inne metody leczenia niz izotek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-11, 15:11   #1
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Thumbs down

inne metody leczenia niz izotek?


hej mam 17 lat i mam okropnny tradzik ,leczylam sie chyba wszytskim co jest mozliwe ,masci (epiduo,duac,benzacne,gen tamycyna,hydrokortizon,hy losept,aknemycin itd)tabletki ,antybiotyki (tetracyklina),zastanawia m sie nad izotekiem ale mam dopiero 17 lat
a pozatym rozmawialam z lekarzem juz nie raz mi proponowali izotek lub hormony ale czytalam skutki uboczne izoteku (m.in wypadanie wlosow ,stany depresyjne) .Jestem osobą która bardzo latwo popada w depresje ,teraz mam juz taki dolek psychiczny ze tylko bym plakala,a wlosy leca mi garsciami ,i jak wezme izotek to wlosy mi juz chyba calkiem wyleca a popadne w taka depresje ze sobie cos zrobie..
sa jakies metody inne oprocz izoteku? juz wszytskiego probowalam,diet metod naturalnych i nicccc.
dodam ze mialam stwierdzonego gronkowca zlocistego na jednym policzku leczylam sie antybiotykami chwilowo tylko zaleczylam a potem znow..
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 15:50   #2
Hiromi_Ise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 297
Dot.: inne metody leczenia niz izotek?

Może medycyna estetyczna. Ostatnio oglądałam jakiś program o leczeniu trądziku głównie laserami. Efekty są czasem powalające (tak jak i cena :/ ).
Hiromi_Ise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 17:18   #3
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Dot.: inne metody leczenia niz izotek?

Cytat:
Napisane przez Hiromi_Ise Pokaż wiadomość
Może medycyna estetyczna. Ostatnio oglądałam jakiś program o leczeniu trądziku głównie laserami. Efekty są czasem powalające (tak jak i cena :/ ).
zeby mnie bylo stac
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 10:58   #4
BehindU
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 127
Dot.: inne metody leczenia niz izotek?

Jeśli zawiodły u Ciebie zewnętrzne metody pozbycia się trądziku, nie zadziałała tez Tetra (mam podobną sytuację), to wydaje się, że izo jest ostatnią, najskuteczniejszą deską ratunku.
Ważne, aby leczenie prowadził doświadczony lekarz, który zaleci Ci odpowiednią pielęgnację, ograniczenie niektórych pokarmów, a także odpowiednie badania i ochronę (przeciwsłoneczną oraz w postaci osłonek).
Co do skutków ubocznych to u niektórych zauważono zmniejszenie wypadania włosów, co związane jest ze zmniejszeniem łojotoku skóry głowy (łojotok osłabia nasze włosy).
Myślę, że stan depresyjny spowodowany jest tym, że nie akceptujesz siebie taką, jaka jesteś. Nie podoba Ci się Twoja cera. Rozumiem to. Miałem podobnie. U mnie antidotum na samopoczucie była poprawa stanu skóry. U Ciebie też z pewnością by tak było, a uwierz mi, Izotek nie jest taki zły, a odmienił już życie wielu osobom.

Życzę powodzenia w walce !

Edytowane przez BehindU
Czas edycji: 2014-08-12 o 11:04
BehindU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 11:36   #5
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Dot.: inne metody leczenia niz izotek?

Cytat:
Napisane przez BehindU Pokaż wiadomość
Jeśli zawiodły u Ciebie zewnętrzne metody pozbycia się trądziku, nie zadziałała tez Tetra (mam podobną sytuację), to wydaje się, że izo jest ostatnią, najskuteczniejszą deską ratunku.
Ważne, aby leczenie prowadził doświadczony lekarz, który zaleci Ci odpowiednią pielęgnację, ograniczenie niektórych pokarmów, a także odpowiednie badania i ochronę (przeciwsłoneczną oraz w postaci osłonek).
Co do skutków ubocznych to u niektórych zauważono zmniejszenie wypadania włosów, co związane jest ze zmniejszeniem łojotoku skóry głowy (łojotok osłabia nasze włosy).
Myślę, że stan depresyjny spowodowany jest tym, że nie akceptujesz siebie taką, jaka jesteś. Nie podoba Ci się Twoja cera. Rozumiem to. Miałem podobnie. U mnie antidotum na samopoczucie była poprawa stanu skóry. U Ciebie też z pewnością by tak było, a uwierz mi, Izotek nie jest taki zły, a odmienił już życie wielu osobom.

Życzę powodzenia w walce !
napewno moja ładna (Zdrowa ) cera bylaby dla mnie antidotum ,lecz nie uwazasz ze 17 lat to za wczesnie?
a jak wlosy mi juz beda wylatywac tak ze nic na to nie poradze,jakby mi wlosy wylecialy to bym sie 3x bardziej zalamała
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 16:30   #6
krakowianka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 70
Dot.: inne metody leczenia niz izotek?

mi włosy zaczeły wypadac w 5 miesiącu kuracji...został mi jeszcze lekko ponad miesiąc do zakończenia....wylatuje tych włosów trochę to fakt i martwi mnie to ale od 1,5 miesiaca nie wyskoczył mi żaden pryszcz, a ja przestałam wstydzić się wychodzić z domu bez makijażu..choc jeszcze mam przebarwienia....
krakowianka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 17:29   #7
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Dot.: inne metody leczenia niz izotek?

Cytat:
Napisane przez krakowianka1991 Pokaż wiadomość
mi włosy zaczeły wypadac w 5 miesiącu kuracji...został mi jeszcze lekko ponad miesiąc do zakończenia....wylatuje tych włosów trochę to fakt i martwi mnie to ale od 1,5 miesiaca nie wyskoczył mi żaden pryszcz, a ja przestałam wstydzić się wychodzić z domu bez makijażu..choc jeszcze mam przebarwienia....
nie wiem co gorsze pryszcze na twarzy czy łysienie mam dlugie geste wlosy nie wyobrazam sie ich pozbyc
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 19:05   #8
krakowianka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 70
Dot.: inne metody leczenia niz izotek?

jak masz długie i gęste włosy to nie masz co się obwiac izoteku.. nawet jesli zaczną Ci wypadac to nie wypadną wszystkie najwyżej trochę będziesz miała rzadsze, słabsze...ja od malenkiego miałam słabe włosy i mało ich ogólnie, a zdecydowałam się na izo bo i już nie mogłam na siebie patrzec, a i te cysty, które miałam były mega bolące.....
krakowianka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:23   #9
kankanatancze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 259
Dot.: inne metody leczenia niz izotek?

Cytat:
Napisane przez krakowianka1991 Pokaż wiadomość
jak masz długie i gęste włosy to nie masz co się obwiac izoteku.. nawet jesli zaczną Ci wypadac to nie wypadną wszystkie najwyżej trochę będziesz miała rzadsze, słabsze...ja od malenkiego miałam słabe włosy i mało ich ogólnie, a zdecydowałam się na izo bo i już nie mogłam na siebie patrzec, a i te cysty, które miałam były mega bolące.....
mnie tez bolą jeszcze ide do lekarza i zobaczymy co powie i mi doradzi
kankanatancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-13 21:23:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.