki blade '


vanilakatrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 11:23   #8
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez vanilakatrine Pokaż wiadomość
wielkie dzięki Dziewczyny teraz już mam bardziej sprecyzowane czego chce jeśli szukacie pomysłów na kroje to na stronie http://www.etsy.com/category/clothing/dress/formal
jest ich mnóstwo


---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

męczy mnie teraz inna kwestia, mianowicie jakie dodatki będą pasowały do granatowej lub fioletowej sukienki? a może jednak szara? czy buty torebka i biżuteria musza mieć ta samą tonacje kolorystyczną czy można to rozdzielić na buty &torebka w jednym i biżuterie w innym?
więc. Bardzo często dziewczyny łączą fiolet ze srebrem, ale sądzę, że czarne też będą pasowały. Jeśli chodzi o granat to w tym wypadku jak dla mnie tylko czarne. Granat z czernią zawsze wygląda klasycznie. Przy takim doborze dodatków, masz pewnosć, że nie zaliczysz gafy i że wszytsko będzie ze sobą współgrało. wg mnie to własnie granatowy jest bezpieczniejszym kolorem, no i modniejszym Możesz też do granatu dobrać srebrną biżuterie. Postawiłabym raczej na pierścionek, z ciut większym oczkiem.(np w kolorze sukienki)
Co do szarości, tutaj również stawiam na czarne dodatki. Jeśli dodałabyś iunny kolor ,do szarego, zgubiłby się. Widać byłoby tylko dodatki. Oczywiście jeśli chcesz możesz połaćzyć go z czerwienią , tylko licz się z tym, że to dodatki będą grały pierwszze skrzypce.
Co do ostatniego pytania.. to buty i torebka wcale nie muszą być w jednym kolorze. To już zależy od Twojej właśnej woli.
Mam nadzieję, ze pomogłam poraz drugi pozdrawiam
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:27   #9
touch of pink
Zadomowienie
 
Avatar touch of pink
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 516
Dot.: studniówka 2010

Ja też studniówka 2010
Mam 160 cm, 43 kg, leciutko szersze biodra i troszeczkę wystający brzuszek, myślicie że taka sukienka będzie dobra?
http://www.newlook.co.uk/1808080/180...ctDetails.aspx
touch of pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 11:33   #10
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez touch of pink Pokaż wiadomość
Ja też studniówka 2010
Mam 160 cm, 43 kg, leciutko szersze biodra i troszeczkę wystający brzuszek, myślicie że taka sukienka będzie dobra?
http://www.newlook.co.uk/1808080/180...ctDetails.aspx
Ta sukienka, dla Twojej figury jest idealna. Chociaż, musisz postawić na jakieś wyższe buty. Pamiętajmy, że taka długosc, może skrócić sylwetkę. I tak jak pisałąm pare postów wyżej. Taki krój sukienki ukrywa brzuszek, a co do bioder.. to cóż z pewnością, ta sukienka je uwydatni, ale nie przesadzajmy, nie jest ona aż tak szyta, ze wyglądałabyś jak typowa gruszka
Pomyśl o ciekawych dodatkach, bo sama w sobie sukienka nie jest nadzwyczajna. Jednak dobranie butów, torebki, biżuterii, fryzurry, nada jej klasyki i lekkości.
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 12:03   #11
vanilakatrine
Przyczajenie
 
Avatar vanilakatrine
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: studniówka 2010

pomogłaś i to jak! Dziękuje k4rotko

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Sukienka touch of pink obłędna i świetny materiał!
K4rotko jaki materiał nadawałby sie dla mnie jeśli ma być troszke grubszy/sztywniejszy?
__________________
' Lubię jej farbowane rzęsy, piegi i policzki blade '



Edytowane przez vanilakatrine
Czas edycji: 2009-11-15 o 12:04
vanilakatrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 12:12   #12
touch of pink
Zadomowienie
 
Avatar touch of pink
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 516
Dot.: studniówka 2010

