Jacyś fani seriali? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-11, 19:19   #1
julka118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13

Jacyś fani seriali?


Witam wszystkich!
Na tym forum jestem nowa i chcę po prostu z kimś pogadać. Jako że moim ulubionym zajęciem jest oglądanie seriali, chętnie dowiem się co oglądacie i dlaczego warto oglądać akurat to. Chętnie porozmawiam też o serialach, które sama oglądam, szczególnie:

Glee, Supernatural, Pretty Little Liars

Ewentualnie: Lucifer, Flash, The Vampire Diaries, The Originals

Oglądałam też inne, ale już trochę pozapominałam co się w nich działo, a z tymi jestem w miarę na bieżąco
julka118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 20:07   #2
Pattkaa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 127
Dot.: Jacyś fani seriali?

Hej
Ja oglądałam "Pamietniko wampirów" ale nie szczególnie mnie wzięło na ten serial. Oglądałam go głownie dlatego ze lubię tematykę wampirów i nie miałam co oglądać kręcąc cardio na siłowni.
Następnie to "Dexter" wszystkie sezony cudowny serial, byłam w stanie ćwiczyć po 2/3 h zeby moc oglądać odcinki bo tak to w ciagu dnia średnio z czasem.
Następnie oglądałam serial o mordercy ktory zabija kobiety, przeważnie daje km dedykacje w klubie a potem je zabija bo sie tym podnieca, w końcu poznaje ukochana która razem z nim zabija- zapomniałam tytułu ale z tego co wiem w Pl jest tylko 1 sezon.
"Walking dead" tez super serial do oglądania z ukochanym
W tej chwili jestem na etapie "Czystej krwi" sezon 5


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pattkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 20:22   #3
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Jacyś fani seriali?

wejdź na podforum kulturalnie, tam znajdziesz wątki o wszystkich wymienionych przez Ciebie serialach
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 20:30   #4
julka118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13
Dot.: Jacyś fani seriali?

Mi Pamiętniki zaczęły się już trochę nudzić i oglądam bardziej z przyzwyczajenia, choć są lepsze i gorsze odcinki, ale kiedyś to mnie to mocno wciągnęło.

Dextera również widziałam, chociaż nie wszystkie sezony, bo przy takich serialach, gdzie każdy odcinek to jakby inna sprawa, to czasem potrzebuję przerwy.

Do Czystej Krwi też się przymierzam, choć trochę już mi minął szał dotyczący tematyki wampirów, ale jak nie będę miała co oglądać, to pewnie się za to wezmę.

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
wejdź na podforum kulturalnie, tam znajdziesz wątki o wszystkich wymienionych przez Ciebie serialach
Dziękuję za pomoc. Na tym forum jestem nowa, więc jeszcze nie wszystko ogarniam.

Edytowane przez julka118
Czas edycji: 2016-09-11 o 20:29
julka118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 21:36   #5
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Jacyś fani seriali?

Ostatnio zaczęłam oglądać Weeds i serdecznie polecam

Niezła komedia, ale przede wszystkim nie głupawa, tylko obyczajowa na dosyć poważne tematy. Podobne trochę do Breaking Bad pod pewnymi względami
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 22:24   #6
Pattkaa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 127
Dot.: Jacyś fani seriali?

Tez widziałam! Super serial


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Szczególnie moment podjechania mafi priusem Hahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pattkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 01:08   #7
tannedblonde
Raczkowanie
 
Avatar tannedblonde
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 44
Dot.: Jacyś fani seriali?

Ja mogę siebie nazwać serialomaniaczką
W tym momencie jestem na bieżąco z : Pamiętniki wampirów, The Originals , The 100 , teen wolf, Pretty little liars, Lucifer , Powiedz tak , Pierwsza miłość, Reign uwielbiam oglądać seriale, Z moim tż oglądaliśmy wszystkie wspólnie ale od tygodnia jesteśmy skazani na odległość, gdyż ja jestem w Anglii a mój tż jest w pl, więc niestety oglądam sama
__________________
Pamiętaj, że rozpada się tylko to, co było zbudowane na iluzji albo kłamstwie. Rozpada się tylko po to, żeby zmusić Cię do szukania prawdy.
tannedblonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-13, 20:31   #8
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Jacyś fani seriali?

Czystą krew polecam, zarówno książki jak i film. Na ostatnim odcinku ryczałam, że już się kończy i teraz z tż oglądamy znów, bo on jeszcze nie widział.
Polecam też serial iZombie, młoda pani doktor zostaje zamieniona w zombie, zaczyna pracować w kostnicy, ogólnie zabawnie jest ale i mrozi krew czasem i daje do myślenia.
Lucifera chciałam bardzo obejrzeć, ale nie mogę nigdzie znaleźć online
The originals zaczęłam oglądać, ale mnie nie wciągnęło, nie mogłam się trochę połapać w tym.

Znacie jeszcze jakieś seriale o tematyce fantastycznej, jak true blood czy iZombie? Prócz the originals i jeszcze jednym, nie pamiętam tytułu, straż nocna chyba? Strasznie pokręcony serial.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 09:39   #9
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: Jacyś fani seriali?

Też jestem maniaczką seriali. Na bieżąco (lub obejrzałam całość) jestem z: Pretty Little Liars, Blef, Dwie spłukane dziewczyny, New Girl, Once Upon a Time, The Killing, Bunheads.
Oglądam z przerwami (znaczy obejrzę, potem mam przerwę i nadrabiam): Pamiętniki Wampirów, The Orginals, Wikingowie, You're The Worst
Do tego dochodzi z milion seriali, z których obejrzałam kilka/kilkanaście odcinków (i przypadły mi do gustu), ale nie mam już na nie czasu
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 21:04   #10
Aleera20
Raczkowanie
 
Avatar Aleera20
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 55
GG do Aleera20
Dot.: Jacyś fani seriali?

Witam
Oglądam/oglądałam (to nie wszystkie tytuły):
Gotham, Przygody Merlina, Sleepy Hollow, Na wspólnej, Detektyw Murdoch, Czynnik PSI, Zorro, Przygody Sherlocka Holmesa, CSI Kryminalne zagadki Miami, Przepis na życie, Na dobre i na złe, Zwykła/niezwykła rodzinka, Liga sprawiedliwych, Chojrak tchórzliwy pies, Edd, Ed i Eddy, Scooby Doo, Młodzi tytani.
Aleera20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 10:26   #11
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Jacyś fani seriali?

U mnie oczywiście GOT, Vikings, Kryminalne zagadki Miami (jakoś najbardziej z całej serii mi podeszły), TWD - już czekam na nowe odcinki, House od Cards, Przygody Sherlocka Holmesa, Policjantki i Policjanci, Sprawiedliwi (nowy leci na 4 zaraz po policjantach), Na noże (nowy na TVN), a dawno temu to LOST, Prison Break i takie tam inne polskie miłostkowe, co już mi przeszło i nie oglądam
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 16:40   #12
Catss
Zakorzenienie
 
Avatar Catss
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 424
Dot.: Jacyś fani seriali?

Hej
U mnie na tapecie teraz Breaking bad, Narcos, Pretty Little Liars i Supernatural no i GoT, ale to na wiosnę
Mam jeszcze kilka seriali, które chciałabym obejrzeć ale wszystko w swoim czasie
__________________



Wróżka - Zębuszka


Catss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-21 17:40:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.