Celulozowo - jak zwykle (; - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zostań ambasadorką Garnier

Notka

Zostań ambasadorką Garnier Jedyna, niepowtarzalna okazja aby zostać ambasadorką Garnier. Weź udział w naszej akcji i wygraj wspaniałe nagrody.

Pokaż wyniki sondy: Jak często używasz kosmetyków pielęgnujących cerę?
Tylko wieczorem, przecież to wystarczy . 0 0%
Rano, aby oczyścić z toksyn i wieczorem, aby usunąć pozostałości makijażu . 6 100,00%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia
Stary 2009-02-15, 11:42   #1
celuloza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Red face

Celulozowo - jak zwykle (;


No więc...
W szkole podstawowej prowadziłam szkolną gazetkę, więc mam nadzieję, że pisanie tegoŻ oto wątka nie będzie dla mnie żadnym problemem . ;p

Cóż... powstając rano, staram się jak najszybciej oczyścić moją skórę z toksyn i tej 'ponocnej szarości' . Jestem zakochana w kosmetykach marki NIVEA VISAGE YOUNG . Czasem narzekam na ich ceny, ale moje zadowolenie z efektu ich stosowania przebija wszelkie wątpliwości (; wstając prawą nogą, biegnę do łazienki . Troszkę mała jak dla mnie <haha> pomijając moje narzekania, sięgam po Żel do mycia twarzy WASH OFF, który niezmiernie lubię . Nie wysusza skóry, naprawdę ^^ w zależności od pogody i stanu mojej skóry, zawsze przed wyjsciem z domu stosuję Krem nawilżający+lekki podkład BE BEAUTIFUL lub Matujący krem-żel CONTROL SHINE . Obydwa kosmetyki zawierają filtry UVA i UVB, więc nie muszę się martwić o ochronę skóry przed słońcem .

Powracając zarówno z gimnazjum jak i szkoły muzycznej ('prześliczna wiooo, wiolo, wiolonczelistka la la la' xdd) znów staram się pielęgnować swoją cerę tak, aby następnego dnia była równie zadbana . Zawsze po kąpieli, z 'turbanem' na głowie sięgam (po raz drugi tego dnia) po Żel do mycia twarzy WASH OFF . Doskonale oczyszcza skórę z wszelkiego rodzaju kosmetyków i, co najważniejsze dla mnie, w ogóle nie podrażnia oczu, dzięki czemu spokojnie mogę zmywać tym żelem pozostałości tuszu do rzęs . Kilka razy w tygodniu (2, czasem 3) korzystam z cudownego, wspaniałego, niezastąpionego Kremowego peelingu PEEL SOFT. Jest po prostu niewiarygodny, naprawdę (: Cera zmienia kolor na brzoskwiniowy (peeling ten posiada wyciąg z brzoskwinki) i jest cudownie miękka . Teraz, kiedy zima panuje na dobre, dbam o swoją skórę, aby była dostatecznie nawilżona . Dla mnie najlepszy jest tradycyjny Krem NIVEA w granatowym opakowaniu . Trzeba jednak pamiętać o tym , aby wklepywać go równomiernie po całej twarzy . Efekt będzie świetny, przekonałam się o tym (;

To chyba tyle, jeśli chodzi o pielęgnację mojej cery . Może to niewiele, ale w końcu mam zaledwie 15 lat ;p

Dziękuję, że mogłam wziąć udział w tym konkursie . Na nic nie liczę, jestem tylko marną setną procenta osób biorących w nim udział... ;p

I powodzenia dla reszty Wizażanek (może również Wizażanków?) (;
celuloza jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zostań ambasadorką Garnier


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.