W sumie to nie mam za dużych tych bioder, widać je tylko jak mam bardzo obcisłe spodnie
Myślałam o tej sukience w kolorze niebieskim lub tym pomarańczowym, a do tego czarne dodatki. Buciki na obcasie 8 cm, bo w wyższych nie wytrzymam
touch of pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 12:30   #13
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez vanilakatrine Pokaż wiadomość
pomogłaś i to jak! Dziękuje k4rotko

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Sukienka touch of pink obłędna i świetny materiał!
K4rotko jaki materiał nadawałby sie dla mnie jeśli ma być troszke grubszy/sztywniejszy?
na przykład tafta Ale proponuje zapytać u krawcowej. Może jest na rynku coś lepszego od tafty

Cytat:
Napisane przez touch of pink Pokaż wiadomość
W sumie to nie mam za dużych tych bioder, widać je tylko jak mam bardzo obcisłe spodnie
Myślałam o tej sukience w kolorze niebieskim lub tym pomarańczowym, a do tego czarne dodatki. Buciki na obcasie 8 cm, bo w wyższych nie wytrzymam
Jak dla mnie lepiej niebieski Skoro mówisz, że biodra widać tylko w spodniach, to sukienka idealna Nie ma się co wahać. Szyj/kupuj
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 12:31   #14
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: studniówka 2010

A ja się zastanawiam nad makijażem. Oczywiście idę do kosmetyczki, ale szkoda mi tych 90 zł, by oddać się całkowicie w jej ręce ^^ Mam malachitowo-turkusową (czy jak to powiedział mój kolega - coś między niebieskim a zielonym) sukienkę obszytą dodatkowo czarnym tiulem (?). W każdym bądź razie ta kolorowa podszewka bardzo ładnie przebija. Zastanawiałam się nad makijażem właśnie w takiej zielonej, stonowanej tonacji. Przeglądałam coś na youtubie, ale specjalnie nic powalającego nie znalazłam ... Chciałabym, żeby to był raczej odważny, wyrazisty makijaż. A może standardowy smokey-eye? Co radzicie ?
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 12:43   #15
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: studniówka 2010

Dziewczyny, a gdzie będziecie kupować swoje sukienki? Macie jakieś wypatrzone sklepy?
A wiecie ile czasu zajmie krawcowej uszycie sukienki? Bo zastanawiam się też nad taką opcją ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 14:01   #16
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdzie będziecie kupować swoje sukienki? Macie jakieś wypatrzone sklepy?
A wiecie ile czasu zajmie krawcowej uszycie sukienki? Bo zastanawiam się też nad taką opcją ...
miesiąc do 1,5 miesiąca.
Ja szyję mam już zamówioną krawcową od początku listopada. Krawcowa już mi ją kroi.. mam przyjść za 2 tyg. na pierwszą przymiarkę
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 15:13   #17
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: studniówka 2010

A ile kosztuje szycie i w jakim mieście?Ja szukam jakiegoś fajnego sklepu z sukienkami w Warszawie.Albo dobrej krawcowej,żeby mi uszyła do 300 zł.Możecie coś polecić?W ostateczności zamówię coś z new looka albo asosa,bo w sieciówce nie kupie,boje sie,ze któras dziewczyna bedzie miała taką samą sukienkę:/
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 15:38   #18
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
A ile kosztuje szycie i w jakim mieście?Ja szukam jakiegoś fajnego sklepu z sukienkami w Warszawie.Albo dobrej krawcowej,żeby mi uszyła do 300 zł.Możecie coś polecić?W ostateczności zamówię coś z new looka albo asosa,bo w sieciówce nie kupie,boje sie,ze któras dziewczyna bedzie miała taką samą sukienkę:/
Wiele zależy od długości sukienki i maeriału. Myślę, że spokojnie do 300 zł uszyję. Radzę przejść się po salonach krawieckich i dokładnie popytać. Oczywiście, bardziej się opłaca jesli materiał kupisz sama i zaniesiesz go do krawcowej. Wtedy weźmie zdecydowanie mniej.
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 16:14   #19
psiiikuska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez touch of pink Pokaż wiadomość
Ja też studniówka 2010
Mam 160 cm, 43 kg, leciutko szersze biodra i troszeczkę wystający brzuszek, myślicie że taka sukienka będzie dobra?
http://www.newlook.co.uk/1808080/180...ctDetails.aspx
ło jaka chudzinka ;D
sukienka super, ale nie wiem czy czerń jest dla ciebie wskazana - jeszcze cię dodatkowo wyszczupli : )
ja na wielkie wejście mam już sukienkę, ale na samą imprezę jeszcze nic nie znalazłam, choć przyznam, że po głowie chodzi mi teraz owa czarna new looka ;D
__________________
psiiikuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 17:03   #20
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: studniówka 2010

