Filologia Polska Praca Roczna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-09, 13:13   #1
kakyu
Przyczajenie
 
Avatar kakyu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4
GG do kakyu

Filologia Polska Praca Roczna


Witam was, jestem na 1 roku FP 1 stopnia i muszę napisać pracę roczną z OŚWIECENIA, ale kompletnie nie mam pomysłu na pracę. Rektor nie dał na tematów , powiedział, żebyśmy sobie wybrały i przyszły z tematem i bibliografią na konsultacje aby zatwierdzić temat. Myślałam nad : Obraz duchowieństwa w twórczości Ignacego Krasickiego , ale wydaje mi się, że jest za mało książek (monachomachia i antymonachomachia i do tego są tylko 2 opracowania) co wy o tym myślicie? Proszę o pomoc, może któraś z was wymyśli mi jakiś temat? Będę bardzo wdzięczna.
kakyu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 13:58   #2
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Filologia Polska Praca Roczna

Trochę chyba żartujesz. Weź do ręku Korbuta i jedziesz. Albo PBL. Wypada ruszyć się do biblioteki. To w kwestii bibliografii do Krasickiego, bo zapewniam Cię, że znajdziesz więcej opracowań do tematu duchowieństwa. A tak ogólnie wymyślić temat z Oświecenia to chyba żaden problem. Oświecenie jest nudne, ale łatwe do stworzenia pracy rocznej.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.