Nie rozumiem, planujesz mieć dwie sukienki?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:07   #21
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: studniówka 2010

Witam
Też w tym roku mam studniówkę i kompletnie nie mam pomysłu co do sukienki. Nawet nie wiem, czy chcę długą czy krótką, ani w jakim kolorze. Niby długie są trochę jakby "nie teges" na studniówkę, ale moje przyjaciółki będą miały długie i nie chcę czuć się jak jakiś alien
Wzrostu mam 172, więc specjalnie by mnie nie skróciła długa sukienka...

Ale nie wiem sama, z jednej strony nie chcę wyglądać "za bardzo", a z drugiej nie chcę też w porównaniu do przyjaciółek wyglądać jak z balu gimnazjalnego (bo wiadomo - to z nimi będzie mnie widać na filmie, na zdjęciu grupowym będę koło nich i pewnie z nimi samymi też będę mieć zdjęcia).
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:20   #22
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Witam
Też w tym roku mam studniówkę i kompletnie nie mam pomysłu co do sukienki. Nawet nie wiem, czy chcę długą czy krótką, ani w jakim kolorze. Niby długie są trochę jakby "nie teges" na studniówkę, ale moje przyjaciółki będą miały długie i nie chcę czuć się jak jakiś alien
Wzrostu mam 172, więc specjalnie by mnie nie skróciła długa sukienka...

Ale nie wiem sama, z jednej strony nie chcę wyglądać "za bardzo", a z drugiej nie chcę też w porównaniu do przyjaciółek wyglądać jak z balu gimnazjalnego (bo wiadomo - to z nimi będzie mnie widać na filmie, na zdjęciu grupowym będę koło nich i pewnie z nimi samymi też będę mieć zdjęcia).
podejście jest różne. ja będę miała długą BO TO STUDNIÓWKA. i jak dla mnie powinno się wyglądać jak na prawdziwym balu, a nie tak jak mówisz, na 'balu gimnazjalnym'. Nikt Cię palcem nie wytknie jeśli będziesz w długiej/krótkiej(niepotrzebne skreśl ) sukience.
Nie patrz na kolezanki, rób jak uważasz
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:22   #23
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: studniówka 2010

Ja jestem za tym żeby połączyć wątek z tym https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363835&page=34 wkońcu i tak chodzi o jeden temat.. A teraz nie wiadomo w którym pisać
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:25   #24
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
podejście jest różne. ja będę miała długą BO TO STUDNIÓWKA. i jak dla mnie powinno się wyglądać jak na prawdziwym balu, a nie tak jak mówisz, na 'balu gimnazjalnym'. Nikt Cię palcem nie wytknie jeśli będziesz w długiej/krótkiej(niepotrzebne skreśl ) sukience.
Nie patrz na kolezanki, rób jak uważasz
No właśnie, to jest pierwszy prawdziwy bal w życiu
Ale np. u dziewczyny mojego brata na studniówce było tak, że wszystkie miały przed kolano/za kolano i tylko jedna miała długą suknię i wyglądało to dziwnie. Ale skoro wiem, że nie będę sama w długiej, to się nie boję Tym bardziej, że przy moim wzroście i szpilkach będę wyglądać po prostu dobrze
Ale jaki fason - nie mam zielonego pojęcia. Chciałam odkryte plecy, ale wiadomo, że to ma być też wygodne, a ja sobie nie wyobrażam nie móc założyć stanika, albo musieć mieć taki o specjalnym kroju (wątpię, czy one są specjalnie wygodne).
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:25   #25
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: studniówka 2010

popieram PaLLitQę .
nie ma sensu na jeden temat pisać w dwóch wątkach.
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:29   #26
psiiikuska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, planujesz mieć dwie sukienki?
tak
pierwszą na wejście, zdjęcia i część oficjalną, natomiast drugą na zabawę przez całą noc ;D

a długość sukienki to sprawa indywidualna. ja byłam już na dwóch studniówkach i co roku moja 'kreacja' jest coraz krótsza ;D
w długiej źle mi się tańczyło. wiem, że w krótkiej (ciut przed kolano) będzie o niebo wygodniej : )
__________________
psiiikuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:36   #27
Annabelle
Zadomowienie
 
Avatar Annabelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 987
Dot.: studniówka 2010

Długa - nieeee Nie dla mnie absolutnie. Nie wyobrażam sobie zakrywać swoich pięknych nóg ^^ hehe. Podejście długa sukienka - bo to studniówka jest niemądre Długa nie znaczy lepsza.
__________________
Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć

Annabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:42   #28
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez Annabelle Pokaż wiadomość
Długa - nieeee Nie dla mnie absolutnie. Nie wyobrażam sobie zakrywać swoich pięknych nóg ^^ hehe. Podejście długa sukienka - bo to studniówka jest niemądre Długa nie znaczy lepsza.
Jeśli masz co pokazać, to krótka lepsza Ja mam od chorej tarczycy zespół brudnych łokci i kolan (cudowna nazwa xD) i nie lubię pokazywać kolan, bo wyglądają jakoś tak nieładnie.
I oczywiście wszystko zależy od figury, wzrostu itd. No i naprawdę, są i piękne, i okropne sukienki zarówno wśród długich jak i krótkich
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:46   #29
madziul138
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: studniówka 2010

Widziałam, że k4rotk4 udziela tutaj fajnych rad no to i ja się spytam, a raczej poproszę o radę (Was wszystkie)Mam 167 cm wzrostu, waże 46 kg i mam raczej mały biust. Nie mam pojęcia jaką sukienke mogłabym założyć na studniówkę, żeby wyglądać jak maturzystka, a nie dziewuszka z gimnazjum ^^

Bardzo podoba ma się taka:
http://i208.photobucket.com/albums/b...50/DS-1213.jpg

albo
http://i294.photobucket.com/albums/m...sek/F-174a.jpg

Edytowane przez madziul138
Czas edycji: 2009-11-15 o 17:47
madziul138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:50   #30
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: studniówka 2010

Cytat:
Napisane przez madziul138 Pokaż wiadomość
Widziałam, że k4rotk4 udziela tutaj fajnych rad no to i ja się spytam, a raczej poproszę o radę (Was wszystkie)Mam 167 cm wzrostu, waże 46 kg i mam raczej mały biust. Nie mam pojęcia jaką sukienke mogłabym założyć na studniówkę, żeby wyglądać jak maturzystka, a nie dziewuszka z gimnazjum ^^

Bardzo podoba ma się taka:
http://i208.photobucket.com/albums/b...50/DS-1213.jpg

albo
http://i294.photobucket.com/albums/m...sek/F-174a.jpg
Wiesz co, ja myślę, że może lepiej postawić na prosty, klasyczny krój, żeby "postarzyć" Chociaż dużą rolę tu też odgrywają dodatki i fryzura, moim zdaniem jakbyś założyła balerinki to w każdej sukience będziesz wyglądać na młodszą.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.